januuula
07.02.14,09:50
buchač
07.02.14,09:03
Takéto otázky sa predsa nedajú zodpovedať .....či ???

Nešpecifikuješ úraz , ale to je jedno .

Poviem inak .
Učiteľka sa môže , musela by sa rozkrájať na počet detí v triede , aby to vyhovovalo predpisom a aj prianiam rodičov a aj tak nič nezmôže ...
...a prečo ???.....LEBO MEDVEĎ !!!

Moja vnučka sa držala za otcove nohavice . On pridržiaval zasa ju . Vtedy bola v tých začiatkoch chodenia .
Aj tak sa stalo to , že sa potkla a spadla tak , že si zlomila predlaktie .

Ako ďalší príklad by som použil futbal alebo hokej .
Je tam X hráčov a traja rozhodcovia . Čiže podľa pravidiel ...
Ani jeden rozhodca však nezabráni tomu faulu .


...a kto je zodpovedný ???
Predsa učiteľka = čiže TY ...však kto iný ???
Trebárs aj pri tom jedle , kde si dieťa radšej oko vidličkou vypichne , ako by malo jesť ...
alaya1
07.02.14,09:05
Ak je dieta riadne prihlasene a zapisane do MS je za dieta zodpovedny pedagog.
lujza.j
07.02.14,10:42
ked si ho tam prihlasovala....o tom ,že je prekročený počet detí v triede si nevedela?alebo vedela a vtedy ti to nevadilo a teraz ked sa niečo stalo ....už ti to asi vadí a už ...kto je zodpovedný!!??
alaya1
07.02.14,10:44
Lujza, podla mna otazka bola od pedagoga. Asi sa nieco stalo a hlada obranu. Ale je to len moj typ.
lujza.j
07.02.14,10:47
jaj...aha...no vidíš, ja zas naopak...
zuzusa
07.02.14,12:09
Deti do škôlky prijíma riaditeľ.Ten musí zvážiť,koľko detí mu umožňuje prijať zákon k pomeru zamestnaných pedagógov.
V tomto prípade by som sa odvolala na nadriadeného.
simpurka
07.02.14,12:22
ja som si v skolke rozbila hlavu lebo sme vymyslali a nikto z toho nic nemal. a som tu. nikomu sa to nedavalo za vinu. proste decka robili sme zle.. to sa neda odsledovat lenze dnesni rodicia su uskostlivi a za vsetko vinia vsetkych okolo len nie seba...
simpurka
07.02.14,12:24
ako decko som mala dva krat rozbitu hlavu, dva krat ruku zlomenu a som tu.. nikdy nikto to nemal za zodpovednost len ja sama. toto ja netusim co je za fenomen kazdeho z niecoho obvinovat.
Peggynka
07.02.14,12:30
Môže to použiť ako argument na svoju obranu a oni už nájdu vinníka...