Daska
24.03.06,07:07
Viem ze teraz je najviac roboty, ale v pondelok 27. 3. 2006 budem v Rbk, mam tam pracovne stretnutie o 13,30.

Preto vsetky Ruzombercanky z porady pozyvam na kafeeeee(popripade aj caj, pre tie ktore kavu nepiju :D), dievcata treba troska aj relaxovat, pol hodinky Vas nezabije...:D:D:D

PS. Alenka mozem Ta zobrat domkov, ak nepojdes v nejaku nerozumnu dobu...
Jozef Mihál
24.03.06,06:24
Ejha, v pondelok od 8.00 do 16.00 som v PP a po 16.00 idem do BA - žeby cez RK?
Jozef Mihál
24.03.06,06:42
OK, v pondelok po 16.00 sa ozvem.
alušik
24.03.06,07:05
Fíha, super. Jasné, že sa pripojím. Domov chodím v rozumnejšom čase...:D t.j. najneskôr 15,30. Ale tentokrát si nemôžem nechať ujsť príležitosť spoznať p. Mihála osobne.:) ;)
Takže Dáši, pojdem späť určite s Tebou.
Simonab
24.03.06,07:15
Tiež sa pripájam. Ja už mám po DP. Včera posledná s.r.o.. Tfuj.:D Dievčatá vôbec vám nezávidím. No a tiež rada spoznám p.Mihála. Ak sa nezľakne ako Anton z Oravy čisto ženskej zostavy.
Takže Dáška už len upresniť čas a miesto.;) :p
Simonab
24.03.06,07:39
to zalezi na Vas, ja sa tam az tak nevyznam
No a čo tak v Kultúre. Myslím, že Majka niečo vymyslí.:p :p
Jozef Mihál
24.03.06,08:08
...a tiež rada spoznám p.Mihála. Ak sa nezľakne ako Anton z Oravy čisto ženskej zostavy.

Po školení pre cca 100 pracovníčok VšZP mikrostretko s piatimi šikovnými Poraďáčkami určite zvládnem.

Miesto prosím vyberte tak, aby som tam trafil idúc z Popradu a dalo sa tam parkovať.
Jozef Mihál
24.03.06,08:10
O 17.00
Melnick
24.03.06,08:15
Po školení pre cca 100 pracovníčok VšZP mikrostretko s piatimi šikovnými Poraďáčkami určite zvládnem.

Miesto prosím vyberte tak, aby som tam trafil idúc z Popradu a dalo sa tam parkovať.

Simonka vybrala "Kultúru" a myslím,že je to správna voľba
-je v centre
-má parkovisko
-je to aj príjemné prostredie

Teším sa.:)
bendži
24.03.06,08:19
fiiiha dievčatá :) znie to super, žeby som si spravila v pondelok relaxačný výlet do Ružomberka?
alušik
24.03.06,08:21
No tak to Dáši vyzerá, že to nebude len polhodinka.:D Snáď mi to teda polovička umožní, prísť domov v neurčenom čase....;) No jasné Monča, isto príď.
alušik
24.03.06,08:49
Prípadne ma Dáška prídeš navštíviť do práce, robím dosť blízko Kultúry.:D
bendži
24.03.06,09:13
No tak to Dáši vyzerá, že to nebude len polhodinka.:D Snáď mi to teda polovička umožní, prísť domov v neurčenom čase....;) No jasné Monča, isto príď.

Ali ja zatiaľ nič nesľubujem, uvidím, ako sa situácia vyvinie do pondelka, no tiež idem máknuť a mooooožno sa uvidime v pondelok.... :)
Simonab
24.03.06,09:15
Uff ale ste sa rozbehli.:D Vidím, že Kultúra vyhovuje každej. Monika určite príď, trošku zrelaxuješ a potom hor sa znovu do roboty:D . Dáška neboj nenecháme Ťa len tak trčať niekde vonku.
Dievčatá a keď nebudete niektorá stíhať nezištne sa hlásim na výpomoc.;) :rolleyes: Čo nespraví človek pre trošku kávy a pokec:D :D :D ( alebo žeby pre priateľov?;) )
Daska
24.03.06,09:19
...... ........a keď nebudete niektorá stíhať nezištne sa hlásim na výpomoc. ..............

Beriem ta za slovo v utorok mozes natupit... :D:D:D
Simonab
24.03.06,09:23
Beriem ta za slovo v utorok mozes natupit... :D:D:D
Fíha, to aby som nespala a rýchlo dorobila aspoň februárové výplaty.:p
Julča
24.03.06,11:48
Alenka to aj ja, netusila som ze spustim takuto lavinu, som mala na mysli len take malicke mikrostretko, ale som za, teraz uz len si to vyzehlit u polovicky....
Kocky ale my by sme sa mohli aj skor stretnut ako o tej 17,00 co poviete, co budem ja nestastna robit od 14,30 v Rbk???

Daska , ja prídem urcite. Daj vediet a mozeme sa stetnut uz o 14.30 hod. Ja v pondelok budem mat cas.
Uz sa moc tesim. Stretko potrebujem ako soľ.
Ahoj
alušik
24.03.06,12:13
Dasi, hotel Kultúra je v centre - určite vieš, bol rekonštruovaný. Keď prejdeš Mostovou ulicou, tak je na "križovatke" tam, kde môžeš odbočiť smerom k tržnici alebo k Tatrabanke, ale ty pôjdeš rovno - z tej strany je hlavný vchod do Kultúry.;)
Simonab
24.03.06,12:22
Nie som síce Ružomberčanka, ale pokúsim sa ti to vysvetliť. Kultúra je bývalý kultúrny dom. Teraz sa to volá Hotel Kultúra. V centre mesta na pešej zóne. Blízko je pošta, dom služieb, Letkova cukráreň, Tatra banka, SLSP, určite neprehliadneš, ružová rekonštruovaná budova. Doparoma nemám navigačné schopnosti. Vieš kde je pošta?
Simonab
24.03.06,12:24
Alenka predbehla si ma. Ja som toľko nad tým maturovala ako to vysvetliť.:D
Jozef Mihál
24.03.06,12:43
Ja si prosím vysvetliť, ako autom z Popradu do Kultúry.
Simonab
24.03.06,12:57
Nóó pokúsim sa. Ako šofér šoférovi?:D Takže vojeme do Ružomberka, prvá svetelná križovatka rovno, ďalšia, stále rovno:p , smer Žilina. A máme tu križovatku na DK tu odbočíme doľava ( tesne pred nemocnicou ). A teraz prejdeme okolo evanjelického kostola, stále rovno okolo okr. súdu, tu odbočíme doľava ( je to druhá ulička od nášho prvého odbočenia:D ) . No a na konci máme po ľavej strane veľké parkovisko. A odtiaľto vidíme aj veľkú ružovú budovu "hotel Kultúra". Zaparkujeme, prípadne zatelefonujeme a my si vás už vyzdvihneme. :p :p
Jozef Mihál
24.03.06,13:00
Ď, je to jasné .
alušik
24.03.06,16:02
Babulky, ja robím na tej odbocke pri Okresnom súde. Oproti na druhej strane, kde je cestovka FIFO. Susedíme s ňou. Ak by ma chcela prísť teda niektorá pozrieť alebo vyzdvihnúť.:)
Daska
24.03.06,16:58
Alenka vobec neviem kde je okresny sud, sak ale ti zavolam a ty si po mna prides :D:D:D
Simonab
24.03.06,17:38
Alenka vobec neviem kde je okresny sud, sak ale ti zavolam a ty si po mna prides :D:D:D
Dáška a ja som čo od macochy? Môžeš zavolať keď budeš hotová u klienta. Vyzdvihnem ťa a môžeme prepadnúť Alenku v kancelárii.:D :D
Simonab
27.03.06,18:06
Ahojte, tak sme dokávičkovali. Mali sme vzácnu návštevu z Bratislavy Jožka Mihál. Musím priznať, že je naozaj super.
Jozef Mihál
27.03.06,18:17
Simonka, potešenie na mojej strane.
alušik
28.03.06,05:59
Fotky hádam Simonka neskôr priloži, ale ak Ťa to naozaj zaujíma, kto je kto, a nevieš sa dočkať, tak pozri túto tému:;)
http://www.porada.sk/t17194-p5-nove-stretko-oravakov-.html
Simonab
14.06.06,19:55
Otváram túto tému. Dievčatá tu niekde spomínali, že by sme sa mali stretnúť. Majka navrhni niečo. :D Mňa nič nenapadá a piatok čochvíľa na obzore.
alušik
15.06.06,04:53
Hm, baby, ak to nebude do konca týždňa, nemôžem sa pridať...:o V pondelok idem na dovolenku.;) Takže šup-šup... zorganizujme, nech je to ešte v piatok... Ak sa Vám dá, samozrejme.:D
ajacik
15.06.06,05:53
Hm, baby, ak to nebude do konca týždňa, nemôžem sa pridať...:o V pondelok idem na dovolenku.;) Takže šup-šup... zorganizujme, nech je to ešte v piatok... Ak sa Vám dá, samozrejme.:D

aj ja by som sa s vami chcela stretnúť. už som písala inde v téme, že od piatku som v Ružomberku.
A nemohli by sme sa stretnút niekde von? Ja budem mať so sebou aj psíka. :)
Simonab
15.06.06,06:30
aj ja by som sa s vami chcela stretnúť. už som písala inde v téme, že od piatku som v Ružomberku.
A nemohli by sme sa stretnút niekde von? Ja budem mať so sebou aj psíka. :)
By nebolo zlé, vonku je teraz krásne. A ja psíkov zbožňujem. Rozmýšľam teraz kde by sa dalo posedieť vonku. Majkáááá. Ozvi sa. Alenka kde by si navrhla ty? Sa mi zdá že niekde za gymplom je pizzéria tam sa dá aj vonku sedieť.
Melnick
15.06.06,06:38
By nebolo zlé, vonku je teraz krásne. A ja psíkov zbožňujem. Rozmýšľam teraz kde by sa dalo posedieť vonku. Majkáááá. Ozvi sa. Alenka kde by si navrhla ty? Sa mi zdá že niekde za gymplom je pizzéria tam sa dá aj vonku sedieť.
:cool: porozmýšľam,ozvem sa. Aj hore v K.dome sa dá posedieť na terase a sme v centre diania.:p
ajacik
15.06.06,07:08
:cool: porozmýšľam,ozvem sa. Aj hore v K.dome sa dá posedieť na terase a sme v centre diania.:p

K. dom - to je ten hotel Kultura, alebo nieco ine?
ANNAP
15.06.06,09:13
Dobre sa sedí aj v Alžbetke- je tam záhrada
alušik
15.06.06,09:32
Takže, Poraďáčky, zajtra o 15.00 hod. v hoteli Kultúra hore na terase. Počakáme sa dole pred hotelom, tak len info pre opozdilcov, aby nás nehľadali...;) Komu vyhovuje, príďte... :) :p
Zita5
15.06.06,09:33
Poprosili by sme potom aj stretko zdokumenovať ........;)
ajacik
15.06.06,09:38
Takže, Poraďáčky, zajtra o 15.00 hod. v hoteli Kultúra hore na terase. Počakáme sa dole pred hotelom, tak len info pre opozdilcov, aby nás nehľadali...;) Komu vyhovuje, príďte... :) :p

ja sa teším :p
Mohol by mi niekto poslat svoje t.c. na SS? Keby som sa stratila :D:D
dakujem.
Simonab
15.06.06,11:13
No s tou fotodokumentáciou to bude asi problém. Dievčatá sa veľmi fotiť nechcú. Ale niečo vám namaľujeme, aby ste mali aspoň akú takú predstavu.:D Okrem toho Zitka, tiež sa môžeš ozvať, keď pôjdeš do Rbk navštíviť brata. Dáke stretko by sme zorganizovali aj na tvoju počesť.:)
Baby ak súhlasíte s fotom napíšte, inak nechám foťák doma.:o
Zita5
15.06.06,11:44
No s tou fotodokumentáciou to bude asi problém. Dievčatá sa veľmi fotiť nechcú. Ale niečo vám namaľujeme, aby ste mali aspoň akú takú predstavu.:D Okrem toho Zitka, tiež sa môžeš ozvať, keď pôjdeš do Rbk navštíviť brata. Dáke stretko by sme zorganizovali aj na tvoju počesť.:)
Baby ak súhlasíte s fotom napíšte, inak nechám foťák doma.:o

Simonka , chcela by som vyraziť počas dovolenkového obdobia na návštevu a to určite sa Vám ozvem ........dávam slovo, slovíčko :)
kukučka
15.06.06,12:04
mimotemy Simonka len ho zober, chýba nám tvoje foto v zázrakoch prírody :D
Simonab
16.06.06,04:36
Takže: Dnes 16.6. o 15:00 hod., hotel Kultúra na terase.
hostia: Ajačik-Alenka, ďalej skalní: Melnick-Majka,Alušik- Alenka, ANNAP-Hanka,Julča- Mirka, Simonab.........prihláste sa ďalší
Baby beriem ten foťák pre istotu. Ešte by sme mali dať vedieť aj Dáške, aby nepovedala, že sme na ňu zabudli.
ANNAP
17.06.06,09:40
Len tak stručne, snáď ma niekto ešte doplní.Stretnutie sa konalo o 15,00 v KD
v RBK.Zúčastnení : Dáška,ajacik,alušik,Simonab,Julča,Melnick a moja maličkosť.
Rozprávali sme jedna cez druhú o všetkom možnom prevládalo aktuálne ročné zdravotné zúčtovanie a voľby.Alenka prišla s rozkošným psíkom, Dáška fotila.
Rozišli sme sa v dobrej nálade o 19,00 hodine každá iným smerom, dohodneme
ďalší termín.Dievčatá doplňte ma ak som na niečo dôležité zabudla.
p.s. alenka pozrela som si tvoju stránku , dooobrááá
abel
17.06.06,13:24
Dievčence, a to ako? Pozrite na stránku Nitra. Tiež sme mali včera stretko a fotky tam boli zásluhou Zitky "ešte mokré" - hneď včera večer.
Simonab
17.06.06,15:24
Dievčence, a to ako? Pozrite na stránku Nitra. Tiež sme mali včera stretko a fotky tam boli zásluhou Zitky "ešte mokré" - hneď včera večer.
No fotky musí priložiť Dáška. Ona včera fotila. Ja som pre istotu nechala foťák doma. Ale bolo naozaj super. a Alenka má krásneho psíka.
ajacik
19.06.06,17:31
Dievčatá, dakujem za chválu na môjho psíka a Anke a ja pochvalu stránky. :)

Inak, bolo mi s Vami suuuuuuuuper. Som naozaj rada, že sme sa stretli.
A určite sa ešte stretneme, lebo čo tie moje hranolky :D:D:D.

papa ;)
Simonab
19.06.06,18:10
Dievčatá, dakujem za chválu na môjho psíka a Anke a ja pochvalu stránky. :)

Inak, bolo mi s Vami suuuuuuuuper. Som naozaj rada, že sme sa stretli.
A určite sa ešte stretneme, lebo čo tie moje hranolky :D:D:D.

papa ;)

Alenka, Hanka akú stránku? Niečo mi ušlo? Ja sa nepamätám, žeby okno?:D
ajacik
20.06.06,07:27
Alenka, Hanka akú stránku? Niečo mi ušlo? Ja sa nepamätám, žeby okno?:D

Moja www stránka. :)
Simonab
23.08.06,06:18
Po dlhšom čase skúsim znovu ovoriť túto tému. Viem, že sa v Kubíne konalo také ministretko, ale predsa baby mohli by sme sa stretnúť. Vo štvrtok by mala prísť do Ružomberka Elenka Navrátilová a určite by sa potešila, keby ste prišli viaceré. Aspoň na hodinku cez obedňajšiu prestávku ( to zasa kvôli Alenke:) ). Skúste navrhnúť kde by to mohlo byť. Rozmýšľala som že dakde vonku, ale to naše nevyspytateľné Ružomberské počasie nám to asi nedovolí.
alušik
23.08.06,07:13
Simonka, myslíš zajtra? Alebo až budúci týždeň?
ANNAP
23.08.06,07:17
aj ja som za, ale ak teraz môžem až po 15,45 - robím vrátnika, ozvite sa ,
Alenka, Majka, Simonka.
Simonab
23.08.06,07:24
Myslím zajtrajšok. Včera mi Elenka písala že by prišla. Vlak by jej mal prísť okolo pol dvanástej.
alušik
23.08.06,07:27
Tak platí - zajtra na obed nepôjdem, skočím v rámci obednej prestávky s Vami na kávičku.;) Poobede by som nemohla... Už sa teším-jóoooj, takto moc.:D :p :) Simonka, len pripíš ešte kedy presne a kde.:rolleyes:
Simonab
23.08.06,07:36
No vlak má príchod o 11:28 a to by sme mohli hneď zo stanice ( ak bude Elenka súhlasiť ). A ty vyber dáke posedenie aby si sa mohla aj naobedovať popri tej kávičke. :) Nevadí aj keď by to bolo trošku ďalej auto máme. No a pre tie dievčatá, ktoré by mohli poobede... Hanka skús dať dáky typ. Neviem síce kedy chce ísť Elenka späť, ale to by sme ju dáko prehovorili ( a mohla by aj prespať u nás ). A tiež neviem či sa už Majka vrátila zo sveta:D , nedvíha mi telefón. Mirke zavolám ja a Alenka ty by si mohla pozvať Dášku a Moniku.
alušik
23.08.06,07:44
Dáška sa k nám určite pridá.:) Tak navrhujem 11,45 pred Kultúrou.;)
bendži
23.08.06,08:04
Dievčatá obávam sa že mne sa to zajtra nepodarí :( ale pokúsim sa ešte niečo pošpekulovať a ozvem sa ešte..
ANNAP
23.08.06,08:12
mne to teda zajtra nevyjde, ako som už písala zatváram firmu, môžem až po
15,45 hod, Majka je už doma, včera mi volala, tak prajem príjemnú zábavu, niekedy nabudúce, ak tam budete ešte po pol štvrtej tak volajte
0915825755
Julča
23.08.06,09:02
Ja zajtra prídem určite. Už sa na Vás teším.Teda 11.45 hod pred Kultúrou.
Melnick
23.08.06,09:45
Ak sa mi podarí vyhrabať spod tej kopy papierov čo ma zavalila,:D :D :D tak určite prídem , aspoň aby som pozdravila Elenku:) . A Vás dievčatká tiež.;) ;) ;)
Teším,teším.:) :p :D
Elena Navrátilová
23.08.06,11:13
Domov mám posledný naj vlak o 18,41 hod. z Ružomberka. Takže rada spoznám aj ostatné 17-nástky. Teším sa na Vás aj ja a veľmi.
abel
23.08.06,11:21
Babulky a ja Vás všetky srdečne pozdravujem a srdcom budem s Vami, akurát miesto na sedenie nemusíte rezervovať, ale tiež idem zajtra na obed - ešte stále oslavovať meniny, tak si na Vás spomeniem a jedno cvrnknutie bude na Vaše zdravie.:D :D :D
Simonab
23.08.06,11:54
Babulky a ja Vás všetky srdečne pozdravujem a srdcom budem s Vami, akurát miesto na sedenie nemusíte rezervovať, ale tiež idem zajtra na obed - ešte stále oslavovať meniny, tak si na Vás spomeniem a jedno cvrnknutie bude na Vaše zdravie.:D :D :D
Elenka budeme na teba myslieť a tiež si pripijeme na tvoje zdravíčko.
Elena Navrátilová
23.08.06,12:43
V konečnom dôsledku sa nám to možno podarí aspoň telepaticky, nie?
Melnick
24.08.06,14:06
Neodkladné povinnosti ma prinútili odísť zo stretka o 14:32 ,ale aj tak som bola dlhšie ako som pôvodne predpokladala. Mrzelo ma iba,že som musela odísť- to ja nezvyknem,skôr odchádzam posledná,však Mirka?
Ale vzhľadom k tomu ,že naše stretnutie sa skoro neuskutočnilo :mee: /nepredvídaná smutná udalosť v rodine jednej našej kolegyne/ráno sme ho telefonicky rušili,ale Elenka plánovanú cestu nezrušila a my ostatné sme sa napokon stretli.Na našu kolegynku a jej veľké trápenie sme mysleli:mee: , keby sme tak mohli pomôcť!Ale nedá sa.
Elenka určite poviem to, čo by povedala každá z nás :si strašne fajn a je super ,že sme sa spoznali.
Bendži , Daška - chýbali ste.
bendži
24.08.06,14:51
Je mi ľúto dievčatá, že som nedošla :(
žiaľ momentálne ma viažu najmä termíny v práci, nakoľko o mesiac končím a musím tu podorábať svoje vlastné resty...
Julča
24.08.06,15:22
Nevadí bendži, hádam sa stretneme v Kubíne v septembri, už sa stretko pripravuje. Som rada, že som sa zoznámila s Elenkou. Bolo fajn. Už sa teším na ďaľšie.
Elena Navrátilová
24.08.06,17:30
Dievčence, krásne 17-nástky, bolo mi s Vami úplne super, viem, že sa na Vás môžem hocikedy a v hocičom spoľahnúť. Ostatným čo neboli, nemohli, neplánovali, prajem Vám, aby ste sa mohli dostaviť aj Vy na také super stretko. Len tak zistíte o čom sú dievčence, ktoré sa mohli a chceli zúčastniť. Tu sú slová zbytočné, to treba jednoducho prežiť a porozmýšľam aj nad tým Dolným Kubínom. Ja som sa cítilia fantasticky, ono tá neverbálna komunikácia dáva vytušiť veľa, skutočne veľa, ale verbálna ja najsampravdivejšia. Doporučujem. Došla som v poriadku, bez akejkoľvek ujmy. Ešte raz Vás aj takto zdravím a posielam všetkým veľké ďakujem.
alušik
25.08.06,04:50
Ja som tiež rada, že som spoznala o jedného milého človiečika viac-Elenku.:) Len ma mrzí, že sa mi nedalo zostať s Vami dlhšie - ten čas strašne rýchlo ubehol. No a podľa dohody - navrhujem teda nové stretko v Dolnom Kubíne na 25. 9. Je to pondelok, mesačných platiteľov DPH budeme mať "z krku", tak myslím, že je to dosť dlhý čas vopred a väčšina si bude môcť naplánovať voľno na stretko.:p
alušik
18.09.06,07:27
Obnovujem túto tému, keďže termín začína byť reálnejší. Tak babky-ježibabky, ako sme na tom? Prídete? Chcela som Vás pozvať v piatok na Kubínsky jarmok..., no Majka ešte domka nebude, tak zostáva ako oficiálny termín stretka pondelok 25.9.2006. Kto sa pridá?
Samozrejme, pre tých, ktorí si viete nájsť čas - v piatok sa môžeme aj "zjarmočiť".:D
bendži
18.09.06,07:40
jeeej dievčatá, my máme v pondelok stretko??? a ja opäť nemôžem :( v ten deň som v Blave.. to je smola..
alušik
18.09.06,07:43
jeeej dievčatá, my máme v pondelok stretko??? a ja opäť nemôžem :( v ten deň som v Blave.. to je smola..

Ale Monika...:mee: To ako si si zariadila? Však prvá zmienka bola pred mesiacom.;)
bendži
18.09.06,08:02
priznávam že prvú zmienku som si vôbec nevšimla.. no aj tak.. musím zrovna v ten deň cestovať do blavy na nejaké pohovory, od októbra už totiž budem v BA.. môžem všetky ostatné dni, len ten pondelok nie :(
Julča
18.09.06,08:30
Ak sa nič mimoriadne nestane, tak ja určite prídem. V pondelok doobeda ešte dám vedieť. Už sa na Vás všetky teším.
liba2
18.09.06,09:29
priznávam že prvú zmienku som si vôbec nevšimla.. no aj tak.. musím zrovna v ten deň cestovať do blavy na nejaké pohovory, od októbra už totiž budem v BA.. môžem všetky ostatné dni, len ten pondelok nie :(Monika, len pripomínam, že v stretkovaní môžeš pokračovať aj v BA, radi ťa medzi nami uvítame, len treba sledovať "kafčotref..."
alušik
20.09.06,07:15
Dievčatá, však ja to nechcem znásilňovať na ten pondelok, môžeme to prípadne presunúť kvôli Monike aj na utorok.;)
Simonab
20.09.06,07:33
Dievčatá tak rada by som Vás už videla, ale nemôžem. Prajem Vám aspoň pekné posedenie pri kávičke.
alušik
20.09.06,07:43
No, aby to nedopadlo podobne, ako predchádzajúce stretko, kde sa stretneme až 2.:D No nič, vidím, že musím navrhnúť - po dohode s Dáškou teda dávam návrh na

PONDELOK 16.00 hod. v Malom Parku - reštaurácia OÁZA.
bendži
21.09.06,06:57
len posúvam nahor.. skúste dať súhlas k príspevku od alušik (78), kto môže prísť..

ja budem s vami aspoň v myšlienkach..

:)
Milan Benka
21.09.06,07:17
No, aby to nedopadlo podobne, ako predchádzajúce stretko, kde sa stretneme až 2.:D No nič, vidím, že musím navrhnúť - po dohode s Dáškou teda dávam návrh na

PONDELOK 16.00 hod. v Malom Parku - reštaurácia OÁZA.


Vidím, že OÁZA má úspech aj u vás.
alušik
25.09.06,05:15
Chcem len posunúť- dnes je termín stretka. Teším sa na všetkých, ktorí sa rozhodnú prísť.:) ;)
alušik
25.09.06,11:11
Babuchy - po telefonických rozhovoroch navrhujem teda iný termín stretnutia, keďže väčšina ľudí je chorľavá alebo pracovne zaneprázdnená. Nový termín sa navrhuje na

PONEDELOK 2.10.2006 o 16.00 hod. v reštaurácii Oáza - Malý Park.
Julča
25.09.06,13:04
Je mi to ľúto, ale dnes mi to nevyjde. Ochoreli mi chlapci. Prajem Vám príjemné posedenie a všetky baby aj tie nové zdravím. Ahojte
Melnick
25.09.06,13:15
Miruš,prajeme rýchle vyzdravenie malým beťárikom.:) Žeby sa na ich chorobe už podpísal pobyt v kolektíve?:eek:

Ale ja dnes tiež bohužiaľ nemôžem. Dlho som vegetila,teraz musím doháňať.;)
Daska
02.10.06,14:25
Babuchy - po telefonických rozhovoroch navrhujem teda iný termín stretnutia, keďže väčšina ľudí je chorľavá alebo pracovne zaneprázdnená. Nový termín sa navrhuje na

PONEDELOK 2.10.2006 o 16.00 hod. v reštaurácii Oáza - Malý Park.

Takze ani nahradny termin nevysiel, babenky este zijete????
alušik
03.10.06,05:16
Ja už nenavrhujem žiadny ďalší termín, lebo som zistila, že ak niečo naplánujem ja, určite to nevýjde. Tak už len budem "tichúčko" čakať, kedy niečo navrhnete, ja sa rada pridám.:D
Daska
17.10.06,09:25
Takze ani nahradny termin nevysiel, babenky este zijete????

NA ORAVE A LIPTOVE VSETCI POMRELI A CI CO????

Ludia kde ste kto???
Mala by som chut na kavu...images/icons/icon9.gif
Simonab
17.10.06,09:41
NA ORAVE A LIPTOVE VSETCI POMRELI A CI CO????

Ludia kde ste kto???
Mala by som chut na kavu...images/icons/icon9.gif

Dáška je DPH a to akokeby všetci pomreli.:D Majka tá nevie kde jej hlava stojí, ledva sem nakukne. A jááá, bohužiaľ stále nemóžem. Hádam sa ti niekto ozve. Alenka má malého aj muža v nemocnici, takže asi tiež nie.
alušik
06.11.06,06:29
Ja som síce tvrdila, že radšej už nič nezorganizujem, lebo aj tak nikto nepríde, ale nedá mi, aspoň to nenavrhnúť babuchy.:D Tak ako, neurobíme nejaké stretko? Osobný kontakt je osobný kontakt a ak mám byť úprimná, už mi dosť chýba... Tak kedy?:)
Melnick
06.11.06,06:33
Aj Julča- Mirka chce kávičkovať,ale počkajme dovtedy,kým jej vyzdravejú chlapci.Ja som za.:)
Simonab
06.11.06,14:30
Dievčatá počkajte aj na mňa do budúceho týždňa. Momentálne som mimo Rbk.:rolleyes: Dobehla by som aspoň na chvíľočku. Tiež mi chýbate.
alušik
07.11.06,06:21
Simonka, jasné, že počkáme...:) A navrhne niekto aj konkrétny deň?
toria
07.11.06,12:57
Hľadám či tu nie je nejaký kafčotref v okolí Martina a nikde nič, ozve sa mi nejaký Martinčan, že by sme aj mi založili kafčotrefy, zdá sa mi to veľmi milé. Rada sa stretnem s človiečikmi, ktorý sú na PORADE
Julča
09.11.06,10:46
Mne to najlepšie vyhovovalo tento týždeň, ale budem sa snažiť prísť ak mi to vyjde aj na budúci. V pondelok idem k lekárovi s deťmi a podľa toho sa zariadim, len už navrhnite nejaký dátum.
alušik
09.11.06,12:53
Baby-jagy, zase ak s nejakým termínom nevyrukujem ja, tak asi nikto. Takže navrhujem
UTOROK o 15.00 pred Kultúrou?
Simonab
09.11.06,12:57
Alenka a čo keby sme skúsili tú novú pizzériu u Taliana. Nefajčí sa tam a je tam príjemné posedenie. Boli sme tam s deckami a celkom sa nám páčilo. Ale ja sa prispôsobím väčšine, kde poviete tam prídem ( možno:o ).
alušik
09.11.06,13:03
Simonka, mne je to tiež jedno... Akurát, že zatiaľ netuším, kde tá pizzeria je, ale to je už druhoradé.:D Však to zistím...
bendži
09.11.06,13:26
Dievčatá, ja mám na vás teda smolu :( sledujem tu váš pokec a tajne som dúfala že sa stretnete vo štvrtok a že by som niečo pošpekulovala, aby som vás videla.. Ale v duchu som s vami, tak si to poriadne užite :)
Daska
11.11.06,19:40
Hľadám či tu nie je nejaký kafčotref v okolí Martina a nikde nič, ozve sa mi nejaký Martinčan, že by sme aj mi založili kafčotrefy, zdá sa mi to veľmi milé. Rada sa stretnem s človiečikmi, ktorý sú na PORADE

Pokial viem z Martina je Sadžika a chodieva na stretka do Za, ale tie uz asi tiez davno neboli....
Daska
11.11.06,19:42
Alenka a čo keby sme skúsili tú novú pizzériu u Taliana. Nefajčí sa tam a je tam príjemné posedenie. Boli sme tam s deckami a celkom sa nám páčilo. Ale ja sa prispôsobím väčšine, kde poviete tam prídem ( možno:o ).

Navrhujem stretnut sa jadro o 15,00 pred Kulturou a tam sa dohodneme a zvysok ktory nestiha ma telefon...
jankasm
13.11.06,09:16
Ahojte, môžem sa pridať? ;)

Pre Dasku: Alenka mi spomínala, že ideš autom. Zvezieš ma? :)
Julča
13.11.06,09:50
Baby-jagy, zase ak s nejakým termínom nevyrukujem ja, tak asi nikto. Takže navrhujem
UTOROK o 15.00 pred Kultúrou?

To ma mrzí ale v utorok určite nemôžem. Som sama doma a nemá mi kto postrážiť deti. Vo štvrtok by som asi mohla. Ale na mna sa nespoliehajte.
Prajem Vám príjemný pokec.
Ahojte;)
Daska
13.11.06,19:09
To ma mrzí ale v utorok určite nemôžem. Som sama doma a nemá mi kto postrážiť deti. Vo štvrtok by som asi mohla. Ale na mna sa nespoliehajte.
Prajem Vám príjemný pokec.
Ahojte;)

Pridi aj s detmi...:o:o
alušik
14.11.06,09:25
Čas sa posúva na 15,15 pred Kultúrou... :) Babenky moje, ja viem, že každá máte toho veľa. Každý máme veľa vecí, ktoré sa stíhať jednoducho musia. Ja to teda chápem. Bola by som však úprimne rada, ak by ste si čas čo i len na chvíľočku našli. Prosíííím, rada by som Vás videla aj osobne, komunikácia po telefóne mi akosi nestačí.;)
Melnick
14.11.06,09:29
Účasť potvrdzujem na 99,99% :) Maja
Julča
14.11.06,10:50
Situácia sa zmenila, aj ja prídem na 90%.
Už sa teším.
Melnick
14.11.06,11:02
Aj Anka príde.:) :) :) Chytila som ju pod krk a nemohla ináč,len prisľúbiť účasť.:D :D :D
alušik
14.11.06,11:04
Dievčatá, tak ste ma potešili... Naozaj som úprimne rada, že Vás uvidím.:) ;) :rolleyes:
Melnick
14.11.06,17:58
Ahojte, môžem sa pridať? ;)

Pre Dasku: Alenka mi spomínala, že ideš autom. Zvezieš ma? :)
Janka,dúfame ,že budúce stretko budeš aj Ty medzi nami.;)
alušik
15.11.06,06:04
Dievčatá, som rada, že sme sa stretli.:) Hneď mi je lepšie, keď sa môžem porozprávať pri čokoláde s niekým iným ako je moja polovička.:D
A aby bolo zdokumentované to, na čom sme sa na stretnutí dohodli a aby nikto nepovedal, že nemal čas sa zariadiť, oznamujem touto cestou, že najbližšie stretnutie sa naplánovalo na 8. 12. 2006.
Je to vhodný čas, kým ešte nikto nemusí riešiť vianočný stres, žiadnu DPH ani daňové priznania, takže dúfam, že sa nás zíde hádam ešte viac, ako včera.:) ;) :)
jankasm
15.11.06,06:37
Janka,dúfame ,že budúce stretko budeš aj Ty medzi nami.;)

No v to pevne dúfam aj ja. To je fakt ako naschvál. Keď si to človek doma zariadi, malú som nechala na starosti manželovi, tak to musí prekaziť robota. :( Inokedy končím v pohode aj o 14.00 ale včera samozrejme do 16.00. No ale termíny sú termíny, nedalo sa odísť.
Už mám v kalendári poznačený dátum 8.12.2006, takže dúfam, že to tentokrát vyjde. :p ;)
ANNAP
15.11.06,09:20
Dievčatá, som rada, že sme sa stretli.:) Hneď mi je lepšie, keď sa môžem porozprávať pri čokoláde s niekým iným ako je moja polovička.:D
A aby bolo zdokumentované to, na čom sme sa na stretnutí dohodli a aby nikto nepovedal, že nemal čas sa zariadiť, oznamujem touto cestou, že najbližšie stretnutie sa naplánovalo na 8. 12. 2006.
Je to vhodný čas, kým ešte nikto nemusí riešiť vianočný stres, žiadnu DPH ani daňové priznania, takže dúfam, že sa nás zíde hádam ešte viac, ako včera.:) ;) :)

súhlasím, pri takomto stretnutí sa pookreje na duši i na tele a to nám treba, teśim sa že som poznala Jarku a ešte raz Ti ďakujem Mirka
Daska
19.11.06,14:45
Dievčatá, som rada, že sme sa stretli.:) Hneď mi je lepšie, keď sa môžem porozprávať pri čokoláde s niekým iným ako je moja polovička.:D
A aby bolo zdokumentované to, na čom sme sa na stretnutí dohodli a aby nikto nepovedal, že nemal čas sa zariadiť, oznamujem touto cestou, že najbližšie stretnutie sa naplánovalo na 8. 12. 2006.
Je to vhodný čas, kým ešte nikto nemusí riešiť vianočný stres, žiadnu DPH ani daňové priznania, takže dúfam, že sa nás zíde hádam ešte viac, ako včera.:) ;) :)

Alenka, sice som tento datum navrhovala ja, ale ja budem asi v Oraviciach...., tak teraz Vam baby neviem presunieme to alebo sa zaobidete bezo mna...
ANNAP
20.11.06,17:30
Alenka, sice som tento datum navrhovala ja, ale ja budem asi v Oraviciach...., tak teraz Vam baby neviem presunieme to alebo sa zaobidete bezo mna...

Daska, dáme iný dátum, napis kedy Ti bude vyhovovať a nejako to zladíme.....
Daska
21.11.06,07:05
o tyzden skor alebo neskor, t. j. 1,12, alebo 15,12,
alušik
21.11.06,08:19
Keďže na predošlom stetku sme si povedali, že 15.12. bude už asi dosť zhon pred sviatkami, tak ja navrhujem radšej ten skorší termín 1.12.;)
Elena Navrátilová
22.11.06,05:17
Jej fakt? Ja isto prídem hlavne kvôli srdečnosti zúčastňujúcich sa, ale teda prioritou budeš Ty, možno pochopím o čom to tu celé točíš.
alušik
22.11.06,06:39
Ja myslím, že jumper by rád prišiel hlavne kvôli Majke. :eek: No ale úprimne - moc tomu neverím, že sa ukáže...:D
Elena Navrátilová
22.11.06,06:48
Alenka, neber mi ilúzie, veď hádam aspoň trošku aj kvôli Tebe, mne a aj ostatným. On je skutočný gentlmen, isto by nedal prednosť len jedinej keď ju aj tak prezentuje ako pána a dokonca by neváhal vykasať aj rukávy, aby dokázal svoju pravdu.:D :p ;) Vieš, ja som aj tak akosi presvedčená že témy,ku ktorým sa dnes už nikto akosi nehlási niekto predsa musel založiť a to znamená, že ktosi sa zane "hanbí".:oJa to už chápem asi tak, že má preštudované, občítané všetky témy a podľa uváženia a v rámci "študentskej" srandy nás tu pravidelne navštevuje pod rôznymi nickmi a potom si píše a prispieva podľa vôle. Veď prečo aj nie? Len keby to bolo vždy také zrozumiteľné ako v témach toaletný papier, aj v tej čo sa písalo o tom ako žiarli na poradu/poraďáčky/ tuším nejaká mia...;)
Eulalia
22.11.06,11:32
Alenka, neber mi ilúzie, veď hádam aspoň trošku aj kvôli Tebe, mne a aj ostatným. On je skutočný gentlmen, isto by nedal prednosť len jedinej keď ju aj tak prezentuje ako pána a dokonca by neváhal vykasať aj rukávy, aby dokázal svoju pravdu.:D :p ;) Vieš, ja som aj tak akosi presvedčená že témy,ku ktorým sa dnes už nikto akosi nehlási niekto predsa musel založiť a to znamená, že ktosi sa zane "hanbí".:oJa to už chápem asi tak, že má preštudované, občítané všetky témy a podľa uváženia a v rámci "študentskej" srandy nás tu pravidelne navštevuje pod rôznymi nickmi a potom si píše a prispieva podľa vôle. Veď prečo aj nie? Len keby to bolo vždy také zrozumiteľné ako v témach toaletný papier, aj v tej čo sa písalo o tom ako žiarli na poradu/poraďáčky/ tuším nejaká mia...;)

Elenka, ale ten toaleťák stál za to, aspoň sme mali ďalšiu tému, na ktorej sme sa mohli vyblázniť a zasmiať.:D.
drobeceva
22.11.06,11:42
Ak sa nájdu na "Porade" vranovčania, ohláste sa
drobeceva
23.11.06,08:30
To snáď nie je možné. Na Porade nie sú žiadne vranovčanky?
endrju
23.11.06,12:44
Určite sú. O jednej viem. :) Ale iba trpezlivosť ruže prináša. Nie každý Poraďák má možnosť prihlásiť sa na Poradu každý deň :cool:

P.S.
Neviem, či mne známa Poradáčka z VT súhlasí s "odtajnením" informácie o jej bydlisku a preto nemôžem ani prezradiť jej nick.
drobeceva
23.11.06,12:47
Jasné, máš pravdu. Počkám, uvidím.
Hlinkovx
23.11.06,12:53
ale skús urobiť tému Kafčotreff Vranov/... a možno sa predsa len na to viac ľudí chytí
Daska
30.11.06,07:50
Keďže na predošlom stetku sme si povedali, že 15.12. bude už asi dosť zhon pred sviatkami, tak ja navrhujem radšej ten skorší termín 1.12.;)

Babenky, zajtra by malo byt stretko, asi ma zabijete ale nedalo by sa predsa len toho 8. 12. 2006 ???
alušik
30.11.06,08:00
Dáši, ty si prípad... :D :D :D Ja som za toho 8.12. Ale viac po telefóne... Zavoláme si navzájom, babuchy. Sú na to dôvody...;) :eek:
Julča
30.11.06,12:07
Babenky, zajtra by malo byt stretko, asi ma zabijete ale nedalo by sa predsa len toho 8. 12. 2006 ???

Ja 1.12. určite nemôžem. Cestujeme do ČR. Prajem Vám príjemnú kávičku, strašne rada by som sa s Vami stretla.Majte sa krásne.
Julča
Daska
02.12.06,08:40
Ja 1.12. určite nemôžem. Cestujeme do ČR. Prajem Vám príjemnú kávičku, strašne rada by som sa s Vami stretla.Majte sa krásne.
Julča

Stretko presunute, takze sa na teba tesime
emily
02.12.06,11:24
Ak sa nájdu na "Porade" vranovčania, ohláste sa
Ja som bola, ale uz nie som.....vadí? :D
A ako Andrej vraví, aj ja viem o jednej, ale sa musí sama odtajniť.....asi vieme o tej istej
ANNAP
05.12.06,12:22
Stretko presunute, takze sa na teba tesime

Takže platí 8.12 ? Kde a o ktorej ?
Daska
05.12.06,12:30
Takže platí 8.12 ? Kde a o ktorej ?

Poslala som Ti SS
bendži
07.12.06,07:50
ahojte dievčatá, tak kedy máte kávičkové stretnutie 8.12. a kde?
ANNAP
08.12.06,06:48
Mne sa to nepodarí, ozvala sa mi návšteva, prajem príjemný posed
Simonab
08.12.06,08:41
Tiež prajem príjemné posedenie pri kávičke. A dajte vedieť ako bolo.
Julča
08.12.06,09:16
Dnes nemôžem prísť. Prajem príjemné posedenie.
alušik
08.12.06,09:17
Baby jagy - tak to sa mám stretnúť len s Majkou a Dáškou? Majka tiež povie, že nemôže, lebo má praktikantku a sme len 2.:mee: No tak to vidím, že žiadne stretko nebude...
alušik
08.12.06,09:45
No dobre, keďže Ružomberčanky nemajú možnosť prísť na stretko, s Daskou sme sa dohodli, že stretko bude v DK... Ak by niekto, s kým sa nepoznám osobne, mal záujem prísť na naše stretnutie, pošlite mi SS - odpíšem, kedy a kde. Bude to dnes popoludní. Známe tváre obvolám.:D :D :D
drobeceva
03.01.07,12:53
Ja som bola, ale uz nie som.....vadí? :D
A ako Andrej vraví, aj ja viem o jednej, ale sa musí sama odtajniť.....asi vieme o tej istej



Vôbec nevadí....ale neviem, prečo sa vranovčanky neozvú. Žeby nemali problémy a všetko vedeli?