Zavrieť

Porady

NOVE STRETKO ORAVAKOV !!!

Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
No ludkovia padol tu taky napad skusit este raz nejake stretko v Dolnom Kubine.
Podla mojej zatazenosti (a predpokladam aj ostatnych "dievcat pre vsetko") mi to vychadza v tyzdni medzi 30. januarom a 3. februarom...

Davajte navrhy ze kedy a hlavne kde [IMG]images/smilies/wink.gif[/IMG][IMG]images/smilies/wink.gif[/IMG]
[IMG]images/icons/icon11.gif[/IMG][IMG]images/smilies/redface.gif[/IMG]
Dufam ze si najdete Oravaci konecne cas a stretneme sa v hojnom pocte...

Tesim sa na Vas.
Usporiadat
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Len pripomínam...
0 0
Julča Julča

Julča je offline (nepripojený) Julča

Baby, veľmi rada by som prišla, ale zajtra sa do Kubína určite nedostanem. Moc ma to mrzí, dúfam že na budúce mi to vyjde. Majte sa krásne.
Ahoj Julča
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

moc ma to mrzí, ale zajtra na Vás nemám čas, prerábam kuchyňu a zajtra mám majstrov, takže snáď nabudúce, prajem dobrú zábavu , ahojko
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ahojte baby, mne to bohužiaľ tiež nevychádza. Ledva sem nakuknem, možno po prázdninách. Dobre sa bavte budem na vás myslieť.
Ahojky Simona
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Kočky koľkokrát ste sa už stretli???
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Posledné stretko teda dopadlo tak, že som sa stretla len s Monikou. Ale bolo fajn a pokecali sme.
Ja som myslím zatiaľ chýbala len na úplne prvom stretku v Námestove. A celkovo tých stretnutí bolo asi 4-5?
0 0
Šadar Šadar

Šadar je offline (nepripojený) Šadar

Dievcata Oravky a Ruzombercanky, co keby sme obnovili stretavky poradakov... ???
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Šadar Pozri príspevok
Dievcata Oravky a Ruzombercanky, co keby sme obnovili stretavky poradakov... ???
Ahoj ak chceš, zajtra máme stretko v Ružomberku. Hodinu ešte presne nevieme ale dakedy okolo 11:00 a miesto ešte tiež nie je isté. Jedno je ale isté stretko sa koná prítomní by mali byť: Majka-Melnick, Mirka-Julča, Hanka-ANNAP, moja maličkosť a náš hosť ktorý všetko spískal Elenka - Elena Navrátilová.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Tak predbežne sme sa už dohodli. Stretko sa koná v reštaurácii Koloseum ( mexická reštaurácia ), dá sa tam aj vonku posedieť, keďže máme pekné počasie plne nám to vyhovuje. No a čas zatiaľ 11:00, ešte upresním ak sa dačo zmení. Takže ktokoľvek má záujem, čas a je niekde nablízku kľudne sa môžete pridať, budete vítaní.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Baby, bolo super... ďakujem všetkým, ktorí si našli čas a prišli.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

To bola pekná rýchlovka
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Orim Pozri príspevok
To bola pekná rýchlovka
Tak to teda bola. A bolo to oveľa úspešnejšie, ako plánovanie dva týždne dopredu. ( tu by mal byť vyškerený smejko, ale sa mi nezobrazujú )
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať