Heleč
15.03.06,07:55
Nemáte náhodou niekto už tlačivá na vyučtovanie ZP. Už mi prišli prvé pozvánky na školenia, vraj aj s materiálom. Chcela by som si to trochu pozreť aby som vedela čo sa pýtať.
Dík
SilviaS
15.03.06,07:05
Pokiaľ ja viem ešte tie tlačivá nie sú,alebo sa mýlim??????
Silvia:)
Barbara
15.03.06,07:18
Nemáte náhodou niekto už tlačivá na vyučtovanie ZP. Už mi prišli prvé pozvánky na školenia, vraj aj s materiálom. Chcela by som si to trochu pozreť aby som vedela čo sa pýtať.
Dík


prosím Ťa nevedela som tie tlačivá sem prilepiť z môjho počítača, tak preto som Ti to poslala cez mail. Dostala si to???

ale možno budú nejaké zmeny. Tie tlačivá sem dal ešte p. Mihál , tuším vo februári či kedy, takže možno sú nejaké zmeny.:)
endrju
15.03.06,07:22
Existujú zatiaľ iba návrhy tlačív. Zbierka zákonov s vyhláškou MZ SR k ročnému zúčtovaniu preddavkov poistného na zdravotné poistenie bude uverejenená v dohľadnom čase.
Návrhy tlačív si môžete preštudovať tu:

http://www.porada.sk/t18656-navrh-vyhlaky-mz-sr-k-roenemu-zuetpoistneho.html
endrju
15.03.06,07:26
prosím Ťa nevedela som tie tlačivá sem prilepiť z môjho počítača, tak preto som Ti to poslala cez mail. Dostala si to???

ale možno budú nejaké zmeny. Tie tlačivá sem dal ešte p. Mihál , tuším vo februári či kedy, takže možno sú nejaké zmeny.:)
Odbočím mimotemy
Bolo by vhodné "nepriliepať" na Poradu jeden a ten istý dokument viackrát.
Dochádza ku zbytočným komplikáciam pri orientácii v témach. Nie je totiž v prvom okamihu zrejmé, či dokument, ktorý som našiel patrí skutočne k tým aktuálnym.
Ďakujem za pochopenie.
Koniec odbočky mimotemy
Heleč
15.03.06,07:31
prosím Ťa nevedela som tie tlačivá sem prilepiť z môjho počítača, tak preto som Ti to poslala cez mail. Dostala si to???

ale možno budú nejaké zmeny. Tie tlačivá sem dal ešte p. Mihál , tuším vo februári či kedy, takže možno sú nejaké zmeny.:)

neprišlo mi to.
Pekne Ťa prosím pošli mi to ešte raz.

Andrej
A nie je mimo tému.
Keď máš ten pocit vysvetli čo je na výkazoch o ZP mimo témy o mzdách?????????
Kam by si to zaradil?
endrju
15.03.06,07:41
Mimo tému bola moja poznámka. Zvyknem takéto moje poznámky označiť tými "smajlami", aby bolo ihneď vidno, že hovorím o inom probléme. Ešte raz ďakujem za pochopenie. :)

P.S.
Doplnil som do pôvodného príspevku aj text, z ktorého by mohlo byť ihneď zrjemé, že ide moju o odbočku mimo témy prvého príspevku. ;)
Barbara
15.03.06,07:53
Odbočím mimotemy
Bolo by vhodné "nepriliepať" na Poradu jeden a ten istý dokument viackrát.
Dochádza ku zbytočným komplikáciam pri orientácii v témach. Nie je totiž v prvom okamihu zrejmé, či dokument, ktorý som našiel patrí skutočne k tým aktuálnym.
Ďakujem za pochopenie.
Koniec odbočky mimotemy


rozumiem.:D V prvom momente som si myslela, že ja som spravila niečo zle.:eek:
Barbara
15.03.06,07:55
[QUOTE=Heleč]neprišlo mi to.
Pekne Ťa prosím pošli mi to ešte raz.



Andrej už to sem prilepil, tak si to vytlač!!!:p

P.S. neviem prečo to neprešlo:rolleyes:
Heleč
15.03.06,10:26
Dík za tie materiály. Ale poviem Vám, že to bude riadna fuška.....

Ja som to zle pochopila, prepáč.