andrea3005
11.10.14,14:28
Prosim o radu, mam vyrazky po chrbte a chcem radu, ako sa ich zbavim, bola som uz pri viacerych lekaroch no ziaden mi nepomohol tak chcem vyskusat samoliecbu...
Mila123
11.10.14,12:48
Prosim o radu, mam vyrazky po chrbte a chcem radu, ako sa ich zbavim, bola som uz pri viacerych lekaroch no ziaden mi nepomohol tak chcem vyskusat samoliecbu...
alergia? akné? štípance? alebo z čoho to máš?
andrea3005
11.10.14,12:54
to je prave to co neviem, ale miestami su to az vredy, z ktorych mam jazvy, citala som rozne diskusie co pomaha no vyskusala som uz hocico, mate skusenost s tee tree olejom, citala som ze pomaha
kopretinka
11.10.14,12:56
to ani lekári nezistili,o čo sa jedná? :eek:
vyrážky a vredy je rozdiel....
andrea3005
11.10.14,13:03
lekari mi predpisovali kde ake masticky a hluposti, ktore mi nepomohli len ma stali vela penazi, vzdy mi povedali ze to nemam v zlom stadiu a ze su aj horsi, no mne sa to castokrat zapali a mam cerveny cely chrbat, po case som sa vzdala a prestala k nim chodit, ked som chcela aby mi predpisali antibiotika Zinerit sa tusim volaju tak mi povedali ze ich musi poistovna preplacat a mozu ich davat len pacientom s vaznejsim ochorenim, tak si chcem skusit pomoct sama
Mila123
11.10.14,13:04
to je prave to co neviem, ale miestami su to az vredy, z ktorych mam jazvy, citala som rozne diskusie co pomaha no vyskusala som uz hocico, mate skusenost s tee tree olejom, citala som ze pomaha
koľko máš rokov? ako dlho trvajú ťažkosti? odkiaľ si?
andrea3005
11.10.14,13:07
21, uz par rokov
lujza.j
11.10.14,13:12
andrea3005
11.10.14,13:19
dakujeem :-)
kopretinka
11.10.14,13:19
Mila123
11.10.14,13:26
21, uz par rokov
do Svidníka máš ďaleko? chceš pomôcť ale neodpovedáš.....
andrea3005
11.10.14,15:02
skusim dakujem, do Svidnika mam daleko len neviem preco ta otazka
sosak
11.10.14,15:29
Podľa môjho názoru, mastičky a olejčeky len potláčajú uvedené ťažkosti, skôr by som sa zameral na príčinu. Možno máš nejaký chronický zápal, o ktorom ani nevieš. Problémom môžu byť chronicky zapálené, hnisavé mandle, v tomto prípade sa odporúča ich vybrať. Choď svojmu lekárovi a požiadaj ho, aby ti pomohol riešiť tvoj problém, ktorý nemusí byť kozmetický, aby ťa poslal na vyšetrenie mandlí, a na ďaľšie vyšetrenia, aby sa zistil skrytý zápal.
arizona
11.10.14,17:19
Ak si vylucil akne,tak bolave vredy moze sposobovat problem s krvou.

Pozoruj sa kedy ti tie vredy nabehnu vo vascom mnozprostredi to to byva aj z chladu,potu,alebo ak sa zdrziavas v prasnom prostredi.
To si musis sam odsledovat, co ti skodi. Mozno aj nejake potraviny,cokolada,orechy, mastne jedla,ci nieco ine.

V lekarni dostat specialne mydla,alebo pouzivaj detske ,nedrazdive. Vyhybaj sa beznej kozmetike.

Mozno treba aj zmenit stravovanie a viac sa pohybovat na cerstvom vzduchu...
Estetic
15.10.14,10:15
Základom je diagnoza,od tej sa odvíja liečba.Pokiaľ dg nenapíšeš,nemôžem sa vyjadriť.
korela
15.10.14,14:55
Nevyplaš sa, ale ja by som v dnešnej dobe odporúčala v prvom rade vylúčiť celiakiu. Tá dg má tak nevyspytateľné prejavy, že sa na ňu prichádza väčšinou veľmi neskoro. Práve minule som niekde čítala o žene okolo 50-tky, prejavy kolovali po celom tele, i vredom na zadnom svale, inak všestranná žena, športovo založená, trpela roky, a nikto jej nevedel pomôcť.
Táto dg je čoraz rozšírenejšia v ktorejkoľvek vekovej skupine. Skús najprv vyšetrenie z krvi, potom možno potvrdí dg gastroenterológ. Ak by išlo náhodou o ňu, vždy je lepšie ju zachytiť skôr ako neskoro. Napácha menej škody na iných orgánoch. A keby ti ju nepotvrdili, potom skús vyradiť, ale poctivo lepok. Ale až po vyšetreniach, nie naopak!!! Uvidíš, či tvoje prejavy ustúpia.
korela
15.10.14,15:01
skusim dakujem, do Svidnika mam daleko len neviem preco ta otazka
Určite nebola položená bezdôvodne. Možno je vo Svidníku človek, ktorý by ti vedel pomôcť.
guliverius
15.10.14,17:06
Daj do google MMS.
Prečítaj si o tom.Určite pomože.
buchač
15.10.14,17:42
Daj do google MMS.
Prečítaj si o tom.Určite pomože.

Tebe pomohlo ?
Odstránilo vyrážku na krku ?
kukučka
15.10.14,19:13
Daj do google MMS.
Prečítaj si o tom.Určite pomože.

Tebe pomohlo ?
Odstránilo vyrážku na krku ?

Možno pomôže, pomohlo tisícom ľudí po celom svete, nečítal si?
buchač
15.10.14,19:22
Daj do google MMS.
Prečítaj si o tom.Určite pomože.

Tebe pomohlo ?
Odstránilo vyrážku na krku ?

Možno pomôže, pomohlo tisícom ľudí po celom svete, nečítal si?

Čítanie a dôkazy sú dve rozdielne aspekty.

Ja proste neverím tomuto zázraku...
Pozri na link, na jeho pravú stranu, kde sú tie choroby, na ktoré účinkujú tie kvapky.
http://www.kvapkymms.sk/Choroby_a_MMS.html

Také niečo proste nemôže existovať v dnešnej dobe...ešte veru nie.
kukučka
15.10.14,20:03
1. mimotemy 2. Môže a funguje 3. tvoj problém, že si neveriaci Tomáš 4.stačí vyskúšať 5. už si to tu stokrát písal, nie? ;) :D
buchač
15.10.14,20:20
1. mimotemy 2. Môže a funguje 3. tvoj problém, že si neveriaci Tomáš 4.stačí vyskúšať 5. už si to tu stokrát písal, nie? ;) :D

1. K téme 2. Nie vždy a nie stále a nie u každého 3. Nie iba ja, takých ako ja oveľa viac, ako veriacich Tomášov 4. Nech si skúša, kto len chce, ja nemienim 5. Napíšem aj po 101 krát....či ? ;)