Rela
27.09.13,15:44
S bratom máme spoločnú matku, ktorej som sa ujala a býva v mojom rodinnom dome. Lenže nasťahoval sa sem aj jej syn, ktorý je gamblér a narkoman a nechcem aby sa zdržiaval v mojom dome, nakoľko nás okráda...
kopretinka
27.09.13,13:51
ručne stručne vyhodiť,na to súdny príkaz nepotrebuješ
Tweety
27.09.13,14:07
Tak ako to je s tým vyhadzovaním? Raz chceš matku aj jej syna, teraz už len jej syna?
http://www.porada.sk/t223838-ako-dostat-matku-a-jej-syna-z-mojho-domu.html#post2406538
Stefan2005
27.09.13,14:10
... asi matku už
Tweety
27.09.13,14:36
píše, že matka býva v jej dome, tak neviem, či si z nás nerobí prču
misoft
27.09.13,15:31
Rela - prečo si založila túto tému, keď v tej druhej sa pokračuje? Prečítaj si Etiketu Porady a NEROB nám tu z toho kurník!
Rela
15.10.13,19:40
nerobím si prču, matka žije v mojom dome ale má osobitný vchod z druhej strany domu a tam si aj nasťahovala svojho syna, Ktorý ju zneužíva, podvádza, okráda a dokáže sa pozerať ako matka hladuje, pritom on tie peniaze minul na drogy a automaty. Ale veľké ALE, matka sa rozhodla že nedovolí aby som jej syna vyhodila, tak som sa naštvala a povedala som nech idú obaja. Ale nejdú a polícia im povedala že pokiaľ matka býva v dome s mojim súhlasom a ona dá súhlas na bývanie svojmu synovi nemôžu ho ani oni vyhodiť. Len ak budem mať súdny príkaz.
Rela
15.10.13,19:48
to sa nedá, aj oni majú svoje práva aj keď ničia životy druhým, chcem to legálne a neviem o všetkých možnostiach...
Rela
15.10.13,19:49
poslala som vám správu...
misoft
15.10.13,19:50
Prijímam.
misoft
15.10.13,19:56
Ale k veci - ty si MAJITEĽ, TY rozhoduješ! Ak sa ti nepozdáva, čo matka toleruje a za tvojim chrbtom povoľuje - nuž tu neostáva nič iné, len tvrdo zakročiť. Ako majiteľ máš právo "gamblera" z domu vyhodiť. Ak nechce - zavolať políciu - ako dôvod - neoprávnené vniknutie. Darmo bude možno matka argumentovať pred políciou, že to ona povolila, ona na to nemá právo. A pochybujem, že máš nejaké VB na dom na trvalé dožitie matky, trvalý pobyt, alebo podobne. V tom prípade je (je to smutné, ale je to tak) i matka v dome cudzou osobou, ktorá sa ti tam zdržiava neoprávnene a obmedzuje tvoje vlastnícke práva.
V tomto prípade city idú bokom - inak budeš trpieť dovtedy, kým sa nezrútiš a "gambler" ti postupne rozkradne, čo sa dá!