kopretinka
19.07.13,15:23
možno by nebolo od veci,ak by nejakým spôsobom bolo zamedzené duplikovaniu tém,lebo niekedy aj 4x za sebou sa téma vyskytne. Novozaregistovaný člen by trebárs mal možnosť za 48 hodín pridať iba jednu tému.
Keď dotyčného upozorním,že porušuje pravidlá,tak ja ešte dostanem vynadané plus neužitočné.A tiež by som nepovolila novým udeľovať neužitočné,lebo ani netušia,na čo to je........
http://www.porada.sk/t220753-verbalne-napadnutie-a-vypoved.html#post2383466
http://www.porada.sk/t220754-rozviazanie-pracovneho-pomeru-v-chranenej-dielni.html#post2383468
http://www.porada.sk/t220759-ako-postupovat.html#post2383496

doplňujem:zákaz pridávania novej témy min.48hodín aj pre starých užívateľov
kopretinka
19.07.13,17:20
Tweety
19.07.13,17:23
kopretinka
19.07.13,17:25
:eek: tak toto fakt nie je normálne,tým ľuďom už švihá alebo čo. Richard,toto je treba riešiť,a nie nejaké ikonky k témam! :mad:
arizona
19.07.13,18:18
Ja som na tie duplicity upozornovala davnejsie.. bod.c.3 http://www.porada.sk/t219404-praca-s-novou-poradou-pripomienky-k-navodu.html#post2376240
Ja to tiez nechapem,preco to ludia robia,tych duplicit vymazavame denne dost !!!
arizona
21.07.13,09:04
lujza.j
21.07.13,09:33
niekedy mi príde, že sú nedočkaví....alebo:cool:
kopretinka
21.07.13,10:20
niekedy mi príde, že sú nedočkaví....alebo:cool:
no ono je to o tom,že ak okamžite nedostanú odpoveď,tak znova zadajú tému....najlepšie by sa to vyriešilo tou nemožnosťou pridávať novú tému skôr ako za 24 alebo 48 hodín....pre nových samozrejme,lebo starí to vedia...
buchač
21.07.13,14:06
Ja sa pochválim ....;)

Dostal som nádhernú súkromnú správu od jedinca , ktorý sa registroval 4.7.2013 ...
Pridal dve príspevky ...toť v zdravotných témach ...múdry jak Šalamúnova riť ...:confused:
Nezniesol kritiku šracko , nuž sa vybujačil inak ...do buzerantov mi nakládol ... :eek:

Ach jo , netuší chlapec môj , čo ho ešte čaká ......:rolleyes: :--- :D
lujza.j
21.07.13,14:10
Buchi...tak aj ja;)..ja som bola verejne titulovaná:D..."ty nie si, žena ty si krava":D:---
kopretinka
21.07.13,14:12
:eek::eek: a potom,že raď!
sito
21.07.13,14:35
Všetci sme prišli na svet nahí. Nechajte ich nech sa oblečú, vyfarbia, zaradia.

Tiež, jeden, čo sa stal členom 17.7.2013 a má jeden príspevok na porade mi súkromne, nie až tak kruto...

... si srandista ako vidim , neviem ci si taky slovak ako ja ...

No, nie som ... taký ...

Čo už ...

Aký som, taký som, ale som svoj, svojský ... :);)
buchač
21.07.13,18:22
Pridám jednu stupiditu jak Brno ........

http://www.porada.sk/t220697-su-v-kosiciach-vypalnicke-praktiky.html
Autor : Jackal
Sekundant : prepinakos

Jeden za 18 ...drbe mu ..
Druhý za 20-2 ...tomu zasa prepína ...

Za Boha si nedajú povedať , že taká debata a či otázka sa proste nedá zodpovedať ...
Respektíve , že ak by aj k určitým činom došlo , nuž sa s tým nik nepochváli ...

Výpalné nie je nové auto alebo milenka , o ktorých sa dá pri pive " zasvätene diskutovať " ...

Lenže v poslednej dobe sa to tu nejak zmenilo ....fakt sa to tu hemží doslova chujovinami od tých nových " prispievateľov " ...

...žeby podľa toho nejakého pomeru ....Nová Porada - Nové Pomery ...???
misoft
21.07.13,18:27
Lež v poslednej dobe sa to tu fakt hemží doslova chujovinami od tých nových " prispievateľov " ...

..... http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10721.gif
žeby "nová" krv?
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10730.gif
Ale nie - len už od rozkoše blbšie otázky položiť nevedia..... a často "vyskakujú" (asi si myslia, že sú viditeľní...)
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10696.gif
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10605.gif
wagner
21.07.13,19:26
Ja na také témy málokedy reagujem. Skôr pre seba zareagujem http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3565.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) a najradšej http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10713.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) Aj to je riešenie, ale nevidíš, nečítaš, nerozčuľuješ sa nad blbosťou iných :D
kopretinka
21.07.13,20:44
kopretinka
21.07.13,20:45
kopretinka
22.07.13,05:52
fakt nechápem,načo sú tu nejaké pravidlá,ja už na to kašlem,nech to tu zasiera kto chce,šak prečo by tu nemohlo byť pekne,nech je to tu zaspamované aj 5x tou istou témou
arizona
22.07.13,08:37
kopretinka
22.07.13,09:36
Llívia
22.07.13,10:46
kopretinka
22.07.13,10:46
Llívia
22.07.13,10:50
Kopretinka, predbehla som ťa :D - viď predchádzajúca strana.
kopretinka
22.07.13,10:51
hej,videla som,keď som napísala príspevok :D je to v rovnakom čase ..........ja už neviééééééééééééééééém,čo tí ľudia si myslia,že čo? :eek:
Llívia
22.07.13,11:01
Niekto sa asi dobre baví :rolleyes:
Stefan2005
22.07.13,12:28
kopretinka
22.07.13,12:33
Richard
22.07.13,13:26
Treba sa ich spytat preco zakladaju dva krat otazku (ale slusne, aby slusne aj odpovedali).
Mozno nevedia tu svoju najst a myslia si ze sa im ju nepodarilo pridat? Ini su zas netrepezlivy.
Clovek by si myslel ze ked mam zoznam tem a v hlavicke "Moje otazky" tak si ich vie kazdy najst, mozno nie...

Treba zistit pricnu a tu sa posnazit odstranit.
buchač
22.07.13,13:41
Treba sa ich spytat preco zakladaju dva krat otazku ale slusne,( aby slusne aj odpovedali).
Mozno nevedia tu svoju najst a myslia si ze sa im ju nepodarilo pridat? Ini su zas netrepezlivy.
Clovek by si myslel ze ked mam zoznam tem a v hlavicke "Moje otazky" tak si ich vie kazdy najst, mozno nie...

Treba zistit pricnu a tu sa posnazit odstranit.
...hehehe......to sa v dnešnej dobe nejak nenosí ...

Ja viem , že to ten pravý vraví ;) ...ale aj tak ...
Jedná sa o to , že ak niekto vytkne dotyčnému , tak henten okamžite reaguje neagekvátne , potiažmo agresívno - vulgárne ...

Tak potom čo s takým dilinom ???
Ak by šlo o reál , tak kopať do hlavy , aby nekríval a čím skôr vypadol...

Príčinu ???
Nuž poviem inak ...
Ak príde niekto do nového prostredia ( zamestnanie , byt , dom ) , tak by sa mal prispôsobovať a nie stará zostava má hľadať príčinu a ešte ju aj odstraňovať ...
Veď čo už s takým jedincom , ktorý do tej " otázky " vyslovene zadrbe hlášku o tom , že sa mu info nechce hľadať ???
Nuž nakydať do rúk ...
Dav
22.07.13,14:05
Treba sa ich spytat preco zakladaju dva krat otazku (ale slusne, aby slusne aj odpovedali).
Mozno nevedia tu svoju najst a myslia si ze sa im ju nepodarilo pridat? Ini su zas netrepezlivy.
Clovek by si myslel ze ked mam zoznam tem a v hlavicke "Moje otazky" tak si ich vie kazdy najst, mozno nie...

Treba zistit pricnu a tu sa posnazit odstranit.
Richard, väčšina z nich tvrdí, že nevidia hneď príspevok a tak ho rovno zduplujú. A keby tí starí poraďáci len nahlasovali duplicity a nepridávali žiadne otázky "prečo dupľom" tak by bola radosť moderovať a nie hľadať v 4 rovnakých otázkach, pri ktorej ho len (oprávnene?) buzerujú a pri ktorej sa rieši skutočný problém a potom treba presúvať, mazať a hľadať, čo tam má byť k téme a čo nemá k duplicite.
Hedviq
22.07.13,14:19
takze starousadlici nemaju radi novoregistrovanych? ja som sa registrovala len dnes z dovodu problemu, na ktory asi len tuna mozno najdem odpoved (dufam). moj prispevok, vid elektronika. kto vie odpoved, nech pomoze a potom pre mna za mna ten prispevok aj vymazte, ak to kole oci. a vobec si nemyslim, ze niektori davaju duplicitne temy naschval. ved nie je jednoduchsie zadat temu a porozpravat sa o tom, nez to vyhladavat na nete v starych temach, do ktorych nikto uz ani nepozrie? ved ked vam to tak vadi, tak tie temy necitajte, nechajte ich tym, ktori si ich zalozili :-)
Stefan2005
22.07.13,14:24
Nuž poviem inak ...
Ak príde niekto do nového prostredia ( zamestnanie , byt , dom ) , tak by sa mal prispôsobovať a nie stará zostava má hľadať príčinu a ešte ju aj odstraňovať ...


... dobre si to vystihol Ďuri;
Od teba nič iné sa neočakáva - Poraď, ale okamžite, buď pritom maximálne trpezlivý, slušný, ale aj empatický, a ak si aj odborne fundovaný... si hotový poklad
kopretinka
22.07.13,14:31
takze starousadlici nemaju radi novoregistrovanych? ja som sa registrovala len dnes z dovodu problemu, na ktory asi len tuna mozno najdem odpoved (dufam). moj prispevok, vid elektronika. kto vie odpoved, nech pomoze a potom pre mna za mna ten prispevok aj vymazte, ak to kole oci. a vobec si nemyslim, ze niektori davaju duplicitne temy naschval. ved nie je jednoduchsie zadat temu a porozpravat sa o tom, nez to vyhladavat na nete v starych temach, do ktorych nikto uz ani nepozrie? ved ked vam to tak vadi, tak tie temy necitajte, nechajte ich tym, ktori si ich zalozili :-)
a to si kde zobrala,že starousadlíci nemajú radi nových? to som niekde napísala? neprekrúcaj skutočnosť.
kopretinka
22.07.13,14:34
Treba sa ich spytat preco zakladaju dva krat otazku (ale slusne, aby slusne aj odpovedali).
Mozno nevedia tu svoju najst a myslia si ze sa im ju nepodarilo pridat? Ini su zas netrepezlivy.
Clovek by si myslel ze ked mam zoznam tem a v hlavicke "Moje otazky" tak si ich vie kazdy najst, mozno nie...

Treba zistit pricnu a tu sa posnazit odstranit.
ak si si nevšimol,tak niektorí tvrdia,že nevidia ten svoj príspevok,že im vyhodí chybovú hlášku.A kto má tie chyby hľadať a odstrańovať?
http://www.porada.sk/t219892-vraj-je-tu-bordel.html
willma
22.07.13,14:47
Buchi...tak aj ja;)..ja som bola verejne titulovaná:D..."ty nie si, žena ty si krava":D:---
keby len, ale tuším aj slepicou ťa zo dvakrát nazval :o
Hedviq
22.07.13,15:04
kde som to zobrala? ty si necitala celu diskusiu? ja osobne som alergicka na to, ked niekto napise, ze duplikuje temu. ved pridaj nazor, alebo sa nevyjadruj, su ludia, ktori chcu o konretnom probleme diskutovat, tak naco tolko reci okolo vlastne nicoho? ok, novoregistrovanych mozete tymto odradit od akychkolvek prispevkov a nazorov a zostanete si tu sami.a ty prispejes dalsich 2000 prispevkov a mozes si na ne aj sama odpovedat :-) .....nic v zmo, je to len moj nazor.
Hedviq
22.07.13,15:04
v zlom, pardon
misoft
22.07.13,15:38
takze starousadlici nemaju radi novoregistrovanych? ja som sa registrovala len dnes z dovodu problemu, na ktory asi len tuna mozno najdem odpoved (dufam). moj prispevok, vid elektronika. kto vie odpoved, nech pomoze a potom pre mna za mna ten prispevok aj vymazte, ak to kole oci. a vobec si nemyslim, ze niektori davaju duplicitne temy naschval. ved nie je jednoduchsie zadat temu a porozpravat sa o tom, nez to vyhladavat na nete v starych temach, do ktorych nikto uz ani nepozrie? ved ked vam to tak vadi, tak tie temy necitajte, nechajte ich tym, ktori si ich zalozili :-)
Kočka, nejde o to, že "vraj" nemáme novopríchodiacich radi" - ide o to, že niektorí novopríšelci dajú otázku, nečaká na odpoveď (veď si myslia, že musí vyskočiť okamžite ako v ujovi Gúglovi) a ihneď položí v poriebehu 3-4 minút tú istú otázky a pre istotu do dvoch - troch tém (len aby reč nestála).
A keď sa ozveme (my starí), aby si preštudoval Etiketu a nezakladal tú istú otázku viackrát (prakticky nám za*iera Poradu!) - tak na toto upozornenie dostaneme v lepšom prípade ironické poznámky, v horšom prípade priamo urážky a v najhoršom už v SS otvorené vyhrážky.

Musíte si uvedomiť, že tu na Porade nesedia 24 hodín 7 dní v týždni celý rok poraďáci a len čakajú, kedy kto položí otázku (a často i poriadne debilnú), ale sú tu normálni ľudia, ktorí sem chodia keď majú čas.

(Uff, veľa píšem , dohovoril som. Howgh!)


__________________________________________________ __________
K tvojej otázke v "odbornej" téme - mrkni sa - uvidíš, pochopíš.
Za ďalšie - nik nebude predsa tvoju otázku vymazávať - ten problém nemáš len ty, možno i niekto iný a odpoveď nájde (ak hľadá) práve v tebou založenej téme.

A ako pozerám - tému o Handykame - nepoložila si riadnu otázku, ale si založila debatu - a to je rozdiel!!
sito
22.07.13,15:55
takze starousadlici nemaju radi novoregistrovanych? ja som sa registrovala len dnes z dovodu problemu, na ktory asi len tuna mozno najdem odpoved (dufam). moj prispevok, vid elektronika. kto vie odpoved, nech pomoze a potom pre mna za mna ten prispevok aj vymazte, ak to kole oci. a vobec si nemyslim, ze niektori davaju duplicitne temy naschval. ved nie je jednoduchsie zadat temu a porozpravat sa o tom, nez to vyhladavat na nete v starych temach, do ktorych nikto uz ani nepozrie? ved ked vam to tak vadi, tak tie temy necitajte, nechajte ich tym, ktori si ich zalozili :-)
a to si kde zobrala,že starousadlíci nemajú radi nových? to som niekde napísala? neprekrúcaj skutočnosť.

Za mojich mladých začiatkoch to neboli starousadlíci, mazáci, starí, už hádam štyri - päť rokov. Tiež sa čertili, či ženili ...
veronikasad
22.07.13,16:05
Ja sa pochválim ....;)

Dostal som nádhernú súkromnú správu od jedinca , ktorý sa registroval 4.7.2013 ...
Pridal dve príspevky ...toť v zdravotných témach ...múdry jak Šalamúnova riť ...:confused:
Nezniesol kritiku šracko , nuž sa vybujačil inak ...do buzerantov mi nakládol ... :eek:

Ach jo , netuší chlapec môj , čo ho ešte čaká ......:rolleyes: :--- :D
Nový poraďák s dvoma príspevkami už môže písať SS ?
kukučka
22.07.13,16:24
Richard asi by si mal pridať ďaľšie vyskakovacie okno, že sa téma objaví za x sekúnd, možno to pomôže - aby "nevyskakovali" starí poraďáci :---
klapka123456
22.07.13,16:31
Dobrý deň,ja som tu tiež nový a tiež som dal dva krát tému von,a asi stále som ju nedal dobre...pre nových užívateľov je to tu chaoticky rozmiestnené,aspoň mne sa to tak zdá a potom keď sa boja,že ich téma je zle uložená,tak ju uložia dva krát....ja tiež neviem,či som ju dobre zaradil ..preto tu mám dav príspevky...a pritom je to tá istá otázka....takže sa vopred ospravedlnujem.
veronikasad
22.07.13,16:38
Dobrý deň,ja som tu tiež nový a tiež som dal dva krát tému von,a asi stále som ju nedal dobre...pre nových užívateľov je to tu chaoticky rozmiestnené,aspoň mne sa to tak zdá a potom keď sa boja,že ich téma je zle uložená,tak ju uložia dva krát....ja tiež neviem,či som ju dobre zaradil ..preto tu mám dav príspevky...a pritom je to tá istá otázka....takže sa vopred ospravedlnujem.
Pre budúcnosť - ak zistíš, že si príspevok zaradil do nesprávnej sekcie, cez tlačítko "Nahlás" (trojuholník s výkričníkom) požiadaj moderátora o presun - nezakladaj novú tému s rovnakým obsahom. Teraz môžeš rovnako požiadať moderátora o zmazanie zlej témy.
Dav
22.07.13,16:45
http://www.porada.sk/t220907-stipu-nas-zvlastne-chrobaky.html
http://www.porada.sk/t220910-stipu-nas-nezname-chrobaky.html

... a zadávateľ témy nevidí, že zdu či ztri-ploval otázku?
Vlastnoručne som jednu vymazala, aj sa tvárila vymazane - tému zmazal Dav, dôvod: duplicita.Pozerám a neverím - do jednej z nich dal komentár Richard, do druhej marjankaj, a som presvedčená, že po mojom vymazaní. A už viackrát som mala dojem, že témy reinkarnujú. Nesledovala som, či iba zvýšenou aktivitou zadávateľa, alebo aj pri mazaní reaguje server opozdene.
kopretinka
22.07.13,16:46
zázrak techniky :D
marjankaj
22.07.13,16:50
http://www.porada.sk/t220907-stipu-nas-zvlastne-chrobaky.html
http://www.porada.sk/t220910-stipu-nas-nezname-chrobaky.html

... a zadávateľ témy nevidí, že zdu či ztri-ploval otázku?
Vlastnoručne som jednu vymazala, aj sa tvárila vymazane - tému zmazal Dav, dôvod: duplicita.Pozerám a neverím - do jednej z nich dal komentár Richard, do druhej marjankaj, a som presvedčená, že po mojom vymazaní. A už viackrát som mala dojem, že témy reinkarnujú. Nesledovala som, či iba zvýšenou aktivitou zadávateľa, alebo aj pri mazaní reaguje server opozdene.
No vidíš. A tak pekne a slušne som sa zadávateky opýtal. Bola to vzorová otázka. Presne ako poradil Richard. A ty to vymažeš. :eek:
klapka123456
22.07.13,16:50
A ako zistíte ako zaradiť správne tému?Pozrite sa napr. na tú moju a povedzte,kde by ste to zaradili vy...
marjankaj
22.07.13,16:55
A ako zistíte ako zaradiť správne tému?Pozrite sa napr. na tú moju a povedzte,kde by ste to zaradili vy...
Zaraď ako myslíš ty.
Aspoň ja nesledujem podľa rubrík. Ale iba, čo je najnovšie. Prípadne tam pridaj občas komentár a posunie sa ti hore. A ak to niekoho osloví, tak odpovie. A ak nie, tak skús na inom fóre. Nasilu odpoveď nevymámiš.
lujza.j
22.07.13,16:55
Buchi...tak aj ja;)..ja som bola verejne titulovaná:D..."ty nie si, žena ty si krava":D:---
keby len, ale tuším aj slepicou ťa zo dvakrát nazval :o
jéj to fáákt...ved to je moj druh:D:D:D
buchač
22.07.13,17:14
Buchi...tak aj ja
;)..ja som bola verejne titulovaná:D..."ty nie si, žena ty si krava":D:---
keby len, ale tuším aj slepicou ťa zo dvakrát nazval :o
jéj to fáákt...ved to je moj druh:D:D:D
Odpoveď pre wilmu ....

Ja môžem !
Ja som iný člen !!
Ja som puk Porady !!!

;):---:D:D

Poznámka :
...ale aj tak nie som si vedomý , že by so lui do dobytka nadával ...
lujza.j
22.07.13,17:18
Buchi...tak aj ja
;)..ja som bola verejne titulovaná:D..."ty nie si, žena ty si krava":D:---
keby len, ale tuším aj slepicou ťa zo dvakrát nazval :o
jéj to fáákt...ved to je moj druh:D:D:D
Odpoveď pre wilmu ....

Ja môžem !
Ja som iný člen !!
Ja som puk Porady !!!

;):---:D:D

Poznámka :
...ale aj tak nie som si vedomý , že by so lui do dobytka nadával ...
Buchi ..Wilmuš myslela asi toho MUŽŽA:D...čo ma tituloval kravou....
buchač
22.07.13,17:22
Buchi...tak aj ja
;)..ja som bola verejne titulovaná:D..."ty nie si, žena ty si krava":D:---
keby len, ale tuším aj slepicou ťa zo dvakrát nazval :o
jéj to fáákt...ved to je moj druh:D:D:D
Odpoveď pre wilmu ....

Ja môžem !
Ja som iný člen !!
Ja som puk Porady !!!

;):---:D:D

Poznámka :
...ale aj tak nie som si vedomý , že by so lui do dobytka nadával ...
Buchi ..Wilmuš myslela asi toho MUŽŽA:D...čo ma tituloval kravou....
Šak ja som si toho aj vedomý , ibaže z kontextu wilmy to tak vyplýva , že na mňa narážala ...
Ale tá odpoveď aj tak platí ....

Si snáď nepochopila ???...žeby sliepka ???
;):---:D:D
kopretinka
22.07.13,18:06
misoft
22.07.13,19:34
Ja sa už začínam "nerozčuľovať" pri stereo-otázkach. Upozorním dotyčného na duplicitu buď komentárom (a aj linkom na druhú zdupľovanú tému), alebo cez SS - ho upozorním na Etiketu (linkom) s dôrazom "Poriadne preštuduj!" (ale to je ako hádzanie hrachu o stenu).
Prípadne pošlem avízo moderátorovi.
kopretinka
22.07.13,19:36
ja tiež tie témy nahlasujem,lenže keď mi tam vyskočí hláška,že mám čakať 120 sekúnd za nahlásením,tak keď nahlasujem 3-4 témy,tak to aby som si brala dovolenku kvôli tomu
lujza.j
22.07.13,19:37
Buchi...tak aj ja
;)..ja som bola verejne titulovaná:D..."ty nie si, žena ty si krava":D:---
keby len, ale tuším aj slepicou ťa zo dvakrát nazval :o
jéj to fáákt...ved to je moj druh:D:D:D
Odpoveď pre wilmu ....

Ja môžem !
Ja som iný člen !!
Ja som puk Porady !!!

;):---:D:D

Poznámka :
...ale aj tak nie som si vedomý , že by so lui do dobytka nadával ...
Buchi ..Wilmuš myslela asi toho MUŽŽA:D...čo ma tituloval kravou....
Šak ja som si toho aj vedomý , ibaže z kontextu wilmy to tak vyplýva , že na mňa narážala ...
Ale tá odpoveď aj tak platí ....

Si snáď nepochopila ???...žeby sliepka ???
;):---:D:D
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12489.gif
kopretinka
22.07.13,19:38
tieto citácie citovaných citácií mi tiež riadne lezú na nervy
sito
22.07.13,19:40
tieto citácie citovaných citácií mi tiež riadne lezú na nervy

A čo to máš za nervovú sústavu ...
kopretinka
22.07.13,19:41
Buchi...tak aj ja
;)..ja som bola verejne titulovaná:D..."ty nie si, žena ty si krava":D:---
keby len, ale tuším aj slepicou ťa zo dvakrát nazval :o
jéj to fáákt...ved to je moj druh:D:D:D
Odpoveď pre wilmu ....

Ja môžem !
Ja som iný člen !!
Ja som puk Porady !!!

;):---:D:D

Poznámka :
...ale aj tak nie som si vedomý , že by so lui do dobytka nadával ...
Buchi ..Wilmuš myslela asi toho MUŽŽA:D...čo ma tituloval kravou....
Šak ja som si toho aj vedomý , ibaže z kontextu wilmy to tak vyplýva , že na mňa narážala ...
Ale tá odpoveď aj tak platí ....

Si snáď nepochopila ???...žeby sliepka ???
;):---:D:D
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12489.gif
Luíííííííííí,ale šak TOTO jak vyzerá?
arizona
22.07.13,20:02
ja tiež tie témy nahlasujem,lenže keď mi tam vyskočí hláška,že mám čakať 120 sekúnd za nahlásením,tak keď nahlasujem 3-4 témy,tak to aby som si brala dovolenku kvôli tomu
Keby radsej taketo upozornovanie a blokovanie vyskakovalo tym, co vypisuju tie duplicity. /nie na 120,ale aspon na 12000 min. /
Tam by to malo urcite vacsie opodstatnenie,ako pri nahlasovani tych duplicit :-/
Llívia
23.07.13,04:18
...Treba zistit pricnu a tu sa posnazit odstranit.
To je riešenie s krížikom po funuse. Toto by bolo oveľa rýchlejšie riešenie - ak je to možné zrealizovať:

...Novozaregistovaný člen by trebárs mal možnosť za 48 hodín pridať iba jednu tému....
Stefan2005
23.07.13,08:44
... ešte jedna poznámka k teorii každá nová otázka = nová téma...
sledujúc kvalitu odpovedí môžem zodpovedne prehlásiť, že možno polovica či viac ako polovica nových otázok už bola rozbraná na starej Porade na kvalitatívne vyššej a lepšej úrovni... pripadá mi to ako extenzívny rozvoj sovietskeho poľnohospodárstva v období 2. päťročnice - podstatné boli obrobené hektáre, nie výnosnosť.
kopretinka
23.07.13,08:51
nikomu sa nechce čítať pravidlá,a ak si ich aj náhodou prečíta,tak nedodržiava.načo by hľadal v starých témach,keď môže rovno zadať otázku a najlepšie 5x za sebou
lujza.j
23.07.13,09:21
Este aj prispevok duplovane mi hodilo...pomoc:( vrrr
arizona
23.07.13,09:21
Mna by zaujimalo,ako sa vlastne robia tie statistiky poctu tem a prispevkov,ktore sa zobrazuju na hlavnej stranke Porady. ;)

Su navysene aj o mnohonasobne duplicity?:confused:
kopretinka
23.07.13,09:25
Este aj prispevok duplovane mi hodilo...pomoc:( vrrr
kde?
kopretinka
23.07.13,09:34
lujza.j
23.07.13,09:44
Este aj prispevok duplovane mi hodilo...pomoc:( vrrr
kde?
V orchid teme
kopretinka
23.07.13,09:45
Treba sa ich spytat preco zakladaju dva krat otazku (ale slusne, aby slusne aj odpovedali).
Mozno nevedia tu svoju najst a myslia si ze sa im ju nepodarilo pridat? Ini su zas netrepezlivy.
Clovek by si myslel ze ked mam zoznam tem a v hlavicke "Moje otazky" tak si ich vie kazdy najst, mozno nie...

Treba zistit pricnu a tu sa posnazit odstranit.
Richard,väčšinou je odpoveď,že im tému nepridá,teraz opäť téma zadaná 3x,z takéhoto dôvodu! Rob s tým niečo.
kopretinka
23.07.13,10:01
buchač
23.07.13,10:23
... ešte jedna poznámka k teorii každá nová otázka = nová téma...
sledujúc kvalitu odpovedí môžem zodpovedne prehlásiť, že možno polovica či viac ako polovica nových otázok už bolo rozbraných na starej Porade na kvalitatívne vyššej a lepšej úrovni... pripadá mi to ako extenzívny rozvoj sovietského poľnohospodára v období 2. päťročnice - podstatné boli obrobené hektáre, nie výnosnosť.

nikomu sa nechce čítať pravidlá,a ak si ich aj náhodou prečíta,tak nedodržiava.načo by hľadal v starých témach,keď môže rovno zadať otázku a najlepšie 5x za sebou

...veď ale buďte normálni ....
...veď ale existujú jedinci , čo sa dokonca netaja tým , že sa im dokonca nechce info zháňať ...
...veď ale je to v dnešnej dobe normál ...

Občas si kladiem otázku , či som/me nromálni my ...generácia odchovaná socíkom , keď sme si všetko museli vybavovať sami a nebol viacmenej nik , kto by pomohol ...

Zaujímavé je ale jedno .
Tie všeliaké výhody sociálneho typu hľadá len a len biely .
Minoritná " menšina " už na úrady ide s hotovými papiermi ...kto je teda laik a či analfabet ???
Toť otázka .....
lujza.j
23.07.13,10:38
Takych co daju šplech,ze jemu sa nechce hladat....som tiez zazila....a oni sa tomu smeju.....a potom ze slusne....ved hej a aspon malinko ustipacne:D
lujza.j
23.07.13,10:42
Inak k tym duplo temam....neviem cez co su prihlaseny,lebo ja ked som cez mobil a dam prispevok vidim ho az po chvilke....cize ak nahodou su,tak on to nevidi na uvodnej stranke a zalozi znovu....
Katy a R
23.07.13,10:43
treba dať nohy do lavóra .. a ako wagner píše :

Ja na také témy málokedy reagujem. Skôr pre seba zareagujem http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3565.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) a najradšej http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10713.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) Aj to je riešenie, ale nevidíš, nečítaš, nerozčuľuješ sa nad blbosťou iných :D

- témy o kvetinkách a o kúpelni sú zaujímavejšie ;)
lujza.j
23.07.13,17:19
žeby preto,lebo čakám na odpoveď ?

toto je dôvod prečo bola opäť založená téma:eek:
http://www.porada.sk/t220993-kuchynska-linka-na-mieru-kontakt.html#post2385307
misoft
23.07.13,18:40
žeby preto,lebo čakám na odpoveď ?

toto je dôvod prečo bola opäť založená téma:eek:

No to je teda FAKT dôvod - ale som jej to tam napísal - po svojom.
willma
25.07.13,06:05
Buchi...tak aj ja
;)..ja som bola verejne titulovaná:D..."ty nie si, žena ty si krava":D:---
keby len, ale tuším aj slepicou ťa zo dvakrát nazval :o
jéj to fáákt...ved to je moj druh:D:D:D
Odpoveď pre wilmu ....

Ja môžem !
Ja som iný člen !!
Ja som puk Porady !!!

;):---:D:D

Poznámka :
...ale aj tak nie som si vedomý , že by so lui do dobytka nadával ...
Buchi ..Wilmuš myslela asi toho MUŽŽA:D...čo ma tituloval kravou....
Šak ja som si toho aj vedomý , ibaže z kontextu wilmy to tak vyplýva , že na mňa narážala ...
Ale tá odpoveď aj tak platí ....

Si snáď nepochopila ???...žeby sliepka ???
;):---:D:D
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12489.gif
Vôbec som nenarážala na Teba a ani do Teba :D, By som si v živote nemdovolila z úcty k starším a navrch držiteľom zbrane. Bola tu ale jedna témička ohľadom áut, kde sa Lujza vyjadrila a bola za onô dvojnohé kotkodák vyhlásená a to hneď dvakrát.
kopretinka
28.07.13,06:34
kopretinka
28.07.13,06:34
kopretinka
28.07.13,06:41
sito
28.07.13,10:51
A je to vôbec zakázané, Riškom? Ani odpovedať sa nemusí, ba do konca ani dva krát ...

Vec zadávateľa, zatiaľ. Jednaká otázka, rôzne odpovede v dvoch témach, on ich bude hľadať, či aj nájde ...
misoft
28.07.13,14:42
misoft
28.07.13,14:43
http://www.porada.sk/t221266-rata-sa-pedagogicka-prax-aj-ked-som-robila-ako-dobrovolnik.html

http://www.porada.sk/t221265-pedagogicka-prax-ako-dobrovolnik.html
Síce rozdielne (v detailoch) názvy a popis, ale obsah rovnaký - tiež schválnosť. A opäť v priebehu 2 minút.
misoft
28.07.13,14:45
http://www.porada.sk/t221246-jednorocny-statnicovy-kurz-cdv-uk.html

http://www.porada.sk/t221245-jednorocny-statnicovy-kurz-cdv-uk.html
Toto by som skôr považoval za chybu - 1 minúta rozdiel - netrpezlivý, tak kliká ako najatý. Asi mu vypadlo i formátovanie, potom to vzalo.
kopretinka
01.08.13,14:53
arizona
01.08.13,16:00
Ja sa len cudujem, ze vacsina zakladatelov duplicit napise, ze im zblbol pocitac,alebo nieco "zahaprovalo" pri zadavani temy, takze si mysleli, ze temu nezalozili, preto ju zakladali pre istotu znovu a znovu...

Je to nejaka technicka chybycka Porady,alebo tolkym ludom blbnu pocitace?
kopretinka
01.08.13,16:03
Ja sa len cudujem, ze vacsina zakladatelov duplicit napise, ze im zblbol pocitac,alebo nieco "zahaprovalo" pri zadavani temy, takze si mysleli, ze temu nezalozili, preto ju zakladali pre istotu znovu a znovu...

Je to nejaka technicka chybycka Porady,alebo tolkym ludom blbnu pocitace?
to sa treba opýtať Richarda,možno tebe odpovie,mňa odignoroval
buchač
01.08.13,17:30
Ja sa len cudujem, ze vacsina zakladatelov duplicit napise, ze im zblbol pocitac,alebo nieco "zahaprovalo" pri zadavani temy, takze si mysleli, ze temu nezalozili, preto ju zakladali pre istotu znovu a znovu...

Je to nejaka technicka chybycka Porady,alebo tolkym ludom blbnu pocitace?

Mám dojem , že ide o techniku ...
Nedá sa prejsť celým postupom založenia novej témy v tak krátkom časovom slede ...samozrejme , že myslím na tie témy zadané v časovom slede do jednej minúty ..
Nevraviac o novom jedincovi ,ktorý sa ešte nevie poriadne orientovať ...
misoft
01.08.13,17:41
jak u blbých na dvorku
http://www.porada.sk/t221549-najomny-byt.html#post2389599
>>
http://www.porada.sk/t221544-darovacia-zmluva.html#post2389575
http://www.porada.sk/t221544-darovacia-zmluva.html#post2389568
<<
http://www.porada.sk/t221535-zrusenie-darovacej-zmluvy-pri-dozivotnom-dochovani.htmlMedzi >> a << - toto je jasná chyba - čas je rovnaký.
U ostatného - síce rozdielny popis, ale podstata rovnaká - to je schválnosť.

Problém je u niektorých v tom, že môžu mať o niečo pomalšie pripojenie a refresh stránky neprebehne rýchlo - potom si myslia, že im to nezobralo a tak píšu znova (odosielajú znova). A hups - už je to tam dvakrát :eek:
lujza.j
01.08.13,18:01
jak u blbých na dvorku
http://www.porada.sk/t221549-najomny-byt.html#post2389599
>>
http://www.porada.sk/t221544-darovacia-zmluva.html#post2389575
http://www.porada.sk/t221544-darovacia-zmluva.html#post2389568
<<
http://www.porada.sk/t221535-zrusenie-darovacej-zmluvy-pri-dozivotnom-dochovani.htmlMedzi >> a << - toto je jasná chyba - čas je rovnaký.
U ostatného - síce rozdielny popis, ale podstata rovnaká - to je schválnosť.

Problém je u niektorých v tom, že môžu mať o niečo pomalšie pripojenie a refresh stránky neprebehne rýchlo - potom si myslia, že im to nezobralo a tak píšu znova (odosielajú znova). A hups - už je to tam dvakrát :eek:
je to v pripojení...ja to tak mám cez mobil...ked som mimo domu...vela krát musí prejsť aj do 5min, aby sa moj príspevok objavil....
buchač
01.08.13,18:59
Ja sa len cudujem, ze vacsina zakladatelov duplicit napise, ze im zblbol pocitac,alebo nieco "zahaprovalo" pri zadavani temy, takze si mysleli, ze temu nezalozili, preto ju zakladali pre istotu znovu a znovu...

Je to nejaka technicka chybycka Porady,alebo tolkym ludom blbnu pocitace?
Mám dojem , že ide o techniku ...
Nedá sa prejsť celým postupom založenia novej témy v tak krátkom časovom slede ...samozrejme , že myslím na tie témy zadané v časovom slede do jednej minúty ..
Nevraviac o novom jedincovi ,ktorý sa ešte nevie poriadne orientovať ...


Problém je u niektorých v tom, že môžu mať o niečo pomalšie pripojenie a refresh stránky neprebehne rýchlo - potom si myslia, že im to nezobralo a tak píšu znova (odosielajú znova). A hups - už je to tam dvakrát :eek:

Presne a odborne vyjadrené ...
Ja takto ešte neviem ....;):rolleyes::confused::---:D
misoft
03.08.13,13:59
kopretinka
03.08.13,14:04
ono to ani nemá cenu,nikto to nerieši ........zjavne tu je dosť podstatná chyba,téma sa neukáže,vyskočí eror a po zadaní témy druhý krát sa objaví aj tá prvá.hm
misoft
03.08.13,14:16
Poslal som Nahlásenie.
kopretinka
03.08.13,14:21
ja hlásim každú dupľu,neviem,či to niekto rieši
misoft
03.08.13,19:31
No vydýš - my hlásime duple, ale keby aspoň dupľu platu dali - to teda nie :(.
misoft
11.08.13,13:49
A opäť je tu ďalší onen ..... tentoraz Storm888 s http://www.porada.sk/t222079-veterna-elektraren.html a http://www.porada.sk/t222078-domaca-veterna-elektraren.html - inak dosť na gebuľu postavená otázka - pochybujem o jeho vedomostiach.
kopretinka
11.08.13,13:55
jááááááááááááááá už sa ani nevzrušujem,keď sa nevzrušuje kvôli tomu admin....hm
misoft
11.08.13,19:22
A opäť vyskočil ďalší - už som ho "varoval" - dostal "srdečnú" SS.
http://www.porada.sk/t222095-nejde-mi-monitor.html
http://www.porada.sk/t222097-nejde-monitor.html
kopretinka
11.08.13,19:25
:D
marjankaj
11.08.13,19:26
A opäť je tu ďalší onen ..... tentoraz Storm888 s http://www.porada.sk/t222079-veterna-elektraren.html a http://www.porada.sk/t222078-domaca-veterna-elektraren.html - inak dosť na gebuľu postavená otázka - pochybujem o jeho vedomostiach.
A ja zase nepochybujem:---
arizona
11.09.13,17:46
Richard, prosim Ta, neda sa nejako nastavit Porada,aby bol "oddialeny" cas medzi zalozenim dvoch tem? Napr. ze sa dalsia tema bude dat zalozit az po par hodinach?

Lebo zas je to tu posledne dni sama duplicita, to uz je o nervy...:mad:
...pozri teraz hlavnu stranku
Stefan2005
11.09.13,17:50
Richard, prosim Ta, neda sa nejako nastavit Porada,aby bol "oddialeny" cas medzi zalozenim dvoch tem? Napr. ze sa dalsia tema bude dat zalozit az po par hodinach?

Lebo zas je to tu sama duplicita, to uz je o nervy...:mad:

... myslím že podobné výzvy sa tu už dlhšiu dobu opakujú a je to akoby hádzanie hrachu na stenu...
... mňa maximálne serie už len listovanie medzi duplicitnými témami, tak viem, ako sa môžu citiť tí, ktorí tento balast musia neustále likvidovať !
Richard
13.09.13,08:58
Včera sme našli jednu chybu ktorá vznikala pri pridaní otázky. Keď ju vyhodilo, tak si ľudia mysleli že sa otázka nepridala a pridali ju ešte raz.

Uvidíme či to bol hlavný dôvod duplicitných tém, určite však zohrával nejakú časť z toho.
Žabinka
13.09.13,10:05
Včera sme našli jednu chybu ktorá vznikala pri pridaní otázky. Keď ju vyhodilo, tak si ľudia mysleli že sa otázka nepridala a pridali ju ešte raz.

Uvidíme či to bol hlavný dôvod duplicitných tém, určite však zohrával nejakú časť z toho.
Keď som chcela založiť otázku (cez zelený obdĺžnik hore), nerobilo mi to problémy..
Keď som chcela založiť debatu (cez debaty vedľa zeleného obdĺžnika), vyhodilo to error, aj pri opätovnom založení debaty, ale debata bola založená v porade 2x..
Kvaka
13.09.13,10:12
Keď som zakladala otázku nedávno, dosť dlho som nad tým maturovala, aj obrázok som pridávala, je to pre mňa dosť zmätočné, rubriku pýta na začiatku a keď ju priradím a idem ďalej, znovu mi ponúka rubriku k rubrike. Myslela som, že je tam ponuka v rámci rubriky na podrubriku, ale nie, je to totožná ponuka, ako na začiatku. S duplicitou som problém nemala.