veronciatko13
05.02.14,12:46
Prosm o radu, mam zivnost na sprostredkovanie prace za uhradu uz 5 mesiacov. Mam dvoch partnerov v zahranici, pre ktorych hladam zamestnancov. Z mojej strany ide len o sprostredkovanie, nie som zamestnavatel, cize mam s kandidatmi podpisanu iba Dohodu o sprostredkovani prace. Na tejto Dohode su uvadene osobne udaje sprostredkovaneho kandidata ako aj zahranicneho zamstnavatela. Dohody mam vypracovane v klasickom Worde. Takisto mi kandidati posielaju zivotopisy. Tie vyhovujuce preposielam svojim partnerom do zahranicia, ktori si potom vyberaju uchadzacov na osobny pohovor. Co robit s nevyhovujucimi zivotopismi? Staci iba jednoducho vymazat? A ako archivovat tie vyhovujuce zivotopisy?
Aky IS si mam dat registrovat (Word, Windows 8)? Faktury robim vo Fakturatik. Ako to spravit, ked povinnost registracie bola do 31.12.2013 a ja som sa to dozvedela az teraz? A ako si mam vypracovat bezpecnostny projekt?

Dakujem velmi pekne za odpovede, som v zahranici a tazko sa mi vsetky tieto informacie ziskavaju.