Zavrieť

Porady

Vyrážky na chrbte

Asi pred dvomi týždňami sa mi vyhodili vyrážky na chrbte. Neviem prísť na to od čoho, nikdy predtým som to nemala. Už som si skúšala urobiť aj peeling, ale nepomohlo to. Vie mi niekto poradiť čo s tým? Práve teraz keď je ešte teplučko a ja si nemôžem obliecť nič na ramienka, lebo to mám aj na ramenách.
Usporiadat
Mr.BlendeR Mr.BlendeR

Mr.BlendeR je offline (nepripojený) Mr.BlendeR

0 0
Mr.BlendeR Mr.BlendeR

Mr.BlendeR je offline (nepripojený) Mr.BlendeR

dam ti urcite vediet dakujem moc
0 0
pomooc pomooc

pomooc je offline (nepripojený) pomooc

pridávam sa k zúfalcom ... vyhadzana tvar najma lica pri usiach a krku, ramena, dekolt od 10000malych upchatych porikov po take hnisave bobule na ramenach ... ide leto a vyzeram ako .... dufam ze more slnko mi ten hnus vypalia, lebo pletove vody s alkoholom, pravidelne cistenie pleti u kozmeticky, kozna - eryfluid, zineryt, duac gel,viaderm,dermabion, skinoren, vichy,sirove mydlo, acnemycin nepomahajuuuu ! ... kozmeticka povedala ze to mozu byt potnicky lebo som aj chodila do solarka, ale pochybujem nic sa nezmenilo ked som tam uz par mesiacov nebola ..... kristeee co robit ? neviem ci mi mozte helfnut, no ... dokonca nosim aj kontaktne sosovky takze roaccutane nemozem, pretoze vysusuje sliznicu oci .... uvazujem aj nad laserom ... áách neviem ci sa mi niekto z vas ozve, alebo poradi lebo sama neviem co chcem ... iba *ebaky nechcem ... HEEELP
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Neviem aky vztah mate k babskej medicine, ale ja na zapalove procesy na pokozke uz roky pouzivam jediny liek a to v domacej palenke - vinovici namocene cerstve kvety nechtika, teraz bude kvitnut, je to take zlte slniecko. Dam do flase co najviac kvetov a zalejem primerane palenkou, necham 2-3 tyzdne stat a zlejem cez sitko a este kvety aj vyzmykam, je to uz na pouzitie. Touto tekutinou skuste cistit pokozku. Este by som odporucala aj s rozumom uzivane solarium a trochu precistit organizmus.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
a aké sú to vyrážky?
0 0
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
Skúste na vyrážky, rôzne malé poranenia natierať výťažok z kamiliek s názvom "Chamomilla". Dostať kúpiť v lekárni. Rokmi vyskúšané spoľahlivo funguje.
0 0
pomooc pomooc

pomooc je offline (nepripojený) pomooc

velmi vela malych upchatych ciernych a bielych bodiek na dekolte ... a na ramenach zapalene hrcky, ktore bolia ... viete nejako poradit ? dakujem ....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
pomooc Pozri príspevok
velmi vela malych upchatych ciernych a bielych bodiek na dekolte ... a na ramenach zapalene hrcky, ktore bolia ... viete nejako poradit ? dakujem ....
a vytláčať to ide?lebo niekedy to vie pomôcť. a ak nie treba ísť dermatológovi
0 0
Zrazeninka Zrazeninka

Zrazeninka je offline (nepripojený) Zrazeninka

Mr.BlendeR Pozri príspevok
No tak Kika16 mamicka to je pekne ((: No lenze mne nepomoze urcite ani ta Lekarka kozna...Pochibujem sak ja sa tam HAMBIM IST..normalne hambim ist za frajerkou vizliect sa pred nou a ist s nou do postele..alebo na kupalisko..a povedat jej pravdu???Nemam na to odvahu..nedokazem to..Sak je to troska lepsie... ale este to neni dobre...mam toho plne chrbat krista...a troska aj hrud..a fakt mi to leze tototalne na nervi..a tusim aj nejake jazvy na hrudy..ale t ocasom zmyzne pri opalovani a takom natierany..som pocul..ale sak co mam spravit..ja sa bojim..ja som 3x chcel sa zabit.. nerobim si srandu ludia...sak toot je premna moc..kazdy vecer sa pitam PRECO PRAVE JA..preco...? co som zle spravil... chcem sa toho zbavit..porad mi nejake veci z lekarne..co najdem... alebo kupim zacnem tim a do mesiaca ak to nepomoze pojdem tej koznej..volako to zvladnem..sak uz aj na rukach to mam pomaly..no tak na pleciach..ale tvar mam cisu..nechapem tomu..sak to iste maju ja 3 kamarati.. dufam ze som to od nich nechitil alebo co..chce sa toho zbavit dam aj 20 tisic..cely dom setko len abi som sa toho zbavil
Mr.BlendeR, mňa trápi rovnaký problém Začalo to z ničoho-nič niekedy v puberte. A aj ja sa za to strašne hanbím, ale už som sa rozhodla, že sa dám dokopy, tak som plná odhodlania. Dúfam, že mi to vydrží Ako pozerám, príspevky sú už dosť staré, ale by ma zaujímalo - zabralo ti niečo? Vďaka za odpoveď
0 0
numerouno numerouno

numerouno je offline (nepripojený) numerouno

Vsetko je to len vonkajsi prejav nezdraveho zivotneho stylu, bud dlhodobeho alebo kratkodobeho ak by ste chceli vediet viac a pozant definityvne riesenie tak mi napiste na vladimirkontul ZAVINAC gmail.com sam som tento problem mal niekolko rokov a nezaberali ani antibiotika predpisane dermatologickou.
0 0
gabriska gabriska

gabriska je offline (nepripojený) gabriska

Podla mna to moze mat aj hormonalnu pricinu, mozno by boli vhodne aj nejake specialne vysetrenia...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

numerouno Pozri príspevok
Vsetko je to len vonkajsi prejav nezdraveho zivotneho stylu, bud dlhodobeho alebo kratkodobeho ak by ste chceli vediet viac a pozant definityvne riesenie tak mi napiste na vladimirkontul ZAVINAC gmail.com sam som tento problem mal niekolko rokov a nezaberali ani antibiotika predpisane dermatologickou.
reagoval si na tému, ktorá bola "aktívna" 11/2009, a to čo je reklama, neviem či vieš, ale tu si radíme verejne.
2 0
numerouno numerouno

numerouno je offline (nepripojený) numerouno

Jedna sa o to, ze cely traviaci system, predovsetkym creva su nadmieru zanesene toxinmi a telo to nevie vylucit beznym sposobom tak to vylucuje cez pokozku co sposobuje neprijemne zapalene vyrazky. Viem odporucit produkty, ktore nechcem reklamovat na fore tak ak niekto chce definityvne riesenie tak paci sa moj mail. vladimirkontul zavinac gmail.com
0 0
numerouno numerouno

numerouno je offline (nepripojený) numerouno

Pomozu aj cistiace caje a ine detox pripravky, avsak s velkym mnozstvom vody. Najskor nastane zhorsenie, co je prva faza liecenia lebo roxiny sa zacinajun uvolnovat a odplavovat. Bezne dostupne produkty sa vsak kvalitativne nedotahuju na produkty, s ktorymi pracujem. Je to na vas, drzim palce
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať