Zavrieť

Porady

Mam povinnost registrovat IS a vypracovat bezpecnostny projekt na Ochranu osobnych udajov?

Prosm o radu, mam zivnost na sprostredkovanie prace za uhradu uz 5 mesiacov. Mam dvoch partnerov v zahranici, pre ktorych hladam zamestnancov. Z mojej strany ide len o sprostredkovanie, nie som zamestnavatel, cize mam s kandidatmi podpisanu iba Dohodu o sprostredkovani prace. Na tejto Dohode su uvadene osobne udaje sprostredkovaneho kandidata ako aj zahranicneho zamstnavatela. Dohody mam vypracovane v klasickom Worde. Takisto mi kandidati posielaju zivotopisy. Tie vyhovujuce preposielam svojim partnerom do zahranicia, ktori si potom vyberaju uchadzacov na osobny pohovor. Co robit s nevyhovujucimi zivotopismi? Staci iba jednoducho vymazat? A ako archivovat tie vyhovujuce zivotopisy?
Aky IS si mam dat registrovat (Word, Windows 8)? Faktury robim vo Fakturatik. Ako to spravit, ked povinnost registracie bola do 31.12.2013 a ja som sa to dozvedela az teraz? A ako si mam vypracovat bezpecnostny projekt?

Dakujem velmi pekne za odpovede, som v zahranici a tazko sa mi vsetky tieto informacie ziskavaju.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Mam povinnost registrovat IS a vypracovat bezpecnostny projekt na Ochranu osobnych udajov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.