Zavrieť

Porady

Má na to zubár právo?

Dobrý deň.Moja otázka sa týka nášho "rodinného" zubára.Mamka pri ňom odpracovala skoro 20 rokov no pre iste nedorozumenia skončila pracovný pomer pred pár mesiacmi samozrejme na podnet pána zubára.O to nejde .Ale o to že tento týždeň bola sestra u toho istého zubára na ošetrenie a odmietol ju s tým že sú v meste aj iný zubári a dal jej do obálky karty všetkých rodinných príslušnikov-14 ľudí.Vyradil nás z evidencie bez jediného slova a upozornenia.Má na to právo?Samozrejme že z jeho strany ide o pomstu no nechápem prečo to rieši takto.Kam sa mám obrátiť?Sestra už dala podnet na Úrad pre dohľad nad zdr.starostlivosťou.Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Osobne by som nikdy nesiel ku zubarovi ktorom viem, ze ma nechce. Nech je ten dovod akykolvek.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Aj keď je to veľmi "zvláštny" postup - ver, že ten zubár si to určite bude vedieť zdôvodniť. (dôvody sa vždy nájdu - zubári majú veľa pacientov)
    Ale ak naozaj ide o pomstu (nepoznáme situáciu, tak ťažko riešiť) - tak ja by som od neho utekala kade ľahšie. chceš si sebe aj svojim deťom dať uňho robiť zuby aj naďalej
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    23denyy Veď samozrejme že po tomto sa budem od neho držať čo najďalej.Len som chcela vedieť či týmto postupom to mohol spraviť.Ja sa mu nechcem ani odplatiť ani nič podobné.
    BXLmiami Má na to právo.Zubár aj obvodný či detský nesmie odmietnuť len ľudí zo svojho obvodu.Výnimka je,ak sa cíti zaujatý a nevie byť k danej osobe nestranný-neviempresnú definíciu.
    23denyy No to je to že on je zaujatý...
      zbaliť
    kopretinka 05.10.14 15:26 priradil do Porady

    Má na to zubár právo?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.