Jurino
23.09.14,00:35
Prosím vás o radu. Od roku 2000 pracujem vo firme, s ktorou sa spojila roku 2010 iná zahraničná firma. V tejto firme pracujem dodnes ako zamestnanec na TPP, s tým, že pôvodný názov našej firmy zanikol a ostal len názov novej zahraničnej firmy. Pred mesiacom mi zamestnávateľ dal na vedomie, že slovenskú pobočku firmy ruší a že mi ponúka miesto v zahraničí, alebo druhá možnosť, môžem dať výpoveď a on sa prihovorí za moje dobré referencie. Mám obavy, že odstupné nedostanem, keďže viem, že mal môj súčasný zamestávateľ problémy s platbami a nájmom na SK pobočke. Ako mám zareagovať pri výpovedi, resp. ako podchytiť výpoveď, aby som nárok na odstupné neanuloval?
ivka70
23.09.14,05:34
Zamestnavatel ti moze dat vypoved len zo zakonom definovanych dovodov.
Ak dovodom vypovede bude zrusenie prevadzky, narok na odstupne mat budes.
veronikasad
23.09.14,06:22
Aké miesto výkonu práce máš v pracovnej zmluve ?
Jurino
23.09.14,18:52
Miesto výkonu práce mám zadefinované v zmluve a je to súčasné miesto výkonu práce. Ak by som mal zmeniť súčasné miesto práce, tak by to bolo len po vzájomnej dohode, malo by to byť potom zaznamenané aj v pracovnej zmluve? Pravdepodobne však bude táto zmena pre mňa neprípustná, keďže by mi vznikli ďalšie nemalé náklady spojené s výkonom práce.
Jurino
23.09.14,18:55
Nárok vznikne automaticky zo zákona, alebo bude tento nárok musieť byť zakotvený vo výpovednej zmluve? Ak by som podpísal zmluvu vo formulácií, že dávam výpoveď dobrovoľne, tak asi strácam nárok na odstupné, že?
ivka70
24.09.14,04:52
Narok vznikne automaticky, ak pojde o vypoved, ku ktorej Zakonnik prace definuje narok na odstupne. pozri si paragraf 76 Zakonnika prace.
veronikasad
24.09.14,05:06
Ano, je to možné len obojstranne podpísaným dodatkom k pracovnej zmluve. Ak so zmenou miesta výkonu práce nesúhlasíš, zamestnávatel by ti mal dať výpoveď v zmysle § 63 odst. 1 písm. b) - s nárokom na odstupné