Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Ak je dieta riadne prihlasene a zapisane do MS je za dieta zodpovedny pedagog.

    zuzusa je offline (nepripojený) zuzusa

    zuzusa
    Deti do škôlky prijíma riaditeľ.Ten musí zvážiť,koľko detí mu umožňuje prijať zákon k pomeru zamestnaných pedagógov.
    V tomto prípade by som sa odvolala na nadriadeného.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Takéto otázky sa predsa nedajú zodpovedať .....či ???

    Nešpecifikuješ úraz , ale to je jedno .

    Poviem inak .
    Učiteľka sa môže , musela by sa rozkrájať na počet detí v triede , aby to vyhovovalo predpisom a aj prianiam rodičov a aj tak nič nezmôže ...
    ...a prečo ???.....LEBO MEDVEĎ !!!

    Moja vnučka sa držala za otcove nohavice . On pridržiaval zasa ju . Vtedy bola v tých začiatkoch chodenia .
    Aj tak sa stalo to , že sa potkla a spadla tak , že si zlomila predlaktie .

    Ako ďalší príklad by som použil futbal alebo hokej .
    Je tam X hráčov a traja rozhodcovia . Čiže podľa pravidiel ...
    Ani jeden rozhodca však nezabráni tomu faulu .


    ...a kto je zodpovedný ???
    Predsa učiteľka = čiže TY ...však kto iný ???
    Trebárs aj pri tom jedle , kde si dieťa radšej oko vidličkou vypichne , ako by malo jesť ...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ked si ho tam prihlasovala....o tom ,že je prekročený počet detí v triede si nevedela?alebo vedela a vtedy ti to nevadilo a teraz ked sa niečo stalo ....už ti to asi vadí a už ...kto je zodpovedný!!??
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    alaya1 Lujza, podla mna otazka bola od pedagoga. Asi sa nieco stalo a hlada obranu. Ale je to len moj typ.
    lujza.j jaj...aha...no vidíš, ja zas naopak...
    Peggynka Môže to použiť ako argument na svoju obranu a oni už nájdu vinníka...
      zbaliť

    simpurka je offline (nepripojený) simpurka

    simpurka
    ja som si v skolke rozbila hlavu lebo sme vymyslali a nikto z toho nic nemal. a som tu. nikomu sa to nedavalo za vinu. proste decka robili sme zle.. to sa neda odsledovat lenze dnesni rodicia su uskostlivi a za vsetko vinia vsetkych okolo len nie seba...
    simpurka ako decko som mala dva krat rozbitu hlavu, dva krat ruku zlomenu a som tu.. nikdy nikto to nemal za zodpovednost len ja sama. toto ja netusim co je za fenomen kazdeho z niecoho obvinovat.

    Kto je zodpovedný za úraz dieťaťa v materskej škole ak je prekrocený počet detí v triede

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.