Zavrieť

Porady

Jožko cez 3000

Ó, a pan Mihál ma uz 3000 prispevkov. Dakujeme mu za ne.
A vsetkych dokopy je 100.000 prispevkov. Gratulujem nam k nim, ale kto to ma stihnut vsetko precitat?
Naposledy upravil ala13 : 22.07.05 at 08:22 Dôvod: Doplnenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    ala13
    Ó, a pan Mihál ma uz 3000 prispevkov.
    ...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Jozef Mihál
    ...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
    ????????????? Pán Mihál, tak potom ja tu už nemám čo hľadať! A to nehovorím o dynamičnosti, ale o chcení!

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Jozef Mihál
    ...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
    Jožko, to sa cítiš taký starý??? A vieš, že ani na to nevyzaráš? Dúfam, že ešte si sa nerozhodol defitívne... To bola iba prázdninová úvaha, že?

    Všetko dobré želá
    Hela

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Jozef Mihál
    ...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
    Jozef, nebol si dlho na slnku?

    garter je offline (nepripojený) garter

    garter
    Jozef Mihál
    ...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
    Jožko to hádam nemyslíš vážne... tu by som pripla NESÚHLASÍM

    ala13 je offline (nepripojený) ala13

    pehy na nose ala13
    Jozef Mihál
    Mne odkojenému na množinách, matematických olympiádach, MFF a napokon 15 rokoch programovania to nemusíte hovoriť...
    ...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
    Pozicala som si citat i z inej temy, bola som vasou spoluziackou na MFF, sice ucitelstvo. Je dolezite co sme robili najma tych poslednych 15 rokov. Ja len rodim deti a deptam cudzie deti.
    Myslim si, ze by ste mali byt hrdy na vsetky vase dosiahnute mety a Porada je aj vasou zasluhou tam ,kde dnes je a ma tolko clenom kolko ma.
    Zelam vam a nam vela dalsich vasich prispevkov na Porade.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Jozef Mihál
    ...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
    Tuším že mám vidiny....

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Jozef Mihál
    ...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
    ... a Jožko? ... to je nejaké nové "etiketové" pravidlo? ... takže pri tejto méte mám končiť aj ja? ... no dobre, keď ináč nedáš! :p

    Bubika je offline (nepripojený) Bubika

    Bubika
    Jozef Mihál
    ...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
    Ups, nieco mi uslo? ci som len nedavala pozor?

    IFKA je offline (nepripojený) IFKA

    IFKA
    Jozef Mihál
    ...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
    Ó Bóže, ja mám do dôchodku ďaleko, taká som bola rada, že som pred pár mesiacmi objavila poradu a pána Mihála ako BARLIČKU k problémom a verila že sa mi pôjde ľahšie v tom labyrinte nejasností a teraz toto??

    Pán Mihál, napíšte že to bol FTIP, prosím, menší machri zdolávajú osemtisícovky!!!

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Jozef Mihál
    ...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
    Jožko!! To nemyslíš vážne?!?!?!

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Jozef Mihál
    ...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
    Jožko , a čo tak, zmeniť NIK /či ako sa to píše/ a začať od nuly

    ala13 je offline (nepripojený) ala13

    pehy na nose ala13
    To je vyborny napad: 1Jozef Mihal1 alebo Jozef Mihal1 podla vzoru karkulka a babenko.
    Pise sa to sice nick ale Richard to pekne vola prezyvka, teda aspon na Porade sa to vsade v tomto preklade pouziva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.