Stanislav 1975
27.09.14,17:19
Zaorálek -to je náš Lajčák. Ktovie, či tiež nemá zálusk šéfovať OSN.
Stanko, ty máš ale dlhé prsty....myslím v dobrom.
Lajčák to je tiež trdlo makové- robí si svoje vlastné promo, ale Fico vie,prečo ho tam drží, Lajčák má tú výhodu, že keď treba,tak vie vybaviť veci...., ale ako hovorím, v poslednom čase hrá skor sám na seba...
Stanislav 1975
27.09.14,15:23
Zaorálek -to je náš Lajčák. Ktovie, či tiež nemá zálusk šéfovať OSN.
Stanko, ty máš ale dlhé prsty....myslím v dobrom.
Inak velmi ale velmi ma sklamala Monika Flašíková Beňová- minule som sa s ňou strašne povadil a už sa nebavíme...., lebo už to s tým feminizmom a LGBT podporou a názormi preháňa až moc - a naopak príjemné prekvapenie je Anka Belousovová, akože je SUPER, má dobré názory, všetko- a odkedy nieje zo Slotom kamoška, už nieje ani taká hysterická :-))))

Inak, čo hovoríš na najnovšiu "posilu" SaS - Romanu Schlesinger ??? SUPER, nie...:-))))))))))))-keď im už fetoši nezaberajú, tak sa treba pokukať medzi 4%....
Petra Nová
27.09.14,15:34
Mona, tá nevie čia je, ale s inštinktom šelmy si vybrala stranu, ktorá jej prináša najväčší a dlhodobý profit. Je to ostuda SMERU a žiaľ, nie je sama.
SaS-ka, tiež už nevie čia je a ide od desiatich k piatim. Homo jej nezdvihnú preferencie.
lujza.j
27.09.14,15:35
medzi sas-kármi sú 4%tných .....to bola len otázka času....romana dosť nepríjemná baba....
lujza.j
27.09.14,15:38
mona je fedorova ...to úplne stačí......"uprataná "v Bruseli
Petra Nová
27.09.14,15:41
Zo SaS ky sa stáva panoptikum voskových figurín. To isté je Matovič, ale veľké pozitívum je u neho poslanec Kuffa, hoci s mnohými jeho názormi nesúhlasím. To je v parlamente asi jediný slušný človek.
Stanislav 1975
27.09.14,15:48
Zo SaS ky sa stáva panoptikum voskových figurín. To isté je Matovič, ale veľké pozitívum je u neho poslanec Kuffa, hoci s mnohými jeho názormi nesúhlasím. To je v parlamente asi jediný slušný človek.
a tak ja zas niesom taký pesimista ako ty :-) , myslím, že ich je viac slušných
btw. Iveta Radičová, asi s Ficom najinteligentnejšia politička po roku 89, vedela prečo to balí a odchádza- videla že tam v tom spektre modrom je to jedna sebranka a preto to vzdala- i keď bola na opačnej strane ako ja, ale uznávam ju, myslela to dobre Ivetka...., ale proste nedali jej šancu....
Stanislav 1975
27.09.14,15:50
mona je fedorova ...to úplne stačí......"uprataná "v Bruseli
Ja by som chcel byť tiež aspoň tak " uprataný " :-))))
Mila123
27.09.14,15:52
Zo SaS ky sa stáva panoptikum voskových figurín. To isté je Matovič, ale veľké pozitívum je u neho poslanec Kuffa, hoci s mnohými jeho názormi nesúhlasím. To je v parlamente asi jediný slušný človek.
katolícky fanatik je, pritom som sama veriaca....
Š. K. osobne poznám
Petra Nová
27.09.14,15:54
Pani Radičovú vidím v trochu inom svetle, ale však nemusíme byť vo všetkom zajedno.:)
Petra Nová
27.09.14,15:58
Zo SaS ky sa stáva panoptikum voskových figurín. To isté je Matovič, ale veľké pozitívum je u neho poslanec Kuffa, hoci s mnohými jeho názormi nesúhlasím. To je v parlamente asi jediný slušný človek.
katolícky fanatik je, pritom som sama veriaca....
Š. K. osobne poznám
Poznám ho len z parlamentu a jeho prejavov. Možno je fanatik, ale nepovažujem ho za inkvizítora. V parlamentne diskutuje vždy slušne.
lujza.j
27.09.14,16:05
mona je fedorova ...to úplne stačí......"uprataná "v Bruseli
Ja by som chcel byť tiež aspoň tak " uprataný " :-))))
behni za fedorom:D
lujza.j
27.09.14,20:00
bjuty smis
28.09.14,06:03
Toto je snáď možné len na Slovensku ...

Neviem veru, koho také niečo poteší.

Dodávatelia Váhostavu peniaze neuvidia, firma dlhy škrtne
http://ekonomika.sme.sk/c/7405981/dodavatelia-vahostavu-peniaze-neuvidia-firma-dlhy-skrtne.html?ref=njct

ŠTB-káka Širokého a jeho patrónov určite aj hej.
Horšie je to s tými ostatnými ...

-----------------------------------------------------------------------------
Osobitosti našich diaľnic napriek krachu neprehrávajú
Formálny krach neznamená, že majitelia najväčších stavebných firiem na obchodoch so štátom prerobia. Straty za nich zaplatia ich menej vplyvní dodávatelia.

Diaľnice sú na Slovensku dlhodobo najdrahšia a najsledovanejšia verejná investícia.
Preto to, ako sa v tejto oblasti štát správa, významne vplýva na to, či našu krajinu vnímame viac ako banánovú republiku, ktorú kompletne riadia záujmy oligarchov, alebo len ako štandardný milý stredoeurópsky zhluk v zásade fungujúcich nedokonalostí.
Šesť z posledných ôsmich rokov je predsedom vlády tejto krajiny Robert Fico, ktorý sa ako budovateľ angažuje významne.
http://ekonomika.sme.sk/c/7405981/dodavatelia-vahostavu-peniaze-neuvidia-firma-dlhy-skrtne.html?ref=njct

Po takychto okatych zlodejinach moze volit smrad -s.r.o. len mentalne retardovany, alebo cisty zlodej......a to aj sedi s preferenciami strany, do tych 40%...
buchač
28.09.14,06:12
Po takychto okatych zlodejinach moze volit smrad -s.r.o. len mentalne retardovany, alebo cisty zlodej......a to aj sedi s preferenciami strany, do tych 40%...

Škoda, že nevidíme tie klikačky.
Lebo minimálne dve "neužitočné" hodnotenia dostaneš ...;)
Jedno bude od čorkára a druhé od retardovanej osoby...:D :D :D

Včera si tu ritky vzájomne lízali...;) :D
bjuty smis
28.09.14,06:30
Hej, o tom nepochybujem...:))
A velmi ma to trapi....
erik555
28.09.14,07:32
taiko
28.09.14,08:13
tak toto je teda nieco. Prejav Emmy Watson v OSN o pravach zien a rovnopravnosti medzi zenami a muzmi. Skoro som odpadol.

http://youtu.be/Q0Dg226G2Z8

niekolko myslienok napr. o tom ze nerovnost pohlavi sa tyka aj muzov:
- rola otca je stale v spolocnosti potlacovana
- ked muzi nebudu musiet byt agresivni, nato aby boli akceptovani, zeny prestanu byt tlacene k submisivnosti
- muzi sa boja poziadat o pomoc, aby nevyzerali slabo
- ak muzi nebudu musiet kontrolovat, zeny nebudu musiet byt kontrolovane
- "vsetko co zlo potrebuje aby vyhralo je aby dobri ludia nerobili nic" - Edmund Burke
vulxy
28.09.14,10:53
Hermiona je kus.....musela mat kuzelnu palicu v ruke aby sa nerozplakala...
Petra Nová
28.09.14,12:11
S odstupom času som klikla na web TV Angeliky a na jej duchaplnú reláciu o spolužití ľudí, dobytka, špiny a zápachu. Čítam titulku cez celý web:


Špinavé ráno na Farme! Všetky ovečky sa posr.li!

Tak to je správa ako hrom a veľmi súcítim s tými ovečkami. Milé, užitočné a mne blízke zvieratka to sú.
sosak
28.09.14,12:17
S odstupom času som klikla na web TV Angeliky a na jej duchaplnú reláciu o spolužití ľudí, dobytka, špiny a zápachu. Čítam titulku cez celý web:


Špinavé ráno na Farme! Všetky ovečky sa posr.li!

Tak to je správa ako hrom a veľmi súcítim s tými ovečkami. Milé, užitočné a mne blízke zvieratka to sú.
Je to týranie milých zvieratiek, nechali ich napásť na mokrej paši.
Petra Nová
28.09.14,12:27
Tieto milé zvieratká netýrajú len "farmári" na farme, ale aj ....:---
Už si si ma dal z neželaných preč, či to bol niekto iný?:confused:
sosak
28.09.14,12:30
Tieto milé zvieratká netýrajú len "farmári" na farme, ale aj ....:---
Už si si ma dal z neželaných preč, či to bol niekto iný?:confused:
Nebol dôvod...
Petra Nová
28.09.14,12:34
Ahá, tak to bol niekto iný, čo sa mi takto vyhrážal.:)
Máš pravdu v tom, že by tam mala nabehnúť polícia a všetkých pozatvárať za týranie zvierat.


P.S.
Prepáč, sosak, fakt si to ty nebol . Bol to pestrec.
misoft
28.09.14,13:50
S odstupom času som klikla na web TV Angeliky a na jej duchaplnú reláciu o spolužití ľudí, dobytka, špiny a zápachu. Čítam titulku cez celý web:


Špinavé ráno na Farme! Všetky ovečky sa posr.li!

Tak to je správa ako hrom a veľmi súcítim s tými ovečkami. Milé, užitočné a mne blízke zvieratka to sú.


Bože, ako hlboko som klesla :D:D:D:D
Petra Nová
28.09.14,16:15
Samozrejme, že ten nadpis som sem nedala preto, žeby ma do vytrženia privádzali titulky podobného druhu. Dala som ho tu zámerne, ako dôvod na úvahu,"kde a ako hlboko klesla tá naša demokracia s ranokapitalistickým zriadením"!

Máme charty, máme listiny, máme nekonečné množstvo predpisov a nariadení, ktoré zakotvujú práva a ochranu občanov od výmyslu sveta, rovnako aj zvierat a ochranu prírody. Aby bolo jasné o čom píšem, začnem Všeobecnou deklaráciou ľudských práv a skončím predpismi o humánnom prevoze a zabíjaní kaprov. Máme morálku a najnovšie počúvam od skupiny ľudí, štátov, veriacich, vraj oni vyznávajú akési "hodnoty", ako keby iní nie, a tak sa vyčleňujú a obhajujú diktát svojich "hodnôt".

A som späť pri FARME. Z pohľadu všetkých spomínaných práv márne hľadám rozumný dôvod na organizovanie súťaže, kde ľudia bývajú v miestnostiach, ktoré z hľadiska hygienických podmienok sú nevyhovujúce, samá pleseň a prach, nemajú čo jesť, spia ako zvieratá a už vlastne aj farmári sa k sebe správajú ako zvieratá. To nám Angelika predkladá ako zábavu, kde ľudia strácajú svoju dôstojnosť a sebaúctu v honbe za mamonom. A TV stráca všetky morálne zábrany pre sledovanosť a zisk.

Veru, veru, tak hlboko sme klesli. Všetci. Tí, čo takýto hnoj produkujú, naše slávne televízne rady, aj tí, čo sa na tento hnoj dívajú. Vivat naša kultúra! Smutné je, že na tieto "farmáriny" doplatí vždy nevinný, tentoraz ovečky, a ako som pozerala video, tak nie len ony.
vlado 33
28.09.14,18:09
Samozrejme, že ten nadpis som sem nedala preto, žeby ma do vytrženia privádzali titulky podobného druhu. Dala som ho tu zámerne, ako dôvod na úvahu,"kde a ako hlboko klesla tá naša demokracia s ranokapitalistickým zriadením"!

Máme charty, máme listiny, máme nekonečné množstvo predpisov a nariadení, ktoré zakotvujú práva a ochranu občanov od výmyslu sveta, rovnako aj zvierat a ochranu prírody. Aby bolo jasné o čom píšem, začnem Všeobecnou deklaráciou ľudských práv a skončím predpismi o humánnom prevoze a zabíjaní kaprov. Máme morálku a najnovšie počúvam od skupiny ľudí, štátov, veriacich, vraj oni vyznávajú akési "hodnoty", ako keby iní nie, a tak sa vyčleňujú a obhajujú diktát svojich "hodnôt".

A som späť pri FARME. Z pohľadu všetkých spomínaných práv márne hľadám rozumný dôvod na organizovanie súťaže, kde ľudia bývajú v miestnostiach, ktoré z hľadiska hygienických podmienok sú nevyhovujúce, samá pleseň a prach, nemajú čo jesť, spia ako zvieratá a už vlastne aj farmári sa k sebe správajú ako zvieratá. To nám Angelika predkladá ako zábavu, kde ľudia strácajú svoju dôstojnosť a sebaúctu v honbe za mamonom. A TV stráca všetky morálne zábrany pre sledovanosť a zisk.

Veru, veru, tak hlboko sme klesli. Všetci. Tí, čo takýto hnoj produkujú, naše slávne televízne rady, aj tí, čo sa na tento hnoj dívajú. Vivat naša kultúra! Smutné je, že na tieto "farmáriny" doplatí vždy nevinný, tentoraz ovečky, a ako som pozerala video, tak nie len ony.


Klesli hlboko?
Ľudia chcú vidieť krv, nešťastie a vraždy, k tomu sú prispôsobené aj jednotlivé programy. Všetko je nastavené na sledovanosť diváka, nie na jeho výchovu. Vyrastal som na Kubkovi a Maťkovovi. Dnešné?
Ani to neviem nazvať, idú mi grcom. Klesli sme veľmi hlboko, bojím sa, že sa stej hĺbky budeme zase štverať po mŕtvolách. Čo už, v živote to tak chodí http://www.gep.szm.com/07%20populacna%20explozia/populacna%20explozia%20vysvetlenie.html
pavol54
28.09.14,18:41
Samozrejme, že ten nadpis som sem nedala preto, žeby ma do vytrženia privádzali titulky podobného druhu. Dala som ho tu zámerne, ako dôvod na úvahu,"kde a ako hlboko klesla tá naša demokracia s ranokapitalistickým zriadením"!

Máme charty, máme listiny, máme nekonečné množstvo predpisov a nariadení, ktoré zakotvujú práva a ochranu občanov od výmyslu sveta, rovnako aj zvierat a ochranu prírody. Aby bolo jasné o čom píšem, začnem Všeobecnou deklaráciou ľudských práv a skončím predpismi o humánnom prevoze a zabíjaní kaprov. Máme morálku a najnovšie počúvam od skupiny ľudí, štátov, veriacich, vraj oni vyznávajú akési "hodnoty", ako keby iní nie, a tak sa vyčleňujú a obhajujú diktát svojich "hodnôt".

A som späť pri FARME. Z pohľadu všetkých spomínaných práv márne hľadám rozumný dôvod na organizovanie súťaže, kde ľudia bývajú v miestnostiach, ktoré z hľadiska hygienických podmienok sú nevyhovujúce, samá pleseň a prach, nemajú čo jesť, spia ako zvieratá a už vlastne aj farmári sa k sebe správajú ako zvieratá. To nám Angelika predkladá ako zábavu, kde ľudia strácajú svoju dôstojnosť a sebaúctu v honbe za mamonom. A TV stráca všetky morálne zábrany pre sledovanosť a zisk.

Veru, veru, tak hlboko sme klesli. Všetci. Tí, čo takýto hnoj produkujú, naše slávne televízne rady, aj tí, čo sa na tento hnoj dívajú. Vivat naša kultúra! Smutné je, že na tieto "farmáriny" doplatí vždy nevinný, tentoraz ovečky, a ako som pozerala video, tak nie len ony.


Klesli hlboko?
Ľudia chcú vidieť krv, nešťastie a vraždy, k tomu sú prispôsobené aj jednotlivé programy. Všetko je nastavené na sledovanosť diváka, nie na jeho výchovu. Vyrastal som na Kubkovi a Maťkovovi. Dnešné?
Ani to neviem nazvať, idú mi grcom. Klesli sme veľmi hlboko, bojím sa, že sa stej hĺbky budeme zase štverať po mŕtvolách. Čo už, v živote to tak chodí http://www.gep.szm.com/07%20populacna%20explozia/populacna%20explozia%20vysvetlenie.html
programy sú nastavené tak aby od malička vštepovali,kult násilia a odolnosť akoby sa z niektorých stali v dospelosti cynickí zabijaci?
kukučka
28.09.14,18:46
Mňa potešilo oteplenie a tak sme sa vybrali naobed do Poľska na obed a na prechádzku po Zakopanom, lebo na túru už bolo neskoro. Tatry "boli doma" a navyše pocukrované prvým snehom, skrátka pastva pre oči. Belanky (http://www.beliansketatry.sk/) sú najkrajšie z poľskej strany pri návrate domov.
vlado 33
28.09.14,18:57
Samozrejme, že ten nadpis som sem nedala preto, žeby ma do vytrženia privádzali titulky podobného druhu. Dala som ho tu zámerne, ako dôvod na úvahu,"kde a ako hlboko klesla tá naša demokracia s ranokapitalistickým zriadením"!

Máme charty, máme listiny, máme nekonečné množstvo predpisov a nariadení, ktoré zakotvujú práva a ochranu občanov od výmyslu sveta, rovnako aj zvierat a ochranu prírody. Aby bolo jasné o čom píšem, začnem Všeobecnou deklaráciou ľudských práv a skončím predpismi o humánnom prevoze a zabíjaní kaprov. Máme morálku a najnovšie počúvam od skupiny ľudí, štátov, veriacich, vraj oni vyznávajú akési "hodnoty", ako keby iní nie, a tak sa vyčleňujú a obhajujú diktát svojich "hodnôt".

A som späť pri FARME. Z pohľadu všetkých spomínaných práv márne hľadám rozumný dôvod na organizovanie súťaže, kde ľudia bývajú v miestnostiach, ktoré z hľadiska hygienických podmienok sú nevyhovujúce, samá pleseň a prach, nemajú čo jesť, spia ako zvieratá a už vlastne aj farmári sa k sebe správajú ako zvieratá. To nám Angelika predkladá ako zábavu, kde ľudia strácajú svoju dôstojnosť a sebaúctu v honbe za mamonom. A TV stráca všetky morálne zábrany pre sledovanosť a zisk.

Veru, veru, tak hlboko sme klesli. Všetci. Tí, čo takýto hnoj produkujú, naše slávne televízne rady, aj tí, čo sa na tento hnoj dívajú. Vivat naša kultúra! Smutné je, že na tieto "farmáriny" doplatí vždy nevinný, tentoraz ovečky, a ako som pozerala video, tak nie len ony.


Klesli hlboko?
Ľudia chcú vidieť krv, nešťastie a vraždy, k tomu sú prispôsobené aj jednotlivé programy. Všetko je nastavené na sledovanosť diváka, nie na jeho výchovu. Vyrastal som na Kubkovi a Maťkovovi. Dnešné?
Ani to neviem nazvať, idú mi grcom. Klesli sme veľmi hlboko, bojím sa, že sa stej hĺbky budeme zase štverať po mŕtvolách. Čo už, v živote to tak chodí http://www.gep.szm.com/07%20populacna%20explozia/populacna%20explozia%20vysvetlenie.html
programy sú nastavené tak aby od malička vštepovali,kult násilia a odolnosť akoby sa z niektorých stali v dospelosti cynickí zabijaci?

Mimo školské aktivity u deti, by pohľad na túto problematiku z časti vyriešili. Problém je, že štát, vláda na školstvo SERE.
vlado 33
28.09.14,20:30
nepatrí Stanislav k červeným????

Nie Miuška ...on je IBA prevracač kabátov....;)
Ja a prevracač kabátov ???? To nemyslíš vážne- ja som sa preorientoval iba RAZ v živote- keď som prešiel od KSS k SMER-u, tak netrep buchy,,,
Ty ked si štrngal na námestí, tak ja som likvidoval Havlove bilboardy :-)))), dokonca som mal aj zníženú známku z chovania lebo som Havlovi vypálil oči na letáku a vtedy som si uvedomil aká "demokracia" to k nám ide :-(

čo už sa na tom chváliš, že si komunista
to je diagnóza
rozikan, strať sa do prdele.
misoft
28.09.14,20:35
Anka, Rysuľa, Strakaňa, fialová Milka..... celé stádo......
vlado 33
28.09.14,20:53
Vždy, keď prídem na túto tému, objaví sa tu nejaký psychopat. Vypúšťate ich z klietky alebo čo?
misoft
28.09.14,20:57
Musím s rozikanom súhlasiť.
Tu sa nejedná o nejakú demokraciu. Je to biznis. TV Roleta i TV Grc sú súkromné firmy. Tie musia len splniť podmienky pre telekomunikácie a vysielanie. Čo si tam dajú, je ich vec.
Takže tam môžu dať i kydanie hnoja z Augiášovho chlieba, ak na to majú....
Ak by však toto vysielala verejnoprávna televízia - to by bolo už iné kafé.... pretože tá je okrem koncesií (zástrčkový zákon), platená i zo štátneho rozpočtu!
Takže v tomto - Petra - si úplne vedľa.
Ak sa ti nepáči program TV Roleta a TV Grc - máš tri možnosti:
1) prepnúť kanál;
2) vypnúť telku;
3) podať sťažnosť RVR - rada pre vysielanie a retransmisiu...
vlado 33
28.09.14,21:05
Musím s rozikanom súhlasiť.
Tu sa nejedná o nejakú demokraciu. Je to biznis. TV Roleta i TV Grc sú súkromné firmy. Tie musia len splniť podmienky pre telekomunikácie a vysielanie. Čo si tam dajú, je ich vec.
Takže tam môžu dať i kydanie hnoja z Augiášovho chlieba, ak na to majú....
Ak by však toto vysielala verejnoprávna televízia - to by bolo už iné kafé.... pretože tá je okrem koncesií (zástrčkový zákon), platená i zo štátneho rozpočtu!
Takže v tomto - Petra - si úplne vedľa.
Ak sa ti nepáči program TV Roleta a TV Grc - máš tri možnosti:
1) prepnúť kanál;
2) vypnúť telku;
3) podať sťažnosť RVR - rada pre vysielanie a retransmisiu...
Dá sa aj inak, ako ...................
lujza.j
28.09.14,21:06
už dávno nie čo pozerať....dobrý film žiadny....peniaze idú na projekty tohto "reality šou"štýlu....ako kto už je napr. zvedavý na obstaróžnych akčných hrdinov, ktorí svojimi vráskami sú až trápni...teda pre mňa.....farmu som nepozerala ani jednu sériu....túto mám asi posledné 2týždne zapnutú a jedným okom kukám...neviem ani aké sú pravidlá a čo a ako....vila "roztvorila" by som som ani ako pozadie......
misoft
28.09.14,21:10
Dá sa aj inak, ako ...................
To som radšej neuvádzal...... to je asi tá príjemnejšia možnosť.... :D
vlado 33
28.09.14,21:42
Dá sa aj inak, ako ...................
To som radšej neuvádzal...... to je asi tá príjemnejšia možnosť.... :D
Myslíš na moje nie celkom lichotivé komentáre? Niekedy mám zlý pocit, človek už čas nevráti. Aspoň to.
Tweety
29.09.14,10:42
Včera náš Jozef M v TV: okrem toho, že mal vecný a zmysluplný výstup, ma pobavil aj ten breptík. Oj, či som sa nasmiala. http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/mihalov-pikantny-trapas-rtvs-z-toho-budete-cervenat-aj-vy.html
buchač
29.09.14,10:46
Kua...išiel som na chalupu a znenazdajky z opačnej strany cesty čierna mačka...
Kua, nie som nejak poverčivý, ale istota je istota...;)
Zvyšok cesty fest opatrne...

Poznámka:
Učastníkom sa nič nestalo...prebehol som jej cez chrbát a obaja sme pokračovali svojim smerom. :)
lujza.j
29.09.14,10:46
Včera náš Jozef M v TV: okrem toho, že mal vecný a zmysluplný výstup, ma pobavil aj ten breptík. Oj, či som sa nasmiala. http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/mihalov-pikantny-trapas-rtvs-z-toho-budete-cervenat-aj-vy.html
mne sa raz stalo, že na otázku s čím je ten koláč som odpovedala s koko.tom...miesto s kokosom:D
bjuty smis
29.09.14,11:47
no...vačšinou ho mi chlapi jeme rukami....alebo príborom...
Petra Nová
29.09.14,11:48
Musím s rozikanom súhlasiť.

Ak by však toto vysielala verejnoprávna televízia - to by bolo už iné kafé.... pretože tá je okrem koncesií (zástrčkový zákon), platená i zo štátneho rozpočtu!
Takže v tomto - Petra - si úplne vedľa.


Ak si nepochopil o čom píšem, nie je to moja chyba. S vypínaním hlúpych programov nemám problém. Vyberám si, ako budem tráviť svoj čas. Niekedy však treba venovať chvíľu aj tomu najhlúpejšiemu, aby bol človek v obraze. Preto som aj v tejto téme, pokiaľ ma to baví, napríklad.
Tak znovu. Chránime zákonmi všetko možné. Určujeme, ako sa ľudia majú správať k ľuďom, k zvieratám, ešte aj to, ako ich majú humánne zabíjať. Keď idem do prírody, tak radšej ani na nič nesiaham, lebo neviem, či ktorákoľvek jej súčasť nie je chránená. Máme zákony, ktoré poskytujú ľuďom širokú ochranu. Dávajú im práva a slobody, právo na ochranu mena, súkromia, rodiny, dôstojnosti, zaručujú im aj dôstojnosť v ich smrti. Za ich porušenie je sankcia. To, že si televízie organizujú rôzne súťaže, je to ich vec. Ale čo mi prekáža je to, aké podmienky pre ľudí vytvárajú v týchto súťažiach, lebo tieto podmienky nie sú v súlade s garantovanými ľudskými právami. Ak je človek zákonmi vysoko chránený druh a napriek tomu dopustíme, aby počas súťaže ľudia žili v katastrofálnych hmotných podmienkach, ktoré bezprostredne ohrozujú ich zdravie a atakujú ich dôstojnosť, tak to nie je v poriadku. Tí ľudia sú hladní, uzimení, nemajú súkromie, sú špinaví a smrdľaví, možnosť hygieny minimálna. Na druhej strane sa od nich vyžadujú náročné pracovné výkony. Ak hovoríme o týraní zvierat, tak na farme sa jedná predovšetkým o týranie ľudí. A je jedno, že tam išli dobrovoľne a pre peniaze. Ide o princíp. Odchodom na Farmu ľudia nestratili svoje ľudské práva, takže tí, čo chcú na nich zarábať, by im mali vytvoriť podmienky, aby ako tak mohli normálne žiť a fungovať. Ak nie, mali by im také súťaže zakázať.Mala by to zakázať naša humánna spoločnosť, ktorej sú členmi. Big Brother bola debilná súťaž, ale v nej súťažiaci žili ako v bavlnke. O tom som písala.
Tweety
29.09.14,12:12
no...vačšinou ho mi chlapi jeme rukami....alebo príborom...
A nielen my chlapi píšeme s ypsilonom.
bjuty smis
29.09.14,12:21
iste....ale nechcel som, aby to vyznelo moc "tvrdo"
buchač
29.09.14,15:06
PS
Ľudské práva (ako aj nekerie iné veci) nemožeš nikomu nanútiť, ak sám nechce

...viď degeši.
Hentí majú ľudské práva odtál-potál.
Špecifikovať nemienim, tu je škoda niečo opakovať, skoro každý vie.
tom_i
29.09.14,15:31
Ja len k tej farme keď bola prvy raz nik nevedel o čo pôjde takže nevedeli do čoho idú, ale keď sa tam dnes niekto prihlási tak ho nemám prečo ľutovať. Bola to jeho voľba. Každý je svojprávny, teda aspoň si to myslím. Ale nakoľko u nas fičia skor history, discovery a animal programy +športové je mi jedno čo a ako. Je toľko ľudí ktorí sa nie vlastnou vinou ocitli na dne, že nemám dôvod sa ani len zamýšľať či nejakí pseudofarmari majú co jesť.
Petra Nová
29.09.14,17:16
Je mi jedno čo a ako. Je toľko ľudí ktorí sa nie vlastnou vinou ocitli na dne, že nemám dôvod sa ani len zamýšľať či nejakí pseudofarmari majú co jesť.
Veď dobre, keď ty nemáš dôvod sa zamýšľať nad tým, či pseudofarmári majú čo jesť, tak hádam nebudeš mať nič proti tomu, keď niekto na to poukáže a bude mať iný názor ako ty.
buchač
29.09.14,17:21
Oliwa
29.09.14,17:55
Musím s rozikanom súhlasiť.
Tu sa nejedná o nejakú demokraciu. Je to biznis. TV Roleta i TV Grc sú súkromné firmy. Tie musia len splniť podmienky pre telekomunikácie a vysielanie. Čo si tam dajú, je ich vec.
Takže tam môžu dať i kydanie hnoja z Augiášovho chlieba, ak na to majú....
Ak by však toto vysielala verejnoprávna televízia - to by bolo už iné kafé.... pretože tá je okrem koncesií (zástrčkový zákon), platená i zo štátneho rozpočtu!
Takže v tomto - Petra - si úplne vedľa.
Ak sa ti nepáči program TV Roleta a TV Grc - máš tri možnosti:
1) prepnúť kanál;
2) vypnúť telku;
3) podať sťažnosť RVR - rada pre vysielanie a retransmisiu...
Misoft, nemienim Ťa chytať za slovíčka, ale... Momentálne si aj Ty trošku vedľa:
predpokladám, že si mal na mysli Augiášov chliev a nie chlieb... ;)
A len na upresnenie, z toho Augiášovho chlieva hnoj nikto nekydal - 30 rokov totiž nemal kto, a potom nebolo treba - Herakles ho vyčistil bez toho, aby chytil do ruky vidly - svojím dôvtipom - zmenil prítok rieky a "prepláchol" ním všetky chlievy... :)
Zišlo by sa aj u nás, na pár adresách... :rolleyes::D
misoft
29.09.14,17:56
Misoft, nemienim Ťa chytať za slovíčka, ale... Momentálne si aj Ty trošku vedľa:
predpokladám, že si mal na mysli Augiášov chliev a nie chlieb... ;)
B a V sú - potvory - vedľa seba - tak si miesta vymenili....
A teraz k chlievu: veď je jasné, že Herkules na to šiel rozumom .... prerazil múr, pustil rieku do chlieva a bolo čisto. Škoda len, že voda nevie do kopca sama tiecť - na Vodnom vrchu (parlament) by sa tá rieka veľmô hodila.....
lujza.j
29.09.14,17:58
misoft
29.09.14,18:01
http://www.porada.sk/t251469-ako-vratit-vozidlo-predavajucemu.html
...neuveriteľné....už
No čo už - autobazary sú plné takýchto vrakov..... a jeden z najznámejších, plný reklamy, je ešte tak drzý, že i tachometre stáča, upravuje údaje, len aby sa nabalil. Ale keď sa niečo vyskytne - tak oni nič - to bývalý majiteľ.....
lujza.j
29.09.14,18:06
duški:)....akoó ste chlapi takí ješitní...alebo máte pocit, že vám padne ego...alebo nemáte sebareflexiu...nevyznám sa dám si poradiť?!niekoho so sebou vezmem...on si to dá pozrieť v servise po...:eek:toto nepochopím.....
misoft
29.09.14,18:08
duški:)....akoó ste chlapi takí ješitní...alebo máte pocit, že vám padne ego...alebo nemáte sebareflexiu...nevyznám sa dám si poradiť?!niekoho so sebou vezmem...on si to dá pozrieť v servise po...:eek:toto nepochopím.....
Tiež nepochopím....
Prišiel som, videl som, nechápem, odchádzam!
Toto máme na tričku ja a buchy!
buchač
29.09.14,18:26
duški:)....akoó ste chlapi takí ješitní...alebo máte pocit, že vám padne ego...alebo nemáte sebareflexiu...nevyznám sa dám si poradiť?!niekoho so sebou vezmem...on si to dá pozrieť v servise po...:eek:toto nepochopím.....

Čítaj koment pod bubkochovým príspevkom http://www.porada.sk/t251353-nemam-ani-auto-ani-peniaze-ostala-mi-len-kupno-predajna-zmluva.html
....a Richard moralizuje...:rolleyes:
lujza.j
29.09.14,19:52
Peggynka
30.09.14,10:07
misoft
30.09.14,10:15
http://www.topky.sk/cl/100370/1427297/FOTO-tragickej-nehody--Zrazku-s-dochodcom--88--neprezila-spolujazdkyna---39--na-motocykli-

88 ročný vodič....
Ale papier od dochtora mal :eek: a že kyslík :D si dával
Tiež divné... musel (ten 88-ročný) byť na kyslíku a od lekára mal bumažku, že je OK! Neviem, neviem, ale to by chcelo i toho lekára preklenúť.... prečo takémuto vodičovi s vážnymi zdravotnými ťažkosťami dal tento papier.... Žeby pár sto € do vačku sa mu presťahovalo?
Peggynka
30.09.14,10:18
http://www.topky.sk/cl/100370/1427297/FOTO-tragickej-nehody--Zrazku-s-dochodcom--88--neprezila-spolujazdkyna---39--na-motocykli-

88 ročný vodič....
Ale papier od dochtora mal :eek: a že kyslík :D si dával
Tiež divné... musel (ten 88-ročný) byť na kyslíku a od lekára mal bumažku, že je OK! Neviem, neviem, ale to by chcelo i toho lekára preklenúť.... prečo takémuto vodičovi s vážnymi zdravotnými ťažkosťami dal tento papier.... Žeby pár sto € do vačku sa mu presťahovalo?
Niektorí predajú svoju zodpovednosť aj za pár eúr :eek: nemusia byť ani stovky :D
misoft
30.09.14,10:24
Niektorí predajú svoju zodpovednosť aj za pár eúr :eek: nemusia byť ani stovky :D
Možno predplatné........... od 65-ho roku až do skonání staříka ...
Zitulda
30.09.14,12:24
Petra Nová
30.09.14,12:35
Stanko, kde si? Hádam ťa nerozladil obuch, keď s kováčom kul tri zlaté vlasy deda Vševeda a bol prekvapený, keď po nich zostal len zápach?
Je veľa noviniek od vtedy, čo si tu bol. Napr. ovečky na farme už zas riadne kakuškajú, vďaka majiteľovi, ktorý neveril, že sa mu o ne postará taký opálený človiečik s očami Maliny, tak kontroloval a včas zasiahol. Ale o tom už nejdem viac písať.
Čerstvú novinku som čítala. Ukrajina začala stavať Berlínsky múr na hraniciach s Ruskom. Ľudia tam nemajú čo jesť, domy majú rozbité, vláda na nich z výšky kašle, tá nemá na nič peniaze, aj na vojnu chodí drankať kto dá, a oni sa rozhodli postaviť Berlínsky múr. Ešte dobre, že nie čínsky, lebo ten by stavali 100 rokov a ani by nepostrehli, že už žiadna Ukrajina neexistuje.
buchač
30.09.14,13:31
..vláda na nich z výšky kašle, tá nemá na nič peniaze..
Tá naša vláda zasa rozdáva...len komu a ako, tak to je už iná vec.
Viď :
Scientológ od Smeru má ísť pred výbor vysvetliť podozrivé tendre
http://www.sme.sk/c/7204034/scientolog-od-smeru-ma-ist-pred-vybor-vysvetlit-podozrive-tendre.html
Scientológov živíme za štátne, vyhrávajú tendre scientológa od Smeru
http://www.sme.sk/c/7201191/scientologov-zivime-za-statne-vyhravaju-tendre-scientologa-od-smeru.html?ref=avizocl
Petra Nová
30.09.14,15:59
Smutné a frustrujúce! Za necelý týždeň toľko smoly.
http://debata.pravda.sk/debata/331621-kisku-stiha-v-kalifornii-nehoda-za-nehodou/

Žeby pokus o atentát?:eek: nech si amíci s nami radšej nezačínajú...LEBO!
Petra Nová
30.09.14,16:11
Niekedy som vďačná za notifikácie, lebo mi priblížia už neexistujúce. A tak mi jeden niko urobil prednášku o tom, kto v kováčskej dielni pracuje a s čím. Podľa jeho gramaticko-logických a technických dôvodov. Lenže ten niko v živote neprečítal žiadnu rozprávku. Lebo by vedel, že v nej je všetko možné. Napríklad aj to, že vajce si vyjde na vandrovku. Veď kto by to vajcu uveril, keby nie rozprávky? V nej to ide aj z hľadiska gramatiky aj logiky.
buchač
30.09.14,17:58
Fúúúúha ...že jaká mi to novinka :eek:

"Vyrastal som v časoch, keď každé leto práca v továrňach bola pre študentov povinná a musel som to isté robiť aj počas štúdií v Rusku, a je to skúsenosť, o ktorú sa s vami môžem raz podeliť,"
http://aktualne.atlas.sk/sefcovica-griluju-svedsky-europoslanec-mu-vycita-zavratny-plat/zahranicie/europa/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp

JUDr. Maroš Šefčovič PhD. * 24. júl 1966,
misoft
30.09.14,18:11
..vláda na nich z výšky kašle, tá nemá na nič peniaze..
Tá naša vláda zasa rozdáva...len komu a ako, tak to je už iná vec.
Viď :
Scientológ od Smeru má ísť pred výbor vysvetliť podozrivé tendre
http://www.sme.sk/c/7204034/scientolog-od-smeru-ma-ist-pred-vybor-vysvetlit-podozrive-tendre.html
Scientológov živíme za štátne, vyhrávajú tendre scientológa od Smeru
http://www.sme.sk/c/7201191/scientologov-zivime-za-statne-vyhravaju-tendre-scientologa-od-smeru.html?ref=avizocl
No!
Možno niekedy o 5-10 rokov výjde pravda najavo, že pokrstený ateista z komunistickej nábožensky založenej rodiny, ktorý kričí a búcha na poplach pred scietológmi, je sám najväčší SCIENTOLÓG!
kukučka
30.09.14,18:13
treba použiť najnovšiu nadávku - triangel jeden :--- :D
buchač
30.09.14,18:14
..vláda na nich z výšky kašle, tá nemá na nič peniaze..
Tá naša vláda zasa rozdáva...len komu a ako, tak to je už iná vec.
Viď :
Scientológ od Smeru má ísť pred výbor vysvetliť podozrivé tendre
http://www.sme.sk/c/7204034/scientolog-od-smeru-ma-ist-pred-vybor-vysvetlit-podozrive-tendre.html
Scientológov živíme za štátne, vyhrávajú tendre scientológa od Smeru
http://www.sme.sk/c/7201191/scientologov-zivime-za-statne-vyhravaju-tendre-scientologa-od-smeru.html?ref=avizocl
No!
Možno niekedy o 5-10 rokov výjde pravda najavo, že pokrstený ateista z komunistickej nábožensky založenej rodiny, ktorý kričí a búcha na poplach pred scietológmi, je sám najväčší SCIENTOLÓG!

Veď jeho verní sa aj tak správajú...jak bez duše, vlastného úsudku a sebareflexie.
Ovce majú viac rozumu, aj keď jedného barana nasledujú.
misoft
30.09.14,18:14
misoft
30.09.14,18:15
..vláda na nich z výšky kašle, tá nemá na nič peniaze..
Tá naša vláda zasa rozdáva...len komu a ako, tak to je už iná vec.
Viď :
Scientológ od Smeru má ísť pred výbor vysvetliť podozrivé tendre
http://www.sme.sk/c/7204034/scientolog-od-smeru-ma-ist-pred-vybor-vysvetlit-podozrive-tendre.html
Scientológov živíme za štátne, vyhrávajú tendre scientológa od Smeru
http://www.sme.sk/c/7201191/scientologov-zivime-za-statne-vyhravaju-tendre-scientologa-od-smeru.html?ref=avizocl
No!
Možno niekedy o 5-10 rokov výjde pravda najavo, že pokrstený ateista z komunistickej nábožensky založenej rodiny, ktorý kričí a búcha na poplach pred scietológmi, je sám najväčší SCIENTOLÓG!

Veď jeho verní sa aj tak správajú...jak bez duše, vlastného úsudku a sebareflexie.
Ovce majú viac rozumu, aj keď jedného barana nasledujú.

Teda typické príznaky scietologizmu.....:D:D:D
lujza.j
30.09.14,18:24
moja dedina.... http://aktualne.atlas.sk/hromadna-nehoda-paralyzovala-most-lafranconi-skoncili-v-sebe-styri-auta/dnes/regiony/

viete čo nechápem....trošku nám to tu akože porobili...tak kde dá urobili akože 3 pruhy....slovom tri:D....aj na prístavnom od bajkalskej predlžili akože pridali do plusu pripájaci pruh.....a teraz.....vie mi niekto vysvetliť prečo vodiči sa nezaradujú do jazdného pruhu priebežne z pripájacieho....ale všetci ako degeši sa chcú zaradiť až v úplnom špici-konci pripájacieho pruhu.....a potom sme tu zaseknutí....vybúraní...zablokovaní a na smiech.
misoft
30.09.14,18:31
Lui - lebo medveď....... :D
buchač
30.09.14,18:31
moja dedina.... http://aktualne.atlas.sk/hromadna-nehoda-paralyzovala-most-lafranconi-skoncili-v-sebe-styri-auta/dnes/regiony/

viete čo nechápem....trošku nám to tu akože porobili...tak kde dá urobili akože 3 pruhy....slovom tri:D....aj na prístavnom od bajkalskej predlžili akože pridali do plusu pripájaci pruh.....a teraz.....vie mi niekto vysvetliť prečo vodiči sa nezaradujú do jazdného pruhu priebežne z pripájacieho....ale všetci ako degeši sa chcú zaradiť až v úplnom špici-konci pripájacieho pruhu.....a potom sme tu zaseknutí....vybúraní...zablokovaní a na smiech.

B l a v á c i ......:D :D :D

...a ešte aj do telky dajú šot, šak nech celé Slovensko plače nad tou kalamitou...

V riti - tesne vedľa zlatej žily ( alebo v trubke ) mám takéto problémy...
misoft
30.09.14,18:35
Nááááá - šak Blava - pupok Slovenska, pupok Európy, za chvíľu pupok sveta....
lujza.j
30.09.14,18:41
tak toto by bolo "batmááán"pod dobro páchať:D...by som páchala aj ja:D...http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8d/Batman_(truck).jpg
buchač
30.09.14,18:43
tak toto by bolo "batmááán"pod dobro páchať:D...by som páchala aj ja:D..


Tu je lepší spôsob na prekonávanie prekážok...;) :D :D :D


http://img-9gag-lol.9cache.com/photo/a0P5n4q_460sa_v2.gif
misoft
30.09.14,18:43
Lui - čo? Podvozok odhaľovať? Či autíčka dláviť?
bjuty smis
30.09.14,18:45
....čert nikdy nespí....
teda čert, a staré dievky...
staré zatrpknuté opustené dievky sú ako ten čert...len zle robiť a zle robiť :)))

sú na posmech, smutné , same, aj verný červený čiapočko sa niekde stratil...

ale kedže sú už staré, zrak im neslúži....
nevidia svojími opustenými očkami, že neexistujúce je vlastne existujúce....

alebo si to len podla starodievčenskej logiky a hlavne - podla seba-súdim teba - ten čert myslel, že každý tu bude kamuflovať, chybu narýchlo potajme odstraňovať...
ej ej, radšej toho čerta, ako starú dievku......
lujza.j
30.09.14,18:47
Lui - čo? Podvozok odhaľovať? Či autíčka dláviť?
duški...šecko:Dale hlavne dliaviť:D...ale iba vybraných jedincov a devy:D
misoft
30.09.14,18:49
Ahááá - teda second variant.... to beriem......
pavol54
01.10.14,09:46
moja dedina.... http://aktualne.atlas.sk/hromadna-nehoda-paralyzovala-most-lafranconi-skoncili-v-sebe-styri-auta/dnes/regiony/

viete čo nechápem....trošku nám to tu akože porobili...tak kde dá urobili akože 3 pruhy....slovom tri:D....aj na prístavnom od bajkalskej predlžili akože pridali do plusu pripájaci pruh.....a teraz.....vie mi niekto vysvetliť prečo vodiči sa nezaradujú do jazdného pruhu priebežne z pripájacieho....ale všetci ako degeši sa chcú zaradiť až v úplnom špici-konci pripájacieho pruhu.....a potom sme tu zaseknutí....vybúraní...zablokovaní a na smiech.
lebo v Bratislave ešte neobjavili zipsovaciu značku
buchač
01.10.14,09:53
moja dedina.... http://aktualne.atlas.sk/hromadna-nehoda-paralyzovala-most-lafranconi-skoncili-v-sebe-styri-auta/dnes/regiony/

viete čo nechápem....trošku nám to tu akože porobili...tak kde dá urobili akože 3 pruhy....slovom tri:D....aj na prístavnom od bajkalskej predlžili akože pridali do plusu pripájaci pruh.....a teraz.....vie mi niekto vysvetliť prečo vodiči sa nezaradujú do jazdného pruhu priebežne z pripájacieho....ale všetci ako degeši sa chcú zaradiť až v úplnom špici-konci pripájacieho pruhu.....a potom sme tu zaseknutí....vybúraní...zablokovaní a na smiech.
lebo v Bratislave ešte neobjavili zipsovaciu značku

Ááááále trt....aj keď možno aj hej.

Lenže celé Slovensko sa skladá na tie každoročné zmeny v tých poondiatých dialniciach - zdôrazňujem, že IBA v okolí Blavy !!!!
Raz dva pruhy, potom tri, následne dva s jedným rozšírovacím a tak furt dookola.

Jak drbnutí...
bjuty smis
01.10.14,10:29
bucháš....
na bratislavu reaguješ ako býk na červené súkno, ale nepreháňaj to s tými výmyslami..

zdôrazni nám teda--na čo sa celé slovensko skladáme blavákom ?? aké zmeny ??

tá namalovaná 3 čiara ??
a aj tá je inde, ako bola tá nehoda....
buchač
01.10.14,10:45
bucháš....
na bratislavu reaguješ ako býk na červené súkno, ale nepreháňaj to s tými výmyslami..

zdôrazni nám teda--na čo sa celé slovensko skladáme blavákom ?? aké zmeny ??

tá namalovaná 3 čiara ??
a aj tá je inde, ako bola tá nehoda....

Búcham...no a čo ??? ;) :D :D :D
Chceš aj zdôvodnenie ???
Nuž, nech sa páči...ale páčiť sa nebude môj názor.
Do Blavy som za socíku chodil pravidelne na služobné cesty.
Vtedy tam ešte nebolo toľko (ako blaváci často vravia) vyhodňarov-týždňovkárov, ako je ich v dnešnej dobe. Tí chodili makať do Prahy, metro stavať, alebo fárali v OKD.
Takže by sa dalo povedať, že môžem a aj viem porovnávať. To, čo sa dialo onehdá v Prahe, tak sa deje v momentálne v Blave.
Nepríjemní, namyslení, arogantní, neslušní...atď sú blaváci ( česť výnimkám !!! ).
Najhorší sú ale takí, ktorí sa pred pár rokmi (10-20) do Blavy nasťahovali...takých jesto aj u nás...samá gadžovina.

--------------------------------------------------------------------------------

To skladanie snáď nemyslíš vážne.
Veď si len vezmime to výpalné vo forme pokút vodičom.
Nebolo by správnejšie vybraté love ponechať v dotyčnom kraji a nie aby páni rozhodli, že kde čo a ako.
Alebo cestná daň. Tá sa vyberá predsa podľa sídla firmy, no koľko balváckych čísel pobehuje po iných okresoch ???
...atď...
bjuty smis
01.10.14,11:39
no, že nemáš rád blavákov je jedna vec, ale ja som myslel toto tvoje tvrdenie :

celé Slovensko sa skladá na tie každoročné zmeny v tých poondiatých dialniciach - zdôrazňujem, že IBA v okolí Blavy !!!!
Petra Nová
01.10.14,12:01
Kvaka
01.10.14,12:01
Tweety
01.10.14,12:02
Petra a čo ťa tak na tom rozveselilo? Veď to je skôr smutné, nie?
Petra Nová
01.10.14,12:10
....čert nikdy nespí....
teda čert, a staré dievky...
staré zatrpknuté opustené dievky sú ako ten čert...len zle robiť a zle robiť :)))
sú na posmech, smutné , same, aj verný červený čiapočko sa niekde stratil...
ale kedže sú už staré, zrak im neslúži....
nevidia svojími opustenými očkami, že neexistujúce je vlastne existujúce....
alebo si to len podla starodievčenskej logiky a hlavne - podla seba-súdim teba - ten čert myslel, že každý tu bude kamuflovať, chybu narýchlo potajme odstraňovať...
ej ej, radšej toho čerta, ako starú dievku......
Toto dokáže napísať hádam len zúfalec, starý mládenec, vlastne starec, ktorému nemá kto dať najesť, napiť a prebaliť ho. Ešte že má na klávesnicu a vládze do nej ďobať. Ináč by v invalidnom vozíku presedel celý deň sám, opustený, hladný, nahnevaný na celý svet. Lebo keď dedka aj vlastní dvakrát vyšmaria z jeho srdcu blízkych penťáckych novín, a to nie pre zúfalú gramatiku a pravopis, ale pre neznášanlivosť a tuposť, v hlave sa mu to popletie ešte viac. A kto za to môže? Prízraky, staré dievky, čerti, diabli, boľševici, socialisti, jehovisti aj trianglisti. Alebo nie tí poslední? To je jedno! Pointa je v tom, že takáto karikatúra nevie žiť bez boja a nepriateľov, tak aspoň písmenkami sa mstí za svoj spackaný život.

Veru, veru, čert je nablízku, nikdy nespí a robí len zle a zle! A ešte raz - zléééé!:---
Petra Nová
01.10.14,12:15
Dnes som stihla preletieť aj dnešný horoskop. Hneď prvý ma zaujal. Chudáci barani.

Baran
21.3 - 20.4
Majte sa na pozore. Vstupom Slnka do Váh nastalo pre vás postupne kritickejšie obdobie. Najprv ho môžu pocítiť Barani, ktorí sa narodili v prvej polovici znamenia, lebo Slnko na nebi je oproti nim. Astrologicky sa tomu hovorí opozícia. Prichádzajú ňou výzvy od života, kedy budete skúšaní, či viete veci, ktoré ste sa mali naučiť na základnej škole. Luna v Kozorožcovi vám môže k týmto skúškam pridať náladovosť, zlosť a neschopnosť ísť ďalej.
Tak bacha barani!
bjuty smis
01.10.14,12:34
....čert nikdy nespí....
teda čert, a staré dievky...
staré zatrpknuté opustené dievky sú ako ten čert...len zle robiť a zle robiť :)))
sú na posmech, smutné , same, aj verný červený čiapočko sa niekde stratil...
ale kedže sú už staré, zrak im neslúži....
nevidia svojími opustenými očkami, že neexistujúce je vlastne existujúce....
alebo si to len podla starodievčenskej logiky a hlavne - podla seba-súdim teba - ten čert myslel, že každý tu bude kamuflovať, chybu narýchlo potajme odstraňovať...
ej ej, radšej toho čerta, ako starú dievku......
Toto dokáže napísať hádam len zúfalec, starý mládenec, vlastne starec, ktorému nemá kto dať najesť, napiť a prebaliť ho. Ešte že má na klávesnicu a vládze do nej ďobať. Ináč by v invalidnom vozíku presedel celý deň sám, opustený, hladný, nahnevaný na celý svet. Lebo keď dedka aj vlastní dvakrát vyšmaria z jeho srdcu blízkych penťáckych novín, a to nie pre zúfalú gramatiku a pravopis, ale pre neznášanlivosť a tuposť, v hlave sa mu to popletie ešte viac. A kto za to môže? Prízraky, staré dievky, čerti, diabli, boľševici, socialisti, jehovisti aj trianglisti. Alebo nie tí poslední? To je jedno! Pointa je v tom, že takáto karikatúra nevie žiť bez boja a nepriateľov, tak aspoň písmenkami sa mstí za svoj spackaný život.

Veru, veru, čert je nablízku, nikdy nespí a robí len zle a zle! A ešte raz - zléééé!:---


neviem, prečo akurát ty na to reaguješ......

žeby trafená krava zabučala ?

sleduj si ty len dalej tie svoje farmy a podobné inteleguálne špiny.....
ako sa ovečky pokakuškali, či čím to tu zasmraduješ...:)
to je tvoja liga...
misoft
01.10.14,13:00
Dnes som stihla preletieť aj dnešný horoskop. Hneď prvý ma zaujal. Chudáci barani.

.................................................. ....................
Tak bacha barani!
No ja skôr ľutujem tie ovce, ktoré za tými Baranmi a aj inými baranmi (v inom období narodenými) slepo idú..... jak na porážku....
Petra Nová
01.10.14,13:09
Dnes som stihla preletieť aj dnešný horoskop. Hneď prvý ma zaujal. Chudáci barani.

.................................................. ....................
Tak bacha barani!
No ja skôr ľutujem tie ovce, ktoré za tými Baranmi a aj inými baranmi (v inom období narodenými) slepo idú..... jak na porážku....
Ak máš problém s pochopením textu, tak sa vráť do základky alebo na vojnu. Píšem o dnešnom horoskope a predpovedi pre Baranov. Že ty všade vidíš ovce, no, to je chyba zraku, alebo aj iná možná choroba. Nemal by si ľutovať sám seba? Lebo nemyslím, že by ktorákoľvek ovca potrebovala alebo stála o tvoju ľútosť. Ale však ty si vždy pripravený! Ako pionier.
misoft
01.10.14,13:13
Ak máš problém s pochopením textu, tak sa vráť do základky alebo na vojnu. Píšem o dnešnom horoskope a predpovedi pre Baranov. Že ty všade vidíš ovce, no, to je chyba zraku, alebo aj iná možná choroba. Nemal by si ľutovať sám seba? Lebo nemyslím, že by ktorákoľvek ovca potrebovala alebo stála o tvoju ľútosť. Ale však ty si vždy pripravený! Ako pionier.
Nie som Baran, ani baran, dokonca nebadám, že by som ovcou bol. Oči mi zatiaľ slúžia, ľutovať sa nemusím (ty hej?). A pripravený? V rámci daných možností.....
A pionier? Vraj som ním bol, ale šatku som sa ani za toho oného nenaučil viazať.... a tak som bol ním len na "papieri".....
pavol54
01.10.14,13:15
Dnes som bola happy z tejto správy. Tu tiež nesmie chýbať.

http://www.topky.sk/cl/100313/1427605/Rychly-spad-mileneckej-kauzy-kolegov-z-Televiznych-novin-Markizy--Prve-manzelstvo-uz-rozvedene-
ujo M by na otázku RTVS čo si o tom myslí povedal "však kurzy sú kurzy"
pavol54
01.10.14,13:18
....čert nikdy nespí....
teda čert, a staré dievky...
staré zatrpknuté opustené dievky sú ako ten čert...len zle robiť a zle robiť :)))
sú na posmech, smutné , same, aj verný červený čiapočko sa niekde stratil...
ale kedže sú už staré, zrak im neslúži....
nevidia svojími opustenými očkami, že neexistujúce je vlastne existujúce....
alebo si to len podla starodievčenskej logiky a hlavne - podla seba-súdim teba - ten čert myslel, že každý tu bude kamuflovať, chybu narýchlo potajme odstraňovať...
ej ej, radšej toho čerta, ako starú dievku......
Toto dokáže napísať hádam len zúfalec, starý mládenec, vlastne starec, ktorému nemá kto dať najesť, napiť a prebaliť ho. Ešte že má na klávesnicu a vládze do nej ďobať. Ináč by v invalidnom vozíku presedel celý deň sám, opustený, hladný, nahnevaný na celý svet. Lebo keď dedka aj vlastní dvakrát vyšmaria z jeho srdcu blízkych penťáckych novín, a to nie pre zúfalú gramatiku a pravopis, ale pre neznášanlivosť a tuposť, v hlave sa mu to popletie ešte viac. A kto za to môže? Prízraky, staré dievky, čerti, diabli, boľševici, socialisti, jehovisti aj trianglisti. Alebo nie tí poslední? To je jedno! Pointa je v tom, že takáto karikatúra nevie žiť bez boja a nepriateľov, tak aspoň písmenkami sa mstí za svoj spackaný život.

Veru, veru, čert je nablízku, nikdy nespí a robí len zle a zle! A ešte raz - zléééé!:---
Keby bolo najhoršie aj na Pravde sa dá "po sonar-ovať"
Petra Nová
01.10.14,13:25
Keby bolo najhoršie aj na Pravde sa dá "po sonar-ovať"
To fakt? :) Darmo, tí Bejby novinári sú predsa len demokrati, keď mu to dovolia.
Petra Nová
01.10.14,13:27
Dnes som bola happy z tejto správy. Tu tiež nesmie chýbať.

http://www.topky.sk/cl/100313/1427605/Rychly-spad-mileneckej-kauzy-kolegov-z-Televiznych-novin-Markizy--Prve-manzelstvo-uz-rozvedene-
ujo M by na otázku RTVS čo si o tom myslí povedal "však kurzy sú kurzy"

alebo nie je trubka ako trubka.
misoft
01.10.14,13:29
Dnes som bola happy z tejto správy. Tu tiež nesmie chýbať.

http://www.topky.sk/cl/100313/1427605/Rychly-spad-mileneckej-kauzy-kolegov-z-Televiznych-novin-Markizy--Prve-manzelstvo-uz-rozvedene-
Ale inak - bulvár je bulvár.... hľadajú pikošky. Mňa takéto nezaujíma - je to ich vec....
Petra Nová
01.10.14,13:32
Dnes som bola happy z tejto správy. Tu tiež nesmie chýbať.

http://www.topky.sk/cl/100313/1427605/Rychly-spad-mileneckej-kauzy-kolegov-z-Televiznych-novin-Markizy--Prve-manzelstvo-uz-rozvedene-
Ale inak - bulvár je bulvár.... hľadajú pikošky. Mňa takéto nezaujíma - je to ich vec....
A čo ja s tým, že ťa také nezaujíma...?
buchač
01.10.14,13:35
Ale inak - bulvár je bulvár.... hľadajú pikošky. Mňa takéto nezaujíma - je to ich vec....

Niekoho nezaujíma...niekto je happy...
To vieš Dušan...DD nie je žiadna výhra..;)
Petra Nová
01.10.14,13:42
Prisámvačku, je to tak! Našla som tam dutý radar.
bjuty smis
01.10.14,13:57
k dutej hlave akurát....dnes máš štastný deň :)))
Stanislav 1975
01.10.14,19:18
KTO SOM, ČO SOM, KDE SOM ???
Stanislav 1975
01.10.14,19:19
Dnes som stihla preletieť aj dnešný horoskop. Hneď prvý ma zaujal. Chudáci barani.

Baran
21.3 - 20.4
Majte sa na pozore. Vstupom Slnka do Váh nastalo pre vás postupne kritickejšie obdobie. Najprv ho môžu pocítiť Barani, ktorí sa narodili v prvej polovici znamenia, lebo Slnko na nebi je oproti nim. Astrologicky sa tomu hovorí opozícia. Prichádzajú ňou výzvy od života, kedy budete skúšaní, či viete veci, ktoré ste sa mali naučiť na základnej škole. Luna v Kozorožcovi vám môže k týmto skúškam pridať náladovosť, zlosť a neschopnosť ísť ďalej.
Tak bacha barani!
Najlepšie znamenie u mužov sú raci- a sú údajne aj najlepší a najoddanejší milenci :-))))))))))))))))))))

p.s.- to že som rak, je len podobnosť čisto náhodná :-)
lujza.j
01.10.14,20:09
Oliwa
02.10.14,06:35
alaya1
02.10.14,07:01
Potesilo. Je mi jedno ako polit. strana sa o to zaujima, aj to, ze to robi pred volbami. Ale konecne aspon naznak ochoty to riesit.
Snad to pomoze ukoncit to nekontrolovane mnozenie bezpapierovych krizencov, urobi sa poriadok v chove psov a nebude sa na tych ubohych psov mnozit pre zisk a hoci aj pre to, aby si vraj "pes uzil "!!.

http://www.topky.sk/cl/100535/1427621/SaS-chce-zadefinovat-v-zakone-zviera
bjuty smis
02.10.14,07:57
Dnes som stihla preletieť aj dnešný horoskop. Hneď prvý ma zaujal. Chudáci barani.

Baran
21.3 - 20.4
Majte sa na pozore. Vstupom Slnka do Váh nastalo pre vás postupne kritickejšie obdobie. Najprv ho môžu pocítiť Barani, ktorí sa narodili v prvej polovici znamenia, lebo Slnko na nebi je oproti nim. Astrologicky sa tomu hovorí opozícia. Prichádzajú ňou výzvy od života, kedy budete skúšaní, či viete veci, ktoré ste sa mali naučiť na základnej škole. Luna v Kozorožcovi vám môže k týmto skúškam pridať náladovosť, zlosť a neschopnosť ísť ďalej.
Tak bacha barani!
Najlepšie znamenie u mužov sú raci- a sú údajne aj najlepší a najoddanejší milenci :-))))))))))))))))))))

p.s.- to že som rak, je len podobnosť čisto náhodná :-)

a voláš sa istván winnetou...
misoft
02.10.14,08:38
Potesilo. Je mi jedno ako polit. strana sa o to zaujima, aj to, ze to robi pred volbami. Ale konecne aspon naznak ochoty to riesit.
Snad to pomoze ukoncit to nekontrolovane mnozenie bezpapierovych krizencov, urobi sa poriadok v chove psov a nebude sa na tych ubohych psov mnozit pre zisk a hoci aj pre to, aby si vraj "pes uzil "!!.

http://www.topky.sk/cl/100535/1427621/SaS-chce-zadefinovat-v-zakone-zviera
Aspoň niečo rozumné vymysleli. Psíčkar síce nie som, ale si myslím, že ak nejaký tvor má mozog (alebo iný zhluk mozgových neurónov) na biologickom základe (nie však integrované do kremíkových substrátov) - tak to nemôže byť vec!
Mila123
02.10.14,11:20
kopretinka
02.10.14,11:30
pavol54
02.10.14,11:46
http://www.pluska.sk/izahradkar/varime-pecieme-zavarame/zemiaky/video-osupte-vrece-zemiakov-do-60-sekund.html?utm_source=Pluska&utm_medium=cross-box&utm_campaign=vb
Na 1000% je to hlúposť neoškriabe ani nové, alebo by tá kefa nebola štandardná záchodová ale mala podstatne vyššiu tvrdosť a potom po piatich kilách je tak zanesená šupkami, že ju môže vyhodiť. Skúšali sme to pre jedného odberateľa neide to podľa našich predstáv.
evuš
02.10.14,12:04
..a vraj vrece, veď ich bolo zopár, ja našúpem plný hrniec za chvíľku - s obyčajnou škrabkou na zemiaky... :rolleyes:
bjuty smis
02.10.14,12:41
potešilo.....další dôkaz, že smrad-s.r.o rozdáva istoty:)))

Kažimírov kamarát dostal echo, že Kaliňák chce budovu

Na ministerstve vnútra majú priveľa miesta pre úradníkov, aj tak si prenajali budovu u kamaráta Petra Kažimíra. Za deväť rokov zaplatia tri milióny eur.

BRATISLAVA. Kamarát ministra financií, podnikateľ Roman Fečík vedel, že ministerstvo vnútra zvažuje prenájom budovy na Panenskej ulici v centre Bratislavy. Až potom budovu kúpil a ministerstvu prenajal.

Odmieta, že by mu pri uzatváraní nájomnej zmluvy pomohlo, že sa kamaráti s ministrom Petrom Kažimírom. „Nebol to podvod.“

Za vyše deväťročný prenájom aj s energiami dostane tri milióny eur.

Fečík tvrdí, že echo o záujme ministerstva nasťahovať sa do budovy v Starom Meste dostal od banky ČSOB, ktorá dom predávala.

Ministerstvo pod vedením Roberta Kaliňáka údajne reagovalo na inzerát, ktorým banka hľadala kupca či nájomcu.

„ČSOB mi to povedala, že ju ministerstvo oslovilo,“ vraví Fečík.

Budovu v máji kúpil a zakrátko ju prenajal ministerstvu.
Fečíka vygooglili?

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7415709/kazimirov-kamarat-dostal-echo-ze-kalinak-chce-budovu.html#ixzz3Ezjm515E
Oliwa
02.10.14,13:22
potešilo.....další dôkaz, že smrad-s.r.o rozdáva istoty:)))

Kažimírov kamarát dostal echo, že Kaliňák chce budovu

Na ministerstve vnútra majú priveľa miesta pre úradníkov, aj tak si prenajali budovu u kamaráta Petra Kažimíra. Za deväť rokov zaplatia tri milióny eur.

BRATISLAVA. Kamarát ministra financií, podnikateľ Roman Fečík vedel, že ministerstvo vnútra zvažuje prenájom budovy na Panenskej ulici v centre Bratislavy. Až potom budovu kúpil a ministerstvu prenajal.

Odmieta, že by mu pri uzatváraní nájomnej zmluvy pomohlo, že sa kamaráti s ministrom Petrom Kažimírom. „Nebol to podvod.“

Za vyše deväťročný prenájom aj s energiami dostane tri milióny eur.

Fečík tvrdí, že echo o záujme ministerstva nasťahovať sa do budovy v Starom Meste dostal od banky ČSOB, ktorá dom predávala.

Ministerstvo pod vedením Roberta Kaliňáka údajne reagovalo na inzerát, ktorým banka hľadala kupca či nájomcu.

„ČSOB mi to povedala, že ju ministerstvo oslovilo,“ vraví Fečík.

Budovu v máji kúpil a zakrátko ju prenajal ministerstvu.
Fečíka vygooglili?

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7415709/kazimirov-kamarat-dostal-echo-ze-kalinak-chce-budovu.html#ixzz3Ezjm515E
Príde klient do banky, slečna za pultíkom sa naňho usmeje a spýta sa: Nemáte záujem o budovu v centre Bratislavy...? :D

Týmto aktom boli všetci ostatní klienti ČSOB diskriminovaní, lebo nedostali šancu rovnako dobre zarobiť... A môžu sa ísť sťažovať - do Štrassburgu, Bruselu, Haagu, alebo rovno - na lampáreň... Kde sa na toto hrabú termínované vklady, depozitné certifikáty, štátne dlhopisy, či podielové fondy...
buchač
02.10.14,13:33
potešilo.....další dôkaz, že smrad-s.r.o rozdáva istoty:)))

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7415709/kazimirov-kamarat-dostal-echo-ze-kalinak-chce-budovu.html#ixzz3Ezjm515E

To nie je vôbec pravda !!!
Takouto znôšku lží, ohovárania a výmyslov-či sprisahaní proti strane SMER sa realizujú len závistlivci ... ;)

Lenže teraz ako bude znieť otázka.

Kto je väčší hajzel...
Ten Fečík ? Alebo tí druhí ???

Kažimír je len ujko - Žolík ...:D :D
bjuty smis
02.10.14,16:32
potešilo.....další dôkaz, že smrad-s.r.o rozdáva istoty:)))

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7415709/kazimirov-kamarat-dostal-echo-ze-kalinak-chce-budovu.html#ixzz3Ezjm515E

To nie je vôbec pravda !!!
Takouto znôšku lží, ohovárania a výmyslov-či sprisahaní proti strane SMER sa realizujú len závistlivci ... ;)

Lenže teraz ako bude znieť otázka.

Kto je väčší hajzel...
Ten Fečík ? Alebo tí druhí ???

Kažimír je len ujko - Žolík ...:D :D


ryba smrdí od hlavy....
Petra Nová
02.10.14,17:05
Konečne som dorazila domov. Poslednú zástavku som mala v supermarkete, nakúpila som, vymenila tovar skôr kúpený, vyjdem von a zostala som prekvapená ako sa zotmelo. Parkovisko neosvetlené, lebo však elektrikári ešte žijú v hlbokom lete. Nemala som dobrý deň a tak ma hneď na začiatku vytočilo, že môj psík sa zrejme nudil, tak si na zadnom sedadle začala robiť pelech. U nej to znamená, že ochrannú deku priviazanú o sedadlá sa snažila dostať pod seba. Do toho prišiel požadovateľ almužny, že chce 50 centov na rožky a paštiku. Povedala som nie a považovala som to za vybavené. Nedal sa a začal s oblbovačkami. Keď povedal, že je hladný, tak som mu ponúkla rožky a syr. Na chvíľu sa zarazil, a potom že áno. No akurát sa mi chcelo vybaľovať rožky a hľadať syr. Tak nakoniec dostal peniaze. Na rožky a paštiku. A radšej som sa ani za ním nedívala, či ide do obchodu alebo naberá smer k 400 m vzdialenej krčme, kde pobudkovia chodia piť.
Nezlepšilo mi to náladu, ani som nemala náramný pocit zo seba, že som prekonala prirodzenú šporovlivosť. Ale byť nazlostený , mať pri sebe plný nákupný vozík a nedať vraj hladnému, to bol pocit ešte odpornejší, tak som kapitulovala. Ten štyridsiatnik, čo chodí po parkovisku pýtať drobné na jedlo, už bezpečne vie, ako na mňa.
Petra Nová
02.10.14,17:10
KTO SOM, ČO SOM, KDE SOM ???

Kto si? Predsa Stanko, dobrý chlapec.
Čo si? To vieš sám najlepšie.
Kde si? Keď toto budeš čítať, tak to bude na Farme č.6. Ešte presnejšie - medzi faunou s troškou flóry.
Petra Nová
02.10.14,17:22
Znovu horoskop - dnes fičal škorpión, vraj najzmyselnejšie, najpomstychtivejšie a najodpornejšie zvieracie znamenie.

Teraz som napálila všetkých škorpiónov. Nezúfajte však. Ak si myslíte, že ste lepší, potom ste boli v čase narodenia osvietení priateľskými planétami, a nie tými, čo v sebe skrývajú temné sily.:D
Tweety
03.10.14,05:35
Prečo mám dojem, že z tvojich príspevkov cítim len to napálenie ( a nie len škorpiónov), tak ako sama píšeš?:o
buchač
03.10.14,09:49
Košická podnikateľka Nora Mojsejová je už na slobode
http://kosice.korzar.sme.sk/c/7418284/kosicka-podnikatelka-nora-mojsejova-je-uz-na-slobode.html?ref=trz

Ak sa jeden zamyslí, tak o čom to svedčí ???
...radosť jedného blaváka teraz neriešim. ;)
lujza.j
03.10.14,10:08
ostarela tým ako schudla.....
willma
03.10.14,10:17
Košická podnikateľka Nora Mojsejová je už na slobode
http://kosice.korzar.sme.sk/c/7418284/kosicka-podnikatelka-nora-mojsejova-je-uz-na-slobode.html?ref=trz

Ak sa jeden zamyslí, tak o čom to svedčí ???
...radosť jedného blaváka teraz neriešim. ;)
no svedčí len o jednom, že sa skutok nestal, resp. sa ho nepodarilo preukázať :D
evuš
03.10.14,10:20
..alebo to svedčí o tom, že plná peňaženka robí divy sveta :D
Anika61
03.10.14,10:35
ostarela tým ako schudla.....
Neboj...vsak ona sa sa zas ,,vyzere''....
buchač
03.10.14,10:47
ostarela tým ako schudla.....
Neboj...vsak ona sa sa zas ,,vyzere''....
...z môjho pohľadu (mužského) vyzerá oveľa lepšie ako pred basou...


..alebo to svedčí o tom, že plná peňaženka robí divy sveta :D
Ona toho až tak veľa nemá...tam sa realizoval niekto iný/í.



no svedčí len o jednom, že sa skutok nestal, resp. sa ho nepodarilo preukázať :D
Veď to je to práve....:(
Právnici sú iná kasta...a je jedno, po ktorej strane sudcu sedia...
Sudcov (poniektorých) by rovno do basy mali poslať-Ilava, Leopoldov.
lujza.j
03.10.14,11:18
bože ...to čo si o nej myslíte...ved ona je nevinná šak ako všetci:D:D:D
lujza.j
03.10.14,11:20
ostarela tým ako schudla.....
Neboj...vsak ona sa sa zas ,,vyzere''....
to bolo cielené...to nebolo, že je vo vezení.....
aj to je možné, že bude žerkať...ale už viem ako schudnúť.....
Petra Nová
03.10.14,11:28
Veľmi ma potešila táto správa:
http://debata.pravda.sk/debata/331950-odsudeni-v-kauze-cervanova-neuspeli-na-sude-pre-ludske-prava/

Pretože účelová hystéria, ktorú spustil Hríb vo verejnoprávnej TV okolo týchto vrahov medičky, tak tá nemala obdobu. A konečne by toho renegáta mali vykopnúť z RTVS, nech si svoju nenávisť vybíja v komerčných médiách, ak mu k tomu dajú priestor.
Tweety
03.10.14,12:00
ostarela tým ako schudla.....
Ona vyzeralo staro aj predtým.
alaya1
03.10.14,12:10
ostarela tým ako schudla.....
Neboj...vsak ona sa sa zas ,,vyzere''....
...z môjho pohľadu (mužského) vyzerá oveľa lepšie ako pred basou...


..alebo to svedčí o tom, že plná peňaženka robí divy sveta :D
Ona toho až tak veľa nemá...tam sa realizoval niekto iný/í.



no svedčí len o jednom, že sa skutok nestal, resp. sa ho nepodarilo preukázať :D
Veď to je to práve....:(
Právnici sú iná kasta...a je jedno, po ktorej strane sudcu sedia...
Sudcov (poniektorých) by rovno do basy mali poslať-Ilava, Leopoldov.

Myslim si, ze ju len dobre vyuzili ti, ktorym sluzila. Ona tak trocha tupsi narcis, vyhovovala, teraz ju uz nepotrebuju, tak na postrasenie na par mesiacov do chadku, aby si rozmyslela, co kde bude hovorit. Ale podla mna ma toho este poschovavaneho dost, ved uplne blba zase nebola :).
lujza.j
03.10.14,12:16
ostarela tým ako schudla.....
Neboj...vsak ona sa sa zas ,,vyzere''....
...z môjho pohľadu (mužského) vyzerá oveľa lepšie ako pred basou...


..alebo to svedčí o tom, že plná peňaženka robí divy sveta :D
Ona toho až tak veľa nemá...tam sa realizoval niekto iný/í.



no svedčí len o jednom, že sa skutok nestal, resp. sa ho nepodarilo preukázať :D
Veď to je to práve....:(
Právnici sú iná kasta...a je jedno, po ktorej strane sudcu sedia...
Sudcov (poniektorých) by rovno do basy mali poslať-Ilava, Leopoldov.

Myslim si, ze ju len dobre vyuzili ti, ktorym sluzila. Ona tak trocha tupsi narcis, vyhovovala, teraz ju uz nepotrebuju, tak na postrasenie na par mesiacov do chadku, aby si rozmyslela, co kde bude hovorit. Ale podla mna ma toho este poschovavaneho dost, ved uplne blba zase nebola :).
no občas musia niekoho aj zavrieť... obetovať....urobiť teátro.....ešte vysúdi odškodné...že sedkala ako nevinná...
Oliwa
03.10.14,12:19
ostarela tým ako schudla.....
Neboj...vsak ona sa sa zas ,,vyzere''....
...z môjho pohľadu (mužského) vyzerá oveľa lepšie ako pred basou...


..alebo to svedčí o tom, že plná peňaženka robí divy sveta :D
Ona toho až tak veľa nemá...tam sa realizoval niekto iný/í.



no svedčí len o jednom, že sa skutok nestal, resp. sa ho nepodarilo preukázať :D
Veď to je to práve....:(
Právnici sú iná kasta...a je jedno, po ktorej strane sudcu sedia...
Sudcov (poniektorých) by rovno do basy mali poslať-Ilava, Leopoldov.

Myslim si, ze ju len dobre vyuzili ti, ktorym sluzila. Ona tak trocha tupsi narcis, vyhovovala, teraz ju uz nepotrebuju, tak na postrasenie na par mesiacov do chadku, aby si rozmyslela, co kde bude hovorit. Ale podla mna ma toho este poschovavaneho dost, ved uplne blba zase nebola :).
no občas musia niekoho aj zavrieť... obetovať....urobiť teátro.....ešte vysúdi odškodné...že sedkala ako nevinná...
a my sa jej na to poskladáme...
Žabinka
03.10.14,12:58
ostarela tým ako schudla.....
Neboj...vsak ona sa sa zas ,,vyzere''....
...z môjho pohľadu (mužského) vyzerá oveľa lepšie ako pred basou...


..alebo to svedčí o tom, že plná peňaženka robí divy sveta :D
Ona toho až tak veľa nemá...tam sa realizoval niekto iný/í.



no svedčí len o jednom, že sa skutok nestal, resp. sa ho nepodarilo preukázať :D
Veď to je to práve....:(
Právnici sú iná kasta...a je jedno, po ktorej strane sudcu sedia...
Sudcov (poniektorých) by rovno do basy mali poslať-Ilava, Leopoldov.

Myslim si, ze ju len dobre vyuzili ti, ktorym sluzila. Ona tak trocha tupsi narcis, vyhovovala, teraz ju uz nepotrebuju, tak na postrasenie na par mesiacov do chadku, aby si rozmyslela, co kde bude hovorit. Ale podla mna ma toho este poschovavaneho dost, ved uplne blba zase nebola :).
no občas musia niekoho aj zavrieť... obetovať....urobiť teátro.....ešte vysúdi odškodné...že sedkala ako nevinná...
a my sa jej na to poskladáme...
veď ale ona len bola prepustená z vyšetrovacej väzby a ďalej bude vyšetrovaná na slobode.. nebola oslobodená že skutok sa nestal.. no ako vraví jurko, vyzerá určite lepšie, ba priam super.. z tohto hľadiska jej to prospelo..
sito
03.10.14,13:09
ostarela tým ako schudla.....
Neboj...vsak ona sa sa zas ,,vyzere''....
...z môjho pohľadu (mužského) vyzerá oveľa lepšie ako pred basou...


..alebo to svedčí o tom, že plná peňaženka robí divy sveta :D
Ona toho až tak veľa nemá...tam sa realizoval niekto iný/í.



no svedčí len o jednom, že sa skutok nestal, resp. sa ho nepodarilo preukázať :D
Veď to je to práve....:(
Právnici sú iná kasta...a je jedno, po ktorej strane sudcu sedia...
Sudcov (poniektorých) by rovno do basy mali poslať-Ilava, Leopoldov.

Myslim si, ze ju len dobre vyuzili ti, ktorym sluzila. Ona tak trocha tupsi narcis, vyhovovala, teraz ju uz nepotrebuju, tak na postrasenie na par mesiacov do chadku, aby si rozmyslela, co kde bude hovorit. Ale podla mna ma toho este poschovavaneho dost, ved uplne blba zase nebola :).
no občas musia niekoho aj zavrieť... obetovať....urobiť teátro.....ešte vysúdi odškodné...že sedkala ako nevinná...
a my sa jej na to poskladáme...

Ak to niekto vysloví v mene republiky? Tak republika, bez publika. Ten čo vysloví, nepyká. Národ, národ, si to vypije, do dna, že? Či človek? Či zviera?
lujza.j
03.10.14,13:13
ostarela tým ako schudla.....
Neboj...vsak ona sa sa zas ,,vyzere''....
...z môjho pohľadu (mužského) vyzerá oveľa lepšie ako pred basou...


..alebo to svedčí o tom, že plná peňaženka robí divy sveta :D
Ona toho až tak veľa nemá...tam sa realizoval niekto iný/í.



no svedčí len o jednom, že sa skutok nestal, resp. sa ho nepodarilo preukázať :D
Veď to je to práve....:(
Právnici sú iná kasta...a je jedno, po ktorej strane sudcu sedia...
Sudcov (poniektorých) by rovno do basy mali poslať-Ilava, Leopoldov.

Myslim si, ze ju len dobre vyuzili ti, ktorym sluzila. Ona tak trocha tupsi narcis, vyhovovala, teraz ju uz nepotrebuju, tak na postrasenie na par mesiacov do chadku, aby si rozmyslela, co kde bude hovorit. Ale podla mna ma toho este poschovavaneho dost, ved uplne blba zase nebola :).
no občas musia niekoho aj zavrieť... obetovať....urobiť teátro.....ešte vysúdi odškodné...že sedkala ako nevinná...
a my sa jej na to poskladáme...
veď ale ona len bola prepustená z vyšetrovacej väzby a ďalej bude vyšetrovaná na slobode.. nebola oslobodená že skutok sa nestal.. no ako vraví jurko, vyzerá určite lepšie, ba priam super.. z tohto hľadiska jej to prospelo..
no z nejakých skutkov.....je už bez viny....neviem za kolko sedkala....
lujza.j
03.10.14,13:19
včera potešilo.... chlap bol taký prudký, že len som to spomenula.....a už som mala nový vyhrievaco-masážny podritník do vóza:)
http://www.lidl.de/de/ultimate-speed-automassagematte/p132951
Tweety
03.10.14,13:23
No vidíš, tak sa to má, chlapa robia chlapom činy.
misoft
03.10.14,13:25
no z nejakých skutkov.....je už bez viny....neviem za kolko sedkala....
....... koľko sedkala, toľko sedkala .... ale tvoj podritník istotne nemala...... :D:D:D
lujza.j
03.10.14,13:30
aj tento nevinný..... akože bmg- fruní s.r.o....aj takto sa naháňa čas na slobode....
http://www.topky.sk/cl/100535/1428279/Necakany-zvrat-v-megakauze-Figelovho-brata--Milionovy-podvod-sud-zmietol-zo-stola-
lujza.j
03.10.14,13:39
Mária27
03.10.14,15:36
sito
03.10.14,16:33
Petra Nová
04.10.14,05:59
Vidím, že foto kapustnej hlavy z vojenskej knižky veľmi rýchlo zmizlo. Prečo rovnako rýchlo nie sú mazané napr. takéto buchačoviny z témy?




Po takychto okatych zlodejinach moze volit smrad -s.r.o. len mentalne retardovany, alebo cisty zlodej......a to aj sedi s preferenciami strany, do tych 40%...

Škoda, že nevidíme tie klikačky.
Lebo minimálne dve "neužitočné" hodnotenia dostaneš ...;)
Jedno bude od čorkára a druhé od retardovanej osoby...:D :D :D

Včera si tu ritky vzájomne lízali...;) :D





nepatrí Stanislav k červeným????

Nie Miuška ...on je IBA prevracač kabátov....;)




Mňa, Stanko, potešilo aj to, že som ťa včera videla a bol si dobrý.
Dík Peti za pochvalu, tesne sme prehrali ale povadil som sa s nimi tam, lebo nás obrali o výhru- manželke neuznali sýtenú vodu ako sódu a to rozhodlo,že sme tesne prehrali...
Ale že som bol dobrý ? :-), skoro ako Fico, že ? :-)))))))))))))))))))))

Veru máš pravdu...."dobrý" si jak Fico !
Ten si tiež vysvetľuje ( čítaj - mýli si, vysvetľuje, prispôsobuje ) dojmy a pojmy podľa svojho.






Buchy, netrep mi tu mozgy- 99,9% ludí ti potvrdí že soda je sýtená voda ( sýtená CO2 ), tak
zas nedrb ľuďom mozgy, že nie :-)))))))))))))))

OKI...iď radšej pozerať Rosamunde Pilcher...lepšie bude.
:eek:

A to je len pár príspevkov z posledných dní.
buchač
04.10.14,06:08
Vidím, že foto kapustnej hlavy z vojenskej knižky veľmi rýchlo zmizlo. Prečo rovnako rýchlo nie sú mazané napr. takéto buchačoviny z témy?
:eek:[/QUOTE]

...a Ty ma čo prenasleduješ ?....háááá ???

...a ja som bol v tom, že si skopírovala tú fotku z vlastného občianskeho preukazu...
;) :D :D :D

To je asi preto, že moje príspevky sú považované za inteligentnejšieho chrarakteru a to aj napriek iba "základnému" vzdelaniu, kdežto vysokoškosky vzdelaná "právnička" by mala byť vo vyššom štádiu prispievania a nezahadzovať sa s takými ako som ja.
Petra Nová
04.10.14,07:02
Vidím, že foto kapustnej hlavy z vojenskej knižky veľmi rýchlo zmizlo. Prečo rovnako rýchlo nie sú mazané napr. takéto buchačoviny z témy?
:eek:

...a Ty ma čo prenasleduješ ?....háááá ???

...a ja som bol v tom, že si skopírovala tú fotku z vlastného občianskeho preukazu...
;) :D :D :D

To je asi preto, že moje príspevky sú považované za inteligentnejšieho chrarakteru a to aj napriek iba "základnému" vzdelaniu, kdežto vysokoškosky vzdelaná "právnička" by mala byť vo vyššom štádiu prispievania a nezahadzovať sa s takými ako som ja.
Áno , Juríčko, prenasledujem ťa tu každý jeden deň najmenej 10 príspevkami, od rána do večera. A organizujem aj druhých, aby reagovali na tvoje príspevky. Jasné, pri tvojej inteligencii si nemohol mať za iné než to, že kapustná hlava je prekopírovaná fotka z môjho OP. Som úprimne rada , že tvoje príspevky sú pokladané za vysoko inteligentné. Veď tú inteligenciu potvrdzuje každý jeden tvoj príspevok. Nepíšeš síce kým sú pokladané za inteligentnejšieho charakteru, aloe viem si predstaviť kým. Myslíš, že by som mala byť vo vyššom štádiu prispievania a nezahadzovať sa? Vidíš, na to som nepomyslela. Musím sa od teba ešte veľa učiť!
lujza.j
04.10.14,07:47
buchač
04.10.14,08:06
To je asi preto, že moje príspevky sú považované za inteligentnejšieho chrarakteru a to aj napriek iba "základnému" vzdelaniu, kdežto vysokoškosky vzdelaná "právnička" by mala byť vo vyššom štádiu prispievania a nezahadzovať sa s takými ako som ja.

Áno , Juríčko, prenasledujem ťa tu každý jeden deň najmenej 10 príspevkami, od rána do večera. A organizujem aj druhých, aby reagovali na tvoje príspevky. Jasné, pri tvojej inteligencii si nemohol mať za iné než to, že kapustná hlava je prekopírovaná fotka z môjho OP. Som úprimne rada , že tvoje príspevky sú pokladané za vysoko inteligentné. Veď tú inteligenciu potvrdzuje každý jeden tvoj príspevok. Nepíšeš síce kým sú pokladané za inteligentnejšieho charakteru, aloe viem si predstaviť kým. Myslíš, že by som mala byť vo vyššom štádiu prispievania a nezahadzovať sa? Vidíš, na to som nepomyslela. Musím sa od teba ešte veľa učiť![/QUOTE]

Dlab na to, dlab na mňa ... nezahadzuj sa jedincom so základným vzdelaním.
Ostatne, Ty si začala s podjesexovaním...
Pokiaľ ide o mňa, mám na háku...ale do rodiny si nenechám nikoho položiť-urážať, malú ani nespomínam. To je už iná úroveň a tiež svedčí o niečom, o tej inej kurva inteligencii...
---------------------------------------------------------
K zvýraznenému snáď dám jednu osobu...
Príspevok http://www.porada.sk/t249932-p35-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-vii.html#post2613856 s ktorým súhlasí aj, ba dokonca právnička - Mária27. Pred jej názormi smekám ...
...a s týmto príspevkom niekto nesúhlasil. Nuž, ja beriem každý názor, ale toto je pravda pravdúca:
" Právnici sú iná kasta...a je jedno, po ktorej strane sudcu sedia...
Sudcov (poniektorých) by rovno do basy mali poslať-Ilava, Leopoldov."

Nie je to len môj názor, sú to názory tých, ktorých sudcovia, advokáti, exekútori...zákon-justícia-vláda-parlament poškodili až na takú uroveň, že poniektorí poškodení skončili neprávom na ulici, v base, v nemocnici...
--------------------------------------------------------------
Ja nepotrebujem nikoho organizovať a ani sa do riti pchať nikomu.
Občas mám pocit, ako keby boli poniektorí platenými agentmi, ktorí sú nastrčení vládnucou stranou za účelom masírovania ostatných tými múdrymi kydami.
Pravidelne je to vidno na nie jednej stránke,kde je diskusia k určitému článku, ktorý sa opovažuje kritizovať pána precedu a ten zvyšok. Okamžite sa vynorí z temnoty netu nejaký člen a začne s obhajobou...to by sa ešte dalo zvládnuť-šak názor, horšie sú ale tie dôvody, argumenty, slová...drísty.
Petra Nová
04.10.14,09:07
Áno, Juríčko, ty si tu najmúdrejší, najinteligentnejší a všetko vieš a všade si bol. Ja som určite nastrčený agent vládnej strany a ty si to samozrejme nemohol nepostrehnúť. Zabudol si napísať, že aj platený. Neviem, či nie aj Stanislav, za toho nechcem hovoriť, ale vyzerá tiež na plateného. Možno by sa ešte nejakí našli. No a čo, teraz chytíš devinu a vystrieľaš nás tu? To sú tvoje inteligentné riešenia! Ani sa nečudujem, že všetko považuješ za kydy, okrem tých tvojich. Veď si len ty a ty a ty! Len by si sa mal postaviť k zrkadlu a opýtať sa ho, ako iní vnímajú tvoje kydy a drísty. Tvoju sprostotu a chválenkárstvo.




Ja nepotrebujem nikoho organizovať a ani sa do riti pchať nikomu.

Ale, Juríček, už si zabudol na tvoje SS, keď si sa ma snažil organizovať, aby som reagovala na príspevok, ktorý sa ti nepáčil. Pretože ty si chcel ostať pekný? Nemyslím si, že to teraz robíš ináč. Nie Jurko, ja som na to nezabudla a ešte zopár SS by som našla. Bolo to trápne vtedy a je to rovnako trápne teraz.

"Do rodiny si nenechám nikoho položiť-urážať." Úžasné! Ty si tu dovoľuješ urážať každého kto ti vojde do cesty, ale na rodinu si háklivý! Rodinu si urážaš len ty sám, keď sa tu správaš ako chrapúň, takže doma to iné tiež nebude. Stačí si prečítať tvoje výlevy k nebohej svokre v jednej staršej téme a každý je v obraze.

Rád používaš slovo "choré". Ani sa nečudujem, pretože ty chorý si.
Anika61
04.10.14,09:51
Myslim,ze sa netreba tak ,,natahovat'',ci urazat....staci akceptovat nazor toho druheho...
lujza.j
04.10.14,10:00
Myslim,ze sa netreba tak ,,natahovat'',ci urazat....staci akceptovat nazor toho druheho...
...moj pes má ...ako hovorím syndróm posledného slova....:Dked ho zahriaknem nech je ticho....
sito
04.10.14,10:08
Juj! A teší, ako sa hryzú?

Na porade dobre na porade zdravo ...

Originál.

https://www.youtube.com/watch?v=_wXB2ND6uqM
Petra Nová
04.10.14,10:09
Myslim,ze sa netreba tak ,,natahovat'',ci urazat....staci akceptovat nazor toho druheho...
...moj pes má ...ako hovorím syndróm posledného slova....:Dked ho zahriaknem nech je ticho....
To nie je len syndróm psov. Ale čo robia psíci pravidelne, to je, že do všetkého radi strkajú nos... aj do čoho by nemali...a ja musím umývať. A vždy sa k nim ďalší pes pripojí.
Anika61
04.10.14,11:15
Napadlo mi jedno prislovie-psi stekaju a karavana ide dalej...
misoft
04.10.14,11:16
Myslim,ze sa netreba tak ,,natahovat'',ci urazat....staci akceptovat nazor toho druheho...
...moj pes má ...ako hovorím syndróm posledného slova....:Dked ho zahriaknem nech je ticho....
Ts-ts-ts - u teba pes? U mňa moja 3/4 :D:D:D
lujza.j
04.10.14,11:24
Majiteľovi psa, ktorý pohryzie alebo poraní bez dôvodu človeka alebo spoločenské či hospodárske zviera, by mohlo hroziť väzenie.


"Trestná zodpovednosť osôb zodpovedných za psa je spôsob, ktorý bude mať pozitívny vplyv na ochranu života a zdravia obyvateľstva pred pohryzením alebo poranením bez toho, aby bol tento pes sám napadnutý alebo vyprovokovaný,"

http://www.netky.sk/clanok/nr-sr-majitelovi-psa-ktory-pohryzie-cloveka-by-mohlo-hrozit-vazenie

...by som chcela vidieť pohryzeného človeka...ktorý si bude vedomí , že psa vyprovokoval to priznať....ked tam bude iba on a pes.....
lujza.j
04.10.14,11:27
Myslim,ze sa netreba tak ,,natahovat'',ci urazat....staci akceptovat nazor toho druheho...
...moj pes má ...ako hovorím syndróm posledného slova....:Dked ho zahriaknem nech je ticho....
Ts-ts-ts - u teba pes? U mňa moja 3/4 :D:D:D
duški...šak u mňa doma iba pes a decko......:D...ako minule povedali moji kolegovia "tvoj chlap neodišiel ...on zdrhol do De":D:D:D...čo tým chceli asi povedať tie mrchy:D
pavol54
04.10.14,12:08
Majiteľovi psa, ktorý pohryzie alebo poraní bez dôvodu človeka alebo spoločenské či hospodárske zviera, by mohlo hroziť väzenie.


"Trestná zodpovednosť osôb zodpovedných za psa je spôsob, ktorý bude mať pozitívny vplyv na ochranu života a zdravia obyvateľstva pred pohryzením alebo poranením bez toho, aby bol tento pes sám napadnutý alebo vyprovokovaný,"

http://www.netky.sk/clanok/nr-sr-majitelovi-psa-ktory-pohryzie-cloveka-by-mohlo-hrozit-vazenie

...by som chcela vidieť pohryzeného človeka...ktorý si bude vedomí , že psa vyprovokoval to priznať....ked tam bude iba on a pes.....
No závisí od toho z ktorej strany plota bude provokatér a provokovaný, a potom závisí aj od hodnotenia vykonaného PPS(policajt právnik sudca), tá potvora vie poriadne vyprovokovať najmä ak si chceš skočiť pre nedojedenú večeru ktorú má pri otvorenom sejfe plnom prachov
Kvaka
04.10.14,12:29
lujza.j
04.10.14,13:23
Rozmýšľam, ako môžu 77 ročnému dovoliť bahenný kúpeľ. http://aktualne.atlas.sk/v-piestanskych-kupeloch-nasli-mrtveho-nemca-muz-zomrel-zrejme-na-infarkt/dnes/cierna-kronika/
no to ani ja.....možno aj ja by som bola dýchavičná...
Tweety
04.10.14,13:50
Tweety
04.10.14,13:55
lujza.j
04.10.14,13:57
A je to tu, či chcú alebo nie, aj chlapi majú svoje dni.
http://zivot.azet.sk/clanok/18311/molekularny-biolog-peter-celec-u-muzov-naozaj-funguje-hormonalny-cyklus#
áno...už som tu niečo o tom dávala:)
buchač
04.10.14,14:40
A je to tu, či chcú alebo nie, aj chlapi majú svoje dni.
http://zivot.azet.sk/clanok/18311/molekularny-biolog-peter-celec-u-muzov-naozaj-funguje-hormonalny-cyklus#

Hm...a teraz si snáď myslí, že vynašiel teplú vodu ???

Keby bol ženatý, tak by aj vedel, wo co gou...;)
Ale takto len molekuly naháňa po labáku...keď má svoje dni . :D :D :D
-----------------------------------------------------------------------------------

Hľadal som, že vlastne akej špecializácie je lekár
Titulov do aleluja...ako keby ešte stále sedel v aulách ...:rolleyes:
doc. MUDr. RNDr. Ing. Peter Celec PhD. MPH (35)

------------------ ----------------------------------
Ale týmto klesol v mojich očiach festovno .
http://tech.sme.sk/c/7184040/vedec-o-homeopatii-je-to-akoby-na-choroby-predpisovali-modlitby.html
pavol54
04.10.14,15:14
A je to tu, či chcú alebo nie, aj chlapi majú svoje dni.
http://zivot.azet.sk/clanok/18311/molekularny-biolog-peter-celec-u-muzov-naozaj-funguje-hormonalny-cyklus#

Hm...a teraz si snáď myslí, že vynašiel teplú vodu ???

Keby bol ženatý, tak by aj vedel, wo co gou...;)
Ale takto len molekuly naháňa po labáku...keď má svoje dni . :D :D :D
-----------------------------------------------------------------------------------

Hľadal som, že vlastne akej špecializácie je lekár
Titulov do aleluja...ako keby ešte stále sedel v aulách ...:rolleyes:
doc. MUDr. RNDr. Ing. Peter Celec PhD. MPH (35)

------------------ ----------------------------------
Ale týmto klesol v mojich očiach festovno .
http://tech.sme.sk/c/7184040/vedec-o-homeopatii-je-to-akoby-na-choroby-predpisovali-modlitby.html
Najmä keď si splietol tvorbu GMO so šľachtením také hlúposti drístal( že každý šľachtiteľ je vlastne tvorca GMO), že si tie tituly buď nezaslúži alebo nech sa nepletie do toho čomu vôbec nerozumie.
GMO je doplnenie DNA takými častiami DNA iného organizmu ktoré by sa v prírode nikdy prirodzene neskrížili ((napr DNA rajčiny(rastlinné) prekrížené napr. DNA myši(živočíšnym)) kdežto šľachtenie je cielené kríženie jednej odrody(rastlinné) resp. rasy(živočíšne)
alaya1
04.10.14,15:33
A je to tu, či chcú alebo nie, aj chlapi majú svoje dni.
http://zivot.azet.sk/clanok/18311/molekularny-biolog-peter-celec-u-muzov-naozaj-funguje-hormonalny-cyklus#

Hm...a teraz si snáď myslí, že vynašiel teplú vodu ???

Keby bol ženatý, tak by aj vedel, wo co gou...;)
Ale takto len molekuly naháňa po labáku...keď má svoje dni . :D :D :D
-----------------------------------------------------------------------------------

Hľadal som, že vlastne akej špecializácie je lekár
Titulov do aleluja...ako keby ešte stále sedel v aulách ...:rolleyes:
doc. MUDr. RNDr. Ing. Peter Celec PhD. MPH (35)

------------------ ----------------------------------
Ale týmto klesol v mojich očiach festovno .
http://tech.sme.sk/c/7184040/vedec-o-homeopatii-je-to-akoby-na-choroby-predpisovali-modlitby.html

lobista farma firiem...
sito
04.10.14,15:52
:eek: ... už aj za opýtanie, mínus ... :D :);)
rozmery3
04.10.14,18:01
včera potešilo.... chlap bol taký prudký, že len som to spomenula.....a už som mala nový vyhrievaco-masážny podritník do vóza:)
http://www.lidl.de/de/ultimate-speed-automassagematte/p132951

A čo ti to tam zospodu masíruje ?
lujza.j
04.10.14,18:08
včera potešilo.... chlap bol taký prudký, že len som to spomenula.....a už som mala nový vyhrievaco-masážny podritník do vóza:)
http://www.lidl.de/de/ultimate-speed-automassagematte/p132951

A čo ti to tam zospodu masíruje ?
ty si čo taký zvedavý...hááá...aj sťeš taký:D:D.....
rozmery3
04.10.14,18:11
Pred 2 týždňami som mal silný dojem, že na Slovensku sa úradníci zaoberajú hlavne sprostosťami

Daňováci vyhľadali, že som 2x v roku 2012 nepodal načas priznanie DPH
a dali mi pokutu 2 x 30 €

Keby u iných hľadali , možno nájde aj lepší príspevok do štátneho rozpočtu.
rozmery3
04.10.14,18:15
včera potešilo.... chlap bol taký prudký, že len som to spomenula.....a už som mala nový vyhrievaco-masážny podritník do vóza:)
http://www.lidl.de/de/ultimate-speed-automassagematte/p132951

A čo ti to tam zospodu masíruje ?
ty si čo taký zvedavý...hááá...aj sťeš taký:D:D.....

Ďakujem za ponuku

Práve dnes doobeda som si už objednal podobný (že keď už odnesiem auto do servisu po 57 000 km :D)
Ale moj bude iba hriať :D :D

Keby som tak bol vedel, že je aj taký, čo masíruje .... :D
(len aby nebolo, že miesto masíruje / ma síruje = ošetruje sírou)
lujza.j
04.10.14,18:23
neviem čo to je za blbinu:D..uvidím....ja zatiaľ musím hentak improvizovať....
lujza.j
04.10.14,21:36
http://aktualne.atlas.sk/pridu-do-novych-nakupnych-centier-tieto-znacky-by-sme-chceli-vidiet-aj-na-slovensku/ekonomika/firmy/

idioti.....z vysoka vám nasrr...ať ne tie značky....bežní ludia hlavne ocenia-už a nevedia dočkať značky nautica.....pre jachtárov a námorníkov....tu sú už asi všetci vytretí!!!!
rozmery3
05.10.14,05:16
http://aktualne.atlas.sk/pridu-do-novych-nakupnych-centier-tieto-znacky-by-sme-chceli-vidiet-aj-na-slovensku/ekonomika/firmy/

idioti.....z vysoka vám nasrr...ať ne tie značky....bežní ludia hlavne ocenia-už a nevedia dočkať značky nautica.....pre jachtárov a námorníkov....tu sú už asi všetci vytretí!!!!

Menovite kvolivá mne sa sem nemusí dotrepať ani jedna

z tých dvanástich značiek (menovaná v tom podivnonosmotánkovom článku)
rozmery3
05.10.14,05:17
neviem čo to je za blbinu:D..uvidím....ja zatiaľ musím hentak improvizovať....


v lepšom prípade : vysíritiriť :D :D
lujza.j
05.10.14,07:58
inak odpadávam z názorov kedy a kedy neprezuť gumy na káre:eek:...každý má svoju pravdu ako pri otázke :aký olej do auta...aký gumy odporúčate.....
buchač
05.10.14,11:40
Dobrá správa pre hladové doliny? Má pribudnúť tritisíc pracovných miest
Dnes 13:30

BRATISLAVA – Tritisíc nových pracovných miest v priebehu troch mesiacov. Takýto prísľub dal v relácii RTVS O päť minút dvanásť minister hospodárstva Pavol Pavlis. Informácie veľmi bližšie konkretizovať nechcel. V jednom prípade má ísť o investície, ktoré v priebehu dvoch mesiacov prinesú dvetisíc pracovných miest. Ďalšiu správu má konkretizovať onedlho.

http://aktualne.atlas.sk/dobra-sprava-pre-hladove-doliny-ma-pribudnut-tritisic-pracovnych-miest/ekonomika/slovensko-a-ekonomika/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp

Tak to som teda fakt zvedavý...:rolleyes:
misoft
05.10.14,14:09
Dobrá správa pre hladové doliny? Má pribudnúť tritisíc pracovných miest
Dnes 13:30

BRATISLAVA – Tritisíc nových pracovných miest v priebehu troch mesiacov. Takýto prísľub dal v relácii RTVS O päť minút dvanásť minister hospodárstva Pavol Pavlis. Informácie veľmi bližšie konkretizovať nechcel. V jednom prípade má ísť o investície, ktoré v priebehu dvoch mesiacov prinesú dvetisíc pracovných miest. Ďalšiu správu má konkretizovať onedlho.

http://aktualne.atlas.sk/dobra-sprava-pre-hladove-doliny-ma-pribudnut-tritisic-pracovnych-miest/ekonomika/slovensko-a-ekonomika/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp

Tak to som teda fakt zvedavý...:rolleyes:
Blá-blá-blá.... ako vždy.... Nakoniec sa ukáže, že do nebude 2000 pracovných miest, ale len 20, že to nebude investícia, len nejaká obnova starého a na záver, že to nebude v hladovej doline, ale niekde, kde majú málo nezamestnaných....
Poznáme to, poznáme.....
misoft
05.10.14,14:21
Toto som našiel. Sila prírody:
http://www.youtube.com/watch?v=8cICS9MtRRw
Stanislav 1975
05.10.14,14:31
Áno, Juríčko, ty si tu najmúdrejší, najinteligentnejší a všetko vieš a všade si bol. Ja som určite nastrčený agent vládnej strany a ty si to samozrejme nemohol nepostrehnúť. Zabudol si napísať, že aj platený. Neviem, či nie aj Stanislav, za toho nechcem hovoriť, ale vyzerá tiež na plateného. Možno by sa ešte nejakí našli. No a čo, teraz chytíš devinu a vystrieľaš nás tu? To sú tvoje inteligentné riešenia! Ani sa nečudujem, že všetko považuješ za kydy, okrem tých tvojich. Veď si len ty a ty a ty! Len by si sa mal postaviť k zrkadlu a opýtať sa ho, ako iní vnímajú tvoje kydy a drísty. Tvoju sprostotu a chválenkárstvo.




Ja nepotrebujem nikoho organizovať a ani sa do riti pchať nikomu.

Ale, Juríček, už si zabudol na tvoje SS, keď si sa ma snažil organizovať, aby som reagovala na príspevok, ktorý sa ti nepáčil. Pretože ty si chcel ostať pekný? Nemyslím si, že to teraz robíš ináč. Nie Jurko, ja som na to nezabudla a ešte zopár SS by som našla. Bolo to trápne vtedy a je to rovnako trápne teraz.

"Do rodiny si nenechám nikoho položiť-urážať." Úžasné! Ty si tu dovoľuješ urážať každého kto ti vojde do cesty, ale na rodinu si háklivý! Rodinu si urážaš len ty sám, keď sa tu správaš ako chrapúň, takže doma to iné tiež nebude. Stačí si prečítať tvoje výlevy k nebohej svokre v jednej staršej téme a každý je v obraze.

Rád používaš slovo "choré". Ani sa nečudujem, pretože ty chorý si.

Peti, buchač asi prešiel najvačšou premenou na Porade, za posledné roky- on bol, volakedy celkom fajn, síce vyrýval, ale vždy to robil s noblesou a nejako mi neprekážal, len neviem, v posledných 2 rokoch sa buchač strašne ale strašne zopsul..., úplne akokeby zišiel z rozumu- stala sa z neho agresívna, nervozna ingrediencia Porady, neviem, či sa to zdá len mne ale buchač už nieje ten buchač, čo aj poradil, usmernil- stal sa z neho frfloš, a ked s ním nesúhlasí niekto , tak kecá kecá a uráža...- Bohužial, buchy sa dostal na úroveň pána KaMil- a....
Stanislav 1975
05.10.14,14:34
Áno, Juríčko, ty si tu najmúdrejší, najinteligentnejší a všetko vieš a všade si bol. Ja som určite nastrčený agent vládnej strany a ty si to samozrejme nemohol nepostrehnúť. Zabudol si napísať, že aj platený. Neviem, či nie aj Stanislav, za toho nechcem hovoriť, ale vyzerá tiež na plateného. Možno by sa ešte nejakí našli. No a čo, teraz chytíš devinu a vystrieľaš nás tu? To sú tvoje inteligentné riešenia! Ani sa nečudujem, že všetko považuješ za kydy, okrem tých tvojich. Veď si len ty a ty a ty! Len by si sa mal postaviť k zrkadlu a opýtať sa ho, ako iní vnímajú tvoje kydy a drísty. Tvoju sprostotu a chválenkárstvo.




Ja nepotrebujem nikoho organizovať a ani sa do riti pchať nikomu.

Ale, Juríček, už si zabudol na tvoje SS, keď si sa ma snažil organizovať, aby som reagovala na príspevok, ktorý sa ti nepáčil. Pretože ty si chcel ostať pekný? Nemyslím si, že to teraz robíš ináč. Nie Jurko, ja som na to nezabudla a ešte zopár SS by som našla. Bolo to trápne vtedy a je to rovnako trápne teraz.

"Do rodiny si nenechám nikoho položiť-urážať." Úžasné! Ty si tu dovoľuješ urážať každého kto ti vojde do cesty, ale na rodinu si háklivý! Rodinu si urážaš len ty sám, keď sa tu správaš ako chrapúň, takže doma to iné tiež nebude. Stačí si prečítať tvoje výlevy k nebohej svokre v jednej staršej téme a každý je v obraze.

Rád používaš slovo "choré". Ani sa nečudujem, pretože ty chorý si.

Peti, ja už som na vyššej úrovni :-))))), teba platí Fico :-)))), ale ja som sa dokonca už o mne dopočul,že ma platí Putin :-))))))))))), o chvílu ma bude asi platiť samotný Kim :-))))
kopretinka
05.10.14,15:20
buchač
05.10.14,15:51
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
http://microjob.sk/krasa-relax-a-wellness/tantricke-a-relaxacne-masaze-pre-zeny_1337.html

...že tantragigolo ??? ;)
Petra Nová
05.10.14,15:52
Peti, buchač asi prešiel najvačšou premenou na Porade, za posledné roky- on bol, volakedy celkom fajn, síce vyrýval, ale vždy to robil s noblesou a nejako mi neprekážal, len neviem, v posledných 2 rokoch sa buchač strašne ale strašne zopsul..., úplne akokeby zišiel z rozumu- stala sa z neho agresívna, nervozna ingrediencia Porady, neviem, či sa to zdá len mne ale buchač už nieje ten buchač, čo aj poradil, usmernil- stal sa z neho frfloš, a ked s ním nesúhlasí niekto , tak kecá kecá a uráža...- Bohužial, buchy sa dostal na úroveň pána KaMil- a....
Stanko, niekedy sa mi zdá, že som v permanentnej revolúcii, do ktorej ma stále niekto tlačí. Napriek tomu som sa včera musela aj zasmiať. Vraj som stíhačka, ktorá chudáka toho pištoľníka prenasleduje. Toho, čo vyštartoval po každom mojom príspevku, nech som písala o čokoľvek a po tvojom tiež. A málo bolo, ešte aj šuťák obšťastňoval inteligentnými komentmi. Tomu stavu sa povie: už sa ani necíti! Viac sa k nemu nejdem vyjadrovať, len som si dala za domácu úlohu porozmýšľať, kedy to bolo, keď podrýval s noblesou. Keď písal básničky o zmrdoch, tak určite nie. Ale inak všetko sedí.
Stanislav 1975
05.10.14,15:54
Peti, buchač asi prešiel najvačšou premenou na Porade, za posledné roky- on bol, volakedy celkom fajn, síce vyrýval, ale vždy to robil s noblesou a nejako mi neprekážal, len neviem, v posledných 2 rokoch sa buchač strašne ale strašne zopsul..., úplne akokeby zišiel z rozumu- stala sa z neho agresívna, nervozna ingrediencia Porady, neviem, či sa to zdá len mne ale buchač už nieje ten buchač, čo aj poradil, usmernil- stal sa z neho frfloš, a ked s ním nesúhlasí niekto , tak kecá kecá a uráža...- Bohužial, buchy sa dostal na úroveň pána KaMil- a....
Stanko, niekedy sa mi zdá že som v permanentnej revolúcii, do ktorej ma stále niekto tlačí. Napriek tomu som sa včera musela aj zasmiať. Vraj som stíhačka, ktorá chudáka toho pištoľníka prenasleduje. Toho, čo vyštartoval po každom mojom príspevku, nech som písala o čokoľvek a po tvojom tiež. A málo bolo, ešte aj šuťák obšťastňoval inteligentnými komentmi. Tomu stavu sa povie: už sa ani necíti! Viac sa k nemu nejdem vyjadrovať, len som si dala za domácu úlohu porozmýšľať, kedy to bolo, keď podrýval s noblesou. Keď písal básničky o zmrdoch, tak určite nie. Ale inak všetko sedí.
Ale keď prišiel, tak bol OK, aj poradil, aj všetko- len ako hovorím, teraz už načisto zišiel z rozumu...- on už ani neprečíta čo píšeš, ale už len pri mene dostáva záchvaty...
Petra Nová
05.10.14,15:55
Peti, ja už som na vyššej úrovni :-))))), teba platí Fico :-)))), ale ja som sa dokonca už o mne dopočul,že ma platí Putin :-))))))))))), o chvílu ma bude asi platiť samotný Kim :-))))
Ja som síce vedela , že si ty iný level, Stanko, a fakt neviem prečo som ťa pasovala len na slabo plateného agenta Fica na Porade. Ivo Samson v jednej tv relácii pozrel do vešteckej gule a videl tam, že do 10 rokov sa Rusko rozpadne. Tak teraz neviem, či by nebolo lepšie byť agentom Číny, keď sa zaujímajú o kúpu SE a prakticky skupujú celú Európu.;)
Stanislav 1975
05.10.14,16:00
Peti, ja už som na vyššej úrovni :-))))), teba platí Fico :-)))), ale ja som sa dokonca už o mne dopočul,že ma platí Putin :-))))))))))), o chvílu ma bude asi platiť samotný Kim :-))))
Ja som síce vedela , že si ty iný level, Stanko, a fakt neviem prečo som ťa pasovala len na slabo plateného agenta Fica na Porade. Ivo Samson v jednej tv relácii pozrel do vešteckej gule a videl tam, že do 10 rokov sa Rusko rozpadne. Tak teraz neviem, či by nebolo lepšie byť agentom Číny, keď sa zaujímajú o kúpu SE a prakticky skupujú celú Európu.;)
Keby len Europu- Čína ovláda už celý svet....
Petra Nová
05.10.14,16:01
Ale keď prišiel, tak bol OK, aj poradil, aj všetko- len ako hovorím, teraz už načisto zišiel z rozumu...- on už ani neprečíta čo píšeš, ale už len pri mene dostáva záchvaty...

Stanko, vieme, kašlime naňho. Mne sa tu nechce stále sa s niekým preťahovať. Keď sem idem, chcem sa zabaviť a nie sa obrykovať na bláznov a polobláznov, ktorí pri mojom mene dostáva záchvaty.
sito
05.10.14,16:20
Áno, Juríčko, ty si tu najmúdrejší, najinteligentnejší a všetko vieš a všade si bol. Ja som určite nastrčený agent vládnej strany a ty si to samozrejme nemohol nepostrehnúť. Zabudol si napísať, že aj platený. Neviem, či nie aj Stanislav, za toho nechcem hovoriť, ale vyzerá tiež na plateného. Možno by sa ešte nejakí našli. No a čo, teraz chytíš devinu a vystrieľaš nás tu? To sú tvoje inteligentné riešenia! Ani sa nečudujem, že všetko považuješ za kydy, okrem tých tvojich. Veď si len ty a ty a ty! Len by si sa mal postaviť k zrkadlu a opýtať sa ho, ako iní vnímajú tvoje kydy a drísty. Tvoju sprostotu a chválenkárstvo.




Ja nepotrebujem nikoho organizovať a ani sa do riti pchať nikomu.

Ale, Juríček, už si zabudol na tvoje SS, keď si sa ma snažil organizovať, aby som reagovala na príspevok, ktorý sa ti nepáčil. Pretože ty si chcel ostať pekný? Nemyslím si, že to teraz robíš ináč. Nie Jurko, ja som na to nezabudla a ešte zopár SS by som našla. Bolo to trápne vtedy a je to rovnako trápne teraz.

"Do rodiny si nenechám nikoho položiť-urážať." Úžasné! Ty si tu dovoľuješ urážať každého kto ti vojde do cesty, ale na rodinu si háklivý! Rodinu si urážaš len ty sám, keď sa tu správaš ako chrapúň, takže doma to iné tiež nebude. Stačí si prečítať tvoje výlevy k nebohej svokre v jednej staršej téme a každý je v obraze.

Rád používaš slovo "choré". Ani sa nečudujem, pretože ty chorý si.

Peti, buchač asi prešiel najvačšou premenou na Porade, za posledné roky- on bol, volakedy celkom fajn, síce vyrýval, ale vždy to robil s noblesou a nejako mi neprekážal, len neviem, v posledných 2 rokoch sa buchač strašne ale strašne zopsul..., úplne akokeby zišiel z rozumu- stala sa z neho agresívna, nervozna ingrediencia Porady, neviem, či sa to zdá len mne ale buchač už nieje ten buchač, čo aj poradil, usmernil- stal sa z neho frfloš, a ked s ním nesúhlasí niekto , tak kecá kecá a uráža...- Bohužial, buchy sa dostal na úroveň pána KaMil- a....



:eek: :D:D:D :);)
Petra Nová
05.10.14,16:35
lujza.j
05.10.14,16:46
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
http://microjob.sk/krasa-relax-a-wellness/tantricke-a-relaxacne-masaze-pre-zeny_1337.html

...že tantragigolo ??? ;)
je očkovaný:D:D:D
Žabinka
05.10.14,17:09
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
http://microjob.sk/krasa-relax-a-wellness/tantricke-a-relaxacne-masaze-pre-zeny_1337.html

...že tantragigolo ??? ;)
je očkovaný:D:D:D
:D:D
buchač
05.10.14,17:16
Kdyby se topil pravnik a komunista a vy jste mohli zachranit jen jednoho...

Sli byste na obed nebo byste si precetli noviny? ;)
trisestri
05.10.14,18:01
:D


Ale keď prišiel, tak bol OK, aj poradil, aj všetko- len ako hovorím, teraz už načisto zišiel z rozumu...- on už ani neprečíta čo píšeš, ale už len pri mene dostáva záchvaty...:D:D:D

Stanko, vieme, kašlime naňho. Mne sa tu nechce stále sa s niekým preťahovať. Keď sem idem, chcem sa zabaviť a nie sa obrykovať na bláznov a polobláznov, ktorí pri mojom mene dostáva záchvaty.


dufam že pretahovat nie - to tu mali byt smile,my ušli inde
trisestri
05.10.14,18:03
Kdyby se topil pravnik a komunista a vy jste mohli zachranit jen jednoho...

Sli byste na obed nebo byste si precetli noviny? ;)
alebo išli zachranit buchyho
:D
Petra Nová
05.10.14,19:15
dufam že pretahovat nie - to tu mali byt smile,my ušli inde
Figliar!:) To nemyslím ako nadávku. V ostatnom čase som ťa tu málo videla, tak ešte pozorne čítaš príspevky. Trafil si, skôr som to myslela vo význame pretláčania. Keby si si pozrel staršie príspevky, tak by si možno aj pripustil, že neraz to bolo drastické skupinové preťahovanie.
Petra Nová
05.10.14,19:16
alebo išli zachranit buchyho
:D
alebo zachráňte vojaka Ryana... to bol veľmi pekný film Stevena Spielberga
evuš
06.10.14,05:01
alebo išli zachranit buchyho
:D
alebo zachráňte vojaka Ryana... to bol veľmi pekný film Stevena Spielberga

Pekný film, no keď som ho videla po prvýkrát, a uvedomila som si nezmyselnosť a krutosť vojny, som sa z toho ešte dosť dlho spamätávala...:(
sito
06.10.14,06:28
Tak zachráňte Ryana, aj buchyho ...
evuš
06.10.14,06:50
Tak zachráňte Ryana, aj buchyho ...

..nie je to v mojich silách Sitko :D
sito
06.10.14,07:33
Tak zachráňte Ryana, aj buchyho ...

..nie je to v mojich silách Sitko :D

Písal som v množnom čísle. Jeden to nikdy nevytrhne ..., že?

A to už je tak zle s ním?
bjuty smis
06.10.14,13:10
počasie nás tento týždeň prekvapí: Babie leto ešte nekončí, pripravte sa na pozitívne správy!

..., studený vzduch sa do našej oblasti nedostane, teplý charakter počasia bude pretrvávať aj v ďalších dňoch, od juhozápadu k nám prílev teplého vzduchu ešte zosilnie. Teplota najmä v južnej polovici územia bude nad 20 stupňov, pričom s malou pravdepodobnosťou môže vystúpiť až na letných 25 stupňov Celzia...
misoft
06.10.14,17:26
Komunikoval som s bráchom. Je naštvaný ako *****. Ráno bol odľahčený o 50€ - v trolejbuse.
Pretože zaviedli v Prešove "novinku" - riadenie križovatiek policajtmi, začali autobusy a trolejbusy meškať.
No a brácha (podľa cestovného poriadku mal sa dostať z A do B za 25 minút) si kúpil za 0,5€ lístok a označil. No ešte ani nebol na zastávke, kam chcel dôjsť (a MHD tam mala byť), keď vošiel revízor a "Kontrola cestovných lístkov" - samozrejme, že nahrabal - a bráško to komentoval - požehnane 30 kúskov. Revízor totiž vôbec nebral do úvahy meškanie MHD, jednoducho prešla doba - zaplať pokutu. Bez pardónu!
No a keď to urobili ráno aspoň na 10-tich linkách - kua - bohatá úroda pre DPMP!

A potom sa dopravné podniky čudujú, prečo ľudia útočia na revízorov, keď títo - plniac nariadenia - bez ohľadu, bez overenia stavu len kasírujú....
lujza.j
06.10.14,17:29
videla som v tv..to dávali......by som sa sťažovala!!!aspoň pre uľavenie....
alaya1
06.10.14,17:32
Komunikoval som s bráchom. Je naštvaný ako *****. Ráno bol odľahčený o 50€ - v trolejbuse.
Pretože zaviedli v Prešove "novinku" - riadenie križovatiek policajtmi, začali autobusy a trolejbusy meškať.
No a brácha (podľa cestovného poriadku mal sa dostať z A do B za 25 minút) si kúpil za 0,5€ lístok a označil. No ešte ani nebol na zastávke, kam chcel dôjsť (a MHD tam mala byť), keď vošiel revízor a "Kontrola cestovných lístkov" - samozrejme, že nahrabal - a bráško to komentoval - požehnane 30 kúskov. Revízor totiž vôbec nebral do úvahy meškanie MHD, jednoducho prešla doba - zaplať pokutu. Bez pardónu!
No a keď to urobili ráno aspoň na 10-tich linkách - kua - bohatá úroda pre DPMP!

A potom sa dopravné podniky čudujú, prečo ľudia útočia na revízorov, keď títo - plniac nariadenia - bez ohľadu, bez overenia stavu len kasírujú....

Nemal nic platit a nech to reklamuje rovno u riaditela, alebo nech sa povyhraza SOIkou a mediami.. Za cas prepravy sa povazuje cas urceny na prepravnom poriadku, nie realny cas, za kolko sa autobus prepravi z bodu A do bodu B.
avalik
06.10.14,17:39
Komunikoval som s bráchom. Je naštvaný ako *****. Ráno bol odľahčený o 50€ - v trolejbuse.
Pretože zaviedli v Prešove "novinku" - riadenie križovatiek policajtmi, začali autobusy a trolejbusy meškať.
No a brácha (podľa cestovného poriadku mal sa dostať z A do B za 25 minút) si kúpil za 0,5€ lístok a označil. No ešte ani nebol na zastávke, kam chcel dôjsť (a MHD tam mala byť), keď vošiel revízor a "Kontrola cestovných lístkov" - samozrejme, že nahrabal - a bráško to komentoval - požehnane 30 kúskov. Revízor totiž vôbec nebral do úvahy meškanie MHD, jednoducho prešla doba - zaplať pokutu. Bez pardónu!
No a keď to urobili ráno aspoň na 10-tich linkách - kua - bohatá úroda pre DPMP!

A potom sa dopravné podniky čudujú, prečo ľudia útočia na revízorov, keď títo - plniac nariadenia - bez ohľadu, bez overenia stavu len kasírujú....


5. OSTATNÉ TARIFNÉ PODMIENKY
Dopravca uvedie na zastávkových cestovných poriadkoch čas prepravy z nástupnej do cieľovej zastávky, ako aj tarifné pásmo. Tieto údaje sú záväzné pre posúdenie platnosti cestovného lístka na jednu cestu pri prepravnej kontrole.

ref: http://www.dpmp.sk/tarifa.html
Anik
06.10.14,17:48
Dnes som sa v Kauflande tak rehlila, že som musela odísť od pultu.
Od mladého muža som si pýtala 3 páry párkov- to bolo treba vidieť
ako najprv dal 3 - ja som myslela, že ma nepočul tak som zopakovala , že chcem 3 páry a čo ten chlapec začal vystrájať - naberal, odoberal a nakoniec položil čo mal v ruke a opýtal sa či môže ostať. Už len dcéra povedela, že áno a prišla s úsmevom a s krútením hlavou za mnou.
Potešilo , alebo zarmútilo ? - oboje
misoft
06.10.14,20:53
Komunikoval som s bráchom. Je naštvaný ako *****. Ráno bol odľahčený o 50€ - v trolejbuse.
Pretože zaviedli v Prešove "novinku" - riadenie križovatiek policajtmi, začali autobusy a trolejbusy meškať.
No a brácha (podľa cestovného poriadku mal sa dostať z A do B za 25 minút) si kúpil za 0,5€ lístok a označil. No ešte ani nebol na zastávke, kam chcel dôjsť (a MHD tam mala byť), keď vošiel revízor a "Kontrola cestovných lístkov" - samozrejme, že nahrabal - a bráško to komentoval - požehnane 30 kúskov. Revízor totiž vôbec nebral do úvahy meškanie MHD, jednoducho prešla doba - zaplať pokutu. Bez pardónu!
No a keď to urobili ráno aspoň na 10-tich linkách - kua - bohatá úroda pre DPMP!

A potom sa dopravné podniky čudujú, prečo ľudia útočia na revízorov, keď títo - plniac nariadenia - bez ohľadu, bez overenia stavu len kasírujú....


5. OSTATNÉ TARIFNÉ PODMIENKY
Dopravca uvedie na zastávkových cestovných poriadkoch čas prepravy z nástupnej do cieľovej zastávky, ako aj tarifné pásmo. Tieto údaje sú záväzné pre posúdenie platnosti cestovného lístka na jednu cestu pri prepravnej kontrole.

ref: http://www.dpmp.sk/tarifa.html
To je síce jasné, ale vysvetli to revízorovi... A brachovi som naznačil, že je ...... Mal sa ohradiť voči tomu....
promont maja
07.10.14,07:02
https://www.youtube.com/watch?v=ZjfUFGzkPKY

... čauky mňaukyyy .. čauky mňauky ... ahojmeeee
avalik
07.10.14,07:32
Komunikoval som s bráchom. Je naštvaný ako *****. Ráno bol odľahčený o 50€ - v trolejbuse.
Pretože zaviedli v Prešove "novinku" - riadenie križovatiek policajtmi, začali autobusy a trolejbusy meškať.
No a brácha (podľa cestovného poriadku mal sa dostať z A do B za 25 minút) si kúpil za 0,5€ lístok a označil. No ešte ani nebol na zastávke, kam chcel dôjsť (a MHD tam mala byť), keď vošiel revízor a "Kontrola cestovných lístkov" - samozrejme, že nahrabal - a bráško to komentoval - požehnane 30 kúskov. Revízor totiž vôbec nebral do úvahy meškanie MHD, jednoducho prešla doba - zaplať pokutu. Bez pardónu!
No a keď to urobili ráno aspoň na 10-tich linkách - kua - bohatá úroda pre DPMP!

A potom sa dopravné podniky čudujú, prečo ľudia útočia na revízorov, keď títo - plniac nariadenia - bez ohľadu, bez overenia stavu len kasírujú....


5. OSTATNÉ TARIFNÉ PODMIENKY
Dopravca uvedie na zastávkových cestovných poriadkoch čas prepravy z nástupnej do cieľovej zastávky, ako aj tarifné pásmo. Tieto údaje sú záväzné pre posúdenie platnosti cestovného lístka na jednu cestu pri prepravnej kontrole.

ref: http://www.dpmp.sk/tarifa.html
To je síce jasné, ale vysvetli to revízorovi... A brachovi som naznačil, že je ...... Mal sa ohradiť voči tomu....

vysvetľovala by som aj za cenu privolania policie ;)
bracho keď má lístok z danej cesty a blok za pokutu, nech to reklamuje u dopravcu, zaroveň so sťažnosťou na revizora
promont maja
07.10.14,07:54
trisestri
07.10.14,09:30
http://www.blogovisko.sk/prisiel-cas-poslat-socialne-hyeny-na-cele-s-r-ficom-do-politickeho-dochodku.html -pravdive ale netyka sa to iba dochodcov,ked nam neni rady a sme pasivny,tak nas upentuju
lujza.j
07.10.14,09:30
potešilo...naháňala som zlomkové zlato....zdroje ktoré viem,že by ma neoné....nemali....dnes mi vola jeden z nich,že zohnal.....takže môj darček k narodkám sa môže začať vyrábať:)
evuš
07.10.14,09:33
potešilo...naháňala som zlomkové zlato....zdroje ktoré viem,že by ma neoné....nemali....dnes mi vola jeden z nich,že zohnal.....takže môj darček k narodkám sa môže začať vyrábať:)

..svojej drahej polovičke či mame ?
Tweety
07.10.14,09:34
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?
trisestri
07.10.14,09:35
kozliatka chutatko socialne bezbrane chore a ubiedene otvorte my vratka nech vam pomožem-jupi vitaj ficovlk ta objimame,bozkavame,vyvolime a ty nas kludne daj aj zožrat,však sme k sežrani
lujza.j
07.10.14,09:41
dievčatá sebe....od mojich rodičov.....už mal byť.....ale ked som robila objednáfku...tak bola konštalácia , že moj chlap sa so zlatníkom tak strieskali:D....že ten na ne zabudol :eek:...že okno totálne......ponaučenie nikdy nerobte objednáfku so zdratým zlatníkom:D
evuš
07.10.14,09:46
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?

Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho :D;)
lujza.j
07.10.14,09:49
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?

Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho :D;)
evuš...ale inak máš pravdu...už by som mala naháňať zlomkové aj na darček pre môjho chlapa v marci má 40-tku....:D
Tweety
07.10.14,09:50
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?

Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho :D;)
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
Žabinka
07.10.14,09:54
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?

Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho :D;)
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
no ak sa s tým trápite, že pre koho, tak sa obetujem..:D lujza, pošlem ti moju veľkosť prsta?? :---:D
Oliwa
07.10.14,09:54
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?

Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho :D;)
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
Čo chcete vysvetľovať? :rolleyes: Vraj kríza...:o A tuto Lui investuje do zlata! A do chlapa! A ide ho zlatom vyvažovať...;):):D
evuš
07.10.14,09:56
:D:D
Oliwa
07.10.14,09:56
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?

Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho :D;)
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
no ak sa s tým trápite, že pre koho, tak sa obetujem..:D lujza, pošlen ti moju veľkosť prsta?? :---:D
Žabík, Ty si nejaká moc informuvaná... ;) Ako vieš, že to bude na prst? Móže to byť aj reťaz na krk - jak Rytmus... :D
lujza.j
07.10.14,09:57
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?

Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho :D;)
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
naši mi chceli kúpiť-naušnice z bieleho zl.....bola som aj s máti v zlatníctve....akurát som sa vytočila...na ceny, ktoré nemajú hanbu ..... a išla het...povedala som,že za peniaze ktorá chcú nato naši dať si dám spraviť....zlatník v už v triezvom stave....:)...že by bolo fajn ak by som si zohnala zlomkové....
Žabinka
07.10.14,09:59
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?

Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho :D;)
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
no ak sa s tým trápite, že pre koho, tak sa obetujem..:D lujza, pošlen ti moju veľkosť prsta?? :---:D
Žabík, Ty si nejaká moc informuvaná... ;) Ako vieš, že to bude na prst? Móže to byť aj reťaz na krk - jak Rytmus... :D
tak to sa budem musieť ešte viac obetovať?? :eek::D:D
Tweety
07.10.14,10:00
Rada sa s tým obetovaním podelím, čo by jeden pre druhého neurobil. A P.s. Lujzi, nejaké zlomkové aj nezlomkové by sa u nás našlo.
lujza.j
07.10.14,10:02
chlapovi chcem nejaký náramok....koža - biele zlato.....a teraz je nejaká novinka...že fúzy z bieleho tigra....čo mu odpadnú sa nejak dajú zakomponovať do šperku.....
Tweety
07.10.14,10:04
Fúha, tak to bude iný amulet. Biele zlato chválim aj v kombinácii s kožou, muž má niečo také.
lujza.j
07.10.14,10:05
Rada sa s tým obetovaním podelím, čo by jeden pre druhého neurobil. A P.s. Lujzi, nejaké zlomkové aj nezlomkové by sa u nás našlo.
vieš Majka...najhoršie je na tom to...že doma mám nostalgické výrobky-darčeky , že som nemusela....a viem...že ich nosiť nebudem a neviem sa s nimi rozlúčiť....
Oliwa
07.10.14,10:05
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?

Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho :D;)
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
naši mi chceli kúpiť-naušnice z bieleho zl.....bola som aj s máti v zlatníctve....akurát som sa vytočila...na ceny, ktoré nemajú hanbu ..... a išla het...povedala som,že za peniaze ktorá chcú nato naši dať si dám spraviť....zlatník v už v triezvom stave....:)...že by bolo fajn ak by som si zohnala zlomkové....
Lui, mne je to jasné, jáá Ti verím, nie ako v tej príhode:

Policajt zastaví auto a pýta sa:
Pán vodič, pil ste?
Šak hej...
A koľko ste toho vypil?
Jako vždycky... Tri pivá a dve borovičky...
Dáme Vám fúkať.
Ta co, chlapci, Vy mi neverice...??? :D
Oliwa
07.10.14,10:08
chlapovi chcem nejaký náramok....koža - biele zlato.....a teraz je nejaká novinka...že fúzy z bieleho tigra....čo mu odpadnú sa nejak dajú zakomponovať do šperku.....
Lui, môžem zohnať... Ale len z mačky... keby sa teda ten Tvoj trošku uskromnil... ;):)
lujza.j
07.10.14,10:11
Fúha, tak to bude iný amulet. Biele zlato chválim aj v kombinácii s kožou, muž má niečo také.
mne sa biele velmi páči...
Oliwa
07.10.14,10:12
Dnes som sa v Kauflande tak rehlila, že som musela odísť od pultu.
Od mladého muža som si pýtala 3 páry párkov- to bolo treba vidieť
ako najprv dal 3 - ja som myslela, že ma nepočul tak som zopakovala , že chcem 3 páry a čo ten chlapec začal vystrájať - naberal, odoberal a nakoniec položil čo mal v ruke a opýtal sa či môže ostať. Už len dcéra povedela, že áno a prišla s úsmevom a s krútením hlavou za mnou.
Potešilo , alebo zarmútilo ? - oboje
Nevedel síce narátať do desať, ani do šesť, ale vynašiel sa, chlapec... :D
Treba ho chápať, nás učili násobilku na drevených počítadlách :), on vyrástol na kalkulačke v mobile... No a ten pri obslužnom pulte pri sebe nemá... Ani fb, ani priateľ na telefóne, ani nič... Len vlastná hlava. A tá keď je prázdna... :rolleyes:
Tweety
07.10.14,10:13
Fúha, tak to bude iný amulet. Biele zlato chválim aj v kombinácii s kožou, muž má niečo také.
mne sa biele velmi páči...
Ja mám už dlhšie žlté odložené a nosím len biele. Od náušníc cez prstene a náramky. Mám jeden krásny kúsok za veľmi hriešne jurášiky, ale bol tam v tom plate taký krásny, že sa nedalo odolať.
misoft
07.10.14,10:16
Nevedel síce narátať do desať, ani do šesť, ale vynašiel sa, chlapec... :D
Treba ho chápať, nás učili násobilku na drevených počítadlách :), on vyrástol na kalkulačke v mobile... No a ten pri obslužnom pulte pri sebe nemá... Ani fb, ani priateľ na telefóne, ani nič... Len vlastná hlava. A tá keď je prázdna... :rolleyes:
Hmmm... nevie, čo je to pár. A keby pýtala tucet parkov, kopu parkov, veletucet parkov? (12, 60, 144)
Tweety
07.10.14,10:17
Nevedel síce narátať do desať, ani do šesť, ale vynašiel sa, chlapec... :D
Treba ho chápať, nás učili násobilku na drevených počítadlách :), on vyrástol na kalkulačke v mobile... No a ten pri obslužnom pulte pri sebe nemá... Ani fb, ani priateľ na telefóne, ani nič... Len vlastná hlava. A tá keď je prázdna... :rolleyes:
Hmmm... nevie, čo je to pár. A keby pýtala tucet parkov, kopu parkov, veletucet parkov? (12, 60, 144)
Tiež som sa už s tým stretla, že som pýtala páru a dala mi jeden kus.
buchač
07.10.14,10:26
Nevedel síce narátať do desať, ani do šesť, ale vynašiel sa, chlapec... :D
Treba ho chápať, nás učili násobilku na drevených počítadlách :), on vyrástol na kalkulačke v mobile... No a ten pri obslužnom pulte pri sebe nemá... Ani fb, ani priateľ na telefóne, ani nič... Len vlastná hlava. A tá keď je prázdna... :rolleyes:
Hmmm... nevie, čo je to pár. A keby pýtala tucet parkov, kopu parkov, veletucet parkov? (12, 60, 144)
Tiež som sa už s tým stretla, že som pýtala páru a dala mi jeden kus.

...že doslovne ..." dajte mi pár kúskov párok .."...;)
lujza.j
07.10.14,10:27
Fúha, tak to bude iný amulet. Biele zlato chválim aj v kombinácii s kožou, muž má niečo také.
mne sa biele velmi páči...
Ja mám už dlhšie žlté odložené a nosím len biele. Od náušníc cez prstene a náramky. Mám jeden krásny kúsok za veľmi hriešne jurášiky, ale bol tam v tom plate taký krásny, že sa nedalo odolať.
moja mama mi nevie zabudnúť, že ten čo som dostala k 18stke...som si dala prerobiť resp. to zlato mám v inom prsteni.....tiež to mám teraz takto...poodkladané....žltý nosím iba jeden...je to najdúch .....ten nedám nikdy stopiť ...niekto ho stratil....je to buď obrúčka alebo zásnubák ......niekto je isto smutný......isto bol s láskou darovaný....
Tweety
07.10.14,10:27
Tak to by bola ešte viac mimo.
Oliwa
07.10.14,10:31
Nevedel síce narátať do desať, ani do šesť, ale vynašiel sa, chlapec... :D
Treba ho chápať, nás učili násobilku na drevených počítadlách :), on vyrástol na kalkulačke v mobile... No a ten pri obslužnom pulte pri sebe nemá... Ani fb, ani priateľ na telefóne, ani nič... Len vlastná hlava. A tá keď je prázdna... :rolleyes:
Hmmm... nevie, čo je to pár. A keby pýtala tucet parkov, kopu parkov, veletucet parkov? (12, 60, 144)
Kedysi bol pár - dvaja, muž a žena... Dnes sa hlása všetko naopak. Mládež je celkom zmagorená. Tak sa niet čo čudovať, že chlapec nevie predať ani pár párkov...
misoft
07.10.14,10:32
Áno pár. 1+1=3 (4)
evuš
07.10.14,10:35
...[/QUOTE]
Ja mám už dlhšie žlté odložené a nosím len biele. Od náušníc cez prstene a náramky. Mám jeden krásny kúsok za veľmi hriešne jurášiky, ale bol tam v tom plate taký krásny, že sa nedalo odolať.[/QUOTE]
moja mama mi nevie zabudnúť, že ten čo som dostala k 18stke...som si dala prerobiť resp. to zlato mám v inom prsteni.....tiež to mám teraz takto...poodkladané....žltý nosím iba jeden...je to najdúch .....ten nedám nikdy stopiť ...niekto ho stratil....je to buď obrúčka alebo zásnubák ......niekto je isto smutný......isto bol s láskou darovaný....[/QUOTE]

..hm, Luji smutný asi tak ako ja.... manžel stratil obrúčku týždeň pred našim 10 výročím - chudák, aj sa mi to bál povedať....ale čo tam po obrúčke, hlavné je, že ma ľúbi i bez nej ;)
Oliwa
07.10.14,10:46
Fúha, tak to bude iný amulet. Biele zlato chválim aj v kombinácii s kožou, muž má niečo také.
mne sa biele velmi páči...
Ja mám už dlhšie žlté odložené a nosím len biele. Od náušníc cez prstene a náramky. Mám jeden krásny kúsok za veľmi hriešne jurášiky, ale bol tam v tom plate taký krásny, že sa nedalo odolať.
moja mama mi nevie zabudnúť, že ten čo som dostala k 18stke...som si dala prerobiť resp. to zlato mám v inom prsteni.....tiež to mám teraz takto...poodkladané....žltý nosím iba jeden...je to najdúch .....ten nedám nikdy stopiť ...niekto ho stratil....je to buď obrúčka alebo zásnubák ......niekto je isto smutný......isto bol s láskou darovaný....
Lui, nenosíš náhodou môj? :D Ja som jeden stratila. :mee: Prvýkrát som ho stratila na cintoríne, keď som upravovala otcovi hrob. Neverila som vlastným očiam :eek:, keď som ho po nejakom čase našla... Keď sa mi zošuchol z prsta druhýkrát niekde v meste, už som ho nenašla... Ale možno ho našiel niekto ako Ty a robí mu radosť...
lujza.j
07.10.14,10:49
evuš.....aj ked tomu čo stratil to nepomôže....nedám ho stopiť...ešte aj rok tam je:(ale žiadne meno nič....a ešte aj "šuter"čo tam je je vzácny....
Oliwa
07.10.14,11:00
...
Ja mám už dlhšie žlté odložené a nosím len biele. Od náušníc cez prstene a náramky. Mám jeden krásny kúsok za veľmi hriešne jurášiky, ale bol tam v tom plate taký krásny, že sa nedalo odolať.[/QUOTE]
moja mama mi nevie zabudnúť, že ten čo som dostala k 18stke...som si dala prerobiť resp. to zlato mám v inom prsteni.....tiež to mám teraz takto...poodkladané....žltý nosím iba jeden...je to najdúch .....ten nedám nikdy stopiť ...niekto ho stratil....je to buď obrúčka alebo zásnubák ......niekto je isto smutný......isto bol s láskou darovaný....[/QUOTE]

..hm, Luji smutný asi tak ako ja.... manžel stratil obrúčku týždeň pred našim 10 výročím - chudák, aj sa mi to bál povedať....ale čo tam po obrúčke, hlavné je, že ma ľúbi i bez nej ;)[/QUOTE]

Hlavne, že nestratil za tých 10 rokov Teba... ;):)