Janek.C
23.06.14,09:32
Môže mi zdravotný preukaz pre prácu s potravinami vystaviť iba môj všeobecný lekár ?
Koľko stojí vystavenie takéhoto preukazu ?
Aké vyšetrenia sa robia ?

Veľmi pekne ďakujem za info :)
avalik
23.06.14,07:45
zavolaj svojmu obvodnemu lekarovi, da ti vsetky potrebne info
buchač
23.06.14,08:02
Nie

Kde ako ...do tých 20 €

Najmä výtery z otvorov ...

Preukaz sa vydá až po výsledkoch ... cca 3 - 7 dní

Prosím

DOPLNENIE :

http://www.porada.sk/t31592-zdravotny-preukaz.html
avalik
23.06.14,08:16
preukaz vydava vseobecny (obvodny) lekar, vytery sa nie vzdy vykonavaju - posudi lekar ci treba alebo nie, takze je mozne preukaz vydat aj na pockanie
buchač
23.06.14,09:16
Vydáva vyšetrujúce ( zdravotnícke ) zariadenie ...viď tlačivo

http://www.igaz.sk/new/index.php?page=detail&kod=234&skupina=116&skup=116
kopretinka
23.06.14,09:22
aké zariadenie?
buchač
23.06.14,09:25
Doplnené .

Poznámka :

Kukni na odkaz a je to predsa jasné .....či ???
kopretinka
23.06.14,09:28
no nejaké zariadenie asi urobí rozbor odberov,ale ten papierik človeku vydá jeho obvodný lekár.....
buchač
23.06.14,09:34
OTÁZKA :
Môže mi zdravotný preukaz pre prácu s potravinami vystaviť IBA môj všeobecný lekár ?

MOJA ODPOVEĎ :
Nie - viď prvý príspevok

ARGUMENTÁCIA :
Zariadenie vykoná rozbor , potvrdenie - pečiatku môže dať AJ INÝ lekár , NIE IBA obvoďák ...

ZÁVER :
Pochopili sme sa ???

DOVOD :
Lebo medveď ....;) :D :D :D
katy.3
23.06.14,09:47
Zdravotný preukaz ti vydá obvodný lekár po absolvovaní vyšetrení odber krvi, moču, výter z hrdla, z konečníka a rontgenu pľúc. Výsledky by mali byť do týždňa. Ja som platila 10e.
buchač
23.06.14,10:49
Kua ....ale máš Ty dôsledného obvoďáka ... ;)

Taký ( ja vravím ) iniciatívny blbec ... s ohľadom na RTG .
Takýto je schopný ešte aj na gyndu poslať ..alebo aj ku kožnému ...
willma
24.06.14,08:19
Ja mám len jednu otázku : Si vyučený v potravinárskom odbore? Kuchár čašník, nejaká škola so zameraním na potravinárstvo? Lebo ak nie, tak zdravotný preukaz nestačí. Musíš mať aj osvedčenie z RUVZ o epidemiologicky závažných činností.
Jurivo
25.06.14,15:10
Poplatky sú: 50€ kolok ku žiadosti + ja som dával ešte 20€ kolok za školenie. Osvedčenie mi poslali do 3 týždňov.
domca91
26.08.14,12:29
Mne stačilo prísť k lekárovi, platila som 7 eur, zmeral tlak, pozrel kedy som mala preventívku naposledy a vypísal mi na počkanie preukaz :) platí len na dva roky... predtým, keď som mala inú lekárku tá vyžadovala aj výtery, ktoré buď v nemocnici si urobíš alebo doma a na druhý deň donesieš... to je rýchlovka vybavenie tohto preukazu
Lolitha
27.05.19,10:38
Ubka neabuduce poprosim nepiste tu neznysly neznasam prazdnych mudrlantov Preukaz moze plati aj neurcito ,v normale ale platil 3az 5 rokov vdaka takym iniciativnim blbcom ma obvodna lekarka okrada o peniaze lebo kazde obnovenie jej treba platit ! vytery su z rekta a z ust ,krv a moc plus Rtg tiez davajte si pozor na to skym robite pretoze mne sa uz podarilo nakazit na potravinarskej prevadzke a nakazili ma tak ze som sa stala prenasacom a potom uz len riesit na infekcnom nakazili ma salmonellou tu mam prekonanu viackrat Zlltacke sa mi podarilo chvalabohu vyhnut............hnacke uz nie , a na vianocnych trhoch som sa nakazila takou prudkou hnackou ze som nevedela vobec zadrzat tie mikrobilologicke choroby vobec nie su sranda a vc debilmom L....li drbali ze to na 2 roky aleč nikoho nesralo ze aj tam som nieco ......