scarrobu
24.03.14,18:46
Spolužiačka mojej sestry a moja sestra sa dohodli že ona mojej sestre zoženie lacné príčesky a predlíži jej vlasy. Moje sestra mala iba zaplatiť 130€ na príčesky. Spolužiačka zobrala peniaze a po dlhšej dobe sa ukázala so zničenými príčeskami ktoré sestra odmietla lebo do bolo hrozné. Spolužiačka jej odmieta vrátiť peniaze a dokonca aj vydať zakúpené príčesky ktoré teraz tá spolužiačka nosí na hlave. Nebolo to na zmluvu aj keď o celom priebehu dohadovania a sporenia celkovej sumy je záznam na FB. A je niekoľko svedkov ktorý sa pri celom priebehu sporenia a vybavovania zúčasňovali takže vedia povedať čo ako bolo. Moja otázka je či sa s tým dá niečo robiť aby sestra od tej potvory dostala naspäť peniaze a ako máme postupovať. S týmto ešte nemáme skúsenosti. Ďakujem.
lujza.j
24.03.14,17:49
kolko rokov majú účastníčky tejto patálie?
scarrobu
24.03.14,17:51
19 rokov
Katy a R
24.03.14,18:03
No tak - už máte aj takúto skúsenosť! Nabudúce si dá lepší pozor, komu dá peniaze.
treba sa len voľajako dohodnúť. .. žeby skúsila napísať písomné upozornenie - dokedy má vrátiť peniaze (presné údaje, kedy jej dala) .. a trošku pohroziť?? aj keď veľmi nádejne to nevidím:mee:
asterix174
24.03.14,20:18
130€ je i tak iba priestupok, treba sa dohodnut, ak sa dá, a ak nie ohláste to polícii a spolužiačka bude mať aspon priestupok, spraví to do roka ešte raz a bude mať trestný čin
misoft
24.03.14,22:18
Kurník šopa - veď ste dve - ty a sestra - tak čo jej jednu fajnú po hube nevylepíte? A keď bude vyskakovať, tak z druhej strany repete.... a prachy hneď budú vrátené. Upozornenie: robiť bez svedkov - dva hlasy proti jednému - komu uveria?