Zavrieť

Porady

Čo všetko je potrebné pre otvorenie cukrárne/kaviarne?

Ahojte, potrebovala by som poradiť, čo všetko by som potrebovala a musela vybaviť a zariadiť pri otváraní cukrárne/kaviarne ??????
Naposledy upravil Mariana B. : 12.05.14 at 11:53 Dôvod: Uprava nazvu a znenia otazky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    hm, potrebuješ zdravý rozum, podnikateľského ducha, vytrvalosť, dôslednosť a peniaze. A mnohé iné vlastnosti Ďalej dobrý plán, výborné umiestnenie prevádzky, niečo na odlíšenie od ostatných. A o. i. aj zákazníkov.
    Čo sa týka vybavovania, informácie, ktoré "hľadáš", nájdeš tu na porade x-krát. Riešilo sa to tu nespočetnekrát. O googli ani nehovorím.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    11marianna1 no živnosť už mám takže tie prvé kritéria by som spĺňala, len rozmýšľam nad tým že sa pustím do niečoho nového, aj priestory mám vyhliadnuté, čítam všetko možné, asi by mohla rada od niekoho kto už niečo prevádzkuje, hlavne kvôli všetkým papierovačkách či sa pustiť do toho a hlavne ma zaujíma, ak by sa v cukrárni aj pieklo čo toto obnáša? ..
    taiko a podnikatelsky plan uz mas, ze chces papiere vybavovat?
    11marianna1 chcem iba vedieť čo všetko by som musela vybaviť keby som sa do toho pustila, lebo je toho dosť ako pozerám.. iba sa informujem, ešte som nič neriešila..
    jslancik to je všetko OK. Ale tu na porade je archív tém, kde sa rieši všetko možné. A ako som písal, tvoj "prípad" sa riešil x-krát. Tak pohľadaj, nájdeš hodnotné informácie. Nechci od nás, aby sme stokrát opakovali to, čo stačí jednoducho pohľadať - otázka 5 sekúnd.
      zbaliť

    Čo všetko je potrebné pre otvorenie cukrárne/kaviarne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.