taiko
01.09.14,20:27
kopretinka
01.09.14,19:40
:D dobre si urobil,už sa to tam nedalo čítať
kukučka
01.09.14,20:10
A koho to zaujíma?
panamaus
01.09.14,20:12
A koho to zaujíma?

Tiež si ďobala ?
panamaus
01.09.14,20:14
A koho to zaujíma?

Ja to mám k téme ( ktorá začína) : Čo sa mi dnes stalo ..... :D

To ty si mimotemy
korela
01.09.14,20:14
kopretinka
01.09.14,20:16
A koho to zaujíma?

Tiež si ďobala ?

prečo sa pýtaš,ke´d to vieš.
kukučka
01.09.14,20:20
Pravdoláskoví sú poľutovania hodní.
korela
01.09.14,20:37
Podvečer som vyšla do očistného dažďa a po celý čas mi znelo v hlave "Sľúbili sme si lásku...".
Sľúbili sme si lásku, sľúbili vravieť pravdu len,
sľúbili sme si vydržať, sľúbili sme si nový deň.

(Vystrime s nimi všetci prázdne ruky,
a bude v nich naša budúcnosť,
na našich uliciach podajme si ruky,
neviery a strachu už ozaj bolo dosť.)

http://www.zpevnik.wz.cz/?id=1554

A kam sme to nechali až zájsť.
misoft
01.09.14,20:40
..............

A kam sme to nechali až zájsť.
Za roh... po najbližšie pohostinstvo......:D:D:D
korela
01.09.14,20:42
Až mi slzy tečú od smiechu.
To v zmysle akože -márnosť nad márnosť?
Indeed
02.09.14,04:39
Panamaus , je tu protiváhou celej blbosti tych sliepok....

Ja Vám ho prajem.
panamaus
02.09.14,04:43
Panamaus , je tu protiváhou celej blbosti tych sliepok....

Ja Vám ho prajem.

A ty budeš nejaký fakt odvážny :D :D :D
taiko
02.09.14,05:47
Pre boha ziveho, tak toto je iny trapatoni. Co su to preboha v tom Smere za ludia, to je cisty koniec.
http://youtu.be/h0SDC2zlmcI
taiko
02.09.14,05:51
Panamaus , je tu protiváhou celej blbosti tych sliepok....

Ja Vám ho prajem.

A ty budeš nejaký fakt odvážny :D :D :D
Clovek, kto Ty si a kam ides? Co ta tak strasne trapi? Preco prznis aj tuto temu?
buchač
02.09.14,05:52
lujza.j
02.09.14,06:12
Pre boha ziveho, tak toto je iny trapatoni. Co su to preboha v tom Smere za ludia, to je cisty koniec.
http://youtu.be/h0SDC2zlmcI
Cele toto oblievanie je jedna grcacia šaškareň....je uplne jedno kto to.....nech poslu kešku.....cirkusanti!
taiko
02.09.14,06:17
Pre boha ziveho, tak toto je iny trapatoni. Co su to preboha v tom Smere za ludia, to je cisty koniec.

Cele toto oblievanie je jedna grcacia šaškareň....je uplne jedno kto to.....nech poslu kešku.....cirkusanti!
Mas amyotroficku lateralnu sclerosu? Daj cislo uctu, prispejem Ti ;)
lujza.j
02.09.14,06:21
Tai....dobre vies,ze inak som to myslel....:)
buchač
02.09.14,06:21
Pre boha ziveho, tak toto je iny trapatoni. Co su to preboha v tom Smere za ludia, to je cisty koniec.
Cele toto oblievanie je jedna grcacia šaškareň....je uplne jedno kto to.....nech poslu kešku.....cirkusanti!
Za predchádzajúci príspevok som dostal patričné ocenenie...;) Šak klasika, lebo je tam spomenutá strana SMER a je tam aj výraz..." jebnutí" .
Nuž, obe výrazy k sebe ale patria, no nemusí ísť práve v oblievacej efórii.
Ozaj, zaujímavé je, že pána precedu nik nevyzval. Alebo aj hej?

Pokiaľ by mal niekto z "úctyhodných" podobný problém v rodine, čo by sa asi dialo?
Keď zomrel Viliam Veteška, všetci sa išli posrať ....
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/60684_719720681397513_5065145115385309721_n.jpg?oh =524803ee55694a4de23dd23897562017&oe=547D20D3&dl=1
alaya1
02.09.14,06:26
Tito vsetci su pozadu. Nas medialne znamy primatorko, je uz daaavno vyoblievany, na namesti .
BXLmiami
02.09.14,06:47
Pre boha ziveho, tak toto je iny trapatoni. Co su to preboha v tom Smere za ludia, to je cisty koniec.
http://youtu.be/h0SDC2zlmcI
Slováci taiko,Slováci :-)).
taiko
02.09.14,07:07
Pre boha ziveho, tak toto je iny trapatoni. Co su to preboha v tom Smere za ludia, to je cisty koniec.

Slováci taiko,Slováci :-)).
a zase generalizujeme :D
taiko
02.09.14,07:09
Tai....dobre vies,ze inak som to myslel....:)
uprimne poviem, ze neviem ako si to myslel.....
lujza.j
02.09.14,07:18
Tai....dobre vies,ze inak som to myslel....:)
uprimne poviem, ze neviem ako si to myslel.....
No... ze da sa snad prispiet aj normalne poslat peniažky.....bez cirkusu...ci treba si robit reklamu este aj takto....pripadne masirovat volicov?!
taiko
02.09.14,07:47
Tai....dobre vies,ze inak som to myslel....:)
uprimne poviem, ze neviem ako si to myslel.....
No... ze da sa snad prispiet aj normalne poslat peniažky.....bez cirkusu...ci treba si robit reklamu este aj takto....pripadne masirovat volicov?!
to je len sposob ako na to upozornit, urobit z toho zabavu, rozsirit to. Je to to iste ako ked rozdavaju zlte narcisy, alebo biele tulipany. Proste ina forma. To ze to politici zneuzivaju, nijak pre mna nedegraduje samotnu myslienku a sposob prevedenia. Lepsie je podla mna prispiet 300EUR s cirkusom, ako 0 EUR bez cirkusu. :)
Ale moj prvotny prispevok bol o tom ako sa neuveritelne strapnil ten poslanec Smeru.
alaya1
02.09.14,08:04
A najlepsie riesenie je, kde niekto prispeje xy eurami a bez cirkusu.
buchač
02.09.14,08:22
Tai....dobre vies,ze inak som to myslel....:)
uprimne poviem, ze neviem ako si to myslel.....
No... ze da sa snad prispiet aj normalne poslat peniažky.....bez cirkusu...ci treba si robit reklamu este aj takto....pripadne masirovat volicov?!
to je len sposob ako na to upozornit, urobit z toho zabavu, rozsirit to. Je to to iste ako ked rozdavaju zlte narcisy, alebo biele tulipany. Proste ina forma. To ze to politici zneuzivaju, nijak pre mna nedegraduje samotnu myslienku a sposob prevedenia. Lepsie je podla mna prispiet 300EUR s cirkusom, ako 0 EUR bez cirkusu. :)
Ale moj prvotny prispevok bol o tom ako sa neuveritelne strapnil ten poslanec Smeru.
Tai, prvotný príspevok ma len naštartoval.
Lebo zábavu majú z toho tí mladí, len sa zviditeľňujú na tých rôznych stránkach a nič iné.

Spomínaš tie narcisy? OKI, beriem...a ja vždy, keď ma zastaví mládež, tak prispejem.
Ja totiž mám aj prečo!
Trapko poslanec najprv dalo sebe vedieť, že prispeje 200 € a potom do seba nalial kocky ľadu rozdrvené valaškou. Nejdem moralizovať, možno aj inde prispieva, nesúdim. No nepáči sa mi to zviditeľňovanie. Politické zneužívanie chorých je ale už iný level - hyenizmus.

Ďaľšou kapitolou je ale nakladanie s prostriedkami, ktoré ľudia v dobrej viere na URČITÝ ÚČEL prispeli.
Lebo tie rôzne nadácie sú tiež o niečom inom. Taký malý príklad je táto "nadácia"...http://www.nadacia.sk/zoznam-nadacii/nadacia-michala-kovaca/ ...choré niečo.
Iné nadácie tých akože celevriti sú tiež na grcku. Nejaká zrýchlokvasená miska ( ešte jej ani slzy dojatia z výhry nestihli uschnúť ) a už zakladá ( alebo už má ) nejakú nadáciu na záchranu ozónovej diery alebo podporu žitia jašteríc v džungli....
pavol54
02.09.14,08:33
Pre boha ziveho, tak toto je iny trapatoni. Co su to preboha v tom Smere za ludia, to je cisty koniec.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10612928_10202513184416308_3088614342655611171_n.j pg?oh=7ee5ad94f8c5c6187574d0d134c8b7e8&oe=547BC258&__gda__=1417542157_de2f0df2788c7a151ff1ce5cb5d77d7 0&dl=1
smiešne je to že keď sa to robí na veľkú noc na Slovensku tak sme nazývaní národ sprostých barbarov, a keď to prišlo odkiaľsi z amériky tak je to "super IN" a je jedno kto robí, a že na vyliečenie nemocí? veď keby nepribúdal majetok tým 5% populácie na úkor tých 95% tak netreba robiť takéto "srandičky" len peniažky vyčleniť a liečenie zabezpečiť. lenže ak treba odchlpiť tých 5% tak je to likvidačné, nehumánne a čo viem čo ešte.
taiko
02.09.14,08:37
Tai....dobre vies,ze inak som to myslel....:)
uprimne poviem, ze neviem ako si to myslel.....
No... ze da sa snad prispiet aj normalne poslat peniažky.....bez cirkusu...ci treba si robit reklamu este aj takto....pripadne masirovat volicov?!
to je len sposob ako na to upozornit, urobit z toho zabavu, rozsirit to. Je to to iste ako ked rozdavaju zlte narcisy, alebo biele tulipany. Proste ina forma. To ze to politici zneuzivaju, nijak pre mna nedegraduje samotnu myslienku a sposob prevedenia. Lepsie je podla mna prispiet 300EUR s cirkusom, ako 0 EUR bez cirkusu. :)
Ale moj prvotny prispevok bol o tom ako sa neuveritelne strapnil ten poslanec Smeru.
Tai, prvotný príspevok ma len naštartoval.
Lebo zábavu majú z toho tí mladí, len sa zviditeľňujú na tých rôznych stránkach a nič iné.

Spomínaš tie narcisy? OKI, beriem...a ja vždy, keď ma zastaví mládež, tak prispejem.
Ja totiž mám aj prečo!
Trapko poslanec najprv dalo sebe vedieť, že prispeje 200 € a potom do seba nalial kocky ľadu rozdrvené valaškou. Nejdem moralizovať, možno aj inde prispieva, nesúdim. No nepáči sa mi to zviditeľňovanie. Politické zneužívanie chorých je ale už iný level - hyenizmus.

Ďaľšou kapitolou je ale nakladanie s prostriedkami, ktoré ľudia v dobrej viere na URČITÝ ÚČEL prispeli.
Lebo tie rôzne nadácie sú tiež o niečom inom. Taký malý príklad je táto "nadácia"...http://www.nadacia.sk/zoznam-nadacii/nadacia-michala-kovaca/ ...choré niečo.
Iné nadácie tých akože celevriti sú tiež na grcku. Nejaká zrýchlokvasená miska ( ešte jej ani slzy dojatia z výhry nestihli uschnúť ) a už zakladá ( alebo už má ) nejakú nadáciu na záchranu ozónovej diery alebo podporu žitia jašteríc v džungli....
V zasade beriem co pises, tiez si myslim, ze nie vzdy sa peniaze dostanu tam kam maju, ale napr Kiskova nadacia je prikladom opacnym.
Tiez si myslim, ze zneuzivanie chorych politikmi je hyenizmus, ale tuto akciu nezacali politici. Okrem toho ak sa tym politik zviditelni a budu ho nasledovat jeho ovce, tak nech. Ucel podla mna v tomto pripade svati prostriedky.
Sice to s temou nesuvisi, ale myslim, ze nevadi ak si nadaciu zalozi rychlokvasena miska. , ak niekomu pomoze a na ziskanie pomoci pouzije seba.. Neda sa totiz podla mna apriori tvrdit, ze vsetci su hajzli a kradnu a zneuzivaju chorych.
taiko
02.09.14,08:38
A najlepsie riesenie je, kde niekto prispeje xy eurami a bez cirkusu.
ano to by bolo najlepsie, ale......
kopretinka
02.09.14,09:13
je tu nejaký elektrikár?:confused:
misoft
02.09.14,09:18
je tu nejaký elektrikár?:confused:
Problém? Mnohých určite už nejaka kopla....
kopretinka
02.09.14,09:27
ale vážne........aj ja som kedysi dostala šupu a nepovažujem sa za elektrikára
misoft
02.09.14,09:36
Kuk SS
BXLmiami
02.09.14,09:54
Pre boha ziveho, tak toto je iny trapatoni. Co su to preboha v tom Smere za ludia, to je cisty koniec.

Slováci taiko,Slováci :-)).
a zase generalizujeme :D
Základný predpoklad riešenia problému je priznať si že máme problém.Pripustiť si ho,zaujať stanovisko a pohnúť sa dalej.Len tak môžeme zvládnuť rozšírený alkoholizmus našej spoločnosti,že si problém priznáme a cielene začneme pracovať na tom,aby bol postupne alkohol menej a menej tolerovaný.
Petra Nová
02.09.14,10:31
Popri debate o šialenstve oblievania jedna malá správa. Podľa najnovších volebných preferencií by stranu SIEŤ volilo 12,4% voličov. Úspech? Asi hej, ale predbehli by ich maďarské strany. Tie by získali 13,6% a 26 mandátov. Ak by vytvorili s Ficom koalíciu, mali by pohodlnú ústavnú väčšinu.:---
Petra Nová
02.09.14,10:46
Vidím, že na Porade pribudol nový člen terakot1. Úžasné nickname.
Tera je vraj predpona vyjadrujúca násobok 1 000 000 000 000, alebo inak, bilión.
kot - neviem, čo to je. Žeby kocúr alebo niečo iné?
Dohromady - bilión kocúrov(v prvom prípade). No to je sila! Takže už tu máme 1 z bilióna.
korela
02.09.14,12:04
Z FB
Ako dlho môže trvať, kým sa 5 miliárd ľudí obleje studenou vodou...? Začínam byť trochu netrpezlivá...
sito
02.09.14,12:57
Vidím, že na Porade pribudol nový člen terakot1. Úžasné nickname.
Tera je vraj predpona vyjadrujúca násobok 1 000 000 000 000, alebo inak, bilión.
kot - neviem, čo to je. Žeby kocúr alebo niečo iné?
Dohromady - bilión kocúrov(v prvom prípade). No to je sila! Takže už tu máme 1 z bilióna.

Možno tá 1 znamená, že ko treba za ko napísať ešte jeden krát, môžno? Biliónový ...
kopretinka
02.09.14,12:58
korela
02.09.14,13:06
Pre boha ziveho, tak toto je iny trapatoni. Co su to preboha v tom Smere za ludia, to je cisty koniec.

:D
http://vas.cas.sk/clanok/10330/drsny-anglican-nechal-na-seba-vyliat-ladovu-vodu-a-to-je-sila-ved-on-sa-z-toho-pos-al.html/?utm_source=zivot.sk&utm_medium=zona-article&utm_content=box-magaziny-article&utm_campaign=cross#
Niekoho tie fekálie stále akosi priťahujú. :-)
Kto si môže to video otvoriť a ešte posunúť aj sem. Potom tu človek číta, veď Slováci. Už sa pomaly ani nedivím. Ja by som tu stupídnosť nedala totiž nikam.
buchač
02.09.14,13:21
Popri debate o šialenstve oblievania jedna malá správa. Podľa najnovších volebných preferencií by stranu SIEŤ volilo 12,4% voličov. Úspech? Asi hej, ale predbehli by ich maďarské strany. Tie by získali 13,6% a 26 mandátov. Ak by vytvorili s Ficom koalíciu, mali by pohodlnú ústavnú väčšinu.:---

Maďari, židia a komunisti ???

Zbohom rodina a všetci svätí....;)
bjuty smis
02.09.14,13:27
Popri debate o šialenstve oblievania jedna malá správa. Podľa najnovších volebných preferencií by stranu SIEŤ volilo 12,4% voličov. Úspech? Asi hej, ale predbehli by ich maďarské strany. Tie by získali 13,6% a 26 mandátov. Ak by vytvorili s Ficom koalíciu, mali by pohodlnú ústavnú väčšinu.:---

téma je:

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII


toto sa ti stalo ?
alebo ťa to potešilo ?
alebo ťa to rozčúlilo ??

alebo si len opäť začala pracovať na tom, aby ju admin zatvoril ??
buchač
02.09.14,13:32
Popri debate o šialenstve oblievania jedna malá správa. Podľa najnovších volebných preferencií by stranu SIEŤ volilo 12,4% voličov. Úspech? Asi hej, ale predbehli by ich maďarské strany. Tie by získali 13,6% a 26 mandátov. Ak by vytvorili s Ficom koalíciu, mali by pohodlnú ústavnú väčšinu.:---

téma je:

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII


toto sa ti stalo ?
alebo ťa to potešilo ?
alebo ťa to rozčúlilo ??

alebo si len opäť začala pracovať na tom, aby ju admin zatvoril ??

Keby sa toto stalo-že takáto koalícia, tak by som sa snáď aj trochu rozčúlil...
bjuty smis
02.09.14,13:38
to je len autorkina fikcia....dosť neštastná....hrušák prepitý to už nepustí...

len nechápem, prečo stále do tejto témy ťahá sieť a procházku ??

že by sa dievča zalúbilo ??

ešte sa tu zjaví ten najslušnejší, čo nikomu nenadáva a taiko môže otvárať VIII, .
Tweety
02.09.14,13:42
:---že by sa dievča zalúbilo ??


možno, ale on to není mladý pane:---
pavol54
02.09.14,14:00
Vidím, že na Porade pribudol nový člen terakot1. Úžasné nickname.
Tera je vraj predpona vyjadrujúca násobok 1 000 000 000 000, alebo inak, bilión.
kot - neviem, čo to je. Žeby kocúr alebo niečo iné?
Dohromady - bilión kocúrov(v prvom prípade). No to je sila! Takže už tu máme 1 z bilióna.
že by kot a nis boli synonymá?
Petra Nová
02.09.14,15:37
Popri debate o šialenstve oblievania jedna malá správa. Podľa najnovších volebných preferencií by stranu SIEŤ volilo 12,4% voličov. Úspech? Asi hej, ale predbehli by ich maďarské strany. Tie by získali 13,6% a 26 mandátov. Ak by vytvorili s Ficom koalíciu, mali by pohodlnú ústavnú väčšinu.:---


téma je:
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII




toto sa ti stalo ?
alebo ťa to potešilo ?
alebo ťa to rozčúlilo ??


alebo si len opäť začala pracovať na tom, aby ju admin zatvoril ??
téma je:
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII
prečo mi oznamuješ , v ktorej som téme? ja to dobre viem

toto sa ti stalo ? - áno, toto sa mi stalo, počula som v rádiu
alebo ťa to potešilo ? - áno, potešilo, že Radko má pomyselných 12,4% preferencií.

alebo ťa to rozčúlilo ?? - nie, vôbec ma to nerozčúlilo

alebo si len opäť začala pracovať na tom, aby ju admin zatvoril ?? - ahá, tak takto to robíš, keď chceš zatvoriť tému.

Preto si v téme o Kiskovi bol stále mimo témy, keď si sústavne mlel o boľševikoch a Ficovi, a potom si ešte aj intervenoval u Chobota, aby tému zatvoril!:eek: Je však pravdepodobné, že si mal aj ďalších sekundantov, takých zásadových, ako ty!
Petra Nová
02.09.14,15:48
to je len autorkina fikcia....dosť neštastná....hrušák prepitý to už nepustí...

len nechápem, prečo stále do tejto témy ťahá sieť a procházku ??

že by sa dievča zalúbilo ??

ešte sa tu zjaví ten najslušnejší, čo nikomu nenadáva a taiko môže otvárať VIII, .

- len nechápem, prečo stále do tejto témy ťahá sieť a procházku ?? - ty nechápeš veľa vecí, ani to, že srdcu nerozkážeš

- že by sa dievča zalúbilo - jasné, veď je to najatraktívnejší politik na svete
Podľa tvojej logiky, ty keď si takmer pod každým mojim príspevkom, znamená to, že si zaľúbený? A majočka Tweety tiež, keď s takou chuťou komentuje moje príspevky, alebo príspevky, ktoré sa ma týkajú?
Petra Nová
02.09.14,15:52
Vidím, že na Porade pribudol nový člen terakot1. Úžasné nickname.
Tera je vraj predpona vyjadrujúca násobok 1 000 000 000 000, alebo inak, bilión.
kot - neviem, čo to je. Žeby kocúr alebo niečo iné?
Dohromady - bilión kocúrov(v prvom prípade). No to je sila! Takže už tu máme 1 z bilióna.
že by kot a nis boli synonymá?

Priznám sa, že neviem.;) Na druhej strane musíš uznať, že začínať s biliónom a končiť s ...kot, to znie celkom realisticky.
Petra Nová
02.09.14,15:57
A ešte som dnes počula, že Radko pri prejave na smeme preto stále poťahoval soplíky, lebo bol chorkavý. Dobre, že to povedali, lebo to poťahovanie sa podobalo na niekoho, kto má rozožratú nosnú prepážku.:)
Tweety
02.09.14,16:07
A majočka Tweety tiež, keď s takou chuťou komentuje moje príspevky, alebo príspevky, ktoré sa ma týkajú?[/QUOTE]
Petra, dovolila som si vybrať z príspevku: v prvom rade vďaka za pekné oslovenie, ale ak dovolíš, budem reagovať na to, na čo chcem.
bjuty smis
02.09.14,16:13
Popri debate o šialenstve oblievania jedna malá správa. Podľa najnovších volebných preferencií by stranu SIEŤ volilo 12,4% voličov. Úspech? Asi hej, ale predbehli by ich maďarské strany. Tie by získali 13,6% a 26 mandátov. Ak by vytvorili s Ficom koalíciu, mali by pohodlnú ústavnú väčšinu.:---


téma je:
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII




toto sa ti stalo ?
alebo ťa to potešilo ?
alebo ťa to rozčúlilo ??


alebo si len opäť začala pracovať na tom, aby ju admin zatvoril ??
téma je:
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII
prečo mi oznamuješ , v ktorej som téme? ja to dobre viem

toto sa ti stalo ? - áno, toto sa mi stalo, počula som v rádiu
alebo ťa to potešilo ? - áno, potešilo, že Radko má pomyselných 12,4% preferencií.

alebo ťa to rozčúlilo ?? - nie, vôbec ma to nerozčúlilo

alebo si len opäť začala pracovať na tom, aby ju admin zatvoril ?? - ahá, tak takto to robíš, keď chceš zatvoriť tému.

Preto si v téme o Kiskovi bol stále mimo témy, keď si sústavne mlel o boľševikoch a Ficovi, a potom si ešte aj intervenoval u Chobota, aby tému zatvoril!:eek: Je však pravdepodobné, že si mal aj ďalších sekundantov, takých zásadových, ako ty!

odpoviem na všetky tvoje perly jednym príspevkom ...si dobrá, to sa musí nechať :)))

ale úplne odvádzaš od témy...čo sem ťaháš fica , bolševikov ??

skús sa držať témy....s tým chobotom a mojou intervenciou si to skoro odhalila...ale sú tu aj lepší ako ty...tí ma odhalili, že tu mám 2 nicky a podporujem sa...áno, ja som chobot !!

a z ostatných tvojích reakcií - no, dúfam, že si tu nelovíš chlapa.......ale.je tu iste nejaký starý ujo, čo s tebou vo všetkom súhlasí...
Petra Nová
02.09.14,16:17
Tak to dovoľ aj mne a sme si kvit. A nauč sa chápať zmysel napísaného(toto je doporučenie), aby si neprekrúcala moje slová. V predchádzajúcom príspevku som ti nič neprikazovala a samozrejme ti dovolím, aby si reagovala, kde len chceš a na čo chceš.
Petra Nová
02.09.14,16:21
Popri debate o šialenstve oblievania jedna malá správa. Podľa najnovších volebných preferencií by stranu SIEŤ volilo 12,4% voličov. Úspech? Asi hej, ale predbehli by ich maďarské strany. Tie by získali 13,6% a 26 mandátov. Ak by vytvorili s Ficom koalíciu, mali by pohodlnú ústavnú väčšinu.:---


téma je:
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII




toto sa ti stalo ?
alebo ťa to potešilo ?
alebo ťa to rozčúlilo ??


alebo si len opäť začala pracovať na tom, aby ju admin zatvoril ??
téma je:
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII
prečo mi oznamuješ , v ktorej som téme? ja to dobre viem

toto sa ti stalo ? - áno, toto sa mi stalo, počula som v rádiu
alebo ťa to potešilo ? - áno, potešilo, že Radko má pomyselných 12,4% preferencií.

alebo ťa to rozčúlilo ?? - nie, vôbec ma to nerozčúlilo

alebo si len opäť začala pracovať na tom, aby ju admin zatvoril ?? - ahá, tak takto to robíš, keď chceš zatvoriť tému.

Preto si v téme o Kiskovi bol stále mimo témy, keď si sústavne mlel o boľševikoch a Ficovi, a potom si ešte aj intervenoval u Chobota, aby tému zatvoril!:eek: Je však pravdepodobné, že si mal aj ďalších sekundantov, takých zásadových, ako ty!

odpoviem na všetky tvoje perly jednym príspevkom ...si dobrá, to sa musí nechať :)))

ale úplne odvádzaš od témy...čo sem ťaháš fica , bolševikov ??

skús sa držať témy....s tým chobotom a mojou intervenciou si to skoro odhalila...ale sú tu aj lepší ako ty...tí ma odhalili, že tu mám 2 nicky a podporujem sa...áno, ja som chobot !!

a z ostatných tvojích reakcií - no, dúfam, že si tu nelovíš chlapa.......ale.je tu iste nejaký starý ujo, čo s tebou vo všetkom súhlasí...
Ach, môj zaľúbený, ty si ešte hlbokomyselnejší, než som si myslela. Páááá a v budúcnosti sa rozprávkaj sám so sebou alebo s biliónovým, to je tak tvoja úroveň.
bjuty smis
02.09.14,16:27
a vrátime sa teda konečne k téme....čo ma rozvoselilo

http://tomex.gulas.sme.sk/70969/foto-z-dovci.html
jozka56
02.09.14,16:37
ahojte, pekny vecer prajeeeem:)
misoft
02.09.14,17:08
A hele - kto sa tu objavil.......:D:D:D
jozka56
02.09.14,17:10
:)
misoft
02.09.14,17:11
Kecať o niečom jesto, ale niektorí si vybrali témy, ktoré sa akosi kontrole vymkli.....
jozka56
02.09.14,17:11
:) pozeram, co nove
misoft
02.09.14,17:12
Na len nakúkaj, ale nekukaj (ako kukučka :D:D:D). A zvykneš si....;)
jozka56
02.09.14,17:14
keby sa len konrole vymkli, ale narobili aj riadnu sarapatu
jozka56
02.09.14,17:15
ved kukucka by mi to nedarovala, ze jej leziem do rajona:) a akosi tazsie sa tu robia upravy(opravy)
babka - ježibabka
02.09.14,17:18
Ahoj moje dve zlatíčka. Takto pokope som vás už dávno nevidela. Tak toto ma skutočne potešilo.:D
jozka56
02.09.14,17:22
cau Oli, tak to som velmi rada, ze sme ta potesili:)
misoft
02.09.14,17:23
Ahoj moje dve zlatíčka. Takto pokope som vás už dávno nevidela. Tak toto ma skutočne potešilo.:D
Nazdar - očuj - zase sa tam vo vašich končinách jeden "odporúčal".....
babka - ježibabka
02.09.14,17:26
Duško neviem koho myslíš, ale ak nejakého, čo narýchlo zomrel, tak stále padajú a pomerne mladí ľudia ako muchy. Neviem, čo sa to deje,
misoft
02.09.14,17:29
Ja by som aj tušil - moji rodičia tomu vravia "Mladosť = pochabosť!".
Inými slovami - nezodpovednosť, preceňovanie schopností, frajeriny..... a preto takí najčastejšie ....... lebo to v tých makoviciach ešte nemajú poriadne poukladané. Len tak hala-bala.
taiko
02.09.14,17:31
to je len autorkina fikcia....dosť neštastná....hrušák prepitý to už nepustí...

len nechápem, prečo stále do tejto témy ťahá sieť a procházku ??

že by sa dievča zalúbilo ??

ešte sa tu zjaví ten najslušnejší, čo nikomu nenadáva a taiko môže otvárať VIII, .
beauty smith, ja temu obnovujem ( teda si 3x som to urobil zatia )ked ma okolo 150 stranok. Mam totiz zato, ze tolko stranok predstavuje zataz pre backend tejto stranky. Tak nic menej ani nic viac za tym nehladaj ;)
jozka56
02.09.14,17:32
rada som vas opat videla a idem zas na chvilu het:)
taiko
02.09.14,17:34
rada som vas opat videla a idem zas na chvilu het:)
servus jozka :D:D
misoft
02.09.14,17:35
rada som vas opat videla a idem zas na chvilu het:)
...ale necháme svietiť a dvere otvorené.....:D:D:D
korela
02.09.14,17:40
babka - ježibabka
02.09.14,17:40
Duško aj ten tvoj reaktor na dedovej roli má na to určite vplyv - samá rakovina a porážka.
babka - ježibabka
02.09.14,17:43
Korela ja som bola taká šoknutá, že ma to ani nenapadlo. Vďaka za zachránenie situácie :D
korela
02.09.14,17:47
Ešte niečo k zakusnutiu, moravské koláče, ale pozor, práve sa dopiekli, sú ešte horúce.

http://varecha.pravda.sk/uploady/stredny-moravske-kolace3.jpg (http://varecha.pravda.sk/recepty/moravske-buchticky-fotorecept/6172-recept.html)
misoft
02.09.14,17:51
Duško aj ten tvoj reaktor na dedovej roli má na to určite vplyv - samá rakovina a porážka.
Mal, Olinka, mal.... už je odstavený.....
korela
02.09.14,17:52
Som dnes nepozorná, zabudla som na servítky, pardon.
http://servitka.sk/_img/big/servitka-2-big.jpg (http://servitka.sk/servitky.html)
misoft
02.09.14,17:54
No bóže - veď máme ešte rukáv....... :D
taiko
02.09.14,18:03
Ešte niečo k zakusnutiu, moravské koláče, ale pozor, práve sa dopiekli, sú ešte horúce.

http://varecha.pravda.sk/uploady/stredny-moravske-kolace3.jpg (http://varecha.pravda.sk/recepty/moravske-buchticky-fotorecept/6172-recept.html)
jeeezis marjaaa, co nam to robis, sak ma bude bachor boliet z teplych kolacov :D
korela
02.09.14,18:10
Tak si zajtra dáme na obed niečo diétne. Čo si navaríme, staré časy? Poznáte?
korela
02.09.14,18:12
No bóže - veď máme ešte rukáv....... :D
Čo už si v pyžame?
kukučka
02.09.14,19:05
Čistý vzduch, už môžem nakuknúť aj ja? Pekný večer prajem. :)
Vďaka za pohostenie, hneď je tu príjemnejšie.
misoft
02.09.14,19:08
He! Vymákol som ťa! :D:D:D
misoft
02.09.14,19:12
No bóže - veď máme ešte rukáv....... :D
Čo už si v pyžame?
Ja? A v pyžame? :eek:
kukučka
02.09.14,19:14
Si čakal za rohom dve hodiny? :D

Aby som nebola napomenutá: potešili ma dobré správy od Olinky Dav, teraz sa priznám, bola som skeptická.

Olinka nájdi si čas na písanie blogu, budem čakať a tešiť sa.
misoft
02.09.14,19:16
Si čakal za rohom dve hodiny? :D

.....................
Ale nie?
Sedel som hore..... to máš tak, keď nízko lietaš..... :D:D:D
korela
02.09.14,19:32
Ďakujem za body od šuťákov, netušila som, že chodíte aj sem.
Ale aby sme úplne neohlúpli, každý deň si treba odniesť zo sveta aspoň trochu informácií a nových vedomostí.
Pred chvíľou som dopozerala 25 min. rozhovor prebratý zo španielskej TV, je to so slov. titulkami.
Je to o geoinžinieringu. V prípade záujmu po prezretí dokumentu vám budú jasnejšie niektoré javy vysvetlené odborníčkou, objasní vám to, čo neobjasnia médiá, ale čoho si je vedomá EÚ aj národné vlády a celý svet.
Ako sa manipulujú štáty a ich vytváranie potravín, ničí sa pôda cudzorodými látkami, ktoré sa bežne v prírode nenachádzajú, ako sa ohrozujú vodné zdroje, za rok zničí les, reguluje sa obdobie zrážok a sucha, ako sme ohrozovaní tým čo vdychujeme napr. rozprašovaním kovových častí z lietadiel, ktoré samozrejme v organizme zostávajú, ako vznikajú nové dg, ako prichádzame k anémii a to všetko umelou manipuláciou. Deje sa to od vojny vo Vietname až po dnešok napriek tomu, že OSN zakázala už v sedemdesiatych rokoch tieto klimatické zbrane používať.
Počas rozhovoru pustili nakrútené video so spadom cudzích chuchvalcov a vlákien o dĺžke až 5 m z oblohy nad kvalitnou poľnohospodárskou španielskou oblasťou s eko charakterom.
Toto sa deje podľa jej slov v celej Európe, teda aj u nás. Ak takáto látka dopadne na pokožku človeka, zostáva v nej.
Moja pozn. Je na zamyslenie, či zbytočne nepoužívame ochranné faktory pri opaľovaní, niektorí si možno položia otázky iného charakeru čo sa týka chorobnosti, veď niet rodiny, kde by boli všetci jej členovia zdraví.
Počula som o tom, ale doteraz som tiež neverila. Odporúčam.

http://www.faktax.tv/index.php?page=vfile&file_id=143
Rozhovor o geoinžinieringu
[od FaktaX / 2014-02-02 22:09:06]
Slovenské titulky zapneš kliknutím na CC. Bola uzatvorená dohoda o tom, že klimatické zbrane sa nesmú používať na vojenské účely. V skutočnosti sa však stále používajú. Čo umožňuje a na čo sa využíva táto zbraň? Touto zbraňou možno vytvoriť dážď, víchrice, oblaky, blesky, búrky na ľubovoľnom mieste na svete. Alebo presný opak: možno ňou rozptýliť dažďový front. Zastaviť krupobitie a sneh. Môže však aj vyvolať sucho. Táto zbraň na ovládanie klímy...
Ten, kto ju vlastní, má absolútnu kontrolu nad pokladmi tohto sveta. Najmä nad potravinami. překlad titulků: http://www.auria.sk/blog/)
arizona
02.09.14,23:14
Virtualna prehliadka sixtinskej kaplnky

peknucke,pozrite si http://www.vatican.va/various/cappelle/sistina_vr/index.html
taiko
03.09.14,05:56
Ďakujem za body od šuťákov, netušila som, že chodíte aj sem.
Ale aby sme úplne neohlúpli, každý deň si treba odniesť zo sveta aspoň trochu informácií a nových vedomostí.
Pred chvíľou som dopozerala 25 min. rozhovor prebratý zo španielskej TV, je to so slov. titulkami.
Je to o geoinžinieringu. V prípade záujmu po prezretí dokumentu vám budú jasnejšie niektoré javy vysvetlené odborníčkou, objasní vám to, čo neobjasnia médiá, ale čoho si je vedomá EÚ aj národné vlády a celý svet.
.
.
.
Ten, kto ju vlastní, má absolútnu kontrolu nad pokladmi tohto sveta. Najmä nad potravinami. překlad titulků: http://www.auria.sk/blog/)
hmmm, zaujimave. Ale ta pani nepodlozila svoje tvrdenia jedinym dokazom, jedinou studiou, jedinymlaboratornym testom. Tazko tomu takto uverit. Ale na zamyslenie dobre
buchač
03.09.14,06:30
Ďakujem za body od šuťákov, netušila som, že chodíte aj sem.
Ale aby sme úplne neohlúpli, každý deň si treba odniesť zo sveta aspoň trochu informácií a nových vedomostí.
Pred chvíľou som dopozerala 25 min. rozhovor prebratý zo španielskej TV, je to so slov. titulkami.
Je to o geoinžinieringu. V prípade záujmu po prezretí dokumentu vám budú jasnejšie niektoré javy vysvetlené odborníčkou, objasní vám to, čo neobjasnia médiá, ale čoho si je vedomá EÚ aj národné vlády a celý svet.
.
.
.
Ten, kto ju vlastní, má absolútnu kontrolu nad pokladmi tohto sveta. Najmä nad potravinami. překlad titulků: http://www.auria.sk/blog/)
hmmm, zaujimave. Ale ta pani nepodlozila svoje tvrdenia jedinym dokazom, jedinou studiou, jedinymlaboratornym testom. Tazko tomu takto uverit. Ale na zamyslenie dobre

Tai
Ja sa ani nezamýšľam nad takými stupiditami...........

Ale keď sa tak zamyslím ?
Hentá stránka obsahuje viacero odkazov. Alebo aj inak...dal som si ( už včera ) do vyhľadávača určité výrazy. Poniektoré okamžite vyhadzovali tie linky na stránky ohľadom fikcí okolo tejto problematiky.

Klimatické zbrane ???
Tie linky viacmenej obviňujú Rusko, že ono je pôvodcom tých všeliakých prírodných katastrof...búrky,dažde, tornáda nad účelovými krajinami a za určitým účelom.

To si snáď myslíš, že USA by sa nečinne prizeralo a nereagovalo by adekvátne.
Čistá paranoja...či myslenie, či zamyslenie sa nad problémom...

Už len stránka je sama o sebe výrečná, jedinec sa realizuje...:confused:
http://www.faktax.tv/images/logo.jpg
http://www.faktax.tv/index.php
Jiří Matějka
Čtvrtky 702
768 21 Kvasice
bjuty smis
03.09.14,06:40
to je ešte nič....skutočné nebezpečenstvo je tu :

http://www.vesmirni-lide.cz/obr_noviny/nov_cl1863.htm
taiko
03.09.14,06:41
Ďakujem za body od šuťákov, netušila som, že chodíte aj sem.
Ale aby sme úplne neohlúpli, každý deň si treba odniesť zo sveta aspoň trochu informácií a nových vedomostí.
Pred chvíľou som dopozerala 25 min. rozhovor prebratý zo španielskej TV, je to so slov. titulkami.
Je to o geoinžinieringu. V prípade záujmu po prezretí dokumentu vám budú jasnejšie niektoré javy vysvetlené odborníčkou, objasní vám to, čo neobjasnia médiá, ale čoho si je vedomá EÚ aj národné vlády a celý svet.
.
.
.
Ten, kto ju vlastní, má absolútnu kontrolu nad pokladmi tohto sveta. Najmä nad potravinami. překlad titulků: http://www.auria.sk/blog/)
hmmm, zaujimave. Ale ta pani nepodlozila svoje tvrdenia jedinym dokazom, jedinou studiou, jedinymlaboratornym testom. Tazko tomu takto uverit. Ale na zamyslenie dobre

Tai
Ja sa ani nezamýšľam nad takými stupiditami...........

Ale keď sa tak zamyslím ?
Hentá stránka obsahuje viacero odkazov. Alebo aj inak...dal som si ( už včera ) do vyhľadávača určité výrazy. Poniektoré okamžite vyhadzovali tie linky na stránky ohľadom fikcí okolo tejto problematiky.

Klimatické zbrane ???
Tie linky viacmenej obviňujú Rusko, že ono je pôvodcom tých všeliakých prírodných katastrof...búrky,dažde, tornáda nad účelovými krajinami a za určitým účelom.

To si snáď myslíš, že USA by sa nečinne prizeralo a nereagovalo by adekvátne.
Čistá paranoja...či myslenie, či zamyslenie sa nad problémom...

Už len stránka je sama o sebe výrečná, jedinec sa realizuje...:confused:
http://www.faktax.tv/images/logo.jpg
http://www.faktax.tv/index.php
Jiří Matějka
Čtvrtky 702
768 21 Kvasice|
ako Ty zvyknes hovorit stranku neriesim. nie je podstatne kto nieco hovori, ale co hovori.
Na druhej strane, comu nerozumieme, alebo o com nemame info nemusi byt vsetko stupidita. Ta pani ale naozaj nedala jedinu vec, ktoru by podporila svoje tvrdenia
misoft
03.09.14,06:59
to je ešte nič....skutočné nebezpečenstvo je tu :

http://www.vesmirni-lide.cz/obr_noviny/nov_cl1863.htm
.... bojím, bojím, bojím......

P.S. Sú to výmysly chorých mozgov....
bjuty smis
03.09.14,07:04
to je ešte nič....skutočné nebezpečenstvo je tu :

http://www.vesmirni-lide.cz/obr_noviny/nov_cl1863.htm
.... bojím, bojím, bojím......

P.S. Sú to výmysly chorých mozgov....


už ťa majú....si očipovaný !
misoft
03.09.14,07:12
:D:D:D - zatiaľ mi nič nepípa.... a čípy? Skôr chipsy....
kopretinka
03.09.14,07:15
to je ešte nič....skutočné nebezpečenstvo je tu :

http://www.vesmirni-lide.cz/obr_noviny/nov_cl1863.htm
to nemyslíš vážne
:D:D:D:D:D:D
misoft
03.09.14,07:16
to je ešte nič....skutočné nebezpečenstvo je tu :

http://www.vesmirni-lide.cz/obr_noviny/nov_cl1863.htm
to nemyslíš vážne
:D:D:D:D:D:D
...si prdel robí.......:D:D:D
Indeed
03.09.14,07:53
www.zemavek.sk
bjuty smis
03.09.14,08:19
korela
03.09.14,10:31
Ďakujem za body od šuťákov, netušila som, že chodíte aj sem.
Ale aby sme úplne neohlúpli, každý deň si treba odniesť zo sveta aspoň trochu informácií a nových vedomostí.
Pred chvíľou som dopozerala 25 min. rozhovor prebratý zo španielskej TV, je to so slov. titulkami.
Je to o geoinžinieringu. V prípade záujmu po prezretí dokumentu vám budú jasnejšie niektoré javy vysvetlené odborníčkou, objasní vám to, čo neobjasnia médiá, ale čoho si je vedomá EÚ aj národné vlády a celý svet.
.
.
.
Ten, kto ju vlastní, má absolútnu kontrolu nad pokladmi tohto sveta. Najmä nad potravinami. překlad titulků: http://www.auria.sk/blog/)
hmmm, zaujimave. Ale ta pani nepodlozila svoje tvrdenia jedinym dokazom, jedinou studiou, jedinymlaboratornym testom. Tazko tomu takto uverit. Ale na zamyslenie dobre
V 25 min. rozhovore minimálne uviedla ľudí do problematiky, kto che ísť ďalej nech si dohľadáva sám. Mne napr. stačilo, že OSN zakázala používanie klimatických zbraní. To by iba tak v televízii netrepla. Rovnako EÚ.
Kto neverí, nech ide po tomto prameni.
A mám pocit, že ty sám si si vedomý toho, čo všetko je a je aj možné. Technológie sa vyvíjajú dnes skokmi, nie rokmi.
Na akej stránke je to umiestnené, to neriešim, hlavne že sú informácie k dispozícii. Keby mi niekto vliezol do PC, tak by videl, koľkokrát som bola na tejto stránke. To by bol pre neho šok. :-)
Stanislav 1975
03.09.14,10:47
Ženy kolem čtyřicítky jsou nejpoutavější - mají dost zkušeností a málo zábran. ( Kožík )
Tweety
03.09.14,10:50
Stanko, ty sa teda akosi vyznáš, či to ten Kožík? A muži sú kedy najpútavejší?
Stanislav 1975
03.09.14,10:51
Stanko, ty sa teda akosi vyznáš, či to ten Kožík? A muži sú kedy najpútavejší?:D
evuš
03.09.14,10:54
Stanko, ty sa teda akosi vyznáš, či to ten Kožík? A muži sú kedy najpútavejší?

Majka, keď majú stovku na krku a plné konto = by povedali zlatokopky :D;)
wirgi
03.09.14,10:59
Stanko, ty sa teda akosi vyznáš, či to ten Kožík? A muži sú kedy najpútavejší?

Majka, keď majú stovku na krku a plné konto = by povedali zlatokopky :D;)

Evuš ja som počula ,že masné konto a úmrtný list vo vrecku :D
bjuty smis
03.09.14,12:02
o kolkej bude dnes zvodka o procházkovi ??
už som netrpezlivý ....
Stanislav 1975
03.09.14,12:39
Niet na svete žiadnej podlosti, ktorej by žena nebola schopná ( Nietzsche )
bjuty smis
03.09.14,13:44
ako môžeš - teda Nietzsche -takto o ženách ??? :confused:

rozumnejší bol jean gabin :



Manželke nikdy neodporujem. Radšej chvíľu počkám a potom si odporuje ona sama.
misoft
03.09.14,14:49
http://www.aktuality.sk/clanok/260863/exminister-galko-skoncil-na-policii-platil-falosnymi-eurami/
Pche - Exminister, bývalý manažér obchodných reťazcov, programátor-analytik a nezistí, že vyfasoval falošnú 100 eurovku. Nečudoval by som sa, ak by to bol 70-80 ročný dôchodca, ale tento? :eek:



A vraj - rakúski policajti sa slušne chovali - bodaj by nie (i keď on tvrdí, že im nepovedal, že je exminister, oni to však určite vedeli). Ak by to bol obyčajný Sk turista - tak sa z basy nedostane....
Petra Nová
03.09.14,16:15
o kolkej bude dnes zvodka o procházkovi ??
už som netrpezlivý ....

Ak si nečakal zvodku od Godota, tak o Procházkovi ti môžem poslúžiť jedine ja.

Ahoj http://smajlici-na-facebook.supremus.sk/pictures/smajlik_srdiecko.png! Netušila som, že si taký netrpezlivý, inak nasadnem na prvý tryskáč a zreferujem ti , čo nové. O Kiskovi nechceš? Dobre, o tom nabudúce. Z centrály pavučiny hlásia, že Radka napichali vitamínom C, soplík povolil a prepážka vydržala. Ak mu prokurátor dovolí(vzhľadom na začaté vyšetrovanie ohľadne inzercie), tak sa vyberie po Slovensku naháňať voličov pre svojich starostov. Potrebuje ich čím viac, aby mu pomohli so splácaním úveru, možno aj toho z prezidentských volieb. Bodka.

Aby som sa držala témy podľa tvojich predstáv, dám aj niečo, čo sa mi fakt stalo. Chcela som to dať tu do jedálníčka, ale aj sem sa to hodí. Včera večer som piekla kačku, tak, ako ju mám rada, s jabĺčkami. Krásne sa upiekla, lenže.... Nasolila som ju morskou soľou. Aj som myslela, že bude prislaná, ale čerta starého. Je nedosolená a to je katastrófa. Niet nad poľskú soľ. Od nej by ma ešte aj dnes ústa pálili.A možno nielen tie.

Ešte sa vrátim k Radkovi. ON je veľký obdivovateľ Poľska, aj Waršavského povstania. Tak sa pripojil k poľskej akcii "Jedz jablka, nahneváš Putina!". Celá sieť sa kŕmi poľskými jablkami, hádam ich prežijú. A to je všetko. Páááá, zajtra pokračujeme.
korela
03.09.14,17:29
Ešte sa vrátim k neveriacim Tomášom zo včerajška - geoinžiniering.
A aby to zapadlo aj do kontextu doby, tak jeden budovateľský text piesne z 50. rokov:
„Chlapci a děvčata, vpřed
stavíme si nový svět
jeden - ten má malou sílu,
proto všichni ruce k dílu
stavíme si nový svět
chlapci a děvčata, vpřed!
Rozsvítíme slunce štěstí
pro každého bude hřát
poručíme větru, dešti,
kdy má pršet a kdy vát.
Proměníme celou zemi
v rudých květů záplavu
dokážem to všichni s všemi
od východu k západu!“
(Písnička mladých budovatelů. Slova
Václav Čtvrtek, hudba Alois Palouček.
Praha: SNKLHU, 1955.)


A teraz sa podržte!


http://kvety.kafe.cz/zaujalo-nas/2011/12/6/clanky/frantisek-pustina-muz-ktery-dokaze-porucit-desti/

František Pustina: Muž, který dokáže poručit dešti
Před 50 lety dostal František Pustina, tehdejší zaměstnanec Ředitelství vodohospodářského rozvoje v Praze, úkol z kategorie sci-fi. Měl vymyslet, jak vyvolat umělý déšť!


V 60. letech 20. století žilo Československo v době, kdy bylo u vládnoucí komunistické kliky populární heslo Poručíme větru, dešti, kdy má pršet, kdy má vát, ale problém, s nímž se měl Ing. František Pustina vypořádat, stejně vypadal jako fór.
Zadání státního úkolu z roku 1961, plánovaného na pět let, znělo: prověřit možnosti umělého vyvolání deště. Mělo to praktický význam – zvýšit stavy vody v umělých nádržích, aby ji bylo v době sucha odkud brát.

Když v poušti pršeloPoručit dešti jiným způsobem dokázali loni vědci z Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. Ve spolupráci se švýcarskou firmou Metro System pracovali na projektu, který si vyžádal v přepočtu zhruba 200 milionů Kč. V obrovských ionizérech vytvořilivelká pole negativních částic, jež na sebe navázala zrnka písku a prachu a ty pak horký vzduch vynesl do výšky. Tam kolem zrnek zkondenzovala voda a začalo pršet. „Kouzlo“ jim vyšlo více než 50x. SAE v roce 2009 oznámily, že se jim podařilo díky jodidu stříbrnému o desetinu zvýšit množství srážek a tím i rezervy podzemní vody. S jeho rozptylováním začali v roce 2000. Téměř denně tam v oblacích operovala dvě letadla.



Podržte se: absolvent ČVUT a jeho tým „zapršet“ dokázali! „Úkol jsme splnili, ale výsledky naší práce šly do ztracena. Tak to tehdy u řady rozvojových úkolů chodilo,“ říká dnes již 90letý František Pustina.
Jak se očkují mrakyTenkrát si vybral mladé spolupracovníky z Ústavu fyziky atmosféry ČSAV a dva roky rozvíjeli a zdokonalovali metodu „očkování“ vhodných oblaků jodidem stříbrným; ten má totiž podobnou krystalickou strukturu jako krystalky ledu a v „ošáleném“ mraku jeho droboučké částečky fungují jako kondenzační jádra pro tvorbu dešťových kapek.
Kromě vzdušné vlhkosti v atmosféře je přítomnost miniaturních částeček (obvykle prach) pro vznik dešťových mraků nezbytně nutná.
Nejdříve František Pustina a jeho tým vyvinuli generátor pro infekci oblaků: „Šlo o propan-butanový hořák, který ze země do mraků posílal za využití větru aerosol jodidu stříbrného.
Dosah byl tak dvacet třicet kilometrů.“ Později se soustředili na využití letadla. Metoda, kterou opakovaně zkoušeli a cizelovali, nebyla vyloženě novinka.
Už po 2. světové válce vědci z letadel „cukrovali“ mraky kousíčky suchého ledu, později jodidu stříbrného a olovnatého, na nichž se srážela voda a mrak se vypršel dříve, než by k tomu došlo přirozeně.
Pokusy však neprobíhaly příliš úspěšně a hlavně byly velmi nákladné, takže se od nich upustilo.
„Každý mrak se nehodí. Musí jít o smíšené oblaky s určitým vodním obsahem, takzvané hrady, s tmavým spodním okrajem a běloučkým vrškem prozářeným sluncem.
A nesmějí být moc vysoko, vzdálenost mezi jejich základnou a zemí by neměla být větší než dva kilometry. To proto, aby padající kapičky neměly čas se cestou vypařit,“ vysvětluje František Pustina.
Slibné pokusy vyšumělySportovní letoun Meta Sokol vybavený trojicí hořáků na konci křídel vystoupal 3. července 1963 pod základnu mraků, kde pilot „pochodně“ zapálil.
Výstupné vzdušné proudy natáhly vznikající aerosol do oblaku (patentovaná směs s jodičnanem stříbrným hořela asi dvě minuty) a na Křivoklátsku v povodí přehrady Klíčava se po chvíli rozpršelo.

Laser i černé desky

Tým vědců ze Švýcarska, Francie a Německa zase experimentuje s využitím laseru: v mraku ionizuje molekuly plynného dusíku a kyslíku, které pak fungují jako kondenzační jádra a objevují se miniaturní kapičky. Ty dále rostou a spojují se ve větší kapky. Problém spočívá v tom, že se zatím vytvářejí jen v dráze paprsku laseru, zbytek mraku nereaguje. Vědci se nyní snaží vymyslet jak prosvítit velkou část oblačnosti.
Odborníci z univerzity v Bruselu, z izraelské Univerzity Bena Guriona a experti z NASA využívají speciální černé desky schopné absorbovat co největší množství tepla ze slunečních paprsků. To pak vystoupá společně se sraženou párou do vyšších poloh atmosféry, kde se transformuje v mraky a posléze déšť.




O Františku Pustinovi se začalo psát v novinách nejen u nás, ale i za hranicemi jako o muži, jenž zkrotil přírodu. „Stal jsem se docela známým. Někteří lidé pak našim pokusům přičítali vinu za některé pustošivé bouře. V nich jsme ale prsty opravdu neměli,“ usmívá se bývalý vodohospodář.
„Ověřili jsme si, že se tímto způsobem dají na několika stech metrech čtverečních vyvolat umělé vodní srážky.
Nejlépe by šla metoda uplatnit u nádrží v horách, třeba v Beskydech, Krušných horách nebo u Lipna,“ říká muž, jemuž přátelé tenkrát přezdívali obchodník s deštěm.
Další pokusy prokázaly, že by se také daly využívat pozemní plynové generátory.
„Hořáky byly rozmístěny zhruba dva kilometry od sebe a v řadách o rozestupu asi deset kilometrů. Za příhodných podmínek hořely několik hodin.
Problém byl v koordinaci a rychlém spojení s obsluhou. Při našich možnostech se pozemní infekce mraků ukázala jako těžko zvladatelná. Ale za ideálních podmínek by umělé srážky zasáhly území několika set kilometrů čtverečních.“
V otázce, proč se slibně rozeběhnuté pokusy zastavily, má František Pustina jasno: „Úkol jsme splnili v době pražského jara.
Tenkrát politické zájmy začaly převažovat nad ekonomickým pokrokem. Navíc po okupaci v roce 1968 emigroval vedoucí vědeckého tým ČSAV, který se na našem úkolu významně podílel.“
Dráždění deště nekončíOkupace významně ovlivnila také Pustinův soukromý život. Jeho manželka s mladším synem se nemohla vrátit ze Švédska, kde byla na návštěvě u kamarádky.
Zůstal tady se starším synem sám, a přestože stát proklamoval, že umožní sloučení rodin s nezletilými potomky, František Pustina neuspěl.
Pětkrát o to žádal, pětkrát se odvolal. Marně se snažil 20 let snad proto, že „na vyšších místech“ měli obavy, aby své zkušenosti a poznatky nevyvezl.
S manželkou se znovu potkali až koncem 80. let, ale rodinu už spojit nedokázali, i když si ani jeden z nich nenašel nového partnera.
František Pustina bydlí v pražských Kobylisích a občas zajede na chatu, kterou má vzdušnou čarou něco přes šest kilometrů od vodní nádrže Klíčava.
Nedávno se byl na přehradní hrázi podívat a zavzpomínal, jak se nad ní před 48 lety rozpršel „jeho“ umělý déšť.
V době, kdy měl František Pustina už dávno splněno, pokračovaly experimenty s vyvoláním srážek ve světě (nejvíce v poslední čtvrtině 20. století).
V letech 1974 až 1995 Světová meteorologická organizace registrovala přes 80 probíhajících programů v 27 zemích.
Postupně ale ubývaly. Zatímco v 70. letech minulého století dávala vláda USA na výzkum umělých atmosférických srážek ročně zhruba 19 milionů dolarů, začátkem 90. let pět milionů a koncem století již jen půl milionu.
Podporu podobných programů utlumil také Izrael. Nedostatek peněz ovšem neznamená, že výzkumy skončí - ve více než 20 zemích světa vědci dál pracují i za pomoci soukromých financí.
Doufají, že se jim podaří splnit jeden z dávných snů člověka a ovládnou déšť „na počkání“. V době, kdy lidstvu hrozí nedostatek vody, je to velmi aktuální cíl.


Author: Ivo Podskalský



https://ci6.googleusercontent.com/proxy/9SnmhPxjAbzYw31I0zvPpTtr3OdGRWpbtyxHIqIYzZ1e75_91n _YrqVY4eE-RU2AJez1OoXHMOsCz5tCzm2YGLM84bL97k1qJwJJPXTsWvRZgn YR1dj3nxFiLiWdMXs1=s0-d-e1-ft#http://kvety.kafe.cz/static-kvety/version0150//img/design/icon/comment.png (http://kvety.kafe.cz/zaujalo-nas/2011/12/6/clanky/frantisek-pustina-muz-ktery-dokaze-porucit-desti/#)
buchač
03.09.14,17:58
Ešte sa vrátim k neveriacim Tomášom zo včerajška - geoinžiniering.


Ja nie som neveriaci Tomáš, mňa je len potrebné presvedčiť...

Lenže ja som v príspevku dával niečo úplne iné !!!
Lenže to je tak, ak niekto o voze a druhý o koze...

Článok Iva Podskalského má niekoľko tak elementárnych chýb, že až hrôza...doslova hlúposť prvého rangu !!!
alaya1
03.09.14,18:17
korela
03.09.14,18:24
Boli 60. roky, mne to pripomína výskum na kolene alebo na ZŠ v labaku. Tak nemožmo na tú dobu očakávať neviem čo.
Inak ľudia zbierajú dokumenty po celom svete, táto je z FR a podľa mňa to skutočne nepôsobí prirodzene, ani keby cvičili letky svoje akrobatické vystúpenia.
http://photos31.chemtrails-france.com/photos/saint-jean/2006-02-10/pages/2006-02-10_saint-jean_001.htm
taiko
03.09.14,18:48
Ďakujem za body od šuťákov, netušila som, že chodíte aj sem.
Ale aby sme úplne neohlúpli, každý deň si treba odniesť zo sveta aspoň trochu informácií a nových vedomostí.
Pred chvíľou som dopozerala 25 min. rozhovor prebratý zo španielskej TV, je to so slov. titulkami.
Je to o geoinžinieringu. V prípade záujmu po prezretí dokumentu vám budú jasnejšie niektoré javy vysvetlené odborníčkou, objasní vám to, čo neobjasnia médiá, ale čoho si je vedomá EÚ aj národné vlády a celý svet.
.
.
.
Ten, kto ju vlastní, má absolútnu kontrolu nad pokladmi tohto sveta. Najmä nad potravinami. překlad titulků: http://www.auria.sk/blog/)
hmmm, zaujimave. Ale ta pani nepodlozila svoje tvrdenia jedinym dokazom, jedinou studiou, jedinymlaboratornym testom. Tazko tomu takto uverit. Ale na zamyslenie dobre
V 25 min. rozhovore minimálne uviedla ľudí do problematiky, kto che ísť ďalej nech si dohľadáva sám. Mne napr. stačilo, že OSN zakázala používanie klimatických zbraní. To by iba tak v televízii netrepla. Rovnako EÚ.
Kto neverí, nech ide po tomto prameni.
A mám pocit, že ty sám si si vedomý toho, čo všetko je a je aj možné. Technológie sa vyvíjajú dnes skokmi, nie rokmi.
Na akej stránke je to umiestnené, to neriešim, hlavne že sú informácie k dispozícii. Keby mi niekto vliezol do PC, tak by videl, koľkokrát som bola na tejto stránke. To by bol pre neho šok. :-)
Hej pravda je. takato dohoda existuje ( http://en.wikipedia.org/wiki/Environmental_Modification_Convention ) a urcite by nevznikla len tak pre nic za nic. Co som ale myslel, zeby tej pani na vaznosti dodalo, keby spominala viac faktov z odkazmi, so studiami atd. Pretoze bez toho je to len senzacia, ktoru 80% ludi oznaci za blud, a 15 % sa zamysli a 5% za tym pojde dalej.
Pravdu mas aj s tymi technologiami. Myslim, ze ked su peniaze, tak su mozne veci, o ktorych sa nam nesniva.
korela
03.09.14,19:03
Taiko, na svete je taký informačný pretlak, že všetko sa jednoducho do médií nezmestí, to by musela tá pani odvysielať celodennú prednášku a ten priestor jej nikto neposkytne. Aj články sa umelo skracujú kvôli miestu v printoch na úkor úplnosti informácií. Šmykne sa celý odsek článku bez upozornenia autora. Preto je dobré dnes dohľadať info na inernete alebo iných zdrojoch.
Je na škodu, že sa vysielací priestor zahlcuje hlúposťami, ľudia by už bez tej drogy nevedeli ani žiť. Ale veď to je tiež vedomá manipulácia. Vyhovujúca.
korela
03.09.14,19:04
Toto je posledný link z mojej strany k tejto téme http://orgo-net.blogspot.sk/2012/09/veda-pripousti-existenci-chemtrails.html, ja neviem nikoho presvedčiť, pretože sa môžem oprieť iba o texty, ktoré sú zverejnené. Ale na každom šprochu, je pravdy trochu. Mňa to zaujíma skôr z pohľadu pribúdajúceho množstva chorých ľudí a dg.
Aj lekári robili pokusy na živých ľuďoch, tak prečo by sa nerobili na prírode.
A ešte zavážilo vyhlásenie OSN.
panamaus
03.09.14,19:17
Taiko, na svete je taký informačný pretlak, že všetko sa jednoducho do médií nezmestí, to by musela tá pani odvysielať celodennú prednášku a ten priestor jej nikto neposkytne. Aj články sa umelo skracujú kvôli miestu v printoch na úkor úplnosti informácií. Šmykne sa celý odsek článku bez upozornenia autora. Preto je dobré dnes dohľadať info na inernete alebo iných zdrojoch.
Je na škodu, že sa vysielací priestor zahlcuje hlúposťami ľudia, čo by už bez tej drogy nevedeli ani žiť. Ale veď to je tiež vedomá manipulácia. Vyhovujúca.

Keby si si tak uvedomila, že v "printoch" to píše živý človek / berie za to plat / má šéfa



na nete si píše hocikto a hocičo



ako napríklad ty v posledných príspevkoch



lebo by si určite našla aspoň také isté množstvo linkov s opačným názorom



lenže ty si uviedla IBA tieto :D
panamaus
03.09.14,19:29
Toto je posledný link z mojej strany k tejto téme http://orgo-net.blogspot.sk/2012/09/veda-pripousti-existenci-chemtrails.html, ja neviem nikoho presvedčiť, pretože sa môžem oprieť iba o texty, ktoré sú zverejnené. Ale na každom šprochu, je pravdy trochu. Mňa to zaujíma skôr z pohľadu pribúdajúceho množstva chorých ľudí a dg.
Aj lekári robili pokusy na živých ľuďoch, tak prečo by sa nerobili na prírode.
A ešte zavážilo vyhlásenie OSN.



Vysvetlenie je tu :



- ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.



-

Kontakt. O mně. = nemá tam ani len meno IBA mailorgonetzavináčgmailcom

Mailov som už narobiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil :D



-



- Na "polní" použití TB doporučují místo špon použít kovový prášek, který můžete objednat na orgonitzavináčcentrumcz


- Křišťál: objednejte velkoobchodní balení na webu od minasgerais nebo lubosblaha


Takže sprostý kšeft



a predtým oblbnúť pár jedincov
korela
03.09.14,19:42
Panamaus,
stránka sa volá síce OrgoNet, ale zaoberá sa mnohými témami ako vidno na jej boku, pozri si link, ktorý som priložila, ten nie je o orgonitoch. K tým sa teraz nevyjadrujem. Inak Česko má nimi pokryté svoje celé územie ako ochranu pred búrkami a veľkými dažďami, "odkláňajú" ich.
To som čítala niekedy možno na jar. Ešte by potrebovali niečo umiestniť aj u nás, aby to malo presah. Či je to účinné, spýtaj sa ich. Neviem ako sa vyrábajú, ale musia byť asi veľké.
buchač
03.09.14,19:46
Toto je posledný link z mojej strany k tejto téme http://orgo-net.blogspot.sk/2012/09/veda-pripousti-existenci-chemtrails.html, ja neviem nikoho presvedčiť, pretože sa môžem oprieť iba o texty, ktoré sú zverejnené. Ale na každom šprochu, je pravdy trochu. Mňa to zaujíma skôr z pohľadu pribúdajúceho množstva chorých ľudí a dg.
Aj lekári robili pokusy na živých ľuďoch, tak prečo by sa nerobili na prírode.
A ešte zavážilo vyhlásenie OSN.

Po prečítaní poniektorých v diskusii prešiel po mne mráz a to aj napriek blkotu ohňa v krbovke...

Takúto paranoju som dávno nečítal ...to po prvé.

...a po druhé ? Asi aj zbehnem zajtra po obchodoch a nakúpim alobal.

Nesmiem zabudnúť aj na zázračné kvapky MMS, snáď sa mi podarí zohnať väčšie množstvo.
buchač
03.09.14,19:49
Panamaus,
stránka sa volá síce OrgoNet, ale zaoberá sa mnohými témami ako vidno na jej boku, pozri si link, ktorý som priložila, ten nie je o orgonitoch. K tým sa teraz nevyjadrujem. Inak Česko má nimi pokryté svoje celé územie ako ochranu pred búrkami a veľkými dažďami, "odkláňajú" ich.
To som čítala niekedy možno na jar. Ešte by potrebovali niečo umiestniť aj u nás, aby to malo presah. Či je to účinné, spýtaj sa ich. Neviem ako sa vyrábajú, ale musia byť asi veľké.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10125.gif
kukučka
03.09.14,21:11
Posmievanie páni, to vám ide. Na nič iné sa nezmôžete? Je to trošku úbohé, chcete tvrdiť, že nič také ako chemtrails, morgellony a pod. neexistuje?
vlado 33
03.09.14,21:38
Panamaus,
stránka sa volá síce OrgoNet, ale zaoberá sa mnohými témami ako vidno na jej boku, pozri si link, ktorý som priložila, ten nie je o orgonitoch. K tým sa teraz nevyjadrujem. Inak Česko má nimi pokryté svoje celé územie ako ochranu pred búrkami a veľkými dažďami, "odkláňajú" ich.
To som čítala niekedy možno na jar. Ešte by potrebovali niečo umiestniť aj u nás, aby to malo presah. Či je to účinné, spýtaj sa ich. Neviem ako sa vyrábajú, ale musia byť asi veľké.


Ejha :---



A tebe normálne nechali aj volebné právo?



PS

Vieš si predstaviť tie orgonitové kamienčoke, čo majú zo 20 deko

Keby ich mali aj milion, tak to je 200 ton = 15 náklaďákov



A vieš si predstaviť napatie/ prúd jediného blesku ?

A tebe kto dal právo tu niekoho hodnotiť? posratý buzerant!!!
korela
03.09.14,22:05
Niet na svete žiadnej podlosti, ktorej by žena nebola schopná ( Nietzsche )
Že ho nejaká žena nepredbehla, sa čudujem.
korela
03.09.14,22:36
Taiko, na svete je taký informačný pretlak, že všetko sa jednoducho do médií nezmestí, to by musela tá pani odvysielať celodennú prednášku a ten priestor jej nikto neposkytne. Aj články sa umelo skracujú kvôli miestu v printoch na úkor úplnosti informácií. Šmykne sa celý odsek článku bez upozornenia autora. Preto je dobré dnes dohľadať info na inernete alebo iných zdrojoch.
Je na škodu, že sa vysielací priestor zahlcuje hlúposťami ľudia, čo by už bez tej drogy nevedeli ani žiť. Ale veď to je tiež vedomá manipulácia. Vyhovujúca.

Keby si si tak uvedomila, že v "printoch" to píše živý človek / berie za to plat / má šéfa



na nete si píše hocikto a hocičo



ako napríklad ty v posledných príspevkoch



lebo by si určite našla aspoň také isté množstvo linkov s opačným názorom



lenže ty si uviedla IBA tieto :D

Ja viem, že to píšu živí ľudia a možno ešte politické mŕtvoly.
Ty sa domnievaš, že po každom redaktorovi číta článok jeho šéf? Kde by vzal na to čas, nevieš?
Prebehne to akurát vedúci vydania, ak sa objem celý nezmestí, vynechá sa odsek. Hotovo.
Pravdu máš, na nete naozaj píše hocikto a hocičo, nemáš príklad ďaleko od seba.
Ja tu nerobím vedeckú oponentúru ani výskum, prečo by som to tu mala zahlcovať informáciami. Keď sa nemôže písať o spoločenských témach, tak som odklonila trochu smer.
A výsledok je rovnaký.
Ja osobne radšej info tohto druhu ako virtuálne ponúkať koláče. To je vata. Cháp umelá výplň, dnes duté vlákno.
Dúfam, že ty podopĺňaš, máš na to gebír.
korela
03.09.14,22:43
Panamaus, a ešte keď ma už cituješ, tak daj mi nechaj čiarky vo vete, kde som si ich dala.
toto nie je moje : "Je na škodu, že sa vysielací priestor zahlcuje hlúposťami ľudia, čo by už bez tej drogy nevedeli ani žiť. Ale veď to je tiež vedomá manipulácia. Vyhovujúca."
Nepoznáš sudcov výrok?
Obesiť nie, oslobodiť.
Obesiť, nie oslobodiť.
korela
03.09.14,22:47
ako môžeš - teda Nietzsche -takto o ženách ??? :confused:

rozumnejší bol jean gabin :



Manželke nikdy neodporujem. Radšej chvíľu počkám a potom si odporuje ona sama.
Môže byť, ale pre každú piatu to neplatí.
alaya1
04.09.14,03:52
Posmievanie páni, to vám ide. Na nič iné sa nezmôžete? Je to trošku úbohé, chcete tvrdiť, že nič také ako chemtrails, morgellony a pod. neexistuje?
Kukucka si zlata, ze sa tu zastavas poradacky, len som smutna, ze ked sa korela vysmievala mne, mna si sa nezastala :-)
alaya1
04.09.14,03:55
[QUOTE="korela"]Panamaus,
stránka sa volá síce OrgoNet, ale zaoberá sa mnohými témami ako vidno na jej boku, pozri si link, ktorý som priložila, ten nie je o orgonitoch. K tým sa teraz nevyjadrujem. Inak Česko má nimi pokryté svoje celé územie ako ochranu pred búrkami a veľkými dažďami, "odkláňajú" ich.
To som čítala niekedy možno na jar. Ešte by potrebovali niečo umiestniť aj u nás, aby to malo presah. Či je to účinné, spýtaj sa ich. Neviem ako sa vyrábajú, ale musia byť asi veľké.


Ejha :---



A tebe normálne nechali aj volebné právo?



PS

Vieš si predstaviť tie orgonitové kamienčoke, čo majú zo 20 deko

Keby ich mali aj milion, tak to je 200 ton = 15 náklaďákov



A vieš si predstaviť napatie/ prúd jediného blesku ?

A tebe kto dal právo tu niekoho hodnotiť? posratý buzerant!!![/QU

A to pises prave ty? Mal si byt uz davno vyluceny za to, co si predvadzal v teme o zachrame zvierat.Cedara vylucili, teba ponechali.
buchač
04.09.14,04:48
Posmievanie páni, to vám ide. Na nič iné sa nezmôžete? Je to trošku úbohé, chcete tvrdiť, že nič také ako chemtrails, morgellony a pod. neexistuje?
Nik sa neposmieva...teda ja nie !


Chemtrail (z anglického chemical trail) je – podle s tímto fenoménem spjatých konspiračních teorií – stopa podobná běžné kondenzační stopě (v anglických textech zkráceně nazývané contrail), která obsahuje zdraví nebezpečné chemikálie.
Chemtrail je podle těchto teorií tvořen chemikáliemi, které mohou být nebezpečné lidskému zdraví, nebo přímo prudkými jedy (baryum[3][6], bauxit či jiné oxidy hliníku, dibromidetylén, sloučeniny vápníku a hořčíku, různá polymerová vlákna apod.).
Zastánci této teorie uvádějí celou řadu zdravotních obtíží, které mají chemikálie v chemtrails způsobovat. V odborné vědecké databázi PuBmed, však neexistuje ani jediná odborná práce, která by údajné zdravotní potíže připisované chemtrail obsahovala.

Morgellony (nebo také morgellon syndrom), je označení, které navrhla v roce 2002 Mary Leito pro jakousi nevysvětlenou dermopatii.

Vycházela přitom z označení Sira Thomase Browna, který roku 1690 popsal jakési kožní onemocnění a použil přitom výraz morgellony.

Morgellony se vyznačují řadou kožních příznaků, včetně svědění, pálení a dalších i trvalých poškození kůže (např. vyrážky nebo vředy), ve kterých byla nalezena vlákna na nebo pod kůží. (1)

Podle názoru lékařů morgellony nejsou nové onemocnění, ale jde o zavádějící název pro naprosto známé symptomy.
Lenže korela dáva myšlienky a názory, ktoré sú v podstate nezlučiteľné so zdravým rozumom....a o technických aspektoch ani nevravím.
Doslova ma zabila s tým názorom, že v Čechách majú tú ochranu...." Inak Česko má nimi pokryté svoje celé územie ako ochranu pred búrkami a veľkými dažďami, "odkláňajú ich "...
Takže ja sa nevysmievam...to je už pomaly na zamyslenie sa nad duševným stavom, ja by som skôr doporučoval aj liečbu príslušnými lentilkami.
taiko
04.09.14,05:35
panamaus, 54pavol
Ak by sa dalo, mohli by ste prosim vo vasich prispevkoch vynechavat tie prazdne riadky? Svinite tym diskusiu, neda sa to citat a v neposlednom rade to vyzera, ze nemate co povedat, ale aby to vyzeralo ze pisete vela tak tam date prazdne riadky. Pavol pozri sa napr na stranku osem. Ved su tam Tvoje prispevky, tri skoro na celej stranke a kazdy druhy riadok vynechaney, niekedy aj dva, aj tri. Vidi sa Ti to normalne?
Nuz a aby som zareagoval na Vase tzv prispevky. Iba jednoduche dve otazocky. Preco ten konfrontacny ton, preco je potrebne tak utocit ?
taiko
04.09.14,05:42
Posmievanie páni, to vám ide. Na nič iné sa nezmôžete? Je to trošku úbohé, chcete tvrdiť, že nič také ako chemtrails, morgellony a pod. neexistuje?
Kukucka si zlata, ze sa tu zastavas poradacky, len som smutna, ze ked sa korela vysmievala mne, mna si sa nezastala :-)
To snad nemyslis vazne :D:D:D.
pavol54
04.09.14,05:47
panamaus pavol
Ak by sa dalo, mohli by ste prosim vo vasich prispevkoch vynechavat tie prazdne riadky? Svinite tym diskusiu, neda sa to citat a v neposlednom rade to vyzera, ze nemate co povedat, ale aby to vyzeralo ze pisete vela tak tam date prazdne riadky. Pavol pozri sa napr na stranku osem. Ved su tam len Tvoje prispevky, tri na celej stranke a kazdy druhy riadok vynechaney, niekedy aj dva, aj tri. Vidi sa Ti to normalne?
Nuz a aby som zareagoval na Vase tzv prispevky. Iba jednoduche dve otazocky. Preco ten konfrontacny ton, preco je potrebne tak utocit ?
dobre sa niekto snaží, až ma myklo "čo som popísal", s tým nickom 54pavol to je niečo ako s tou falošnou stovkou čo platil v Rakúsku Galko podobá sa to podľa názvu ale hodnotu to nemá. Ozaj rozmýšľam ako smrteľník môže získať falošnú stovku
a, v bankomate,
b, v banke,
c, pri platbe v obchode vyššou a výdavok je stovka,
d, pri iných príjmoch v hotovosti bez kontroly pravosti , no ja som osobne iný príjem v hotovosti nad 100 naraz nemal
odpoveď za D je správna.
alaya1
04.09.14,05:50
Taiko, myslim, ze z hladiska stylistickeho a vyznamoveho tu utocne nepise nik,okrem vlada 33 aj s urazkou. Vsimla som si, ze nemas rad, ak je akakolvk, hoci aj burliva vymena, ale nazorov. O tom je xivot. Mne to nevadi, vitam konfrontacie nazorov, bez urazok. Tu ich nikde nevidim. Ide aj o spisob vnimania pisaneho textu, lebo v oralnom prejave mozes posudzovat aj podla intonacie,gestikulacie, tu nie. Aj tento moj prispevok mozes vnimat utocny, ale fakt som ho napisala v dobrej nalade s osuskou pod pazuchou. Plaz nz na mna caka,
Peggynka
04.09.14,05:50
dobre sa niekto snaží, až ma myklo "čo som popísal", s tým nickom 54pavol to je niečo ako s tou falošnou stovkou čo platil v Rakúsku Galko podobá sa to podľa názvu ale hodnotu to nemá. Ozaj rozmýšľam ako smrteľník môže získať falošnú stovku
a, v bankomate,
b, v banke,
c, pri platbe v obchode vyššou a výdavok je stovka,
d, pri iných príjmoch v hotovosti bez kontroly pravosti , no ja som osobne iný príjem v hotovosti nad 100 naraz nemal
odpoveď za D je správna.
Podľa mňa za c),veď tam píšu,že platil päťstovkou a toto mu vydali :D
bjuty smis
04.09.14,05:53
Panamaus,
stránka sa volá síce OrgoNet, ale zaoberá sa mnohými témami ako vidno na jej boku, pozri si link, ktorý som priložila, ten nie je o orgonitoch. K tým sa teraz nevyjadrujem. Inak Česko má nimi pokryté svoje celé územie ako ochranu pred búrkami a veľkými dažďami, "odkláňajú" ich.
To som čítala niekedy možno na jar. Ešte by potrebovali niečo umiestniť aj u nás, aby to malo presah. Či je to účinné, spýtaj sa ich. Neviem ako sa vyrábajú, ale musia byť asi veľké.


nemám čas ani sily čítať podobné stránky....( okrem vesmírných jašterov, ale tí sú skutoční !!!)

ale ak to má naozaj odkláňa búrky, nemajú to náhodou nastavené naopak ??

ved chudáci česi majú každý rok obrovské povodne.....
http://www.budejckadrbna.cz/files/drbna/images/page/1000x1000-1344501959-potopa-na-namesti-premysla-otakara-ii.jpg
bjuty smis
04.09.14,05:56
dobre sa niekto snaží, až ma myklo "čo som popísal", s tým nickom 54pavol to je niečo ako s tou falošnou stovkou čo platil v Rakúsku Galko podobá sa to podľa názvu ale hodnotu to nemá. Ozaj rozmýšľam ako smrteľník môže získať falošnú stovku
a, v bankomate,
b, v banke,
c, pri platbe v obchode vyššou a výdavok je stovka,
d, pri iných príjmoch v hotovosti bez kontroly pravosti , no ja som osobne iný príjem v hotovosti nad 100 naraz nemal
odpoveď za D je správna.
Podľa mňa za c),veď tam píšu,že platil päťstovkou a toto mu vydali :D


tomu sa hovorí čítať s porozumením.. vela ludí to neovláda...
taiko
04.09.14,06:12
Taiko, myslim, ze z hladiska stylistickeho a vyznamoveho tu utocne nepise nik,okrem vlada 33 aj s urazkou. Vsimla som si, ze nemas rad, ak je akakolvk, hoci aj burliva vymena, ale nazorov. O tom je xivot. Mne to nevadi, vitam konfrontacie nazorov, bez urazok. Tu ich nikde nevidim. Ide aj o spisob vnimania pisaneho textu, lebo v oralnom prejave mozes posudzovat aj podla intonacie,gestikulacie, tu nie. Aj tento moj prispevok mozes vnimat utocny, ale fakt som ho napisala v dobrej nalade s osuskou pod pazuchou. Plaz nz na mna caka,
Len namatkou som povyberal a veru neviem, ci toto patri ku konfrontaciu nazorov.

....Korelu nezaujíma názor inej strany
....Korella pozajtra pricapí link podobnej "kvality"
....Korella sem v 30 riadkoch nahádzala ako kedysi v TV Lenon
....A tebe normálne nechali aj volebné právo?

Ale mozno mame ine meritka.
Peggynka
04.09.14,06:16
tomu sa hovorí čítať s porozumením.. vela ludí to neovláda...

Si ma ukľudnil,lebo od včera nechápem tento text a už som pochybovala o sebe :D :

Musel by si s tým pracovať nezávisle. Bolo to na margo toho, ako čítam vyššie, posielajú ho za predajcom, aby obťažoval predajcu.Jsné, že to nemusí riešiť, a ako poznáme ľudí na SR : nechce riešiť - nekupujte tam nič !
Stačí čítať komentáre na heureke...

Mal by ísť do politiky,jasné,že teraz tam chýba súvislosť,ale uľavilo sa mi :eek:
panamaus
04.09.14,06:30
Taiko, na svete je taký informačný pretlak, že všetko sa jednoducho do médií nezmestí, to by musela tá pani odvysielať celodennú prednášku a ten priestor jej nikto neposkytne. Aj články sa umelo skracujú kvôli miestu v printoch na úkor úplnosti informácií. Šmykne sa celý odsek článku bez upozornenia autora. Preto je dobré dnes dohľadať info na inernete alebo iných zdrojoch.
Je na škodu, že sa vysielací priestor zahlcuje hlúposťami ľudia, čo by už bez tej drogy nevedeli ani žiť. Ale veď to je tiež vedomá manipulácia. Vyhovujúca.

Keby si si tak uvedomila, že v "printoch" to píše živý človek / berie za to plat / má šéfa



na nete si píše hocikto a hocičo



ako napríklad ty v posledných príspevkoch



lebo by si určite našla aspoň také isté množstvo linkov s opačným názorom



lenže ty si uviedla IBA tieto :D

Ja viem, že to píšu živí ľudia a možno ešte politické mŕtvoly.
Ty sa domnievaš, že po každom redaktorovi číta článok jeho šéf? Kde by vzal na to čas, nevieš?
Prebehne to akurát vedúci vydania, ak sa objem celý nezmestí, vynechá sa odsek. Hotovo.
Pravdu máš, na nete naozaj píše hocikto a hocičo, nemáš príklad ďaleko od seba.
Ja tu nerobím vedeckú oponentúru ani výskum, prečo by som to tu mala zahlcovať informáciami. Keď sa nemôže písať o spoločenských témach, tak som odklonila trochu smer.
A výsledok je rovnaký.
Ja osobne radšej info tohto druhu ako virtuálne ponúkať koláče. To je vata. Cháp umelá výplň, dnes duté vlákno.
Dúfam, že ty podopĺňaš, máš na to gebír.


Iba k tomuto :

" Ja osobne radšej info tohto druhu ako virtuálne ponúkať koláče "



koláče sú pre 1/1duchých ľudí menej nebezpečné ako tvoje názory :



netvária sa ako koláče , ale ako virtuálne
panamaus
04.09.14,06:36
panamaus, 54pavol
Ak by sa dalo, mohli by ste prosim vo vasich prispevkoch vynechavat tie prazdne riadky? Svinite tym diskusiu, neda sa to citat a v neposlednom rade to vyzera, ze nemate co povedat, ale aby to vyzeralo ze pisete vela tak tam date prazdne riadky. Pavol pozri sa napr na stranku osem. Ved su tam Tvoje prispevky, tri skoro na celej stranke a kazdy druhy riadok vynechaney, niekedy aj dva, aj tri. Vidi sa Ti to normalne?
Nuz a aby som zareagoval na Vase tzv prispevky. Iba jednoduche dve otazocky. Preco ten konfrontacny ton, preco je potrebne tak utocit ?

Plačeš na nesprávnom hrobe =

nenapíše Korella také hovadiny


(viď orgonitové odtienenie búrok v čechách :D)

nebudem mať na čo reagovať

a kedže to bez ohľadu na techniku / logiku / zdravý rozum opakuje ako papagáj (a nechce sa mi takej hovadine seriozne venovať hodinu dve, tak to skrátim na konfrontačné 2-3 minúty)
panamaus
04.09.14,06:40
Panamaus,
stránka sa volá síce OrgoNet, ale zaoberá sa mnohými témami ako vidno na jej boku, pozri si link, ktorý som priložila, ten nie je o orgonitoch. K tým sa teraz nevyjadrujem. Inak Česko má nimi pokryté svoje celé územie ako ochranu pred búrkami a veľkými dažďami, "odkláňajú" ich.
To som čítala niekedy možno na jar. Ešte by potrebovali niečo umiestniť aj u nás, aby to malo presah. Či je to účinné, spýtaj sa ich. Neviem ako sa vyrábajú, ale musia byť asi veľké.


nemám čas ani sily čítať podobné stránky....( okrem vesmírných jašterov, ale tí sú skutoční !!!)

ale ak to má naozaj odkláňa búrky, nemajú to náhodou nastavené naopak ??

ved chudáci česi majú každý rok obrovské povodne.....
http://www.budejckadrbna.cz/files/drbna/images/page/1000x1000-1344501959-potopa-na-namesti-premysla-otakara-ii.jpg


vydýšššš
taiko
04.09.14,06:41
Plačeš na nesprávnom hrobe =

nenapíše Korella také hovadiny


(viď orgonitové odtienenie búrok v čechách :D)

nebudem mať na čo reagovať

a kedže to bez ohľadu na techniku / logiku / zdravý rozum opakuje ako papagáj (a nechce sa mi takej hovadine seriozne venovať hodinu dve, tak to skrátim na konfrontačné 2-3 minúty)
aha tak kedze protiargumenty nemame, tak hodnotime autora vyrokov. MOzes sem aspon nahadzat linky, ktore vyvracaju Koreline tvrdenia? O tom, co Korela pisala zatial nemam ziadnu vedomost, takze sa rad necham poucit aj z jednej aj z druhej strany. Skusme sa pobavit vecne, konstruktivne.
panamaus
04.09.14,06:48
Plačeš na nesprávnom hrobe =

nenapíše Korella také hovadiny


(viď orgonitové odtienenie búrok v čechách :D)

nebudem mať na čo reagovať

a kedže to bez ohľadu na techniku / logiku / zdravý rozum opakuje ako papagáj (a nechce sa mi takej hovadine seriozne venovať hodinu dve, tak to skrátim na konfrontačné 2-3 minúty)
aha tak kedze protiargumenty nemame, tak hodnotime autora vyrokov. MOzes sem aspon nahadzat linky, ktore vyvracaju Koreline tvrdenia? O tom, co Korela pisala zatial nemam ziadnu vedomost, takze sa rad necham poucit aj z jednej aj z druhej strany. Skusme sa pobavit vecne, konstruktivne.

Ty si tu roky

ja som tu roky

a ty mne napíšeš takúto sprostosť ??

čo ma otravuješ s nejakými linkami

PREČO nepýtaš NAJPRV link od Cholery na tie orgonitové odkláňače

btw Nestačí ti na posúdenie týchto blbostí tvoj zdravý rozum ??????????????
panamaus
04.09.14,06:51
Plačeš na nesprávnom hrobe =

nenapíše Korella také hovadiny


(viď orgonitové odtienenie búrok v čechách :D)

nebudem mať na čo reagovať

a kedže to bez ohľadu na techniku / logiku / zdravý rozum opakuje ako papagáj (a nechce sa mi takej hovadine seriozne venovať hodinu dve, tak to skrátim na konfrontačné 2-3 minúty)
aha tak kedze protiargumenty nemame, tak hodnotime autora vyrokov. MOzes sem aspon nahadzat linky, ktore vyvracaju Koreline tvrdenia? O tom, co Korela pisala zatial nemam ziadnu vedomost, takze sa rad necham poucit aj z jednej aj z druhej strany. Skusme sa pobavit vecne, konstruktivne.



vecne ????????

konštruktívne ??????

(veď to by som jej uznal, že niečo také je fyzikálne možné )

a čo si sa ty s koňom zrazil ?
kukučka
04.09.14,06:54
Za a/ lebo korela, za b/ lebo baba? Argumenty zakryté červeným súknom?
Čítala som podobné veci už dávno, predsa to korela nevymyslela, ale nie jeden si tu musí každé ráno dvihnúť sebavedomie úbohým ponižovaním druhých a ešte si myslí, že je vtipný, škoda reči.
Veď hororím, ešte verí na ali babu. :D
taiko
04.09.14,06:56
vecne ????????

konštruktívne ??????

(veď to by som jej uznal, že niečo také je fyzikálne možné )

a čo si sa ty s koňom zrazil ?





čo ma otravuješ s nejakými linkami

PREČO nepýtaš NAJPRV link od Cholery na tie orgonitové odkláňače

btw Nestačí ti na posúdenie týchto blbostí tvoj zdravý rozum ??????????????
hmm, to som si myslel, tak zbohom ;)
panamaus
04.09.14,06:56
Plačeš na nesprávnom hrobe =

nenapíše Korella také hovadiny


(viď orgonitové odtienenie búrok v čechách :D)

nebudem mať na čo reagovať

a kedže to bez ohľadu na techniku / logiku / zdravý rozum opakuje ako papagáj (a nechce sa mi takej hovadine seriozne venovať hodinu dve, tak to skrátim na konfrontačné 2-3 minúty)
aha tak kedze protiargumenty nemame, tak hodnotime autora vyrokov. MOzes sem aspon nahadzat linky, ktore vyvracaju Koreline tvrdenia? O tom, co Korela pisala zatial nemam ziadnu vedomost, takze sa rad necham poucit aj z jednej aj z druhej strany. Skusme sa pobavit vecne, konstruktivne.



Potom nemáš žiadny dovod, aby si do toho mudroval



(to potom može do fyziky / roznemagnetickogravitačneelektrických polí kecať každý, kto má v riti dieru - - no veď má právo na svoj (aj svojský :D ) názor )
kukučka
04.09.14,06:57
Prosím logickú odpoveď, dokáž, že ťa mínuskujú ženy.
panamaus
04.09.14,06:58
Za a/ lebo korela, za b/ lebo baba? Argumenty zakryté červeným súknom?
Čítala som podobné veci už dávno, predsa to korela nevymyslela, ale nie jeden si tu musí každé ráno dvihnúť sebavedomie úbohým ponižovaním druhých a ešte si myslí, že je vtipný, škoda reči.
Veď hororím, ešte verí na ali babu. :D



Nevymyslela ( na to nemá)



ale džube to sem

otravuje

oblbuje ficovoličky
panamaus
04.09.14,07:11
vecne ????????

konštruktívne ??????

(veď to by som jej uznal, že niečo také je fyzikálne možné )

a čo si sa ty s koňom zrazil ?





čo ma otravuješ s nejakými linkami

PREČO nepýtaš NAJPRV link od Cholery na tie orgonitové odkláňače

btw Nestačí ti na posúdenie týchto blbostí tvoj zdravý rozum ??????????????
hmm, to som si myslel, tak zbohom ;)

Rozumiem

Si ten typ, čo má spiatočný lístek :D
panamaus
04.09.14,07:12
Prosím logickú odpoveď, dokáž, že ťa mínuskujú ženy.

To si zakukala komu ? = cituj, alebo nepíš
kukučka
04.09.14,07:19
Nemáš čo iné napísať? Zhadzuješ len sám seba.
Stanislav 1975
04.09.14,07:27
Jak to tu tak sledujem, tak Poradu by som už radšej zrušil- rady skoro žiadne, volakedy bolo pod otázkou vždy okolo 25 odpovedí, dneska tak 2..., a v oddychových témach sa riešia samé kekeciny, ešte že som už dávnejšie odišiel- lebo ten je proti tej, hentá proti tej, on proti tej, ona proti nemu, ono proti onej, ono proti onovi atď..., žiadna normálna debata...., samé kekeciny, smeti pre detiská...-rozpustime to tu a bude kľud...
bjuty smis
04.09.14,08:15
Jak to tu tak sledujem, tak Poradu by som už radšej zrušil- rady skoro žiadne, volakedy bolo pod otázkou vždy okolo 25 odpovedí, dneska tak 2..., a v oddychových témach sa riešia samé kekeciny, ešte že som už dávnejšie odišiel- lebo ten je proti tej, hentá proti tej, on proti tej, ona proti nemu, ono proti onej, ono proti onovi atď..., žiadna normálna debata...., samé kekeciny, smeti pre detiská...-rozpustime to tu a bude kľud...
je ovela jednoduchšie riešenie.....nechod tam, kde sa ti napáči...kde sa necítiš ok.

nastav si len témy, čo ťa bavia, kde sa podla teba nerieša same kekeciny...
salsa
04.09.14,08:20
" táraninky
willma
04.09.14,08:41
Tak ja neviem, pôvodne aj táto téma mala nejakú úroveň aj keď sa tu podľa Stana riešili kekeciny - ale to čo sa tu deje v poslednom čase..... :(
taiko
04.09.14,09:20
Tak ja neviem, pôvodne aj táto téma mala nejakú úroveň aj keď sa tu podľa Stana riešili kekeciny - ale to čo sa tu deje v poslednom čase..... :(
eeej veru pravda je. Ale to len par prznitelov, si tu komplexy lieci podla mna
dada984
04.09.14,09:32
S hodnoteniami úrovne porady treba opatrne. Vždy bola len nejaká, ale nič moc.
Dvakrát tu platí... komu hus, komu slanina, komu pečená baranina!!!
To, že si tu nikto nevie poradiť s jedným nespratníkom, to je na inú debatu.
evuš
04.09.14,10:22
Tak rada som sa sem chodila pobaviť, teraz už len nahliadnem....škoda, že sa stráca empatia a humor........ :cool:
Stanislav 1975
04.09.14,10:27
Ale to nieje len o jednom človeku, akože KaMil ma sklamal, jeden čas som mu aj veril, aj som ho tu chválil, išiel som proti všetkým, ludia mi písali, že si mám na neho dať pozor,ale ja som bol naivný, ešte mladučký, neskúsený a veril som mu, dokonca som s ním chcel ísť aj na pivo, ale vidíte ako to dopadlo, ako mi ostaní hovorili- a dožili sme sa prekvapka, o mňa nejde, to že mi dáva na každý status mínusko ma neštve, lebo však ja už tu niesom, ale mal by sa predsa ku mne -ako bývalej legende, a jedného z najvačších talentov, aké kedy boli na Porade inak chovať, som sklamaný, a aj kvoli Petre Novej ako sa k nej správa, predsa len Petra Nová je veľká pani a múdra žena a určite si nezaslúži od nikoho také chovanie.Aj keď som mal viacero ľudí rád, ale Petra Nová mi asi najviac zo všetkých ostala v srdci...,aj ked sme sa jeden čas hnevali, ale aj tak je u mňa 1-tka
Ale ide aj o to ako to tu sledujem,že vobec to tu nieje uvolnené, napatá atmosféra- taký Buchač, jeden z najvačších pánov na porade volakedy ale už vyhasol, asi ostarol, už nemá taký šmrnc ako volakedy, Misoft detto,len troška v menšom, na Lujzine komenty som sa tiež vždy prenáramne tešil a Lujza odpadla úplne, asi ako naši fotbalisti- volakedy sa tu debatovalo do polnoci,teraz to tu je ako v márnici...
Došiel TAIKO, nikdy som s ním síce nehovoril, by som poedal,že došiel sem ako nová generácia, vystriedať nás starú gardu, a on je rozumný chlapec, inteligentný, všetko- len má tu smolu že nemá tu sparingpartnera, a sám nič nezmože- my sme mali šťastie že nás tu bolo spolu viac a vtedy sa to dalo rozbehnúť, ale on nemá šancu nič dosiahnuť, lebo je sám ako kol v plote...
Ale toho KaMila škoda, lebo on vo svojej podstate nieje zlý chlapec a ani hlúpy, len proste nemá chovania a už ani nebude mať- a je to škoda, lebo on keby bol v správaní normálny, tak on by vedel dať rád veľa, ale vybral si cestu ako Miky Č, bolo to jeho rozhodnutie a KaMila hodnotím ako najviac premrhaný talent na porade..., škoda- ale sám si za to može chalaň...,ale som z neho sklamaný a smutný
evuš
04.09.14,10:39
Stando, ja som vždy vravela, že všetko je to len o nás ľuďoch - samozrejme nie len o jednotlivcovi...ale aj z Teba sa stal akýsi Frfloško :D:D - kedysi sa tu smialo a prekáralo v dobrom, teraz je tu buď mĺkvo, alebo až moc husto.... :(
lujza.j
04.09.14,10:47
Stanislav v tejto téme sa už dávno tak nehrkúta ako kedysi......áno...škoda!bola tu sranda.....xy ludí je het......
Stanislav 1975
04.09.14,11:01
Stando, ja som vždy vravela, že všetko je to len o nás ľuďoch - samozrejme nie len o jednotlivcovi...ale aj z Teba sa stal akýsi Frfloško :D:D - kedysi sa tu smialo a prekáralo v dobrom, teraz je tu buď mĺkvo, alebo až moc husto.... :(
evuš, nepovedal by som že frfľoško, skor som taký pragmatický viac ako volakedy, keď som bol mladší, ale celkovo každý kto ma poznal, tak vie, že nikdy som nepísal smeti pre deti...:-)))
buchač
04.09.14,11:10
Ale ide aj o to ako to tu sledujem,že vobec to tu nieje uvolnené, napatá atmosféra- taký Buchač, jeden z najvačších pánov na porade volakedy ale už vyhasol, asi ostarol, už nemá taký šmrnc ako volakedy, Misoft detto,len troška v menšom, na Lujzine komenty som sa tiež vždy prenáramne tešil a Lujza odpadla úplne, asi ako naši fotbalisti- volakedy sa tu debatovalo do polnoci,teraz to tu je ako v márnici...

Prečo sa čuduješ ???o to
Porada nie že zostarla...Porada sa začala urážať.
Starneme predsa všetci, no šmrnc ostáva....teda u poniektorých.

-------------------------------------------------------------------
Ale pozrime sa v postupnom slede, kde vznikla polemika za posledné dva dni.
Nejde o urážanie, ide o prostý fakt.
Čiže ja to vidím v tomto príspevku od korely... http://www.porada.sk/t249932-p3-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-vii.html#post2599759

Nebolo to po prvý a ani posledný krát, kde zadrela nejaký link, ktorý je o fantazmagóriách, o alternatíve, o paranolmálnosti....atď.
Ak sa jeden ozve, tak sa nasrdí-ofučí-naserie...ale oponentúra je niekde v pánu.

To isté robí aj Petra Nová, akurát točí furt o politike...o Ficovi.
Nie každý má náladu na tie jej reči o našom najvyššom, najmúdrejšom,...proste NAJ....

--------------------------------------------------------------------

Čo sa týka mňa, nuž nevyhasol som...len priškrtil trochu oheň, menej naň prikladám. Ak by som dal na oheň, tak by sa začali poniektorí urážať nad mojim slovníkom, takže mám na háku.
Debata sa presťahovala na Book Fasov, tam sa teraz kávička podáva.............
Stanislav 1975
04.09.14,11:11
Stanislav v tejto téme sa už dávno tak nehrkúta ako kedysi......áno...škoda!bola tu sranda.....xy ludí je het......
Áno, ja som tu síce nebol ale sledoval som to, a bola si to ty, čo sa snažila TAIKA zapracovať, zapraxovať, ale potom si asi videla,že to je márné,tak si to vzdala, porada by potrebovala 4-5 takých TAIKOV naraz aby sa to rozbehlo- ale je to márné, keď každý druhý člen ktorý sa novo hlási na Poradu je úchylák...
Ale to,že porada upadla, je najma Richardova chyba, keď cca. pred 2 rokmi začal robiť tie zmeny na Porade, viacerí sme ho prosili, vyhrážali sa mu, nech to nerobí, lebo to zneatrktívni poradu, ale nedal si povedať a naše obavy sa potvrdili- tie zmeny vtedy spustili úpadok Porady- keby Richard nebol taký sebavedomý a dal si viac poradiť, tak to mohlo byť všetko inak...
lujza.j
04.09.14,11:17
neviem čo s tým mám ja...ale nevadí.......
vlado 33
04.09.14,11:19
[QUOTE="korela"]Panamaus,
stránka sa volá síce OrgoNet, ale zaoberá sa mnohými témami ako vidno na jej boku, pozri si link, ktorý som priložila, ten nie je o orgonitoch. K tým sa teraz nevyjadrujem. Inak Česko má nimi pokryté svoje celé územie ako ochranu pred búrkami a veľkými dažďami, "odkláňajú" ich.
To som čítala niekedy možno na jar. Ešte by potrebovali niečo umiestniť aj u nás, aby to malo presah. Či je to účinné, spýtaj sa ich. Neviem ako sa vyrábajú, ale musia byť asi veľké.


Ejha :---



A tebe normálne nechali aj volebné právo?



PS

Vieš si predstaviť tie orgonitové kamienčoke, čo majú zo 20 deko

Keby ich mali aj milion, tak to je 200 ton = 15 náklaďákov



A vieš si predstaviť napatie/ prúd jediného blesku ?

A tebe kto dal právo tu niekoho hodnotiť? posratý buzerant!!![/QU

A to pises prave ty? Mal si byt uz davno vyluceny za to, co si predvadzal v teme o zachrame zvierat.Cedara vylucili, teba ponechali.

Načo sa zaregistroval na porade, aby tu niekoho provokoval?
Musím už niekedy zájsť do toho Prešova, máš rada kvety biele alebo žlté?
Hodíme reč o lepre.
alaya1
04.09.14,11:26
Chod ty radsej s tou nohou, to mas akutne, hlava ma cas, ta je uz v chronickom stadiu :-) :-)
taiko
04.09.14,11:28
Ale ide aj o to ako to tu sledujem,že vobec to tu nieje uvolnené, napatá atmosféra- taký Buchač, jeden z najvačších pánov na porade volakedy ale už vyhasol, asi ostarol, už nemá taký šmrnc ako volakedy, Misoft detto,len troška v menšom, na Lujzine komenty som sa tiež vždy prenáramne tešil a Lujza odpadla úplne, asi ako naši fotbalisti- volakedy sa tu debatovalo do polnoci,teraz to tu je ako v márnici...

Prečo sa čuduješ ???o to
Porada nie že zostarla...Porada sa začala urážať.
Starneme predsa všetci, no šmrnc ostáva....teda u poniektorých.

-------------------------------------------------------------------
Ale pozrime sa v postupnom slede, kde vznikla polemika za posledné dva dni.
Nejde o urážanie, ide o prostý fakt.
Čiže ja to vidím v tomto príspevku od korely... http://www.porada.sk/t249932-p3-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-vii.html#post2599759

Nebolo to po prvý a ani posledný krát, kde zadrela nejaký link, ktorý je o fantazmagóriách, o alternatíve, o paranolmálnosti....atď.
Ak sa jeden ozve, tak sa nasrdí-ofučí-naserie...ale oponentúra je niekde v pánu.

To isté robí aj Petra Nová, akurát točí furt o politike...o Ficovi.
Nie každý má náladu na tie jej reči o našom najvyššom, najmúdrejšom,...proste NAJ....

--------------------------------------------------------------------

Čo sa týka mňa, nuž nevyhasol som...len priškrtil trochu oheň, menej naň prikladám. Ak by som dal na oheň, tak by sa začali poniektorí urážať nad mojim slovníkom, takže mám na háku.
Debata sa presťahovala na Book Fasov, tam sa teraz kávička podáva.............
Buchy, na Teba ta Korela este aj z kompotu vyskoci tusim :D:D:D Ja sa Ti divim, ze sa nechat tak vyiritovat. Ja tiez v mnohom s Tebou nesuhlasim, ale zlc mi nedvihas a ani na Teba neutocim. Aj tiez niekedy riadne bludy vyplodis. Sak normalne klidanko sa mozeme aj o fantazmagoriach bavit. Aj ked na druhej strane aj to ze zem je gulata bola niekedy fantazmagoria :D
alaya1
04.09.14,11:34
Taiko, taiko, objektivne, ved aj ona ma toho na rovasi....:-)
bjuty smis
04.09.14,11:36
neviem čo s tým mám ja...ale nevadí.......


lujza, ty ráda zaúčaš nových mladých ??? :))
panamaus
04.09.14,11:39
Stanislav v tejto téme sa už dávno tak nehrkúta ako kedysi......áno...škoda!bola tu sranda.....xy ludí je het......
Áno, ja som tu síce nebol ale sledoval som to, a bola si to ty, čo sa snažila TAIKA zapracovať, zapraxovať, ale potom si asi videla,že to je márné,tak si to vzdala, porada by potrebovala 4-5 takých TAIKOV naraz aby sa to rozbehlo- ale je to márné, keď každý druhý člen ktorý sa novo hlási na Poradu je úchylák...
Ale to,že porada upadla, je najma Richardova chyba, keď cca. pred 2 rokmi začal robiť tie zmeny na Porade, viacerí sme ho prosili, vyhrážali sa mu, nech to nerobí, lebo to zneatrktívni poradu, ale nedal si povedať a naše obavy sa potvrdili- tie zmeny vtedy spustili úpadok Porady- keby Richard nebol taký sebavedomý a dal si viac poradiť, tak to mohlo byť všetko inak...

Už zarobil dosť prachov
(lebo iba o tom to je teraz a malo to byť povodne o :
- odbornosti
-radách
- zábave ), tak to
pred 2 rokmi Riško iba dorazil
začal to kaziť asi pred 5-6

vymyslel si, že bude vychovávať = KAŽDÉHO na svoj obraz :D

mulo
každý je iný , nie sme klony
buchač
04.09.14,11:41
Buchy, na Teba ta Korela este aj z kompotu vyskoci tusim :D:D:D Ja sa Ti divim, ze sa nechat tak vyiritovat. Ja tiez v mnohom s Tebou nesuhlasim, ale zlc mi nedvihas a ani na Teba neutocim. Aj tiez niekedy riadne bludy vyplodis. Sak normalne klidanko sa mozeme aj o fantazmagoriach bavit. Aj ked na druhej strane aj to ze zem je gulata bola niekedy fantazmagoria :D

Si ma zle pochopil...mne je Korela a či Petra šuma-fuk....
Ide o postaršie panie, ktorým ja v pohode úctu dám...veď by mohli byť mojimi matkami.
Ale aj svojej pravovernej mame som do očí povedal to alebo onô, proste sme diskutovali...

Ide proste o akceptáciu názorov oboch strán a nie iba tvrdenie o pravde tej jednej.
Ak ma niekto presvedčí, že sa mýlim ??? No problem uznať chybu...moja mama a či foter ju nie raz uznali a aj naopak.

--------------------------------------------------------------

Šak nesúhlas, šak skús ...;) :D
Alebo daj, pokecáme...aj o tých bludoch a či "bludoch"...
lujza.j
04.09.14,11:42
neviem čo s tým mám ja...ale nevadí.......


lujza, ty ráda zaúčaš nových mladých ??? :))
čo sa tu človek nedozvié:D
panamaus
04.09.14,11:42
Nemáš čo iné napísať? Zhadzuješ len sám seba.

Ja s tým problém nemám

Ty áno ???????? :D
panamaus
04.09.14,11:43
neviem čo s tým mám ja...ale nevadí.......


lujza, ty ráda zaúčaš nových mladých ??? :))
čo sa tu človek nedozvié:D

Som počul, že je dosť rozdiel
poučovať
poúčať
zaučovať
zaúčať
bjuty smis
04.09.14,11:44
neviem čo s tým mám ja...ale nevadí.......


lujza, ty ráda zaúčaš nových mladých ??? :))
čo sa tu človek nedozvié:D
no len aby sa to nedozvedel ten tvoj....:---
panamaus
04.09.14,11:53
Ale to nieje len o jednom človeku, akože KaMil ma sklamal, jeden čas som mu aj veril, aj som ho tu chválil, išiel som proti všetkým, ludia mi písali, že si mám na neho dať pozor,ale ja som bol naivný, ešte mladučký, neskúsený a veril som mu, dokonca som s ním chcel ísť aj na pivo, ale vidíte ako to dopadlo, ako mi ostaní hovorili- a dožili sme sa prekvapka, o mňa nejde, to že mi dáva na každý status mínusko ma neštve, lebo však ja už tu niesom, ale mal by sa predsa ku mne -ako bývalej legende, a jedného z najvačších talentov, aké kedy boli na Porade inak chovať, som sklamaný, a aj kvoli Petre Novej ako sa k nej správa, predsa len Petra Nová je veľká pani a múdra žena a určite si nezaslúži od nikoho také chovanie.Aj keď som mal viacero ľudí rád, ale Petra Nová mi asi najviac zo všetkých ostala v srdci...,aj ked sme sa jeden čas hnevali, ale aj tak je u mňa 1-tka
Ale ide aj o to ako to tu sledujem,že vobec to tu nieje uvolnené, napatá atmosféra- taký Buchač, jeden z najvačších pánov na porade volakedy ale už vyhasol, asi ostarol, už nemá taký šmrnc ako volakedy, Misoft detto,len troška v menšom, na Lujzine komenty som sa tiež vždy prenáramne tešil a Lujza odpadla úplne, asi ako naši fotbalisti- volakedy sa tu debatovalo do polnoci,teraz to tu je ako v márnici...
Došiel TAIKO, nikdy som s ním síce nehovoril, by som poedal,že došiel sem ako nová generácia, vystriedať nás starú gardu, a on je rozumný chlapec, inteligentný, všetko- len má tu smolu že nemá tu sparingpartnera, a sám nič nezmože- my sme mali šťastie že nás tu bolo spolu viac a vtedy sa to dalo rozbehnúť, ale on nemá šancu nič dosiahnuť, lebo je sám ako kol v plote...
Ale toho KaMila škoda, lebo on vo svojej podstate nieje zlý chlapec a ani hlúpy, len proste nemá chovania a už ani nebude mať- a je to škoda, lebo on keby bol v správaní normálny, tak on by vedel dať rád veľa, ale vybral si cestu ako Miky Č, bolo to jeho rozhodnutie a KaMila hodnotím ako najviac premrhaný talent na porade..., škoda- ale sám si za to može chalaň...,ale som z neho sklamaný a smutný

Stano.

Ty si sa tak zmenil, že fakt dobre, že som nešiel s tebou na pivo = zhorklo by mi teraz v hube
(bol som s pár babami na kávu - ani jedna nepísal, že by jej bolo z toho zle
bol som párkrát na stretku - pohoda (až na tú sopku nenávisti napísali po prvom stretku, že v raáli nie som až taký, ako vyzerám vo virtuále :D )


Ty netušíš, čo je 5 zač, preto sa jej zastávaš
5 a múdra ??
ťažko (aj to sotva)

Akože nemám chovanie?
- - vravím pravdu
- nebojím sa
- veľa viem

len

nemám rád blbcov
som nenormovaný
som nenormovateľný
80 - 90 % ma neľúbi
95% nerozumie "reči mojho kmeňa"

Vydýššššššš a ja s tým desaťročia mosím žyt :D
Petra Nová
04.09.14,11:56
Stanko, veľa priaznivcov si si nezískal tvojim vyznaním a peknými slovami na moju adresu.:) Pretože ťa poznám, viem prečo si ich napísal. Trochu si chcel vyrovnať skóre, pretože máš dobré srdce.

Stanko, na Porade sa už ani nevieme rozprávať, nevieme rozoznať zmysel textu, recesiu, žartovanie, ani laškovanie so slovami. Poznáme zväčša len boj, do poslednej kvapky krvi. Pamätáš na tvoju výzvu na voľbu Fica za prezidenta? Brala som ju ako recesiu a tak som ju zopakovala. V tej recesii som pokračovala dosť dlhú dobu. A kto to pochopil ako prvý? BXLmiami, čo jej slúži ku cti. Ostatní by mi boli najradšej rozbili hlavu a myslím, že ani teba by neboli ušetrili. A bojujeme ďalej aj vo všedných témach. Tí, čo veselo porušujú všetky pravidlá na Porade a sú na seba veľmi hákliví, sú naopak nezmieriteľní voči druhým. Oni môžu, iní nie. Takže na takomto vojnovom poli už nebude na Porade žiadna zábava, taká, aká bola kedysi, ani ozaj úprimná snaha pomôcť. Česť výnimkám. A toto nikto z nás už nedokáže zmeniť.

Ale, Stanko, vždy sa poteším a rozveselím, keď začneš písať o sebe ako legende a jednom z najväčších talentov všetkých dôb na Porade. Súhlasím s tým, a práve vtedy na mňa dýchne aspoň náznak tej "Starej, dobrej...".:)
taiko
04.09.14,12:23
Taiko, taiko, objektivne, ved aj ona ma toho na rovasi....:-)
pocuj zabal sa do osusky, opaluj sa uzivaj si dovolenku fajnu a nechaj ma :D, ci co sa Ti o mne snivalo? Sak som na buchyho reagoval, nie na Teba.
Okrem toho aj Korele poviem, ked sa mi nieco nezda neboj sa. Kazdemu podla zasluh, kazdemu podla jeho potrieb. Teba som ako psychologicku poprosil, si sa mi pomohla trosku to tu uvolnit a ty naopak prilievas ohen do oleja. Eeeeeej lomikare, lomikare :D
taiko
04.09.14,12:28
Buchy, na Teba ta Korela este aj z kompotu vyskoci tusim :D:D:D Ja sa Ti divim, ze sa nechat tak vyiritovat. Ja tiez v mnohom s Tebou nesuhlasim, ale zlc mi nedvihas a ani na Teba neutocim. Aj tiez niekedy riadne bludy vyplodis. Sak normalne klidanko sa mozeme aj o fantazmagoriach bavit. Aj ked na druhej strane aj to ze zem je gulata bola niekedy fantazmagoria :D

Si ma zle pochopil...mne je Korela a či Petra šuma-fuk....
Ide o postaršie panie, ktorým ja v pohode úctu dám...veď by mohli byť mojimi matkami.
Ale aj svojej pravovernej mame som do očí povedal to alebo onô, proste sme diskutovali...

Ide proste o akceptáciu názorov oboch strán a nie iba tvrdenie o pravde tej jednej.
Ak ma niekto presvedčí, že sa mýlim ??? No problem uznať chybu...moja mama a či foter ju nie raz uznali a aj naopak.

--------------------------------------------------------------

Šak nesúhlas, šak skús ...;) :D
Alebo daj, pokecáme...aj o tých bludoch a či "bludoch"...
Jaaaj zase som medzi riadkami neprecital :D
....ved ale prave o to ide, ze pokecat mozeme, ale dajaku uroven zachovajme ci ki fras. Ja ked mi niekto tak strasne nesedi, tak ho mam v ignore list a mam pokoj. Len niektori mam dojem, ze sa sem chodia liecit, ci co. A tym nemyslim teba samozrejme.
Dav
04.09.14,12:55
Neprišla som oveľa, že tieto témy vynechávam, hádate sa jak zamlada...Ozaj, Milan, koľko máš momentálne atívnych nickov?
sito
04.09.14,12:56
Pre boha ziveho, tak toto je iny trapatoni. Co su to preboha v tom Smere za ludia, to je cisty koniec.
http://youtu.be/h0SDC2zlmcI

P%reboha, taiko, aká, iný trapas? Či ty nepoznáš svoj smer, svoju chuť niekomu pomôcť? To ti má niekto povedať, jebni na seba veľký kýbeľ vody, studenej, alebo ľadu a daruj jeden, lebo dva centy? Aj daruješ, päť.

Keby ten šuhaj a aj brixi i ostatní z ich partie, ozaj chceli ako poslanci spraviť niečo pre svojich Občanov, môžu užitočnejšie, ako si sypať na hlavu popol vo forme vody, aby sa pri tom neprášilo, čo za ko..tiny stvárajú, samozrejme v prospech ľudí? Že zákony tvoria, skôr netvoria v prospech seba a svojich blízkych.

Požil som, požil! A ešte rád by som požil, aj sa dožil. Či ty nežiješ? Ostatní nechcú? Autanáziu ..., či radšej Goudu? :);)
panamaus
04.09.14,13:00
Neprišla som oveľa, že tieto témy vynechávam, hádate sa jak zamlada...Ozaj, Milan, koľko máš momentálne atívnych nickov?
2
3 ?
=
udržiavam ohník :D

A nerozumiem prečo sa ňékeré ( jedynežebyslépkyboly? ) tak rozčulujú
panamaus
04.09.14,13:04
šak keby som nesedeu, tak neska padnem na riť (a možno aj na zadok) = Peťka mi dala užitočné :D
( síce až po 84 mínuskách za III. kvartál :D :D )

PS
žeby nejaké bláznyvé huby obeduvala ? :D
sito
04.09.14,13:05
ale vážne........aj ja som kedysi dostala šupu a nepovažujem sa za elektrikára

Ak zemiakovú, alebo z jabĺk, nie je isté, že ich okrajoval elektrikár, či?
kopretinka
04.09.14,13:06
-ako bývalej legende, a jedného z najvačších talentov, aké kedy boli na Porade inak chovať
:eek::eek::eek:
ty legenda........ja si pamätám iba tvoje vulgárne urážlivé "básničky" ,tvoje vychvaľovanie sa,že koľko si zarobil,v akej súťaži si čo vyhral,a tvoje opilecké reči,koľko si vyslopal..........
....na toto talent máš,to hej......:D
sito
04.09.14,13:08
:)

Veru, veru ...
panamaus
04.09.14,13:09
:)

Veru, veru ...

Ejha :D
sito
04.09.14,13:19
panamaus pavol
Ak by sa dalo, mohli by ste prosim vo vasich prispevkoch vynechavat tie prazdne riadky? Svinite tym diskusiu, neda sa to citat a v neposlednom rade to vyzera, ze nemate co povedat, ale aby to vyzeralo ze pisete vela tak tam date prazdne riadky. Pavol pozri sa napr na stranku osem. Ved su tam len Tvoje prispevky, tri na celej stranke a kazdy druhy riadok vynechaney, niekedy aj dva, aj tri. Vidi sa Ti to normalne?
Nuz a aby som zareagoval na Vase tzv prispevky. Iba jednoduche dve otazocky. Preco ten konfrontacny ton, preco je potrebne tak utocit ?
dobre sa niekto snaží, až ma myklo "čo som popísal", s tým nickom 54pavol to je niečo ako s tou falošnou stovkou čo platil v Rakúsku Galko podobá sa to podľa názvu ale hodnotu to nemá. Ozaj rozmýšľam ako smrteľník môže získať falošnú stovku
a, v bankomate,
b, v banke,
c, pri platbe v obchode vyššou a výdavok je stovka,
d, pri iných príjmoch v hotovosti bez kontroly pravosti , no ja som osobne iný príjem v hotovosti nad 100 naraz nemal
odpoveď za D je správna.

Kopec vecí sa stalo omylom, aj kopec vynálezov, pokroku, len nie všetkým bolo z toho do kroku, vpred, že?
sito
04.09.14,13:23
Prosím logickú odpoveď, dokáž, že ťa mínuskujú ženy.

Môže, ale musí mať za svedka, Riška? Ale nemusí to byť pravda, že?
sito
04.09.14,13:28
Jak to tu tak sledujem, tak Poradu by som už radšej zrušil- rady skoro žiadne, volakedy bolo pod otázkou vždy okolo 25 odpovedí, dneska tak 2..., a v oddychových témach sa riešia samé kekeciny, ešte že som už dávnejšie odišiel- lebo ten je proti tej, hentá proti tej, on proti tej, ona proti nemu, ono proti onej, ono proti onovi atď..., žiadna normálna debata...., samé kekeciny, smeti pre detiská...-rozpustime to tu a bude kľud...

ŠTB? Bez TEBE? :);)
misoft
04.09.14,13:28
Uf! Trikrát som si skontroloval adresný riadok, či som náhodou nedopatrením nevstúpil do Pokec.sk, alebo do ksichtoknihy..... toľko "milých" slov, ktoré sa tu nahromadilo..... ani desať tatroviek by nestačilo...

Tuším nie je dobrá konštelácia hviezd, planét, Slnka, temnej hmoty, sond na Marse a Voyagera 1....... Zabudol som na niečo?

Hej! Na Gliese436.....
sito
04.09.14,13:37
Uf! Trikrát som si skontroloval adresný riadok, či som náhodou nedopatrením nevstúpil do Pokec.sk, alebo do ksichtoknihy..... toľko "milých" slov, ktoré sa tu nahromadilo..... ani desať tatroviek by nestačilo...

Tuším nie je dobrá konštelácia hviezd, planét, Slnka, temnej hmoty, sond na Marse a Voyagera 1....... Zabudol som na niečo?

Hej! Na Gliese436.....

Mimozemčan je vraj tvor mimo Zeme? Tí, čo sú na Zemi, nemôžu byť mimo? Napríklad Inkvizícia ... A predsa sa točí ...
vlado 33
04.09.14,13:39
[QUOTE="korela"]Panamaus,
stránka sa volá síce OrgoNet, ale zaoberá sa mnohými témami ako vidno na jej boku, pozri si link, ktorý som priložila, ten nie je o orgonitoch. K tým sa teraz nevyjadrujem. Inak Česko má nimi pokryté svoje celé územie ako ochranu pred búrkami a veľkými dažďami, "odkláňajú" ich.
To som čítala niekedy možno na jar. Ešte by potrebovali niečo umiestniť aj u nás, aby to malo presah. Či je to účinné, spýtaj sa ich. Neviem ako sa vyrábajú, ale musia byť asi veľké.


Ejha :---



A tebe normálne nechali aj volebné právo?



PS

Vieš si predstaviť tie orgonitové kamienčoke, čo majú zo 20 deko

Keby ich mali aj milion, tak to je 200 ton = 15 náklaďákov



A vieš si predstaviť napatie/ prúd jediného blesku ?

A tebe kto dal právo tu niekoho hodnotiť? posratý buzerant!!![/QU

A to pises prave ty? Mal si byt uz davno vyluceny za to, co si predvadzal v teme o zachrame zvierat.Cedara vylucili, teba ponechali.

Načo sa zaregistroval na porade, aby tu niekoho provokoval?
Musím už niekedy zájsť do toho Prešova, máš rada kvety biele alebo žlté?
Hodíme reč o lepre.

Vidíš ako rýchlo si to rozmyslel? Zostal tu len smrad.
misoft
04.09.14,13:39
Mimozemčan je vraj tvor mimo Zeme? Tí, čo sú na Zemi, nemôžu byť mimo? Napríklad Inkvizícia ... A predsa sa točí .......a Zem je stredom vesmíru......
sito
04.09.14,14:08
Mimozemčan je vraj tvor mimo Zeme? Tí, čo sú na Zemi, nemôžu byť mimo? Napríklad Inkvizícia ... A predsa sa točí .......a Zem je stredom vesmíru......

A kde inde by mohla byť prdel, riť, plus, mínus? Však by nebolo do čoho ryť ..., že?
vlado 33
04.09.14,14:09
Ja viem, nebudem sa zapájať do Vašich žabo- myších vojen. Nemá to logiku, každý má iný názor. Prajem príjemné hádanie sa.
misoft
04.09.14,14:10
A kde inde by mohla byť prdel, riť, plus, mínus? Však by nebolo do čoho ryť ..., že?
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
sito
04.09.14,14:19
Ja viem, nebudem sa zapájať do Vašich žabo- myších vojen. Nemá to logiku, každý má iný názor. Prajem príjemné hádanie sa.

vlado, a má to logiku! TVOJU. Veď, čo ťa po myškách a žabkách, že? Hádaj ...

https://www.youtube.com/watch?v=5mq80tlRNsw

A že už sa tu tak často káva nepije, nie len káva ... :);)
vlado 33
04.09.14,14:25
Ja viem, nebudem sa zapájať do Vašich žabo- myších vojen. Nemá to logiku, každý má iný názor. Prajem príjemné hádanie sa.

vlado, a má to logiku! TVOJU. Veď, čo ťa po myškách a žabkách, že? Hádaj ...

https://www.youtube.com/watch?v=5mq80tlRNsw

A že už sa tu tak často káva nepije, nie len káva ... :);)
sito prepáč, mňa vynechaj.
sito
04.09.14,14:27
A kde inde by mohla byť prdel, riť, plus, mínus? Však by nebolo do čoho ryť ..., že?
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif

Dušan, a Ty sa od smiechu, váľaš nad naším stredom, či smerom v akom sme od stredu? Vo štvrtok, streda bola včera. Ak by mala byť v strede týždňa? Mala by byť vo štvrtok. Teda tesne vedľa. Jak tá jedľa, čo padla tesne vedľa.

?úrva, je to riadne zamotané, že? Zdravím ... :);)
sito
04.09.14,14:29
Ja viem, nebudem sa zapájať do Vašich žabo- myších vojen. Nemá to logiku, každý má iný názor. Prajem príjemné hádanie sa.

vlado, a má to logiku! TVOJU. Veď, čo ťa po myškách a žabkách, že? Hádaj ...

https://www.youtube.com/watch?v=5mq80tlRNsw

A že už sa tu tak často káva nepije, nie len káva ... :);)
sito prepáč, mňa vynechaj.

vlado, ja nie na teba som reagoval, na tvoju logiku ...
misoft
04.09.14,14:35
Dušan, a Ty sa od smiechu, váľaš nad naším stredom, či smerom v akom sme od stredu? Vo štvrtok, streda bola včera. Ak by mala byť v strede týždňa? Mala by byť vo štvrtok. Teda tesne vedľa. Jak tá jedľa, čo padla tesne vedľa.

?úrva, je to riadne zamotané, že? Zdravím ... :);)
Nad tvojim objasnením sa rehlím.... kúrňa.... šak si to zamotal horšie ako gordický uzol.....
lujza.j
04.09.14,14:41
Uf! Trikrát som si skontroloval adresný riadok, či som náhodou nedopatrením nevstúpil do Pokec.sk, alebo do ksichtoknihy..... toľko "milých" slov, ktoré sa tu nahromadilo..... ani desať tatroviek by nestačilo...

Tuším nie je dobrá konštelácia hviezd, planét, Slnka, temnej hmoty, sond na Marse a Voyagera 1....... Zabudol som na niečo?

Hej! Na Gliese436.....
alebo, že by ňáke cykly....aj mužské:D
http://www.zenskecykly.cz/o-mne
misoft
04.09.14,14:42
Pche! Cykly, cykly - to len vy stále cyklujete, my ideme priamo, potom nepriamo :D:D:D
buchač
04.09.14,14:46
Pche! Cykly, cykly - to len vy stále cyklujete, my ideme priamo, potom nepriamo :D:D:D

Aj ja cyklujem....

Do lesa a nazad.
Od huby k hube..od hríbu k hríbom.
Od stola k sušiacim sitám.

Už mi z toho cykluje v hlave....;)
sito
04.09.14,14:47
Dušan, a Ty sa od smiechu, váľaš nad naším stredom, či smerom v akom sme od stredu? Vo štvrtok, streda bola včera. Ak by mala byť v strede týždňa? Mala by byť vo štvrtok. Teda tesne vedľa. Jak tá jedľa, čo padla tesne vedľa.

?úrva, je to riadne zamotané, že? Zdravím ... :);)
Nad tvojim objasnením sa rehlím.... kúrňa.... šak si to zamotal horšie ako gordický uzol.....

Aaaa, však dnes je štvrtok, nie streda, teda stred týždňa. Potom to fakt nejak nesedí, ta streda v strede týždňa. Aha?! Nedeľa, v nedeľu sa nedela, nerobí. Preto to v šesťdesiatych rokoch nesedelo, a preto zrušili sobotu ako pracovný deň. Potom to už vychádzalo, pondelok, utorok, STREDA, štvrtok, piatok. Že si sa potešil, keď si v šiesty deň v týždni nemusel do školy, že, či nie?
Tweety
04.09.14,14:48
Dnes som sa pošmykla v lese na dreve obrastenom machom. Šmykla som sa rovno pred dubáčika. Tak ma to vlastne potešilo.
sito
04.09.14,14:49
Dnes som sa pošmykla v lese na dreve obrastenom machom. Šmykla som sa rovno pred dubáčika. Tak ma to vlastne potešilo.

A bol primeraný, tomu pádu?
lujza.j
04.09.14,14:51
misoft
04.09.14,14:53
No niektorí cyklujú :D najskôr rovno, potom mierne šikmo, prípadne vodorovne (ako ten včera, čo videl padať mŕtvolu do vody pri 6,5 promile....)
buchač
04.09.14,14:58
Dnes som sa pošmykla v lese na dreve obrastenom machom. Šmykla som sa rovno pred dubáčika. Tak ma to vlastne potešilo.

Kukni tu.......;)

Bolo že to radosti...
http://img.janforman.com/th/DSC00651p1vv.JPG (http://img.janforman.com/DSC00651p1vv.JPG)
taiko
04.09.14,15:00
Dnes som sa pošmykla v lese na dreve obrastenom machom. Šmykla som sa rovno pred dubáčika. Tak ma to vlastne potešilo.

Kukni tu.......;)

Bolo že to radosti...
http://img.janforman.com/th/DSC00651p1vv.JPG (http://img.janforman.com/DSC00651p1vv.JPG)
Kua to musel byt riadny, ked si si nan valasku vzal :D
alaya1
04.09.14,15:02
Taiko moj, ale ja nemozem sa do osusky sa balit, ja som tu hore bez:-) :-) :-)
misoft
04.09.14,15:04
Dnes som sa pošmykla v lese na dreve obrastenom machom. Šmykla som sa rovno pred dubáčika. Tak ma to vlastne potešilo.

Kukni tu.......;)

Bolo že to radosti...
http://img.janforman.com/th/DSC00651p1vv.JPG (http://img.janforman.com/DSC00651p1vv.JPG)
Kua to musel byt riadny, ked si si nan valasku vzal :D
No hej - to je ten statočný..... ostatné vzali nohu na klobúk a zdrhli.....
taiko
04.09.14,15:05
Dnes som sa pošmykla v lese na dreve obrastenom machom. Šmykla som sa rovno pred dubáčika. Tak ma to vlastne potešilo.

Kukni tu.......;)

Bolo že to radosti...
http://img.janforman.com/th/DSC00651p1vv.JPG (http://img.janforman.com/DSC00651p1vv.JPG)
Kua to musel byt riadny, ked si si nan valasku vzal :D
No hej - to je ten statočný..... ostatné vzali nohu na klobúk a zdrhli.....
:D:D:D:D len tento ostal a chcel sa bit
sito
04.09.14,15:06
chaloši viem, že cyklujete :---:D

http://ona.idnes.cz/muzi-maji-sve-dny-0et-/vztahy-sex.aspx?c=A120830_175431_vztahy-sex_job

lujza, Zemeguľa má tiež svoje cykly, ako Žena. A vraj každá akcia vyvoláva reakciu? Už len bicykluješ ..., však vieš ... :);)
taiko
04.09.14,15:08
chaloši viem, že cyklujete :---:D

http://ona.idnes.cz/muzi-maji-sve-dny-0et-/vztahy-sex.aspx?c=A120830_175431_vztahy-sex_job

lujza, Zemeguľa má tiež svoje cykly, ako Žena. A vraj každá akcia vyvoláva reakciu? Už len bicykluješ ..., však vieš ... :);)
bohatstvo sito, Ty co fajcis za matros. Nerozumiem Ti ano slovo nikdy :D:D. Ci to este dorast musim, ci ki fras ? :D U buchyho neviem medzi riadkami citat, ale Ty asi anti-riadky pouzivas :D:D
misoft
04.09.14,15:10
No hej - to je ten statočný..... ostatné vzali nohu na klobúk a zdrhli.....
:D:D:D:D len tento ostal a chcel sa bit[/QUOTE]
Šialenec - s buchym sa pasovať..... jasná samovražda rozplátkovaním a vysušením.....
taiko
04.09.14,15:11
No hej - to je ten statočný..... ostatné vzali nohu na klobúk a zdrhli.....
:D:D:D:D len tento ostal a chcel sa bit
Šialenec - s buchym sa pasovať..... jasná samovražda rozplátkovaním a vysušením.....
whuahahahahahaaa :D:D:D puknem
misoft
04.09.14,15:11
bohatstvo sito, Ty co fajcis za matros. Nerozumiem Ti ano slovo nikdy :D:D. Ci to este dorast musim, ci ki fras ? :D U buchyho neviem medzi riadkami citat, ale Ty asi anti-riadky pouzivas :D:D
Rozumieť nie je potrebné - stačí čítať. Neskôr dôjde...... nápad, idea, pivo, žena.....
sito
04.09.14,15:11
Taiko moj, ale ja nemozem sa do osusky sa balit, ja som tu hore bez:-) :-) :-)

Keď nie baliť, tak aj dole bez, už sa neoplatí ...
taiko
04.09.14,15:13
bohatstvo sito, Ty co fajcis za matros. Nerozumiem Ti ano slovo nikdy :D:D. Ci to este dorast musim, ci ki fras ? :D U buchyho neviem medzi riadkami citat, ale Ty asi anti-riadky pouzivas :D:D
Rozumieť nie je potrebné - stačí čítať. Neskôr dôjde...... nápad, idea, pivo, žena.....
som si aj myslel, ze na to som este nedorastol :)
Žabinka
04.09.14,15:13
jurko, jurko.. tieto tvoje hubo-hríbové provokácie..:D
Žabinka
04.09.14,15:15
ja sa snáď tohto roku do lesa poriadne ani nedostanem..:cool:
sito
04.09.14,15:19
chaloši viem, že cyklujete :---:D

http://ona.idnes.cz/muzi-maji-sve-dny-0et-/vztahy-sex.aspx?c=A120830_175431_vztahy-sex_job

lujza, Zemeguľa má tiež svoje cykly, ako Žena. A vraj každá akcia vyvoláva reakciu? Už len bicykluješ ..., však vieš ... :);)
bohatstvo sito, Ty co fajcis za matros. Nerozumiem Ti ano slovo nikdy :D:D. Ci to este dorast musim, ci ki fras ? :D U buchyho neviem medzi riadkami citat, ale Ty asi anti-riadky pouzivas :D:D



Veď hneď som si to, ako sito myslel. Len som čakal na tvoj súhlas, že nechápeš, nevieš, všetko ...



Nič si s toho nerob, žiadna diera vo svete, žiadne sito všetko nezachytí ... Ani radar ... Či? Či iný zisti, že je diera v sieti?
taiko
04.09.14,15:20
chaloši viem, že cyklujete :---:D

http://ona.idnes.cz/muzi-maji-sve-dny-0et-/vztahy-sex.aspx?c=A120830_175431_vztahy-sex_job

lujza, Zemeguľa má tiež svoje cykly, ako Žena. A vraj každá akcia vyvoláva reakciu? Už len bicykluješ ..., však vieš ... :);)
bohatstvo sito, Ty co fajcis za matros. Nerozumiem Ti ano slovo nikdy :D:D. Ci to este dorast musim, ci ki fras ? :D U buchyho neviem medzi riadkami citat, ale Ty asi anti-riadky pouzivas :D:D



Veď hneď som si to, ako sito myslel. Len som čakal na tvoj súhlas, že nechápeš, nevieš, všetko ...



Nič si s toho nerob, žiadna diera vo svete, žiadne sito všetko nezachytí ... Ani radar ... Či? Či iný zisti, že je diera v sieti?
idem sa zastrelit. Nic neviem a aj to co som sa naucil mi je na nic pri Tebe :D:D
misoft
04.09.14,15:21
ja sa snáď tohto roku do lesa poriadne ani nedostanem..:cool:
Pche!
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/eb/Selsky_les.JPG
Žabinka
04.09.14,15:21
chaloši viem, že cyklujete :---:D

http://ona.idnes.cz/muzi-maji-sve-dny-0et-/vztahy-sex.aspx?c=A120830_175431_vztahy-sex_job

lujza, Zemeguľa má tiež svoje cykly, ako Žena. A vraj každá akcia vyvoláva reakciu? Už len bicykluješ ..., však vieš ... :);)
bohatstvo sito, Ty co fajcis za matros. Nerozumiem Ti ano slovo nikdy :D:D. Ci to este dorast musim, ci ki fras ? :D U buchyho neviem medzi riadkami citat, ale Ty asi anti-riadky pouzivas :D:D



Veď hneď som si to, ako sito myslel. Len som čakal na tvoj súhlas, že nechápeš, nevieš, všetko ...



Nič si s toho nerob, žiadna diera vo svete, žiadne sito všetko nezachytí ... Ani radar ... Či? Či iný zisti, že je diera v sieti?
idem sa zastrelit. Nic neviem a aj to co som sa naucil mi je na nic pri Tebe :D:D
ja na to len :D:D:D
Žabinka
04.09.14,15:22
ja sa snáď tohto roku do lesa poriadne ani nedostanem..:cool:
Pche!
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/eb/Selsky_les.JPG
no pekný lesík.. ďakujem aspoň za foto..
misoft
04.09.14,15:23
idem sa zastrelit. Nic neviem a aj to co som sa naucil mi je na nic pri Tebe :D:D
Škoda náboja!
Vedieť nemusíš - zbytočné..... prečítaj.... zasmej sa...... a čakaj ďalšie....
taiko
04.09.14,15:23
ja sa snáď tohto roku do lesa poriadne ani nedostanem..:cool:
Pche!
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/eb/Selsky_les.JPG
kokso Tebe ide dnes whuahahaha :D
Tweety
04.09.14,15:24
Dnes som sa pošmykla v lese na dreve obrastenom machom. Šmykla som sa rovno pred dubáčika. Tak ma to vlastne potešilo.

Kukni tu.......;)

Bolo že to radosti...
http://img.janforman.com/th/DSC00651p1vv.JPG (http://img.janforman.com/DSC00651p1vv.JPG)
Musím priznať, že ten môj bol o trocha menší.
sito
04.09.14,15:24
chaloši viem, že cyklujete :---:D

http://ona.idnes.cz/muzi-maji-sve-dny-0et-/vztahy-sex.aspx?c=A120830_175431_vztahy-sex_job

lujza, Zemeguľa má tiež svoje cykly, ako Žena. A vraj každá akcia vyvoláva reakciu? Už len bicykluješ ..., však vieš ... :);)
bohatstvo sito, Ty co fajcis za matros. Nerozumiem Ti ano slovo nikdy :D:D. Ci to este dorast musim, ci ki fras ? :D U buchyho neviem medzi riadkami citat, ale Ty asi anti-riadky pouzivas :D:D



Veď hneď som si to, ako sito myslel. Len som čakal na tvoj súhlas, že nechápeš, nevieš, všetko ...



Nič si s toho nerob, žiadna diera vo svete, žiadne sito všetko nezachytí ... Ani radar ... Či? Či iný zisti, že je diera v sieti?
idem sa zastrelit. Nic neviem a aj to co som sa naucil mi je na nic pri Tebe :D:D

Vieš taiko, netajím sa tým, ale počul som, že prvý výstrel treba do vzduchu. Škoda ťa, ale ak minieš, trafil si, či si sa?
misoft
04.09.14,15:24
Musím priznať, že ten môj bol o trocha menší.
.....ale tiež bol taký "statočný"...... :D:D:D
taiko
04.09.14,15:24
idem sa zastrelit. Nic neviem a aj to co som sa naucil mi je na nic pri Tebe :D:D
Škoda náboja!
Vedieť nemusíš - zbytočné..... prečítaj.... zasmej sa...... a čakaj ďalšie....
ale ja som taky jeliman, co narobim ked musim vsetkemu rozumiet :D
taiko
04.09.14,15:25
Dnes som sa pošmykla v lese na dreve obrastenom machom. Šmykla som sa rovno pred dubáčika. Tak ma to vlastne potešilo.

Kukni tu.......;)

Bolo že to radosti...
http://img.janforman.com/th/DSC00651p1vv.JPG (http://img.janforman.com/DSC00651p1vv.JPG)
Musím priznať, že ten môj bol o trocha menší.
nieeee, to len tam je obrovska sekera odfotena a obrovsky nozik :D
misoft
04.09.14,15:27
idem sa zastrelit. Nic neviem a aj to co som sa naucil mi je na nic pri Tebe :D:D
Škoda náboja!
Vedieť nemusíš - zbytočné..... prečítaj.... zasmej sa...... a čakaj ďalšie....
ale ja som taky jeliman, co narobim ked musim vsetkemu rozumiet :D
...ti dr*e? To chceš byť potom
http://img.aktuality.sk/stories/NAJNOVSIE_FOTKY/OSOBNOSTI/KULTURA/FILM/megamozog_animovany_film_net_10_4.jpg
taiko
04.09.14,15:27
idem sa zastrelit. Nic neviem a aj to co som sa naucil mi je na nic pri Tebe :D:D
Škoda náboja!
Vedieť nemusíš - zbytočné..... prečítaj.... zasmej sa...... a čakaj ďalšie....
ale ja som taky jeliman, co narobim ked musim vsetkemu rozumiet :D
...ti dr*e? To chceš byť potom
http://img.aktuality.sk/stories/NAJNOVSIE_FOTKY/OSOBNOSTI/KULTURA/FILM/megamozog_animovany_film_net_10_4.jpg
kokso idem het bo mi branicu potrhaaaaaaa :D:D:D
misoft
04.09.14,15:29
kokso idem het bo mi branicu potrhaaaaaaa :D:D:D
Na!
http://www.adamsport.eu/images/rusk%C3%A1-baranica-max-fuch.jpg
Žabinka
04.09.14,15:29
idem sa zastrelit. Nic neviem a aj to co som sa naucil mi je na nic pri Tebe :D:D
Škoda náboja!
Vedieť nemusíš - zbytočné..... prečítaj.... zasmej sa...... a čakaj ďalšie....
ale ja som taky jeliman, co narobim ked musim vsetkemu rozumiet :D
...ti dr*e? To chceš byť potom
http://img.aktuality.sk/stories/NAJNOVSIE_FOTKY/OSOBNOSTI/KULTURA/FILM/megamozog_animovany_film_net_10_4.jpg
kokso idem het bo mi branicu potrhaaaaaaa :D:D:D
a toto čo za fešáčisko..
taiko
04.09.14,15:29
idem sa zastrelit. Nic neviem a aj to co som sa naucil mi je na nic pri Tebe :D:D
Škoda náboja!
Vedieť nemusíš - zbytočné..... prečítaj.... zasmej sa...... a čakaj ďalšie....
ale ja som taky jeliman, co narobim ked musim vsetkemu rozumiet :D
...ti dr*e? To chceš byť potom
http://img.aktuality.sk/stories/NAJNOVSIE_FOTKY/OSOBNOSTI/KULTURA/FILM/megamozog_animovany_film_net_10_4.jpg
kokso idem het bo mi branicu potrhaaaaaaa :D:D:D
a toto čo za fešáčisko..
to mi misoft nasiel ako budem vyzerat, ked budem vsetkemu rozumiet :D:D:D
misoft
04.09.14,15:30
Nepoznáš? No predsa Megamozog (Megabrain).
taiko
04.09.14,15:30
kokso idem het bo mi branicu potrhaaaaaaa :D:D:D
Na!
http://www.adamsport.eu/images/rusk%C3%A1-baranica-max-fuch.jpg
whuahuahauhauhauhauhauhauhaaaaaaahuahuhahua