Zavrieť

Porady

požička bez dokladu

dobry den,požičial som kamaratovi vačši obnos penazi,kedže som ho považoval za priatela samozrejme bez dokladu.Teraz mi odmieta peniaze vratit,že nemam žiadny doklad o požičke,že mu nič nemožem dokazat že peniaze prijal.Je nejaka šanca tie peniaze od neho dostat? Ma niekto podobny problem?Na policii mi povedali že mam vypadnut ked nemam dokaz,dakujem za každu radu,som invalidny dochodca a tie peniaze mi velmi chybaju
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Bacchus et argentum mutant mores amici .

Alebo

Pecunia non olet
6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
ivka70 Povedala by som:
Clara pacta - boni amici
Ing. Ľubomír Janoška Aj ja chcem byť za múdreho
Quidquid agis prudenter agas et respice finem!
Žabinka
ivka70
kopretinka aj ste si pozreli dátum?? na čo reagujete?
ivka70 latincina je mrtvy jazyk, tym mozeme reagovat aj na prispevky z historie snad tym nikomu neublizime
  zbaliť

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
žiaľ, máš smolu, dnes sa takých arogantných grázlov nájde.....
ak nemáš svedka, tak nevybavíš nič.
misoft Bez lajstra ani vlastnému bratovi!

focalor je offline (nepripojený) focalor

focalor
Mám rovnaký názor ako Kejka, každú pôžičku odporúčam klientom brať ako darovanie, pretože riziká jej nevrátenia sú vysoké a je úplne jedno či ide o rodinu, priateľov alebo úplne cudzieho človeka. Preto ak sa ma niekto pýta či požičať alebo nie, tak nech si zváži, či je ochotný tie peniaze darovať...
"Priateľ" môže kľudne tvrdiť, že peniaze už vrátil, môže si zaobstarať svedkov a pod...
Ouč a nemate nejakeho svedka aspon? Islo o prevod medzi uctami? Mozno to by mohlo pomost.

Hlasovalo 4 pouzivatelov

Užitočné (2)
tronik, qelo
Otázka, nie odpoveď (1)
Nevhodné (1)
0
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Žabinka Roberta_Bezakova, dátum otázky je 29.06.2013..
Roberta_Bezakova Prehliadla som.
Žabinka to sa stáva..
  zbaliť

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
Ja som to nevytiahol, tak mozem pisat.
Poznam pripade ked kamarati spisali aj zmluvu o pozicke, dlznik aj zmenku podpisal pretoze to bola onakvejsia suma nez ma nasetrene invalidny dochodca a peniaze skoncili v nenavratne. Firma isla do likvidacie, dlznik podnika dalej, islo to aj na sud a nic. Detaily nepoznam.

požička bez dokladu

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.