lujza.j
27.02.14,13:44
http://www.topky.sk/cl/100313/1380907/Sexualne-sceny-vasnivej-Mickovicovej--Hena--ty-si-ale-divoska-
...zmyselná:eek:....pomoc....pre mňa nechutná a odpudivá...aj mimo serialu!
lujza.j
27.02.14,12:49
misoft
27.02.14,13:59
http://hudba.zoznam.sk/spravy/26-02-2014-nielen-hasselhoff-pride-v-lete-na-slovensko-v-presove-vystupi-steven-seagal/

štefan v prešove...:)bude
...spievať. Ale mlátiť sa bude v Strážskom - a ja sa tam asi pôjdem pozrieť.....
kopretinka
27.02.14,14:21
nič sa neudialo...iba si inak "upratuje":D
a kam si to strkal predtým? som som kukala nejaké staršie fotky a tam nič nebolo vidieť....
lujza.j
27.02.14,14:23
nič sa neudialo...iba si inak "upratuje":D
a kam si to strkal predtým? som som kukala nejaké staršie fotky a tam nič nebolo vidieť....
inak si to upratal....nikam si to nestrkal....
alaya1
27.02.14,14:24
http://hudba.zoznam.sk/spravy/26-02-2014-nielen-hasselhoff-pride-v-lete-na-slovensko-v-presove-vystupi-steven-seagal/

štefan v prešove...:)bude

tak pojdeme pokukat, dam si nim nieco podpisat :)
lujza.j
27.02.14,14:26
http://hudba.zoznam.sk/spravy/26-02-2014-nielen-hasselhoff-pride-v-lete-na-slovensko-v-presove-vystupi-steven-seagal/

štefan v prešove...:)bude

tak pojdeme pokukat, dam si nim nieco podpisat :)
bol super...v starých filmoch sa mi páčil....škoda, že nevie stárnuť....chlapi či si farbia vlasy sú mi smiešni....
Petra Nová
27.02.14,14:26
Kde ste sa podeli všetci politici z Porady?:) Na Ukrajine už majú nového predsedu vlády, aj mu zatlieskali, keď sľúbil prijať veľmi nepopulárne opatrenia. A vy sa tu bavíte o žaluďoch? :cool::---:confused:
Tweety
27.02.14,14:27
Ideš pánu precedovi, skoro budúcemu tlieskať, či?
alaya1
27.02.14,14:28
http://hudba.zoznam.sk/spravy/26-02-2014-nielen-hasselhoff-pride-v-lete-na-slovensko-v-presove-vystupi-steven-seagal/

štefan v prešove...:)bude

tak pojdeme pokukat, dam si nim nieco podpisat :)
bol super...v starých filmoch sa mi páčil....škoda, že nevie stárnuť....chlapi či si farbia vlasy sú mi smiešni....


aaa, mozno pouziva len sedivacik :) :) :)


Petra Nova- vies kazdy o tom, co mu je mile. Niekto o zaludkovi, niekto o premierovi :):) :)..pardon...
Petra Nová
27.02.14,14:35
Petra Nova- vies kazdy o tom, co mu je mile. Niekto o zaludkovi, niekto o premierovi :):) :)..pardon...
Samozrejme, každému,čo jeho je. Veď preto som oslovila "politikov" na Porade.;)
No nič, keď sa nechytajú, nech žalude tu naďalej kraľujú.:D
Petra Nová
27.02.14,14:52
No, nebudem taká kritická a zjemním to.:) Radšej o kvalitnom žaluďkovi, ako krvi a pote.
Pááá!
Peggynka
27.02.14,14:55
http://www.topky.sk/cl/100313/1380907/Sexualne-sceny-vasnivej-Mickovicovej--Hena--ty-si-ale-divoska-
...zmyselná:eek:....pomoc....pre mňa nechutná a odpudivá...aj mimo serialu!
Ja ani neviem,kto to je...Nie je súčasťou môjho sveta...
Excise Duty
27.02.14,15:28
Kde ste sa podeli všetci politici z Porady?:) Na Ukrajine už majú nového predsedu vlády, aj mu zatlieskali, keď sľúbil prijať veľmi nepopulárne opatrenia. A vy sa tu bavíte o žaluďoch? :cool::---:confused:
Pokiaľ viem, tak tu dvaja "politológovia" intezívne točili čosi o puči. No a my ostatní nechceme mať nič spoločné so žiadnou pučou...:eek:
misoft
27.02.14,15:32
Pokiaľ viem, tak tu dvaja "politológovia" intezívne točili čosi o puči. No a my ostatní nechceme mať nič spoločné so žiadnou pučou...:eek:

Sú to správne písmenká? - lebo aj "točenie" o tom je tiež vysoká politika....:D
Petra Nová
27.02.14,15:42
Kde ste sa podeli všetci politici z Porady?:) Na Ukrajine už majú nového predsedu vlády, aj mu zatlieskali, keď sľúbil prijať veľmi nepopulárne opatrenia. A vy sa tu bavíte o žaluďoch? :cool::---:confused:
Pokiaľ viem, tak tu dvaja "politológovia" intezívne točili čosi o puči. No a my ostatní nechceme mať nič spoločné so žiadnou pučou...:eek:
Nemykaj si, to prislúchalo len šľachte a králi si onikali. Už mi je jasné, prečo si sa mi vždy zdal divný, keď nechceš mať nič spoločné s pučou. Len neviem, prečo do homožaluďopučov zaťahuješ všetkých z Porady? Či z čírej nostalgie? Veru, drž sa radšej žaluďov. A že ty nechceš puče, to je tak dôležité, ako sneženie z roku 1900:confused::---
Peggynka
27.02.14,15:46
Čo sa mi dnes stalo ? Etnický spoluobčan ma s autom zablokoval na parkovisku ŤZP.To ma rozčúlilo,auto naštartované a na sedadle spolujazdca vysmiata Gizela vypaľuje zobák a začala ma učiť šoférovať:"To potáhnete dopredu (chodník s 10cm obrubníkom),vytočíte a cúvnete".V tom momente som mala v ruke telefón a volám 158.A keďže som povedala,že Róm,prišli hneď dve autá.Šoféra nikde (15min.),prišiel,okomentoval,že žádny šofér by s tým nemal problém (!).Obohatila som štátny rozpočet o 150 €,tak teraz neviem,či ma to ma tešiť alebo ?
misoft
27.02.14,15:50
Čo sa mi dnes stalo ? Etnický spoluobčan ma s autom zablokoval na parkovisku ŤZP.To ma rozčúlilo,auto naštartované a na sedadle spolujazdca vysmiata Gizela vypaľuje zobák a začala ma učiť šoférovať:"To potáhnete dopredu (chodník s 10cm obrubníkom),vytočíte a cúvnete".V tom momente som mala v ruke telefón a volám 158.A keďže som povedala,že Róm,prišli hneď dve autá.Šoféra nikde (15min.),prišiel,okomentoval,že žádny šofér by s tým nemal problém (!).Obohatila som štátny rozpočet o 150 €,tak teraz neviem,či ma to ma tešiť alebo ?
Dobre si urobila - berú, berú, nič nedávajú, ešte do ksichtu sa ti vysmejú - tak aspoň teraz museli cálovať....
lujza.j
27.02.14,15:59
mňa neteší, že vedla rožný dom....si vyššie môjho poschodia kúpil byt cigánisko jeden...už špehuje:eek:...hučí ako piliňák pri rozhovore z bytu je ho počuť....
misoft
27.02.14,16:07
mňa neteší, že vedla rožný dom....si vyššie môjho poschodia kúpil byt cigánisko jeden...už špehuje:eek:...hučí ako piliňák pri rozhovore z bytu je ho počuť....
Lui - poznáš toto: http://www.izmael.eu/IMGN/PRODUCTS/zeleny4.jpg - a vieš ako to použiť. Stačí párkrát mu bliknúť do okien a po*erie sa.....
lujza.j
27.02.14,16:13
mňa neteší, že vedla rožný dom....si vyššie môjho poschodia kúpil byt cigánisko jeden...už špehuje:eek:...hučí ako piliňák pri rozhovore z bytu je ho počuť....
Lui - poznáš toto: http://www.izmael.eu/IMGN/PRODUCTS/zeleny4.jpg - a vieš ako to použiť. Stačí párkrát mu bliknúť do okien a po*erie sa.....
no to si nie som istá....ostrieľaný miestny típek...s krimi minulosťou....dúfam, že žabiaci vedia, že zmenil bydlisko....
misoft
27.02.14,16:14
no to si nie som istá....ostrieľaný miestny típek...s krimi minulosťou....dúfam, že žabiaci vedia, že zmenil bydlisko....
....ale šak konkurencia ho vysnorila.......:D:D:D ;)
buchač
27.02.14,16:19
Tweety
27.02.14,16:19
Źe by bol sociálny prípad? Hanba pánu precedovi. Veď také jednoduché, keď nemajú na školné, tak nech ide na takú, na ktorú majú.
misoft
27.02.14,16:28
Źe by bol sociálny prípad? Hanba pánu precedovi. Veď také jednoduché, keď nemajú na školné, tak nech ide na takú, na ktorú majú.
Prdlajs sociálny prípad - niečo tá škola chce! A je jasné, čo!

Medzinárodná škola má však podľa poradcu ministra školstva Mirona Zelinu v súčasnosti problémy so zaradením do siete, ktorú určuje zákon. Vplyv na ňu má minister školstva Ficovej vlády Ján Mikolaj (SNS). "Sú problémy so zaradením. Nie je ani bilingválna, ani národnostná," povedal Zelina, ktorý je zároveň aj členom pedagogickej rady Forel International School.

Školy triedi do jednotlivých skupín ministerstvo školstva, je to predpoklad, aby mohli na Slovensku vôbec pôsobiť. Podľa Zelinu sa v súčasnosti táto vec vybavuje. "Uvažujeme, ako jej nájsť zaradenie, či udeliť výnimku alebo to riešiť cez zmenu zákona," dodal Zelina.
Tu je dôvod!
pavol54
27.02.14,16:40
Ficov syn dostal zľavu v luxusnej škole

http://www.ginn.pro/news/ficov-syn-skola-zlava?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
Novšie nič? Ibaže by upresnil Miron Zelina hovorca ministra školstva Mikolaja
misoft
27.02.14,16:44
Vieš Pali - upresňovať nemusia nič - toto, čo je napísané vraví samo za seba...... a úsudok si urob sám..... logicky......
Tweety
27.02.14,16:45
Źe by bol sociálny prípad? Hanba pánu precedovi. Veď také jednoduché, keď nemajú na školné, tak nech ide na takú, na ktorú majú.
Prdlajs sociálny prípad - niečo tá škola chce! A je jasné, čo!

Medzinárodná škola má však podľa poradcu ministra školstva Mirona Zelinu v súčasnosti problémy so zaradením do siete, ktorú určuje zákon. Vplyv na ňu má minister školstva Ficovej vlády Ján Mikolaj (SNS). "Sú problémy so zaradením. Nie je ani bilingválna, ani národnostná," povedal Zelina, ktorý je zároveň aj členom pedagogickej rady Forel International School.

Školy triedi do jednotlivých skupín ministerstvo školstva, je to predpoklad, aby mohli na Slovensku vôbec pôsobiť. Podľa Zelinu sa v súčasnosti táto vec vybavuje. "Uvažujeme, ako jej nájsť zaradenie, či udeliť výnimku alebo to riešiť cez zmenu zákona," dodal Zelina.
Tu je dôvod!
Jasné, vsjo jasnó, za čem bukvy. Tlieskajme im, preceda na hrad.:rolleyes:
misoft
27.02.14,16:46
Ťap, ťap, ťap........ po gebuli, alebo po grni..............:D:D:D
pavol54
27.02.14,16:54
Vieš Pali - upresňovať nemusia nič - toto, čo je napísané vraví samo za seba...... a úsudok si urob sám..... logicky......
zdroj pravda 18. 09.2009 takže čo prepadol alebo ako? 2009 I. ročník, 2010 II. ročník, 2011 III. ročník 2012 IV. ročník
Tweety
27.02.14,17:11
Vieš Pali - upresňovať nemusia nič - toto, čo je napísané vraví samo za seba...... a úsudok si urob sám..... logicky......
zdroj pravda 18. 09.2009 takže čo prepadol alebo ako? 2009 I. ročník, 2010 II. ročník, 2011 III. ročník 2012 IV. ročník
Podstata je niekde inde, nie v tom, že je to z roku 2009.
kukučka
27.02.14,18:06
Je ešte téma, kde ho nestrčíte? :eek:
pavol54
27.02.14,18:54
Vieš Pali - upresňovať nemusia nič - toto, čo je napísané vraví samo za seba...... a úsudok si urob sám..... logicky......
zdroj pravda 18. 09.2009 takže čo prepadol alebo ako? 2009 I. ročník, 2010 II. ročník, 2011 III. ročník 2012 IV. ročník
Podstata je niekde inde, nie v tom, že je to z roku 2009.
a ako to dopadlo?
Petra Nová
27.02.14,20:53
Ficov syn mal ísť študovať do zahraničia. Ako vynikajúci študent by dostal štipendium a apko nemusel platiť ani 89€ mesačne. Predpokladám, že v súčasnosti syn už študuje na elitnej VŠ v zahraničí. Nech sa veľa naučí, múdrych ľudí potrebuje Slovensko ako soľ.
P.S. Žiadne elitné súkromné stredné školy na Slovensku nepotrebujeme. Nech detí diplomatov a zbohatlíkov študujú v Rakúsku alebo kdekoľvek inde, len nie na Slovensku.:rolleyes: Podľa hesla: Cudzie nechceme, naše si nedáme!
buchač
27.02.14,21:07
Ficov syn mal ísť študovať do zahraničia. Ako vynikajúci študent by dostal štipendium a apko nemusel platiť ani 89€ mesačne. Predpokladám, že v súčasnosti syn už študuje na elitnej VŠ v zahraničí. Nech sa veľa naučí, múdrych ľudí potrebuje Slovensko ako soľ.
P.S. Žiadne elitné súkromné stredné školy na Slovensku nepotrebujeme. Nech detí diplomatov a zbohatlíkov študujú v Rakúsku alebo kdekoľvek inde, len nie na Slovensku.:rolleyes: Podľa hesla: Cudzie nechceme, naše si nedáme!

...
Llívia
28.02.14,07:07
Tinytiny
28.02.14,07:32
Mňa dnes rozčúlil manžel. Prišiel zasa opitý a ja som ho vyrazila. Možno už nadobro... :-(((
misoft
28.02.14,09:06
Mňa dnes rozčúlil manžel. Prišiel zasa opitý a ja som ho vyrazila. Možno už nadobro... :-(((
Otázka - koho vyrazila? Mangela, alebo toho opičiaka, čo mu na chrbte sedel? :D:D:D
lujza.j
28.02.14,09:34
....ešte, že nemám manžela:D...iba muža....:---
srska
28.02.14,09:37
....ešte, že nemám manžela:D...iba muža....:---ešte, že nemám manželku - iba priateľku
lujza.j
28.02.14,09:38
....ešte, že nemám manžela:D...iba muža....:---ešte, že nemám manželku - iba priateľku
aj ty si na divoko:D
srska
28.02.14,09:38
....ešte, že nemám manžela:D...iba muža....:---ešte, že nemám manželku - iba priateľku
aj ty si na divoko:D13 let:D
lujza.j
28.02.14,09:41
....ešte, že nemám manžela:D...iba muža....:---ešte, že nemám manželku - iba priateľku
aj ty si na divoko:D13 let:D
ja v lete 20r:eek::D
misoft
28.02.14,09:43
Čo to? Čo to? Papua-New Guinea?
srska
28.02.14,09:44
....ešte, že nemám manžela:D...iba muža....:---ešte, že nemám manželku - iba priateľku
aj ty si na divoko:D13 let:D
ja v lete 20r:eek::Daj si predtým rušila mnv + kostolné zväzky? ja áno chvalabohu mal som len mnv zväzok:D => raz mi ten hore dúfam povie, že skutok sa nestal
srska
28.02.14,09:45
Čo to? Čo to? Papua-New Guinea?ani nie tak papua ako guinea:D
lujza.j
28.02.14,10:12
rušila som 1x-mnv...stačilo...sa niekomu spovedať...fuj...kostolné nie...ja som neznaboh ....
Žabinka
28.02.14,10:24
misoft
28.02.14,10:26
Žabík - a tabuľky s číselkami - máš? ;)
srska
28.02.14,10:32
rušila som 1x-mnv...stačilo...sa niekomu spovedať...fuj...kostolné nie...ja som neznaboh ....luj, no a neni nám dobre? a navyše - šetríme lesy (žiadne papiere), odbremeňujeme súdy, sociálny systém, ... - štát by nám mal poďakovať
willma
28.02.14,10:37
srska a lujza: akurát čo potom, keď sa jeden z Vás poberie, šak ani len dediť po sebe nebudete- teda po partnerovi .
srska
28.02.14,10:40
srska a lujza: akurát čo potom, keď sa jeden z Vás poberie, šak ani len dediť po sebe nebudete- teda po partnerovi .ja osobne nepotrebujem. aj byt som nechal bývalej aby sa mala dobre:cool:
lujza.j
28.02.14,10:55
willmuš....myslím, že zo zákona po spolužití niečo tam je také spomenuté....je možnosť spísať závet....moje decko neni hovado
pavol54
28.02.14,13:21
Čo sa mi dnes stalo ? Etnický spoluobčan ma s autom zablokoval na parkovisku ŤZP.To ma rozčúlilo,auto naštartované a na sedadle spolujazdca vysmiata Gizela vypaľuje zobák a začala ma učiť šoférovať:"To potáhnete dopredu (chodník s 10cm obrubníkom),vytočíte a cúvnete".V tom momente som mala v ruke telefón a volám 158.A keďže som povedala,že Róm,prišli hneď dve autá.Šoféra nikde (15min.),prišiel,okomentoval,že žádny šofér by s tým nemal problém (!).Obohatila som štátny rozpočet o 150 €,tak teraz neviem,či ma to ma tešiť alebo ?
teraz neviem či si platila ty alebo Biely brat ale aj tak tých 150€ nie nejaký trhák (výjazd dvoch áut- kilometrovné, minimálne dvaja policajti v jedno aute, 4x 1(priem hod.mzda) x CCP 4 x 7 x 1,352 + réžia =cca 40€ + cena áut = cca 100€ )
Peggynka
28.02.14,13:32
Čo sa mi dnes stalo ? Etnický spoluobčan ma s autom zablokoval na parkovisku ŤZP.To ma rozčúlilo,auto naštartované a na sedadle spolujazdca vysmiata Gizela vypaľuje zobák a začala ma učiť šoférovať:"To potáhnete dopredu (chodník s 10cm obrubníkom),vytočíte a cúvnete".V tom momente som mala v ruke telefón a volám 158.A keďže som povedala,že Róm,prišli hneď dve autá.Šoféra nikde (15min.),prišiel,okomentoval,že žádny šofér by s tým nemal problém (!).Obohatila som štátny rozpočet o 150 €,tak teraz neviem,či ma to ma tešiť alebo ?
teraz neviem či si platila ty alebo Biely brat ale aj tak tých 150€ nie nejaký trhák (výjazd dvoch áut- kilometrovné, minimálne dvaja policajti v jedno aute, 4x 1(priem hod.mzda) x CCP 4 x 7 x 1,352 + réžia =cca 40€ + cena áut = cca 100€ )
Však Biely brat platil...A pokiaľ viem,tak do štátneho rozpočtu.Policajti to mali 3km od štácie a že prišli na dvoch autách-asi majú skúsenosti,lebo ma aj hneď odtiaľ odpratali,kázali mu vycúvať a že môžem odísť.
lujza.j
28.02.14,13:38
kopretinka
28.02.14,13:42
http://androidportal.zoznam.sk/2014/02/eu-gps-2015-kazdom-aute-ecall/
...treba nás špehovať všade....aj káre
Európsky parlament upozorňuje, že vozidlá pomocou tohto systému nemožno sledovať a určené sú len pre privolanie záchranných zložiek. Systém eCall nie je konštantne pripojený k sieti a preto je odolný voči útokom hackerov.
lujza.j
28.02.14,13:48
http://androidportal.zoznam.sk/2014/02/eu-gps-2015-kazdom-aute-ecall/
...treba nás špehovať všade....aj káre
Európsky parlament upozorňuje, že vozidlá pomocou tohto systému nemožno sledovať a určené sú len pre privolanie záchranných zložiek. Systém eCall nie je konštantne pripojený k sieti a preto je odolný voči útokom hackerov.
europsky parlament...chce rušiť aj roomingové hovori a dáta...prečo asi..aby sme ušetrili..., aby sme boli všade a stále na príme a oni vedeli kde sme...., tak ako fb kúpil whatsApp....ten kto nie na fb...majú ho už odtiaľ....
kopretinka
28.02.14,13:55
http://androidportal.zoznam.sk/2014/02/eu-gps-2015-kazdom-aute-ecall/
...treba nás špehovať všade....aj káre
Európsky parlament upozorňuje, že vozidlá pomocou tohto systému nemožno sledovať a určené sú len pre privolanie záchranných zložiek. Systém eCall nie je konštantne pripojený k sieti a preto je odolný voči útokom hackerov.
europsky parlament...chce rušiť aj roomingové hovori a dáta...prečo asi..aby sme ušetrili..., aby sme boli všade a stále na príme a oni vedeli kde sme...., tak ako fb kúpil whatsApp....ten kto nie na fb...majú ho už odtiaľ....
nemám auto,nemám whatčičotoje :D na FB som inkognito,bez údajov :---
korela
28.02.14,13:59
Ja som nekonvenčný typ, ľudí chápem a neodsudzujem, každý máme svoj osud.
Jediné, čo mi je divné, že prečo mávajú ľudia ľúbostné aktivity práve s priateľmi.
Keď stretnem spolužiakov svojich detí, a mladá žena mi povie držiac za rúčku svoje dieťatko, že ho má s priateľom, a povie to dokonca stíšene, neviem či kvôli mne alebo dieťatku, tak mi to príde ľúto. Podľa mimiky mi je jasné, že by bola rada vydatá.
Ale o to tu nejde.
Vzťah muža a ženy je založený keď už na partnerskom vzťahu a nie na priateľskom. Aj pri predstavovaní väčšina ľudí označí svoj proťajšok ako priateľa, priateľku, dobre, že nie ešte aj kamaráta. Nebol by správnejší partner? Aj tak je to životný partner, či už s papierom alebo bez.
Veď slovenčina má dosť správnych výrazových prostriedkov.
Na tomto fóre tuším jediná Lujza sa vyjadruje normálne v tomto zmysle.
misoft
28.02.14,16:15
teraz neviem či si platila ty alebo Biely brat ale aj tak tých 150€ nie nejaký trhák (výjazd dvoch áut- kilometrovné, minimálne dvaja policajti v jedno aute, 4x 1(priem hod.mzda) x CCP 4 x 7 x 1,352 + réžia =cca 40€ + cena áut = cca 100€ )
Jááááj Pali - fakt neviem, čo to tu počtuješ.

Aký výjazd - väčšinou sú v pohybe a často bez úžitku! Väčšinou dvaja, niekedy aj len jeden. Veď sú platení - toto predsa nie je výjazd mimo pracovnú dobu, takže sa im nič navyše neplatí. A aká réžia? Všetko je predsa zahrnuté. Cenu áut tu nerieš, opotrebujú sa tak, či tak. Či už jazdia len tak, nazdarboh, alebo užitočne k výjazdu. Tomu sa hovorí amortizácia a tá by sa počítala, či by stálo na dvore, alebo jazdilo po ceste.

A aby si vedel - bezdôvodné parkovanie na mieste určené pre postihnutých (označené zvislou i vodorovnou dopravnou značkou - min. sadzba je teraz 150€ - ak by sa zdráhal a riešili to v konaní, tak minimálne 300€ (a môžu podľa závažnosti až do 600€)



Na druhej strane - je dobré, že Peggynka zavolala hliadku - niekto už musí tých "spoluobčanov" naučiť slušnosti a zákonnosti, pretože tí dokonale poznajú svoje práva, ale NIKDY nepoznajú svoje povinnosti.

Na okraj: pred našim hyper-super marketom na mieste vyznačenom pre posdtihnutých zaparkoval frajer na bavoráku. Prišla MsP - dali papuču a odišli. Majiteľ bavoráka po príchode zavolal, prišli MsP, začal im nadávať, oni vyslovili sumu 150€ pokuta + 50€ za to, že museli prísť dať dole papuču. Začal im nadávať (bolo z toho divadlo), že či vedia, kto on je. Mestský policajt len zavolal štátnych z DI. Prišli cca za 10min. A verdikt? Policajti mu vzali vodičák, zavolali ho na riešenie priestupku na DI. Výsledná suma - poznám policajtov - povedal mi - 850€ + 50€ pre mestskú políciu.

A ešte dodatočne doplním. Potom ten "frajer" skrotol, keď mu náčelník DI naznačil, že by mohol mať vodičák aj dlhšie v čistiarni.....
kukučka
28.02.14,16:40
Storočný kreslený vtip, tuším od Vaneka, ne som si istá.
Preceda sobáši mladomanželov a na kecpulte ornamentami zdobený nápis:
Čo MsNV spojí, ani Boh nerozdvojí. :D
Peggynka
28.02.14,16:50
[QUOTE="pavol54"]
teraz neviem či si platila ty alebo Biely brat ale aj tak tých 150€ nie nejaký trhák (výjazd dvoch áut- kilometrovné, minimálne dvaja policajti v jedno aute, 4x 1(priem hod.mzda) x CCP 4 x 7 x 1,352 + réžia =cca 40€ + cena áut = cca 100€ )
Jááááj Pali - fakt neviem, čo to tu počtuješ.

Aký výjazd - väčšinou sú v pohybe a často bez úžitku! Väčšinou dvaja, niekedy aj len jeden. Veď sú platení - toto predsa nie je výjazd mimo pracovnú dobu, takže sa im nič navyše neplatí. A aká réžia? Všetko je predsa zahrnuté. Cenu áut tu nerieš, opotrebujú sa tak, či tak. Či už jazdia len tak, nazdarboh, alebo užitočne k výjazdu. Tomu sa hovorí amortizácia a tá by sa počítala, či by stálo na dvore, alebo jazdilo po ceste.

A aby si vedel - bezdôvodné parkovanie na mieste určené pre postihnutých (označené zvislou i vodorovnou dopravnou značkou - min. sadzba je teraz 150€ - ak by sa zdráhal a riešili to v konaní, tak minimálne 300€ (a môžu podľa závažnosti až do 600€)

Ešte mi vŕta v hlave jedna vec;počula som policajta,ako mu vyratával priestupky a brat mi tvrdí,že keď spáchal viacero priestupkov,tak ho mohli pokutovať len za jeden.Viete niekto,je to tak ?
Tak som to našla v Zákone o priestupkoch:
§12

(2) Za viac priestupkov toho istého páchateľa prejednávaných v jednom konaní sa uloží sankcia podľa ustanovenia vzťahujúceho sa na priestupok najprísnejšie postihnuteľný; zákaz činnosti možno uložiť, ak ho možno uložiť za niektorý z týchto priestupkov.
lujza.j
28.02.14,18:04
škoda film... http://www.csfd.cz/film/259953-sezeni/ až o 00.00h...zachytila som nedávno iba čast....
pavol54
28.02.14,18:37
teraz neviem či si platila ty alebo Biely brat ale aj tak tých 150€ nie nejaký trhák (výjazd dvoch áut- kilometrovné, minimálne dvaja policajti v jedno aute, 4x 1(priem hod.mzda) x CCP 4 x 7 x 1,352 + réžia =cca 40€ + cena áut = cca 100€ )
Jááááj Pali - fakt neviem, čo to tu počtuješ.

Aký výjazd - väčšinou sú v pohybe a často bez úžitku! Väčšinou dvaja, niekedy aj len jeden. Veď sú platení - toto predsa nie je výjazd mimo pracovnú dobu, takže sa im nič navyše neplatí. A aká réžia? Všetko je predsa zahrnuté. Cenu áut tu nerieš, opotrebujú sa tak, či tak. Či už jazdia len tak, nazdarboh, alebo užitočne k výjazdu. Tomu sa hovorí amortizácia a tá by sa počítala, či by stálo na dvore, alebo jazdilo po ceste.

A aby si vedel - bezdôvodné parkovanie na mieste určené pre postihnutých (označené zvislou i vodorovnou dopravnou značkou - min. sadzba je teraz 150€ - ak by sa zdráhal a riešili to v konaní, tak minimálne 300€ (a môžu podľa závažnosti až do 600€)



Na druhej strane - je dobré, že Peggynka zavolala hliadku - niekto už musí tých "spoluobčanov" naučiť slušnosti a zákonnosti, pretože tí dokonale poznajú svoje práva, ale NIKDY nepoznajú svoje povinnosti.

Na okraj: pred našim hyper-super marketom na mieste vyznačenom pre posdtihnutých zaparkoval frajer na bavoráku. Prišla MsP - dali papuču a odišli. Majiteľ bavoráka po príchode zavolal, prišli MsP, začal im nadávať, oni vyslovili sumu 150€ pokuta + 50€ za to, že museli prísť dať dole papuču. Začal im nadávať (bolo z toho divadlo), že či vedia, kto on je. Mestský policajt len zavolal štátnych z DI. Prišli cca za 10min. A verdikt? Policajti mu vzali vodičák, zavolali ho na riešenie priestupku na DI. Výsledná suma - poznám policajtov - povedal mi - 850€ + 50€ pre mestskú políciu.

A ešte dodatočne doplním. Potom ten "frajer" skrotol, keď mu náčelník DI naznačil, že by mohol mať vodičák aj dlhšie v čistiarni.....
asi si ma nepochopil ale malo to byť podľa mňa viac, ako 150, tak sito kto platí tie výjazdy do osád decko len tak zo srandy zavolá záchranku a prídu ju pre istotu doprevadiť policajti a ništ sa neplatí žiadna pani ombudsmanová nerobí veď to je jedno či auto stojí na dvore alebo beží alebo policajti ležia na odpočivárni. ale ty keby si ohlásil zbytočný výjazd tak pekne cáluješ a ešte aj kýchnutie privolaných ti započítajú
pavol54
28.02.14,18:44
[QUOTE="pavol54"]
teraz neviem či si platila ty alebo Biely brat ale aj tak tých 150€ nie nejaký trhák (výjazd dvoch áut- kilometrovné, minimálne dvaja policajti v jedno aute, 4x 1(priem hod.mzda) x CCP 4 x 7 x 1,352 + réžia =cca 40€ + cena áut = cca 100€ )
Jááááj Pali - fakt neviem, čo to tu počtuješ.

Aký výjazd - väčšinou sú v pohybe a často bez úžitku! Väčšinou dvaja, niekedy aj len jeden. Veď sú platení - toto predsa nie je výjazd mimo pracovnú dobu, takže sa im nič navyše neplatí. A aká réžia? Všetko je predsa zahrnuté. Cenu áut tu nerieš, opotrebujú sa tak, či tak. Či už jazdia len tak, nazdarboh, alebo užitočne k výjazdu. Tomu sa hovorí amortizácia a tá by sa počítala, či by stálo na dvore, alebo jazdilo po ceste.

A aby si vedel - bezdôvodné parkovanie na mieste určené pre postihnutých (označené zvislou i vodorovnou dopravnou značkou - min. sadzba je teraz 150€ - ak by sa zdráhal a riešili to v konaní, tak minimálne 300€ (a môžu podľa závažnosti až do 600€)

Ešte mi vŕta v hlave jedna vec;počula som policajta,ako mu vyratával priestupky a brat mi tvrdí,že keď spáchal viacero priestupkov,tak ho mohli pokutovať len za jeden.Viete niekto,je to tak ?
však ho mali vyšiť hoci aj v správnom konaní na maximum ešte aj o papiere od auta by prišiel, a potom stačí avízo na STK a nikdy ho nedá do poriadku aby prešlo, lebo ak ja sa neúmyselne dopustím priestupku tak nikto nie je ku mne benevolentný som hodnotený rovnako ako ten čo ho spraví úmyselne. a možno práve vtedy potreboval nejaký dôchodca pomôcť proti nejakému výrastkovi, lenže predsa nemôžu byť policajti všade. Inak prečo by sa nemohlo dôkladne vyúčtovať všetko aj my sme niekdy dávali techniku na výpomoc a družstvá pekne cvakali aj keď by stála na dvore celý rok aj za basistov ak si objednáš ich prácu pekne cvakáš
lujza.j
28.02.14,19:37
Excise Duty
28.02.14,20:38
:(.. dvaja degeši..
http://www.topky.sk/cl/100313/1381103/Explozia-smiechu-v-priamom-prenose--Trapas-Svajdu-a-Puskarovej-
Že sa tí dvaja blbci svojim rehotom trafili medzi reklamy...
korela
28.02.14,22:02
:(.. dvaja degeši..
http://www.topky.sk/cl/100313/1381103/Explozia-smiechu-v-priamom-prenose--Trapas-Svajdu-a-Puskarovej-
Skreslený článok. Mali na videu spustiť celý príspevok zo správ, toto je vytrhnuté z kontextu.
Správa začala šotom z Ameriky, kde malé postihnuté deti na vozíčkoch tak do 6r. mali možnosť vidieť prasiatko bez zadných končatín. Zadoček malo posadený na dvojkolieskovom podvozku, a ani si neuvedomovalo svoj handikep. Veselo tam pobehovalo okolo nich. Hej, bolo to pre ne terapeutické. Nato strih na čínske prasiatko, ktoré sa síce vynašlo v rámci prežitia aj bez podvozku.
Človek si pomaly neprečíta a nevidí jednu normálne spracovanú udalosť. Vždy tam musia vsunúť nejaký morbid a mord.
Ja sa čudujem, že hlásateľky pracujú v požehnanom stave.
Ako vidno, každý to spracoval po svojom, oni sa neudržali od smiechu, ja som zostala zo zvieraťa zaskočená.
korela
28.02.14,22:26
Mám problém.
Každý vie, ako pomaly brečtan rastie, kým pokryje požadovanú plochu. Nám to trvalo 8 rokov. Pustili sme tri korene na plot.
Niekoľko rokov na jar ako začnú snežienky, potom fialky, tak prichádza jedna cigánka, a likviduje nám listy do kytičiek. Keďže ho striháme, aby mal svoju formu, a nevytvárali sa mu hrubé konáre, tak nie je taký mohutný, a diery vidno. Upozorňujem ju ja, vybehol na ňu brutálne manžel, aj dcéra ju raz vydurila bez slov. Ide o to, že je mentálne postihnutá, dospelá osoba, tak preto vysielajú na oberačku listov práve ju.
Policajtov volať nechcem. Čo by ste mi poradili? Už som zvažovala pokryť brečtan na čas bezpečnostnou sieťou na lešenie alebo niečo podobné, ale ak mi to precviknú, tak to budú vyhodené peniaze. Poslednou možnosťou je ju obliať studenou vodou z hadice. Čo by som z toho mohla mať, keď chodieva iba doobeda, som vtedy sama doma, bolo by to na mne?Odhliadnuc od toho, že nám na odplatu môžu začať vytĺkať okná alebo budem mať strach o psa.
Ak sa jej nepáčia už listy z ulice, postaví sa na základy plotu a trhá ich zvnútra, čo už je úplný vrchol. Neviem kde býva, niekde za nami, ani z ktorej je rodiny.
alaya1
01.03.14,06:13
Ked je mentalne retardovana, zbavena spojpravnosti, co asi je,tak s tym neurobis nic, Nie je to svojpravna osoba S oblievanim si to asi myslela len ako zart, aspon dufam,. Ved ju pri tom, ako poskodzuje tvoj majetok odfotografuj a podaj podnet na policiu. Ine rozumne riesenie nevidim, ked aj ine su mozne. To trha take velke mnozstvo lidtov, ze je to az na riesenie?
Peggynka
01.03.14,06:39
Počítaj s nevyspytateľnou reakciou...
pavol54
01.03.14,07:04
Mám problém.
Každý vie, ako pomaly brečtan rastie, kým pokryje požadovanú plochu. Nám to trvalo 8 rokov. Pustili sme tri korene na plot.
Niekoľko rokov na jar ako začnú snežienky, potom fialky, tak prichádza jedna cigánka, a likviduje nám listy do kytičiek. Keďže ho striháme, aby mal svoju formu, a nevytvárali sa mu hrubé konáre, tak nie je taký mohutný, a diery vidno. Upozorňujem ju ja, vybehol na ňu brutálne manžel, aj dcéra ju raz vydurila bez slov. Ide o to, že je mentálne postihnutá, dospelá osoba, tak preto vysielajú na oberačku listov práve ju.
Policajtov volať nechcem. Čo by ste mi poradili? Už som zvažovala pokryť brečtan na čas bezpečnostnou sieťou na lešenie alebo niečo podobné, ale ak mi to precviknú, tak to budú vyhodené peniaze. Poslednou možnosťou je ju obliať studenou vodou z hadice. Čo by som z toho mohla mať, keď chodieva iba doobeda, som vtedy sama doma, bolo by to na mne?Odhliadnuc od toho, že nám na odplatu môžu začať vytĺkať okná alebo budem mať strach o psa.
Ak sa jej nepáčia už listy z ulice, postaví sa na základy plotu a trhá ich zvnútra, čo už je úplný vrchol. Neviem kde býva, niekde za nami, ani z ktorej je rodiny.
Osoba nespôsobilá má určená súdom opatrovníka cez toho musí riešiť problémy aj polícia a ak ho opatrovník nezvláda nech si kúpi obrazne povedané v chovateľských potrebách vôdzku (to nie podstatné aká veľká škoda sa stane, ak opatrovník dostane zo dve tri pokuty tak zabudne aj kde bývaš)
Peggynka
01.03.14,07:13
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html
misoft
01.03.14,08:29
asi si ma nepochopil ale malo to byť podľa mňa viac, ako 150, tak sito kto platí tie výjazdy do osád decko len tak zo srandy zavolá záchranku a prídu ju pre istotu doprevadiť policajti a ništ sa neplatí žiadna pani ombudsmanová nerobí veď to je jedno či auto stojí na dvore alebo beží alebo policajti ležia na odpočivárni. ale ty keby si ohlásil zbytočný výjazd tak pekne cáluješ a ešte aj kýchnutie privolaných ti započítajú

Možno by to pohlo financiami tých oných - otázka je, z čoho by to zaplatili - "Veď oni furt nemajú, bo štát im nedá a gadžovia nerobia :D"



Ale v prípade Paggynky - bol to výjazd k priestupku, skonštatovaný a zdokumentovaný, riešený blokovou pokutou. Takže - milí Romulania ešte lacno obišli.....(nie ako ten môj ťažký "frajer"....... :D)



A k ombudsmanke - aj by robila, keby mohla. Toť som čítal, "skrátili" jej "rozpočet" - takže :confused:....... niekto tam hore drží nad tými onými ***** ochrannú ruku (ale ja to nie som).......
pavol54
01.03.14,09:13
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html
Doteraz som si myslel že najdôležitejšia je dĺžka prostredníka a ajhľa novinka:---
Peggynka
01.03.14,09:44
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html
Doteraz som si myslel že najdôležitejšia je dĺžka prostredníka a ajhľa novinka:---
Keby si bola pavla54,tak hej...Odteraz musíš babám pozerať na prsty a nie do výstrihu,aby si vedel s kým máš dočinenia.
alaya1
01.03.14,10:04
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html

No, budem obzerat. A toto nas v skole neucili :) :) :)
lujza.j
01.03.14,10:16
...no do kelu...mám ho dlhší:D
pavol54
01.03.14,10:18
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html
Doteraz som si myslel že najdôležitejšia je dĺžka prostredníka a ajhľa novinka:---
Keby si bola pavla54,tak hej...Odteraz musíš babám pozerať na prsty a nie do výstrihu,aby si vedel s kým máš dočinenia.
to nemusím byť lezba aby som vedel aký je dôležitý prostredník, Poznáš ? Protestuje dáma "to mi musíte pozerať rovno do výstrihu nemôžete pozerať niekam inam?" odp. "Rád by som ale hneď na prvý raz som sa neodvážil" Ja tiež hovorím keby bola šanca čo tam po výstrihu:---
pavol54
01.03.14,10:20
...no do kelu...mám ho dlhší:D
ani studená voda nepomáha? Inak baby dobre sa bavím, však som Slovák a Niagarské vodopády ďaleko
Peggynka
01.03.14,10:39
...no do kelu...mám ho dlhší:D

Práve ty si ma potešila,tipovala som,že ty si tiež "postihnutá",hehe (nie v zlom!), ktorá baba kladie doma podlahy...to mne tiež brat povedal,že nepozná ženu,čo v kuchyni používa ako závažie výkyvné guľkové ložisko...
kukučka
01.03.14,11:18
hlásim sa do klubu :---
buchač
01.03.14,11:22
...no do kelu...mám ho dlhší:D

...v aute určite ...;) :D :D :D
http://stoerboek.nl/wp-content/uploads/2013/09/fuck_you-150x150.jpg
Peggynka
01.03.14,11:39
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html
Doteraz som si myslel že najdôležitejšia je dĺžka prostredníka a ajhľa novinka:---
Keby si bola pavla54,tak hej...Odteraz musíš babám pozerať na prsty a nie do výstrihu,aby si vedel s kým máš dočinenia.
to nemusím byť lezba aby som vedel aký je dôležitý prostredník, Poznáš ? Protestuje dáma "to mi musíte pozerať rovno do výstrihu nemôžete pozerať niekam inam?" odp. "Rád by som ale hneď na prvý raz som sa neodvážil" Ja tiež hovorím keby bola šanca čo tam po výstrihu:---
Pavol,prstenník riešime,nie prostredník,to vy chlapi furt riešite prostredník...
Peggynka
01.03.14,11:39
...no do kelu...mám ho dlhší:D

...v aute určite ...;) :D :D :D
http://stoerboek.nl/wp-content/uploads/2013/09/fuck_you-150x150.jpg
Detto...
Peggynka
01.03.14,11:40
hlásim sa do klubu :---
Vitaj...zmerala si ?
Tweety
01.03.14,11:41
Chlapi stále myslia len na to jedno, takže asi tam bude pes zakopaný.
pavol54
01.03.14,12:31
Chlapi stále myslia len na to jedno, takže asi tam bude pes zakopaný.
baby buďte rady že sú aj takí chlapi ktorí ešte myslia len na to jedno, a tých 4% -ných dúfam že sem neradíte inak by to bola výnimka no z koho by ste potom mali radosť? Há?
pavol54
01.03.14,12:32
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html
Doteraz som si myslel že najdôležitejšia je dĺžka prostredníka a ajhľa novinka:---
Keby si bola pavla54,tak hej...Odteraz musíš babám pozerať na prsty a nie do výstrihu,aby si vedel s kým máš dočinenia.
to nemusím byť lezba aby som vedel aký je dôležitý prostredník, Poznáš ? Protestuje dáma "to mi musíte pozerať rovno do výstrihu nemôžete pozerať niekam inam?" odp. "Rád by som ale hneď na prvý raz som sa neodvážil" Ja tiež hovorím keby bola šanca čo tam po výstrihu:---
Pavol,prstenník riešime,nie prostredník,to vy chlapi furt riešite prostredník...
Neviem prečo by som mal pozerať radšej na prostredník ako do výstrihu?
misoft
01.03.14,12:37
Tiež sa čudujem - veď aj v starom filme Fanfán Tulipán (Gérard Phillipe) zahlásil: "Ó, aké krásne pahorky! Môžem na nich stroskotať?"
misoft
01.03.14,12:59
mimotemy

Ak chcete pozrieť, kde a ako fúka - tu uvidíte:

http://earth.nullschool.net/#current/wind/isobaric/1000hPa/orthographic=4.41,37.76,670
kopretinka
01.03.14,13:12
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html
a to tak nemá byť,že prstenníky sú dlhšie? :eek: lebo ja ich mám o viditeľne dlhšie...........nikdy som sa nad tým nepozastavovala,som myslela,že to je normálne.......
pavol54
01.03.14,13:43
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html
a to tak nemá byť,že prstenníky sú dlhšie? :eek: lebo ja ich mám o viditeľne dlhšie...........nikdy som sa nad tým nepozastavovala,som myslela,že to je normálne.......
áno ale len dovtedy kým sa ti zdá že máš málo mäsa do fašírky, potom ten pomer dĺžok závisí od rýchlosti vybratia z mašinky podobne je to aj pri výrobe červenej kapusty z bielej :---
Peggynka
01.03.14,13:50
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html
a to tak nemá byť,že prstenníky sú dlhšie? :eek: lebo ja ich mám o viditeľne dlhšie...........nikdy som sa nad tým nepozastavovala,som myslela,že to je normálne.......
http://translate.google.sk/translate?hl=sk-SK&langpair=en|sk&u=http://answers.yahoo.com/question/index?qid%3D20080408214131AAHdSoN
Zabavíš sa na tom preklade,ale dá sa pochopiť.
Peggynka
01.03.14,13:55
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html
Doteraz som si myslel že najdôležitejšia je dĺžka prostredníka a ajhľa novinka:---
Keby si bola pavla54,tak hej...Odteraz musíš babám pozerať na prsty a nie do výstrihu,aby si vedel s kým máš dočinenia.
to nemusím byť lezba aby som vedel aký je dôležitý prostredník, Poznáš ? Protestuje dáma "to mi musíte pozerať rovno do výstrihu nemôžete pozerať niekam inam?" odp. "Rád by som ale hneď na prvý raz som sa neodvážil" Ja tiež hovorím keby bola šanca čo tam po výstrihu:---
Pavol,prstenník riešime,nie prostredník,to vy chlapi furt riešite prostredník...
Neviem prečo by som mal pozerať radšej na prostredník ako do výstrihu?
Na prstenník sa máš pozerať,nie na prostredník...No a preto,že tak sa o žene dozvieš viac ako pri pohľade do výstrihu.Minimálne,že napr. rozozná štikačky od kombinačiek,hehe...Alebo je to takto:
http://www.24hod.sk/dlzka-prstennika-u-dievcat-naznacuje-ich-sklon-k-sportu-cl19912.html
pavol54
01.03.14,14:00
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html
Doteraz som si myslel že najdôležitejšia je dĺžka prostredníka a ajhľa novinka:---
Keby si bola pavla54,tak hej...Odteraz musíš babám pozerať na prsty a nie do výstrihu,aby si vedel s kým máš dočinenia.
to nemusím byť lezba aby som vedel aký je dôležitý prostredník, Poznáš ? Protestuje dáma "to mi musíte pozerať rovno do výstrihu nemôžete pozerať niekam inam?" odp. "Rád by som ale hneď na prvý raz som sa neodvážil" Ja tiež hovorím keby bola šanca čo tam po výstrihu:---
Pavol,prstenník riešime,nie prostredník,to vy chlapi furt riešite prostredník...
Neviem prečo by som mal pozerať radšej na prostredník ako do výstrihu?
Na prstenník sa máš pozerať,nie na prostredník...No a preto,že tak sa o žene dozvieš viac ako pri pohľade do výstrihu.Minimálne,že napr. rozozná štikačky od kombinačiek,hehe...
Súhlasím s tebou treba pozrieť na prstenník, ale tento pohľad už nemá takú vypovedaciu hodnotu ako v minulosti, i keď ako niektorí hovoria vlastniť sobášny list nie je telesná vada ale obrúčka bývala neklamným znamením že dáma nie voľná, takže akýkoľvek pohľad do výstrihu bol už zbytočný.
kopretinka
01.03.14,14:27
Pridám zaujímavosť,na ktorej sme sa s mužom pred rokmi bavili;ja som ten program o tej štúdii toho vedca videla a hneď som si aj mrkla na svoje prsty.Môj muž to okomentoval,že konečne pochopil,prečo som obľúbená v mužskom kolektíve (že mám mužské myslenie),lebo mám dlhšie prstenníky ako ukazováky.Občas sa pristihnem ako pozerám ženám na ruky a viem o čom môže byť debata.Tak sa pobavte:
http://bagova.blog.sme.sk/c/182629/O-ludoch-co-maju-gule.html
a to tak nemá byť,že prstenníky sú dlhšie? :eek: lebo ja ich mám o viditeľne dlhšie...........nikdy som sa nad tým nepozastavovala,som myslela,že to je normálne.......
http://translate.google.sk/translate?hl=sk-SK&langpair=en|sk&u=http://answers.yahoo.com/question/index?qid%3D20080408214131AAHdSoN
Zabavíš sa na tom preklade,ale dá sa pochopiť.
úprimne? nemám na to nervy :D
buchač
01.03.14,16:27
Excise Duty
01.03.14,18:05
http://komentare.sme.sk/c/7118687/oligarchia.html
PÍŠE MILAN LASICA
Oligarchia
Pozrel som sa do Slovníka cudzích slov z roku 1990, čo to slovo presne znamená.
Oligarchia je „vláda malej skupiny privilegovaných vykorisťovateľov, veľkokapitalistov“. Pozrel som sa preto, lebo tento termín – oligarchia – sa v tlači vyskytuje v súvislosti s Ukrajinou. Ale nielen s ňou.
Je mi jasné, že slovník, ktorý vyšiel v treťom (revidovanom) vydaní v roku 1990, ešte nebol revidovaný natoľko, aby spájal oligarchiu aj s niečím iným ako s kapitalizmom.
Slovník si nemohol dovoliť napísať, že oligarchia jestvovala aj v inom spoločenskom zriadení, napríklad aj v tom, v ktorom sme žili do roku 1990. Nevolalo sa to však oligarchia, ale nomenklatúra.
Nomenklatúra možno nebola taká majetná ako oligarchia, ale zato mala väčšiu moc. Rozhodovala totiž o osudoch ľudí.
Po roku 1989, keď sme utrpeli slobodu, nomenklatúra zanikla a mnohí jej členovia sa stali príslušníkmi oligarchie. A pretože prestali byť viazaní prísahou vernosti ústrediu, začali sa správať tak, ako si vždy predstavovali, že sa majú správať bohatí.
Stavali si honosné domy, kupovali drahé autá, lietali helikoptérami, prestali vnímať hranice únosnosti. A predstierali, že toto je ten kapitalizmus. Predstierali to tak vierohodne, že aj mnohí, čo k oligarchii nepatrili, tomu uverili a začali byť z kapitalizmu sklamaní. („Pre toto sme štrngali kľúčmi na námestí?“)
Tí sklamaní si neuvedomujú, že sa stali svedkami, ba priamymi účastníkmi omylu. Že nejde o kapitalizmus, ale vládu plutokracie, čo podľa toho istého slovníka znamená „sústredenie štátnej moci v rukách boháčov“.
Plutokrati a oligarchovia sú bojovníci za rovnosť, ktorá by mala byť heslom tých, čo k nim nepatria. Oni sú si tiež rovní, ale na inom poschodí ako ostatní, ktorých láskavo nazývajú „ľud“.
Keď príde zlom, ako teraz na Ukrajine, oligarchovia utekajú za svojimi peniazmi. Majú ich, pravdaže, uložené v bezpečí západného kapitalizmu, dúfajúc, že o ne neprídu tak rýchlo, ako k nim prišli.
Na záver citát z Mirabeaua: „Existujú tri metódy, ako sa dá žiť. Žobrať, kradnúť alebo niečo vykonať.“
piatok 28. 2. 2014 7:51 | Milan Lasica
© 2014 Petit Press. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená.
lujza.j
01.03.14,18:08
pána Milana neznášam.....
buchač
01.03.14,18:12
pána Milana neznášam.....

....ja pána Lasicu nemusím ...
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/awr4Kn1_460sa.gif
Excise Duty
01.03.14,18:15
pána Milana neznášam.....
Nemusíš, podstatné je to, čo stojí v texte.
alaya1
02.03.14,05:40
LukyKs
02.03.14,12:58
pána Milana neznášam.....
Alo nooooooooooooooooooooooooooooo !
erik555
02.03.14,13:02
pána Milana neznášam.....
a cim ti ublizil?
kopretinka
02.03.14,14:03
zaujalo

http://www.youtube.com/watch?v=LSAdGU1awZ8&feature=share
tá pesnička k tomu sa ti nebodaj páči????? :eek::eek::eek::eek::eek:
korela
02.03.14,19:17
pána Milana neznášam.....
a cim ti ublizil?
Musel jej ublížiť, aby k nemu neprechovávala sympatie?
Radšej sa pochváľte vy obaja, čím vám Lasica imponuje.
kukučka
02.03.14,19:52
Mne herectvom, bonmotmi a výbornou slovenčinou, ktorú počuť čoraz zriedkavejšie. Sklamaná jeho postojmi, ale majstrovi sa nevyčíta, iným sa môže.
korela
02.03.14,20:06
Ja by som sa chcela skromne pri tejto príležitosti spýtať, čo si myslíte o podpore jednotlivých kanditátov, orientuje sa niekto podľa tých verejne známych osôb? Zaváži to, berie to niekto do úvahy? Tak vo všeobecnosti.
alaya1
02.03.14,21:17
zaujalo

http://www.youtube.com/watch?v=LSAdGU1awZ8&feature=share
tá pesnička k tomu sa ti nebodaj páči????? :eek::eek::eek::eek::eek:

Zaujala ma prezentacia a hudba je chytlava, aj pre deti, neriesim to. odprezentovane je to velmi pekne.
alaya1
02.03.14,21:32
Dnes ma velmi potesilo, ze moje vysiate krickove a hruskove rajcinky uz vystrcili zo svojho pareniska na okne hlavky. Teraz vsak studovbat, co s nimi dalej :)
misoft
03.03.14,10:00
Dnes ma velmi potesilo, ze moje vysiate krickove a hruskove rajcinky uz vystrcili zo svojho pareniska na okne hlavky. Teraz vsak studovbat, co s nimi dalej :)
Pozorovať, primerane zalievať (nepodmáčať!), kochať sa.......:D. Potom opäť čakať, úrodu pozbierať.... ;) ..... maškrtiť......
korela
04.03.14,13:31
Pred dvomi dňami sa mi vydul v hornej zadnej ľavej časti mobil. Nokia. Keď som odchádzala z domu ešte bol v poriadku. Nebol nikde pri veľmi teplom prostredí, obal je odškerený v hornej tretine asi na 1 mm, nedá sa otvoriť zadný kryt. Tušíte niekto čo by to mohlo byť? Má 3 roky.
Ja viem, že to bude chcieť už iba nový, nechce sa mi ísť do servisu, lebo by som išla asi zbytočne, iba ma zaujíma, prečo sa to mohlo stať.
Teraz som ho vzala do ruky, bol vypnutý a odložený, tak vydutina postúpila, medzera je už 3mm, a kryt je odchýlený po celej dľžke. Podľa mňa iba baterka snáď.
Zatiaľ funguje.
misoft
04.03.14,13:35
Skús ho otvoriť a pozrieť na baterku, je možné, že "odchádza" - vydúva sa. Takú baterku radšej vyhoď - poškodí celý mobil. Pokiaľ to nie je deformácia z tepla - potom jedine mechanický tlak zvnútra toto urobí.
korela
04.03.14,13:52
Asi to bude typ 6700, stál okolo 100 eur, po16 rokoch sa mi toto stalo prvýkrát. Prvý Siemens, potom iba Nokie.
Ide o to, že nechcem zlomiť zadný kryt, telefón sa vždy doma zíde aj druhý na pezváňanie, ak ho neviem nájsť a som sama doma.
Nedá sa to otvoriť, aj s dcérou sme skúšali cez víkend. Chlapi sú všetci preč...od 10 do 400 km.:-)
Ďakujem, skúsim otvoriť čím skôr, aby baterka nevytiekla.
srska
04.03.14,13:55
Asi to bude typ 6700, stál okolo 100 eur, po16 rokoch sa mi toto stalo prvýkrát. Prvý Siemens, potom iba Nokie.
Ide o to, že nechcem zlomiť zadný kryt, telefón sa vždy doma zíde aj druhý na pezváňanie, ak ho neviem nájsť a som sama doma.
Nedá sa to otvoriť, aj s dcérou sme skúšali cez víkend. Chlapi sú všetci preč...od 10 do 400 km.:-)
Ďakujem, skúsim otvoriť čím skôr, aby baterka nevytiekla.pozor, môže aj explodovať
misoft
04.03.14,19:45
Listujem a lietam po nete a natrafil som na toto:
http://politolog.blog.pravda.sk/2014/03/04/fanatici-odhalili-pravu-tvar-bezaka/
Mňa je šum-a-fuk do ich vecí, ale jedno zarazilo: ten názov blogu.
Vraj: "Fanatici odhalili pravú tvár Bezáka! !" - ten blbec asi ani nevie, že R. Bezák je v talianskom kláštore, nekomunikuje so svetom a on - nejaký politológ - ihneď určil vinníka - R.Bezáka. Ako keby ten za to mohol, že nejakému veriacemu ušli nervy, keď farár prekrútil slová a nečítal to, čo mal napísané.....



Bisťu - čo má Bezák s nejakým dedom v kostole? To už úplne bloger stratil rozum? A prečítajte si komenty.....
Excise Duty
04.03.14,20:34
Listujem a lietam po nete a natrafil som na toto:
http://politolog.blog.pravda.sk/2014/03/04/fanatici-odhalili-pravu-tvar-bezaka/
Mňa je šum-a-fuk do ich vecí, ale jedno zarazilo: ten názov blogu.
Vraj: "Fanatici odhalili pravú tvár Bezáka! !" - ten blbec asi ani nevie, že R. Bezák je v talianskom kláštore, nekomunikuje so svetom a on - nejaký politológ - ihneď určil vinníka - R.Bezáka. Ako keby ten za to mohol, že nejakému veriacemu ušli nervy, keď farár prekrútil slová a nečítal to, čo mal napísané.....



Bisťu - čo má Bezák s nejakým dedom v kostole? To už úplne bloger stratil rozum? A prečítajte si komenty.....
Žiaľ, takých je plné Slovensko. Myslím tým toho blogera, komenty sú OK.
kopretinka
04.03.14,20:37
kopretinka
04.03.14,20:51
Listujem a lietam po nete a natrafil som na toto:
http://politolog.blog.pravda.sk/2014/03/04/fanatici-odhalili-pravu-tvar-bezaka/
Mňa je šum-a-fuk do ich vecí, ale jedno zarazilo: ten názov blogu.
Vraj: "Fanatici odhalili pravú tvár Bezáka! !" - ten blbec asi ani nevie, že R. Bezák je v talianskom kláštore, nekomunikuje so svetom a on - nejaký politológ - ihneď určil vinníka - R.Bezáka. Ako keby ten za to mohol, že nejakému veriacemu ušli nervy, keď farár prekrútil slová a nečítal to, čo mal napísané.....



Bisťu - čo má Bezák s nejakým dedom v kostole? To už úplne bloger stratil rozum? A prečítajte si komenty.....
http://www.cas.sk/clanok/274732/sokujuci-incident-na-omsi-byvaly-trnavsky-dekan-prehovoril-o-napadnuti-kolegu.html
srska
05.03.14,05:27
Listujem a lietam po nete a natrafil som na toto:
http://politolog.blog.pravda.sk/2014/03/04/fanatici-odhalili-pravu-tvar-bezaka/
Mňa je šum-a-fuk do ich vecí, ale jedno zarazilo: ten názov blogu.
Vraj: "Fanatici odhalili pravú tvár Bezáka! !" - ten blbec asi ani nevie, že R. Bezák je v talianskom kláštore, nekomunikuje so svetom a on - nejaký politológ - ihneď určil vinníka - R.Bezáka. Ako keby ten za to mohol, že nejakému veriacemu ušli nervy, keď farár prekrútil slová a nečítal to, čo mal napísané.....



Bisťu - čo má Bezák s nejakým dedom v kostole? To už úplne bloger stratil rozum? A prečítajte si komenty.....
politológ naviac nepozná množné číslo
alaya1
05.03.14,06:10
nasrdilo - kupila som si cez net topanky za 68 eur!. Smrdia ako cinske smejdy za 10 :(
veronikasad
05.03.14,06:17
nasrdilo - kupila som si cez net topanky za 68 eur!. Smrdia ako cinske smejdy za 10 :(
Ja som pred mesiacom kúpila - tiež cez eshop - klinový podhlavník do postele a doteraz som na ňom nespala. Tiež smrdí, neviem či zo sáčka v ktorom bol zabalený, ten strašne zapáchal "čínštinou" - je to český výrobok ...
alaya1
05.03.14,06:57
Neviem, cim to napustaju, vetram ich na balkone, uvidim, ci budu nositelne, je to strasny smrad.
buchač
05.03.14,07:06
Neviem, cim to napustaju, vetram ich na balkone, uvidim, ci budu nositelne, je to strasny smrad.
Nositeľné budú.....fujtajbl , ale ten puch ...;)

Minule v jednom nákupnom stredisku mali také tenisky - rýchlobežky .
Manželka vraví ...že či nechcem . Nuž som sa šiel pozrieť na to čudo , že na betónovanie by boli dobré . Prišiel som na vzdialenosť cca 5 metrov a hneď otočka .
Mojej som len povedal , že ešte nie som transformer ...pneumatiky nemienim nosiť...
kopretinka
05.03.14,07:21
nasrdilo - kupila som si cez net topanky za 68 eur!. Smrdia ako cinske smejdy za 10 :(
Ja som pred mesiacom kúpila - tiež cez eshop - klinový podhlavník do postele a doteraz som na ňom nespala. Tiež smrdí, neviem či zo sáčka v ktorom bol zabalený, ten strašne zapáchal "čínštinou" - je to český výrobok ...

nasrdilo - kupila som si cez net topanky za 68 eur!. Smrdia ako cinske smejdy za 10 :(
prečo ste to nevrátili hneď????? :eek:
alaya1
05.03.14,07:32
Podla mna je to nejako v tom "smrade" zakonzervovane. Pocam par dni, ci na balkone nevysmradia a ked nie, vratim. prisli len vcera. keby to bol smejd za 5-10 eur, kaslem na to, ale stali dost na to, aby som ich mohla aj nosit :)
misoft
05.03.14,11:08
Najviam ma tu začínajú štvať "poraďáci", ktorí sa pýtajú na otázky, ktoré majú odpovede priamo na nete - len Google a správne slová použiť.
Príklady:
http://www.porada.sk/t237864-mam-narok-na-minimalnu-mzdu.html
http://www.porada.sk/t237859-ochrana-osobnych-udajov.html
korela
05.03.14,11:22
Skús ho otvoriť a pozrieť na baterku, je možné, že "odchádza" - vydúva sa. Takú baterku radšej vyhoď - poškodí celý mobil. Pokiaľ to nie je deformácia z tepla - potom jedine mechanický tlak zvnútra toto urobí.
Už to bolo tak veľmi odškerené, že to už išlo pomerne ľahko, kryt to vydržal. Bola to baterka, zaujímavé, že bola iba mierne vydutá nato, aby tak vysoko vytlačila ten kryt. Vložila som ďalšiu batériu, tel. normálne funguje. Som rada. Ďakujem.
Inak, ako ekologicky likvidujete tieto vecičky?
taiko
05.03.14,11:24
Dnes ma velmi potesilo, ze moje vysiate krickove a hruskove rajcinky uz vystrcili zo svojho pareniska na okne hlavky. Teraz vsak studovbat, co s nimi dalej :)
A to si tam kedy nasiala tie paradajocky?
misoft
05.03.14,11:25
Skús ho otvoriť a pozrieť na baterku, je možné, že "odchádza" - vydúva sa. Takú baterku radšej vyhoď - poškodí celý mobil. Pokiaľ to nie je deformácia z tepla - potom jedine mechanický tlak zvnútra toto urobí.
Už to bolo tak veľmi odškerené, že to už išlo pomerne ľahko, kryt to vydržal. Bola to baterka, zaujímavé, že bola iba mierne vydutá nato, aby tak vysoko vytlačila ten kryt. Vložila som ďalšiu batériu, tel. normálne funguje. Som rada. Ďakujem.
Inak, ako ekologicky likvidujete tieto vecičky?
Buď zberný dvor, alebo niektoré elektropredajne majú na takéto "vecičky" osobitné kontajnery, alebo krabice pri pokladni....
korela
05.03.14,11:45
nasrdilo - kupila som si cez net topanky za 68 eur!. Smrdia ako cinske smejdy za 10 :(
To si u nich kupovala po prvýkrát? Najskôr to robí podrážka, tá bude páchnuť fest dlho a do spoločnosti by som s nimi nikam radšej nechodila. Vrátiť. Aj zo zdravotného dôvodu. Tvoja pokožka.
Ja som mala v minulosti obľúbený Neckermann, ani raz sa mi nestalo, žeby by bol materiál nekvalitný. Okrem obliečok, to som mala inú predstavu o materiáli. To so vrátila,
Ja nakupujem prakticky výlučne u troch slovenských outet. eshopov, sú to originál znač. tovary, nikdy ma nesklamali od topánok po oblečenie pre seba i dcéru i syna košele a pulóvre a veru aj topánky. Poznám ich vkus, viem, čo im chýba, stojí ma to dosť času, ktorý si oni nenájdu. Ďalšou výhodou je, že ak uvedú slimfit, tak to tak je, a majú dostatočne dlhé rokávy aj pre riadne výšky postáv. Vracajú peniaze za vrátené veci oveľa skôr, ako deklarujú v obchod. podmienkach.
Niekedy sa netrafím do čísla, pretože udávajú zlé prevodové veľkosti topánok, ale to je pri amer. značkách. Vidím, ako sa im ten tovar dookola vracia. Byť pracovníčkami. dám ich vyskúšať personálu a potom ich vypustím do sveta. Tak tým sa už vyhýbam iba z tohto dôvodu.
Nedávno som objavila Tchibo a zistila som podľa vzorov na tento rok, že v Tchibe predávajú podprsenky z tohtoročnej kolekcie Skinny. Sú identické.
Rovnako toto funguje aj pri elektrovýrobkoch, od sporákov po práčky. Servismani vedia. Hlavne u Quelle a Neckermanna tu fungovalo. Dnes neviem. Ale to sme nekupovali od nich nikdy.

Alaya1, možno si mala ba pech. Ale pri takej cene, ak išlo o outlet, by sa to nemalo stať.
pavol54
05.03.14,14:49
Skús ho otvoriť a pozrieť na baterku, je možné, že "odchádza" - vydúva sa. Takú baterku radšej vyhoď - poškodí celý mobil. Pokiaľ to nie je deformácia z tepla - potom jedine mechanický tlak zvnútra toto urobí.
Už to bolo tak veľmi odškerené, že to už išlo pomerne ľahko, kryt to vydržal. Bola to baterka, zaujímavé, že bola iba mierne vydutá nato, aby tak vysoko vytlačila ten kryt. Vložila som ďalšiu batériu, tel. normálne funguje. Som rada. Ďakujem.
Inak, ako ekologicky likvidujete tieto vecičky?
v predajni COOPu aspoň u nás majú krabicu
korela
05.03.14,18:08
Coop ďaleko od nás, čudujem sa, že v našich končinách zatiaľ stále nie je riadna veľká ich predajňa, nechali sa vytlačiť inými sieťami, tých je tu božehnane. Čo je síce tiež dobre, je výber, ale Jednota má najviac zastúpených slov. výrobkov. No nič, asi vedia prečo.
Osobne som si všimla iba v Ikey nádobu na tento odpad, tam chodím zriedka už, zostáva zberný dvor.
Inak tieto miesta by mali byť na každom kroku, potom by si ľudia zvykli, kam s odpadom.
LukyKs
05.03.14,18:12
Dnes ma velmi potesilo, ze moje vysiate krickove a hruskove rajcinky uz vystrcili zo svojho pareniska na okne hlavky. Teraz vsak studovbat, co s nimi dalej :)

Rajčiny vystrčili hlávky ??
Nepoplietla si si semeno s kapustovým / šalátovým ????????
Excise Duty
05.03.14,19:28
Coop ďaleko od nás, čudujem sa, že v našich končinách zatiaľ stále nie je riadna veľká ich predajňa, nechali sa vytlačiť inými sieťami, tých je tu božehnane. Čo je síce tiež dobre, je výber, ale Jednota má najviac zastúpených slov. výrobkov. No nič, asi vedia prečo.
Osobne som si všimla iba v Ikey nádobu na tento odpad, tam chodím zriedka už, zostáva zberný dvor.
Inak tieto miesta by mali byť na každom kroku, potom by si ľudia zvykli, kam s odpadom.
Vo väčšine predajní elektro hneď pri vchode alebo pokladniach majú zberné nádoby na použité batérie tak, ako majú lekárne zberné nádoby na expirované lieky.
korela
05.03.14,20:01
Coop ďaleko od nás, čudujem sa, že v našich končinách zatiaľ stále nie je riadna veľká ich predajňa, nechali sa vytlačiť inými sieťami, tých je tu božehnane. Čo je síce tiež dobre, je výber, ale Jednota má najviac zastúpených slov. výrobkov. No nič, asi vedia prečo.
Osobne som si všimla iba v Ikey nádobu na tento odpad, tam chodím zriedka už, zostáva zberný dvor.
Inak tieto miesta by mali byť na každom kroku, potom by si ľudia zvykli, kam s odpadom.
Vo väčšine predajní elektro hneď pri vchode alebo pokladniach majú zberné nádoby na použité batérie tak, ako majú lekárne zberné nádoby na expirované lieky.
Viem, že to myslíš dobre, ale ja už nevymetám elektro, nemám dôvod, a ak tak cez eshopy riešim veci, ale inak dobrý nápad, pozriem si v Bille alebo Tescu, či majú niečo pre odpad. Ďakujem.
alaya1
05.03.14,20:05
Dnes ma velmi potesilo, ze moje vysiate krickove a hruskove rajcinky uz vystrcili zo svojho pareniska na okne hlavky. Teraz vsak studovbat, co s nimi dalej :)

Rajčiny vystrčili hlávky ??
Nepoplietla si si semeno s kapustovým / šalátovým ????????

Nie, nepopietla., nakolko mam len rajcinky :). Vysiala som pred 2 tyzdnami do zakorenovacov, prikryla foliou a uz su von a maju 2 malicke listocky.
korela
05.03.14,20:07
Potrebujem kúpiť väčie množstvo substrátu pre zeleninu. Pri kvetoch by to bolo jednoduchšie. Kde by sa dala zakúpiť záhradnícka zemina? Mám na mysli, priviezť fúru.
Mimo záhradníckych centier.
Kam na štrk, to viem. :-)
A ak balených, ktoré sú kvalitné? Vie niekto poradiť?
buchač
05.03.14,20:12
Potrebujem kúpiť väčie množstvo substrátu pre zeleninu. Pri kvetoch by to bolo jednoduchšie. Kde by sa dala zakúpiť záhradnícka zemina? Mám na mysli, priviezť fúru.
Mimo záhradníckych centier.
Kam na štrk, to viem. :-)
A ak balených, ktoré sú kvalitné? Vie niekto poradiť?

http://www.bazos.sk/search.php?hledat=+zemina&rubriky=www&hlokalita=&humkreis=25&cenaod=&cenado=&Submit=H%C4%BEada%C5%A5&kitx=ano

Predam a doveziem zahradnu zeminu, strk, piesok, makadam, odveziem a uskaldnim stavebny odpad. Ponukam tiez rozhrnutie spominanych materialov, zemne a vykopove prace.

Meno:Adam
0903373622
Lokalita:
831 07 Bratislava
Cena: Dohodou

http://www.bazos.sk/img/1/316/33305316.jpg
http://dom.bazos.sk/inzerat/33305316/zemina-ornica-strk-piesok-makadam0903373622.php
korela
05.03.14,20:13
A ešte, koľko potrebuje rastlina denne slnka. Máme to presne naopak, kde svieti slnko celý deň, máme spevnené plochy a skleníček, kde by sa dalo pestovať, máme trávnik, to by sa zničil celý imidž záhrady, tam svieti od rána a začína tieniť od 12 - 13. hod.
korela
05.03.14,20:16
Tak tá ornica ma prekvapila, ďakujem. Netušila som, že s tým niekto obchoduje. Ale kde zoberiem istotu, že to nebude samý pýr a burina?
lujza.j
05.03.14,20:22
nasrdilo - kupila som si cez net topanky za 68 eur!. Smrdia ako cinske smejdy za 10 :(
.......mňa by toto strašne nasrrrdilo...boty si kupujem výhradne cez net...občas je to úlet:D a letia na státek......neviem, aké sú to topánky....ja mám jedny /zatial/ kovbojky od zn. Frye....sú to celokožené čižmy sivej farby...páchli velmi zvláštne...vonkajšia koža je totiž zvláštne povrchovo upravená ako keby niečim zodratá....vypáchli velmi rýchlo......čakám na dalšiu výhodnú kampaň a hned kupujem:)...preto sa pýtam či nemajú nejakú zvláštnu povrchovú úpravu...
inak ak nemajú prečo páchnut by som ich vrátila....
alaya1
05.03.14,20:30
Ja som nasla link na FB, lietaju tam reklamy. Su to normalne asi nieco ako brusena koza, lodicky na platforme, su dost vysoke. velmi pekne. Pockam este do piatku, ked nevypachnu, tak ich vratim. Len zase prerobim na tom postovnom. pachnu tak, ako ked idem okolo cinskeho obchodu a maju dvere otvorene, alebo okolo sekaca. Dnu ja nechodim, neznasam ten pach. Vraj su to konzervacne latky. NO neviem.
lujza.j
05.03.14,20:36
ja som si kupovala cez net z Tchiba pletené šaty....raz na sebe a už som pri krku chytala pustené oko:(asi cca.5cm dlhé....horšie ako so sekáča...nehovoriac o tom, že predávali kožené čižmy za 39,90e.....potom ich dali do akcie pôvodná cena 49,90e akciová 39,90e.....
hej ..tiež občas prerábam na poštovnom....ale lepšie prísť o cca. 4e, ako necháš si boty a nosiť ich nebudeš....
alaya1
05.03.14,20:38
Tak nosit sa fakt nedaju, ked som ich rozbalila, smrdel cely byt. To ani parfumovat by sa mi netrebalo :)
lujza.j
05.03.14,20:42
sa som minule posielala...tuším niečo cez 2e to bolo...
lujza.j
05.03.14,20:44
ja mám dve stránky a z tých objednávam....topánky a handry všehochuť:)
alaya1
05.03.14,20:44
Pockam do piatka, su stale na balkone, chudatka susedia :). Zavolam tam a poslem naspat, uz fakt len vidiet a tak kupit. Skoda, pekne su.
kukučka
05.03.14,20:46
Keď reklamuješ zlý výrobok, mali by ti vrátiť aj poštovné, "śmejdi."
Nevraciaš topánky preto, že ťa tlačia a podobne.
Nové topánky majú predsa voňať kožou a nie smrdieť.
lujza.j
05.03.14,20:47
vidíš...to je škoda, jeden takýto zážitok a človek hned-logicky zanevrie na takýto nákup...
alaya1
05.03.14,20:48
Mam viac zlych skusenosti, aj s nakupom samponov pre psa, boli riedene, ale to som emailovala, nic viac sa s tym nedalo robit. Ale verim, ze vysmradia. :)
srska
05.03.14,21:07
Neviem, cim to napustaju, vetram ich na balkone, uvidim, ci budu nositelne, je to strasny smrad.to smrdí lepidlo - asi formaldehydové.
kopretinka
05.03.14,21:37
Tak nosit sa fakt nedaju, ked som ich rozbalila, smrdel cely byt. To ani parfumovat by sa mi netrebalo :)
mali by ti vrátiť aj poštovné podľa zákona
korela
05.03.14,22:30
Mam viac zlych skusenosti, aj s nakupom samponov pre psa, boli riedene, ale to som emailovala, nic viac sa s tym nedalo robit. Ale verim, ze vysmradia. :)
Lui, ja som si objednala na túto zimu nízke čižmy Frey, celá unesená, že bude kvalita, jedny členkové, druhé vysoké, moje číslo, obe mi boli o číslo väčšie ako bolo uvedené. To je to zahraničné najmä amer. číslovanie. Moje voňali. Tebe sedela veľkosť?
Inak cenu za vrátenie balíkov veľmi rada oželiem, pretože sa nám to mnohonásobne vráti. Netreba hneď cúvnuť. Môj pohľad.
A už sa mi nechce prechádzať km po OC. A nič nezohnať.
korela
05.03.14,22:34
Ja som kúpila pre psa prvýkrát šampón od Vitakraft pre dlhosrsté psy, modré balenie, v Bille, náhodne, doteraz asi najlepší. Alaya1, ty zrejme používaš iné fajnovosti na výstavného psíka, ale tento nám sadol. Podľa mojich kritérií. Bol ako nadýchaný.
alaya1
06.03.14,05:10
Korela- moj pes nie je vystavny pes, nikdy na vystave nebol. Pouzivam sampony a kondicioner od fy All systems, alebo KW kosmetic. Su drahsie, ale rieitelne, takze v konecnom dosledku sa oplatia. Kupovala som cez zoofast, az som zistila, ze su riedene, lebo som mala uz aj od ineho dodavatela. Takze ozeliem to, ze tam neplatim postovne, kupujem zo Slovenska aj s postovnym 4 e.
BXLmiami
06.03.14,05:31
Preletela som noviny -všetky-a prišla som k záveru,že ich platia farma firmy vyrábajúce lieky na duševné poruchy.A písané sú jednoznačne psychiatrickými pacientami.
evuš
06.03.14,06:10
Preletela som noviny -všetky-a prišla som k záveru,že ich platia farma firmy vyrábajúce lieky na duševné poruchy.A písané sú jednoznačne psychiatrickými pacientami.

BXL máš úplnú pravdu ;)
kopretinka
06.03.14,07:22
Preletela som noviny -všetky-a prišla som k záveru,že ich platia farma firmy vyrábajúce lieky na duševné poruchy.A písané sú jednoznačne psychiatrickými pacientami.
no ale potom tie lieky nezaberajú........
lujza.j
06.03.14,07:26
Mam viac zlych skusenosti, aj s nakupom samponov pre psa, boli riedene, ale to som emailovala, nic viac sa s tym nedalo robit. Ale verim, ze vysmradia. :)
Lui, ja som si objednala na túto zimu nízke čižmy Frey, celá unesená, že bude kvalita, jedny členkové, druhé vysoké, moje číslo, obe mi boli o číslo väčšie ako bolo uvedené. To je to zahraničné najmä amer. číslovanie. Moje voňali. Tebe sedela veľkosť?
Inak cenu za vrátenie balíkov veľmi rada oželiem, pretože sa nám to mnohonásobne vráti. Netreba hneď cúvnuť. Môj pohľad.
A už sa mi nechce prechádzať km po OC. A nič nezohnať.
Jezis...hen moja krvna skupina Frey:D....no mne sadla poviem ti preco...ja som maj 2013 kupovala a 39 to je ich 8,5... teraz to na fashion maju na figu aj som im chcela pisat ze to nemaju dobre....bud to maju o cislo hore alebo dole...teraz neviem...na ich stranke si nekukala ako maju prepojene eu-usa cislovanie....
lujza.j
06.03.14,08:36
evuš
06.03.14,09:29
misoft
06.03.14,09:41
buchač
06.03.14,09:48
http://automoto.cas.sk/clanok/194544/ford-mustang-evolucia-legendy?utm_source=aktuality.sk&utm_medium=banner&utm_content=clanok&utm_campaign=Autosalon%20Zeneva ufff...ufff

Červenú farbu auta nejak nemusím ....ALE na niektorých sa to doslova žiada ...:)

Kua , brutálna evolúcia ...ALE Mustang bol vždy o niečom inom ...:rolleyes:


ale najmä vŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕ´

Také zdravé .....;)
http://www.youtube.com/watch?v=8nefU4Z6xWM
buchač
06.03.14,09:57
Tu je iná evolúcia ....

Keď vidím hentú héééérečku , mám teda dosť .
Záver uputávky je najlepší . Pokiaľ sa sklenená najstajluje do tej polohy , aj päť sekúnd uplynie ....



http://www.youtube.com/watch?v=1koDCzlBfIA
korela
06.03.14,10:39
Mam viac zlych skusenosti, aj s nakupom samponov pre psa, boli riedene, ale to som emailovala, nic viac sa s tym nedalo robit. Ale verim, ze vysmradia. :)
Lui, ja som si objednala na túto zimu nízke čižmy Frey, celá unesená, že bude kvalita, jedny členkové, druhé vysoké, moje číslo, obe mi boli o číslo väčšie ako bolo uvedené. To je to zahraničné najmä amer. číslovanie. Moje voňali. Tebe sedela veľkosť?
Inak cenu za vrátenie balíkov veľmi rada oželiem, pretože sa nám to mnohonásobne vráti. Netreba hneď cúvnuť. Môj pohľad.
A už sa mi nechce prechádzať km po OC. A nič nezohnať.
Jezis...hen moja krvna skupina Frey:D....no mne sadla poviem ti preco...ja som maj 2013 kupovala a 39 to je ich 8,5... teraz to na fashion maju na figu aj som im chcela pisat ze to nemaju dobre....bud to maju o cislo hore alebo dole...teraz neviem...na ich stranke si nekukala ako maju prepojene eu-usa cislovanie....
Z FD poslali dotazník spokojnosti zákazníka, mohli si ho viac vyšperkovať, viac sa pýtať, mali neprofesionálnu stupnicu, ale v poznámke som im dosť vecí v dobrom spripomienkovala a najmä to číslovanie nech upravia, lebo na to doplácajú ako oni, tak i kupujúci.
korela
06.03.14,10:41
Korela- moj pes nie je vystavny pes, nikdy na vystave nebol. Pouzivam sampony a kondicioner od fy All systems, alebo KW kosmetic. Su drahsie, ale rieitelne, takze v konecnom dosledku sa oplatia. Kupovala som cez zoofast, az som zistila, ze su riedene, lebo som mala uz aj od ineho dodavatela. Takze ozeliem to, ze tam neplatim postovne, kupujem zo Slovenska aj s postovnym 4 e.
Ja som bola v tom, že je výstavný. :-)
korela
06.03.14,10:44
nasrdilo - kupila som si cez net topanky za 68 eur!. Smrdia ako cinske smejdy za 10 :(
Ja som pred mesiacom kúpila - tiež cez eshop - klinový podhlavník do postele a doteraz som na ňom nespala. Tiež smrdí, neviem či zo sáčka v ktorom bol zabalený, ten strašne zapáchal "čínštinou" - je to český výrobok ...
Ktorý smrad to tam dáva vyrobiť, veď musí vedieť čo mu prichádza.
lujza.j
06.03.14,10:45
Ale ja neviem preco to zmenili...tym,ze spehujem silno tuto znacku....ked som ich objednavala som sa len "modlila" aby mi boli dobre...lebo boli len za cca.75e....v cizmach vyrazene 8,5....skoda dotaznik som asi si nevsimla...alebo neviem...asi im napisem
alaya1
06.03.14,11:55
Korela- moj pes nie je vystavny pes, nikdy na vystave nebol. Pouzivam sampony a kondicioner od fy All systems, alebo KW kosmetic. Su drahsie, ale rieitelne, takze v konecnom dosledku sa oplatia. Kupovala som cez zoofast, az som zistila, ze su riedene, lebo som mala uz aj od ineho dodavatela. Takze ozeliem to, ze tam neplatim postovne, kupujem zo Slovenska aj s postovnym 4 e.
Ja som bola v tom, že je výstavný. :-)

Nie, ja s nim nikde nechodim, ani som o tom nikdy nepisala.
misoft
06.03.14,19:11
New image Porada:
lujza.j
06.03.14,19:53
a to je čo duški?
buchač
06.03.14,20:31
a to je čo duški?

Odhlás sa ...otvor Poradu bez prihlásenia a asi aj uvidíš ... ;)
sito
06.03.14,21:29
a to je čo duški?

Lep ... :);)

Len si sadnúť ...
buchač
07.03.14,05:57
Normálne som sa nad tým len pousmial ...;)

PEZINOK - Nekonečný kolotoč v súdnom procese s obžalovanými Jozefom Majským a spol. z tunelovania nebankových subjektov pokračuje na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku.
http://krimi.noviny.sk/sudna-sien/06-03-2014/sud-s-majskym-jeho-kastiel-uz-nie-je-len-mastalou.html
Nejde o Majského , Brtvu a či Fruniho ... tých neriešim absolútne , teda už nie ...
Ide o iné - ide o TOTO :

Na súdny proces sa prišli pozrieť aj dvaja poškodení, ktorí do nebankoviek vložili 7 miliónov slovenských korún

...že poškodení ???
Nuž ja teda neviem ... to obvinení vyhľadali hentých nenásytných a títo pod hrozbou násilia vložili tú fasa vysokú čiastku do nebankovky ???......či ???
Skôr by si zaslúžili pobyt na príslušnom oddelení konkrétnej špecializácie v oblasti medicíny ...
alaya1
07.03.14,06:29
alaya1
07.03.14,07:13
kopretinka
07.03.14,07:42
Normálne som sa nad tým len pousmial ...;)

PEZINOK - Nekonečný kolotoč v súdnom procese s obžalovanými Jozefom Majským a spol. z tunelovania nebankových subjektov pokračuje na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku.
http://krimi.noviny.sk/sudna-sien/06-03-2014/sud-s-majskym-jeho-kastiel-uz-nie-je-len-mastalou.html
Nejde o Majského , Brtvu a či Fruniho ... tých neriešim absolútne , teda už nie ...
Ide o iné - ide o TOTO :

Na súdny proces sa prišli pozrieť aj dvaja poškodení, ktorí do nebankoviek vložili 7 miliónov slovenských korún

...že poškodení ???
Nuž ja teda neviem ... to obvinení vyhľadali hentých nenásytných a títo pod hrozbou násilia vložili tú fasa vysokú čiastku do nebankovky ???......či ???
Skôr by si zaslúžili pobyt na príslušnom oddelení konkrétnej špecializácie v oblasti medicíny ...
ja hovorím,že tak im treba..........málo im bolo?
srska
07.03.14,07:47
Normálne som sa nad tým len pousmial ...;)

PEZINOK - Nekonečný kolotoč v súdnom procese s obžalovanými Jozefom Majským a spol. z tunelovania nebankových subjektov pokračuje na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku.
http://krimi.noviny.sk/sudna-sien/06-03-2014/sud-s-majskym-jeho-kastiel-uz-nie-je-len-mastalou.html
Nejde o Majského , Brtvu a či Fruniho ... tých neriešim absolútne , teda už nie ...
Ide o iné - ide o TOTO :

Na súdny proces sa prišli pozrieť aj dvaja poškodení, ktorí do nebankoviek vložili 7 miliónov slovenských korún

...že poškodení ???
Nuž ja teda neviem ... to obvinení vyhľadali hentých nenásytných a títo pod hrozbou násilia vložili tú fasa vysokú čiastku do nebankovky ???......či ???
Skôr by si zaslúžili pobyt na príslušnom oddelení konkrétnej špecializácie v oblasti medicíny ...možno ich len pustili na vychádzku vrámci pezinku
lujza.j
07.03.14,07:52
Peggynka
07.03.14,13:40
Normálne som sa nad tým len pousmial ...;)

PEZINOK - Nekonečný kolotoč v súdnom procese s obžalovanými Jozefom Majským a spol. z tunelovania nebankových subjektov pokračuje na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku.
http://krimi.noviny.sk/sudna-sien/06-03-2014/sud-s-majskym-jeho-kastiel-uz-nie-je-len-mastalou.html
Nejde o Majského , Brtvu a či Fruniho ... tých neriešim absolútne , teda už nie ...
Ide o iné - ide o TOTO :

Na súdny proces sa prišli pozrieť aj dvaja poškodení, ktorí do nebankoviek vložili 7 miliónov slovenských korún

...že poškodení ???
Nuž ja teda neviem ... to obvinení vyhľadali hentých nenásytných a títo pod hrozbou násilia vložili tú fasa vysokú čiastku do nebankovky ???......či ???
Skôr by si zaslúžili pobyt na príslušnom oddelení konkrétnej špecializácie v oblasti medicíny ...
ja hovorím,že tak im treba..........málo im bolo?
Ja som si spomenula na výrok Matky Terezy:
Hlad na svete nie je preto, že nedokážeme nasýtiť chudobných, ale preto, že nedokážeme nasýtiť bohatých.
Žabinka
07.03.14,14:36
jujujuj, v poslednej dobe sa tu množia celkom zaujímavé otázky, napr. táto od samostatného účtovníka http://www.porada.sk/t238124-prikladaju-sa-k-dp-szco-aj-faktury-nejake-dokumenty-podla-coho-kontroluju-prijmy-vydavky-a-vypocitane-cisla.html :eek: ja sa teda tiež snažím byť všestranná, ale o čom nemám ani páru, do toho sa radšej nepúšťam..:cool:
sito
07.03.14,14:57
Normálne som sa nad tým len pousmial ...;)

PEZINOK - Nekonečný kolotoč v súdnom procese s obžalovanými Jozefom Majským a spol. z tunelovania nebankových subjektov pokračuje na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku.
http://krimi.noviny.sk/sudna-sien/06-03-2014/sud-s-majskym-jeho-kastiel-uz-nie-je-len-mastalou.html
Nejde o Majského , Brtvu a či Fruniho ... tých neriešim absolútne , teda už nie ...
Ide o iné - ide o TOTO :

Na súdny proces sa prišli pozrieť aj dvaja poškodení, ktorí do nebankoviek vložili 7 miliónov slovenských korún

...že poškodení ???
Nuž ja teda neviem ... to obvinení vyhľadali hentých nenásytných a títo pod hrozbou násilia vložili tú fasa vysokú čiastku do nebankovky ???......či ???
Skôr by si zaslúžili pobyt na príslušnom oddelení konkrétnej špecializácie v oblasti medicíny ...možno ich len pustili na vychádzku vrámci pezinku

Alebo rozšíria pezinok na celé územie ...
Excise Duty
07.03.14,15:23
Normálne som sa nad tým len pousmial ...;)

PEZINOK - Nekonečný kolotoč v súdnom procese s obžalovanými Jozefom Majským a spol. z tunelovania nebankových subjektov pokračuje na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku.
http://krimi.noviny.sk/sudna-sien/06-03-2014/sud-s-majskym-jeho-kastiel-uz-nie-je-len-mastalou.html
Nejde o Majského , Brtvu a či Fruniho ... tých neriešim absolútne , teda už nie ...
Ide o iné - ide o TOTO :

Na súdny proces sa prišli pozrieť aj dvaja poškodení, ktorí do nebankoviek vložili 7 miliónov slovenských korún

...že poškodení ???
Nuž ja teda neviem ... to obvinení vyhľadali hentých nenásytných a títo pod hrozbou násilia vložili tú fasa vysokú čiastku do nebankovky ???......či ???
Skôr by si zaslúžili pobyt na príslušnom oddelení konkrétnej špecializácie v oblasti medicíny ...možno ich len pustili na vychádzku vrámci pezinku

Alebo rozšíria pezinok na celé územie ...
A to sa nestalo už dávno?
pavol54
07.03.14,15:30
Normálne som sa nad tým len pousmial ...;)

PEZINOK - Nekonečný kolotoč v súdnom procese s obžalovanými Jozefom Majským a spol. z tunelovania nebankových subjektov pokračuje na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku.
http://krimi.noviny.sk/sudna-sien/06-03-2014/sud-s-majskym-jeho-kastiel-uz-nie-je-len-mastalou.html
Nejde o Majského , Brtvu a či Fruniho ... tých neriešim absolútne , teda už nie ...
Ide o iné - ide o TOTO :

Na súdny proces sa prišli pozrieť aj dvaja poškodení, ktorí do nebankoviek vložili 7 miliónov slovenských korún

...že poškodení ???
Nuž ja teda neviem ... to obvinení vyhľadali hentých nenásytných a títo pod hrozbou násilia vložili tú fasa vysokú čiastku do nebankovky ???......či ???
Skôr by si zaslúžili pobyt na príslušnom oddelení konkrétnej špecializácie v oblasti medicíny ...
skôr by mali vysvetliť vo vedľajšej kancelárii ako sa im podarilo získať toľko peňazí že ich mohlo v takom úctihodnom množstve investovať, a mohli ich zrovna posadiť na lavicu obžalovaných vedľa tých troch
sito
07.03.14,15:54
Normálne som sa nad tým len pousmial ...;)

PEZINOK - Nekonečný kolotoč v súdnom procese s obžalovanými Jozefom Majským a spol. z tunelovania nebankových subjektov pokračuje na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku.
http://krimi.noviny.sk/sudna-sien/06-03-2014/sud-s-majskym-jeho-kastiel-uz-nie-je-len-mastalou.html
Nejde o Majského , Brtvu a či Fruniho ... tých neriešim absolútne , teda už nie ...
Ide o iné - ide o TOTO :

Na súdny proces sa prišli pozrieť aj dvaja poškodení, ktorí do nebankoviek vložili 7 miliónov slovenských korún

...že poškodení ???
Nuž ja teda neviem ... to obvinení vyhľadali hentých nenásytných a títo pod hrozbou násilia vložili tú fasa vysokú čiastku do nebankovky ???......či ???
Skôr by si zaslúžili pobyt na príslušnom oddelení konkrétnej špecializácie v oblasti medicíny ...možno ich len pustili na vychádzku vrámci pezinku

Alebo rozšíria pezinok na celé územie ...
A to sa nestalo už dávno?

Že by, už ...
korela
07.03.14,21:38
Ale ja neviem preco to zmenili...tym,ze spehujem silno tuto znacku....ked som ich objednavala som sa len "modlila" aby mi boli dobre...lebo boli len za cca.75e....v cizmach vyrazene 8,5....skoda dotaznik som asi si nevsimla...alebo neviem...asi im napisem
Dnes FD
TABUĽKA VEĽKOSTÍ pre Frey
EU US
36 6
37 7
38 8
39 9
40 10
41 11
Zjednodušené po číslach.
korela
07.03.14,23:17
Aj takto sa píšu správy http://www.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/verejny-poriadok/pobocku-banky-na-kazanskej-prepadli-lupici-ukradli-8000-eur.html?page_id=324679
http://bratislava.sme.sk/c/7125372/v-bratislave-prepadli-pobocku-banky.html
Na ulici je v jednej línii v rozsahu 500m Tatrabanka, Sberbank, OTP, SlSP, Prima Banka, ČSOB,VUB, Unicredit. Neviete, ktorá to bola?
korela
07.03.14,23:44
pmajap
08.03.14,06:01
kopretinka
08.03.14,07:49
Peggynka
08.03.14,08:18
Excise Duty
08.03.14,10:38
Peggynka
08.03.14,10:42
Smutná správa...
http://www.topky.sk/cl/11/1382755/Boeing-s-239-ludmi-na-palube-sa-zrutil-do-mora--Prevazal-aj-deti-
Tu sú obete: http://www.malaysiaairlines.com/my/en/site/dark-site.html
a tu obrázok nešťastného letu:
A že vrátane dojčiat...Chúďatká...
Excise Duty
08.03.14,13:05
Smutná správa...
http://www.topky.sk/cl/11/1382755/Boeing-s-239-ludmi-na-palube-sa-zrutil-do-mora--Prevazal-aj-deti-
Tu sú obete: http://www.malaysiaairlines.com/my/en/site/dark-site.html
a tu obrázok nešťastného letu:
A že vrátane dojčiat...Chúďatká...
Z menného zoznamu vyplýva, že ide o jedno štvorročné, dve trojročné a dve dvojročné detičky, treba si na zoznam kliknúť v tom anglickom texte.
kopretinka
08.03.14,13:10
akože sorry,denne umrie toľko ľudí ........že keby som mala nad každým plakať,tak mi nestačí ani 24hodinový deň.......
pmajap
08.03.14,16:43
pavol54
08.03.14,17:06
Maximálne som sa pobavil, vraj takmer 50% gazpromu je v rukách amerických a iných investorov a teraz obmedziť obchod, to ako keď ford mal v nemecku fabriky takmer vždy(teda od roku 1930 kontinuálne až do dnes a zisk nemal obmedzený)
korela
10.03.14,11:52
misoft
10.03.14,11:52
Peggynka
10.03.14,15:47
http://www.aktuality.sk/clanok/234260/policajti-muzovi-namerali-takmer-14-promile/
Bolo to síce pred pár mesiacmi,ale ako vidieť,aktuálne vždy...
A jeden z komentárov: ...14 promile. Ved tolko by nenafukala ani ta slivka co byva ponorena v Slivovici...
lujza.j
11.03.14,07:48
Rano potesilo.....ma cakali vecicky....kamoska od decka bola v Thajsku....koko mydlo ma fakt dobru koko vônu,koko olej a krasna drevena mydelnicka s malou luffou,mydielkom a svieckou....no a privesok slonika...uz na klucoch od vózu...
Žabinka
11.03.14,08:05
alaya1
11.03.14,09:04
nasla som stranku, kde jedna pani maluje taketo prekrasne dazdniky. Posielam inspiraciu, :)


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1625540_674528295940868_294580310_n.jpg
srska
11.03.14,09:04
ešte v piatok minulý týždeň :confused::

doporučený list zo zahraničia sk pošta doručila ako obyčajnú zásielku.
misoft
11.03.14,09:10
ešte v piatok minulý týždeň :confused::

doporučený list zo zahraničia sk pošta doručila ako obyčajnú zásielku.
Šak normál (u našej pošty) - nie? :D
alaya1
11.03.14,09:13
ešte v piatok minulý týždeň :confused::

doporučený list zo zahraničia sk pošta doručila ako obyčajnú zásielku.
Šak normál (u našej pošty) - nie? :D

mne sa zase stalo, ze v jten isty cas odoslane 2 doporucene listy 1. triedy, od tej istej osoby mi dorazili jeden dobre a druhy s dvojdnovym meskanim.
misoft
11.03.14,09:14
Veď píšem:


Šak normál (u našej pošty) - nie? :D
alaya1
11.03.14,09:15
ja to uz ani neriesim, ani som to nereklamovala, nic.
misoft
11.03.14,09:18
ja to uz ani neriesim, ani som to nereklamovala, nic.
No rozumný postoj - ušetrila si si nervy.... lebo u Slov. pošty ťažko sa dočkáš nápravy a kladného vybavenia reklamácie (niekde som čítal - úspešnosť je cca 15% vybavenia).
alaya1
11.03.14,09:20
ja to uz ani neriesim, ani som to nereklamovala, nic.
No rozumný postoj - ušetrila si si nervy.... lebo u Slov. pošty ťažko sa dočkáš nápravy a kladného vybavenia reklamácie (niekde som čítal - úspešnosť je cca 15% vybavenia).

nebolo to nic casovo limitovane,inak by ma to aj nasrdilo.
alaya1
11.03.14,09:31
a uz to zacina...kolko ich este tuto sezonu bude.
Motorkár Rudolf († 62) nabúral do značky, nehodu neprežil!
http://www.cas.sk/clanok/275408/motorkar-rudolf-62-nabural-do-znacky-nehodu-neprezil.html
pavol54
11.03.14,09:41
čo sa to už deje v tomto našom Slovensku??
http://www.topky.sk/cl/10/1383283/Absurdne-Slovensko--Dochodca-zjedol-tri-bobule-hrozna--pojde-za-mreze-
to preto lebo patrí zahraničnému reťazcu tam sú sudcovia spravodliví až až
buchač
11.03.14,10:26
čo sa to už deje v tomto našom Slovensku??
http://www.topky.sk/cl/10/1383283/Absurdne-Slovensko--Dochodca-zjedol-tri-bobule-hrozna--pojde-za-mreze-
to preto lebo patrí zahraničnému reťazcu tam sú sudcovia spravodliví až až



Podľa obžaloby 22. februára tohto roku Šimo v obchodnom dome na Kamennom námestí v Bratislave v oddelení potravín odcudzil tri bobule hrozna stolového tmavého v celkovej hodnote 0,10 eura tak, že ich skonzumoval, pričom ho pri východe zadržal pracovník bezpečnostnej služby.
...aj ja občas okoštujem ....no a čo ?!
Lenže je potrebné vedieť aj túto činnosť vykonávať a nie pred dilinami SBS sa promenádovať a provokovať . ;)
Tých treba inak uzemniť ... slušne , rozhodne a demokraticky :D :D :D

Ako sa to ale má správne vykonávať " ochutnávka " , tak nemienim dávať ...:---
Stanislav 1975
11.03.14,11:11
Boli sme so synátorom v nedelu v Komárne na Slovenskom pohári- odohral pekný zápas, i ked sme nevyhrali :-), zaujímavé, mňa doma dobije v pohode a na súťaži prehrá ,hmhmhm :-)))


http://www.youtube.com/watch?v=mtcgOC97jq8http://www.youtube.com/watch?v=mtcgOC97jq8
kukučka
11.03.14,16:23
Nazdar Stano, bude z neho hrúštička húževnatá? Ako žiješ? DP hotové? :D
misoft
11.03.14,17:10
misoft
11.03.14,17:16
No a TOTO - http://udalosti.noviny.sk/z-domova/11-03-2014/ministerstvo-da-viac-penazi-na-kozy-ako-na-ucebnice.html - tak nad tým zostáva rozum stáť.
Mám dojem, že Čaplovič nezvláda svoju funkciu, je nekompetentný - je to dobre platený PAKO!
evika
13.03.14,07:06
LukyKs
13.03.14,07:11
Boli sme so synátorom v nedelu v Komárne na Slovenskom pohári- odohral pekný zápas, i ked sme nevyhrali :-), zaujímavé, mňa doma dobije v pohode a na súťaži prehrá ,hmhmhm :-)))


http://www.youtube.com/watch?v=mtcgOC97jq8http://www.youtube.com/watch?v=mtcgOC97jq8

Skús porozmýšľať o zmene svojich tréningových metód :D
LukyKs
13.03.14,07:12
No a TOTO - http://udalosti.noviny.sk/z-domova/11-03-2014/ministerstvo-da-viac-penazi-na-kozy-ako-na-ucebnice.html - tak nad tým zostáva rozum stáť.
Mám dojem, že Čaplovič nezvláda svoju funkciu, je nekompetentný - je to dobre platený PAKO!

škoda (http://www.porada.sk/skoda#__AUTOKW), že ich je tak veľa, že sú v prevahe
Zitulda
13.03.14,09:15
MIlí moji priatelia a priateľky, určite si pamätáte našu mladú poraďáčku " peha ", ktorá by dnes oslávila svojich nedožitých 35 narodenín, ale osud jej to neumožnil...venujte jej pri tejto príležitosti spomienku prosím.
http://www.youtube.com/watch?v=UYmAmxouO2Y
Tú neuveriteľne smutnú správu som sa dozvedela iba včera telefonicky a dodnes sa z toho neviem spamätať. Spolu sme telefonovali na Vianoce (http://www.porada.sk/vianoce#__AUTOKW) a bola plná elánu, očakávaní že bude sa cítiť lepšie ( z výsledkov PET vyšetrení) a tešila sa spolu s dvoma malými synmi na budúcnosť.
LukyKs
13.03.14,20:42
ščera som pozeral kandidátov na miesto gašparka
ako tam viacerí rýpali do kisničku, že (ako užieral spred huby (http://www.porada.sk/huby#__AUTOKW) chudobným a sprostým) aké malé písmenká mal na zmluvách
a ako to treba poriadne ošetriť zákonmi = chrániť tých blbých

tak na požičku sú im blbí ??????????? :D

a na to aby volili sú zrazu dostatočne inteligentní ?????????:---
misoft
13.03.14,20:48
Áno! Sú dostatočne "inteligentní".........aby volili toho "správneho"....
sito
13.03.14,22:15
Áno! Sú dostatočne "inteligentní".........aby volili toho "správneho"....

Smer, čert ho ber.

Kiska, a čo potom, kýška?

Kňažko, bolo a bude ťažko.

Procházka, nebude to vycházka.

...

Ešte tak kotleta ... by mohol zmeniť smer ...
korela
14.03.14,00:53
misoft
14.03.14,08:59
http://aktualne.atlas.sk/z-dialnice-d1-v-bratislave-ukradli-kable-verejne-osvetlenie-nefunguje/dnes/doprava/ !!! :D:D:D
;) - "Slováci" sa nezdajú, ale sú výkonní......v tomto......
lujza.j
14.03.14,10:58
Pobavilo:D....http://m.topky.sk/cl/15/1384055/Milenec-sokoval-Andreu-Jarovu-narodeninovym-darcekom--Zeny--puknete-od-zavisti----A-aj-chlapi-
Kazdej zene by sa podlomili kolena..NE...kazdej NE.....kazde jedno auto (http://www.porada.sk/auto#__AUTOKW) pre mna splna rovnaky ucel....ci je take alebo onake...a ani nepuknem od zavisti....!
Tweety
14.03.14,13:04
Kto by to bol povedal?
http://www.cas.sk/Rapos
korela
14.03.14,14:03
Zajtra chceme vyraziť na zber medvedieho cesnaku. Dúfam, že jeho zbieranie nie je zakázané.
Rastie v každom lese? Máte niekto skúsenosti?
srska
14.03.14,14:04
Zajtra chceme vyraziť na zber medvedieho cesnaku. Dúfam, že jeho zbieranie nie je zakázané.
Rastie v každom lese? Máte niekto skúsenosti?zajtra pozor na vetry. shmú hlási
misoft
14.03.14,14:57
zajtra pozor na vetry. shmú hlási
:D:D:D - podľa toho, aké "vetry"......
Excise Duty
14.03.14,15:21
zajtra pozor na vetry. shmú hlási
:D:D:D - podľa toho, aké "vetry"......
Snáď nemyslíš, že takéto?
http://www.youtube.com/watch?v=Yt-l2RSB2PM
Excise Duty
14.03.14,15:28
Zajtra chceme vyraziť na zber medvedieho cesnaku. Dúfam, že jeho zbieranie nie je zakázané.
Rastie v každom lese? Máte niekto skúsenosti?
No, rastie prevažne v nížinných lužných lesoch.
pavol54
14.03.14,16:05
Pobavilo:D....http://m.topky.sk/cl/15/1384055/Milenec-sokoval-Andreu-Jarovu-narodeninovym-darcekom--Zeny--puknete-od-zavisti----A-aj-chlapi-
Kazdej zene by sa podlomili kolena..NE...kazdej NE.....kazde jedno auto (http://www.porada.sk/auto#__AUTOKW) pre mna splna rovnaky ucel....ci je take alebo onake...a ani nepuknem od zavisti....!
no vidýš, ja by som sa musel nechať preoperovať a aj tak by to bolo bez úspechu.
srska
14.03.14,16:33
včera prekvapilo: na záver epizódy "vyprávej" na čt:

https://www.youtube.com/watch?v=YYWdiG1Bf0c
willma
14.03.14,17:06
dnes ma pobavilo :)
korela
14.03.14,17:09
Zajtra chceme vyraziť na zber medvedieho cesnaku. Dúfam, že jeho zbieranie nie je zakázané.
Rastie v každom lese? Máte niekto skúsenosti?zajtra pozor na vetry. shmú hlási
Viem, uvidíme ako bude. Skôr sa poriadne rozfúka po 22.00. Pozor na tlak.
Čo ma dnes doslova zdvíha zo stoličky je, že celý deň sa v médiách rozoberá zajtrajšia účasť vzhľadom na počasie. Načo je to dobré. Iba podporujú neúčasť. A vôbec, už si mohli dať pohov odvčera. Mali byť aktívnejší počas kampane.
korela
14.03.14,17:12
Zajtra chceme vyraziť na zber medvedieho cesnaku. Dúfam, že jeho zbieranie nie je zakázané.
Rastie v každom lese? Máte niekto skúsenosti?
No, rastie prevažne v nížinných lužných lesoch.
Takže pod Slovnaft.
lujza.j
14.03.14,17:15
Zajtra chceme vyraziť na zber medvedieho cesnaku. Dúfam, že jeho zbieranie nie je zakázané.
Rastie v každom lese? Máte niekto skúsenosti?
No, rastie prevažne v nížinných lužných lesoch.
Takže pod Slovnaft.
v tých lesoch rastie....
buchač
14.03.14,17:20
Zajtra chceme vyraziť na zber medvedieho cesnaku. Dúfam, že jeho zbieranie nie je zakázané.
Rastie v každom lese? Máte niekto skúsenosti?
No, rastie prevažne v nížinných lužných lesoch.

....eeeee .....nakoľko :
Cesnak medvedí, Allium ursinum je vytrvalá bylinka, ktorá vonia intenzívnou cesnakovou vôňou. U nás rastie bežne vonku, nájdeme jej však aj v iných oblastiach Európy. Cesnak medvedí je liečivá rastlina s mnohými pozitívnymi účinkami na náš organizmus, ale pestuje sa aj ako okrasná rastlina.
Rozmnožovanie cesnaku medvedieho:

Cesnak medvedí sa dá rozmnožovať ako cibuľkami tak i semenami. Rastlina cesnak medvedí potrebuje polotieň a je to vonkajšia rastlina.

Dajú sa kúpiť aj semiačka ..
http://osiva-semena.sk/lecive-rostliny-semena/746-cesnak-medvedi-allium-ursinum-semena-cesnaku-7-ks.html
Excise Duty
14.03.14,17:23
Zajtra chceme vyraziť na zber medvedieho cesnaku. Dúfam, že jeho zbieranie nie je zakázané.
Rastie v každom lese? Máte niekto skúsenosti?
No, rastie prevažne v nížinných lužných lesoch.
Takže pod Slovnaft.
v tých lesoch rastie....
Aj v Petržalke alebo okolo Malého Dunaja. Vždy ho bolo dosť.
korela
14.03.14,17:32
Ešte k tomu hrochovi. Boli sme v ZOO Dvur Králové, v pavilóne hrochov, keď jeden z nich sa rozhodol urobiť malú potrebu. To bol pre všetkých prítomných tiež šok. Necikal cícerkom ako je človek zvyknutý na naše zvieratá (http://www.porada.sk/zvierata#__AUTOKW), ale moč rozstrekoval systémom lievika. Vonkajší kruh mal priemer asi 60 cm "výška" lievika asi detto. Bola to riadna podívaná.
kopretinka
14.03.14,17:38
dnes ma pobavilo :)
:eek: čo to toto?
korela
14.03.14,17:38
Moja kolegyňa chodila doslova tesne pod Slovnaft na hríby. Bolo ich tam neúrekom, pretože tam nikto nechodil.
Horšie, že vtedy nemal také filtre ako dnes. A na tom mieste tiež fúka väčšinou práve severojužný vietor.
kopretinka
14.03.14,17:54
Zajtra chceme vyraziť na zber medvedieho cesnaku. Dúfam, že jeho zbieranie nie je zakázané.
Rastie v každom lese? Máte niekto skúsenosti?
len si ho nepomýľ s konvalinkou,tá je jedovatá
http://www.humanart.cz/nahled.php?id=63544
http://img.najmama.sk/stories/2013/najmama/Ilustracne/article/medvedi-cesnak_dreamstime%20%284%29.jpg
korela
14.03.14,18:09
Zajtra chceme vyraziť na zber medvedieho cesnaku. Dúfam, že jeho zbieranie nie je zakázané.
Rastie v každom lese? Máte niekto skúsenosti?
len si ho nepomýľ s konvalinkou,tá je jedovatá
http://www.humanart.cz/nahled.php?id=63544
http://img.najmama.sk/stories/2013/najmama/Ilustracne/article/medvedi-cesnak_dreamstime%20%284%29.jpgJa ho už poznám dôverne aj po chuti asi 4 roky. Sama som zvedavá, ako to dopadne. Aj kvôli počasiu. Nebudem riskovať, že mi haluz padne na hlavu.
lujza.j
14.03.14,18:13
my sme kedysi chodili na hrádzu za slovnaft....ale nie od lodenice...ale tak cez les a vyšli sme pri občerstvení Fantoci.....celú cestu nám nosy vykrúcal medvedí cesnak...aj na hrádzi vždy krásne voňal.