consuelo
27.05.04,12:59
Richard, poraďte mi, prosím,
takmer vždy, keď som na tejto stránke, ma po nejakom čase samo od seba vyhodí z môjho nicku - bez toho, aby som sa odhlásila - zrazu zistím, že som zasa iba guest. Mám niečo zle nastavené?
Inak toto diskusné fórum je úžasné, som rada, že som ho objavila, vďaka zaň.
Richard
27.05.04,13:34
Hmm,
aky prehliadac pouzivate?
Ak viete, skuste si pozriet ako mate nastavene "cookies" a napiste mi
consuelo
28.05.04,05:35
Prehliadač mám Explorer.
Tie cookies - nieviem, či som pozerala to, čo máte na mysli - ale našla som tieto dve nastavenia, v ktorých sa o cookies niečo hovorí:
1) v Nástrojoch, pod Možnosťami internetnetu - Utajenie - mám nastavený bežec na predposlednom najvyššom mieste k popisku: Súbory cookie, ktoré nemajú kompaktnú zásadu utajenia, sú blokované
2) Nástroje - Možnosti internetu - Všeobecné - Dočasné súbory Internetu - mám označenú možnosť: AUTOMATICKY zisťovať existenciu novších verzií uložených stránok.
Ďakujem :-)
Richard
30.05.04,21:55
1) v Nástrojoch, pod Možnosťami internetnetu - Utajenie - mám nastavený bežec na predposlednom najvyššom mieste k popisku: Súbory cookie, ktoré nemajú kompaktnú zásadu utajenia, sú blokované
Skúste posunúť bežec vo vami popísaných nastaveniach nižšie na nižšiu úroveň zabezpečenia proti cookies.
Ak by to nepomohlo, skúste sa ešte odhlásiť a prihlásiť znovu.
Ak by ani to nepomohlo skúste ísť znovu do Nástrojov>Možnosti internetu a v dočasne uložených súboroch vymazať všetky cookies..... potom sa prihláste znovu na poradu.
consuelo
02.06.04,07:02
Posunula som bežec nižšie, vyzerá to, že to pomohlo - zatiaľ ma to nevyhadzuje - ďakujem za radu.
Zužu
28.06.05,10:10
Poraďte mi prosím, vždy keď otvorím niektorú tému, naskočí mi upozornenie - Nastala výnimka ...... všelijaké čísla ... výnimka v aplikácii na mieste a zasa čísla ...... Vždy ma to vyhodí z internetu ale heslom som prihlásená keď stránku otvorím znova. Už mi to robí druhý deň. Ďakujem
urs
28.06.05,10:47
No ja som sa tiež dnes čudovala čo to je. Sťahovali sme sa tak sme dali ADSL a dnes dobieham zameškané tak surfujem jak divoch a na porade stále vypadnem. . . .
Zužu
29.06.05,11:28
Poraďte mi prosím, vždy keď otvorím niektorú tému, naskočí mi upozornenie - Nastala výnimka ...... všelijaké čísla ... výnimka v aplikácii na mieste a zasa čísla ...... Vždy ma to vyhodí z internetu ale heslom som prihlásená keď stránku otvorím znova. Už mi to robí druhý deň. Ďakujem

Prosím, poraďte mi, každú chvíľu ma to vyhodí. ďakujem
sway
29.06.05,11:42
tu priložili návod na odstránenie: http://www.porada.sk/showpost.php?p=1385&postcount=4
rosemary
29.06.05,11:51
Mne zasa často vyskakuje tabuľka: Vyskytla sa cyba v režime Runtime.Chcete spustiť ladenie? Riadok 320 Chyba:null má hodnotu null alebo nieje objekt. Ani správca siete nevie o čom to je. Neviete niekto. Vyskakuje mi to iba na porade.
Zužu
30.06.05,10:30
tu priložili návod na odstránenie: http://www.porada.sk/showpost.php?p=1385&postcount=4
Ďakujem..........
endrju
30.06.05,11:24
Prvýkrát sa "vyhodenie" z Porady udialo pred malou chvíľou aj u mňa.:(

Vzhľadom na moje doterajšie skúsenosti s "vyhadzovaním" z iných internetových stránok to odhadujem na preťaženie servera, ktorý je asi už zahltený dotazmi na poskytnutie infromácií od "závislákov" na www.porada.sk
:p

Richardovi asi začnú rušné chvíle pri riešení podobných problémov.:eek:
adam
30.06.05,11:54
Mne zasa často vyskakuje tabuľka: Vyskytla sa cyba v režime Runtime.Chcete spustiť ladenie? Riadok 320 Chyba:null má hodnotu null alebo nieje objekt. Ani správca siete nevie o čom to je. Neviete niekto. Vyskakuje mi to iba na porade. Keď som sa pripájala cez Explorer mi to tiež robilo. Teraz som pripojená stále cez Mozilla a už mi to nerobí........
garter
27.07.05,12:04
Nejde mi otvoriť táto téma:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=11309

Vypisuje to:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/www/porada.sk/www/includes/functions_showthread.php on line 294
endrju
27.07.05,12:38
Nejde mi otvoriť táto téma:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=11309

Vypisuje to:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/www/porada.sk/www/includes/functions_showthread.php on line 294
Terka, toto majú v tomto okamžiku všetci. Písal som SS Richardovi a odpovedal, že vie o tom. Bude riešiť.:p