11marianna1
12.05.14,13:17
Ahojte, potrebovala by som poradiť, čo všetko by som potrebovala a musela vybaviť a zariadiť pri otváraní cukrárne/kaviarne :) ??????
jslancik
12.05.14,11:43
hm, potrebuješ zdravý rozum, podnikateľského ducha, vytrvalosť, dôslednosť a peniaze. A mnohé iné vlastnosti :D Ďalej dobrý plán, výborné umiestnenie prevádzky, niečo na odlíšenie od ostatných. A o. i. aj zákazníkov.
Čo sa týka vybavovania, informácie, ktoré "hľadáš", nájdeš tu na porade x-krát. Riešilo sa to tu nespočetnekrát. O googli ani nehovorím.
11marianna1
12.05.14,11:55
no živnosť už mám takže tie prvé kritéria by som spĺňala, len rozmýšľam nad tým že sa pustím do niečoho nového, aj priestory mám vyhliadnuté, čítam všetko možné, asi by mohla rada od niekoho kto už niečo prevádzkuje, hlavne kvôli všetkým papierovačkách či sa pustiť do toho a hlavne ma zaujíma, ak by sa v cukrárni aj pieklo čo toto obnáša? :( :) ..
taiko
12.05.14,11:56
a podnikatelsky plan uz mas, ze chces papiere vybavovat?
11marianna1
12.05.14,12:00
chcem iba vedieť čo všetko by som musela vybaviť keby som sa do toho pustila, lebo je toho dosť ako pozerám.. :) iba sa informujem, ešte som nič neriešila..
jslancik
12.05.14,12:00
to je všetko OK. Ale tu na porade je archív tém, kde sa rieši všetko možné. A ako som písal, tvoj "prípad" sa riešil x-krát. Tak pohľadaj, nájdeš hodnotné informácie. Nechci od nás, aby sme stokrát opakovali to, čo stačí jednoducho pohľadať - otázka 5 sekúnd.