Domka-6993
17.10.13,18:29
Prosim om pomoc velmi mi padaju vlasy neviem uz co mam s tym robt nic mi nezabera :( ...skusala som uz zinok a lopuchovu vodu na vlasy zinkosel ale nic ziadna zmena
buchač
17.10.13,16:46
Pomoze mmi niekto s vypadavanim vlasov?

...žeby lekár ???


...skusala som uz zinok a lopuchovu vodu na vlasy zinkosel ale nic ziadna zmena
Určite si našla na nete tie vlastnosti ...či ???
arizona
17.10.13,16:50
Domka-6993
17.10.13,16:51
bola so u koznej a nic daa mi vlasovu vodu co mi absolutne nezabrala !
arizona
17.10.13,17:09
Tie linky som ti pridala, aby si si ich precitala, nie aby si do nich duplovala svoju otazku. Duplicity sa vymazavaju!
Domka-6993
17.10.13,17:14
dobre no som nevedela ako to tu funguje ....hned takyto pristup
Darina1234
17.10.13,17:23
treba odobra krv a vysetrit aj sti. zlazu, anemia a podobne
Melnick
17.10.13,17:23
Skús Bioaquanol - dostať ho v lekárni a je cenovo prijateľný- od 3,00 - 4,00 €ur . Existujú ale 2 druhy : Bioaquanol H a ten druhý som zabudla,(tuším U),kamarátka si to začala vtierať do vlasov a údajne jej teraz vypadne sem - tam jeden vlas. Mne by naozaj neklamala. ( Už sa jej robili miestami lysyny.
No skús sa nechať vyšetriť, či v tele nemáš nejaký zápal - aj zanedbateľný, vtedy tiež zvyknú dosť hodne vypadávať vlasy.
lujza.j
17.10.13,17:31
ako dlho si to skúšala?
Dašena O.
18.10.13,04:55
vyskúšaj šampón aj kondicionér TEXTURES, mne pomohol, objednala som si to z netu
DANAK1
18.10.13,06:41
ahoj! aj mne strašne padali vlasy. tiež som skúšala prípravky, no nepomohli... až teraz - bola som na kožnom a pani dr. mi dala spraviť v lekárni akési vitamíny... fakt neviem ako sa to volá - povedala čo to je, ale kedže tomu nerozumiem, ani som nevenovala názvu pozornosť - základ je, že fakt pomohlo... klopem!!!
a vyšetrenia na štítnu žľazu a pod. - tam ťa pošlú, až ked nevyjde ich liečba...
inak hovorila, že príčinou vypadávania môže byť zápal hocikde v tele - či zubov, či dutín, atď.
margot157
18.10.13,07:13
Mne keď začali padať vlasy ale úplne riadne, najskôr som šla s problémom k mojej všeobecnej lekárke, hneď mi zobrala krv na všetky možné vyšetrenia vrátane štítnej žľazy a keď vylúčila, poslala ma na kožné, ale u mňa to bol zápal vlasových korienkov spojený aj s extrémne suchou pokožkou hlavy a lupinami, sypali sa vyslovene ako sneh, to som ešte nevidela, kožný mi predpísal prípravok názov mu darujem, ale môžem zistiť, ale je to kortikoid, hormonálny prípravok a ten mi zabral veľmi rýchlo, dovtedy nič nepomáhalo, kopu peňazí som zbytočne nechala v lakárni. M.
lujza.j
18.10.13,07:19
Tragedia je to, ze kozny da hned kortikoid....na vsetko....inym uz asi nevedia liecit....alebo sa im nechce....
Mária27
18.10.13,07:26
Kedysi som používala tabletky Pantenol, treba využívať 3 balenia. Len potom rastú chlpy aj tam, kde by nemuseli:)
Žabinka
18.10.13,07:41
Príčiny vypadávania vlasov môžu byť rôzne, a odhaliť ich môže len lekár. Prečítaj si túto stránku http://www.alopecia.sk/ sú tam na pravej strane informácie o rôznych formách alopécie. Tie prípravky, čo tam reklamujú, však nepoznám, to som nechcela propagovať.
A ešte aj tu je dobrý článok http://www.zdravie.sk/choroba/45609/vypadavanie-vlasov-alopecia-plesivost
Daj si do googla vyhľadať alopécia, a máš čítania koľko chceš.
pizzanoel
18.10.13,09:22
minule som vydela reklamu v ocbhodnom centre ze na vypadavanie vlasov pouzi nanogen...skus sa nato opytat v lekarni...
lujza.j
18.10.13,11:47
Domka-6993
20.10.13,15:04
naozaj ? no skusim ist zajtra do lekarne sa na to spytat
Domka-6993
20.10.13,15:05
a naozaj nevies nazov tych vitaminov?
lujza.j
20.10.13,16:04
inak keby si si vygúglila aké vitamíny sú dobré na rast a celkovo na vlasy, kožu a nechty....už si ich mohla dávno jesť.....ja som si svoj problém s podaním vyriešila sama...len som trochu šmejdila....po nete.....a skoro všetko už bolo spomenuté v témach ktoré ti priložila arizona!
DANAK1
21.10.13,05:28
naozaj neviem, pozerala som na krabičku - ale bol tam iba dátum výroby - boli vyrobené podľa receptu...
Domka-6993
21.10.13,14:37
dneska som si to kupila ten bioaquanol U tak uvidim ako to dopadne ci pomoze ....hadam hej
Estetic
22.10.13,05:31
Z poistenia sú hradené prakticky len kortikoidy.Myslím,že keby som povedala žihľavová alebo harmančeková voda,dosť divne by sa pacienti dívali,väčšinou to už skúsili predtým ako prišli na kožné.
Estetic
22.10.13,05:38
Padanie vlasov je problém ktorý je veľmi individuálny,sprevádza oslabený organizmus,vystresovaný organizmus,môže byť geneticky daný,môže signalizovať poruchu hormonálnu,očnú vadu atd atd,v neposlednom rade je to aj genetický problém.Pacient ktorý príde na kožné má už väčšinou za sebou fázu žihľavy a harmančeka,v liečbe sa používajú hlavne lokálne kortikoidy a celkove vitamíny,novšie spôsoby liečby sú lasery a mesotherapia špeciálnymi vlasovými koktailami,najlepšie kombinácia,to ale poisťovne nehradia.Posudzovať liečbu je možné po pár mesiacoch,nie skôr.Tiež je vhodné skontrolovať kožu a pokiaľ beží chronický zápal,treba ho diagnostikovať a liečiť.
dusansl
22.10.13,17:34
K danému problému masívnemu padaniu vlasov len kratučká poznámka. Primárny problém nespočíva vo vlasových folikuloch ect,ect. problém je v tráviacom trakte a dokonalom znečistení organizmu.
Myslím že na danú tému som v minulosti už čosi obšírnejšie aj publikoval. S pozdravom dusansl.
margot157
14.11.13,04:51
Ale vždy radšej ako robiť zo mňa pokusného králika a skúšať všetko možné aj nemožné, radšej niečo, čo hneď zaberie a odvtedy mám pokoj.
Chudíková Katarína
14.11.13,05:44
áno, máš pravdu. Treba urobiť komplexnejšie vyšetrenie.