23denyy
05.10.14,17:07
Dobrý deň.Moja otázka sa týka nášho "rodinného" zubára.Mamka pri ňom odpracovala skoro 20 rokov no pre iste nedorozumenia skončila pracovný pomer pred pár mesiacmi samozrejme na podnet pána zubára.O to nejde .Ale o to že tento týždeň bola sestra u toho istého zubára na ošetrenie a odmietol ju s tým že sú v meste aj iný zubári a dal jej do obálky karty všetkých rodinných príslušnikov-14 ľudí.Vyradil nás z evidencie bez jediného slova a upozornenia.Má na to právo?Samozrejme že z jeho strany ide o pomstu no nechápem prečo to rieši takto.Kam sa mám obrátiť?Sestra už dala podnet na Úrad pre dohľad nad zdr.starostlivosťou.Ďakujem
Katy a R
05.10.14,15:38
Aj keď je to veľmi "zvláštny" postup - ver, že ten zubár si to určite bude vedieť zdôvodniť. (dôvody sa vždy nájdu - zubári majú veľa pacientov)
Ale ak naozaj ide o pomstu:confused: (nepoznáme situáciu, tak ťažko riešiť) - tak ja by som od neho utekala kade ľahšie. chceš si sebe aj svojim deťom dať uňho robiť zuby aj naďalej :confused:
23denyy
05.10.14,15:50
Veď samozrejme že po tomto sa budem od neho držať čo najďalej.Len som chcela vedieť či týmto postupom to mohol spraviť.Ja sa mu nechcem ani odplatiť ani nič podobné.
jelalim
05.10.14,15:56
Osobne by som nikdy nesiel ku zubarovi ktorom viem, ze ma nechce. Nech je ten dovod akykolvek.
BXLmiami
05.10.14,17:01
Má na to právo.Zubár aj obvodný či detský nesmie odmietnuť len ľudí zo svojho obvodu.Výnimka je,ak sa cíti zaujatý a nevie byť k danej osobe nestranný-neviempresnú definíciu.
23denyy
05.10.14,17:03
No to je to že on je zaujatý...