sito
23.03.14,19:06
Však každý si vyberie, má predsa možnosť, národ. Strpieť budeme musieť všetci. Trpieť? Alebo vzor od susedov, si uplatniť ... tiež volili, rozhodovali sa, každý ...
buchač
23.03.14,18:11
toto je z 10. augusta 2012........mala 17.........ktovie,koho bude voliť........http://www.pluska.sk/regiony/stredne-slovensko/nasli-sme-ju-kristina-z-prievidze-je-zavisla-od-fica.html


Priznáva však, že niektorí ľudia reagujú na jej ozdoby odsudzujúco a možno ju považujú za strelenú. Ako prezradila, k narodeninám si sama upiekla tortu v tvare srdca ozdobenú menom premiéra. Svojmu idolu a jeho strane venovala aj torty k svojim pätnástym a šestnástym narodeninám. A čo by si želala k osemnástke? „Prihlášku do strany Smer,“ odpovie bez zaváhania a rozžiaria sa jej oči.


...hm ...zatiaľ z nej vravela mladícka nerozvážnosť ...
Rodičia sú asi tiež podľa niektorej z položiek MKCH-10 , niekedy sa zvykne aj dediť ....
Keď dospeje , tak sa uvidí , že ako je na tom ...možno sa aj vylieči

No byť mojou dcérou , tak má zaracha na véééľmi dlhú dobu .
Odstrihol by som jej kábel od všetkých možných médií ....;)
LukyKs
23.03.14,18:12
Však každý si vyberie, má predsa možnosť, národ. Strpieť budeme musieť všetci. Trpieť? Alebo vzor od susedov, si uplatniť ... tiež volili, rozhodovali sa, každý ...

Ako si vyberieš, keď ti v tvojej krajine zvolia za prezidenta klamára
(profesionálneho) klamára nezmeníš
tak čo ?

zmeníš krajinu ?
lujza.j
23.03.14,18:16
jeden starý oný a druhom starom onom....tiež, že im nie je hanba .....mu mohli na rovinu, že sa ho chcú zbaviť a nie najprv ho do kandidatúry na "hlavu".....dobre vedeli ako dopadne...
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/miklosko-hrusovskeho-neuspechu-je-signal-stare-sunky-nechceme.html
LukyKs
23.03.14,18:27
Mám pocit, že som teraz našiel prienik toho kde si ficko s KDH rozumie.

Dnes na TA3 povedal niečo v zmysle :
- netreba sa rozčuľovať nad vyjadreniami, veď je to IBA politická debata
- po nej vám podám ruku

- - takže ak v pol. debate može verejne KLAMAŤ / URÁŽAŤ a potom podať ruku a je to OK

- - ak može niekto kradnúť / vraždiť /desatoro a potom sa vyspovedá a je všetko OK

Je to SKORO to isté.

KDH (v zastúpení boha) ale žiada medzi "vyspovedaním" a "OK"

- ľútosť
- pokánie

To som u hranola ale nevidel - - nevidia to ani KDHáci ??????????
LukyKs
23.03.14,18:33
Teraz nie z ficostrany, ale z ficostránky :

"
Mal by byť komplexne pripravený na to, aby bol politickým lídrom Slovenska a prezidentom pre celé Slovensko.

S pokorou sa uchádzam práve o takéto vykonávanie funkcie prezidenta Slovenskej republiky.
""

lídrom Slovenska ?? - - takéhoto nechcem

pokora ? - také som zatiaľ uňho nevidel (aroganciu ? tú hej:D )
LukyKs
23.03.14,18:36
z tejže :


10.4.2012
„Skúste žiť z 240 eur mesačne a ešte tomuto človeku aj zvýšte DPH. Touto cestou ja nikdy nepôjdem

Radšej si z toho kúpim hodinky za 24000 evri :D
LukyKs
23.03.14,18:40
11.12.2004
„Medzi Smerom a stranami súčasnej pravicovej vlády nejde len o súboj dvoch politických alternatív – ide o súboj dvoch zásadne odlišných hodnotových systémov.“



Ešte stále ide o to
sito
23.03.14,20:00
Však každý si vyberie, má predsa možnosť, národ. Strpieť budeme musieť všetci. Trpieť? Alebo vzor od susedov, si uplatniť ... tiež volili, rozhodovali sa, každý ...

Ako si vyberieš, keď ti v tvojej krajine zvolia za prezidenta klamára
(profesionálneho) klamára nezmeníš
tak čo ?

zmeníš krajinu ?



Kamil.

Že národ si zaslúži takého, akého si vyberie. Ak by žil na Slovensku len jeden človek, víťaz by bol istý. Ak dvaja? A že 5 000 000 nás je, no čo sa udeje? :);)

A videl si už politika, ktorý neklame? Nekydá na protistranu.
Oliwa
23.03.14,20:30
našla som v schránke.....nasledoval krátky proces
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=133946&d=1395572951
Kopretinka, pobavili ma tie prvé tri písmená zľava - RIP... Tomu sa hovorí čaro nechceného... ;):D
kopretinka
23.03.14,20:31
našla som v schránke.....nasledoval krátky proces
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=133946&d=1395572951
Pobavili ma prvé tri písmená zľava - RIP... Čaro nechceného... ;):D
:D :D
korela
23.03.14,23:27
Však každý si vyberie, má predsa možnosť, národ. Strpieť budeme musieť všetci. Trpieť? Alebo vzor od susedov, si uplatniť ... tiež volili, rozhodovali sa, každý ...

Ako si vyberieš, keď ti v tvojej krajine zvolia za prezidenta klamára
(profesionálneho) klamára nezmeníš
tak čo ?

zmeníš krajinu ?



Kamil.

Že národ si zaslúži takého, akého si vyberie. Ak by žil na Slovensku len jeden človek, víťaz by bol istý. Ak dvaja? A že 5 000 000 nás je, no čo sa udeje? :);)

A videl si už politika, ktorý neklame? Nekydá na protistranu.
Až tak veľmi by som to netvrdila. Väčšina tu chce predsa žiť v kľude a harmónii, jedna skupina tu nechce pracovať, druhá sa chce vermo-mocou odtrhnúť, tretia ešte pooobsadzovať čo zatiaľ nestihla, dirigovať kultúru a školstvo, proste degradovať ľudí cez médiá, školy, verejnú mienku, financie, obchod,jednoducho škrtiť a škrtiť, kým zbytok nevydýchne.
Takže akého prezidenta si tu kto zaslúži, keď je občan nútený vždy siahať po menšom zle a nie dobre?
Súdržnosť národa tu bola veľmi dávno.
LukyKs
24.03.14,05:01
11.12.2004
„Medzi Smerom a stranami súčasnej pravicovej vlády nejde len o súboj dvoch politických alternatív – ide o súboj dvoch zásadne odlišných hodnotových systémov.“



Ešte stále ide o to


Pre (Peťku / Stana/Paľa a ďalších ) obdivovateľov ALFASamca

1, Ficko nie je rodený alfasamec
2, Ficko iba vytvoril dojem, že je alfasamec
3, Ficko je taký závislý po moci = úlohe alfasamca, že nehovorí, ako to u nás je / ako to on cíti / ako to on myslí, ale

ako mu to napísali / ako sa to nabiflil

a neriadi to tu ten, čo sa to nabiflil,
ale TEN , čo ho to nabiflil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(asi takto to bolo aj s Kosovom / možno aj Kiska mal podobné , ale nezachytil som nič výrazné)

Takže na otázku oddelenia bradatého debila zo súdnej rady a tej druhej funkcie
- sa ficko zamyslel
- zalistoval v pamati
- našiel, čo ho nabiflili
a vysúkal niečo ako :

Keby sa ma teraz Habarín opýtal, či má kandidovať na niečo, povedal / odporučil by som mu NIE



- presne takto zložito to formuloval aj včera / aj predvčerom

- lebo ho to takto formulované nabiflili

- lebo nehovorí SVOJ názor, ale taký, čo mu prinesie hlasy = POPULISTA !!!!!!!!!!!!



PS

A ak to urobil raz



možno to urobil aj viackrát



možno to robí stále



možno by sa nemal hlásiť (s takýmito kvalitami) za prezidenta



A teraz IBA moj názor (a myslím to vážne ! ) :



S takýmito "kvalitami" nech si robí precedu v strane, ale nech NEROBÍ priemera !!
sito
24.03.14,05:07
Však každý si vyberie, má predsa možnosť, národ. Strpieť budeme musieť všetci. Trpieť? Alebo vzor od susedov, si uplatniť ... tiež volili, rozhodovali sa, každý ...

Ako si vyberieš, keď ti v tvojej krajine zvolia za prezidenta klamára
(profesionálneho) klamára nezmeníš
tak čo ?

zmeníš krajinu ?



Kamil.

Že národ si zaslúži takého, akého si vyberie. Ak by žil na Slovensku len jeden človek, víťaz by bol istý. Ak dvaja? A že 5 000 000 nás je, no čo sa udeje? :);)

A videl si už politika, ktorý neklame? Nekydá na protistranu.
Až tak veľmi by som to netvrdila. Väčšina tu chce predsa žiť v kľude a harmónii, jedna skupina tu nechce pracovať, druhá sa chce vermo-mocou odtrhnúť, tretia ešte pooobsadzovať čo zatiaľ nestihla, dirigovať kultúru a školstvo, proste degradovať ľudí cez médiá, školy, verejnú mienku, financie, obchod,jednoducho škrtiť a škrtiť, kým zbytok nevydýchne.
Takže akého prezidenta si tu kto zaslúži, keď je občan nútený vždy siahať po menšom zle a nie dobre?
Súdržnosť národa tu bola veľmi dávno.

Každý má svoj špagátik za ktorý potiahne.
LukyKs
24.03.14,05:19
Však každý si vyberie, má predsa možnosť, národ. Strpieť budeme musieť všetci. Trpieť? Alebo vzor od susedov, si uplatniť ... tiež volili, rozhodovali sa, každý ...

Ako si vyberieš, keď ti v tvojej krajine zvolia za prezidenta klamára
(profesionálneho) klamára nezmeníš
tak čo ?

zmeníš krajinu ?



Kamil.

Že národ si zaslúži takého, akého si vyberie. Ak by žil na Slovensku len jeden človek, víťaz by bol istý. Ak dvaja? A že 5 000 000 nás je, no čo sa udeje? :);)

A videl si už politika, ktorý neklame? Nekydá na protistranu.
Až tak veľmi by som to netvrdila. Väčšina tu chce predsa žiť v kľude a harmónii, jedna skupina tu nechce pracovať, druhá sa chce vermo-mocou odtrhnúť, tretia ešte pooobsadzovať čo zatiaľ nestihla, dirigovať kultúru a školstvo, proste degradovať ľudí cez médiá, školy, verejnú mienku, financie, obchod,jednoducho škrtiť a škrtiť, kým zbytok nevydýchne.
Takže akého prezidenta si tu kto zaslúži, keď je občan nútený vždy siahať po menšom zle a nie dobre?
Súdržnosť národa tu bola veľmi dávno.

Ty si trhnutá



vymysslel to Lenon



a po ňom to papagájujete

chcete sa odtrhnú

znovu a znovu a znovu prisahajte, že sa nechcete odtrhnúť / že nás ľúbite - aj keď nie sme vaši - aj keď vám občas robíme zle



FUJ



Starorímske : Ubi bene , ibi patria

vraví : Kde je dobre , tam je vlasť



=



vytvorme také podmienky (bez ohľadu na to aké majú v iných krajinách) , aby sa tu VŠETCI !!!! slušní ľudia (včetne roznych druhov menšín) cítili dobre (ako slobodní občania )



A nikto nebude pochodovať / protestovať / odtrhávať sa :D
BXLmiami
24.03.14,05:30
Ešte Vás to baví?Príjemný týždeň.
babka - ježibabka
24.03.14,05:33
Ešte Vás to baví?Príjemný týždeň.
Ešte je do soboty ďaleko :D:D:D
katkarbk
24.03.14,06:42
Petra Nová: ..."Fica budem voliť ako ISTOTU"...
Benjamin Franklin raz múdro povedal: "Na svete sú ISTÉ len dve veci: SMRŤ a DANE".
pavol54
24.03.14,06:43
Však každý si vyberie, má predsa možnosť, národ. Strpieť budeme musieť všetci. Trpieť? Alebo vzor od susedov, si uplatniť ... tiež volili, rozhodovali sa, každý ...

Ako si vyberieš, keď ti v tvojej krajine zvolia za prezidenta klamára
(profesionálneho) klamára nezmeníš
tak čo ?

zmeníš krajinu ?



Kamil.

Že národ si zaslúži takého, akého si vyberie. Ak by žil na Slovensku len jeden človek, víťaz by bol istý. Ak dvaja? A že 5 000 000 nás je, no čo sa udeje? :);)

A videl si už politika, ktorý neklame? Nekydá na protistranu.
Až tak veľmi by som to netvrdila. Väčšina tu chce predsa žiť v kľude a harmónii, jedna skupina tu nechce pracovať, druhá sa chce vermo-mocou odtrhnúť, tretia ešte pooobsadzovať čo zatiaľ nestihla, dirigovať kultúru a školstvo, proste degradovať ľudí cez médiá, školy, verejnú mienku, financie, obchod,jednoducho škrtiť a škrtiť, kým zbytok nevydýchne.
Takže akého prezidenta si tu kto zaslúži, keď je občan nútený vždy siahať po menšom zle a nie dobre?
Súdržnosť národa tu bola veľmi dávno.

Ty si trhnutá



vymysslel to Lenon



a po ňom to papagájujete

chcete sa odtrhnú

znovu a znovu a znovu prisahajte, že sa nechcete odtrhnúť / že nás ľúbite - aj keď nie sme vaši - aj keď vám občas robíme zle



FUJ



Starorímske : Ubi bene , ibi patria

vraví : Kde je dobre , tam je vlasť



=



vytvorme také podmienky (bez ohľadu na to aké majú v iných krajinách) , aby sa tu VŠETCI !!!! slušní ľudia (včetne roznych druhov menšín) cítili dobre (ako slobodní občania )



A nikto nebude pochodovať / protestovať / odtrhávať sa :D
to si myslel všeobecne alebo aj mňa ako človeka s iným názorom? lebo zatiaľ tu pri inom názore peníš intenzívnejšie ako by tí čo majú iný názor mali zavrieť hubu alebo zbaliť kufre a vypadnúť
BXLmiami
24.03.14,07:09
Prebehla som noviny ,musím po voličský preukaz.Tá kampaň čo začal robiť Fico pre Kisku je veľmi účinná :-)))))
kopretinka
24.03.14,07:12
ehhhh..práve som sa dozvedela,že hranol neodporúča harabinovi sa uchádzať o funkciu........oni sa už nekamarátia?už sa neolizujú? :D
BXLmiami
24.03.14,07:18
Odteraz len v súkromí,nie na verejnosti :-))
LukyKs
24.03.14,07:20
Starorímske : Ubi bene , ibi patria

vraví : Kde je dobre , tam je vlasť

=

vytvorme také podmienky (bez ohľadu na to aké majú v iných krajinách) , aby sa tu VŠETCI !!!! slušní ľudia (včetne roznych druhov menšín) cítili dobre (ako slobodní občania )



A nikto nebude pochodovať / protestovať / odtrhávať sa :D
to si myslel všeobecne alebo aj mňa ako človeka s iným názorom? lebo zatiaľ tu pri inom názore peníš intenzívnejšie ako by tí čo majú iný názor mali zavrieť hubu alebo zbaliť kufre a vypadnúť

1, všeobecne

2,
ja nepením pri každom inom názore
- iba pri očividne sprostom
( a prezentovanom ako jediný správny = ani 5 ani Stano nepovedali jasne :
Ja volím ficka, vy voľte ako uznáte
ale
VOĽTE / podporte ficka
= cítiš ten rozdiel ??????

Ak nie tak som ti obetoval 5 minút mojho života zbytočne)
- iba pri argumentačne falošnom

A klunne tu možu zostať

Len mi vadí, ak ako slepé stádo (ZÁSADNE "nevidiace" chyby svojho barana ) aj pre mňa zvolia do všelijakých funkcií klamárov a vagabundov iba preto, že im populisticky rozprávajú, čo im je názorove blízke.



A nepripustia, že tak ako v iných stranách sú , tak aj v ich strane sú šelijaké k.rvy



Stano s narazenou hlavou napíše, že v 50. rokoch komunisti nerobili celkom OK

- počul si o tom niečo v rodine

- mal si perzekvovaného

- prípadne zavretého niekoho ?



Ak áno, prečo sa potom divíš ak na neho vypením ??????????????????????????????????????

??????????????????????????????????????????????
LukyKs
24.03.14,09:12
Síce ma to nenaštvalo, lebo viem , že na vstupe do NZ imriškovia takto merajú :

schovaní za neoznačeným autom a radar tesne ponad strechu
Peggynka
24.03.14,09:28
Síce ma to nenaštvalo, lebo viem , že na vstupe do NZ imriškovia takto merajú :

schovaní za neoznačeným autom a radar tesne ponad strechu
U nás už nestoja,vozia sa a vypália za tebou...A dedina má 4km,trpím ako hov...dko,aby mi neušla noha na plyne,hehe...
Zitulda
24.03.14,09:40
Hmmm nepotešilo ma:(
LukyKs
24.03.14,09:42
Síce ma to nenaštvalo, lebo viem , že na vstupe do NZ imriškovia takto merajú :

schovaní za neoznačeným autom a radar tesne ponad strechu
U nás už nestoja,vozia sa a vypália za tebou...A dedina má 4km,trpím ako hov...dko,aby mi neušla noha na plyne,hehe...

Sa mi stalo, že blikali
spomalil som
na konci dediny stáli na obvyklom mieste
vravím OK
pridám

no nešli oproti debili s pojazdným ? :D :D

PS
Už mám nohu tak nacvičenú, že sa kotúľam na 5 a predtým ako na dedinskej tabuli zasvieti číslo, poviem :

Bude tam 54 :D
pavol54
24.03.14,11:29
Síce ma to nenaštvalo, lebo viem , že na vstupe do NZ imriškovia takto merajú :

schovaní za neoznačeným autom a radar tesne ponad strechu
A ešte kým ich prejazdom pod mostom zbadáš už ťa majú, treba si držať v osobáku klasických 58 a nič sa nestane lebo ideš 53, v Žiline majú všetky dvojpruhové 70
Petra Nová
24.03.14,11:29
Stanislav, nemali by sme zopakovať tú tvoju výzvu... však vieš ktorú?:)Túto(aby bolo celkom jasné): "O podporu v 2. kole poprosím pre Doc. JUDr. Roberta Fica, CSc. ...", atď. Že ešte nie? No dobre, dobre, ale v piatok ráno a v sobotu o 7.00 hod. ja ju sem hodím celkom určite!;)
pavol54
24.03.14,11:34
Stanislav, nemali by sme zopakovať tú tvoju výzvu... však vieš ktorú?:)Túto(aby bolo celkom jasné): "O podporu v 2. kole poprosím pre Doc. JUDr. Roberta Fica, CSc. ...", atď. Že ešte nie? No dobre, dobre, ale v piatok ráno a v sobotu o 7.00 hod. ja ju sem hodím celkom určite!;)
asi to treba vyrovnať, ak niekto môže vyzývať na voľbu jedného (nedostal za to vynadané) iní môžu tiež na iného, to uvidíš tie demokratické princípy v praxi
Petra Nová
24.03.14,11:35
A ešte raz o Kiskovi a scientológii. Je scientológ, nie je scientológ?! :confused:Čítala som pekný názor, ktorý akoby bol môj. Tak ho sem dám:
Kiska bol poldruha roka v Amerike, nevieme, čo tam robil, tie kydy o benzínke, či umývaní riadu si môže strčiť za klobúk. Keďže sme už mali možnosť v mnohých a mnohých prípadoch sa presvedčiť o amerických spôsoboch preškoľovania ľudí na rôzne "práce" v záujmových krajinách sveta, nemáme ilúzie ani o tom, že Kiska, americký produkt vytlačí Fica zo slovenskej politiky, pretože Američanom sa Fico nezdá dosť americký, lebo stále hudie o tom, že EÚ si sama musí rozhodovať o svojej budúcnosti.
Pán Kiska údajne na benzínke v USA zarobil toľké peniaze, že si hneď otvoril 2 nebankovky, ktoré mu zázračne vynášali a z dlhej chvíle prednášal scientológom. Prednášal, ako treba zbohatnúť, pretože bez peňazí, myslí sa obrovského množstva peňazí, nie ste nič, iba zavrhnutiahodný odpad. Iba peniaze môžu zabezpečiť moc. To je základ učenia scientológov.
A tak si pán Kiska s jeho prachami môže kúpiť všetko, aj prezidentský úrad. Kam sa hrabe Fico s jeho chudobnými prezentáciami.
Prepáč Adélka, ale napísala si to tak pravdivo, že som musela.:)
MisheliQ
24.03.14,11:38
Petra Nová
24.03.14,11:39
Stanislav, nemali by sme zopakovať tú tvoju výzvu... však vieš ktorú?:)Túto(aby bolo celkom jasné): "O podporu v 2. kole poprosím pre Doc. JUDr. Roberta Fica, CSc. ...", atď. Že ešte nie? No dobre, dobre, ale v piatok ráno a v sobotu o 7.00 hod. ja ju sem hodím celkom určite!;)
asi to treba vyrovnať, ak niekto môže vyzývať na voľbu jedného (nedostal za to vynadané) iní môžu tiež na iného, to uvidíš tie demokratické princípy v praxi

Pavol, na to by sa dalo odcitovať to porevolučné, Havlovské, ale v opačnom garde: "Nejsme jako oni" ...:)
buchač
24.03.14,11:46
Síce ma to nenaštvalo, lebo viem , že na vstupe do NZ imriškovia takto merajú :

schovaní za neoznačeným autom a radar tesne ponad strechu
Podobné som dnes zažil ... viem o tom mieste , kde zvyknú byť .
Každý dá dole nohu z plynu ...neznalý pomerov platí .
Dnes boli ale obzvlášť zašití , hajzli ...
Petra Nová
24.03.14,11:49
Všimol si si Pavol, že táto téma zmizla z titulky kaviarne??? :confused: :rolleyes:

Neviem, nebude to náhodou tým, že tu máme opozit názory, ktoré nie sú v súlade obchodnými cieľmi a politickými princípmi tohto webu? :confused: Žeby zasiahol Rado Bato alebo Serioža Michalič? Pozri, či sa to aj tebe tak zobrazuje, aby som náhodou nešírila "poplašnú správu".
maja
24.03.14,12:00
ehhhh..práve som sa dozvedela,že hranol neodporúča harabinovi sa uchádzať o funkciu........oni sa už nekamarátia?už sa neolizujú? :D
To že neodporúča, neznamená, že by ho neschválil, keby mohol....:mad:
maja
24.03.14,12:03
Síce ma to nenaštvalo, lebo viem , že na vstupe do NZ imriškovia takto merajú :

schovaní za neoznačeným autom a radar tesne ponad strechu
Podobné som dnes zažil ... viem o tom mieste , kde zvyknú byť .
Každý dá dole nohu z plynu ...neznalý pomerov platí .
Dnes boli ale obzvlášť zašití , hajzli ...
Dávnejšie som viezla brata na stanicu a ukazujem mu kde stále merajú.Hádajte kto platil, keď som išla späť :rolleyes:....jak som si vynadala :D
Petra Nová
24.03.14,12:05
Veru tak, Pavol, ja tie demokratické princípy v praxi už vidím.;)
LukyKs
24.03.14,13:24
A ešte raz o Kiskovi a scientológii. Je scientológ, nie je scientológ?! :confused:Čítala som pekný názor, ktorý akoby bol môj. Tak ho sem dám:
Kiska bol poldruha roka v Amerike, nevieme, čo tam robil, tie kydy o benzínke, či umývaní riadu si môže strčiť za klobúk. Keďže sme už mali možnosť v mnohých a mnohých prípadoch sa presvedčiť o amerických spôsoboch preškoľovania ľudí na rôzne "práce" v záujmových krajinách sveta, nemáme ilúzie ani o tom, že Kiska, americký produkt vytlačí Fica zo slovenskej politiky, pretože Američanom sa Fico nezdá dosť americký, lebo stále hudie o tom, že EÚ si sama musí rozhodovať o svojej budúcnosti.
Pán Kiska údajne na benzínke v USA zarobil toľké peniaze, že si hneď otvoril 2 nebankovky, ktoré mu zázračne vynášali a z dlhej chvíle prednášal scientológom. Prednášal, ako treba zbohatnúť, pretože bez peňazí, myslí sa obrovského množstva peňazí, nie ste nič, iba zavrhnutiahodný odpad. Iba peniaze môžu zabezpečiť moc. To je základ učenia scientológov.
A tak si pán Kiska s jeho prachami môže kúpiť všetko, aj prezidentský úrad. Kam sa hrabe Fico s jeho chudobnými prezentáciami.
Prepáč Adélka, ale napísala si to tak pravdivo, že som musela.:)

Fico kde nahrabal na hodinky ?
LukyKs
24.03.14,13:26
Všimol si si Pavol, že táto téma zmizla z titulky kaviarne??? :confused: :rolleyes:

Neviem, nebude to náhodou tým, že tu máme opozit názory, ktoré nie sú v súlade obchodnými cieľmi a politickými princípmi tohto webu? :confused: Žeby zasiahol Rado Bato alebo Serioža Michalič? Pozri, či sa to aj tebe tak zobrazuje, aby som náhodou nešírila "poplašnú správu".

Takisto Riško zatrhol od 23. mená mínuskujúcich , aby si mi tam nesvietila :D

(pluskujúce mená vidím)
LukyKs
24.03.14,13:29
ehhhh..práve som sa dozvedela,že hranol neodporúča harabinovi sa uchádzať o funkciu........oni sa už nekamarátia?už sa neolizujú? :D
To že neodporúča, neznamená, že by ho neschválil, keby mohol....:mad:

To ho imagemajkry naučili (ako papagája) takéto sprostosti rozprávať
misoft
24.03.14,13:29



Veru tak, Pavol, ja tie demokratické princípy v praxi už vidím.;) Ale nóóó!!! Za plentou ťa nik neuvidí;, kde krížik dáš. Takže - koho zvolíš, ten bude mať hlas. Takže demokracia je! A bude! A v praxi! Toto tu je len taká diskusia - veď si hádžeme to i ono - a pokiaľ pozerám - zatiaľ ti nikto nezakázal sem písať, admin ťa nezablokoval - takže aj tu je DEMOKRACIA! (V Paneláku bola vždy hláška: ZUZA! NEROB PANIKU! :D:D:D)



Odkaz pre Richarda: oprav konečne editor - toto hádže, ak sa použije formátovanie!
misoft
24.03.14,13:32
Pretože to tu blbne:

Veru tak, Pavol, ja tie demokratické princípy v praxi už vidím.;)

Ale nóóó!!! Za plentou ťa nik neuvidí;, kde krížik dáš. Takže - koho zvolíš, ten bude mať hlas. Takže demokracia je! A bude! A v praxi! Toto tu je len taká diskusia - veď si hádžeme to i ono - a pokiaľ pozerám - zatiaľ ti nikto nezakázal sem písať, admin ťa nezablokoval - takže aj tu je DEMOKRACIA! (V Paneláku bola vždy hláška: ZUZA! NEROB PANIKU! :D:D:D)
LukyKs
24.03.14,13:34
Veru tak, Pavol, ja tie demokratické princípy v praxi už vidím.;)

Píšeš si sprostosti aké len chceš / provokuješ
a nikto ti za to nič neurobí

aj to je demokratický princíp
LukyKs
24.03.14,13:35
Pretože to tu blbne:

Veru tak, Pavol, ja tie demokratické princípy v praxi už vidím.;)

Ale nóóó!!! Za plentou ťa nik neuvidí;, kde krížik dáš. Takže - koho zvolíš, ten bude mať hlas. Takže demokracia je! A bude! A v praxi! Toto tu je len taká diskusia - veď si hádžeme to i ono - a pokiaľ pozerám - zatiaľ ti nikto nezakázal sem písať, admin ťa nezablokoval - takže aj tu je DEMOKRACIA! (V Paneláku bola vždy hláška: ZUZA! NEROB PANIKU! :D:D:D)
Načo píšeš 3x to isté ?
misoft
24.03.14,13:38
Pretože to tu blbne:

Veru tak, Pavol, ja tie demokratické princípy v praxi už vidím.;)

Ale nóóó!!! Za plentou ťa nik neuvidí;, kde krížik dáš. Takže - koho zvolíš, ten bude mať hlas. Takže demokracia je! A bude! A v praxi! Toto tu je len taká diskusia - veď si hádžeme to i ono - a pokiaľ pozerám - zatiaľ ti nikto nezakázal sem písať, admin ťa nezablokoval - takže aj tu je DEMOKRACIA! (V Paneláku bola vždy hláška: ZUZA! NEROB PANIKU! :D:D:D)
Načo píšeš 3x to isté ?
Len 2x - to prvé je výsledok po formátovaní textu - hotové "šifrovanie" - ja len, aby Richard videl, ako to blbne (a nielen mne....)
To druhé je bez formátovania textu - a je to čitateľné...
LukyKs
24.03.14,13:43
A ešte raz o Kiskovi a scientológii. Je scientológ, nie je scientológ?! :confused:Čítala som pekný názor, ktorý akoby bol môj. Tak ho sem dám:
Kiska bol poldruha roka v Amerike, nevieme, čo tam robil, tie kydy o benzínke, či umývaní riadu si môže strčiť za klobúk. Keďže sme už mali možnosť v mnohých a mnohých prípadoch sa presvedčiť o amerických spôsoboch preškoľovania ľudí na rôzne "práce" v záujmových krajinách sveta, nemáme ilúzie ani o tom, že Kiska, americký produkt vytlačí Fica zo slovenskej politiky, pretože Američanom sa Fico nezdá dosť americký, lebo stále hudie o tom, že EÚ si sama musí rozhodovať o svojej budúcnosti.
Pán Kiska údajne na benzínke v USA zarobil toľké peniaze, že si hneď otvoril 2 nebankovky, ktoré mu zázračne vynášali a z dlhej chvíle prednášal scientológom. Prednášal, ako treba zbohatnúť, pretože bez peňazí, myslí sa obrovského množstva peňazí, nie ste nič, iba zavrhnutiahodný odpad. Iba peniaze môžu zabezpečiť moc. To je základ učenia scientológov.
A tak si pán Kiska s jeho prachami môže kúpiť všetko, aj prezidentský úrad. Kam sa hrabe Fico s jeho chudobnými prezentáciami.
Prepáč Adélka, ale napísala si to tak pravdivo, že som musela.:)



Nerozumiem ako može dospelý človek



napísať takúto HOVADINU



Ak by teda ozaj ficko prehral, tak nie preto, že

klame / nedrží slovo / uráža / nechá kradnúť



ale preto, lebo Emeričania presadili krisku :D :D :D :D

(daj sa prešetriť )



tušíš vobec aké minizrniečko piesku sme z geopolitického pohľadu Emeričanov
misoft
24.03.14,13:48
A ešte raz o Kiskovi a scientológii. Je scientológ, nie je scientológ?! :confused:Čítala som pekný názor, ktorý akoby bol môj. Tak ho sem dám:
Kiska bol poldruha roka v Amerike, nevieme, čo tam robil, tie kydy o benzínke, či umývaní riadu si môže strčiť za klobúk. Keďže sme už mali možnosť v mnohých a mnohých prípadoch sa presvedčiť o amerických spôsoboch preškoľovania ľudí na rôzne "práce" v záujmových krajinách sveta, nemáme ilúzie ani o tom, že Kiska, americký produkt vytlačí Fica zo slovenskej politiky, pretože Američanom sa Fico nezdá dosť americký, lebo stále hudie o tom, že EÚ si sama musí rozhodovať o svojej budúcnosti.
Pán Kiska údajne na benzínke v USA zarobil toľké peniaze, že si hneď otvoril 2 nebankovky, ktoré mu zázračne vynášali a z dlhej chvíle prednášal scientológom. Prednášal, ako treba zbohatnúť, pretože bez peňazí, myslí sa obrovského množstva peňazí, nie ste nič, iba zavrhnutiahodný odpad. Iba peniaze môžu zabezpečiť moc. To je základ učenia scientológov.
A tak si pán Kiska s jeho prachami môže kúpiť všetko, aj prezidentský úrad. Kam sa hrabe Fico s jeho chudobnými prezentáciami.
Prepáč Adélka, ale napísala si to tak pravdivo, že som musela.:)
Ale veď v poriadku! :D
Ja len takú malú poznámočku:
Amerike je nejaký Fico úplne ukradnutý, Amerike je úplne jedno, čo Fico povie o EÚ a samostatnosti - Fico je pre Ameriku len taká malá muška, ktorá veľa bzučí, ale vetra nenarobí.....
Peggynka
24.03.14,13:49
Všimol si si Pavol, že táto téma zmizla z titulky kaviarne??? :confused: :rolleyes:

Neviem, nebude to náhodou tým, že tu máme opozit názory, ktoré nie sú v súlade obchodnými cieľmi a politickými princípmi tohto webu? :confused: Žeby zasiahol Rado Bato alebo Serioža Michalič? Pozri, či sa to aj tebe tak zobrazuje, aby som náhodou nešírila "poplašnú správu".

Takisto Riško zatrhol od 23. mená mínuskujúcich , aby si mi tam nesvietila :D

(pluskujúce mená vidím)
Čo ja viem,tak to takto funguje už takmer 2 mesiace,nie od 23.3.Ale nemyslím si,že je to OK,keď mám názor,tak si za ním stojím a nemám problém s identifikáciou.
Peggynka
24.03.14,13:53
A ešte raz o Kiskovi a scientológii. Je scientológ, nie je scientológ?! :confused:Čítala som pekný názor, ktorý akoby bol môj. Tak ho sem dám:
Kiska bol poldruha roka v Amerike, nevieme, čo tam robil, tie kydy o benzínke, či umývaní riadu si môže strčiť za klobúk. Keďže sme už mali možnosť v mnohých a mnohých prípadoch sa presvedčiť o amerických spôsoboch preškoľovania ľudí na rôzne "práce" v záujmových krajinách sveta, nemáme ilúzie ani o tom, že Kiska, americký produkt vytlačí Fica zo slovenskej politiky, pretože Američanom sa Fico nezdá dosť americký, lebo stále hudie o tom, že EÚ si sama musí rozhodovať o svojej budúcnosti.
Pán Kiska údajne na benzínke v USA zarobil toľké peniaze, že si hneď otvoril 2 nebankovky, ktoré mu zázračne vynášali a z dlhej chvíle prednášal scientológom. Prednášal, ako treba zbohatnúť, pretože bez peňazí, myslí sa obrovského množstva peňazí, nie ste nič, iba zavrhnutiahodný odpad. Iba peniaze môžu zabezpečiť moc. To je základ učenia scientológov.
A tak si pán Kiska s jeho prachami môže kúpiť všetko, aj prezidentský úrad. Kam sa hrabe Fico s jeho chudobnými prezentáciami.
Prepáč Adélka, ale napísala si to tak pravdivo, že som musela.:)

Fico kde nahrabal na hodinky ?

A ty si ešte nepochopil,že na Slovensku máme obdobu Donutilovho programu:"Ptejte se mě na co chcete,já na co chci odpovím" ?
buchač
24.03.14,14:05
Veru tak, Pavol, ja tie demokratické princípy v praxi už vidím.;)

Aj ja - toho " demokrata " na konci ... že jaká paródia ???

http://www.youtube.com/watch?v=uxHpTL6ckU0
Mária27
24.03.14,14:05
Máme síce "ľavicovú" vládu, ale v nej samých milionárov.
Čo sa Amerike na tom nepáči?
Petra Nová
24.03.14,14:26
Ja tomu fakt nerozumiem.:confused: Čo je na tých mojich príspevkoch také inšpiratívne, že sa k nim v takom hojnom počte vyjadrujete? Nevenujete im priveľa pozornosti, s ohľadom na to, čo hlavný ideológ na nich vyzdvihuje? Ostatní v poradí môžu žiarliť, že ich príspevky zostávajú nepovšimnuté.



No ale však píšte, píšte, kritizujte, len si neublížte, lebo však, dňa 29.3.2014 , v čase medzi 7.00 hod. do 22.00 hod., treba vložiť hlasovací lístok do urničky s hlasom( nie podobným Ficovmu), ale s tým vašim, pre jediného, najlepšieho kandidáta. :)
pavol54
24.03.14,14:34
Ja tomu fakt nerozumiem.:confused: Čo je na tých mojich príspevkoch také inšpiratívne, že sa k nim v takom hojnom počte vyjadrujete? Nevenujete im priveľa pozornosti, s ohľadom na to, čo hlavný ideológ na nich vyzdvihuje? Ostatní v poradí môžu žiarliť, že ich príspevky zostávajú nepovšimnuté.



No ale však píšte, píšte, kritizujte, len si neublížte, lebo však, dňa 29.3.2014 , v čase medzi 7.00 hod. do 22.00 hod., treba vložiť hlasovací lístok do urničky s hlasom( nie podobným Ficovmu), ale s tým vašim, pre jediného, najlepšieho kandidáta. :)
mala by si zmeniť nick, na býka platí červené plátno, na niekoho zase tri nicky, možno že keby som v tomto momente napísal že majú voliť kisku tak dostanem sériu neužitočných, označenie že som provokatér, hlupák s čo ja viem čo ešte aha tupý štbák, to vieš nick je nick
misoft
24.03.14,14:40
Ja tomu fakt nerozumiem.:confused: Čo je na tých mojich príspevkoch také inšpiratívne, že sa k nim v takom hojnom počte vyjadrujete? Nevenujete im priveľa pozornosti, s ohľadom na to, čo hlavný ideológ na nich vyzdvihuje? Ostatní v poradí môžu žiarliť, že ich príspevky zostávajú nepovšimnuté.



No ale však píšte, píšte, kritizujte, len si neublížte, lebo však, dňa 29.3.2014 , v čase medzi 7.00 hod. do 22.00 hod., treba vložiť hlasovací lístok do urničky s hlasom( nie podobným Ficovmu), ale s tým vašim, pre jediného, najlepšieho kandidáta. :)
Konečne rozumné vyjadrenie!
Peggynka
24.03.14,14:40
Ja tomu fakt nerozumiem.:confused: Čo je na tých mojich príspevkoch také inšpiratívne, že sa k nim v takom hojnom počte vyjadrujete? Nevenujete im priveľa pozornosti, s ohľadom na to, čo hlavný ideológ na nich vyzdvihuje? Ostatní v poradí môžu žiarliť, že ich príspevky zostávajú nepovšimnuté.



No ale však píšte, píšte, kritizujte, len si neublížte, lebo však, dňa 29.3.2014 , v čase medzi 7.00 hod. do 22.00 hod., treba vložiť hlasovací lístok do urničky s hlasom( nie podobným Ficovmu), ale s tým vašim, pre jediného, najlepšieho kandidáta. :)
Včera som očakávala,že sa mi dostane poučenia a vysvetlenia,dám ti ešte jednu šancu:
Petra Nová
Tie traktáty,čo tu vypisuješ,to máš v hlave? Alebo si pripravíš koncept a ideééš...
K tomu len primitívny postreh:Tento národ vie,odkiaľ má Kiska peniaze,ale odkiaľ ich má Fico a jeho vládnuci súputníci,to sme sa zatiaľ nedozvedeli..Ficove vierovyznanie ma nezaujíma-jeho intímna vec,Ficove frajerky tiež nie,v tomto štáte sa morálka nenosí,aj keď sa všetci radi prezentujú v prvých laviciach chrámov a v zavedených demokraciách odstupujú politici aj za načierno zamestnanú upratovačku v domácnosti,u nás ani za priamu zodpovednosť nie.
MisheliQ
24.03.14,14:43
Dovoľte mi len pán premiér upriamiť Vašu pozornosť na jednu drobnosť, ktorá Vám zrejme v zápale protiúžerníckeho boja unikla: V septembri 2010 napísala Európska únia list slovenskej vláde (http://www.scribd.com/fullscreen/43167694?access_key=key-jiqgp0ab0k3nfn2j9sn&allow_share=true&escape=false&view_mode=scroll), v ktorom upozorňuje na úžernícke praktiky niektorých spoločností. Nie, nepíše sa o Triangel či Quattro, ale o spoločnosti POHOTOVOSŤ.
V liste sa tiež píše o 90-percentných úrokoch z omeškania, likvidačných poplatkoch a pod. Skratka, čistá úžera.
A predstavte si vážený pán Fico, že táto spoločnosť POHOTOVOSŤ má dcérsku firmu Ex Credit s.r.o. (http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=16542&SID=4&P=1) spoločne so štátnym tajomníkom za stranu SMER Jozefom Burianom. Pikantné na tom celom je, že Jozef Burian nie je hocijaký štátny tajomník, ale pôsobí práve na ministerstve sociálnych vecí, práce a rodiny.
Ten, ktorý má dbať na sociálnu ochranu slabých – zdieral ľudíhttp://www.aktuality.sk/clanok/249761/prezidentske-volby-2014-komentar-richarda-sulika-pan-fico-v-boji-s-uzerou-zacnite-u-vasho-tajomnika/?i9=629256748843
Petra Nová
24.03.14,14:46
Ja tomu fakt nerozumiem.:confused: Čo je na tých mojich príspevkoch také inšpiratívne, že sa k nim v takom hojnom počte vyjadrujete? Nevenujete im priveľa pozornosti, s ohľadom na to, čo hlavný ideológ na nich vyzdvihuje? Ostatní v poradí môžu žiarliť, že ich príspevky zostávajú nepovšimnuté.
No ale však píšte, píšte, kritizujte, len si neublížte, lebo však, dňa 29.3.2014 , v čase medzi 7.00 hod. do 22.00 hod., treba vložiť hlasovací lístok do urničky s hlasom( nie podobným Ficovmu), ale s tým vašim, pre jediného, najlepšieho kandidáta. :)
mala by si zmeniť nick, na býka platí červené plátno, na niekoho zase tri nicky, možno že keby som v tomto momente napísal že majú voliť kisku tak dostanem sériu neužitočných, označenie že som provokatér, hlupák s čo ja viem čo ešte aha tupý štbák, to vieš nick je nick
Vidíš, my sme si zvykli s nimi žiť, oni s nami nie. Zvykla som si žiť aj s tým, že ak do ucha nepustím, tak mi ním nemá čo vychádzať von.
Dobrý nápad s tou zmenou nicku.:)
Ja verím, ako krstená luteránka, že celé toto zdravé jadro modrých chrbátikov obrátim na svoju vieru.:) Do soboty.
misoft
24.03.14,14:49
Dovoľte mi len pán premiér upriamiť Vašu pozornosť na jednu drobnosť, ktorá Vám zrejme v zápale protiúžerníckeho boja unikla: V septembri 2010 napísala Európska únia list slovenskej vláde (http://www.scribd.com/fullscreen/43167694?access_key=key-jiqgp0ab0k3nfn2j9sn&allow_share=true&escape=false&view_mode=scroll), v ktorom upozorňuje na úžernícke praktiky niektorých spoločností. Nie, nepíše sa o Triangel či Quattro, ale o spoločnosti POHOTOVOSŤ.
V liste sa tiež píše o 90-percentných úrokoch z omeškania, likvidačných poplatkoch a pod. Skratka, čistá úžera.
A predstavte si vážený pán Fico, že táto spoločnosť POHOTOVOSŤ má dcérsku firmu Ex Credit s.r.o. (http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=16542&SID=4&P=1) spoločne so štátnym tajomníkom za stranu SMER Jozefom Burianom. Pikantné na tom celom je, že Jozef Burian nie je hocijaký štátny tajomník, ale pôsobí práve na ministerstve sociálnych vecí, práce a rodiny.
Ten, ktorý má dbať na sociálnu ochranu slabých – zdieral ľudíhttp://www.aktuality.sk/clanok/249761/prezidentske-volby-2014-komentar-richarda-sulika-pan-fico-v-boji-s-uzerou-zacnite-u-vasho-tajomnika/?i9=629256748843
Tak toto zaručene ON označí ako bulvárne a nepravdivé zistenie od tých novinárskych svíň a hyen....
misoft
24.03.14,14:51
Vidíš, my sme si zvykli s nimi žiť, oni s nami nie. Zvykla som si žiť aj s tým, že ak do ucha nepustím, tak mi ním nemá čo vychádzať von.
Dobrý nápad s tou zmenou nicku.:)
Ja verím, ako krstená luteránka, že celé toto zdravé jadro modrých chrbátikov obrátim na svoju vieru.:) Do soboty.
Myslíš? Pochybujem. :D
P.S. Akého si vierovyznania - je pre mňa irelevantné....
Mária27
24.03.14,14:52
Veď aj ten zákon z dielne sociálneho ministerstva - ak si dôchodca privyrobí, strhne sa mu na dôchodkové poistenie. Aj keď má 80 rokov. Kedy sa mu to vráti? Na nemocenské nie, tam by štát (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) na dôchodcoch prerobil (už to raz skúsil)
Petra Nová
24.03.14,15:06
Vidíš, my sme si zvykli s nimi žiť, oni s nami nie. Zvykla som si žiť aj s tým, že ak do ucha nepustím, tak mi ním nemá čo vychádzať von.
Dobrý nápad s tou zmenou nicku.:)
Ja verím, ako krstená luteránka, že celé toto zdravé jadro modrých chrbátikov obrátim na svoju vieru.:) Do soboty.
Myslíš? Pochybujem. :D
P.S. Akého si vierovyznania - je pre mňa irelevantné....
Skús čítať moje príspevky s porozumením. Nežiadam tým ľudským, to by bolo asi priveľa, ale s takým, akým vyžadujú od deviatakov, keď píšu Monitor.

Vysvetlenie pre ôsmakov. Napísala som VERÍM .... že obrátim na svoju vieru. Bolo úplne logické, že som tam napísala, akého som vyznania. ;)
Peggynka
24.03.14,15:08
Veď aj ten zákon z dielne sociálneho ministerstva - ak si dôchodca privyrobí, strhne sa mu na dôchodkové poistenie. Aj keď má 80 rokov. Kedy sa mu to vráti? Na nemocenské nie, tam by štát (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) na dôchodcoch prerobil (už to raz skúsil)
Aj to,že starobný dôchodca nemá nárok na NČZD (http://www.porada.sk/nczd#__AUTOKW) (!?)
Peggynka
24.03.14,15:09
Vidíš, my sme si zvykli s nimi žiť, oni s nami nie. Zvykla som si žiť aj s tým, že ak do ucha nepustím, tak mi ním nemá čo vychádzať von.
Dobrý nápad s tou zmenou nicku.:)
Ja verím, ako krstená luteránka, že celé toto zdravé jadro modrých chrbátikov obrátim na svoju vieru.:) Do soboty.
Myslíš? Pochybujem. :D
P.S. Akého si vierovyznania - je pre mňa irelevantné....
Skús čítať moje príspevky s porozumením. Nežiadam tým ľudským, to by bolo asi priveľa, ale s takým, akým vyžadujú od deviatakov, keď píšu Monitor.

Vysvetlenie pre ôsmakov. Napísala som VERÍM .... že obrátim na svoju vieru. Bolo úplne logické, že som tam napísala, akého som vyznania. ;)
Stačí,že VERÍŠ,môžeš byť aj veriaca-neorganizovaná...
Bolo by to logické, keby si tu agitovala za prestup k luteránom...
misoft
24.03.14,15:14
Skús čítať moje príspevky s porozumením. Nežiadam tým ľudským, to by bolo asi priveľa, ale s takým, akým vyžadujú od deviatakov, keď píšu Monitor.

Vysvetlenie pre ôsmakov. Napísala som VERÍM .... že obrátim na svoju vieru. Bolo úplne logické, že som tam napísala, akého som vyznania. ;)
:D
Ja si s "porozumením" vypočujem Romulána, ktorý si "vypýta" s nožom v ruke "príspevok" na "stravu" a potom mu (s MOJIM porozumením) jednu tresnem po gebuli (obuškom) - tým ho obraciam na dobrú cestu - na asfaltovú cestu.....
pavol54
24.03.14,15:14
Ja tomu fakt nerozumiem.:confused: Čo je na tých mojich príspevkoch také inšpiratívne, že sa k nim v takom hojnom počte vyjadrujete? Nevenujete im priveľa pozornosti, s ohľadom na to, čo hlavný ideológ na nich vyzdvihuje? Ostatní v poradí môžu žiarliť, že ich príspevky zostávajú nepovšimnuté.
No ale však píšte, píšte, kritizujte, len si neublížte, lebo však, dňa 29.3.2014 , v čase medzi 7.00 hod. do 22.00 hod., treba vložiť hlasovací lístok do urničky s hlasom( nie podobným Ficovmu), ale s tým vašim, pre jediného, najlepšieho kandidáta. :)
mala by si zmeniť nick, na býka platí červené plátno, na niekoho zase tri nicky, možno že keby som v tomto momente napísal že majú voliť kisku tak dostanem sériu neužitočných, označenie že som provokatér, hlupák s čo ja viem čo ešte aha tupý štbák, to vieš nick je nick
Vidíš, my sme si zvykli s nimi žiť, oni s nami nie. Zvykla som si žiť aj s tým, že ak do ucha nepustím, tak mi ním nemá čo vychádzať von.
Dobrý nápad s tou zmenou nicku.:)
Ja verím, ako krstená luteránka, že celé toto zdravé jadro modrých chrbátikov obrátim na svoju vieru.:) Do soboty.
jaj, tak už viem prečo tie rožky, to vieš že my luteráni ich máme? Aspoň dobre vedieť pôvod línie zdravého úsudku a slobodného myslenia a aj sankciami za to, počnúc Lutherom a cez Štúra Štefánika a končiac Dubčekom
Petra Nová
24.03.14,15:20
jaj, tak už viem prečo tie rožky, to vieš že my luteráni ich máme? Aspoň dobre vedieť pôvod línie zdravého úsudku a slobodného myslenia a aj sankciami za to, počnúc Lutherom a cez Štúra Štefánika a končiac Dubčekom
Tak to som nevedela. Pre istotu som si pohľadala, či predsa len nejaké na hlave nemám. A fakt, ako by tam boli, také celkom malé, zatajené.:)
buchač
24.03.14,15:23
Vidíš, my sme si zvykli s nimi žiť, oni s nami nie. Zvykla som si žiť aj s tým, že ak do ucha nepustím, tak mi ním nemá čo vychádzať von.
Dobrý nápad s tou zmenou nicku.:)
Ja verím, ako krstená luteránka, že celé toto zdravé jadro modrých chrbátikov obrátim na svoju vieru.:) Do soboty.
Myslíš? Pochybujem. :D
P.S. Akého si vierovyznania - je pre mňa irelevantné....
Skús čítať moje príspevky s porozumením. Nežiadam tým ľudským, to by bolo asi priveľa, ale s takým, akým vyžadujú od deviatakov, keď píšu Monitor.

Vysvetlenie pre ôsmakov. Napísala som VERÍM .... že obrátim na svoju vieru. Bolo úplne logické, že som tam napísala, akého som vyznania. ;)
Stačí,že VERÍŠ,môžeš byť aj veriaca-neorganizovaná...
Bolo by to logické, keby si tu agitovala za prestup k luteránom...
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10012594_616033505151681_1596635564_n.jpg?dl=1
misoft
24.03.14,15:24
A fakt, ako by tam boli, také celkom malé, zatajené.:)
Odtajniť! Odtajniť! Odtajniť!
:D:D:D
LukyKs
24.03.14,15:27
Všimol si si Pavol, že táto téma zmizla z titulky kaviarne??? :confused: :rolleyes:

Neviem, nebude to náhodou tým, že tu máme opozit názory, ktoré nie sú v súlade obchodnými cieľmi a politickými princípmi tohto webu? :confused: Žeby zasiahol Rado Bato alebo Serioža Michalič? Pozri, či sa to aj tebe tak zobrazuje, aby som náhodou nešírila "poplašnú správu".

Takisto Riško zatrhol od 23. mená mínuskujúcich , aby si mi tam nesvietila :D

(pluskujúce mená vidím)
Čo ja viem,tak to takto funguje už takmer 2 mesiace,nie od 23.3.Ale nemyslím si,že je to OK,keď mám názor,tak si za ním stojím a nemám problém s identifikáciou.
Vyzerá to, že užitočné mená píše hneď a neužitočné (čo keby si to 5 rozmyslela :D :D) asi vtedy dávalo po pár hodinách



24.03.14 15:29
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:27
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:27
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:26
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:26
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V
LukyKs
24.03.14,15:30
Ja tomu fakt nerozumiem.:confused: Čo je na tých mojich príspevkoch také inšpiratívne, že sa k nim v takom hojnom počte vyjadrujete? Nevenujete im priveľa pozornosti, s ohľadom na to, čo hlavný ideológ na nich vyzdvihuje? Ostatní v poradí môžu žiarliť, že ich príspevky zostávajú nepovšimnuté.



No ale však píšte, píšte, kritizujte, len si neublížte, lebo však, dňa 29.3.2014 , v čase medzi 7.00 hod. do 22.00 hod., treba vložiť hlasovací lístok do urničky s hlasom( nie podobným Ficovmu), ale s tým vašim, pre jediného, najlepšieho kandidáta. :)

Inšpirátívne (pre mňa:D) nič

Iba okázalá duševná obmedzenosť
Petra Nová
24.03.14,15:30
A fakt, ako by tam boli, také celkom malé, zatajené.:)
Odtajniť! Odtajniť! Odtajniť!
:D:D:D
Ako to urobiť? Prídeš si šiahnúť, alebo mám prestrčiť hlavu cez monitor? :)
misoft
24.03.14,15:31
:D:D:D - stačí to notársky overené......
LukyKs
24.03.14,15:32
Ja tomu fakt nerozumiem.:confused: Čo je na tých mojich príspevkoch také inšpiratívne, že sa k nim v takom hojnom počte vyjadrujete? Nevenujete im priveľa pozornosti, s ohľadom na to, čo hlavný ideológ na nich vyzdvihuje? Ostatní v poradí môžu žiarliť, že ich príspevky zostávajú nepovšimnuté.
No ale však píšte, píšte, kritizujte, len si neublížte, lebo však, dňa 29.3.2014 , v čase medzi 7.00 hod. do 22.00 hod., treba vložiť hlasovací lístok do urničky s hlasom( nie podobným Ficovmu), ale s tým vašim, pre jediného, najlepšieho kandidáta. :)
mala by si zmeniť nick, na býka platí červené plátno, na niekoho zase tri nicky, možno že keby som v tomto momente napísal že majú voliť kisku tak dostanem sériu neužitočných, označenie že som provokatér, hlupák s čo ja viem čo ešte aha tupý štbák, to vieš nick je nick
Vidíš, my sme si zvykli s nimi žiť, oni s nami nie. Zvykla som si žiť aj s tým, že ak do ucha nepustím, tak mi ním nemá čo vychádzať von.
Dobrý nápad s tou zmenou nicku.:)
Ja verím, ako krstená luteránka, že celé toto zdravé jadro modrých chrbátikov obrátim na svoju vieru.:) Do soboty.


Ako bývalý luterán som rád, že už nie som luterán

Lebo byť v jednom spolku s tebou = musel by som sa hambiť
LukyKs
24.03.14,15:34
Dovoľte mi len pán premiér upriamiť Vašu pozornosť na jednu drobnosť, ktorá Vám zrejme v zápale protiúžerníckeho boja unikla: V septembri 2010 napísala Európska únia list slovenskej vláde (http://www.scribd.com/fullscreen/43167694?access_key=key-jiqgp0ab0k3nfn2j9sn&allow_share=true&escape=false&view_mode=scroll), v ktorom upozorňuje na úžernícke praktiky niektorých spoločností. Nie, nepíše sa o Triangel či Quattro, ale o spoločnosti POHOTOVOSŤ.
V liste sa tiež píše o 90-percentných úrokoch z omeškania, likvidačných poplatkoch a pod. Skratka, čistá úžera.
A predstavte si vážený pán Fico, že táto spoločnosť POHOTOVOSŤ má dcérsku firmu Ex Credit s.r.o. (http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=16542&SID=4&P=1) spoločne so štátnym tajomníkom za stranu SMER Jozefom Burianom. Pikantné na tom celom je, že Jozef Burian nie je hocijaký štátny tajomník, ale pôsobí práve na ministerstve sociálnych vecí, práce a rodiny.
Ten, ktorý má dbať na sociálnu ochranu slabých – zdieral ľudíhttp://www.aktuality.sk/clanok/249761/prezidentske-volby-2014-komentar-richarda-sulika-pan-fico-v-boji-s-uzerou-zacnite-u-vasho-tajomnika/?i9=629256748843

A prečo si myslíš, že by toto mohlo 5 vadiť ?
Petra Nová
24.03.14,15:37
:D:D:D - stačí to notársky overené......

Počkám pár dní či nepodrastú, potom dám miestoprísažné vyhlásenie.:)
LukyKs
24.03.14,15:37
A fakt, ako by tam boli, také celkom malé, zatajené.:)
Odtajniť! Odtajniť! Odtajniť!
:D:D:D

5 sa bojí prísť aj na stretko :D
misoft
24.03.14,15:38
Ako bývalý luterán som rád, že už nie som luterán Lebo byť v jednom spolku s tebou = musel by som sa hambiť
Luky - trochu nevhodné - vierovyznanie poraďákov by sa rozoberať nemalo....
Kua - už ma se*ie ten editor - zase opravovať.
LukyKs
24.03.14,15:43
A fakt, ako by tam boli, také celkom malé, zatajené.:)
Odtajniť! Odtajniť! Odtajniť!
:D:D:D
Ako to urobiť? Prídeš si šiahnúť, alebo mám prestrčiť hlavu cez monitor? :)

Prídeš si šiahnuť ?

Si sa nejako zmenila :
- pozvanie na kávu si odmietla
- keby si sa vybrala na stretko, tak iba do vzdialenosti 10 m a ani by si sa nepriznala :D

A tu že "šááááhnuť" by si dala
LukyKs
24.03.14,15:45
Ako bývalý luterán som rád, že už nie som luterán Lebo byť v jednom spolku s tebou = musel by som sa hambiť
Luky - trochu nevhodné - vierovyznanie poraďákov by sa rozoberať nemalo....
Kua - už ma se*ie ten editor - zase opravovať.

ona prvá svoje :D ukázala
ja moje
= možem
misoft
24.03.14,15:48
kašli na to - toho tam hore-hore-hore necháme na pokoji.......
LukyKs
24.03.14,15:49
Ja tomu fakt nerozumiem.:confused: Čo je na tých mojich príspevkoch také inšpiratívne, že sa k nim v takom hojnom počte vyjadrujete? Nevenujete im priveľa pozornosti, s ohľadom na to, čo hlavný ideológ na nich vyzdvihuje? Ostatní v poradí môžu žiarliť, že ich príspevky zostávajú nepovšimnuté.



No ale však píšte, píšte, kritizujte, len si neublížte, lebo však, dňa 29.3.2014 , v čase medzi 7.00 hod. do 22.00 hod., treba vložiť hlasovací lístok do urničky s hlasom( nie podobným Ficovmu), ale s tým vašim, pre jediného, najlepšieho kandidáta. :)
mala by si zmeniť nick, na býka platí červené plátno, na niekoho zase tri nicky, možno že keby som v tomto momente napísal že majú voliť kisku tak dostanem sériu neužitočných, označenie že som provokatér, hlupák s čo ja viem čo ešte aha tupý štbák, to vieš nick je nick

Veru mala by si zmeniť = suka je už okukaná
Petra Nová
24.03.14,15:49
Pápá. Na dnes z mojej strany stačilo.

Rozlúčim sa pár heslami k pánovi Kiskovi, ako som ich prečítala na nete:


VOLEBNÉ HESLO - srdce, rozum, charakter a modré z neba!


SME BLÍZKO:
UROBME DRUHÝ KROK - zvoľme Fica!

Váš Timur a jeho úžera:)
LukyKs
24.03.14,16:01
Pápá. Na dnes z mojej strany stačilo.

Rozlúčim sa pár heslami k pánovi Kiskovi, ako som ich prečítala na nete:


VOLEBNÉ HESLO - srdce, rozum, charakter a modré z neba!


SME BLÍZKO:
UROBME DRUHÝ KROK - zvoľme Fica!

Váš Timur a jeho úžera:)

By som sa zarehotal, keby ti klamára nezvolili :D

ale ty by si zas našla vysvetlenie a chyby v iných
LukyKs
24.03.14,16:04
Pápá. Na dnes z mojej strany stačilo.

Rozlúčim sa pár heslami k pánovi Kiskovi, ako som ich prečítala na nete:


VOLEBNÉ HESLO - srdce, rozum, charakter a modré z neba!


SME BLÍZKO:
UROBME DRUHÝ KROK - zvoľme Fica!

Váš Timur a jeho úžera:)

12 % je úžera ?

To sú potom tí fickovi úradníci, čo vyžadujú 10% nebezpečne blízko :D

PS
A že ty nemáš ani len právnickú učňovku :D :D
alaya1
24.03.14,17:41
Peggynka
25.03.14,04:06
Po volbach tu uz bude aj nieco ine (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW), ako Fico a Kiska? Ved tu uz niet co ani citat, nie to este pisat http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11917.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s9391.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s10729.gif
Dúfam,že sa zase nebudú premieľať voľby do EP.
BXLmiami
25.03.14,05:36
No neviem či to bude iné (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW) ked bude to naše vrece zemiakov zvolené.Nasledujú dalšie voľby a dalšie a dalšie.Mali by sme spraviť extra tému na agitky rôzneho typu.
Excise Duty
25.03.14,05:39
No neviem či to bude iné (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW) ked bude to naše vrece zemiakov zvolené.Nasledujú dalšie voľby a dalšie a dalšie.Mali by sme spraviť extra tému na agitky rôzneho typu.
No čo už, bunky sa množia delením, kravy telením, voly volením...
Peggynka
25.03.14,07:19
Na teplomeri +1°C a poletuje sneh (!).V Česku napadalo na severe 25 cm snehu.
Excise Duty
25.03.14,09:27
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
kopretinka
25.03.14,09:32
majiteľ papierníctva tvrdí,že NIKDE vo veľkosklade nie sú tlačivá (http://www.porada.sk/tlaciva#__AUTOKW) na DP a tak to kopíruje a predáva za 4éčka........:eek:
lujza.j
25.03.14,09:38
Neda sa to stiahnut z netu...
Za 4e....co fetuje?!
kopretinka
25.03.14,09:56
Neda sa to stiahnut z netu...
Za 4e....co fetuje?!
nie,zarába.
Excise Duty
25.03.14,09:58
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
No veď preto, už som sa bál, že nie.
Peggynka
25.03.14,10:16
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Excise Duty
25.03.14,10:20
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť :D:D:D
Peggynka
25.03.14,10:23
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť :D:D:D
No čo už...v kolektíve si obľúbenejší ako ja...
Hehe,dotyčná osoba tak zúrivo mínuskovala,že nepozerala na obsah,ale len autora (zásadová to osoba) aj za toto mám:
Čo ja viem,tak to takto funguje už takmer 2 mesiace,nie od 23.3.Ale nemyslím si,že je to OK,keď mám názor,tak si za ním stojím a nemám problém s identifikáciou.

Keby to teraz vrátil admin,že by si videl kto,pobavili by sme sa (a možno by sme aj dostali šok)
kopretinka
25.03.14,10:24
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Excise Duty
25.03.14,10:28
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť :D:D:D
No čo už...v kolektíve si obľúbenejší ako ja...
Hehe,dotyčná osoba tak zúrivo mínuskovala,že nepozerala na obsah,ale len autora (zásadová to osoba):
Čo ja viem,tak to takto funguje už takmer 2 mesiace,nie od 23.3.Ale nemyslím si,že je to OK,keď mám názor,tak si za ním stojím a nemám problém s identifikáciou.
Veď ja viem, ale to som len za dnešný deň chytil. Tuším pôjdem podať športku, keď sa darí, tak sa darí, snáď to vyjde.
Peggynka
25.03.14,10:29
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Neplač,nás DOBRÝCH je málo,hehe...
Žeby som ti tam šupla to mínusko,kým príde kádrovčík ?
Excise Duty
25.03.14,10:30
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Makaj, makaj! Zaostávaš :D
erik555
25.03.14,10:31
Peggynka
25.03.14,10:35
mna dnes pobavilo toto video (http://www.porada.sk/video#__AUTOKW) :D Rozpravky pre deti (http://www.porada.sk/deti#__AUTOKW) :D

https://www.youtube.com/watch?v=SMe8mknnDo8#t=14
Ty brďo,zobrali zvuk z porna k tomu,ja som už minule písala,že TV (http://www.porada.sk/tv#__AUTOKW) bez obrazu má väčšiu výpovednú hodnotu...
buchač
25.03.14,12:07
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Ja som nahlásil súdružke Kefírovej ... ;)
buchač
25.03.14,12:19
No neviem či to bude iné (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW) ked bude to naše vrece zemiakov zvolené.Nasledujú dalšie voľby a dalšie a dalšie.Mali by sme spraviť extra tému na agitky rôzneho typu.

BXL ...tak poviem ,

Keď boli onehdá voľby , kandidáti boli Mečiar a Gašparovič , tak ako sa volilo ?
Prečo vyhral Gašparovič ???
Lebo Mečiara a jeho politiku ( čítať ako - kydy a okrádanie ) mali už ľudia plné zuby .

Teraz je situácia obdobná ...
Oproti sebe sú Fico a Kiska .
Fica má už tiež každý normálny dosť ...a keby miesto Kisku bol trebárs aj Gumimacík , tak by ho volili .

Dnes sa Béla vyjadril , že odporúča voličom dať svoj hlas Kiskovi ... a to aj napriek tomu , že ho v politike nepoznáme ...
No Fica už POZNÁME ...;)
http://www.ta3.com/clanok/1037294/tb-b-bugara-2-kolo-prezidentskych-volieb.html
lujza.j
25.03.14,12:23
No ...ja nepojdem,volit!...takžé asi tak...
BXLmiami
25.03.14,12:32
Ja som si to tiež povedala,ale teraz jednoducho v druhom kole musím.Ide o príliš veľa,vládu jednej strany už nechcem zažiť.Aj ked teda Kisku musím hodne spracovávať...ale ked sme prežili Schustera a Gašparoviča,tak prežijeme všetko.
A naštvali ma šmejdi ktorí ma telefonicky dnes obzvlášť naháňajú.Práve som penila do telefonu na nejakú chuderu čo za peniaze otravuje ľudí.
korela
25.03.14,12:41
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť :D:D:D
Chýba ti jeden do tucta ?
korela
25.03.14,12:44
Ja som si to tiež povedala,ale teraz jednoducho v druhom kole musím.Ide o príliš veľa,vládu jednej strany už nechcem zažiť.Aj ked teda Kisku musím hodne spracovávať...ale ked sme prežili Schustera a Gašparoviča,tak prežijeme všetko.
A naštvali ma šmejdi ktorí ma telefonicky dnes obzvlášť naháňajú.Práve som penila do telefonu na nejakú chuderu čo za peniaze otravuje ľudí.
Lepšie ako ísť po žobraní. Keď má niekto na prieskumy, aspoň dá niekomu legálne zarobiť.
lujza.j
25.03.14,12:48
Ja tychto telefonickych "nasilnikov"....strasne nemusim....naposledy ponukali nejake vitaminy....uz brnkaju na temu zdravie.....bola som ako inak silne privetiva:D
Petra Nová
25.03.14,12:50
Heslá a volebný denník pána Kisku rezonuje, tak pár aktualít z neho:

1. Budem prvý nezávislý prezident – okrem scientológov a peňazí

2. Tento týždeň som dostal aj doteraz najťažšiu otázku: Pán Kiska, podrobili by ste sa bezpečnostnej previerke? Fico povedal áno, tak som povedal, že nie!

Volebný zápisník pána Kisku:

Stretol som sa s troma sudcami Najvyššieho súdu.

Podporili ma, dám ich na ÚS.

Môjho protikandidáta zaujímajú špinavosti – scientológia a úžera. Uznajte, že prvé je súkromná vec, druhé moja šikovnosť.

Kňažko a Procházka ma nepodporili, aj tak ich milujem. Mám predsa srdce, rozum, charakter.

Fico ma terorizuje – cinká mi po triangli!

Som dobrý anjel - rožky som si dal vyhladiť.

3. Do druhého kola vstupujem s tým, s čím som šiel aj do prvého kola – skončiť rovnako!

Váš Timur a jeho úžera :)
Petra Nová
25.03.14,12:56
Plaču ako pri mŕtvom alebo na Kiskových tlačovkách!
Nepochybujem, že tento tu je úprimnejší, ako ten u profesionálnych plačiek v Korinte.
Peggynka
25.03.14,12:57
Ja som si to tiež povedala,ale teraz jednoducho v druhom kole musím.Ide o príliš veľa,vládu jednej strany už nechcem zažiť.Aj ked teda Kisku musím hodne spracovávať...ale ked sme prežili Schustera a Gašparoviča,tak prežijeme všetko.
A naštvali ma šmejdi ktorí ma telefonicky dnes obzvlášť naháňajú.Práve som penila do telefonu na nejakú chuderu čo za peniaze otravuje ľudí.
Prečo sa vytáčaš? Akurát teraz som mamu školila.Včera mi tiež jedna zavolala:"Dobrý deň,máte chvíľočku čas?" Vravím:"Mám,ale nemám peniaze." Tú rýchlosť s akou položila,som ešte nezažila.Vyskúšaj,funguje to,hehe...
BXLmiami
25.03.14,13:02
Mám milion odpovedí,ale ked tie kozy neprestanú telefonovať a volajú aj 10x za sebou a ja mám prácu,iba ma znervoznujú.Ale označila som tie telefony,viac ich nezdvihnem.
lujza.j
25.03.14,13:10
Pani doktorova si taka vytocena ako ja:Djedna zavola a do minuty mi volala ina pre tu istu vec:eek:ignor nepomoze...
lujza.j
25.03.14,13:12
Ja ich bud necham vykecat a na dalsiu otazku uz ide nie! Alebo na otazku ci mam chvilku ide hned nie:)
BXLmiami
25.03.14,13:13
No ano podarilo sa im po dlhom čase ma vytočiť.Celý deň mi tu nariekajú deti (http://www.porada.sk/deti#__AUTOKW) a ked už má byť kľud tak začnú títo šmejdi za******
buchač
25.03.14,13:24
Heslá a volebný denník pána Kisku rezonuje, tak pár aktualít z neho:
Na Ficovú nôtu :

1. Budem prvý nezávislý prezident – okrem scientológov a peňazí
Nikdy som nebol a nebudem nezávislý - scientológovia sú totiž slabý odvar na tie " moje " záujmové skupiny
2. Tento týždeň som dostal aj doteraz najťažšiu otázku: Pán Kiska, podrobili by ste sa bezpečnostnej previerke? Fico povedal áno, tak som povedal, že nie!
Kiska sa podrobí bezpečnostnej previerke , tak ja odídem z politiky ...

Volebný zápisník pána Kisku:
Volebný zápisník pána Fica :
Stretol som sa s troma sudcami Najvyššieho súdu. Podporili ma, dám ich na ÚS.
Stretol som sa s najsudcom ...dali sme si jazýčkovú . Neskôr došiel Baki ...to bolo ale bukake v trojke..
Môjho protikandidáta zaujímajú špinavosti – scientológia a úžera. Uznajte, že prvé je súkromná vec, druhé moja šikovnosť.
Špinavosti nie sú moja parketa . Uznajte , odporuje to katolizmu , švajčiarske konto ale nie je na škodu .
Kňažko a Procházka ma nepodporili, aj tak ich milujem. Mám predsa srdce, rozum, charakter.
Hrušovský sa na mňa vykašľal , ale aj tak mu dám rozhrešenie . Som predsa komunista .
Fico ma terorizuje – cinká mi po triangli! Som dobrý anjel - rožky som si dal vyhladiť. Kiska ma balí - cinká mi po guliach ! Som preceda - nedotknuteľný .
3. Do druhého kola vstupujem s tým, s čím som šiel aj do prvého kola – skončiť rovnako!
Už aby bolo po voľbách - možno skončím ako predchodca , budem starý ujo bez kresla .
Váš Timur a jeho úžera :)
Váš preceda a vláda .

...
Petra Nová
25.03.14,13:26
Svedectvo spisovateľa Antona Hykischa

Vážení priatelia,

bol by som rád, keby sme sa celkom nezbláznili. Hysterická antipatia voči ľavicovému politikovi, ktorého strana viackrát vyhrala voľby nás nemôže zbaviť zdravého rozumu.

1/ V Nemecku, v Rakúsku [vo Francúzsku] aj inde existuje "veľká koalícia" kresťanských demokratov so soc.demokratmi (socialistami) a je všetko OK. Prečo nemôže takáto koalícia existovať na Slovensku? V celonárodnom záujme? V minulom desaťročí sme sa mohli vyhnúť viacerým omylom.

2/ Kto nechce voliť Fica, mal na výber. Považujem za nešťastie, že do druhého kola sa dostal Kiska. A nie, povedzme Procházka alebo Kňažko alebo Hrušovský. Koho je to vina? Jožko Mikloško, prečo si nespytujete v KDH svedomie? Komu poslúžili tie nezmysly, že za kresťanov Slovenska kandidujú hneď TRAJA: Čarnogurský, Hrušovský, Procházka? To je zodpovedná politika? Kto je vinný, že súperia Fico a Kiska a nie niekto iný, rozumnejší? Nemali by terajší lídri SDKU a KDH zmiznúť zo scény, za takéto školácke chyby?

3/ Je nešťastím a hanbou Slovenska, že za hlavu štátu kandiduje neznámy milionár s úlisným úsmevom a s neúlisným pozadím finančným i svetonázorovým. Mimochodom, podľa vlastného priznania z komunistickej rodiny. Ocinko bol na okresnej školskej správe za socíku. Nomenklatúra ako hrom. Rozhodoval o tom, kto bude učiteľom a kto nie. To vám nevadí, milí antikomunisti a kresťanskí bratia?

4/ Ja NEBUDEM VOLIŤ KISKU. Viem niečo o scientológii a podobných partiách z viacročného pobytu v Severnej Amerike. Ako bývalý diplomat sa vám môžem zaručiť, že s ľuďmi tohto typu NIKTO, NAOZAJ NIKTO nebude rokovať, politicky ho akceptovať! Ak chcete zničiť obraz Slovenska a utŕžiť medzinárodnú hanbu, voľte pána Kisku! Good luck!

Na tejto mojej mienke nezmenia nič dojemné svedectvá jeho bývalých spolupracovníčok. Takéto podporné mienky si každý kandidát môže zohnať na tucty. To nemá žiadnu relevantnú hodnotu.

5/ Ak ste nespokojní s doterajším systémom politických strán, s okukanými tvárami, tak skúšajte alternatívy inde - nie na funkciu prezidenta! Funkcia hlavy štátu NIE JE SPRÁVNYM MIESTOM NA EXPERIMENTY!! To si odskúšajte na poslancovaní či v komunálnej politike. Nie na najvyššom ústavom poste!

Politika na najvyššom poste je príliš delikátna vec, aby sme ju zverili AMATÉROM: Aj keby to bol svätec svätúci... A ak s niekto z vás myslí, že nová tvár z temnej diery nebude kradnúť podvádzať, korumpovať, obklopovať sa svojimi kamošmi, tak sa hlboko mýli. Taký naivný človek by radšej vôbec nemal chodiť k voľbám.

Pokojný a nádherný podvečer prvého jarného dňa Vám želám.

Nestraťme zdravý rozum!

AH

http://diskusneforum.sk/23581/svedectvo-spisovatela-anton%20a-hykischa
Petra Nová
25.03.14,13:32
Upozornenie :

Dnes večer o 20:00 Dvojka RTVS odvysiela nemecký dokument Špióni scientology o praktikách scientologickej cirkvi, o jej pôsobení vo svete a využívaní špionážnych metód na získavanie prívržencov a informácií.

Najúspešnejší dokument v Nemecku roku 2012 odhaľuje pravú tvár scientologickej sekty, ktorá má vo svete prívlastok ako NAJNEBEZPEČNEJŠIA PRE ĽUDSTVO.

Kiska o sebe tvrdí, že je znalý pomerov vo svete, ale média dlho presviedčal o tom, že o scientológii nič nevie. Takto sa vyhovárajú tajní členovia scientologickej sekty...
korela
25.03.14,13:33
No neviem či to bude iné (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW) ked bude to naše vrece zemiakov zvolené.Nasledujú dalšie voľby a dalšie a dalšie.Mali by sme spraviť extra tému na agitky rôzneho typu.

BXL ...tak poviem ,

Keď boli onehdá voľby , kandidáti boli Mečiar a Gašparovič , tak ako sa volilo ?
Prečo vyhral Gašparovič ???
Lebo Mečiara a jeho politiku ( čítať ako - kydy a okrádanie ) mali už ľudia plné zuby .

Teraz je situácia obdobná ...
Oproti sebe sú Fico a Kiska .
Fica má už tiež každý normálny dosť ...a keby miesto Kisku bol trebárs aj Gumimacík , tak by ho volili .

Dnes sa Béla vyjadril , že odporúča voličom dať svoj hlas Kiskovi ... a to aj napriek tomu , že ho v politike nepoznáme ...
No Fica už POZNÁME ...;)
http://www.ta3.com/clanok/1037294/tb-b-bugara-2-kolo-prezidentskych-volieb.html
To je teda argumentácia od starého politika. Nakoniec, ani sa mu nečudujem, keď už takmer určitý prísľub od Kisku má. Či sa naplní, je vec druhá. Neviem na čo sa stále menšiny sťažujú. Určite majú základné aj stredné školstvo lepšie ako slovenské. To je dokázateľné a známe. To sa Slovákom v narvaných triedach ani nesníva o luxuse vyučovania. Aj svoju univerzitu. Nikto im nezakazuje ich rodnú materinskú reč.
Nezabudnem ako Bugy rozstrasený na obraze reportoval hneď po voľbách do Budapešti. To bol pohľad, ako malý chlapec. Na MTV.
V STV v živom vysielaní klamú až sa práši, verejne rozoberajú stratégiu získavania hlasov Rómov pri každých voľbách, scítaní ľudu. Ak keď sa Rómovia už konečne začnú uvedomovať, a hlásia sa k svojim, tak kde sa dá, tam Maďari dookola verklikujú, ako ich ubýva. No bodaj by aj nie. Že im to niekto ešte toleruje. Min. kultúry im prispieva tak ako iným menšinám, aj Petit press, vydavateľ SME , Korzára asi tiež, kultúrne spolky fungujú, dostáva prídel na maďarskú menšinu, tak už neviem kde majú problém. Tabule kde majú byť, tak sú. Ak sa už aj Európa vyjadrí v neprospech HU pri niektorých nevhodných krokoch (prezident. návšteva a pod.),tak nech sa tiež trochu uvedomia.
To komu stále vyhovuje nesčítať konečne Rómo aby sa to nedalo stále zneužívať a vyplakávať aj v EP vymyslenou arumentáciou? Je to až taký problém?
BXLmiami
25.03.14,13:39
Nerozčuľuj sa korela,máš to jedno,aj tak to neovplyvníš.Pozri ako Putin otvoril Pandorinu skrinku-Krym,je tam väčšina Rusov,tak k Rusku.Sleduj pokračovanie a uži si zatiaľ života.Čo sa má stať (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) sa stane.
Excise Duty
25.03.14,13:42
Nerozčuľuj sa korela,máš to jedno,aj tak to neovplyvníš.Pozri ako Putin otvoril Pandorinu skrinku-Krym,je tam väčšina Rusov,tak k Rusku.Sleduj pokračovanie a uži si zatiaľ života.Čo sa má stať (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) sa stane.
Ej, Rusko je veľká krajina. A susedí, s kým chce.
alaya1
25.03.14,13:45
Zaujalo ma..
http://7wall.sk/AOYDAA2
Dieťa sa narodilo priskoro, už v 19. týždni. Jeho rodina však za pár minút jeho života zažila niečo silného...
Kvaka
25.03.14,13:53
Dnes ma nepotešil doktor, ale potešilo ma, že dcéra príde zo zahraničia, kde už 5 rokov býva, teda príde voliť a Fico to veruže nebude. Tiež budem voliť ako ona, teda to menšie zlo, ako som už volila pár raz predtým. Tiež mi prekáža tá novodobá totalita, mali by sme ju ukončiť. Všimla som si, že niečoho sa náš premiér ale strašne bojí, niečoho, čo by mohlo byť, ak nebude (dúfam) prezidentom.
Peggynka
25.03.14,14:03
Vážený pán Hykisch by mal vedieť minimálne toto:
1) V zavedených demokraciách,ktoré v tomto bode menoval,funguje sebareflexia politikov:
Podľa Sokrata je sebareflexia rozumové sebapoznanie, opierajúce sa o psychologické pozorovanie a poskytujúce vedenie, ktoré je hlavnou cnosťou ľudskej činnosti. Vediaci človek totiž koná rozumne a rozvážne, pretože usilovne hľadá a nachádza čoraz jasnejší pojem toho, čo je dobré, spravodlivé a čestné, a keď vie, čo je dobré, i sám sa stáva dobrým, spravodlivým a čestným.
Funguje u nás ?
2) Radoslav Procházka nekandidoval za KDH
4) Scientológia je u nás zaregistrovaná ako Občianske združenie.Kto je za to zodpovedný ??? Kiska ??? Za čo platíme armádu rôznych tajných služieb,keď toto ohrozuje bezpečnosť nášho štátu? Vyvodí niekto z tohto stavu dôsledky ? Lebo je úplne jedno,či je to cirkev alebo občianske združenie-sú tu a sú tu oficiálne.Rozdiel je napr. len v tom,že ako cirkev by poberali ešte od štátu príspevky z našich daní.
Apelujete,aby sme my,občania nestratili zdravý rozum...Zdá sa,že plačete na nesprávnom hrobe.Môj názor.
korela
25.03.14,14:13
Petra Nová
25.03.14,14:27
Sociálne siete pláčú? Sú pobúrené z nepodpory Kisku? Nuž, pánom neúspešným kandidátom Procházkovi a Kňažkovi sa konečne otvorili oči, keď zistili, kto je Kiska. Sociálne siete ešte dlho budú plakať za svojou hračkou. Dúfam, že celých 5 rokov. A potom ďalších 5.
MisheliQ
25.03.14,15:27
Nuz niektorí nepotrebuju usmernovat ako ovce a vedia akoho volit. Rozhodli sa koho volit aj predtym preco by to teraz malo byt inak?? ;)
misoft
25.03.14,15:42
MisheliQ
25.03.14,16:18
nie je všetko tak ako to na prvý pohľad vyzerá ;) niektorí začali pochybovať, keď Procházka nevyzval jasne koho majú voliči voliť, ale konečne niekto, kto túto možnosť nechal na voličovi.


A preto som dvakrát povedal, že ho v druhom kole budem voliť a dvakrát povedal tiež to, že voči svojim voličom prechovávam dosť pokory a rešpektu na to, aby som ich ušetril „povelov“, čo majú robiť. Robím to tretíkrát teraz: budem voliť Andreja Kisku a vy si prosím podľa svojho gusta vyberte tiež, je to váš hlas a vaša voľba.

Nikdy som sa na voličov SMER-u netváril, že sú retardovaní, nikdy som ich neoznačil za tupovoličov a nikdy som nimi neopovrhoval, lebo majú iný pohľad na svet a na spoločnosť.

Každý si vyberáme podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Aj by som dodal, že vlastnou hlavou, ale to už má dlhšie obsadené niekto iný.:)

O mne je známe, že som súperom súčasnej vlády a že si prajem jej výmenu. Zároveň som vždy, možno až príliš ochotne, vyliezal zo straníckych zákopov a schytával kvôli tomu sprava aj zľava. A budem to robiť aj naďalej.

Dá sa totiž ľudí spájať slovami z tribún a dá sa ich spájať skutkami, ktoré bolia. Vybral som si tú druhú cestu dobrovoľne, nesťažujem sa na tŕne, ktoré ju lemujú a nenechám sa od nej odradiť.

To všetko z úcty k ľuďom, ktorí od politikov nepotrebujú počuť, čo majú robiť; potrebujú reálnu a aktívnu službu na ochranu svojich nárokov voči moci.
http://www.aktuality.sk/clanok/249857/komentar-rada-prochazku-kiska-po-tretie/
Peggynka
25.03.14,16:38
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť :D:D:D
Dobieham ťa...9x
Excise Duty
25.03.14,16:43
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť :D:D:D
Dobieham ťa...9x
To nedopustím, musím hodiť niečo mínusové do placu.
misoft
25.03.14,16:45
Hééééj - čo to? Nová súťaž? :D:D:D
lujza.j
25.03.14,16:46
volali mi šmejdi po telefóne:eek:
Excise Duty
25.03.14,16:56
Ak sa stane Fico prezidentom, ocitne sa aj na poštovej známke. Ak sa má známka nalepiť, je potrebné zadnú stranu olízať. Fico ešte nie je prezidentom ale niektorí to robia už teraz...
misoft
25.03.14,17:00
volali mi šmejdi po telefóne:eek:
Lui -ja takýmto oznamujem "Vaše telefónne číslo je zaznamenané a bude oznámené polícii......"
Peggynka
25.03.14,17:16
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť :D:D:D
Dobieham ťa...9x
To nedopustím, musím hodiť niečo mínusové do placu.
Nekaz mi radosť,nájdi si inú zábavku...
Excise Duty
25.03.14,17:19
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť :D:D:D
Dobieham ťa...9x
To nedopustím, musím hodiť niečo mínusové do placu.
Nekaz mi radosť,nájdi si inú zábavku...
Vynasnaž sa, porota je tu síce veľmi prísna ale určite ti vďačne napokon nejaké udelí!
Peggynka
25.03.14,17:59
lujza.j
25.03.14,18:04
volali mi šmejdi po telefóne:eek:
Lui -ja takýmto oznamujem "Vaše telefónne číslo je zaznamenané a bude oznámené polícii......"
si horší ako ja:D
misoft
25.03.14,18:06
si horší ako ja:D
Ja? A horší? Veď som taký slušný..... ja im to pekne poviem - po našom.... (vo zvukovej podobe - pííííííp - píííííííp - píííííííp, číslo mám zaznačené a očakávajte polišov, vy pííííííp píííííííp píííííííp..... teda veľmo slušne).
lujza.j
25.03.14,18:10
dnes nepotešilo:ráno mi volala pani z skp.sk.....šetrí moju nehodu..z novembra kedy v stojacej v kolone to do mňa napasoval ital a ja do pani predo mnou....či nemám foto (http://www.porada.sk/foto#__AUTOKW) dokumentáciu....lebo podla ital špz nesedí továrenská značka vozu:eek:....skoro som odpadla....vedela som, že to bude na dlho...ale, že ešte aj toto....uvidím čo je v spise u fízlov....idem hladať tie roztrasené poznámky čo som si urobila....
misoft
25.03.14,18:14
No teda - Lui - mám dojem, že ten Ital to asi pekne vyhral.... :( - pretože u nás nikto neoverí, že bol na falošných, kradnutých značkách..... a asi budeš cálovať ty tej pred sebou.....
lujza.j
25.03.14,18:36
Duški....keby som mala opretý nárazník - nič......ako som tej pani predo mnou sadnem a idem preč.....nech si ho hľadajú.....nečakám, že by mi od neho vymohli spoluúčasť čo som zaplatila...čo keby bolo PZP (http://www.porada.sk/pzp#__AUTOKW) nato čo má byť by som to neplatila.....keby som si neplatila HP...tak jazdím na šarkanovej onej....calovať nebudem!nech si riešia poitovne....
misoft
25.03.14,18:42
Lui - kúp Nescafe - daj polišom.... tí ti za to dajú všetko, čo potrebuješ - lajstrá, fotky, vyjadrenia, posudky... a potom cupy-lupy do poisťovne a trieskaj im po pulte a po hlavách, nech sa konečne rozhýbu..... lebo ešte je nejaká aliancia (či čo) slovenských poisťovní.....A byť na nich milá - používaj vybrané slova typu píííííp pííííp.....:D
lujza.j
25.03.14,18:47
ja tam pojdem bez nescafé....môžu byť radi, že som im PN-ku do spisu nedoložila....foto nie je akože škodová udalosť....len moja kára bola "5 min pred totalkou":eek:
misoft
25.03.14,18:50
Inak sa čudujem tej poisťovni, prečo pýta od teba. Ak to riešila polícia, nech od nej pýtajú podklady. Je to povinnosťou poisťovne, ak sa to riešilo ako nehoda! A aj keby ako škodová udalosť, poliši po zhodnotení určia - nehoda, alebo škodová a zaznačia do lajstier....
lujza.j
25.03.14,19:00
Duški to netuším....mna pri tých nervoch ani len nenapadlo fotiť...špz-ku som mala na 100% zapísanú, ale kde to mám ...neviem to najsť...:(
buchač
25.03.14,19:15
Duški to netuším....mna pri tých nervoch ani len nenapadlo fotiť...špz-ku som mala na 100% zapísanú, ale kde to mám ...neviem to najsť...:(

Nepevná ...:confused: :eek:
Hlavne , že si inak hustá a prostredník vieš vztýčiť ....čo ???
lujza.j
25.03.14,20:47
Duški to netuším....mna pri tých nervoch ani len nenapadlo fotiť...špz-ku som mala na 100% zapísanú, ale kde to mám ...neviem to najsť...:(

Nepevná ...:confused: :eek:
Hlavne , že si inak hustá a prostredník vieš vztýčiť ....čo ???
ver , že ani teba by nenapadlo!!!!lebo iné (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW) nervy som mala.....auto rozj...né aj zo zadu aj spredu...a na další týždeň v nedelu som mala ísť do De.....
kopretinka
25.03.14,21:00
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
hurá dostala som mínusku,môžem ísť pokojne spať.
misoft
25.03.14,21:24
Akurát volala moja "fazuľka" :D - nový noťas (kúpený január 2014) a už pánty sú uvoľnené.... Teraz ho otvára tak opatrne, lebo sa bojí, že to zlomí.
Takže - klik-klik ASUS Support (mám tam účet) - popis chyby. Počkám na ich odpoveď a pošlem na opravu. Dúfam (keďže je to malá technická chyba), že to rýchlo opravia (minule im to trvalo len necelé 4 dni...).
LukyKs
26.03.14,04:12
Na teplomeri +1°C a poletuje sneh (!).V Česku napadalo na severe 25 cm snehu.

Zas česi dostali
a 25 cm

a to ťa potešilo
alebo zarmútilo ? :D
LukyKs
26.03.14,04:13
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť :D:D:D
Mám pozrieť ja ? :D

Za 24 hodín
20 mínusiek


Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 17:34
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 14:37
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 11:25
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 11:25
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 11:24
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 11:24
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 11:24
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 11:23
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 11:23
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 11:22
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 11:22
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 11:21
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
25.03.14 11:21
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné

Latest Reputation Given (Reputation Power: 1)

24.03.14 18:00
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 17:44
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 17:43
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 17:37
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 17:36
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 17:33
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

a po 1 užitočnom



//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 17:28
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 17:27
Peggynka
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:29
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:27
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:27
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:26
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
24.03.14 15:26
Petra Nová
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
LukyKs
26.03.14,04:22
No ...ja nepojdem,volit!...takžé asi tak...
Ty onééééééééééééé

s týma onýýýýýýma velkýma

Len nepovec, že lúbyš Fica :D
LukyKs
26.03.14,04:26
Heslá a volebný denník pána Kisku rezonuje, tak pár aktualít z neho:

1. Budem prvý nezávislý prezident – okrem scientológov a peňazí

2. Tento týždeň som dostal aj doteraz najťažšiu otázku: Pán Kiska, podrobili by ste sa bezpečnostnej previerke? Fico povedal áno, tak som povedal, že nie!

Volebný zápisník pána Kisku:

Stretol som sa s troma sudcami Najvyššieho súdu.

Podporili ma, dám ich na ÚS.

Môjho protikandidáta zaujímajú špinavosti – scientológia a úžera. Uznajte, že prvé je súkromná vec, druhé moja šikovnosť.

Kňažko a Procházka ma nepodporili, aj tak ich milujem. Mám predsa srdce, rozum, charakter.

Fico ma terorizuje – cinká mi po triangli!

Som dobrý anjel - rožky som si dal vyhladiť.

3. Do druhého kola vstupujem s tým, s čím som šiel aj do prvého kola – skončiť rovnako!

Váš Timur a jeho úžera :)

A vieš 5 , že ma fakt ani nenapadlo, že si až takto

DRBLÁ
LukyKs
26.03.14,04:29
Pani doktorova si taka vytocena ako ja:Djedna zavola a do minuty mi volala ina pre tu istu vec:eek:ignor nepomoze...

Mne ščera volala jenna slušná z mojej banky

či by som nesteu to i to (debet a také blbosti :D)

Nesteu

PS
Pred týždňom som jej to povedal v banke pri pulte
aj to , že nejaká od nich mi už volala a skončil som s ňou za 2 minúty
LukyKs
26.03.14,04:31
Svedectvo spisovateľa Antona Hykischa

Vážení priatelia,

bol by som rád, keby sme sa celkom nezbláznili. Hysterická antipatia voči ľavicovému politikovi, ktorého strana viackrát vyhrala voľby nás nemôže zbaviť zdravého rozumu.

1/ V Nemecku, v Rakúsku [vo Francúzsku] aj inde existuje "veľká koalícia" kresťanských demokratov so soc.demokratmi (socialistami) a je všetko OK. Prečo nemôže takáto koalícia existovať na Slovensku? V celonárodnom záujme? V minulom desaťročí sme sa mohli vyhnúť viacerým omylom.

2/ Kto nechce voliť Fica, mal na výber. Považujem za nešťastie, že do druhého kola sa dostal Kiska. A nie, povedzme Procházka alebo Kňažko alebo Hrušovský. Koho je to vina? Jožko Mikloško, prečo si nespytujete v KDH svedomie? Komu poslúžili tie nezmysly, že za kresťanov Slovenska kandidujú hneď TRAJA: Čarnogurský, Hrušovský, Procházka? To je zodpovedná politika? Kto je vinný, že súperia Fico a Kiska a nie niekto iný, rozumnejší? Nemali by terajší lídri SDKU a KDH zmiznúť zo scény, za takéto školácke chyby?

3/ Je nešťastím a hanbou Slovenska, že za hlavu štátu kandiduje neznámy milionár s úlisným úsmevom a s neúlisným pozadím finančným i svetonázorovým. Mimochodom, podľa vlastného priznania z komunistickej rodiny. Ocinko bol na okresnej školskej správe za socíku. Nomenklatúra ako hrom. Rozhodoval o tom, kto bude učiteľom a kto nie. To vám nevadí, milí antikomunisti a kresťanskí bratia?

4/ Ja NEBUDEM VOLIŤ KISKU. Viem niečo o scientológii a podobných partiách z viacročného pobytu v Severnej Amerike. Ako bývalý diplomat sa vám môžem zaručiť, že s ľuďmi tohto typu NIKTO, NAOZAJ NIKTO nebude rokovať, politicky ho akceptovať! Ak chcete zničiť obraz Slovenska a utŕžiť medzinárodnú hanbu, voľte pána Kisku! Good luck!

Na tejto mojej mienke nezmenia nič dojemné svedectvá jeho bývalých spolupracovníčok. Takéto podporné mienky si každý kandidát môže zohnať na tucty. To nemá žiadnu relevantnú hodnotu.

5/ Ak ste nespokojní s doterajším systémom politických strán, s okukanými tvárami, tak skúšajte alternatívy inde - nie na funkciu prezidenta! Funkcia hlavy štátu NIE JE SPRÁVNYM MIESTOM NA EXPERIMENTY!! To si odskúšajte na poslancovaní či v komunálnej politike. Nie na najvyššom ústavom poste!

Politika na najvyššom poste je príliš delikátna vec, aby sme ju zverili AMATÉROM: Aj keby to bol svätec svätúci... A ak s niekto z vás myslí, že nová tvár z temnej diery nebude kradnúť podvádzať, korumpovať, obklopovať sa svojimi kamošmi, tak sa hlboko mýli. Taký naivný človek by radšej vôbec nemal chodiť k voľbám.

Pokojný a nádherný podvečer prvého jarného dňa Vám želám.

Nestraťme zdravý rozum!

AH

http://diskusneforum.sk/23581/svedectvo-spisovatela-anton%20a-hykischa

Drblá
LukyKs
26.03.14,04:35
Upozornenie :

Dnes večer o 20:00 Dvojka RTVS odvysiela nemecký dokument Špióni scientology o praktikách scientologickej cirkvi, o jej pôsobení vo svete a využívaní špionážnych metód na získavanie prívržencov a informácií.

Najúspešnejší dokument v Nemecku roku 2012 odhaľuje pravú tvár scientologickej sekty, ktorá má vo svete prívlastok ako NAJNEBEZPEČNEJŠIA PRE ĽUDSTVO.

Kiska o sebe tvrdí, že je znalý pomerov vo svete, ale média dlho presviedčal o tom, že o scientológii nič nevie. Takto sa vyhovárajú tajní členovia scientologickej sekty...


Neverím, že 5 toto robí pre peniaze

Takto sa zhadzovať v tom musí byť niečo iné (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW)

PS
Na niečo som ťa verejne vyzval

odpovedz na to

a nedávaj sem takéto drísty
Peggynka
26.03.14,04:36
Na teplomeri +1°C a poletuje sneh (!).V Česku napadalo na severe 25 cm snehu.

Zas česi dostali
a 25 cm

a to ťa potešilo
alebo zarmútilo ? :D
Zarmútilo,teším sa na teplo (ak nejaké bude) a tiež plynomer by sa už mohol prestať pretáčať ostošesť.
Stanislav 1975
26.03.14,04:42
Kamil a spol, vy už nemáte ani poňatie- ako Rado,tak aj Milan už dávno Kisku prekuli a odmietli mu vyjadriť plnú podporu, neviem, ale ludia spamatajte sa- chce to určitú dávku abnormality, donekonečna podporovať niekoho, kto verejne podporuje fašizmus na Ukrajine,kto verejne podporuje teroristický,pirátsky štát (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) Kosovo a pod.- Panebože bratia, sestry v Kristu-začnite už rozmýšľať- Rado a Milan už začali...,oni tiež nemajú radi Fica, ale už prekukli že Kiska je ZLO...,ale poniektorí už tak sú proti ficovsky zameraní,že budú volit aj diaba proti Robertovi a nad Kiskovou fotografiou onanovať 3 krát denne...
LukyKs
26.03.14,04:49
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Jedno? Bo ja mám 6x...Akurát,že neviem,či som to dostala,že som mnou nesúhlasí alebo je to pre neho neužitočné...Ani spať nebudem,béé...
Kde sa na mňa hrabeš, ja ich mám dnes jedenásť :D:D:D
Dobieham ťa...9x

Najspravodlivejší som v mínuskovaní ja :

Koľko tu má 5 príspevkov, toľko má odo mňa mínusiek :D
LukyKs
26.03.14,04:50
Ak sa stane Fico prezidentom, ocitne sa aj na poštovej známke. Ak sa má známka nalepiť, je potrebné zadnú stranu olízať. Fico ešte nie je prezidentom ale niektorí to robia už teraz...

Petra Nová
Stano

stádo
LukyKs
26.03.14,04:54
Na teplomeri +1°C a poletuje sneh (!).V Česku napadalo na severe 25 cm snehu.

Zas česi dostali
a 25 cm

a to ťa potešilo
alebo zarmútilo ? :D
Zarmútilo,teším sa na teplo (ak nejaké bude) a tiež plynomer by sa už mohol prestať pretáčať ostošesť.

Také lachké nevyjéééš ?

Zavrieš kohútik = netočí sa :D
Peggynka
26.03.14,05:01
Na teplomeri +1°C a poletuje sneh (!).V Česku napadalo na severe 25 cm snehu.

Zas česi dostali
a 25 cm

a to ťa potešilo
alebo zarmútilo ? :D
Zarmútilo,teším sa na teplo (ak nejaké bude) a tiež plynomer by sa už mohol prestať pretáčať ostošesť.

Také lachké nevyjéééš ?

Zavrieš kohútik = netočí sa :D
Si sa toto-ono? Potrebujem vyhrievať kosti a dobíjať baterky.Donde aj teba,lebo len čas je ten najspravodlivejší...
BXLmiami
26.03.14,05:20
Kamil a spol, vy už nemáte ani poňatie- ako Rado,tak aj Milan už dávno Kisku prekuli a odmietli mu vyjadriť plnú podporu, neviem, ale ludia spamatajte sa- chce to určitú dávku abnormality, donekonečna podporovať niekoho, kto verejne podporuje fašizmus na Ukrajine,kto verejne podporuje teroristický,pirátsky štát (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) Kosovo a pod.- Panebože bratia, sestry v Kristu-začnite už rozmýšľať- Rado a Milan už začali...,oni tiež nemajú radi Fica, ale už prekukli že Kiska je ZLO...,ale poniektorí už tak sú proti ficovsky zameraní,že budú volit aj diaba proti Robertovi a nad Kiskovou fotografiou onanovať 3 krát denne...
No kedže sme zažili socializmus,tak vieme svoje-ktovie čo na nich majú?Nezabúdaj že celú políciu,sis ku atd má v rukách Smer.Kisku teda nemusím,ale to čo sa stalo na tlačovke mi veľmi silne pripomenulo minulosť.
lujza.j
26.03.14,06:29
Ked nejdem volit....dedukovat ze lubim fica:eek:....hmmm....je to jednoduche ...nepojdem ani mensie zlo....
kopretinka
26.03.14,06:50
Ked nejdem volit....dedukovat ze lubim fica:eek:....hmmm....je to jednoduche ...nepojdem ani mensie zlo....
Lujza,nemáš dobrý postoj.........veľa ľudí,čo ide voliť kisku,ho ide voliť preto,že NEVOLILI ficka v prvom kole,nie preto že volili kisku v prvom kole................pouvažuj ešte nad tým,čo som napísala.........
BXLmiami
26.03.14,06:55
:-))) Vivat Bešeňovský....Vivat Benický...:-)))
kopretinka
26.03.14,06:57
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Neplač,nás DOBRÝCH je málo,hehe...
Žeby som ti tam šupla to mínusko,kým príde kádrovčík ?
vitaj v klube omínusovaných :D
alaya1
26.03.14,06:59
Ked nejdem volit....dedukovat ze lubim fica:eek:....hmmm....je to jednoduche ...nepojdem ani mensie zlo....
Lujza,nemáš dobrý postoj.........veľa ľudí,čo ide voliť kisku,ho ide voliť preto,že NEVOLILI ficka v prvom kole,nie preto že volili kisku v prvom kole................pouvažuj ešte nad tým,čo som napísala.........
S tymto nesuhlasim, volit niekoho, aby som nevolila ineho. Ak clovek nema vyber podla svojho gusta suhlasim s nevolenim.
buchač
26.03.14,06:59
:-))) Vivat Bešeňovský....Vivat Benický...:-)))

http://www.youtube.com/watch?v=Nwp59o4TOA8
Stanislav 1975
26.03.14,07:01
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Neplač,nás DOBRÝCH je málo,hehe...
Žeby som ti tam šupla to mínusko,kým príde kádrovčík ?
vitaj v klube omínusovaných :D
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih
BXLmiami
26.03.14,07:09
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih[/QUOTE]
:-))) Všetci vieme čo činíme.Ty máš rád totalitu,Biľaka,Kaddáfiho a vyhovuje Ti vláda jednej strany.Ja by som zase nechcela pripojenie ku Krymu,ostnatý drôt a vládu jednej strany,tak volím vrece zemiakov.Obaja vieme čo činíme a o čo nám ide.:-)))
kopretinka
26.03.14,07:17
S tymto nesuhlasim, volit niekoho, aby som nevolila ineho. Ak clovek nema vyber podla svojho gusta suhlasim s nevolenim.
nuž,nikdy to nebude tak,že každý bude mať na výber,koho voliť..........tých kandidátov by muselo byť snáď tisíc,a ani tak by to všetkým nevyhovovalo.
Momentálne ide o to,koho NEZVOLIŤ
Stanislav 1975
26.03.14,07:19
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih
:-))) Všetci vieme čo činíme.Ty máš rád totalitu,Biľaka,Kaddáfiho a vyhovuje Ti vláda jednej strany.Ja by som zase nechcela pripojenie ku Krymu,ostnatý drôt a vládu jednej strany,tak volím vrece zemiakov.Obaja vieme čo činíme a o čo nám ide.:-)))[/QUOTE]
BXL, nechcem začat polemizovať , to je na dlho , napr. ohladne toho Kaddáfiho, nepopieram bol a som jeho fanúšik, ale prečo? Ľudia sa za jeho čias mali dobre, nič im nechýbalo, žili si tam spolu v zhode kresťania, moslimy a černoši a opýtam sa ťa- vieš ako vyzerá Líbya dnes- ak, nie, tak radšej nechci vedieť, sú zabíjaní krestania, sú zabíjaní černoši, vláda nemá nič pod kontrolou, všade vládnu rozličné ozbrojené gangy- ja sa tomuto venujem dlhodobo, mám kontakty na Líbyjcov, viem čo a ajak a ako hovorím je to na dlho....- ale ver mi,že čas ukáže a už pomaly začína ukazovať že Muammar bol velký vodca....
Našťastie, Sýria vyzerá zachránená, Bashar spolu s Rusmi to ustáli a nedovoli fašistom z EÚ ju ovládnuť

KRYM- Bxl- Krym bol odjakživa Ruský....a ludia chcú byť Rusmi, bohužial aj tu váš oblúbenec p. Kiska , verejne podporuje fašisticku, nikým nevolenú vládu

BXL, skús niekedy si na nete nájsť aj pravdivé správy, nezaujaté- vačšinou sú to ruské media, ktoré sú jedine ako tak nestranné , v SME a podobných zapredaných plátkoch pravdu nenájdeš...
Excise Duty
26.03.14,07:23
Politicky nahý Robert Fico
Píše politológ Samuel Abrahám
Robert Fico sa nádeja, že zvolenie za prezidenta by mu zabezpečilo čestné miesto v histórii. To si však musí zaslúžiť inak, než predviedol doteraz.
Robert Fico sa vyjadril, že je politicky nahý a že o ňom všetko vieme. Vraj vieme aj koľko má vlasov na hlave. Aby som spresnil ten pokus o vtip, môže to byť aj najpresnejšia informácia, akú máme. V jeho raketovom politickom vzostupe totiž zostáva veľa nevyjasneného. Mnoho jeho často nepochopiteľných krokov, káuz a rozhodnutí ako premiéra sa viaže na zahmlený začiatok jeho politickej strany.
Občania Slovenska by však mali vedieť nasledovné a uvedomiť si, že v jeho prípade nie je až taký rozdiel, kedy je nahý cisár a kedy politik:
1. Prečo sa vlastne chce stať (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) prezidentom?
Doteraz nevysvetlil, prečo vlastne z pozície šéfa exekutívy, v ktorej sa sústredí najväčšia moc, chce odísť na pozíciu hlavy štátu, ktorá má určovať dialóg a spájať to, čo je rozdelené. Ako chce zostať neutrálny, ako chce spájať túto rozdelenú spoločnosť, keď hoci pre jedných je populárny, pre iných je naopak najnepopulárnejším politikom na Slovensku? Uteká pred zodpovednosťou svojho mandátu premiéra a či zo strachu, že realita už dnes ukazuje nesplniteľnosť jeho prehnaných sľubov?
2. Ako sa chce odstrihnúť od strany Smer?
Ako bude táto strana fungovať bez Roberta Fica? Jednak sa mu môže stať (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) to čo Václavovi Klausovi v Česku, keď potom, ako sa stal prezidentom, ho odvrhla jeho vlastná strana. So Smerom sa mu to veľmi pravdepodobne nestane. Skôr bude poťahovať nitky z diaľky, pretože v Smere nedovolil, aby vyrástla jasná dvojka, teda jeho nástupca. Ak sa stane prezidentom, zostane šéfom Smeru de facto, hoci nie de iure. Teda nie podľa zákona, ale podľa nepísaných dohôd a to je pre demokraciu najnebezpečnejšie.
Keďže by bol taký stav pre členskú krajinu v Európskej únii dlhodobo neudržateľný, postupne by si nechal parlamentnou väčšinou odhlasovať viac a viac právomocí a premenil by parlamentnú demokraciu na prezidentský systém. Ten však nemá u nás tradíciu a oporu v ústave. A raz keď bude Smer opäť v opozícii, slovenská spoločnosť by bola paralyzovaná a traumatizovaná bojom parlamentu a prezidenta o právomoci.
3. Aký je jeho vzťah s oligarchami?
Vraj je v područí oligarchov a jeho kandidatúra je únikom do bezpečia prezidentského paláca. Spoluzakladateľ Smeru Bohumil Hanzel tvrdí, že existujú písomné dohody, kde sa zaväzuje dať miesta na ministerstvách ľuďom, ktorých určia sponzori. Ak také dohody existujú, tak je dodnes vydierateľný. Pred oligarchami niet úniku, najmä ak majú ako a čím vydierať. Politik musí byť dostatočne silný a nezávislý, aby ich konfrontoval a kontroloval. Sila a zdanenie ich príjmov je jediné, čomu rozumejú.

4. Dedičstvo (http://www.porada.sk/dedicstvo#__AUTOKW) Mečiarových amnestií
Ficov predchodca Vladimír Mečiar, ktorý sa ako premiér tiež úporne snažil získať kreslo prezidenta, nám zanechal niekoľko tráum. Keď mal niekoľko mesiacov právomoci prezidenta, vyhlásil amnestiu na prípad, v ktorom sa kryjú štátne orgány pri únose syna prezidenta Slovenskej republiky Michala Kováča, aj na úkladnú vraždu svedka prípadu. Ako kandidát na funkciu by Robert Fico určite mal vysvetliť voličom, prečo sa nikdy nezasadil, aby boli tieto amnestie zrušené.
5. Hedviga Malinová
Už osem rokov obsedantne presviedča svet a možno už aj sám seba, že si toto dievča zinscenovalo vlastné napadnutie. A pritom ako premiér jednoducho spravil dve školácke chyby. Uveril vyšetrovateľom, ktorí možno nechceli mať z tohto napadnutia národnostný škandál.
Omnoho závažnejšie je, že hneď po incidente na tlačovke spolu s ministrom vnútra Robertom Kaliňákom šermoval dôkazovými materiálmi. No a tými podľa zákona smie disponovať len a len vyšetrovateľ a nik iný, ani premiér, ani minister vnútra. Ak si nedokáže pripustiť takú očividnú chybu a týra tým nevinnú osobu, ako môžeme uveriť, že je ochotný prijať kritiku a schopný akejkoľvek sebareflexie?
6. Právny štát (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW)
Keď bol Robert Fico ešte opozičným politikom, často zdôrazňoval absenciu právneho štátu na Slovensku. Právny štát (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) je v nebezpečenstve, ak na výkonnú moc politikov nedohliadajú inštitúcie na to určené: parlament, justícia, prokuratúra a polícia. Za jeho éry ako slovenského premiéra sa tieto orgány stali ešte viac podriadenými výkonnej moci. Jeho prípadná výhra v prezidentských voľbách len spečatí nedôstojnú úlohu týchto kontrolných orgánov a to ešte viac podkope stabilitu právneho štátu na Slovensku.
7. Trnka a Harabin
Podpora týchto ľudí, ktorí boli vždy dokonale nečinní, keď sa stretli s politickou korupciou, a agilní, keď ju mali kryť, je nepochopiteľná. Určite vedia najlepšie, kto u nás patrí do „sicílskych klanov“ prepojených na politiku, a to ich robilo a robí nesmierne silnými. Napriek tomu, až do poslednej chvíle Robert Fico urobil všetko preto, aby zotrvali vo funkciách. Trnku nakoniec potopila amatérska chyba a od Harabina sa dištancuje až teraz, počas volebnej kampane. Prečo chránil týchto dvoch potentátov, ktorí možno najviac uškodili a škodia v očiste prokuratúry a súdnictva?
8. Nevymenovanie Jozefa Čentéša
Rozhodnutia a zákony parlamentu musia rešpektovať politici a riadia sa nimi súdy. Parlament v roku 2012 zvolil za generálneho prokurátora Jozefa Čentéša. Keďže zdanlivo nepochopiteľne protežoval Dobroslava Trnku, podarilo sa Ficovi cez prezidenta, ktorý vôbec neskrýva prepojenia na jeho stranu, zmariť Čentéšovo vymenovanie.
Z tohto prípadu vyvstávajú dve zásadné poučenia. Nevymenovanie právoplatne zvoleného kandidáta na generálneho prokurátora vytvára precedens, podľa ktorého rozhodnutia parlamentu nemusia byť ani v budúcnosti rešpektované a to je v demokracii zásadné podkopanie právneho štátu.
9. Prečo sa snaží o obmedzenie nezávislosti justície?
Ako právnik dobre vie, aká dôležitá je nezávislosť justície. Napriek tomu sa to snaží tesne pred voľbami zmeniť najhorším spôsobom a ešte to nazýva reformou. Demokraciu na Slovensku degraduje jeho snaha, aby ním dosadený človek z NBÚ, človek bez politickej legitimity, vystavoval previerky sudcom. Je to ukážkový spôsob, ako urobiť zo sudcov rukojemníkov a poslušné stádo interpretujúce zákony podľa potreby výkonnej moci.
10. Vymožiteľnosť práva a Gorila
V demokracii platí pravidlo: občan je nevinný, pokiaľ sa nedokáže vina; platí v nej aj nepísané pravidlo: ak je obvinený politik, stane sa nevinným, až keď dokáže vlastnú nevinu. Za vlády Roberta Fica nebol právoplatne odsúdený ani jeden vysokopostavený skorumpovaný politik. A nech nám nie je útechou, že od roku 1989 sa to nepodarilo zatiaľ ani jednej vláde.
Najbizarnejšia je nečinnosť polície voči politikom v prípade Gorila. Vyšetrovatelia, tak ako veľakrát predtým v takýchto prípadoch, vyhlásili, že nemajú dosť dôkazov. Mnohí sa pýtajú, koľko núl pre rôzne politické strany mala vďačnosť šéfa Penty, keďže prípad Gorila sa nestal?
Pod kobercom
Som presvedčený, že na všetkých desať bodov by si Robert Fico našiel sofistikovanú repliku. Avšak, ak sa stane prezidentom alebo zotrvá pri moci ako premiér, týchto desať výčitiek zostane nevyriešených a všetky kauzy, resty z minulosti zostanú pod kobercom. Pod tým kobercom, na ktorom by tak rád vítal politických lídrov z celej Európy. Tých vzácnych hostí, ktorí možno obdivujú jeho popularitu, ale vedia len pramálo o jeho ceste k nej. Práve to bol aj hlavný dôvod, prečo mnohí intelektuáli a známe osobnosti pred prvým kolom vyzvali jeho protivníkov, aby podporili v druhom kole kandidáta, ktorý bude stáť (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) proti nemu.
Dostáva takmer neobmedzený priestor v mimoriadne ústretovej spravodajskej súkromnej televízii a sústredí sa hlavne na negatívnu kampaň voči svojmu protivníkovi Andrejovi Kiskovi. Väčšina ľudí na Slovensku nemá ilúzie o pánu Kiskovi, no bol by lepším prezidentom ako Fico, pretože na rozdiel od neho nemá politických kostlivcov v šatníku. Kiska by ako prezident predstavoval protiváhu proti uzurpácii moci, ktorá sa koncentruje v rukách Roberta Fica.
Myslí si, že svoje dôstojné miesto v slovenskej histórii si môže vynútiť funkciou prezidenta, ale mýli sa. Veľká časť elity sa ho obáva a zároveň ním opovrhuje a budú to oni, kto bude určovať jeho miesto v histórii. Čestné miesto v histórii nezíska ten, čo získal a zneužíval moc, akokoľvek bol populárny, ale ten, kto chráni právny štát (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW), buduje demokraciu a o morálke nielen káže, ale ju svojimi činmi napĺňa.
Desať výčitiek je memento, ktoré Roberta Fica definuje výstižnejšie ako jeho dnešná popularita a moc. Napokon, niektorí jeho priaznivci už začínajú chápať, že hoci ho obdivujú a rešpektujú ako premiéra, nemôžu prehliadnuť jeho cisárove nové šaty, v ktorých chce utiecť od zodpovednosti premiéra, a je možné, že mu to pri voľbe prezidenta zrátajú. Nič lepšie sa Slovensku a ani Ficovi nemôže stať. Slovensko (http://www.porada.sk/slovensko#__AUTOKW) sa nestane krajinou poddaných jednej politickej strany a on, možno, získa pokoru, ktorá ho doteraz tak úspešne obchádzala.
Čítajte viac: http://komentare.sme.sk/c/7148341/politicky-nahy-robert-fico.html#ixzz2x3QiF5pP
alaya1
26.03.14,07:26
S tymto nesuhlasim, volit niekoho, aby som nevolila ineho. Ak clovek nema vyber podla svojho gusta suhlasim s nevolenim.
nuž,nikdy to nebude tak,že každý bude mať na výber,koho voliť..........tých kandidátov by muselo byť snáď tisíc,a ani tak by to všetkým nevyhovovalo.
Momentálne ide o to,koho NEZVOLIŤ

Nemam podobny nazor, ale kazdy mozeme mat ten svoj :)
kopretinka
26.03.14,07:28
S tymto nesuhlasim, volit niekoho, aby som nevolila ineho. Ak clovek nema vyber podla svojho gusta suhlasim s nevolenim.
nuž,nikdy to nebude tak,že každý bude mať na výber,koho voliť..........tých kandidátov by muselo byť snáď tisíc,a ani tak by to všetkým nevyhovovalo.
Momentálne ide o to,koho NEZVOLIŤ

Nemam podobny nazor, ale kazdy mozeme mat ten svoj :)
áno,o tom je demokracia.......
Excise Duty
26.03.14,07:41
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih
:-))) Všetci vieme čo činíme.Ty máš rád totalitu,Biľaka,Kaddáfiho a vyhovuje Ti vláda jednej strany.Ja by som zase nechcela pripojenie ku Krymu,ostnatý drôt a vládu jednej strany,tak volím vrece zemiakov.Obaja vieme čo činíme a o čo nám ide.:-)))
[/QUOTE]BXL, nechcem začat polemizovať , to je na dlho , napr. ohladne toho Kaddáfiho, nepopieram bol a som jeho fanúšik, ale prečo? Ľudia sa za jeho čias mali dobre, nič im nechýbalo, žili si tam spolu v zhode kresťania, moslimy a černoši a opýtam sa ťa- vieš ako vyzerá Líbya dnes- ak, nie, tak radšej nechci vedieť, sú zabíjaní krestania, sú zabíjaní černoši, vláda nemá nič pod kontrolou, všade vládnu rozličné ozbrojené gangy- ja sa tomuto venujem dlhodobo, mám kontakty na Líbyjcov, viem čo a ajak a ako hovorím je to na dlho....- ale ver mi,že čas ukáže a už pomaly začína ukazovať že Muammar bol velký vodca....
Našťastie, Sýria vyzerá zachránená, Bashar spolu s Rusmi to ustáli a nedovoli fašistom z EÚ ju ovládnuť

KRYM- Bxl- Krym bol odjakživa Ruský....a ludia chcú byť Rusmi, bohužial aj tu váš oblúbenec p. Kiska , verejne podporuje fašisticku, nikým nevolenú vládu

BXL, skús niekedy si na nete nájsť aj pravdivé správy, nezaujaté- vačšinou sú to ruské media, ktoré sú jedine ako tak nestranné , v SME a podobných zapredaných plátkoch pravdu nenájdeš...[/QUOTE]

Týmto sa vysvetľuje všetko... Diagnóza je jasná!
erik555
26.03.14,07:43
Kamil a spol, vy už nemáte ani poňatie- ako Rado,tak aj Milan už dávno Kisku prekuli a odmietli mu vyjadriť plnú podporu, neviem, ale ludia spamatajte sa- chce to určitú dávku abnormality, donekonečna podporovať niekoho, kto verejne podporuje fašizmus na Ukrajine,kto verejne podporuje teroristický,pirátsky štát (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) Kosovo a pod.- Panebože bratia, sestry v Kristu-začnite už rozmýšľať- Rado a Milan už začali...,oni tiež nemajú radi Fica, ale už prekukli že Kiska je ZLO...,ale poniektorí už tak sú proti ficovsky zameraní,že budú volit aj diaba proti Robertovi a nad Kiskovou fotografiou onanovať 3 krát denne...
No kedže sme zažili socializmus,tak vieme svoje-ktovie čo na nich majú?Nezabúdaj že celú políciu,sis ku atd má v rukách Smer.Kisku teda nemusím,ale to čo sa stalo na tlačovke mi veľmi silne pripomenulo minulosť.
A este by mal Fico dokoncit svoju pracu a nie utekat do Grasalkovicovho palaca!!! A v dalsich volbach by mu to volici mali spocitat, ci s nim boli spokojni pri jeho vladnuti! Ja som uz na neho zmenil nazor! Jeho dristy, ze obycajny clovek nemoze za vypuknutie hospodarskej krizy a nemal by za to pykat, si uz moze nechat pre seba!
BXLmiami
26.03.14,07:47
Tak ja mám asi veľmi závažné nedostatky v dejepise,nevie niekto ktoré územie patrilo Krymským Tatárom?
Mária27
26.03.14,07:50
Tiež sa mi objavilo mínusko - za ľavicovú vládu milionárov :) Veď sa tým sami chvália!
Mila123
26.03.14,07:53
Fica mám plné zuby, ale keď som pozerala včera večer na Markíze vzájomný duel Kiska -Fico, fajt som presvedčená, že Andrej tam nemá čo robiť.....
bolo by dobré keby odstúpil, ale to sa určite nestane
i napriek tomu má môj hlas, volím menšie zlo, volím amatéra, úžerníka, veľká škoda (http://www.porada.sk/skoda#__AUTOKW)
alaya1
26.03.14,07:53
Peggynka
26.03.14,07:57
Excise Duty
Čítajte viac: http://komentare.sme.sk/c/7148341/politicky-nahy-robert-fico.html#ixzz2x3QiF5pP[/QUOTE]

Zhrnuté-nastúpil do vlaku,z ktorého sa nevystupuje...Takto to funguje aj v podsvetí a za 20 rokov existencie tohto štátu je najčastejšou odpoveďou v týchto kauzách :ZÁKON PORUŠENÝ NEBOL.Najprv si prispôsobíme zákony a ideme na to.Za toto by mali byť súdení za vlastizradu.
Peggynka
26.03.14,08:00
Tak ja mám asi veľmi závažné nedostatky v dejepise,nevie niekto ktoré územie patrilo Krymským Tatárom?

Ve 13. století na Krym vpadli Tataři a do roku 1783, kdy ho anektovalo Ruské impérium, byl součástí Zlaté hordy a Krymského chanátu. Od roku 1954 se Krym stal Chruščovovým úsilím součástí Ukrajiny a tento statut uznala po rozpadu Sovětského svazu v tzv. Budapešťském memorandu z roku 1994 i Ruská federace, k jejíž přímému předchůdci do té doby Krym náležel.
Aj toto je zaujímavé:
http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/54941/historie-krymu-proc-rusove-nemohou-nechat-poloostrov-ukrajincum.html
Excise Duty
26.03.14,08:09
Tak ja mám asi veľmi závažné nedostatky v dejepise,nevie niekto ktoré územie patrilo Krymským Tatárom?

Ve 13. století na Krym vpadli Tataři a do roku 1783, kdy ho anektovalo Ruské impérium, byl součástí Zlaté hordy a Krymského chanátu. Od roku 1954 se Krym stal Chruščovovým úsilím součástí Ukrajiny a tento statut uznala po rozpadu Sovětského svazu v tzv. Budapešťském memorandu z roku 1994 i Ruská federace, k jejíž přímému předchůdci do té doby Krym náležel
No vidíte, a ten rok 1783 je "odjakživa".
Pánboh zaplať, že odtiaľto v r.1991 vypadli, inak by sme boli "odjakživa" ich súčasťou. Vypadli, ale zanechali tu ekologickú, a čo je najhoršie, morálnu spúšť.
lujza.j
26.03.14,08:26
Debaty o politike nemusim...vzdy su plne agresie a urazok..na konto tych co maju iny nazor na vec,osobu...clovek moze byt super na kazdy smer...ale ak ma iny nazor v ramci politiky.....je hned debil....nehovoriac o tom,ze sa takto kastuju ludia aj v ramci rodiny....smutne.
kopretinka
26.03.14,09:00
Debaty o politike nemusim...vzdy su plne agresie a urazok..na konto tych co maju iny nazor na vec,osobu...clovek moze byt super na kazdy smer...ale ak ma iny nazor v ramci politiky.....je hned debil....nehovoriac o tom,ze sa takto kastuju ludia aj v ramci rodiny....smutne.
hehe,ale šak my kľudne podebatíme aj o psoch alebo mydle...či?:cool:
sito
26.03.14,09:24
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Neplač,nás DOBRÝCH je málo,hehe...
Žeby som ti tam šupla to mínusko,kým príde kádrovčík ?
vitaj v klube omínusovaných :D
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih

:eek: sú mínusky? Aj ja si prosím, sem, či si nezaslúžim? :);)
Stanislav 1975
26.03.14,09:32
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Neplač,nás DOBRÝCH je málo,hehe...
Žeby som ti tam šupla to mínusko,kým príde kádrovčík ?
vitaj v klube omínusovaných :D
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih

:eek: sú mínusky? Aj ja si prosím, sem, či si nezaslúžim? :);)

Ja síce mínusky zo zásady nedávam, naposledy som ich dal jednej holke pred 3 rokmi, vlastne vtedy sme sa spoločne vyšantili navzájom parádne :-), pozdravujem Llivku :-), ale ked chceš tú mínusku,a preto že si kamarát ti ju dávam sitenko a nezabudni poďakovať :-)
Stanislav 1975
26.03.14,09:33
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Neplač,nás DOBRÝCH je málo,hehe...
Žeby som ti tam šupla to mínusko,kým príde kádrovčík ?
vitaj v klube omínusovaných :D
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih

:eek: sú mínusky? Aj ja si prosím, sem, či si nezaslúžim? :);)


Máš ju tam :-)
sito
26.03.14,09:38
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Neplač,nás DOBRÝCH je málo,hehe...
Žeby som ti tam šupla to mínusko,kým príde kádrovčík ?
vitaj v klube omínusovaných :D
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih

:eek: sú mínusky? Aj ja si prosím, sem, či si nezaslúžim? :);)


Máš ju tam :-)

Stanko, veľmi pekne Ti ďakujem. Aspoň niekto má na rozdávanie. :D

Za prezidenta ...
alaya1
26.03.14,09:39
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Neplač,nás DOBRÝCH je málo,hehe...
Žeby som ti tam šupla to mínusko,kým príde kádrovčík ?
vitaj v klube omínusovaných :D
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih

:eek: sú mínusky? Aj ja si prosím, sem, či si nezaslúžim? :);)

Ja síce mínusky zo zásady nedávam, naposledy som ich dal jednej holke pred 3 rokmi, vlastne vtedy sme sa spoločne vyšantili navzájom parádne :-), pozdravujem Llivku :-), ale ked chceš tú mínusku,a preto že si kamarát ti ju dávam sitenko a nezabudni poďakovať :-)

nespominaj meno......... :) :) :)
Stanislav 1975
26.03.14,09:43
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Neplač,nás DOBRÝCH je málo,hehe...
Žeby som ti tam šupla to mínusko,kým príde kádrovčík ?
vitaj v klube omínusovaných :D
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih

:eek: sú mínusky? Aj ja si prosím, sem, či si nezaslúžim? :);)

Ja síce mínusky zo zásady nedávam, naposledy som ich dal jednej holke pred 3 rokmi, vlastne vtedy sme sa spoločne vyšantili navzájom parádne :-), pozdravujem Llivku :-), ale ked chceš tú mínusku,a preto že si kamarát ti ju dávam sitenko a nezabudni poďakovať :-)

nespominaj meno......... :) :) :)

Božie nadarmo....:-)
Stanislav 1975
26.03.14,09:43
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Neplač,nás DOBRÝCH je málo,hehe...
Žeby som ti tam šupla to mínusko,kým príde kádrovčík ?
vitaj v klube omínusovaných :D
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih

:eek: sú mínusky? Aj ja si prosím, sem, či si nezaslúžim? :);)


Máš ju tam :-)

Stanko, veľmi pekne Ti ďakujem. Aspoň niekto má na rozdávanie. :D

Za prezidenta ...

Sitko, nieje za čo, pre teba všetko, však si kamarát starý...
sito
26.03.14,09:46
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Neplač,nás DOBRÝCH je málo,hehe...
Žeby som ti tam šupla to mínusko,kým príde kádrovčík ?
vitaj v klube omínusovaných :D
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih

:eek: sú mínusky? Aj ja si prosím, sem, či si nezaslúžim? :);)


Máš ju tam :-)

Stanko, veľmi pekne Ti ďakujem. Aspoň niekto má na rozdávanie. :D

Za prezidenta ...

Sitko, nieje za čo, pre teba všetko, však si kamarát starý...

... haf, haf ... :confused:
BXLmiami
26.03.14,09:47
Debaty o politike nemusim...vzdy su plne agresie a urazok..na konto tych co maju iny nazor na vec,osobu...clovek moze byt super na kazdy smer...ale ak ma iny nazor v ramci politiky.....je hned debil....nehovoriac o tom,ze sa takto kastuju ludia aj v ramci rodiny....smutne.
No ja práveže sa snažím vysvetliť všetkým okolo,že pohľad na politiku je každého osobná vec a ten kto nemá taký istý názor ako ja môže byť môj priateľ.Má na svoj názor právo.Toto treba Slovákov naučiť.
sito
26.03.14,09:55
Kto dnes ešte nedostal mínusko, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
ja 6..............dokonca aj za upozornenie,že nefunguje formátovanie a za upozornenie pred podvodníkmi........
a za tento príspevok tiež čakám.....ak nebude,budem sklamaná a frustrovaná a dostanem depresiu.
Neplač,nás DOBRÝCH je málo,hehe...
Žeby som ti tam šupla to mínusko,kým príde kádrovčík ?
vitaj v klube omínusovaných :D
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih

:eek: sú mínusky? Aj ja si prosím, sem, či si nezaslúžim? :);)


Máš ju tam :-)

Stanko, veľmi pekne Ti ďakujem. Aspoň niekto má na rozdávanie. :D

Za prezidenta ...

:eek: hiiii. To plusko potešilo, ale keď je to osobný údaj. Nemám 150 € na viac ...
pavol54
26.03.14,10:39
Mili moji. Tu sa minuskuje o 106 . http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8809.gifkde sa hrabu temy o psoch http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7450.gif
no veď počkaj "príde na psa mráz", alebo "dočkaj času ako hus klasu", teraz na to nie čas ani chuť ani vôľa
Petra Nová
26.03.14,11:21
Stanislav, na HRAD!!!!!!!!!!!!
Ficovi za kancelára!:)
Petra Nová
26.03.14,11:22
Včera som upozornila na vysielanie dokumentu o scientológii na dvojke RTVS. Ten film by si mal pozrieť každý povinne. Preto, aby bol informovaný. Kto ho dopozerá do konca, nemôže inak len skonštatovať, že je to desivé pozeranie a počúvanie.

Krátka charakteristika scientológie podľa nemeckého Úradu na ochranu ústavy: je to totalitárna psychologická sekta, s jednoznačne politickými ambíciami, s vlastnou tajnou službou a "vojenskou pokladnicou", ktorá má k dispozícii prakticky neobmedzené finančné prostriedky.

Ten film je aj na YOU TUBE a možno si ho pozrieť tu:
https://www.youtube.com/watch?v=1x6Vdim-yzE


Príbeh Kisku je akoby kópia príbehu ľudí, cez ktorých sa scientológia etabluje v štátnych orgánoch v rôznych častiach sveta.
alaya1
26.03.14,11:34
Myslite si, ze tymito prispevkami niekoho presvedcite "prestupit" na inu stranu. Ved kto je rozhodnuiy, tak mu je jedno, co sa tu vypisuje. Obdivujem vas, ze vas to takto dlho bavi. fakt ste na to trenovani :) :)
Petra Nová
26.03.14,11:39
Stanislav, na HRAD!!!!!!!!!!!!
Ficovi za kancelára!:)
Toto myslím celkom vážne. Stanislav, zaslúžil by si si to.:)
buchač
26.03.14,11:40
Stano , Staník , Stanislav ...ej si mi Ty ale číslo ... ;)
Ale teraz trochu ja ...OKI ? :rolleyes:

napr. ohladne toho Kaddáfiho, nepopieram bol a som jeho fanúšik, ale prečo? Ľudia sa za jeho čias mali dobre, nič im nechýbalo, žili si tam spolu v zhode kresťania, moslimy a černoši a opýtam sa ťa- vieš ako vyzerá Líbya dnes- ak, nie, tak radšej nechci vedieť, sú zabíjaní krestania, sú zabíjaní černoši, vláda nemá nič pod kontrolou, všade vládnu rozličné ozbrojené gangy- ja sa tomuto venujem dlhodobo, mám kontakty na Líbyjcov, viem čo a ajak a ako hovorím je to na dlho....- ale ver mi,že čas ukáže a už pomaly začína ukazovať že Muammar bol velký vodca....
Takže najprv ku menovanému Muhammarovi a Líbii .
Chlapec môj , Ty si chýbal v škole ??? Aj keď za socíku sa trochu inak podávalo učivo , tak či tak je pravda trochu iná .
http://sk.wikipedia.org/wiki/Líbya
Ľudia sa mali dobre ??? Nuž kto ako .
Máš kontakty ??? Ale aké a na koho .
Lebo podľa mňa to sú nejaké zbytečky bývalých študenov a títo boli trochu iná kasta - synovia novodobých zbohatlíkov .
No jadro výchovy v nich aj tak ostalo . Ako srali niekde za stanom v dunách na púšti , tak isto kadili na internátoch . Keď bol ramadán , tak všetko šlo bokom a niekde na ihrisku sa ovce zabíjali ...

Kamil a spol, vy už nemáte ani poňatie- ako Rado,tak aj Milan už dávno Kisku prekuli a odmietli mu vyjadriť plnú podporu, neviem, ale ludia spamatajte sa- chce to určitú dávku abnormality, donekonečna podporovať niekoho, kto verejne podporuje fašizmus na Ukrajine,kto verejne podporuje teroristický,pirátsky štát (http://www.porada.sk/stat) Kosovo a pod.- Panebože bratia, sestry v Kristu-začnite už rozmýšľať- Rado a Milan už začali...,oni tiež nemajú radi Fica, ale už prekukli že Kiska je ZLO...,ale poniektorí už tak sú proti ficovsky zameraní,že budú volit aj diaba proti Robertovi a nad Kiskovou fotografiou onanovať 3 krát denne...
Milan a Rado možno Kisku prekukli , no na výsledky ich konania si radšej počkáme .
Kňažko už viacej kabátov prevrátil a Rado pozerá do budúcnosti , kde by našiel plnší válov ...

P.S.:
...a ozaj ...ku tomu onanovaniu .
Táto činnosť je prospešná pre obe pohlavia ;)... veď čo Ti budem vravieť ... :rolleyes:...šak to poznáš , keď Ťa Katuška pošle pááá ...či ??? :---:D:D
BXLmiami
26.03.14,12:04
Stanislav, na HRAD!!!!!!!!!!!!
Ficovi za kancelára!:)
Toto myslím celkom vážne. Stanislav, zaslúžil by si si to.:)
:-))) Súhlasím,Kolesík by mal parťáka.Pardon Stano ale neodolala som. :-)))
korela
26.03.14,12:10
Myslite si, ze tymito prispevkami niekoho presvedcite "prestupit" na inu stranu. Ved kto je rozhodnuiy, tak mu je jedno, co sa tu vypisuje. Obdivujem vas, ze vas to takto dlho bavi. fakt ste na to trenovani :) :)
Ja si veľmi rada pozriem priložené linky alebo príspevky, nepokladám to za škodnú, mnohokrát lepšie riešenie ako čítať noviny.
alaya1
26.03.14,12:12
Korela- myslim vsak, ze ta aj tak nepresvedcili prehupnut na druhu stranu.
korela
26.03.14,12:22
http://www.omediach.com/tv/item/2471-scientologovia-chcu-zastavit-vysielanie-dokumentu-na-rtvs
Scientológovia chcú zastaviť vysielanie dokumentu na RTVS

08.10.2013 12:55 | TV (http://www.porada.sk/tv#__AUTOKW) | mk
Kontroverznému hnutiu scientológov sa nepáči film, ktorý má v programe RTVS.
korela
26.03.14,12:42
Korela- myslim vsak, ze ta aj tak nepresvedcili prehupnut na druhu stranu.
Ja nemám vôbec na mysli, aby sa ľuďom dokazovalo, kto má koho voliť. Ale aj cudzí názor môže človeka poučiť.
A to nehovorím o metóde červených veľkých písmen v tejto téme. O rok, keď si to po sebe autor prečíta, sám uzná, že je to prestrelené.
Mne ani jeden zo 14 kanditátov nevyhovuje. Kiska je amatér. Uvidíte, čo sa z toho vyvinie.
Mne by sa napr. páči Ing. Binder, vzdelanec technicky aj humanitne. Rozhľadený človek, čo niečo dokázal. A jemu podobné typy.
Za Kiskom predovšetkým obchod s neznámym pôvodom kapitálu. K D.A. sa nebudem vyjadrovať.
Tajné služby vedia svoje, tu je to predovšetkým stále o sympatiách. To je málo, iba povrch. V podstate nevieme, čo konáme. Iba, to že ľudia nechcú jednofarebné riadenie štátu.
Ale keď sa obzrieme dozadu, čo nám demokracia=všetky doterajšie strany a vlády priniesli za tých 20 rokov.
Ešte spomeniem, ako Kiska "nechápal" v poslednej debate s Ficom otázku Kosova, Fico ho nepresvedčil ani tým, že v našom parlamente zahlasovali všetky strany do jednej za neuznanie Kosova okrem Maďarov.
korela
26.03.14,12:51
Nerozčuľuj sa korela,máš to jedno,aj tak to neovplyvníš.Pozri ako Putin otvoril Pandorinu skrinku-Krym,je tam väčšina Rusov,tak k Rusku.Sleduj pokračovanie a uži si zatiaľ života.Čo sa má stať (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) sa stane.
Si nadobudla dojem, že sa rozčuľujem? Nemám rada, ak mi niekto vkladá svoje dojmy za moje cítenie a konanie. Ja to konštatujem. No, a keďže mám info i z druhej strany, tak si myslím, že si to môžem dovoliť.
.
Vychádzajúc z tvojej poslednej vety v príspevku, ak vyhrá Fico, veď to dopadlo, ako sa malo stať. Sleduj pokračovanie a uži si zatiaľ života. Tvoje slová, nie moje.
Petra Nová
26.03.14,13:06
Spoločné tlačové vyhlásenie pána Kisku bolo fraškou, keď jeden aktér vôbec neprišiel a druhý sa zdráhal prísť k mikrofónu.
http://www.ta3.com/clanok/1037297/knazko-podporit-kisku-neprisiel-prochazka-to-urobil-nepriamo.html


Scientológovia na sociálnych sieťach takmer "umlátili" Kňažku a Procházku, že verejne nepodporili Kisku. A tak ako mopslíkovia prehodnotili pôvodné vyjadrenia a písomne v médiach vyhlásili, že osobne budú voliť Kisku. Len oni. Kňažko v politike skončil, ale Procházka zostáva a má veľké ambície. Mám zato, že to dodatočné vyhlásenia Procházku o tom, že bude voliť Kisku, ho v budúcnosti budú "túze" mrzieť. Voliť kandidáta s väzbami na scientológov ho bude handicapovať po celú jeho politickú kariéru.

V tejto súvislosti pripomeniem slová Antona Hykischa
... "Ako bývalý diplomat sa vám môžem zaručiť, že s ľuďmi tohto typu NIKTO, NAOZAJ NIKTO nebude rokovať, politicky ho akceptovať! Ak chcete zničiť obraz Slovenska a utŕžiť medzinárodnú hanbu, voľte pána Kisku! Good luck!"

http://diskusneforum.sk/23581/svedectvo-spisovatela-anton%20a-hykischa (http://diskusneforum.sk/23581/svedectvo-spisovatela-anton%20a-hykischa)
erik555
26.03.14,13:41
V tejto súvislosti pripomeniem slová Antona Hykischa
... "[FONT=Verdana]Ako bývalý diplomat sa vám môžem zaručiť, že s ľuďmi tohto typu NIKTO, NAOZAJ NIKTO nebude rokovať, politicky ho akceptovať! Ak chcete zničiť obraz Slovenska a utŕžiť medzinárodnú hanbu, voľte pána Kisku! Good luck!"
]
Ja co tak sledujem politiku na Slovensku od osamostatnenia sa, tak zacinam mat pocit, ze jedina hanba je ta, ze z obycajnych ludi si tu politici urobili trhaci kalendar. Hanba je ta, ze sme v Europskej unii a ludia tu pomaly zivoria! Ked maju pracu, tak su otrokmi za minimalne mzdy (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW) a ked nemaju pracu, tak socialne citiaci sam velky Fico este tych chudakov ide aj za par drobnych buzerovat. Hlavne, ze obycajny ludia nemozu za hospodarsku krizu a nemozu za to pykat. Ale pykaju! To je ta slavna Europska unia! Necudujem sa, ze Kotleba tu zastavu nazval modrou handrou...to vraj ako keby tu bola na uradoch vztycena nemecka vlajka :D
korela
26.03.14,13:48
Prezident požiadal RTVS o vysielací priestor

Pošli na FacebookPošli na TwitterPošli na GoogleVytlačiť
Zdroj: SITA, redaktor: redakcia , pridané: 25.03.2014

RTVS odvysielanie navrhuje v stredu 26. marca po hlavných správach vo vopred dohodnutom rozsahu
Prezident požiadal RTVS o vysielací priestor

Prezident Slovenskej republiky Ivan Gašparovič požiadal v liste RTVS o vysielací čas k prezidentským voľbám, chce spraviť vyhlásenie.
http://server.sk/zaujimavosti/spravy-z-domova/prezident-poziadal-rtvs-o-vysielaci-priestor/
korela
26.03.14,14:41
http://aktualne.atlas.sk/cnn-zaradila-bratislavu-medzi-sest-najfascinujucejsich-pohranicnych-miest-v-europe/dnes/zaujimavosti/
CNN zaradila Bratislavu medzi šesť najfascinujúcejších pohraničných miest v Európe
Dnes 15:28 TASR
LukyKs
26.03.14,14:45
Na teplomeri +1°C a poletuje sneh (!).V Česku napadalo na severe 25 cm snehu.

Zas česi dostali
a 25 cm

a to ťa potešilo
alebo zarmútilo ? :D
Zarmútilo,teším sa na teplo (ak nejaké bude) a tiež plynomer by sa už mohol prestať pretáčať ostošesť.

Také lachké nevyjéééš ?

Zavrieš kohútik = netočí sa :D
Si sa toto-ono? Potrebujem vyhrievať kosti a dobíjať baterky.Donde aj teba,lebo len čas je ten najspravodlivejší...

Donde ?

A kedy ?

PS
Aby som náhodou nebol starší ako ty :D :D
LukyKs
26.03.14,14:46
Ked nejdem volit....dedukovat ze lubim fica:eek:....hmmm....je to jednoduche ...nepojdem ani mensie zlo....
Lujza,nemáš dobrý postoj.........veľa ľudí,čo ide voliť kisku,ho ide voliť preto,že NEVOLILI ficka v prvom kole,nie preto že volili kisku v prvom kole................pouvažuj ešte nad tým,čo som napísala.........
S tymto nesuhlasim, volit niekoho, aby som nevolila ineho. Ak clovek nema vyber podla svojho gusta suhlasim s nevolenim.

A zvolia nám klamára a zlodeja
LukyKs
26.03.14,14:49
S tymto nesuhlasim, volit niekoho, aby som nevolila ineho. Ak clovek nema vyber podla svojho gusta suhlasim s nevolenim.
nuž,nikdy to nebude tak,že každý bude mať na výber,koho voliť..........tých kandidátov by muselo byť snáď tisíc,a ani tak by to všetkým nevyhovovalo.
Momentálne ide o to,koho NEZVOLIŤ

Ja som to navrhoval už asi koncom januára / začiatkom februára :

Nezvoľme si jedného prezidenta, ale

12 mesiačikov
(a tí 2 by to nejako predýchali :D )
LukyKs
26.03.14,14:51
nemajte zbytočne depresie a samovražedné sklony kvoli mínuskam- tolko ako ja s Petrou Novou ich aj tak nebudete v živote mať :-)))),ja len otvorím Poradu a na hlavnej stránke na mňa vybafne info,že tolko a tolko desiatok mínusiek nových,ale ako vravím, depresie z toho nemám, lebo oni nevedia čo činia...:-)
takže za nejakých pár mínusiek si starosti nerobte, hih
:-))) Všetci vieme čo činíme.Ty máš rád totalitu,Biľaka,Kaddáfiho a vyhovuje Ti vláda jednej strany.Ja by som zase nechcela pripojenie ku Krymu,ostnatý drôt a vládu jednej strany,tak volím vrece zemiakov.Obaja vieme čo činíme a o čo nám ide.:-)))
BXL, nechcem začat polemizovať , to je na dlho , napr. ohladne toho Kaddáfiho, nepopieram bol a som jeho fanúšik, ale prečo? Ľudia sa za jeho čias mali dobre, nič im nechýbalo, žili si tam spolu v zhode kresťania, moslimy a černoši a opýtam sa ťa- vieš ako vyzerá Líbya dnes- ak, nie, tak radšej nechci vedieť, sú zabíjaní krestania, sú zabíjaní černoši, vláda nemá nič pod kontrolou, všade vládnu rozličné ozbrojené gangy- ja sa tomuto venujem dlhodobo, mám kontakty na Líbyjcov, viem čo a ajak a ako hovorím je to na dlho....- ale ver mi,že čas ukáže a už pomaly začína ukazovať že Muammar bol velký vodca....
Našťastie, Sýria vyzerá zachránená, Bashar spolu s Rusmi to ustáli a nedovoli fašistom z EÚ ju ovládnuť

KRYM- Bxl- Krym bol odjakživa Ruský....a ludia chcú byť Rusmi, bohužial aj tu váš oblúbenec p. Kiska , verejne podporuje fašisticku, nikým nevolenú vládu

BXL, skús niekedy si na nete nájsť aj pravdivé správy, nezaujaté- vačšinou sú to ruské media, ktoré sú jedine ako tak nestranné , v SME a podobných zapredaných plátkoch pravdu nenájdeš...[/QUOTE]

Týmto sa vysvetľuje všetko... Diagnóza je jasná![/QUOTE]
Padol na hlavu :D
LukyKs
26.03.14,14:57
Pochopil som prečo ten pako = Stano tak propaguje ficka

že on zo zásady nemínuskuje

KLAME


26.03.14 16:47
Stanislav 1975
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 16:46
kopretinka
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Užitočné
26.03.14 06:54
Stanislav 1975
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
erik555
26.03.14,15:09
http://aktualne.atlas.sk/cnn-zaradila-bratislavu-medzi-sest-najfascinujucejsich-pohranicnych-miest-v-europe/dnes/zaujimavosti/
CNN zaradila Bratislavu medzi šesť najfascinujúcejších pohraničných miest v Európe
Dnes 15:28 TASR
Ako pohranicne mesto mozno, ze ich niecim fascinuje, ale ako hlavne mesto tu nie je co fascinovat....taka velka dedina oproti hlavnym mestam v susednych statoch. S Prahou, Viednou, Budapestou sa nase hlavne mesto nema cim rovnat. Bieda, bieda, bieda...
LukyKs
26.03.14,15:22
Mám robotu. Tak zatiaľ stručne.
Voľte si koho chcete, ja poviem IBA za seba.
Radšej budem voliť :
- "úžerníka" - Pozor !!!!! bolo to v rámci zákona (a vraj iba 12% p.a. )
- "scientologa " - čo už také by im o Slovensku vykecal :D
lebo ako prezident podľa mňa týmto nepredstavuje žiadne riziko pre mňa, ani Slovensko (http://www.porada.sk/slovensko#__AUTOKW)
//
ako
///
- klamára
- toho, čo dovolí rozkrádať z rozpočtu aj EU fondov
- bol ako jediný predseda strany v Gorilabyte
- "vlastnou hlavou" zabezpečil pre stranu čierne peniaze
- komunistu - tí predsa chceli "vládu proletariátu" na celom svete - - to sa nejakí scientologovia so svojimi plánmi može niekde v kútiku krčiť
///
A keby sa stal prezidentom, to by ste iba pozerali, ako by sa salámovou metodou menili právomoci prezidenta
Takýto
- by určite nemal dostať bezpečnostnú previerku !!!!!!!!!!
- je pre nás riziko, či ako prezident, či ako priemer
buchač
26.03.14,15:25
http://aktualne.atlas.sk/cnn-zaradila-bratislavu-medzi-sest-najfascinujucejsich-pohranicnych-miest-v-europe/dnes/zaujimavosti/
CNN zaradila Bratislavu medzi šesť najfascinujúcejších pohraničných miest v Európe
Dnes 15:28 TASR
Ako pohranicne mesto mozno, ze ich niecim fascinuje, ale ako hlavne mesto tu nie je co fascinovat....taka velka dedina oproti hlavnym mestam v susednych statoch. S Prahou, Viednou, Budapestou sa nase hlavne mesto nema cim rovnat. Bieda, bieda, bieda...

Porovnávaš síce hlavné mesta , no porovnať sa nedá ANI s KOŠICAMI ... ;)

... a to nevravím ako rodený košičan ... TOTO povedali iní ...
Platy a iné (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW) aspekty neriešim .

https://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=bratislava+a+ko%C5%A1ice&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#channel=suggest&q=bratislava+a+ko%C5%A1ice+porovnanie&rls=cs
misoft
26.03.14,15:27
Kamil a spol, vy už nemáte ani poňatie- ako Rado,tak aj Milan už dávno Kisku prekuli a odmietli mu vyjadriť plnú podporu, neviem, ale ludia spamatajte sa- chce to určitú dávku abnormality, donekonečna podporovať niekoho, kto verejne podporuje fašizmus na Ukrajine,kto verejne podporuje teroristický,pirátsky štát (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) Kosovo a pod.- Panebože bratia, sestry v Kristu-začnite už rozmýšľať- Rado a Milan už začali...,oni tiež nemajú radi Fica, ale už prekukli že Kiska je ZLO...,ale poniektorí už tak sú proti ficovsky zameraní,že budú volit aj diaba proti Robertovi a nad Kiskovou fotografiou onanovať 3 krát denne...
Než som až sem došiel.... to bolo čítania...
Ale reakcia na Stana.
Ľudia sa spamätali.
1) Aký fašizmus na Ukrajine? Chceli slobodu, nechceli autoritatívneho "samovládcu". Lebo ak ty to považuješ za fašizmus - tak potom bol aj u nás v 1989!
2) Podpora Kosova - kto povedal, že je to teroristický, pirátský štát? Aj Kosovčania chcú mať svoju vlasť. Alebo aj my (Slováci) sme v teroristickom, pirátskom štáte, keď sme chceli samostatnosť?
3) Krym (to nespomínaš, ale pripomeniem) - 1968. Aj tu boli ohrození Rusi? A predsa ruské vojská si sem napochodovali ako domov - presne ako na Kryme.

Takže si to rozober - než niečo sem hodíš.
g.mirka
26.03.14,15:41
dostali ste sparadla? :D
Excise Duty
26.03.14,15:51
Posledný kamikadze

Bezpečnostným rizikom by Fico mohol byť už len preto, že prezidenta si „v krátkom čase“ predstavuje silnejšieho ako premiéra.

Začať s hypotézou, že predseda Fico už horko ľutuje svoju kandidatúru, nie je hrdinstvo, keďže pravdivosť výroku je neoveriteľná. V kúdoloch dymu zo spaľovacích motorov jeho kampane sa však vznášajú indície o panike, ktorá mu zachvátila dušu. Ľutuje-neľutuje, ak mu v stredu na cestu do RTVS štáb nepribalí plienky, diskusiu bude ozaj cítiť.

Na paniku ukazuje batéria revolučných nápadov, k akým by sa Fico nikdy neuchýlil, keby v kampani vyhrával. Ponukou, že v prípade zvolenia podstúpi bezpečnostnú previerku, akoby šéf kampane – minister kultúry – vykradol film Posledný kamikadze. Môžeme sa aj pýtať, prečo o previerku nemal Fico záujem predtým, než sa stal premiérom.
Podstatnejšie tu však je, že posedenia v konšpiračných bytoch sú aspoň takým bezpečnostným rizikom ako účasť na kurzoch (prednáškach) scientológie. Otázkou tiež je, či sú vzhľadom na vydierateľnosť nebezpečnejšie styky so scientológmi, alebo, ehm, s mladými slečnami. Teda už tých hodnostárov, ktorí žijú v, ehm, tradičnej slovenskej rodine.

Samozrejme, vieme, že Fica by hladko preverili aj na top, top, top secret. Tristnou pointou tejto previerkovej kamufláže totiž je, že NBÚ tak, ako vyzerá dnes, udelí najvyšší stupeň každému, kto by bol bezpečnostným rizikom vtedy, keď vznikali inštitúcie na ochranu štátu, ústavy a demokracie.

Na rozdiel od Kisku, ktorý je potenciálnym ohrozením režimu Smeru, keďže na kapitalistu a milionára nevyrástol cez štátne zákazky ani európske dotácie (http://www.porada.sk/dotacie#__AUTOKW), ale vlastnou usilovnosťou a podnikateľským duchom. Osoby, čo nie sú zaviazané strane a vláde, ani ich veľmi nepodporujú, od Magalu previerku nedostanú.

Keby sa niekomu málila Vazovova a dcéra Halásza, tak bezpečnostným rizikom by Fico mohol byť už len preto, že prezidenta si „v krátkom čase“ predstavuje silnejšieho ako premiéra. Toto, na rozdiel od „zváženia pôsobenia v politike“, nedementoval, takže debata v RTVS by sa dnes mala začať otázkou, či ako prezident pripravuje štátny prevrat, prípadne ústavný puč.

Zrejmé je, že posledné metre beží Fico vo veľkej obave, čo bude, až svitne nedeľa. Niežeby sa dala dať ruka do ohňa za jeho prehru, ale ak sám panikári, tak jej mrazivý dych asi cíti na krku.

utorok 25. 3. 2014 18:32 | Peter Schutz


Čítajte viac: http://komentare.sme.sk/c/7148443/posledny-kamikadze.html#ixzz2x5XpdGAP
korela
26.03.14,16:08
erik555
26.03.14,16:33
"Fico v zahraničí: Čo považujete za najväčšiu prednosť Slovenska?
Miernu povaha ľudí, ktorí žijú na Slovensku z hľadiska sociálnej výdrže. Nechceli mi veriť kolegovia, premiéri a premiérky, keď som chodil na európsku radu, že na Slovensku je bežný dôchodok (http://www.porada.sk/dochodok#__AUTOKW) 280 €. Nechceli mi veriť, že vo firme človek zarába 450 €. Povedali mi, že to je nemožné z takého niečoho vyžiť. Práve schopnosť ľudí žiť z nízkych príjmov, postarať sa o svoje rodiny aj za cenu, že títo ľudia robia často v dvoch, troch zamestnaniach, to je prednosť Slovenska. Sme podstatne životaschopnejší ako sú Francúzi, Španieli, Portugalci. Máme pred nimi náskok. Keby takáto situácia padla Španielom, že majú žiť z 300 alebo 400 €, tak asi zapália krajinu, ale naši ľudia žijú a idú ďalej. Toto je naša prednosť. A preto aj keď prídu ťažké časy, tak podstatne jednoduchšie ťažké časy prežijú krajiny ako je Slovensko."

Mame sa cim chvalit!!! Tupec Ficovsky, taki ludia su mu dobri pred volbami, ked si potom vsetci v statnom politickom sektore nabaluju vrecka! No naozaj by to chcelo vsetkych tam hore hnat s cepami, vidlami! Ale slovaci radi robia otrokov...
MisheliQ
26.03.14,16:42
niektorí aké dedukcie a konšpiračné teórie tú dávate....vy tuším vidíte Procházkovi rovno do hlavy a viete aj to, čo on sám ani len netuší :D :D nebudete vy mentalisti??

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/s720x720/1558538_213636788835425_254325356_n.png
Excise Duty
26.03.14,16:53
Včera som upozornila na vysielanie dokumentu o scientológii na dvojke RTVS...

Daj niečo aj o slobodomurároch, dnes si tuším na nich na chudákov už nikto nespomenie...
LukyKs
26.03.14,16:58
Ked nejdem volit....dedukovat ze lubim fica:eek:....hmmm....je to jednoduche ...nepojdem ani mensie zlo....
A neľúbiššš ? :D
Excise Duty
26.03.14,17:01
LukyKs
26.03.14,17:02
Debaty o politike nemusim...vzdy su plne agresie a urazok..na konto tych co maju iny nazor na vec,osobu...clovek moze byt super na kazdy smer...ale ak ma iny nazor v ramci politiky.....je hned debil....nehovoriac o tom,ze sa takto kastuju ludia aj v ramci rodiny....smutne.
No ja práveže sa snažím vysvetliť všetkým okolo,že pohľad na politiku je každého osobná vec a ten kto nemá taký istý názor ako ja môže byť môj priateľ.Má na svoj názor právo.Toto treba Slovákov naučiť.



Pokiaľ ho iba volí, ale neobhajuje / nepropaguje = OK

(inak KO :D :D )
LukyKs
26.03.14,17:05
Včera som upozornila na vysielanie dokumentu o scientológii na dvojke RTVS. Ten film by si mal pozrieť každý povinne. Preto, aby bol informovaný. Kto ho dopozerá do konca, nemôže inak len skonštatovať, že je to desivé pozeranie a počúvanie.

Krátka charakteristika scientológie podľa nemeckého Úradu na ochranu ústavy: je to totalitárna psychologická sekta, s jednoznačne politickými ambíciami, s vlastnou tajnou službou a "vojenskou pokladnicou", ktorá má k dispozícii prakticky neobmedzené finančné prostriedky.

Ten film je aj na YOU TUBE a možno si ho pozrieť tu:
https://www.youtube.com/watch?v=1x6Vdim-yzE


Príbeh Kisku je akoby kópia príbehu ľudí, cez ktorých sa scientológia etabluje v štátnych orgánoch v rôznych častiach sveta.



skoro ako katolíci :D
LukyKs
26.03.14,17:07
Stanislav, na HRAD!!!!!!!!!!!!
Ficovi za kancelára!:)
Toto myslím celkom vážne. Stanislav, zaslúžil by si si to.:)

Takže ty si nepočula, že pri havárii padol na hlavu ????????????????
LukyKs
26.03.14,17:11
Korela- myslim vsak, ze ta aj tak nepresvedcili prehupnut na druhu stranu.
Ja nemám vôbec na mysli, aby sa ľuďom dokazovalo, kto má koho voliť. Ale aj cudzí názor môže človeka poučiť.
A to nehovorím o metóde červených veľkých písmen v tejto téme. O rok, keď si to po sebe autor prečíta, sám uzná, že je to prestrelené.
Mne ani jeden zo 14 kanditátov nevyhovuje. Kiska je amatér. Uvidíte, čo sa z toho vyvinie.
Mne by sa napr. páči Ing. Binder, vzdelanec technicky aj humanitne. Rozhľadený človek, čo niečo dokázal. A jemu podobné typy.
Za Kiskom predovšetkým obchod s neznámym pôvodom kapitálu. K D.A. sa nebudem vyjadrovať.
Tajné služby vedia svoje, tu je to predovšetkým stále o sympatiách. To je málo, iba povrch. V podstate nevieme, čo konáme. Iba, to že ľudia nechcú jednofarebné riadenie štátu.
Ale keď sa obzrieme dozadu, čo nám demokracia=všetky doterajšie strany a vlády priniesli za tých 20 rokov.
Ešte spomeniem, ako Kiska "nechápal" v poslednej debate s Ficom otázku Kosova, Fico ho nepresvedčil ani tým, že v našom parlamente zahlasovali všetky strany do jednej za neuznanie Kosova okrem Maďarov.

To ste ozaj takí blbí, že ste skočili fickovi aj na Kosovo ?????????????????????????

A argumentujete tým ? :D

Pokiaľ viem v EU ho neuznali okrem nás 3 (slovom TRI !!!!!!!!!! ) štáty

t. j. nejakých 20 ho UZNALO
Excise Duty
26.03.14,17:12
Príliš známy Fico

Fico nie je v zahraničí uznávaným politikom. Slovensko (http://www.porada.sk/slovensko#__AUTOKW) pod jeho vedením má povesť krajiny, ktorá nevie, čo chce a v ktorej sa stranícke záujmy nadraďujú všetkému ostatnému.

Podpora francúzskeho a českého prezidenta i šéfa Európskeho parlamentu na prvý pohľad potvrdzujú, že Robert Fico hovorí pravdu, keď sa snaží oproti Andrejovi Kiskovi prezentovať ako svetovo uznávaný politik.

Francois Hollande a Martin Schulz však Fica nepodporujú ako im blízkeho európskeho ľavicového politika, ale z čírej vypočítavosti.
Čoraz slabší Hollande v ňom vidí toho, kto prikývne na francúzske snahy na oslabenie politiky úspor a za vyššie prerozdeľovanie v eurozóne. Martin Schulz zase potrebuje čo najviac poslušných poslancov Smeru v europarlamente.

To je jediné, na čom im záleží, aký Fico skutočne je, ich nezaujíma. Pre rovnaké čisto stranícke záujmy bude šéf európskych ľudovcov rečniť na predvolebnom mítingu Viktora Orbána v Budapešti a tiež ho nebude trápiť, že tamojšie voľby už ani nebudú naozaj slobodné.

Miloš Zeman azda ako jediný podporuje Fica i preto, lebo sú si blízki. I uňho je však za tým kus vypočítavosti a zároveň vracia Ficovi pomoc vo vlastnej kampani a pri odprataní pani Klausovej na Slovensko. (K podpore doterajších slovenských prezidentov so zdôrazňovaním nutnosti politických skúseností stačí pripomenúť, kde sami skúsenosti pred prezidentovaním naberali – ako komunistickí funkcionári či po boku Vladimíra Mečiara.)

Fica zo zahraničia nepodporujú preto, lebo ho uznávajú, ale preto, že sa im dočasne hodí. A hodí sa im nie preto, lebo je zásadový a vážený politik, ale preto, lebo spoľahlivo žiadne zásady nemá a to je občas užitočné.

Skutočný obraz Fica vo svete vytvárajú výroky a postoje, ako bol ten víkendový o odmietnutí pomoci pri obrane spojenca. V dnešnom kontexte otázka jednoznačne smerovala k tomu, či Slovensko (http://www.porada.sk/slovensko#__AUTOKW) príde na pomoc členskému štátu NATO napadnutému Ruskom – napríklad niektorému pobaltskému štátu.

Podmieňovať v takomto prípade pomoc rozhodnutím Bezpečnostnej rady, v ktorej má Rusko právo (http://www.porada.sk/pravo#__AUTOKW) veta, jasne znamená pomoc odmietnuť a nerobiť nič, vykašlať sa na spojenecké záväzky a zmluvy, ktoré sa Slovensko (http://www.porada.sk/slovensko#__AUTOKW) zaviazalo dodržať. Niečo také nemôže povedať žiadny slušný a aspoň trochu súdny európsky politik.

O podobných Ficových výrokoch v Európe vedia, že sú úprimnejšie než reči o hodnotách a že sú navyše v zhode so zahraničnou politikou jeho vlády. Slovensko (http://www.porada.sk/slovensko#__AUTOKW) má pod Ficovým vedením povesť krajiny, ktorá buď nevie, čo chce, alebo sa chce v ťažkých situáciách zo všetkého vyvliecť a podriaďuje záujmy medzinárodného spoločenstva i ozajstné záujmy Slovenska politickým záujmom svojich vládcov.

Typickým príkladom je práve uznanie samostatného Kosova, ktoré záujmom Slovenska neodporuje, pretože ani pre tunajšiu maďarskú menšinu neznamená žiadny precedens. Kauzu Kosovo však Fico potrebuje ako inú formu maďarskej karty, a preto ju bude čo najďalej udržiavať pri živote. Fico nemá oproti Kiskovi výhodu medzinárodného uznania, práve naopak. V zahraničí má tú istú nevýhodu ako doma: vie sa o ňom príliš veľa.

pondelok 24. 3. 2014 18:43 | Peter Morvay

Čítajte viac: http://komentare.sme.sk/c/7147150/prilis-znamy-fico.html#ixzz2x5sAJBLs
LukyKs
26.03.14,17:17
Kamil a spol, vy už nemáte ani poňatie- ako Rado,tak aj Milan už dávno Kisku prekuli a odmietli mu vyjadriť plnú podporu, neviem, ale ludia spamatajte sa- chce to určitú dávku abnormality, donekonečna podporovať niekoho, kto verejne podporuje fašizmus na Ukrajine,kto verejne podporuje teroristický,pirátsky štát (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) Kosovo a pod.- Panebože bratia, sestry v Kristu-začnite už rozmýšľať- Rado a Milan už začali...,oni tiež nemajú radi Fica, ale už prekukli že Kiska je ZLO...,ale poniektorí už tak sú proti ficovsky zameraní,že budú volit aj diaba proti Robertovi a nad Kiskovou fotografiou onanovať 3 krát denne...
Než som až sem došiel.... to bolo čítania...
Ale reakcia na Stana.
Ľudia sa spamätali.
1) Aký fašizmus na Ukrajine? Chceli slobodu, nechceli autoritatívneho "samovládcu". Lebo ak ty to považuješ za fašizmus - tak potom bol aj u nás v 1989!
2) Podpora Kosova - kto povedal, že je to teroristický, pirátský štát? Aj Kosovčania chcú mať svoju vlasť. Alebo aj my (Slováci) sme v teroristickom, pirátskom štáte, keď sme chceli samostatnosť?
3) Krym (to nespomínaš, ale pripomeniem) - 1968. Aj tu boli ohrození Rusi? A predsa ruské vojská si sem napochodovali ako domov - presne ako na Kryme.

Takže si to rozober - než niečo sem hodíš.

Ber do úvahy, že pri havárii padol na hlavu :D
LukyKs
26.03.14,17:26
Ščera sa niekto sťažuvav, že dostal 11 mínusiek

To dnes o 19,00 sa prihlásila nejaká Szuka (asi Bischoniková )

a do 19,21 mi dala 12 mínusiek

(šťastie, že som nedal o 1 príspevok viac = 13 a 13 mínusiek = hotové nešťastie :D :D )



26.03.14 19:21
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:21
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:21
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:20
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:20
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:20
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:19
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:11
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:11
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:00
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:00
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:00
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V
LukyKs
26.03.14,17:28
Ščera sa niekto sťažuvav, že dostal 11 mínusiek

To dnes o 19,00 sa prihlásila nejaká Szuka (asi Bischoniková )

a do 19,21 mi dala 12 mínusiek

(šťastie, že som nedal o 1 príspevok viac = 13 a 13 mínusiek = hotové nešťastie :D :D )



26.03.14 19:21
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:21
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:21
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:20
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:20
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:20
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:19
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:11
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:11
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:00
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:00
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:00
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V


No preto :D :D



26.03.14 19:22
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:22
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:22
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:22
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
LukyKs
26.03.14,17:30
Debaty o politike nemusim...vzdy su plne agresie a urazok..na konto tych co maju iny nazor na vec,osobu...clovek moze byt super na kazdy smer...ale ak ma iny nazor v ramci politiky.....je hned debil....nehovoriac o tom,ze sa takto kastuju ludia aj v ramci rodiny....smutne.
No ja práveže sa snažím vysvetliť všetkým okolo,že pohľad na politiku je každého osobná vec a ten kto nemá taký istý názor ako ja môže byť môj priateľ.Má na svoj názor právo.Toto treba Slovákov naučiť.



Pokiaľ ho iba volí, ale neobhajuje / nepropaguje = OK

(inak KO :D :D )

Toto nejaká slepá Szuka Bischoniková prehliadla a ešte neomínuskovala :D
Peggynka
26.03.14,17:51
Debaty o politike nemusim...vzdy su plne agresie a urazok..na konto tych co maju iny nazor na vec,osobu...clovek moze byt super na kazdy smer...ale ak ma iny nazor v ramci politiky.....je hned debil....nehovoriac o tom,ze sa takto kastuju ludia aj v ramci rodiny....smutne.
No ja práveže sa snažím vysvetliť všetkým okolo,že pohľad na politiku je každého osobná vec a ten kto nemá taký istý názor ako ja môže byť môj priateľ.Má na svoj názor právo.Toto treba Slovákov naučiť.



Pokiaľ ho iba volí, ale neobhajuje / nepropaguje = OK

(inak KO :D :D )

Toto nejaká slepá Szuka Bischoniková prehliadla a ešte neomínuskovala :D

Mal by admin oddeliť viac tie hodnotenia,bo my ,čo nám už pomaly trčí parte z vrecka,sa občas netrafíme,sa nám klepú ruky a ty sa potom chváliš,že vyhrávaš súťaž,hehe...
Peggynka
26.03.14,17:55
Na teplomeri +1°C a poletuje sneh (!).V Česku napadalo na severe 25 cm snehu.

Zas česi dostali
a 25 cm

a to ťa potešilo
alebo zarmútilo ? :D
Zarmútilo,teším sa na teplo (ak nejaké bude) a tiež plynomer by sa už mohol prestať pretáčať ostošesť.

Také lachké nevyjéééš ?

Zavrieš kohútik = netočí sa :D
Si sa toto-ono? Potrebujem vyhrievať kosti a dobíjať baterky.Donde aj teba,lebo len čas je ten najspravodlivejší...

Donde ?

A kedy ?

PS
Aby som náhodou nebol starší ako ty :D :D
Hehe,niekomu sa nepáči,že si so mnou dopisuješ. A ak si náhodou starší,tak budeš asi pestovaný a nezhumploval si si schránku zamlada...
LukyKs
26.03.14,18:00
Na teplomeri +1°C a poletuje sneh (!).V Česku napadalo na severe 25 cm snehu.

Zas česi dostali
a 25 cm

a to ťa potešilo
alebo zarmútilo ? :D
Zarmútilo,teším sa na teplo (ak nejaké bude) a tiež plynomer by sa už mohol prestať pretáčať ostošesť.

Také lachké nevyjéééš ?

Zavrieš kohútik = netočí sa :D
Si sa toto-ono? Potrebujem vyhrievať kosti a dobíjať baterky.Donde aj teba,lebo len čas je ten najspravodlivejší...

Donde ?

A kedy ?

PS
Aby som náhodou nebol starší ako ty :D :D
Hehe,niekomu sa nepáči,že si so mnou dopisuješ. A ak si náhodou starší,tak budeš asi pestovaný a nezhumploval si si schránku zamlada...

Takto jemno naznačím :

na mňa už začali prispievať (zo solidarity :D ) do SP

PS1
Zas si nenamýšľaj = Niekomu sa nepáčiš, lebo si píšeš so mnou :D :D :D

PS2
A začínajú ma štekliť ľadviny =
zajtra / pozajtra tu naštartuje mláťačka :d

alebo niekto zablokuje možnosť prispievať do tejto témy - - tzv "predvolebné moratórium"
LukyKs
26.03.14,18:01
Keby sa aspoň do zberu dali predať tie mínusky :D



26.03.14 19:36
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:35
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:35
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
26.03.14 19:35
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V

Neužitočné
Peggynka
26.03.14,18:06
Na teplomeri +1°C a poletuje sneh (!).V Česku napadalo na severe 25 cm snehu.

Zas česi dostali
a 25 cm

a to ťa potešilo
alebo zarmútilo ? :D
Zarmútilo,teším sa na teplo (ak nejaké bude) a tiež plynomer by sa už mohol prestať pretáčať ostošesť.

Také lachké nevyjéééš ?

Zavrieš kohútik = netočí sa :D
Si sa toto-ono? Potrebujem vyhrievať kosti a dobíjať baterky.Donde aj teba,lebo len čas je ten najspravodlivejší...

Donde ?

A kedy ?

PS
Aby som náhodou nebol starší ako ty :D :D
Hehe,niekomu sa nepáči,že si so mnou dopisuješ. A ak si náhodou starší,tak budeš asi pestovaný a nezhumploval si si schránku zamlada...

Takto jemno naznačím :

na mňa už začali prispievať (zo solidarity :D ) do SP

PS1
Zas si nenamýšľaj = Niekomu sa nepáčiš, lebo si píšeš so mnou :D :D :D

PS2
A začínajú ma štekliť ľadviny =
zajtra / pozajtra tu naštartuje mláťačka :d

alebo niekto zablokuje možnosť prispievať do tejto témy - - tzv "predvolebné moratórium"
Nenamýšľam si,len som uvažovala,za čo si dostal dve mínusky (sranda,nie?)
LukyKs
26.03.14,18:10
26.3.2014 cca 11 hodín


Ja síce mínusky zo zásady nedávam, naposledy som ich dal jednej holke pred 3 rokmi, vlastne vtedy sme sa spoločne vyšantili navzájom parádne :-), pozdravujem Llivku :-), ale ked chceš tú mínusku,a preto že si kamarát ti ju dávam sitenko a nezabudni poďakovať :-)

Presne takto "KLAMÚ" socialisti







26.03.14 19:03

Stanislav 1975 (http://www.porada.sk/member.php?u=66814)

Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V (http://www.porada.sk/228546-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-v-post2522243.html#post2522243)
Neužitočné


26.03.14 19:03

Stanislav 1975 (http://www.porada.sk/member.php?u=66814)

Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V (http://www.porada.sk/228546-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-v-post2522239.html#post2522239)
Neužitočné


26.03.14 19:03
alaya1 (http://www.porada.sk/member.php?u=84119)

Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V (http://www.porada.sk/228546-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-v-post2522232.html#post2522232)
Neužitočné


26.03.14 19:03
sito (http://www.porada.sk/member.php?u=110811)

Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V (http://www.porada.sk/228546-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-v-post2522230.html#post2522230)
Neužitočné


26.03.14 19:03

Stanislav 1975 (http://www.porada.sk/member.php?u=66814)

Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V (http://www.porada.sk/228546-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-v-post2522224.html#post2522224)
Neužitočné


26.03.14 19:03

Stanislav 1975 (http://www.porada.sk/member.php?u=66814)

Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V (http://www.porada.sk/228546-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-v-post2522221.html#post2522221)
Neužitočné




Za 1 minútu 4 neužitočné