Anika61
12.01.15,14:21
Všetci operátori sú zdierači...keď neobabrú tu, obabrú tam....;)
Tri krat mi orazovi volali v priebehu tyzdna-ci som spokojna,ako som spokojna od1do3:D:eek:,tak som na treti raz povedala,ze ma otravuju-tak nevolaju,posielaju sms:(
misoft
12.01.15,13:53
Nuž aj mňa oranžoví otravovali a pritom som u iných. Keď to už presiahlo únosnú mieru - tak som nabehol do ich pobočky a riadne som ich tam z3,14oval.
trisestri
12.01.15,14:03
ta nebudte orangeovy ale sa omandarinkujte:D:D:D
verkaz
12.01.15,15:12
ja som už skúsila všetkých u nás dostupných a je jeden ako druhý (keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú)
misoft
12.01.15,15:59
Našťastie - ten "môj" ma ešte ani raz neotravoval. Zato oranžoví a fialoví - len otravovali a otravovali. S týmito som si to vybavil osobne, s týmito po telefóne - pohrozil som im súdom....

Zatiaľ je kľud....
buchač
12.01.15,16:20
Noooo...a že vraj zákony platia pre každého...


Syn exprezidenta Gašparoviča môže dostavať nelegálnu vilu
Syn exprezidenta sa rozhodol postaviť rodinný dom v bratislavskom Starom Meste. Informovala o tom televízia Markíza na svojom webe a upozornila, že plot je väčší o 300, rozloha o 20 a výška o 30 percent.
...
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/342053-syn-exprezidenta-gasparovica-moze-dostavat-nelegalnu-vilu/

...a potom aby jeden bol slušný ?
Veď je to špinavosť prvého rangu...nejaký mladý gašparko si robí, čo chce a to len preto, že je synom starého uja ?
Kua, jak v poslednej banánovej republike ...

No neviem, neviem...za henten príspevok som dostal nesúhlasné ...

No mne je to síce v podstate úplne jedno, každý máme svoj názor.
Lebo nie jedna téma na Porade sa takýmito problémami zaoberala, zaoberá a aj bude zaoberať...LEBO zákony SR takéto niečo dovoľujú !!!

Ale rád by som videl tých dotyčných-nesúhlasných s tou informačnou správou, že ako by sa tvárili, ak by sa to ich týkalo.
Že v susedstve by im vyrástlo to alebo ono...a na konkrétnosti-špecifikácii nezáleží. Či by išlo o dom, plot, strom, stajne..

HLAVNE, aby im to tam vyrástlo...ja v tej mojej dobrosrdečnosti dokonca takýmto exotom takéto skúsenosti s čiernymi stavbami v ich susedstve aj PRAJEM...a čím väčšie a vyššie postaveného úradníka alebo podnikateľa za suseda, tým lepšie.
misoft
12.01.15,16:25
To by vyskakovali ako tajtrlíci, všade by vypisovali, aká nespravodlivosť sa im stala.

P.S. I ja im prajem, aby v ich blízkosti vyrástla nejaká menšia čierna stavbička (veľkosti Talapkovko "paláca")
pavol54
12.01.15,16:42
Všetci operátori sú zdierači...keď neobabrú tu, obabrú tam....;)
a banky na nás zarobili "len" 552 miliónov €
misoft
12.01.15,16:43
a banky na nás zarobili "len" 552 miliónov €

................... normál .............................:D:D:D
pmajap
12.01.15,17:17
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
..asi sa podelil:D
http://www.cas.sk/clanok/304756/uniklo-video-z-plesu-v-opere-toto-vystupenie-nemal-nikto-vidiet.html
misoft
12.01.15,17:19
Nuž - nie sranda:
http://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/342141-vazna-dopravna-nehoda-zablokovala-severny-tah-do-ceska/
Vraj - český vodič zachytil osobák, stiahlo ho do protismeru a naplno napálil do druhého kamiónu. Jeho vodič neprežil....
misoft
12.01.15,17:23
..asi sa podelil:D
http://www.cas.sk/clanok/304756/uniklo-video-z-plesu-v-opere-toto-vystupenie-nemal-nikto-vidiet.html
No zbohom.....:eek:

Tá sa musí do každej riti vopchať....
pmajap
12.01.15,17:31
Chcela to dostať na pravú mieru, veď všade píšu, že zaspievala len na hokeji:D
buchač
12.01.15,17:32
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
..asi sa podelil:D
http://www.cas.sk/clanok/304756/uniklo-video-z-plesu-v-opere-toto-vystupenie-nemal-nikto-vidiet.html

P t P .... ;)
Ak by náhodou niekto nerozumel, tak
3,14 ...ta ...3,14

Diskusia k článku je v podstate nádherne jednotná. :)
Ešte keby taká jednota vo voľbách bola a ľudia nevolili jedného KtK..(význam je obdoba PtP)...;) :D
misoft
12.01.15,17:33
A máme tu opäť jedného, čo sem hádže jednu a tú istú tému - už 3x. O Rapid Life. Bol už slušne upozornený, takže nasledoval radikálny krok!
misoft
12.01.15,17:35
Ešte keby taká jednota vo voľbách bola a ľudia nevolili jedného KtK..(význam je obdoba PtP)...;) :D
...a ešte CHtCH, ČtČ... :D
buchač
12.01.15,17:53
A máme tu opäť jedného, čo sem hádže jednu a tú istú tému - už 3x. O Rapid Life. Bol už slušne upozornený, takže nasledoval radikálny krok!

Čo už s radikálom ?
Len prečo nebol onehdá taký radikálny a neodmietol ten Radiator Life ?
Odpoviem si sám :

" Lebo bol radikálne lakomý, nenažratý, chamtivý chrťák ! "

Nasrať takým do rúk a nepustiť tri dni k vode.
Na takúto tému s podobným "problémom" sa zásadne nebavím...
misoft
12.01.15,17:59
Hlášení bylo podáno..... :D
Peggynka
12.01.15,18:08
Noooo...a že vraj zákony platia pre každého...


Syn exprezidenta Gašparoviča môže dostavať nelegálnu vilu
Syn exprezidenta sa rozhodol postaviť rodinný dom v bratislavskom Starom Meste. Informovala o tom televízia Markíza na svojom webe a upozornila, že plot je väčší o 300, rozloha o 20 a výška o 30 percent.
...
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/342053-syn-exprezidenta-gasparovica-moze-dostavat-nelegalnu-vilu/

...a potom aby jeden bol slušný ?
Veď je to špinavosť prvého rangu...nejaký mladý gašparko si robí, čo chce a to len preto, že je synom starého uja ?
Kua, jak v poslednej banánovej republike ...
HLAVNE, aby im to tam vyrástlo...ja v tej mojej dobrosrdečnosti dokonca takýmto exotom takéto skúsenosti s čiernymi stavbami v ich susedstve aj PRAJEM...a čím väčšie a vyššie postaveného úradníka alebo podnikateľa za suseda, tým lepšie.

Joj,aký si "dobrosrdečný" :D To ja by som im dopriala Dobrovodského susedov :eek: ty,ty jeden... lakomec :)
buchač
12.01.15,18:17
Noooo...a že vraj zákony platia pre každého...


Syn exprezidenta Gašparoviča môže dostavať nelegálnu vilu
Syn exprezidenta sa rozhodol postaviť rodinný dom v bratislavskom Starom Meste. Informovala o tom televízia Markíza na svojom webe a upozornila, že plot je väčší o 300, rozloha o 20 a výška o 30 percent.
...
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/342053-syn-exprezidenta-gasparovica-moze-dostavat-nelegalnu-vilu/

...a potom aby jeden bol slušný ?
Veď je to špinavosť prvého rangu...nejaký mladý gašparko si robí, čo chce a to len preto, že je synom starého uja ?
Kua, jak v poslednej banánovej republike ...
HLAVNE, aby im to tam vyrástlo...ja v tej mojej dobrosrdečnosti dokonca takýmto exotom takéto skúsenosti s čiernymi stavbami v ich susedstve aj PRAJEM...a čím väčšie a vyššie postaveného úradníka alebo podnikateľa za suseda, tým lepšie.

Joj,aký si "dobrosrdečný" :D To ja by som im dopriala Dobrovodského susedov :eek: ty,ty jeden... lakomec :)

No dobre...tak oprava...;)

Stanovi by som doprial za susedov povedzme Bystrany...
P.N. ( R.S.K.) tých Dobrovodského susedov niekde ku Nitre poslať...
:D :D :D :D
Anika61
12.01.15,18:22
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
..asi sa podelil:D
http://www.cas.sk/clanok/304756/uniklo-video-z-plesu-v-opere-toto-vystupenie-nemal-nikto-vidiet.html
A co sa cudujete:D....kto vie kolko fľaštičiek si dala pred tym:D
lujza.j
12.01.15,18:28
sa musel čudovať ,že či nejaká travesty šou nebude...šak sisa už úplný siso:D
buchač
12.01.15,18:29
sa musel čudovať ,že či nejaká travesty šou nebude...šak sisa už úplný siso:D

...a sisos je vystrihnutý jak z gay žurnálu...;) :D :D :D
trisestri
12.01.15,19:27
kto tu spominal Rapid Life,?,ak myslena komercna poistovna
Anika61
12.01.15,21:16
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejem:eek:taku traposinu som dlho nevidela:confused:
buchač
12.01.15,21:21
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejem:eek:taku traposinu som dlho nevidela:confused:

Ty tomu proste nerozumieš.... ;) :D :D :D

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
Anika61
12.01.15,21:28
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejem:eek:taku traposinu som dlho nevidela:confused:

Ty tomu proste nerozumieš.... ;) :D :D :D

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
No jasne :Dved je to zlatanina vsetkych Troskovych komedii:eek:
buchač
12.01.15,21:47
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejem:eek:taku traposinu som dlho nevidela:confused:

Ty tomu proste nerozumieš.... ;) :D :D :D

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
No jasne :Dved je to zlatanina vsetkych Troskovych komedii:eek:

Šak z každej trosky trošku a vznikne troska ďalšej trošky ...

...a ďalšia troska trošky je už nafilmovaná...;)
Anika61
12.01.15,21:55
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejem:eek:taku traposinu som dlho nevidela:confused:

Ty tomu proste nerozumieš.... ;) :D :D :D

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
No jasne :Dved je to zlatanina vsetkych Troskovych komedii:eek:

Šak z každej trosky trošku a vznikne troska ďalšej trošky ...

...a ďalšia troska trošky je už nafilmovaná...;)
Jezinkote este aj ty zacni sitovat:Da sa picnem::D
sito
12.01.15,22:12
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejem:eek:taku traposinu som dlho nevidela:confused:

Ty tomu proste nerozumieš.... ;) :D :D :D

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
No jasne :Dved je to zlatanina vsetkych Troskovych komedii:eek:

Šak z každej trosky trošku a vznikne troska ďalšej trošky ...

...a ďalšia troska trošky je už nafilmovaná...;)
Jezinkote este aj ty zacni sitovat:Da sa picnem::D

Babovřesky tiež boli v ... Anika, nevrieskaj ... ako ... bábo ... :D:D:D :);)
Anika61
12.01.15,22:16
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejem:eek:taku traposinu som dlho nevidela:confused:

Ty tomu proste nerozumieš.... ;) :D :D :D

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
No jasne :Dved je to zlatanina vsetkych Troskovych komedii:eek:

Šak z každej trosky trošku a vznikne troska ďalšej trošky ...

...a ďalšia troska trošky je už nafilmovaná...;)
Jezinkote este aj ty zacni sitovat:Da sa picnem::D

Babovřesky tiež boli v ... Anika, nevrieskaj ... ako ... bábo ... :D:D:D :);)
Jeeeej ahoj...nespis:);)
sito
12.01.15,22:29
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejem:eek:taku traposinu som dlho nevidela:confused:

Ty tomu proste nerozumieš.... ;) :D :D :D

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
No jasne :Dved je to zlatanina vsetkych Troskovych komedii:eek:

Šak z každej trosky trošku a vznikne troska ďalšej trošky ...

...a ďalšia troska trošky je už nafilmovaná...;)
Jezinkote este aj ty zacni sitovat:Da sa picnem::D

Babovřesky tiež boli v ... Anika, nevrieskaj ... ako ... bábo ... :D:D:D :);)
Jeeeej ahoj...nespis:);)

Ešte nie, ale už idem. Ešte si povrieskaj ... Alebo, posituj, tu ...
kukučka
12.01.15,22:57
potešil Kusturica
korela
12.01.15,23:39
dlhsie som hladala temu, kde zadat moj prispevok a nakoniec mi prisla tato tema ako najvhodnejsia. robim mzdy externe, niekedy to nie je sranda, hlavne ked som pod tlakom, lebo ludia cakaju na peniaze a odo mna sa ocakava promtne spracovanie v priebehu jedneho dna - niekedy hodin. aj tak sa vzdy snazim to po sebe niekolkokrat prejst... no dnes sa mi obzvalst "zadarilo". urobila som taku hlupu chybu, ze by som sa najradsej prefackala. v podstate viem, ze sa to da vyriesit bez vacsich problem, ale aj tak ma to dost vzalo. chcela by som vediet, ci aj vam stale, ze ste sa pomylili, ako reaguje druha strana,ale hlavne ako to zvladate. ja teda dost zle, viem ze kazdy je len clovek, ale druha strana ma ocakavania ine, ako ze obcas sa moze stat chyba. som z toho v dost velkom strese, aj ked sa snazim pozerat na to nestrannne a v zmysle vsetkych sebarozvojovych priruciek, ale dost ma to vzdy trapi aj niekolko dni.
No šak sa prefackaj, líčko potom pohladkaj .... a makaj....:D - veď i ten počítač je len človek, môže sa pomýliť........
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
Tak tento chlapík by sa asi najradšej v danej chvíli prefackal. Pointa pre tých, čo nevedia EN.
Moderátor si pozval Kidman ako hostku do svojej show, a rozhovor uviedol slovami, že odvtedy čo sme sa videli naposledy, sme sa vlastne nevideli. A to bolo pred mnohými rokmi. On išiel v NY po ulici a volá mu kamarát, že je práve s Kidman a že či k nemu môžu prísť. Obaja vraj boli vtedy single a kamarát, čo išiel s Kidman ich chcel zoznámiť. Tento moderátor, kt. bol už vtedy známy, netušil, že ide vlastne o rande a teraz sa mu s tým priznala. Preto tak reaguje. Strašne mu prišlo ľúto to, že mala oňho záujem a on to nevnímal, lebo mal pred ňou veľký rešpekt. Vraj ani necekol, bol v teplákoch so šiltovkou a ešte začal hrať hru na PC, no úplný trapas a teraz to v dobrom spomínajú a s nadhľadom, keďže sú obaja šťastne ženatý/vydatá a majú deti.
Ona si ešte pamätala, čo mal v chladničke. Kamarát ich tam nechal ešte aj samých. Proste prepásol príležitosť. Je to celé krásne autentické a spontánne, najradšej by sa videl pod zemou. Tak to je fakt situácia min. na prefackanie, že to nepochopil. Ak si to pozriete, netreba vedieť ani jazyk, je to jasné. Mne sa páči najviac, ako ho to zaskočilo, zostal ako moderátor mimo, červenal sa, prestal si kontrolovať reč tela, ťápal dlaňami o stôl, niekoľkokrát obaja vošli do bubliny druhého, nakoniec i letmý telesný kontakt, akoby tá iskra tam ešte stále bola. Ona spomenula, že pri pozvaní do show sa spýtala svojho manžela, či môže túto historku porozprávať. A nebolo treba ani scenár, on jej poskytol nechtiac priestor už svojini úvodnými slovami.
Inak je o 8 r. mladší od nej, jeho žena má agentúru s Aniston, a ona má rodinu s Urbanom, country spevákom.
Podľa mňa to stojí zato si pozrieť. Niekto i viackrát, ako ja.

https://www.youtube.com/watch?v=qtsNbxgPngA
Peggynka
13.01.15,06:21
[QUOTE="korela"]
Určite má každý vo svojom živote za sebou nejakú takú situáciu.Mňa napadlo to,čo som pred časom dala do citátov,keď mi 80-ročná suseda na moju otázku,ako by zhodnotila svoj život,odpovedala,že "človek má v živote ľutovať len to,čo neurobil,nie to,čo urobil".
A ako sa hovorí v susednom Česku -průpovídka - život šance nevracia,platí na 100%.
buchač
13.01.15,06:29
Podľa mňa to stojí zato si pozrieť. Niekto i viackrát, ako ja.
Podľa popisu ???

...ani raz.
Nevraviac už o tom "ich" humore... HAHAHA...
taiko
13.01.15,06:57
dlhsie som hladala temu, kde zadat moj prispevok a nakoniec mi prisla tato tema ako najvhodnejsia. robim mzdy externe, niekedy to nie je sranda, hlavne ked som pod tlakom, lebo ludia cakaju na peniaze a odo mna sa ocakava promtne spracovanie v priebehu jedneho dna - niekedy hodin. aj tak sa vzdy snazim to po sebe niekolkokrat prejst... no dnes sa mi obzvalst "zadarilo". urobila som taku hlupu chybu, ze by som sa najradsej prefackala. v podstate viem, ze sa to da vyriesit bez vacsich problem, ale aj tak ma to dost vzalo. chcela by som vediet, ci aj vam stale, ze ste sa pomylili, ako reaguje druha strana,ale hlavne ako to zvladate. ja teda dost zle, viem ze kazdy je len clovek, ale druha strana ma ocakavania ine, ako ze obcas sa moze stat chyba. som z toho v dost velkom strese, aj ked sa snazim pozerat na to nestrannne a v zmysle vsetkych sebarozvojovych priruciek, ale dost ma to vzdy trapi aj niekolko dni.
No šak sa prefackaj, líčko potom pohladkaj .... a makaj....:D - veď i ten počítač je len človek, môže sa pomýliť........
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
Tak tento chlapík by sa asi najradšej v danej chvíli prefackal. Pointa pre tých, čo nevedia EN.
Moderátor si pozval Kidman ako hostku do svojej show, a rozhovor uviedol slovami, že odvtedy čo sme sa videli naposledy, sme sa vlastne nevideli. A to bolo pred mnohými rokmi. On išiel v NY po ulici a volá mu kamarát, že je práve s Kidman a že či k nemu môžu prísť. Obaja vraj boli vtedy single a kamarát, čo išiel s Kidman ich chcel zoznámiť. Tento moderátor, kt. bol už vtedy známy, netušil, že ide vlastne o rande a teraz sa mu s tým priznala. Preto tak reaguje. Strašne mu prišlo ľúto to, že mala oňho záujem a on to nevnímal, lebo mal pred ňou veľký rešpekt. Vraj ani necekol, bol v teplákoch so šiltovkou a ešte začal hrať hru na PC, no úplný trapas a teraz to v dobrom spomínajú a s nadhľadom, keďže sú obaja šťastne ženatý/vydatá a majú deti.
Ona si ešte pamätala, čo mal v chladničke. Kamarát ich tam nechal ešte aj samých. Proste prepásol príležitosť. Je to celé krásne autentické a spontánne, najradšej by sa videl pod zemou. Tak to je fakt situácia min. na prefackanie, že to nepochopil. Ak si to pozriete, netreba vedieť ani jazyk, je to jasné. Mne sa páči najviac, ako ho to zaskočilo, zostal ako moderátor mimo, červenal sa, prestal si kontrolovať reč tela, ťápal dlaňami o stôl, niekoľkokrát obaja vošli do bubliny druhého, nakoniec i letmý telesný kontakt, akoby tá iskra tam ešte stále bola. Ona spomenula, že pri pozvaní do show sa spýtala svojho manžela, či môže túto historku porozprávať. A nebolo treba ani scenár, on jej poskytol nechtiac priestor už svojini úvodnými slovami.
Inak je o 8 r. mladší od nej, jeho žena má agentúru s Aniston, a ona má rodinu s Urbanom, country spevákom.
Podľa mňa to stojí zato si pozrieť. Niekto i viackrát, ako ja.


jesus mariija, dost dobre. Toto sa da nazvat ze epic fail. :D:D:D
lujza.j
13.01.15,09:49
http://www.cas.sk/clanok/304818/auta-vecer-zrazili-chodcov-bez-reflexnych-prvkov-zena-zraneniam-podlahla.html
Skoro kazdy chodec v tmavom obleceni.....oni si vobec neuvedomuju,ze ich nie je vidno...
misoft
13.01.15,09:57
http://www.cas.sk/clanok/304818/auta-vecer-zrazili-chodcov-bez-reflexnych-prvkov-zena-zraneniam-podlahla.html
Skoro kazdy chodec v tmavom obleceni.....oni si vobec neuvedomuju,ze ich nie je vidno...
Asi takto: tá chodkyňa na neosvetelnom úseku - tam vodič má málo možnosti (ak ten chodec je čierny ako noc)
Ale na osvetlenom priechode - tak to už je jasné - toto môže vodič predvídať....
lujza.j
13.01.15,10:10
http://www.cas.sk/clanok/304818/auta-vecer-zrazili-chodcov-bez-reflexnych-prvkov-zena-zraneniam-podlahla.html
Skoro kazdy chodec v tmavom obleceni.....oni si vobec neuvedomuju,ze ich nie je vidno...
Asi takto: tá chodkyňa na neosvetelnom úseku - tam vodič má málo možnosti (ak ten chodec je čierny ako noc)
Ale na osvetlenom priechode - tak to už je jasné - toto môže vodič predvídať....
Moze...jasne....ale vies oni sa zjavia:eek: ja mam z chodcov paniku....
misoft
13.01.15,10:15
....a preto ja chodím cez priechody (vo väčšine).... ak ide vozidlo, tak sa nehrniem ako baran, musím vidieť to, že vodič ma registruje (a často ti dajú signál, gesto, zastavia), aby som prešiel (samo sebou - podobné gesto ako poďakovanie je i odo mňa).
A výsledok: vodič sa nerozčuľuje, skôr sa na mňa usmeje...
lujza.j
13.01.15,10:22
Ja radsej pockam ak sa da...neskacem do cesty...znamenia davam..blik-blik.....najlepsie ked zastavim a chodec cumi inam....potom trubim a nadavam....
buchač
13.01.15,10:50
http://www.cas.sk/clanok/304818/auta-vecer-zrazili-chodcov-bez-reflexnych-prvkov-zena-zraneniam-podlahla.html
Skoro kazdy chodec v tmavom obleceni.....oni si vobec neuvedomuju,ze ich nie je vidno...

eeeeeeee...

Dalo by sa aj inak.
Chodcov by som niekedy bil po hlave, len by tak hučalo...
Chodci si neuvedomujú hlavne to, že auto nezastane na mieste.
Veď ak nejaký debo vkročí do cesty autu, šak šofér niekedy nemá šancu zabrzdiť...a to aj keby predvídal, prispôsobil sa všetkým vplyvom...aj trafí chodca, ktorý tesne pred autom vstúpi na prechod.
Chodci si neuvedomujú aj to iné...ani oni nesmú ohroziť vozidlo-šoféra náhlym vstupom do jeho jazdnej dráhy.
Tým starším ľuďom sa už a až tak nečudujem...všeliaké vplyvy tam zohrávajú to svoje...a preto ja osobne radšej takýmto dávam prednosť.
Tá druhá kategória, mladší a v najlepšom veku má v mojom prípade smolu. Hlavne vtedy, ak má slúchadlá v uchu a nepozrie sa naokolo...vtedy hrajem hru kolky. Záleží už len na tom, koľkých vyženiem z cesty a dráhy môjho auta.
Že cynické ???
... a nie je cynik ten, kto mňa ohrozí a aj seba tým nezodpovedným chovaním na ceste ?
... a nie je cynik ten, kto na upozornenie je schopný sa ešte aj do ksichtu vyškierať a či prípadne fuckera ukázať ?

Len tak mimochodom...dlho som nevidel, že by policajti pokutovali chodcov alebo cyklistov za tie ich činy...furt len výstrahy, dohovory a podobné drísty...
misoft
13.01.15,10:59
Juraj - tak to mám šťastie - videl som ako dopraváci naparili 50€ za prechod na červenú pre chodcov. A vôbec sa s nim nemaznali.
lujza.j
13.01.15,11:00
Mna rodicia ucili "cez cestu rychlo" a okrem ...ked nic z lava z prava...mozes ist...teraz oni na špacirke cez prechod.....cez cestu
misoft
13.01.15,11:06
Lui - čo všetko som už videl.... dve "žubrienky" rapotajúc prechádzajú cez priechod, keď sa zastavia a UPROSTRED cesty si začnú prezerať fotky na mobile.... a keď na nich zatrúbia, tak sa ešte rozčuľujú, že čo na nich "ten debil" trúbi...

I keď ani niektorí vodiči nie sú svätí..... jeden dáva prednosť chodcovi a druhý s trúbením a gestikulovaním prefrkne okolo neho....
Petra Nová
13.01.15,11:17
Ostatné dni svetu kraľovali udalosti okolo streľby v parížskej redakcii týždenníka Charlie Hebdoa. A nedeľňajší pochod politikov a občanov proti terorizmu z Námestia republiky na Námestie národov v Paríži. Bol by to silný zážitok, keď sa politici, (európski, svetoví) na chvíľu zjednotia, aby deklarovali podporu a solidaritu postihnutej krajine. Lenže...! Zmeškala som začiatok priameho prenosu, a keď som začala pozerať, tak som videla prezidenta Hollanda, ako si vykračuje v obleku. Paríž v tom čase hlásil +6 st. Celzia. Neviem, čo ho viedlo k tomu, aby si vyzliekol zimník, v ktorom prišiel na tento pochod. Ak sa chcel týrať zimou, je to jeho vec. Lenže rozhodne nemal pripustiť, aby tento pochod "zabili" účastníci sprievodu, ktorí si vykračovali v jeho čele. Netanyahu a Porošenko. Tieto vojnové jastraby, ak už boli v Paríži, tak mali pochodovať na samom konci pochodujúcich politikov, aby im človek uveril, že tam prišli pre pietu a zo solidarity, nie aby si vylepšovali imidž. Ozajstný symbol solidarity pre mňa predstavoval vyše miliónový dav občanov, čo sa presúval z jedného námestia na druhé. Znovu sa potvrdilo, že politici zvyknú po**ať všetko, na čo siahnu.

Včera ma zarmútila správa o smrti ruskej opernej speváčky Jeleny Obrazcovovej, ktorú zradilo srdiečko. Bola veľká speváčka a krásny človek.
R.I.P.

Ešte správa pre jankovičovú. Aj ty ma zarmucuješ! Uvedomuješ si to?
Petra Nová
13.01.15,11:19
A kratučké video z "pochodu", z ktorého je zrejmé, ako sa Netanyahu predral na čelo sprievodu.

https://www.youtube.com/watch?v=jItVBV5X8kQ
lujza.j
13.01.15,11:38
Lui - čo všetko som už videl.... dve "žubrienky" rapotajúc prechádzajú cez priechod, keď sa zastavia a UPROSTRED cesty si začnú prezerať fotky na mobile.... a keď na nich zatrúbia, tak sa ešte rozčuľujú, že čo na nich "ten debil" trúbi...

I keď ani niektorí vodiči nie sú svätí..... jeden dáva prednosť chodcovi a druhý s trúbením a gestikulovaním prefrkne okolo neho....
Este je kategoria....cuvaš a ide ti poza auto:eek: cuvas ze ok....a zrazu bac....
buchač
13.01.15,11:40
A kratučké video z "pochodu", z ktorého je zrejmé, ako sa Netanyahu predral na čelo sprievodu.

https://www.youtube.com/watch?v=jItVBV5X8kQ

...a precedu nejak nevidno ? Kde je ???
Veď jasné, on je šturený niekde v zadu ... ;) :D :D :D
lujza.j
13.01.15,11:41
Mozno chcel byt tercom....ukazat,ze nema vestu......
korela
13.01.15,13:23
Mňa zasa syn, najmä ak sme išli spolu, stále napomínal, aby som išla po chodníkoch vždy čo najďalej od cesty, pretože sa nemám obávať ani tak tých čo majú v sebe alkohol, ale nadrogovaných. A to bol stredoškolák. Zrejme vedel prečo to hovoril. Ale to mi pripomínal na frekventovaných uliciach, ako napr. Galvaniho od Rožňavskej, kde chodia autá všetky do jedného veľmi rýchlo. Tam každý prekračuje rýchlosť, to nie je asi nikde v meste, ani na Gagarinke. A zatiaľ som nikdy nezachytila, že by tam bol hlásený radar.
korela
13.01.15,13:32
http://aktualne.atlas.sk/oddeleni-od-davu-a-prisne-strazeni-takto-pochodovali-politici-na-cele-miliona-ludi/zahranicie/europa/

Takto vyzerá pseudosolidarita, hlásil titulok britského denníka The Independent. Odvolával sa na zábery kamier, ktoré ukazujú, že svetoví lídri vlastne nestoja v čele pochodu.

Pravdepodobne kvôli mimoriadne prísnym bezpečnostných opatreniam stáli politici v oddelenom priestore.

Komentátori sa však do politikov pustili aj tak.

"Vyzerá to tak, že svetoví lídri pochod za Charlie Hebdo v Paríži neviedli, ale fotili sa na prázdnej, stráženej ulici," neodpustil si na Twitteri poznámku blízkovýchodný korešpondent Financial Times Borzou Daragahi.

Americký politológ a zakladateľ Eurasia Group Ian Bremmer pre zmenu pohľad na čelo pochodu okomentoval slovami: "Všetci títo lídri vlastne ani nie sú na zhromaždení."

A Gerry Hassan, iný americký politický komentátor, nazval stretnutie lídrov "pseudosolidaritou".
.

Spoza mláky bol niekto prítomný? Ak áno, tak nič. Ak nie, tak to bol "bezpečný" pochod, mohol byť tiež v prvej línii. To by bolo gesto. Veď kto hlavne bojuje proti teroru?
Stanislav 1975
13.01.15,14:58
Vyzerá úplne cynicky, že celý svet tak jednomyseľne zareagoval na tragédiu vo Francúzsku (teroristický útok proti redakcii Charlie Hebdo), ale ľahostajne si nevšíma oveľa barbarskejšie zločiny, ktoré ukrajinský režim pácha v Donbase,"
( hovorca ruských vyšetrovateľov Vladimir Markin.)
Petra Nová
13.01.15,17:13
V nedeľu bola nekonečne dlhá relácia "V politike" na TA3. Napriek tomu, že trvala viac ako 2 hodiny, nenudila som sa. Skôr naopak, lebo rada počúvam lídrov opozície, nech už hovoria čokoľvek. Záverečné resumé z dvoch hodín? Sebavedomie všetkých opozičníkov a ich skalopevné presvedčenie, že po voľbách 2016 vytvoria vládu. Viera je základ každého úspechu. Tak nech im vydrží! A len sama seba som sa spytovala, ktorý z tých zúčastnivšejších sa bude novým predsedom vlády? :) Matovič či Procházka?
alaya1
13.01.15,17:28
willma
13.01.15,17:36
mladík je ekvivalent pre našich ctených neprispôsobivých - ani link netreba otvárať :(
lujza.j
13.01.15,17:43
od zajtra asi pes s košíkom na hube vonku:(to bude kým si zvykne....zase otrávené psy u mňa v dedine....
alaya1
13.01.15,17:46
lujza, bestie to su....ak vencis navolno, iste s kosikom.
lujza.j
13.01.15,17:50
lujza, bestie to su....ak vencis navolno, iste s kosikom.
ne flexine....a špehujem ho stále..."stačí"mi,že vylíže po fenách...potom ledva niečo zožerie...a vie ...že to nesmie mrcha...kuká jedným okom či sa pozerám....alebo sa tak zakrúti,že ho neviem poriadne odtiahnuť....
BXLmiami
13.01.15,17:58
V nedeľu bola nekonečne dlhá relácia "V politike" na TA3. Napriek tomu, že trvala viac ako 2 hodiny, nenudila som sa. Skôr naopak, lebo rada počúvam lídrov opozície, nech už hovoria čokoľvek. Záverečné resumé z dvoch hodín? Sebavedomie všetkých opozičníkov a ich skalopevné presvedčenie, že po voľbách 2016 vytvoria vládu. Viera je základ každého úspechu. Tak nech im vydrží! A len sama seba som sa spytovala, ktorý z tých zúčastnivšejších sa bude novým predsedom vlády? :) Matovič či Procházka?
:-)) no predsa vrece zemiakov,nevieš?
alaya1
13.01.15,18:10
lujza, bestie to su....ak vencis navolno, iste s kosikom.
ne flexine....a špehujem ho stále..."stačí"mi,že vylíže po fenách...potom ledva niečo zožerie...a vie ...že to nesmie mrcha...kuká jedným okom či sa pozerám....alebo sa tak zakrúti,že ho neviem poriadne odtiahnuť....

To su vsetci rovnaki a potomz toho maju problemy.
Petra Nová
13.01.15,18:13
V nedeľu bola nekonečne dlhá relácia "V politike" na TA3. Napriek tomu, že trvala viac ako 2 hodiny, nenudila som sa. Skôr naopak, lebo rada počúvam lídrov opozície, nech už hovoria čokoľvek. Záverečné resumé z dvoch hodín? Sebavedomie všetkých opozičníkov a ich skalopevné presvedčenie, že po voľbách 2016 vytvoria vládu. Viera je základ každého úspechu. Tak nech im vydrží! A len sama seba som sa spytovala, ktorý z tých zúčastnivšejších sa bude novým predsedom vlády? :) Matovič či Procházka?
:-)) no predsa vrece zemiakov,nevieš?
Ale viem.;) Neviem sa však rozhodnúť, ktorému z tých opozičných vriec by som dala prednosť.
lujza.j
13.01.15,18:19
nejem zemiaky:Diba na vánoce v šaláte...
Petra Nová
13.01.15,18:23
Dnes sa tu objavila téma "básne". Od čertíka bertíka. Už je fuč. Škoda, majstri pera by isto boli oživením. Ako hold za nápad, aj keď téma to bola túze podozrivá - jednoslovná, pripájam báseň( text piesne) z pera majstra slova - Michala Horáčka.

S poduškou Řípu pod hlavou
(Petr Hapka / Michal Horáček)

Ozvěnu ozvěn vlnobití
někdy k nám vítr zanese.
A sem tam krůpěj, která svítí
perletí víly na plese.
Ach, Bože, potom divme se,
že přes řeky a přes pohoří
srdce se vzpíná,
touží k moři.

Jak srdce krev, tak měsíc žene
příliv na lodě kotvící.
Vám, lodi z kotev utržené,
no a vám, krásní lodníci,
jak bychom mohli neříci,
že přes potoky, přes pohoří,
srdce se vzpíná?
Chce pít z moří...

Poslední plavčík řek'by: "Inu,
srdce je víc, než kompasy.
Hlavně si dejte brilantinu
z jódu a z vášně na vlasy.
Pod tou i vlna lehá si...
Že přes lesy a přes pohoří
srdce se vzpíná?
To chce k mořím!"

Jsou ale dny, kdy moře hoří,
vznícené vlastní rozlohou.
To Neptunovi statní oři
volní a říční náhle jsou.
S poduškou Řípu pod hlavou
pak ptáme se, proč před pohořím
srdce se vzpírá.
Proč se moří?

S poduškou Řípu pod hlavou...
Peggynka
13.01.15,18:41
Spomenula som si na krásne obdobie môjho života (narodenie detí),kedy bola táto pieseň moja naj...Žiaľ,spája sa s veľmi tragickou udalosťou (v r. 2006),ale je krásna:
https://www.youtube.com/watch?v=Kl6Md430ETU
Anika61
13.01.15,20:07
Spomenula som si na krásne obdobie môjho života (narodenie detí),kedy bola táto pieseň moja naj...Žiaľ,spája sa s veľmi tragickou udalosťou (v r. 2006),ale je krásna:
https://www.youtube.com/watch?v=Kl6Md430ETU
Mne sa tiez velmi paci.....minule som ju pocula po dlhom case v radiu a rozplakala som sa-spomenula som si na otcka,ktory uz nie je....neviete co sa tam spieva?daky preklad?
buchač
13.01.15,20:19
Spomenula som si na krásne obdobie môjho života (narodenie detí),kedy bola táto pieseň moja naj...Žiaľ,spája sa s veľmi tragickou udalosťou (v r. 2006),ale je krásna:
https://www.youtube.com/watch?v=Kl6Md430ETU
Mne sa tiez velmi paci.....minule som ju pocula po dlhom case v radiu a rozplakala som sa-spomenula som si na otcka,ktory uz nie je....neviete co sa tam spieva?daky preklad?
Originál od švajčiarskej skupiny Peter, Sue & Marc
http://de.wikipedia.org/wiki/Peter,_Sue_%26_Marc

https://www.youtube.com/watch?v=7kVfNSJZ4-M

Who are you, who am I?
Is it real, do we touch the sky?
Nothing´s real, all disguise
said the birds of paradise.
I´m afraid, can´t you see
tell me where do you carry me?
You will soon realize
said the birds of paradise.


Flying home, flying home
to the land that you once have known
to the peace that once was true
for a little girl like you.
Flying home, flying home
from a world that is made of stone
till your heart is light and free
like it once was meant to be.

How can I go ahead
when my eyes are becoming wet?
Save your tears, dry your eyes
said the birds of paradise.
But the time´s passing by
Say how long do we have to fly?
Moon will set, sun will rise
said the birds of paradise.


Flying home, flying home
to the land that you once have known
to the peace that once was true
for a little girl like you.
Flying home, flying home
from a world that is made of stone
till your heart is light and free
like it once was meant to be.


Flying home, flying home
from a world that is made of stone
till your heart is light and free
like it monce was meant to be.

Hear the sound, see the light
now I know that our way was right.
Morning sun can make you wise
said the birds of paradise.

----------------------------------------------------------------------

Kto si ty, kto som ja?
Skutočne sa dotýkame neba ?
Nič nie je skutočné, všetko sa len zdá
Povedal vtákom z raja

Mám strach a Ty to nevidíš
Povedz mi, kde ma to berieš..
To čoskoro zistíš
Povedal vtákom z raja

Letieť domov, letieť domov
Do krajiny, ktorú iba raz mohol si spoznať
Tam kde je ozajstný pokoj (mier)
Pre malého anjela (dievča) ako si Ty

Letieť domov, letieť domov
Preč zo sveta, ktorý je ako z kameňa
Pokiaľ je tvoje srdce ľahké a slobodné
Tak ako sa to raz malo stať.

Ako môžem ďalej pokračovať v ceste
Keď moje oči sú plné sĺz
Zadrž svoje slzy, utri si oči
Povedal vtákom z raja

Ale čas neprestajne uteká
Povedz ako dlho musíme ešte letieť ?
Kým mesiac zapadne a slnko vyjde
Povedal vtákom z raja
Letieť domov, letieť domov
Do krajiny, ktorú iba raz mohol si spoznať
Tam kde je ozajstný pokoj (mier)
Pre malého anjela (dievča) ako si Ty

Letieť domov, letieť domov
Preč zo sveta, ktorý je ako z kameňa
Pokiaľ je tvoje srdce ľahké a slobodné
Tak ako sa to raz malo stať.

Letieť domov, letieť domov
Preč zo sveta kotrý je ako z kameňa
pokiaľ je tvoje srdce ľahké a slobodné
Tak ako sa to raz malo stať

Počuť hudbu, vidieť svetlo
Teraz viem, že sme šli správnou cestou
Ranné slnko ti vždy ukáže smer
Povedal vtákom z raja
Anika61
13.01.15,21:23
Spomenula som si na krásne obdobie môjho života (narodenie detí),kedy bola táto pieseň moja naj...Žiaľ,spája sa s veľmi tragickou udalosťou (v r. 2006),ale je krásna:
https://www.youtube.com/watch?v=Kl6Md430ETU
Mne sa tiez velmi paci.....minule som ju pocula po dlhom case v radiu a rozplakala som sa-spomenula som si na otcka,ktory uz nie je....neviete co sa tam spieva?daky preklad?
Originál od švajčiarskej skupiny Peter, Sue & Marc
http://de.wikipedia.org/wiki/Peter,_Sue_%26_Marc

https://www.youtube.com/watch?v=7kVfNSJZ4-M

Who are you, who am I?
Is it real, do we touch the sky?
Nothing´s real, all disguise
said the birds of paradise.
I´m afraid, can´t you see
tell me where do you carry me?
You will soon realize
said the birds of paradise.


Flying home, flying home
to the land that you once have known
to the peace that once was true
for a little girl like you.
Flying home, flying home
from a world that is made of stone
till your heart is light and free
like it once was meant to be.

How can I go ahead
when my eyes are becoming wet?
Save your tears, dry your eyes
said the birds of paradise.
But the time´s passing by
Say how long do we have to fly?
Moon will set, sun will rise
said the birds of paradise.


Flying home, flying home
to the land that you once have known
to the peace that once was true
for a little girl like you.
Flying home, flying home
from a world that is made of stone
till your heart is light and free
like it once was meant to be.


Flying home, flying home
from a world that is made of stone
till your heart is light and free
like it monce was meant to be.

Hear the sound, see the light
now I know that our way was right.
Morning sun can make you wise
said the birds of paradise.

----------------------------------------------------------------------

Kto si ty, kto som ja?
Skutočne sa dotýkame neba ?
Nič nie je skutočné, všetko sa len zdá
Povedal vtákom z raja

Mám strach a Ty to nevidíš
Povedz mi, kde ma to berieš..
To čoskoro zistíš
Povedal vtákom z raja

Letieť domov, letieť domov
Do krajiny, ktorú iba raz mohol si spoznať
Tam kde je ozajstný pokoj (mier)
Pre malého anjela (dievča) ako si Ty

Letieť domov, letieť domov
Preč zo sveta, ktorý je ako z kameňa
Pokiaľ je tvoje srdce ľahké a slobodné
Tak ako sa to raz malo stať.

Ako môžem ďalej pokračovať v ceste
Keď moje oči sú plné sĺz
Zadrž svoje slzy, utri si oči
Povedal vtákom z raja

Ale čas neprestajne uteká
Povedz ako dlho musíme ešte letieť ?
Kým mesiac zapadne a slnko vyjde
Povedal vtákom z raja
Letieť domov, letieť domov
Do krajiny, ktorú iba raz mohol si spoznať
Tam kde je ozajstný pokoj (mier)
Pre malého anjela (dievča) ako si Ty

Letieť domov, letieť domov
Preč zo sveta, ktorý je ako z kameňa
Pokiaľ je tvoje srdce ľahké a slobodné
Tak ako sa to raz malo stať.

Letieť domov, letieť domov
Preč zo sveta kotrý je ako z kameňa
pokiaľ je tvoje srdce ľahké a slobodné
Tak ako sa to raz malo stať

Počuť hudbu, vidieť svetlo
Teraz viem, že sme šli správnou cestou
Ranné slnko ti vždy ukáže smer
Povedal vtákom z raja
Tak teraz som z toho uplne hotova...netusila som o com sa tam spieva:mee:
sito
13.01.15,21:38
Vyzerá úplne cynicky, že celý svet tak jednomyseľne zareagoval na tragédiu vo Francúzsku (teroristický útok proti redakcii Charlie Hebdo), ale ľahostajne si nevšíma oveľa barbarskejšie zločiny, ktoré ukrajinský režim pácha v Donbase,"
( hovorca ruských vyšetrovateľov Vladimir Markin.)

Stano, mocnejší môže, ale kedy, a do kedy ... môže ... najmocnejší človek? Keď už nemôže, a či keď už nemá moc? Veľmi veľa zmôcť už nezmôže, že? A potom sa stratí, moc? Či niekto iný baží po moci, smrti, iných ?
buchač
13.01.15,21:43
Tak teraz som z toho uplne hotova...netusila som o com sa tam spieva:mee:

To sa deje nie raz ...jedného zaujme tá hudba, no textu ale nerozumie.
Niekedy ale ani je potrebné...
Niekomu nereže ten klasický rock...no pritom je v tomto štýle hudby neskutočne veľa krásnych textov.
Príkladov je neskutočne veľa, nemá význam nejak ich dávať .... ;)
taiko
13.01.15,21:53
http://www.cas.sk/clanok/304818/auta-vecer-zrazili-chodcov-bez-reflexnych-prvkov-zena-zraneniam-podlahla.html
Skoro kazdy chodec v tmavom obleceni.....oni si vobec neuvedomuju,ze ich nie je vidno...
Asi takto: tá chodkyňa na neosvetelnom úseku - tam vodič má málo možnosti (ak ten chodec je čierny ako noc)
Ale na osvetlenom priechode - tak to už je jasné - toto môže vodič predvídať....
Moze...jasne....ale vies oni sa zjavia:eek: ja mam z chodcov paniku....
nuz tak potom treba
http://youtu.be/zij1Fs5yJTY :)
Peggynka
13.01.15,22:25
[QUOTE="Anika61"
Tak teraz som z toho uplne hotova...netusila som o com sa tam spieva:mee:[/QUOTE]
Niekedy je lepšie nevedieť...a vychutnáš si melódiu.Tá panova flauta znie úžasne,daj si do youtube El Condor Pasa - nádhera a v Rumunsku je tiež obľúbená,pozri aj toto na youtube,ako hraje Rumunka:« Ciocarlia (L'alouette) » - Dalila Cernatescu (nechcem tu dávať link).
Stanislav 1975
14.01.15,06:46
SKORO VSETCI moji kamarati maju milenky,niektori aj dve,tri a ja ani jednu...Som cierna ovca v spolocnosti...,nemoderny ...:D
buchač
14.01.15,06:52
SKORO VSETCI moji kamarati maju milenky,niektori aj dve,tri a ja ani jednu...Som cierna ovca v spolocnosti...,nemoderny ...:D

Radšej nechci reakciu....;) Bol by som možno osobnostne nepríjemný... :D
ALE opýtam sa :

To sa chváliš, alebo sťažuješ ??? :rolleyes:
lujza.j
14.01.15,06:53
Stano...nie si trendy:D
korela
14.01.15,07:24
Neviem, čo je trendy v tomto zmysle, ale bez dôvery niet rodiny. Koniec intímneho života dvoch ľudí, ktorí si sľúbili vernosť, koniec dôvery, pocíti to celá rodina a deti tiež. To už nie je rodina, ale iba ekonomické spolužitie. Dlho som nevedela, čo znamená tu zaužívaná skratka SB. Áno, dá sa žiť aj so spolubývajúcim. To však už nie je životný partner so všetkými atribútmi manželského vzťahu.
Peggynka
14.01.15,07:28
SKORO VSETCI moji kamarati maju milenky,niektori aj dve,tri a ja ani jednu...Som cierna ovca v spolocnosti...,nemoderny ...:D
Muž,ktorý má milenku,nie je spokojný so ženou,ktorú si vybral :confused: Muž,ktorý má viac mileniek,nie je spokojný ani s milenkami,ktoré si vybral :D Čo s takým primitívom? Takíto babráci sú v kurze? :mee:
Peggynka
14.01.15,07:30
Neviem, čo je trendy v tomto zmysle, ale bez dôvery niet rodiny. Koniec intímneho života dvoch ľudí, ktorí si sľúbili vernosť, koniec dôvery, pocíti to celá rodina a deti tiež. To už nie je rodina, ale iba ekonomické spolužitie. Dlho som nevedela, čo znamená tu zaužívaná skratka SB. Áno, dá sa žiť aj so spolubývajúcim. To však už nie je životný partner so všetkými atribútmi manželského vzťahu.
Ja som to pochopila,že to je skratka "sobášený"...zle?
taiko
14.01.15,07:35
SKORO VSETCI moji kamarati maju milenky,niektori aj dve,tri a ja ani jednu...Som cierna ovca v spolocnosti...,nemoderny ...:D
nie, nie si nemoderny, si ctihodnym prikladom,hodnym nasledovania, kiezby bolo viac takych ako Ty. Isto by sa na Slovensku moralka a uroven nielen vztahov pozdvihla. Aj pevnych manzelskych vztahov by bolo viac a ludia by nemysleli na sobase ludi rovnakeho pohlavia
pavol54
14.01.15,07:37
Neviem, čo je trendy v tomto zmysle, ale bez dôvery niet rodiny. Koniec intímneho života dvoch ľudí, ktorí si sľúbili vernosť, koniec dôvery, pocíti to celá rodina a deti tiež. To už nie je rodina, ale iba ekonomické spolužitie. Dlho som nevedela, čo znamená tu zaužívaná skratka SB. Áno, dá sa žiť aj so spolubývajúcim. To však už nie je životný partner so všetkými atribútmi manželského vzťahu.
žeby SB = starý blb, alebo spolubývajúci, ?
taiko
14.01.15,07:37
Neviem, čo je trendy v tomto zmysle, ale bez dôvery niet rodiny. Koniec intímneho života dvoch ľudí, ktorí si sľúbili vernosť, koniec dôvery, pocíti to celá rodina a deti tiež. To už nie je rodina, ale iba ekonomické spolužitie. Dlho som nevedela, čo znamená tu zaužívaná skratka SB. Áno, dá sa žiť aj so spolubývajúcim. To však už nie je životný partner so všetkými atribútmi manželského vzťahu.
Ja som to pochopila,že to je skratka "sobášený"...zle?
veru zle. SB je spolubyvajuci. synonymom je spolusalasnik, spolupelesnik, 1/2, 1/3, 3/4 :D
pavol54
14.01.15,07:39
SKORO VSETCI moji kamarati maju milenky,niektori aj dve,tri a ja ani jednu...Som cierna ovca v spolocnosti...,nemoderny ...:D
No vidíš to aké to je keď ťa nijaká nechce za milenca, ostatných odmietaš, tak ostaneš na krku len tej jednej. apropo neboj sa priznaj sa, manželke prekryjeme monitor, alebo to napíš vtedy keď varí obed
Peggynka
14.01.15,08:24
SKORO VSETCI moji kamarati maju milenky,niektori aj dve,tri a ja ani jednu...Som cierna ovca v spolocnosti...,nemoderny ...:D
nie, nie si nemoderny, si ctihodnym prikladom,hodnym nasledovania, kiezby bolo viac takych ako Ty. Isto by sa na Slovensku moralka a uroven nielen vztahov pozdvihla. Aj pevnych manzelskych vztahov by bolo viac a ludia by nemysleli na sobase ludi rovnakeho pohlavia
Keby sa podarilo zvýšiť tlak spoločnosti,aby sa netolerovalo nemorálne správanie vrchnosti,asi by sa morálka pozdvihla...Ale v štáte,kde si na stretnutie s ministrom dovedie ženatý vyšší úradník ministerstva milenku :eek: to pôjde len z kopca.Aj cirkevný "rozvod" po 18-tich rokoch manželstva pána primátora má ďaleko od morálnej spoločnosti.Niekedy človek nenachádza slov...
taiko
14.01.15,08:43
SKORO VSETCI moji kamarati maju milenky,niektori aj dve,tri a ja ani jednu...Som cierna ovca v spolocnosti...,nemoderny ...:D
nie, nie si nemoderny, si ctihodnym prikladom,hodnym nasledovania, kiezby bolo viac takych ako Ty. Isto by sa na Slovensku moralka a uroven nielen vztahov pozdvihla. Aj pevnych manzelskych vztahov by bolo viac a ludia by nemysleli na sobase ludi rovnakeho pohlavia
Keby sa podarilo zvýšiť tlak spoločnosti,aby sa netolerovalo nemorálne správanie vrchnosti,asi by sa morálka pozdvihla...Ale v štáte,kde si na stretnutie s ministrom dovedie ženatý vyšší úradník ministerstva milenku :eek: to pôjde len z kopca.Aj cirkevný "rozvod" po 18-tich rokoch manželstva pána primátora má ďaleko od morálnej spoločnosti.Niekedy človek nenachádza slov...
jaaaaj Peggy, ja som chcel len stankovo ego pohladkat, ked sa tak prislizlo chvalil, ci zaliecal, ci co.. Este som cakal ze nam k tomu svoje video s 1000 klikmi pilepi.
K tomu co pises Ty, kedze kazda vrchnost raz spodnostou bola, vrchnost je len taka aka je spodnost. Ked zacnu byt moralni obycajni ludia, napr. ked zacnu pisat hrmadne listy do TV Hnoj a Narkoza aby prestali vysielat kadejake zameny, mydrych co schybyli, vina, farmy, raje, maniacky, co nakupili, krimi noviny, smotanky a ine zumpy, tak potom prestanu tolerovat nemoralnost u vrchnosti.
Peggynka
14.01.15,08:58
SKORO VSETCI moji kamarati maju milenky,niektori aj dve,tri a ja ani jednu...Som cierna ovca v spolocnosti...,nemoderny ...:D
nie, nie si nemoderny, si ctihodnym prikladom,hodnym nasledovania, kiezby bolo viac takych ako Ty. Isto by sa na Slovensku moralka a uroven nielen vztahov pozdvihla. Aj pevnych manzelskych vztahov by bolo viac a ludia by nemysleli na sobase ludi rovnakeho pohlavia
Keby sa podarilo zvýšiť tlak spoločnosti,aby sa netolerovalo nemorálne správanie vrchnosti,asi by sa morálka pozdvihla...Ale v štáte,kde si na stretnutie s ministrom dovedie ženatý vyšší úradník ministerstva milenku :eek: to pôjde len z kopca.Aj cirkevný "rozvod" po 18-tich rokoch manželstva pána primátora má ďaleko od morálnej spoločnosti.Niekedy človek nenachádza slov...
jaaaaj Peggy, ja som chcel len stankovo ego pohladkat, ked sa tak prislizlo chvalil, ci zaliecal, ci co.. este som cakal ze nam k tomu svoje video s 1000 klikmi pilepi.
K tomu co pises Ty, kedze kazda vrchnost raz spodnostou bola, vrchnost je len taka aka je spodnost. Ked zacnu byt moralni obycajni ludia, napr. ked zacnu pisat hrmadne listy do TV Hnoj a Narkoza aby prestali vysielat kadejake zameny, mydrych co schybyli, vina, farmy, raje, maniacky, co nakupili, krimi noviny, smotanky a ine zumpy, tak potom prestanu tolerovat nemoralnost u vrchnosti.
Tak veľmi by som chcela veriť tomu,čo píšeš,ale...Chodila som na jednu stránku o varení a je tam jedna neskutočná baba,ktorá kritikov častuje nevyberanými slovami.Ľudia sa začali búriť a neuveríš,čo sa stalo :D Pod rôznymi zámienkami dostali ban a je vybavené.Takže tí slušní museli odísť.Majiteľom to vyhovuje,lebo jej spôsob komunikácie (hádky a nadávky) :eek: im zvyšuje návštevnosť.Tí falošní,ktorí sa chcú pobaviť ju provokujú,nech si nenechá kritiku,lebo je bezkonkurenčná kuchárka a potom klikajú na jej reakcie.Neviem,či sa rozmohla epidémia hlúposti v tomto národe,či je to zúfalstvo - zdravý rozum nikde.Fenomén anonymity na internete urobil svoje.
lujza.j
14.01.15,09:37
Korela..trendy bolo ironicky...lebo dnes sa chlapi akokeby predhanali s milenkami a ten kto nema je iny- divny....
taiko
14.01.15,09:39
SKORO VSETCI moji kamarati maju milenky,niektori aj dve,tri a ja ani jednu...Som cierna ovca v spolocnosti...,nemoderny ...:D
nie, nie si nemoderny, si ctihodnym prikladom,hodnym nasledovania, kiezby bolo viac takych ako Ty. Isto by sa na Slovensku moralka a uroven nielen vztahov pozdvihla. Aj pevnych manzelskych vztahov by bolo viac a ludia by nemysleli na sobase ludi rovnakeho pohlavia
Keby sa podarilo zvýšiť tlak spoločnosti,aby sa netolerovalo nemorálne správanie vrchnosti,asi by sa morálka pozdvihla...Ale v štáte,kde si na stretnutie s ministrom dovedie ženatý vyšší úradník ministerstva milenku :eek: to pôjde len z kopca.Aj cirkevný "rozvod" po 18-tich rokoch manželstva pána primátora má ďaleko od morálnej spoločnosti.Niekedy človek nenachádza slov...
jaaaaj Peggy, ja som chcel len stankovo ego pohladkat, ked sa tak prislizlo chvalil, ci zaliecal, ci co.. este som cakal ze nam k tomu svoje video s 1000 klikmi pilepi.
K tomu co pises Ty, kedze kazda vrchnost raz spodnostou bola, vrchnost je len taka aka je spodnost. Ked zacnu byt moralni obycajni ludia, napr. ked zacnu pisat hrmadne listy do TV Hnoj a Narkoza aby prestali vysielat kadejake zameny, mydrych co schybyli, vina, farmy, raje, maniacky, co nakupili, krimi noviny, smotanky a ine zumpy, tak potom prestanu tolerovat nemoralnost u vrchnosti.
Tak veľmi by som chcela veriť tomu,čo píšeš,ale...Chodila som na jednu stránku o varení a je tam jedna neskutočná baba,ktorá kritikov častuje nevyberanými slovami.Ľudia sa začali búriť a neuveríš,čo sa stalo :D Pod rôznymi zámienkami dostali ban a je vybavené.Takže tí slušní museli odísť.Majiteľom to vyhovuje,lebo jej spôsob komunikácie (hádky a nadávky) :eek: im zvyšuje návštevnosť.Tí falošní,ktorí sa chcú pobaviť ju provokujú,nech si nenechá kritiku,lebo je bezkonkurenčná kuchárka a potom klikajú na jej reakcie.Neviem,či sa rozmohla epidémia hlúposti v tomto národe,či je to zúfalstvo - zdravý rozum nikde.Fenomén anonymity na internete urobil svoje.
veru pravdu mas, tento fenomen je podla mna aj pricinou vsetkeho toho hnoja v TV. Zober si len tu najnovsiu relaciu HornaDolna. Ludia to z nejakych pricin chcu vidiet. Videl som, ze tam hra Polnisova, tak reku v Particke bola dobra pozriem si aj HornuDolnu. Po piatcih minutach a 100 odpluvnutiach chlapa co opravuje auto a hovori neeeee a heeeee, som to vypol.
Podla man to len dokazuje, ze zmena musi zdola prist od jednotlivca. Ale ako pises, otazkou je ci toho ti ludia su schopni, ci su schopni si povedat, ze HornaDolna a Extremna ZamenaManzeliek s polodementnym osadenstvom im ublizuje a stahuje ich dole. Mozno ze by bolo potrebne na tieto programy dat hviezdicku za to ze ohrozuju mravnu a intelektualnu uroven divaka. :)
lujza.j
14.01.15,09:45
Zamena manzeliek:eek: staci len uputavku pocut..nie este vidiet....ved to na socialku nahlasit....ako sokuju tie deti....odchodom matky..prichodom cudzej zeny....ako to maju pochopit....
korela
14.01.15,09:48
Neviem, čo je trendy v tomto zmysle, ale bez dôvery niet rodiny. Koniec intímneho života dvoch ľudí, ktorí si sľúbili vernosť, koniec dôvery, pocíti to celá rodina a deti tiež. To už nie je rodina, ale iba ekonomické spolužitie. Dlho som nevedela, čo znamená tu zaužívaná skratka SB. Áno, dá sa žiť aj so spolubývajúcim. To však už nie je životný partner so všetkými atribútmi manželského vzťahu.
žeby SB = starý blb, alebo spolubývajúci, ?
Nemám rada slovenské príslovia pre ich dvojzmyselnosť a skrytú vulgaritu. Stačí si prečítať slovenskú poéziu a piesne zo 16. st. Ľudovú. Niekoľko ich tu uverejním niekedy.
Ale toto jedno uznávam, keď suka nedá, pes nemá. Žena by mala určovať hranice. Osobne pokladám mužov v tomto smere za slabší článok, pretože sa stávajú z drvivej väčšiny iba obeťami žien. Ak si žena vyhliadne muža, že bude jej, tak podľahne každý muž. Ženy si vyberajú vás, a nie naopak. Vy nezbierate trofeje, to si iba myslíte.
V podstate mi je mužov ľúto, odkrví sa mozog a krv sa presunie nižšie. To sa dá pochopiť. Prostá fyziologická záležitosť. Nikdy nepochopíte myslenie žien. To sa nedá. Poznám ženy čo otvorene hovoria, ako mi rozbila žena vzťah, rozbijem i ja. Žiadna pritom nehľadí, že v tom manželskom vzťahu sú aj deti, ktoré potrebujú aj dobrý rodičovský vzor - muža a ženy.
Morálka je stále tá istá od vzniku sveta. Tam nech si nikto ilúzie nerobí. Deťom vravím, že budú celý život stretávať priebežne spriaznené duše. Sú to ľudia z minulosti, s ktorými ste boli v rôznom vzťahu, vaše duše sú a budú si stále blízke. To ešte však neznamená, že si niekto musí kvôli tomu rozbiť rodinu. Neviem, či to stojí zato. Potom nasledujú moje deti, tvoje deti, naše deti, zničené životy, väčšie náklady na život. Každý by si mal uvedomiť, že aj vnúčatá potrebujú kompletnú rodinu, nielen vlastné deti.
Kto chodí na porno stránky, bude márne čakať na svoju životnú lásku. Pretože myšlienky upiera nesprávnym smerom. Nájde iba to, čo hľadá. Ak je to porno, tak asi iba ženu na takej úrovni.
Napokon, rovný rovného si priťahuje.
Z tohto dôvodu som rada, že aspoň jeden človek z verejného života propaguje pri každej možnej príležitosti vernosť. Je to Malachovská, ktorá musela veľmi trpieť ako dieťa v rodine bez otca. A som jej za to vďačná, že tú vernosť pomerne často spomína roky.
misoft
14.01.15,09:50
veru pravdu mas, tento fenomen je podla mna aj pricinou vsetkeho toho hnoja v TV. Zober si len tu najnovsiu relaciu HornaDolna. Ludia to z nejakych pricin chcu vidiet. Videl som, ze tam hra Polnisova, tak reku v Particke bola dobra pozriem si aj HornuDolnu. Po piatcih minutach a 100 odpluvnutiach chlapa co opravuje auto a hovori neeeee a heeeee, som to vypol.
Podla man to len dokazuje, ze zmena musi zdola prist od jednotlivca. Ale ako pises, otazkou je ci toho ti ludia su schopni, ci su schopni si povedat, ze HornaDolna a Extremna ZamenaManzeliek s polodementnym osadenstvom im ublizuje a stahuje ich dole. Mozno ze by bolo potrebne na tieto programy dat hviezdicku za to ze ohrozuju mravnu a intelektualnu uroven divaka. :)

Už z ukážok som dedukoval, že to síce bude "sranda" ale na Partičku sa nechytá. Takže to som ani nesledoval - moje šťastie.

Extrémna zámena manželiek - je to taká sprostosť, až to bolí. A čudujem sa tým osobám, že sa takto nechajú zmanipulovať a robiť zo seba šašov (i keď asi každé €uro je dobré :D). Takže ani toto nesledujem.

Skôr už ani nič z tých ich programov (Narkóza a Hnoj) nestojí za sledovanie....
Anika61
14.01.15,10:05
Tak teraz som z toho uplne hotova...netusila som o com sa tam spieva:mee:

To sa deje nie raz ...jedného zaujme tá hudba, no textu ale nerozumie.
Niekedy ale ani je potrebné...
Niekomu nereže ten klasický rock...no pritom je v tomto štýle hudby neskutočne veľa krásnych textov.
Príkladov je neskutočne veľa, nemá význam nejak ich dávať .... ;)
Vies tu neslo ani tak o to ,ze nepoznam text-melodia sa mi pacila uz davno pred tym...ale ten suvis...po otcovej smrti som nemohla plakat vyse roka a ked som raz vecer v radiu pocula tuto melodiu-vybavil sa mi v mysli otec a dostala som strasny zachvat placu,neviem preco....a teraz ked si dal tie slova-mi to pride,ako pozdrav zo zahrobia....:eek::mee:
korela
14.01.15,10:09
Ja som sa odpojila od TV už celkom. Správy si prečítam. Ľudia z televízií programy nesledujú, pretože vedia, v čom spočíva ich práca a o čo ide. Druhou skupinou sú intelektuáli, ktorí zamestnajú seba i svoje deti normálnymi aktivitami a nestrácajú vzácny životný čas. Je však fakt, že na to potrebujú prostriedky, knihy, divadlá, koncerty i športové záujmy. To všetko sa deťom v dospelosti zúročí.
Takže spodina, neurazte sa tu poniektorí, keďže nemá peniaze a žije zo dňa na deň, tak tie TV budú sledovať. Že sú manipulovaní, to im nepríde. Ja im doprajem TV program, ale nie je z čoho vyberať. Žiaľ.
Už som to tu spomínala, že moje deti sa odstrihli od TV asi pred už desiatimi rokmi, nebola to moja aktivita, jednoducho nemali čas. Dnes je všetko na webe. A nestačí im ani tento ušetrený čas. Jedno po práci, hlavne ak je vegetačné obdobie, ide každý deň do prírody, medzi stromy, do lesa, k vode, vždy inde, aby zo seba striaslo smog z iks PC v práci a nabralo energiu a pokoj.
buchač
14.01.15,10:19
Tak teraz som z toho uplne hotova...netusila som o com sa tam spieva:mee:

To sa deje nie raz ...jedného zaujme tá hudba, no textu ale nerozumie.
Niekedy ale ani je potrebné...
Niekomu nereže ten klasický rock...no pritom je v tomto štýle hudby neskutočne veľa krásnych textov.
Príkladov je neskutočne veľa, nemá význam nejak ich dávať .... ;)
Vies tu neslo ani tak o to ,ze nepoznam text-melodia sa mi pacila uz davno pred tym...ale ten suvis...po otcovej smrti som nemohla plakat vyse roka a ked som raz vecer v radiu pocula tuto melodiu-vybavil sa mi v mysli otec a dostala som strasny zachvat placu,neviem preco....a teraz ked si dal tie slova-mi to pride,ako pozdrav zo zahrobia....:eek::mee:

Hentú skladbu mám v tom svojom výbere, keď sa poberiem pá...
Si vieš predstaviť, keď ju hrali na pohrebe mojej mamy ? Pred pár dňami bol rok, čo zomrela.
Tento film sme spolu pozerali niekedy pred Vianocami spolu a vtedy sa rozhodla (ako mi brat neskôr povedal) na túto voľbu...
Keď sa rozozvučali tóny skladby, len som si povzdychol...

https://www.youtube.com/watch?v=2s0-wbXC3pQ

Špinarka je tu vynikajúca... :)

https://www.youtube.com/watch?v=NX6mk1xewbM


P.S.:

Film " Vtedy na Západe " je považovaný za najlepší western všetkých čias.
Poznám naspamäť, ani dabing mi nie je potrebný, zásadne originál.
lujza.j
14.01.15,10:22
Buchi nerob....song,ze mam husiu kozu....špinarka je kralovna...super
misoft
14.01.15,10:23
Ad 1. video 100% súhlas.
Ad 2. video 100% súhlas.
Ad P.S. 100x100% súhlas.
Anika61
14.01.15,10:32
Tak teraz som z toho uplne hotova...netusila som o com sa tam spieva:mee:

To sa deje nie raz ...jedného zaujme tá hudba, no textu ale nerozumie.
Niekedy ale ani je potrebné...
Niekomu nereže ten klasický rock...no pritom je v tomto štýle hudby neskutočne veľa krásnych textov.
Príkladov je neskutočne veľa, nemá význam nejak ich dávať .... ;)
Vies tu neslo ani tak o to ,ze nepoznam text-melodia sa mi pacila uz davno pred tym...ale ten suvis...po otcovej smrti som nemohla plakat vyse roka a ked som raz vecer v radiu pocula tuto melodiu-vybavil sa mi v mysli otec a dostala som strasny zachvat placu,neviem preco....a teraz ked si dal tie slova-mi to pride,ako pozdrav zo zahrobia....:eek::mee:
Vdaka za minusku....obycajne som realne uvazujuci clovek,ale toto mi prislo dost divneeee:eek::confused:
lujza.j
14.01.15,10:34
Kasli na minusku ja som vcera fásla...ze nejem zemáky:D
misoft
14.01.15,10:44
Vdaka za minusku....obycajne som realne uvazujuci clovek,ale toto mi prislo dost divneeee:eek::confused:
Dlab na to! I ja som v priebehu 1 minúty schytal tri.... niekto ma má veľmô rád....:D:D
Do počtu päť je to ešte "v norme".
Anika61
14.01.15,10:48
Kasli na minusku ja som vcera fásla...ze nejem zemáky:D
Ved som sa na tom aj pobavila...treba ti zacat pravidelnejsie-nie iba na vianoce
Peggynka
14.01.15,10:56
Môj muž si vybral toto:
https://www.youtube.com/watch?v=E2VCwBzGdPM
Pred obradom som dala Sinatru a po ňom toto.Bola to taká netradičná rozlúčka,ale dnes viem,že som sa rozhodla správne.Ľudia boli prekvapení,ale páčilo sa im to.A splniť takéto želanie nie je problém,len ti to ostane navždy v tejto súvislosti.
Peggynka
14.01.15,11:00
korela
14.01.15,11:04
Anika61, už ju tam nemáš. Mne to blbne, preto som ti poslala potom pochvalu. Ale aktivita zemiaky, nebola moja.
Keď sme pri zemiakoch, tak jeden kardiológ povedal pacientovi, bolo to síce už dávno, že je dobré konzumovať aspoň menšiu porciu každý deň - draslík. Viem, že sa dá nahradiť aj inak.
misoft
14.01.15,11:10
Môj muž si vybral toto:
https://www.youtube.com/watch?v=E2VCwBzGdPM
Pred obradom som dala Sinatru a po ňom toto.Bola to taká netradičná rozlúčka,ale dnes viem,že som sa rozhodla správne.Ľudia boli prekvapení,ale páčilo sa im to.A splniť takéto želanie nie je problém,len ti to ostane navždy v tejto súvislosti.
Dobrý výber to bol - Satchmo je vždy dobrý.....
Anika61
14.01.15,11:23
Drzte palce idem o14tej k zubarke drapsnut dva zuby.....mam z toho ''boooobkyyyy...:D
evuš
14.01.15,11:25
Drzte palce idem o14tej k zubarke drapsnut dva zuby.....mam z toho ''boooobkyyyy...:D

Anka, držím - silno... ja sa tiež zubárky bojím viac ako čerta :D
Stanislav 1975
14.01.15,11:43
NEVIEM, HM- Robím si poriadok v telefone, v kontaktoch, už som to neorganizoval asi 3 roky- kopu neplatných čísel, kopu ľudí už aj pomrelo- len ma zaujalo, mám tam asi 5 rokov jeden kontakt , pod položkou pičisko/ NEDVÍHAŤ....a neviem si spomenúť, kto to je, prečo ma tak nahnevala,že som si ju tak uložil- mám tam zavolať aby som zistil , kto to je ? smile emoticon, možno to je aj niektorá z PORADY:-)))
Petra Nová
14.01.15,11:59
Si zabil! Svojho času som ti nedala číslo mobilu?:D
Asi nie... bol to Miňko, čo ho pýtal pod rôznymi zámienkami.
Kvaka
14.01.15,12:02
Pozrela som na tento príspevok, cca o 12:20, je zbalený, určite zase omylom, niekto chcel dať súhlas a podarilo sa mu preklikať až na -1 v súhlasnom hodnotení. Opravte to, prosím, ak je to omyl. Ak nie, nuž proti gustu žiaden dišputát.

lujza.j
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-3)
Buchi nerob....song,ze mam husiu kozu....špinarka je kralovna...super
-1 3
Stanislav 1975
14.01.15,12:03
Si zabil! Svojho času som ti nedala číslo mobilu?:D
Asi nie... bol to Miňko, čo ho pýtal pod rôznymi zámienkami.
Nie Peti, na teba kontakt telefonicky nemám :-), ty to nebudeš...
lujza.j
14.01.15,12:07
Pozrela som na tento príspevok, cca o 12:20, je zbalený, určite zase omylom, niekto chcel dať súhlas a podarilo sa mu preklikať až na -1 v súhlasnom hodnotení. Opravte to, prosím, ak je to omyl. Ak nie, nuž proti gustu žiaden dišputát.

lujza.j
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-3)
Buchi nerob....song,ze mam husiu kozu....špinarka je kralovna...super
-1 3
:Dsom si ani nevsimla....no co uz.....
lujza.j
14.01.15,12:11
Buchi...ja mam zase jedneho ucastnika tel.cisla ulozeneho ako penis,ale z "k":Dpenis by ho tak nevystihoval...a viem presne kto to je....vrrr...
Kvaka
14.01.15,12:11
Lujza, ja Špinarovú vždy môžem počúvať, tak som si to videjko prehrala a potom som rolovala a zbadala som zbalenú reakciu, tak som dala súhlas, ale naľavo si mala -2, vpravo 3. To je určite len omyl, okrem jednej tradičnej mínusky, čo tu občas niekto nickom rozdáva.:)
lujza.j
14.01.15,12:12
Buchi...ja mam zase jedneho ucastnika tel.cisla ulozeneho ako penis,ale z "k":Dpenis by ho tak nevystihoval...a viem presne kto to je....vrrr...
Oprava....Stanislav...:)
lujza.j
14.01.15,12:15
Lujza, ja Špinarovú vždy môžem počúvať, tak som si to videjko prehrala a potom som rolovala a zbadala som zbalenú reakciu, tak som dala súhlas, ale naľavo si mala -2, vpravo 3. To je určite len omyl, okrem jednej tradičnej mínusky, čo tu občas niekto nickom rozdáva.:)
To je v poho:) fasujem barskde....je to smiesne....
Petra Nová
14.01.15,12:18
Včera Kiska dal nejakú štátnu cenu Mariánovi Vargovi. Keď si spomeniem na jeho Konvergencie , dala by som mu aj dve. Ak si prestavím jeho visáž, tak by som ním nestrašila ani dospelých.
misoft
14.01.15,12:19
Pozrela som na tento príspevok, cca o 12:20, je zbalený, určite zase omylom, niekto chcel dať súhlas a podarilo sa mu preklikať až na -1 v súhlasnom hodnotení. Opravte to, prosím, ak je to omyl. Ak nie, nuž proti gustu žiaden dišputát.

lujza.j
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-3)
Buchi nerob....song,ze mam husiu kozu....špinarka je kralovna...super
-1 3
:Dsom si ani nevsimla....no co uz.....
Skóre som vyrovnal.... ;)
Petra Nová
14.01.15,12:20
Stanko, čo povieš, bude tu raz niekto nariekať za nás nad našimi mínuskami?:---
lujza.j
14.01.15,12:22
http://x.topky.sk/cl/10/1450149/Nevidzancania-su-na-strane-farara--ktory-sexualne-zneuzival-skolacku--Moze-za-to-matka-a-dcera-
...nemam slov....
Stanislav 1975
14.01.15,12:31
Stanko, čo povieš, bude tu raz niekto nariekať za nás nad našimi mínuskami?:---
heh Peti, mne sa páči ako poniektorých to hnevá, ale na nás nikdy nebudú mať- ty si královná a ja korunný princ za tebou..., my dvaja máme tolko mínusiek, čo iní dokopy- komplet celá Porada...., už som inak na ne aj hrdý, ja ich už berem ako užitočné :-)
buchač
14.01.15,12:36
http://x.topky.sk/cl/10/1450149/Nevidzancania-su-na-strane-farara--ktory-sexualne-zneuzival-skolacku--Moze-za-to-matka-a-dcera-
...nemam slov....
Ja mám...




"Bol som s ním kamarát a nič také som nezistil," hovorí obyvateľ obce ... "
"Keby to just tak bývalo, že ju pohladkal alebo čo a keď ju aj pobozkal, však tým ju nezjedol, keď ju aj pobozkal," hovorí Nevidzančanka.
Čo by hovorila táto pokrytecká stará baba (včera som videl šot) a ten dotyčný dilino, ak by sa henten farár "len dotýkal, hladkal alebo božtek dal" ich vnučky ???

Odpoveď nejak nie je podstatná, lebo každý ju vie.
lujza.j
14.01.15,12:46
Ja si spominam ked sa este len kauza okolo farara rozbiehala...nik z dediny neveril...ze fararko by nieco take...vcera som to nevidela...o nic som neprisla....
Dnes este cakam nejaky hyenisticky šot od novinarov...k tym zastrelenym manzelom co cez vikend bolo....
Petra Nová
14.01.15,12:55
Takže spodina, neurazte sa tu poniektorí, keďže nemá peniaze a žije zo dňa na deň, tak tie TV budú sledovať. Že sú manipulovaní, to im nepríde. Ja im doprajem TV program, ale nie je z čoho vyberať. Žiaľ.
Korela, budem polemizovať s časťou tvojho príspevku. Dúfam, že ti nebude prekážať, že zvyšok som necitovala, pretože som nepriateľom siahodlhých opakovačiek. Pozerám TV spravodajstvo, aj iné programy, ktoré ma zaujímajú. Aj kontroverzné. Ale nemám pocit, žeby ma nejako negatívne manipuloval Novoročný koncert Viedenských filharmonikov alebo prenosy z BBC Proms, alebo dokumentárne a prírodopisné seriály. Najnovšie ma zaujal seriál na Prima ZOOM-Odhalení: Mimozemské spisy. Áno, uznávam, že tento seriál je vysoko špekulatívny a manipulatívny. Ale nie všetko v ňom. A to je pre mňa zaujímavé. Tak ako nie každý môže byť štátnikom, vedcom, novinárom, a teda pre rôznych jedincov je iné podstatné, nedá sa zovšeobecniť záver, že TV len kazia, dezinformujú, ovplyvňujú vkus a zdravý rozum všetkých.
Petra Nová
14.01.15,13:01
Stanko, čo povieš, bude tu raz niekto nariekať za nás nad našimi mínuskami?:---
heh Peti, mne sa páči ako poniektorých to hnevá, ale na nás nikdy nebudú mať- ty si královná a ja korunný princ za tebou..., my dvaja máme tolko mínusiek, čo iní dokopy- komplet celá Porada...., už som inak na ne aj hrdý, ja ich už berem ako užitočné :-)
Stanko, signalizuje to jedno, a to absolútne. Neutíchajúci záujem o to, čo sme písali, píšeme a písať budeme.;) A to je jedno veľké vyznamenanie. A ešte jedno. Múdry vie o čom hovoríme, druhí mínuskujú, lebo nevieme písať o tom, o čom by chceli oni..
pavol54
14.01.15,13:05
Korela..trendy bolo ironicky...lebo dnes sa chlapi akokeby predhanali s milenkami a ten kto nema je iny- divny....
No čo asi je: a,teplý, b, má zlomený kolík, c,skrátka mamľas :---
trisestri
14.01.15,13:15
tu ani nejde o farara,ale ludia su hajzli a nie veriaci-veriacim ma ist o pravdu a moralku a nie o dakeho farizejskeho fararka,nadržaneho sexichtivka /sebe mal šlapku zaplatit -ale hold je na dievčatka/-taký chodiaci do kostola su len falošnici,tupý a agresivný-lebo kašlú aj na vieru aj na pravdu-myslia že sebe kupia aj boha a že spoved bez polepšenia všetko urovna,ale v ich konani je hlupost,agresivita,nenavist,pokrytectvo,zakernost, ohovaranie-ak maju dcerky a im to nevadi,tak ich mali doviest fararkovi,nech si ulahodi
trisestri
14.01.15,13:25
pokrikovat po dievčati je primitivizmus,špinavost,agresia,zbesilost satanska,to nema nič z vierou spoločne čo predvadzaju /a vraj ucta k staršim,často to rozduchaju stare babizne/ a teraz čo pan fararko-pominula ,,otcovska laska,,?
pavol54
14.01.15,14:31
http://x.topky.sk/cl/10/1450149/Nevidzancania-su-na-strane-farara--ktory-sexualne-zneuzival-skolacku--Moze-za-to-matka-a-dcera-
...nemam slov....
Tak mal sa oženiť, však by ho manželka zrovnala, keď to chýba, tak ani manželstvo s cirkvou nepomáha, cirkev mu nenatlčie ani nevyžmýka.
misoft
14.01.15,15:15
Akurát sa domov "dovalila" moja 3/4. Nabrúsená jak kosa, napálená jak žehlička.
Požiadala riaditeľku o uplatnenie odvodových úľav (nová novela).
Reakcia direchtorky: Veď si podajte.
Tá osoba totiž ani nevie, že je to už skoro týždeň na nete. Nevie, že zamestnanec má povinnosť LEN oznámiť a požiadať - nie podať žiadosť.
A perlička -"Neviem, ale asi vám to nijako nevyjde... "
Tá osoba ani nevie, že to platí pre zamestnancov, ktorí v hrubom zarobia menej ako 570€ (a moja má v hrubom 429€).
Tak volali zriaďovateľovi škôlky - predstavte si - ani na mestskom úrade nemali o tom ani šajnu. Vraj nič o tom nepočuli. A to platí už 14 dní!
korela
14.01.15,15:35
Takže spodina, neurazte sa tu poniektorí, keďže nemá peniaze a žije zo dňa na deň, tak tie TV budú sledovať. Že sú manipulovaní, to im nepríde. Ja im doprajem TV program, ale nie je z čoho vyberať. Žiaľ.
Korela, budem polemizovať s časťou tvojho príspevku. Dúfam, že ti nebude prekážať, že zvyšok som necitovala, pretože som nepriateľom siahodlhých opakovačiek. Pozerám TV spravodajstvo, aj iné programy, ktoré ma zaujímajú. Aj kontroverzné. Ale nemám pocit, žeby ma nejako negatívne manipuloval Novoročný koncert Viedenských filharmonikov alebo prenosy z BBC Proms, alebo dokumentárne a prírodopisné seriály. Najnovšie ma zaujal seriál na Prima ZOOM-Odhalení: Mimozemské spisy. Áno, uznávam, že tento seriál je vysoko špekulatívny a manipulatívny. Ale nie všetko v ňom. A to je pre mňa zaujímavé. Tak ako nie každý môže byť štátnikom, vedcom, novinárom, a teda pre rôznych jedincov je iné podstatné, nedá sa zovšeobecniť záver, že TV len kazia, dezinformujú, ovplyvňujú vkus a zdravý rozum všetkých.
Že si takto zareagovala práve ty, sa veľmi čudujem. Myslela som si, že to tu každý pochopí.
Nemá každý v dnešnej dobe na pokrytie iných vecí ako základných. Ani na dovolenky. Je veľa ľudí aj v mojom okolí, o ktorých viem, že na dovolenke neboli desiatky rokov. Ak túžia po nejakej zábave a odreaovaní a vnorení sa do snového iluzívneho sveta, tak to bude určite skôr televízia ako Slovenský rozhlas. A nebude počúvať pravdepodobne Devín. Na chatrčiach so satelitmi je to najobľúbenešia celodenná a večerná aktivita okrem inej, ktorá je ešte obľúbenejšia. Nemá každý doma 150 programov, aby si mohol programy vyberať. A základné mu ponúkajú buď nič do nedávnej doby, alebo najhrubšie násilie. Sú odkázaní na úplne slaboduché programy. Čudujem sa hercom, že sa dokážu v dnešnej dobe až tak ponižovať a ulakomia sa na súčasné ponuky. Už iba z toho hľadiska, že sú si vedomí, že ich bude niekto sledovať, a to nie málo divákov, ktorí ich budú mať za vzor. Títo ľudia si určite neprepnú na program s vážnou hudbou a inými tebou spomínanými.
Násilie sa prenáša do ulíc, berie sa ako samozrejmosť. Ako včera v Prešove, predtým pred niekoľkými rokmi v BA dopichal cigáň bieleho za bieleho dňa v autobuse MHD. Mladého chlapca. Pred svedkami. Ja čierne kroniky nečítam. Tieto akcie prinášajú reakcie, ľudia sa cítia ohrození na verejnosti. Ja neviem, ale ku kľudu a pokoji v duši táto situácia neprospieva nikomu. Asi ťa ešte nikto na ulici neprepadol počas dňa cestou z práce, nezhodil na zem a neokradol ťa, ako moju známu. Ľudia vzdialení od nej boli 50 m. Nedostatok peňazí, zvyšujúca sa kriminalita, nič moc. Tohto si musia byť vedomí pracovníci našich priblblých televízií. Zapredanci.
Stačí si spomenúť na Ruska, ako púšťal Akty X o 14.00, keď deti prichádzali zo škôl domov. A takýto človek sa dostal ešte aj do parlamentu. Mohla by som vyratúvať ďalej, ale načo.
Peggynka
14.01.15,15:35
Akurát sa domov "dovalila" moja 3/4. Nabrúsená jak kosa, napálená jak žehlička.
Požiadala riaditeľku o uplatnenie odvodových úľav (nová novela).
Reakcia direchtorky: Veď si podajte.
Tá osoba totiž ani nevie, že je to už skoro týždeň na nete. Nevie, že zamestnanec má povinnosť LEN oznámiť a požiadať - nie podať žiadosť.
A perlička -"Neviem, ale asi vám to nijako nevyjde... "
Tá osoba ani nevie, že to platí pre zamestnancov, ktorí v hrubom zarobia menej ako 570€ (a moja má v hrubom 429€).
Tak volali zriaďovateľovi škôlky - predstavte si - ani na mestskom úrade nemali o tom ani šajnu. Vraj nič o tom nepočuli. A to platí už 14 dní!
Kompetentní štátni úradníci :D ešte aby si im dával zadarmo rozumy - za čo sú oni platení.Sa nečudujem,že prišla napálená .
misoft
14.01.15,15:39
Veď ani ja. A trvalo mi "až" 5 minút, aby som ten dokument našiel (a to ešte sledujem telku on-line).
Ja mám už dojem, že tí úradníci sú fakt takí dutí a že si stále myslia, že sú v socializme, kedy občan im bol podriadený, bol príťažou a bol len pre nich (nie oni pre občana). A čo je horšie - že to nevie ako zamestnávateľ (zriaďovateľ škôlky je zamestnávateľom - škôlka nie je právny subjekt - všetko cez mesto ide).
korela
14.01.15,15:40
Akurát sa domov "dovalila" moja 3/4. Nabrúsená jak kosa, napálená jak žehlička.
Požiadala riaditeľku o uplatnenie odvodových úľav (nová novela).
Reakcia direchtorky: Veď si podajte.
Tá osoba totiž ani nevie, že je to už skoro týždeň na nete. Nevie, že zamestnanec má povinnosť LEN oznámiť a požiadať - nie podať žiadosť.
A perlička -"Neviem, ale asi vám to nijako nevyjde... "
Tá osoba ani nevie, že to platí pre zamestnancov, ktorí v hrubom zarobia menej ako 570€ (a moja má v hrubom 429€).
Tak volali zriaďovateľovi škôlky - predstavte si - ani na mestskom úrade nemali o tom ani šajnu. Vraj nič o tom nepočuli. A to platí už 14 dní!
Tak volali zriaďovateľovi škôlky - predstavte si - ani na mestskom úrade nemali o tom ani šajnu. Vraj nič o tom nepočuli. A to platí už 14 dní![/QUOTE]


Mohol by tu už niekto na Porade niečo spraviť s tým bodovaním? Človek aby sa nechytil ani myši pomaly.
Peggynka
14.01.15,15:42
Mohol by tu už niekto na Porade niečo spraviť s tým bodovaním? Človek aby sa nechytil ani myši pomaly.

A klikáš na šípku alebo na číslicu?
misoft
14.01.15,15:42
Jej naskočí +1 a tiež -1 - spolu....
:D:D - tak chyť myšiaka.....
korela
14.01.15,15:44
Na trojuholník.
misoft
14.01.15,15:46
Kompetentní štátni úradníci :D ešte aby si im dával zadarmo rozumy - za čo sú oni platení.Sa nečudujem,že prišla napálená .
.... mi vrav...... Keď som dávnejšie riešil synátora na ÚPSVaR - tak si na mňa zavolali troch právnikov a stále tvrdili, že oni pravdu majú a nie ja (resp. syn).
Až keď sa to prevalilo hore, tak sa zistilo, že oni vôbec ani zákony a novely zákonov nečítali.... A ani sa neospravedlnili - svyne jedny....
misoft
14.01.15,15:46
Na trojuholník.
Číselko - trojuholník - obe sú rovnocenné - obe reagujú....
P.S. nelám si nad tým hlavu - nedala si úmyselne.... ;) - to všetko tie šváby v počítači :D:D:D
korela
14.01.15,15:50
korela
14.01.15,15:51
Na trojuholník.
Číselko - trojuholník - obe sú rovnocenné - obe reagujú....
P.S. nelám si nad tým hlavu - nedala si úmyselne.... ;) - to všetko tie šváby v počítači :D:D:D
V mojom? Nikomu z vás to nerobí?
misoft
14.01.15,15:52
pavol54
14.01.15,15:53
Akurát sa domov "dovalila" moja 3/4. Nabrúsená jak kosa, napálená jak žehlička.
Požiadala riaditeľku o uplatnenie odvodových úľav (nová novela).
Reakcia direchtorky: Veď si podajte.
Tá osoba totiž ani nevie, že je to už skoro týždeň na nete. Nevie, že zamestnanec má povinnosť LEN oznámiť a požiadať - nie podať žiadosť.
A perlička -"Neviem, ale asi vám to nijako nevyjde... "
Tá osoba ani nevie, že to platí pre zamestnancov, ktorí v hrubom zarobia menej ako 570€ (a moja má v hrubom 429€).
Tak volali zriaďovateľovi škôlky - predstavte si - ani na mestskom úrade nemali o tom ani šajnu. Vraj nič o tom nepočuli. A to platí už 14 dní!
chceš to tlačivo? otvor si napríklad stránku všzp tam presne píšu že "Oznámenie podáva zamestnenec na tlačive..." však nech podá a fertig Ono ten zamestnávateľ nemôže vedieť či nemá viac pracovných pomerov, druhá otázka je ako vie zamestnávateľ s tým oznámením naložiť( teda vyrátať nároky). Vieš aj tí zamestnanci musia ovládať svoje . Prijímal som zamestnanca pýtam sa máte dieťa školou povinné? máte voči mne ako zamestnávateľovi požiadavky? Odpoveď písomne "Nie nemám rieši to manželka" a další rok(už po termíne) pricválal že požaduje bonus a čo ja viem čo ešte, tak som mu vydal patričný papier ohľadne zárobku a potvrdenie že nemá nárok na zamestnaneckú prémiu a musel si nájsť účtovníčku čo mu spravila daňové priznanie.
lujza.j
14.01.15,15:55
Na trojuholník.
Číselko - trojuholník - obe sú rovnocenné - obe reagujú....
P.S. nelám si nad tým hlavu - nedala si úmyselne.... ;) - to všetko tie šváby v počítači :D:D:D
V mojom? Nikomu z vás to nerobí?
mne občas....
misoft
14.01.15,15:55
Žabinka
14.01.15,15:56
Na trojuholník.
ak ti súčasne s + naskočí aj -, skús znovu kliknúť na -, odíď z témy, choď nazad, a ak ešte bude -, tak to isté urob znovu.. malo by sa to opraviť..
misoft
14.01.15,15:58
chceš to tlačivo? ........................
To nie je problém.... je na stránke ministerstva zdravotníctva. Ide o princíp - nevedia úradníci, alebo povedia, že nemá nárok, alebo, že to nevyjde....
Peggynka
14.01.15,15:59
Na trojuholník.
Skús na čísielko,je to ďalej,niekedy mi tak kmitá,keď priložím kurzor,že mi to spravilo.Odvtedy klikám na číslo (BTW robí to aj iným,už sa to tu preberalo)
pavol54
14.01.15,16:03
chceš to tlačivo? ........................
To nie je problém.... je na stránke ministerstva zdravotníctva. Ide o princíp - nevedia úradníci, alebo povedia, že nemá nárok, alebo, že to nevyjde....
však píšem že "je vecou zamestnávateľa ako vie stým naložiť" veď on to ani nevyratúva len nahodí pri mesačnom výkaze a samo sa to vyráta len môže byť zamestnanec a súčasne popri tom aj živnostník a už mu to nevyjde aj keby mal 380. no a vo februári sa mu to objaví na výplatnej páske.
misoft
14.01.15,16:14
No dúfajme.....
Anika61
14.01.15,16:15
Drzte palce idem o14tej k zubarke drapsnut dva zuby.....mam z toho ''boooobkyyyy...:D

Anka, držím - silno... ja sa tiež zubárky bojím viac ako čerta :D
Evuska a to som netusila,ze mi drapne hned 3zuby-myslim,ze ''hubu''dva dni neotvorim...umrtvila mi to festovne:-)
misoft
14.01.15,16:19
Hubu otvárať nemusíš - veď máš klábosnicu a paľčoky :D:D:D
pavol54
14.01.15,16:19
Drzte palce idem o14tej k zubarke drapsnut dva zuby.....mam z toho ''boooobkyyyy...:D

Anka, držím - silno... ja sa tiež zubárky bojím viac ako čerta :D
Evuska a to som netusila,ze mi drapne hned 3zuby-myslim,ze ''hubu''dva dni neotvorim...umrtvila mi to festovne:-)
aspoň si to mala lacnejšie s jednou injekciou, mne to tiež takto vysvetlil zubár
pavol54
14.01.15,16:20
No dúfajme.....
lenže ešte niečo, to čo jej nestrhnú na zdravotné odvody je zdanené 19% :eek:
misoft
14.01.15,16:23
To je jedno - príde RZD a má preplatok - pretože má takú nízku mzdu. Doteraz jej to vždy tak vychádzalo - vždy po RZD jej nejaké lóve vrátili. Kým bola fazuľka študentka, tak až do 30-50€ niekedy vyšlo...
Peggynka
14.01.15,16:24
Drzte palce idem o14tej k zubarke drapsnut dva zuby.....mam z toho ''boooobkyyyy...:D

Anka, držím - silno... ja sa tiež zubárky bojím viac ako čerta :D
Evuska a to som netusila,ze mi drapne hned 3zuby-myslim,ze ''hubu''dva dni neotvorim...umrtvila mi to festovne:-)
Jeminenku,to čo za zubárku,že trhá :eek: Narastú ti nové? Moja nevytrhne,ani keby som chcela,tsss...
korela
14.01.15,16:25
Na trojuholník.
ak ti súčasne s + naskočí aj -, skús znovu kliknúť na -, odíď z témy, choď nazad, a ak ešte bude -, tak to isté urob znovu.. malo by sa to opraviť..


Na trojuholník.
ak ti súčasne s + naskočí aj -, skús znovu kliknúť na -, odíď z témy, choď nazad, a ak ešte bude -, tak to isté urob znovu.. malo by sa to opraviť..
Ďakujem, už som skúšala, niekedy mi to vyjde, niekedy nie. Vďaka.
misoft
14.01.15,16:29
Jeminenku,to čo za zubárku,že trhá :eek: Narastú ti nové? Moja nevytrhne,ani keby som chcela,tsss...
:D:D
Zubárka si asi myslí, že je žralok - že narastú nové .....
korela
14.01.15,16:30
Hele:
Karle Varle:
http://www.karlovy-vary.cz/cz/webkamery-karlovy-vary
Navštíviť ich, je moja celoživotná túžba. A ešte jedmo EU mesto.
misoft
14.01.15,16:31
Keď nemôžeš reál do Karle Varle - tak sa kukaj aspoň na promenádu (Vrchni, prchni!)
Anika61
14.01.15,16:37
Jeminenku,to čo za zubárku,že trhá :eek: Narastú ti nové? Moja nevytrhne,ani keby som chcela,tsss...
:D:D
Zubárka si asi myslí, že je žralok - že narastú nové .....
Veruze narastu:Da budu na mna cumiet z pohara:D:---...nedalo sa inak parodentoza je svyna....esce mam az3....vyzeram ako jezibaba s Mrazika:D
misoft
14.01.15,16:42
Petra Nová
14.01.15,17:04
Že si takto zareagovala práve ty, sa veľmi čudujem. Myslela som si, že to tu každý pochopí.
Korela, nejde o pochopenie alebo nepochopenie. Reagovala som len na malú časť tvojho príspevku. Ja som presvedčená, že nič nie je čierno-biele. A túto debatu vôbec nepovažujem za boj, s cieľom zničiť alebo zosmiešniť, ako to tu obvykle býva. Ty si napísala, že si sa odstrihla od TV , ja som napísala, že si vždy niečo nájdem, čo ma zaujíma alebo mi urobí dobre. Myslím, že my dve sa nemusíme sporiť o to, že TV manipulujú, a to buď v záujme svojich mecenášov alebo v záujme maximalizácie ziskov, čomu sa podriaďuje výber programov. Áno, v nich dominuje násilie, egoizmus, nevkus, brak. Absentuje propagácia všeľudských hodnôt. Je to tak. Všetky TV majú presne zrátaných divákov podľa záujmových skupín a poznajú ich početnosť. Proporcionálne k nim zostavujú program. Nepoznám koľko % Slovákov pozerá ešte aj dnes turecké a mexické telenovely. Určite však taký počet, aby priniesli požadovanú sledovanosť. Ak by som pripustila fikciu, žeby TV vysielali samé kvalitné programy, koľko by z tých telenovelových divákov sledovalo tú kvalitu? Stačí porovnanie s obľubou debatných tém na Porade. Som presvedčená, že komerčné TV by rýchlo skrachovali. Extra kapitolu tvoria TV politické relácie a spravodajstvo. Tam je manipulácia najvypuklejšia. Len tiež by na zaujímala ich sledovanosť. Tí telenoveloví na ne kašľú a tí, čo ich pravidelne sledujú, spravidla vedia o čom to je. Zvyšok je formovaný podľa potrieb a záujmov piatej kolóny a majiteľov médií. Ale s tým nikto nič neurobí. Je to tak všade na svete. A o tom som v prvom príspevku písala. Dnes je výsmechom, že s RTVS sa ešte stále spája prídavné meno-verejnoprávna.
pavol54
14.01.15,17:13
Jeminenku,to čo za zubárku,že trhá :eek: Narastú ti nové? Moja nevytrhne,ani keby som chcela,tsss...
:D:D
Zubárka si asi myslí, že je žralok - že narastú nové .....
Veruze narastu:Da budu na mna cumiet z pohara:D:---...nedalo sa inak parodentoza je svyna....esce mam az3....vyzeram ako jezibaba s Mrazika:D
počúvaj ja mám protektor už od 15 decembra a ešte som ich nemal vonku dlhšie ako pol minuty aj v noci inak si na ne nezvykneš, najhoršie je ak sa bez nich usmejem do zrkadla to ma chytá zrádnik od strachu:eek:
Anika61
14.01.15,17:39
[QUOT:DE="misoft"]

Jeminenku,to čo za zubárku,že trhá :eek: Narastú ti nové? Moja nevytrhne,ani keby som chcela,tsss...
:D:D
Zubárka si asi myslí, že je žralok - že narastú nové .....
Veruze narastu:Da budu na mna cumiet z pohara:D:---...nedalo sa inak parodentoza je svyna....esce mam az3....vyzeram ako jezibaba s Mrazika:D
počúvaj ja mám protektor už od 15 decembra a ešte som ich nemal vonku dlhšie ako pol minuty aj v noci inak si na ne nezvykneš, najhoršie je ak sa bez nich usmejem do zrkadla to ma chytá zrádnik od strachu:eek:[/QUOTE]
Pali si ma rozrehnil-a poviem ti usmev mam teraz perfektny-len cierna tma:D a presne ked pozriem do zrkadla zlaknem sa...a to viem,ze je lepsie nevyberat:D:D:D
lujza.j
14.01.15,18:06
dnes ma potešil-pobavil moj chlap....píše kúpil som si telku...ja "palec hore"....on...išiel som si kupiť iba minerálku a kúpil som si telku:D...a potom,že je to iba v reklame na qautro...."ruky hore pre ....išiel si kúpiť minerálku a kúpil si rovno telku":D
misoft
14.01.15,18:10
:D dostal ťa...
pavol54
14.01.15,18:17
dnes ma potešil-pobavil moj chlap....píše kúpil som si telku...ja "palec hore"....on...išiel som si kupiť iba minerálku a kúpil som si telku:D...a potom,že je to iba v reklame na qautro...."ruky hore pre ....išiel si kúpiť minerálku a kúpil si rovno telku":D
Chlapec sa zamestná v obchoďáku na konci dňa sa vedúci pýta všetkých predavačov koľko obslúžili zákazníkov každý povedal počet a ten nový že jedného ...?? tak to musí vysvetliť a ten odpovedá prišiel chlap chcel vidieť háčiky na ryby, tak som predal háčiky, k nim som ponúkol plaváky, postupne udice,sedačku, rybársku výstroj a oblečenie až nakoniec som ho presvedčil aby kúpil čln, keď odchádzal sa vrátil povedal že manželka ho poslala kúpiť vrecká do smetiaka a na tie zabudol.
lujza.j
14.01.15,18:19
:D dostal ťa...
strašne som sa smiala...ešte značku čo mám v pamäti z dectva mali sme také rádio telefunken:Dstará nemecká značka....
lujza.j
14.01.15,18:20
palino toto teraz úplne sedí.....škoda,že ho nevidím ako ladí stanice:D
pavol54
14.01.15,18:39
palino toto teraz úplne sedí.....škoda,že ho nevidím ako ladí stanice:D
palcom ukazovákom a prostredníkom
kukučka
14.01.15,20:47
Akurát sa domov "dovalila" moja 3/4. Nabrúsená jak kosa, napálená jak žehlička.
Požiadala riaditeľku o uplatnenie odvodových úľav (nová novela).
Reakcia direchtorky: Veď si podajte.
Tá osoba totiž ani nevie, že je to už skoro týždeň na nete. Nevie, že zamestnanec má povinnosť LEN oznámiť a požiadať - nie podať žiadosť.
A perlička -"Neviem, ale asi vám to nijako nevyjde... "
Tá osoba ani nevie, že to platí pre zamestnancov, ktorí v hrubom zarobia menej ako 570€ (a moja má v hrubom 429€).
Tak volali zriaďovateľovi škôlky - predstavte si - ani na mestskom úrade nemali o tom ani šajnu. Vraj nič o tom nepočuli. A to platí už 14 dní!
Duški veď si aj s polovičkou šetrite nervy, nechajte úradníkov spamätať sa, ešte sú jednou nohou v starom roku a do nového sa presunú až na konci januára, keď bude treba robiť výplaty. No a ktovie, či tí hore už vymysleli, ako to má vyzerať. :D /hej viem, čítala som, aj Paliho ;)/

Asi nesledujú telku. :---
pmajap
14.01.15,21:10
sito
14.01.15,21:21
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci :rolleyes:
http://www.cas.sk/galeria/437773/zora-czoborova-na-sebe-maka-aj-na-dovolenke-pri-pohlade-na-jej-zadocek-aj-dvadsiatnicky-zblednu-zavistou?foto=1

Hm ... Niekorí zadoček, niektorí zadok a niektorí poriadnu ...
korela
15.01.15,00:00
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan
https://www.youtube.com/watch?v=IVyjEqBHCaE
https://www.youtube.com/watch?v=eQ-LbvFRF0M
https://www.youtube.com/watch?v=2da7N6ADm9s
https://www.youtube.com/watch?v=ZSfgCIGd7k4
https://www.youtube.com/watch?v=HCaDyiqs7Wg
https://www.youtube.com/watch?v=wckmubMCQ5A
https://www.youtube.com/watch?v=v0toVkiicfk
a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
lujza.j
15.01.15,06:24
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci :rolleyes:
http://www.cas.sk/galeria/437773/zora-czoborova-na-sebe-maka-aj-na-dovolenke-pri-pohlade-na-jej-zadocek-aj-dvadsiatnicky-zblednu-zavistou?foto=1
Uz jej nic neostava len cvicit...deti mat nemoze....nikto celevritny ju nechcel...tak si vzala za muza co si vzala....aby neostala stara dievka....
evuš
15.01.15,06:27
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci :rolleyes:
http://www.cas.sk/galeria/437773/zora-czoborova-na-sebe-maka-aj-na-dovolenke-pri-pohlade-na-jej-zadocek-aj-dvadsiatnicky-zblednu-zavistou?foto=1

..zblednúť závisťou ??? Ja teda skôr zdesením ! :D:D:D
pavol54
15.01.15,06:29
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan
https://www.youtube.com/watch?v=IVyjEqBHCaE
https://www.youtube.com/watch?v=eQ-LbvFRF0M
https://www.youtube.com/watch?v=2da7N6ADm9s
https://www.youtube.com/watch?v=ZSfgCIGd7k4
https://www.youtube.com/watch?v=HCaDyiqs7Wg
https://www.youtube.com/watch?v=wckmubMCQ5A
https://www.youtube.com/watch?v=v0toVkiicfk
a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
to už je len detstvo
pavol54
15.01.15,06:31
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci :rolleyes:
http://www.cas.sk/galeria/437773/zora-czoborova-na-sebe-maka-aj-na-dovolenke-pri-pohlade-na-jej-zadocek-aj-dvadsiatnicky-zblednu-zavistou?foto=1

..zblednúť závisťou ??? Ja teda skôr zdesením ! :D:D:D
tiež si myslím na to zdesenie v prípade predstavy spojenia jej chodidiel za mojim chrbátom. chvalabohu nehrozí! :eek:
Oliwa
15.01.15,07:13
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...
buchač
15.01.15,07:21
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan
...
a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
To kto povedal ???
Malá Angie je len nejaká provinčná (Nórska) speváčka, ktorá sa objavila v tej Superstar.
Takých sa objaví v každom štáte a každý rok neúrekom...mojím slovníkom (taká barlička) by som povedal, že .." kua, je ich jak nasraných na tých pódiách"...
Mimochodom, túto súťaž vysielajú tie stanice, ktoré nalievajú blbosti do hlavy.
----------------------------------------
Iné hviezdy detského formátu žijú dodnes len z tej zašlej slávy...ten chlieb už nie je veľmi čerstvý, občas mi už páchne stuchlinou.
Za oných čias by poniektoré filmy mohli byť zaradené kľudne do tej rubriky " Film pre pamätníkov "...
Len tak na rýchlo mi prišli na um mená Macaulay Culkin, sestry Olsenové...
----------------------------------------
Čo sa týka detského "hviezdneho" slovenského neba, tak tu je to vopred dané a sudičkami prisúdené do perinky.
Decko sa ani poriadne nenarodí a už je (bude) hercom...Kramár, Labuda, Škrabáková...
Podobne je to aj v iných odvetviach showbiznisu...
bettylou
15.01.15,08:15
Kasli na minusku ja som vcera fásla...ze nejem zemáky:D
to som bola ja :D :D take it easy, dobre píšeš, to vieš :)
pavol54
15.01.15,08:42
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...
To ako keď v zime išli vítať papalášov deti v pionierskych košeliach a nám bolo v kabátoch zima
bettylou
15.01.15,08:54
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci :rolleyes:
http://www.cas.sk/galeria/437773/zora-czoborova-na-sebe-maka-aj-na-dovolenke-pri-pohlade-na-jej-zadocek-aj-dvadsiatnicky-zblednu-zavistou?foto=1

..zblednúť závisťou ??? Ja teda skôr zdesením ! :D:D:D

mne sa páči, vymakaná, je za tým kopa tvrdej roboty nie len nejaké šminky, silikóny či fotošopy. Len nemá každý na to predpoklady a ani disciplínu. :);)
Stanislav 1975
15.01.15,08:56
Oliwa
15.01.15,09:00
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...
To ako keď v zime išli vítať papalášov deti v pionierskych košeliach a nám bolo v kabátoch zima
A Husák na tribúne mal baranicu a kožušinový limec... :D
evuš
15.01.15,09:12
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci :rolleyes:
http://www.cas.sk/galeria/437773/zora-czoborova-na-sebe-maka-aj-na-dovolenke-pri-pohlade-na-jej-zadocek-aj-dvadsiatnicky-zblednu-zavistou?foto=1

..zblednúť závisťou ??? Ja teda skôr zdesením ! :D:D:D

mne sa páči, vymakaná, je za tým kopa tvrdej roboty nie len nejaké šminky, silikóny či fotošopy. Len nemá každý na to predpoklady a ani disciplínu. :);)

..každému sa páči niečo iné ;) ..mne na ženách kopa nechutných svalov vadí...
Stanislav 1975
15.01.15,09:15
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci :rolleyes:
http://www.cas.sk/galeria/437773/zora-czoborova-na-sebe-maka-aj-na-dovolenke-pri-pohlade-na-jej-zadocek-aj-dvadsiatnicky-zblednu-zavistou?foto=1

..zblednúť závisťou ??? Ja teda skôr zdesením ! :D:D:D

mne sa páči, vymakaná, je za tým kopa tvrdej roboty nie len nejaké šminky, silikóny či fotošopy. Len nemá každý na to predpoklady a ani disciplínu. :);)

..každému sa páči niečo iné ;) ..mne na ženách kopa nechutných svalov vadí...
Aj mne- žena by mala byť nežné, jemné stvorenie s útlym makkým telíčkom a nie nejaka hora svalov...
Stanislav 1975
15.01.15,09:19
Toto ja prudko možem- od 01.00 slzy v očiach- milujem Rusko, milujem matriošky, milujem Putina, milujem Allu Pugačevu, milujem Sergeja Lavrova- milujem všetko ruské....


https://www.youtube.com/watch?v=8Y4_2Qa0QQs
lujza.j
15.01.15,09:23
Zena ak to prezenie s cvicenim- svalmi a prekroci to nejaku esteticku hranicu ...teda pre moje oko.....tak sa mi to nepaci.....to iste.aj u chlapov.....niektori su az nechutni....
Kazdy sport je drina a disciplina....
lujza.j
15.01.15,09:24
Stando....mas doma matriošku?.... Strasne sa mi pacia....
alaya1
15.01.15,09:24
Toto ja prudko možem- od 01.00 slzy v očiach- milujem Rusko, milujem matriošky, milujem Putina, milujem Allu Pugačevu, milujem Sergeja Lavrova- milujem všetko ruské....


https://www.youtube.com/watch?v=8Y4_2Qa0QQs
No snad trocha lasky nechaj aj svojej rodine :)
lujza.j
15.01.15,09:35
http://x.topky.sk/cl/10/1450353/FOTO-Desivej-nehody-na-R1--Zrazka-osmich-aut--jeden-mrtvy--mnozstvo-zranenych-
Takto si tu jazdime....:(
Tweety
15.01.15,09:37
Lui, a celevritná lekárka sa vyhne prísnemu trestu. Smutné, že nie všetci sme pred zákonom rovnako rovní.
Stanislav 1975
15.01.15,09:48
Toto ja prudko možem- od 01.00 slzy v očiach- milujem Rusko, milujem matriošky, milujem Putina, milujem Allu Pugačevu, milujem Sergeja Lavrova- milujem všetko ruské....


https://www.youtube.com/watch?v=8Y4_2Qa0QQs
No snad trocha lasky nechaj aj svojej rodine :)

Není SUPER ? Inak teraz si našla nejakého 25 ročného zajačika :-)

https://www.youtube.com/watch?v=O6IhtBYfnDY
Oliwa
15.01.15,09:51
:eek:
http://x.topky.sk/cl/10/1450353/FOTO-Desivej-nehody-na-R1--Zrazka-osmich-aut--jeden-mrtvy--mnozstvo-zranenych-
Takto si tu jazdime....:(
To je strašné :eek: ... Keď si predstavím, že ten vodič ráno odchádzal do roboty z nejakej rodiny, od manželky, od detí... a už ho neuvidia... :mee: Nechcem, aby to vyznelo sarkasticky, ale príbuzným nebude dopriate ani sa s ním naposledy rozlúčiť, pohladkať ruku či objať... To je hrozné...
Pri takýchto nehodách obdivujem všetkých, čo sú pri zásahu - hasiči, lekári, policajti, záchranári... Na to treba mať náturu...Aj keď v tomto prípade, žiaľ, niet koho zachrániť... To auto je ako krabička, rozstrihnutá nožnicami... Šialené...
Nechcela by som byť ani na mieste toho vodiča kamióna...

A pritom dnes tak krásne u nás svieti slnko...
trisestri
15.01.15,09:53
by ma zaujimal zdroje tych ,,inych prijmov,, ktore Fico nemal na rozdiel od kolegov,tož on je skromny http://janozatko.blog.sme.sk/c/371121/najlepsie-zarabajuci-politici-slovenska.html?ref=tit
Stanislav 1975
15.01.15,09:54
:eek:
http://x.topky.sk/cl/10/1450353/FOTO-Desivej-nehody-na-R1--Zrazka-osmich-aut--jeden-mrtvy--mnozstvo-zranenych-
Takto si tu jazdime....:(
To je strašné... Keď si predstavím, že ten vodič ráno odchádzal do roboty z nejakej rodiny, od manželky, od detí... a už ho neuvidia... :mee: Nechcem, aby to vyznelo sarkasticky, ale veď nebude ani čo dať do truhly... Pri takýchto nehodách obdivujem všetkých, čo sú pri zásahu - hasiči, lekári, policajti, záchranári... Na to treba mať náturu...Aj keď v tomto prípade, žiaľ, niet koho zachrániť... To auto je ako krabička, rozstrihnutá nožnicami... Šialené...

S tým ale treba počítať, a najma v dnešnej divokej dobe- nikdy nikto nevie, keď ráno odchádza z domu , či sa ešte večer vráti...., taká je dnešná doba- dnes sme tu, zajtra tu už nemusíme byť, pár ľudí si chvílku poplače, ale svet sa bude točiť ďalej, Dunaj bude tiecť aj naďalej- išlo to tu bez nás pred naším narodením, pojde to bez nás aj po našej smrti..., všetci sme len číslo do štatistiky...
Dneska si vychutnávame pekné ráno, rannú rosu- zajtra nám možu dať dat v márnici štítok na nohu bosú...
Tweety
15.01.15,09:56
Stanko, nedá sa to zvalovať na dobu, stále je to len a len o ľuďoch. A je smutné, že v posledných časoch si niektorí neuvedomujú cenu ľudského života. Neviem, či by si to zvaľoval na dobu, ak by sa ťa to bytostne dotýkalo.
lujza.j
15.01.15,09:58
Oliw...hej strasne...:(....neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla....
Stanislav 1975
15.01.15,10:01
Stanko, nedá sa to zvalovať na dobu, stále je to len a len o ľuďoch. A je smutné, že v posledných časoch si niektorí neuvedomujú cenu ľudského života.
Majka, ale tí ľudia píšu inú novú dobu..., niektorí mi nadávajú do komunistov a neviem čoho ešte ešte- ale za komunistov boli medziľudské vzťahy neporovnateľné s touto dobou..., Ľudia sa zhoršujú a lepšie to už ani nebude, každý si ide cez mrtvoly, ale troška to aj chápem, lebo slušní, dobrí ľudia v dnešnom svete už asi nemajú šancu preraziť- dnes, čím si vačších zloduch, tým sa máš lepšie...a hovorím, lepšie to už nebude...,ale ja to tu už nejakých tých 25 rokov vydržím :-)-ak boh dá...
Stanislav 1975
15.01.15,10:03
Oliw...hej strasne...:(....neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla....

Neviem či kurieri, tých som si nevšímal doteraz, ale najvačší vagabundi, postihovia, úchyláci sú KAMIONISTI, česť výnimkam...
Oliwa
15.01.15,10:05
Oliw...hej strasne...:(....neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla....
Minule som to spomínala... kdesi som čítala vetu: Radšej byť o hodinu neskôr na mieste, ako o hodinu skôr v márnici...
Stanislav 1975
15.01.15,10:07
Oliw...hej strasne...:(....neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla....
Minule som to spomínala... kdesi som čítala vetu: Radšej byť o hodinu neskôr na mieste, ako o hodinu skôr v márnici...
heh, nieje to celkom pravda- teda je, ale za predpokladu, že to vie aj vodič, ktorý v protismere obieha a neuvidí ťa :-), darmo možeš jazdit opatrne keď ta zlikviduje niekto druhý...
lujza.j
15.01.15,10:10
Do aj z roboty si zvyknem poprdakat v pravom jazdnom pruhu....rano trosku sviznejsie...poobede uz fakt lezerne ale nikoho nebrzdim....pomalou jazdou...rozostup musim mat...kukam daleko do predu....nie iba po moju kapotu...lebo niekto iba tak....sledujem ako ludia psychopaticky- nelogicky jazdia...je to ich štyl/ tak mi taki chaloši raz vysvetlili/....ano stale poviem vsetko je o ludoch....
Stanislav 1975
15.01.15,10:23
Ale aj tá rýchlosť je hypotetický pojem, ja na mojej Octavii nikdy nejazdím viac ako 140, lebo už to je pri 140 nestabilné , vrčí to, hrčí, a bojím sa ísť viac a teraz ako sme išli na letisko do Pešti, na kmotrovej BMW X6 ,a kedže kmotor od rána chlastal, tak som musel šoférovať -tak som nesledoval tachometer a kmotor, inak priaznivec rýchlej jazdy, mi vraví, uber trocha ideš 220 a pritom sa mi to ani nezdalo...
Tweety
15.01.15,10:25
Stando, môžeš si smelo povedať, že letíš rýchlo. Mal by si ubrať nohu z plynu
lujza.j
15.01.15,10:31
Stando...aj ked nema az take stare auto,ale dizel slaby motor/mne to tu po dedine staci/....ked mi ho rozbil ...ten onyý a mali sme ist za chlapom do De...kamoska mi pujčila yarisku benzinovu....som svištala jak vítr....tiez 160tka ani som si nevsilma.....
buchač
15.01.15,10:46
Ale aj tá rýchlosť je hypotetický pojem, ja na mojej Octavii nikdy nejazdím viac ako 140, lebo už to je pri 140 nestabilné , vrčí to, hrčí, a bojím sa ísť viac a teraz ako sme išli na letisko do Pešti, na kmotrovej BMW X6 ,a kedže kmotor od rána chlastal, tak som musel šoférovať -tak som nesledoval tachometer a kmotor, inak priaznivec rýchlej jazdy, mi vraví, uber trocha ideš 220 a pritom sa mi to ani nezdalo...
:eek::confused:
pavol54
15.01.15,10:52
http://x.topky.sk/cl/10/1450353/FOTO-Desivej-nehody-na-R1--Zrazka-osmich-aut--jeden-mrtvy--mnozstvo-zranenych-
Takto si tu jazdime....:(
presne takto sa mi v 89 -tom pod tank zo zadu napasovala škoda 105 s piatimi mládežníkmi len motor spod neho trčal všeličo som videl, ale čo bolo veľa to bolo príliš.
pavol54
15.01.15,11:00
Stando, môžeš si smelo povedať, že letíš rýchlo. Mal by si ubrať nohu z plynu
tomu sa hovorí "jazdíš rýchlo lietaš pomaly"
trisestri
15.01.15,11:12
ta pobehlica,dcerenka udavacov,matrac oligarchov,manzelka zlodeja a moralna zumpa Flandrova Benova sa bude navazat do referenda,ved ona nema ani sajnu o ludskych pravach,len za prachy vylize kazdu rit eurolobistov
korela
15.01.15,11:31
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci :rolleyes:
http://www.cas.sk/galeria/437773/zora-czoborova-na-sebe-maka-aj-na-dovolenke-pri-pohlade-na-jej-zadocek-aj-dvadsiatnicky-zblednu-zavistou?foto=1

..zblednúť závisťou ??? Ja teda skôr zdesením ! :D:D:D

mne sa páči, vymakaná, je za tým kopa tvrdej roboty nie len nejaké šminky, silikóny či fotošopy. Len nemá každý na to predpoklady a ani disciplínu. :);)

..každému sa páči niečo iné ;) ..mne na ženách kopa nechutných svalov vadí...
Evuš, keď je oblečená a nemá napnuté svaly, mne príde normálna, ani kulturisti sa v bežnom živote nepredvádzajú s napnutými svalmi ako na pódiu.
Ale ja k tomu, ako ju niekto posudzuje poviem iba toľko, že by som rada videla jej cievny a žilový systém keď jej pribudne ešte pár rokov. Nepredpokladám, že nebude trpieť na vysoký tlak a nebude mať upchaté potrubie cholesterolom ako väčšina národa.
korela
15.01.15,11:50
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

Má chlieb v rukách už dnes.
to už je len detstvo
Za také detstvo, ako prežíva ona (prezrela som si jej celú chronológiu aj matku, aj maličkú sestru, jej izbičku, ako trávi čas s matkou v prírode a pod.), chodí na klavír, však to k tomu patrí. Jej hlas je dar z nebies. Má krásne nezvyčajné zafarbenie. Evidentne ju to baví a začala spievať možno ako trojročná. Robili rodičia domáce zábery ako leží v posteli a spieva si. Nie je to v tomto prípade drill. Ona si spieva evidentne s ľahkosťou pre radosť, ako väčšina našich detí Prší, prší len sa leje.
Stačí sa pozrieť koho repertoár spieva, náročné piesne. Špičku.
Že ste ešte nepoľutovali Mozarta a Beethovena, ktorého otec uväzoval za nohu ku klavíru a bral mu nočný spánok. To by sa už približovalo k týraniu, hodnotiť to nebudem. Ich rozpoznané nadanie bude vždy ľudstvo iba obšťastňovať.
Ja sa týmto súťažiam zvlášť nevenujem, deti tam krásne spievajú, ale toto dievča sa vymyká priemeru súťažiacich, je to síce dieťa, ale určite viac preciťuje text ako ktorékoľvek dieťa, ktoré som doteraz počula a videla. Táto nie je iba bábka. Je v nej kus vyspelosti. Neviete po kom zdedila gény.
Petra Nová
15.01.15,12:01
Mňa potešilo, ak je to pravda, že EÚ plánuje postupné zrušenie sankcií voči Rusku.
Nemecký obchodný denník Deutsche Wirtschafts Nachrichten s odvolaním sa na americký The Wall Street Journal informuje, že v koridoroch moci Bruselu pripravili nejaký pracovný diskusný dokument obsahujúci návrhy oslabenia ekonomického nátlaku na Rusko.
To je dobrá správa. Čo ma v tomto článku naštvalo, to bolo jajkanie bývalého šéfa EK Romana Prodiho o tom, že Taliansko na sebe pocítilo katastrofické následky protiruských sankcií. Taliansky export do Ruska klesol o polovicu a naopak, americký export sa zvýšil. Amíci vedia, čo robia, preto tlačili ako diví na EÚ, aby postupne pritvrdzovali sankcie proti Rusku. A tak Európa postupne vytesňuje z rétoriky to povestné: že demokracia niečo stojí. Feri Šebej, Mesežnikov a Bútora musia roniť krokodílie slzy nad takou devalváciou demokracie v Európe.
Petra Nová
15.01.15,12:06
Fakt neviem, či ma táto správa skôr potešila, alebo nepotešila: Vraj viaceré televízie odmietli poskytnúť svoj vysielací priestor pre reklamnú kampaň k pripravovanému referendu, ktorú si platí Aliancia za rodinu. A prečo nepotešilo? Lebo mi vŕta v hlave odkiaľ Aliancia získala toľko peňazí, aby si mohla dovoliť zaplatiť masívnu TV kampaň pred referendom.:confused:
korela
15.01.15,12:09
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...

Zaujala si veľmi zvláštny postoj, ako vždy, keď spomeniem vo svojom príspevku nejaké dieťa. Jedno či obyčajné alebo niečím výnimočné a žiaľ, ani nepoznáš jeho pozadie a rodinné pomery, ale vždy musíš k tomu niečo dodať. Asi máš nejakú príčinu, je to ako červené súkno pre teba, neuralgický bod.
Poďme k veci. Ako si ju dovoľuješ ľutovať? Vieš aký je v Nórsku sociálny systém? Tam sa inak odoberajú deti ako u nás. Ty si myslíš, že by si to tam niekto vzal na svoje triko a riskoval svoju kariéru? Zo štábu? Veď to museli byťv prvom rade už nejaké prípravy. A či má dievča na sebe termo bielizeň, to prepáč, fakt nie je už tvoja starosť. Na to má predovšetkým svoju matku a nečaká na posudzovanie nejakej matky zo Slovenska. 3 min na pódiu vydrží. Neprišla z trópov, vystupovala vo svojej krajine.
A čo ideš poučovať jej rodičov či zvládne svet šoubiznisu? Je to ich dieťa, nie tvoje.
Keby mala prechladnúť a stratiť hlas, to by asi nikto z jej okolia neriskoval. V tomto prípade si dovolím povedať, prepáč, že máš úplne zbytočné lokálne starosti. Trochu sa povznes nad niektoré veci, pretože si mi niekoľkokrát odpovedala total materinským jazykom k veciam o ktorých si nemala ani šajnu. Ani som nereagovala, nebudem ti vysvetľovať pozadia rodín, ktoré nepoznáš. Pre teba by to boli i tak zbytočné informácie. Každý máme svoje deti a tam treba smerovať rodičovskú pozornosť a nepoučovať tu zbytočne.
willma
15.01.15,12:12
Oliw...hej strasne...:(....neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla.... Keď vidím v závese vozidlo kuriérskej služby, alebo akúkoľvek dodávku okamžite sa ťahám čo najviac vpravo - jazdia ako šialenci - len stihnúť čo najviac. Možno za to nemôžu - čas a zamestnávateľ - vlastne čo kecám - veď oni sú živnostníci - tlačí.Za volantom sú prevažne mladí frkani, ktorí si myslia, že ojebabrú smrť a nie vždy im to vyjde a potom berú zo sebou aj nevinných.
pavol54
15.01.15,12:16
Mňa potešilo, ak je to pravda, že EÚ plánuje postupné zrušenie sankcií voči Rusku.
Nemecký obchodný denník Deutsche Wirtschafts Nachrichten s odvolaním sa na americký The Wall Street Journal informuje, že v koridoroch moci Bruselu pripravili nejaký pracovný diskusný dokument obsahujúci návrhy oslabenia ekonomického nátlaku na Rusko.
To je dobrá správa. Čo ma v tomto článku naštvalo, to bolo jajkanie bývalého šéfa EK Romana Prodiho o tom, že Taliansko na sebe pocítilo katastrofické následky protiruských sankcií. Taliansky export do Ruska klesol o polovicu a naopak, americký export sa zvýšil. Amíci vedia, čo robia, preto tlačili ako diví na EÚ, aby postupne pritvrdzovali sankcie proti Rusku. A tak Európa postupne vytesňuje z rétoriky to povestné: že demokracia niečo stojí. Feri Šebej, Mesežnikov a Bútora musia roniť krokodílie slzy nad takou devalváciou demokracie v Európe.
tí poslední traja sú za vodou a určite nie sú v domácnosti závislí na ruskom plyne tak môžu bľabotať
buchač
15.01.15,12:19
Oliw...hej strasne...:(....neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla.... Keď vidím v závese vozidlo kuriérskej služby, alebo akúkoľvek dodávku okamžite sa ťahám čo najviac vpravo - jazdia ako šialenci - len stihnúť čo najviac. Možno za to nemôžu - čas a zamestnávateľ - vlastne čo kecám - veď oni sú živnostníci - tlačí.Za volantom sú prevažne mladí frkani, ktorí si myslia, že ojebabrú smrť a nie vždy im to vyjde a potom berú zo sebou aj nevinných.

wilmuš

Na takýchto mám v aute vždy pripravený http://www.branse.sk/obusky-kalene
Petra Nová
15.01.15,12:27
Toto ja prudko možem- od 01.00 slzy v očiach- milujem Rusko, milujem matriošky, milujem Putina, milujem Allu Pugačevu, milujem Sergeja Lavrova- milujem všetko ruské....
https://www.youtube.com/watch?v=8Y4_2Qa0QQs
Nepamätám už kde som čítala, ale vraj tandem Putin-Lavrov je najkvalitnejšia dvojica profesionálnych politikov.
K videjku jednu poznámku. Sú piesne, kde netreba zákon k tomu, aby pri ich zaznení ľudia vstali a prejavili úctu, pretože to tak cítia.
korela
15.01.15,12:43
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan
...
a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
To kto povedal ???
Malá Angie je len nejaká provinčná (Nórska) speváčka, ktorá sa objavila v tej Superstar.
Takých sa objaví v každom štáte a každý rok neúrekom...mojím slovníkom (taká barlička) by som povedal, že .." kua, je ich jak nasraných na tých pódiách"...
Mimochodom, túto súťaž vysielajú tie stanice, ktoré nalievajú blbosti do hlavy.
----------------------------------------
Iné hviezdy detského formátu žijú dodnes len z tej zašlej slávy...ten chlieb už nie je veľmi čerstvý, občas mi už páchne stuchlinou.
Za oných čias by poniektoré filmy mohli byť zaradené kľudne do tej rubriky " Film pre pamätníkov "...
Len tak na rýchlo mi prišli na um mená Macaulay Culkin, sestry Olsenové...
----------------------------------------
Čo sa týka detského "hviezdneho" slovenského neba, tak tu je to vopred dané a sudičkami prisúdené do perinky.
Decko sa ani poriadne nenarodí a už je (bude) hercom...Kramár, Labuda, Škrabáková...
Podobne je to aj v iných odvetviach showbiznisu...

Provinčné Nórsko? Koľko ľudí keby mohlo, by ho rado vymenilo za svoju krajinu. Čo mu chýba? Nemalo velikánov?
Ona spieva, nehraje. Porovnávaš neporovnateľné. A Darinka Rolincová kedy začala spievať? Tvrdo vydreté.
Spomeniem Hudečka
Václav Hudeček (* 7. jún 1952, Rožmitál pod Třemšínem) je český huslový virtuóz.
wiki:
"Václav Hudeček stál na najvýznamnejších pódiách a hral zo svetovými orchestrami. Potom, čo ako 15-ročný debutoval v Londýne s Royal Philharmonic Orchestra, hral v Royal Festival Hall či Osaka Festival Hall. Dnes sa okrem koncertovania a nahrávania cédečok systematicky venuje aj pomoci nastupujúcej českej interpretačnej generácii."
Ten dobre cvičil celé detstvo pred zrkadlom, inak by nemal za sebou takú skvelú kariéru.
Aj ten chlapec z Vrútok, muzikant.
A čo športovci? Od 5 r. na korčuliach pred školou na tréningu, či už hokejisti, alebo kraso.
Brat chodil s dcériným synom na hokejové tréningy ešte počas strednej, od útleho detstva, tešil sa ako blázon, videl sa v ňom a zrazu jedna súčiastka povolila. Musel prejsť na iný šport. Teraz keď naši vyhrali, bolo mi ho veľmi ľúto, že sa musel vzdať.
To je aj o energii rodiny, to je veľký vklad, časový, finančný, tak nech tu nemá niekto zbytočné starosti, ako rodičia budú nakladať s výchovou svojho dieťaťa. Táto veta patrí ešte Oliwe.
Malé Slovensko, provinčné, Dvorskí chodili po celom svete a nielen oni. Aj budú chodiť.
.
Každé dieťa, ktoré má nejaké nadanie a rodičia ho podchytia, prežijú iné deststvo ako ostatné. A týka sa to všetkých hudobníkov, aj keď nezahviezdia naplno, výtvarníkov, športovcov, i architektov, pokiaľ sa nespamätajú na poslednú chvíľu s prihláškou na školu, a vyjde im to, baletiek a baletníkov atď. Všetko vydreté.
Z iných provincií ľudia prerazili vo svete a zapísali sa do dejín.
Čo vás to tak škrie?
bettylou
15.01.15,12:44
..každému sa páči niečo iné ;) ..mne na ženách kopa nechutných svalov vadí...[/QUOTE]
Aj mne- žena by mala byť nežné, jemné stvorenie s útlym makkým telíčkom a nie nejaka hora svalov...[/QUOTE]

tak to by vám na gazdovstve určite nešlo, :D
lujza.j
15.01.15,12:44
Oliw...hej strasne...:(....neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla.... Keď vidím v závese vozidlo kuriérskej služby, alebo akúkoľvek dodávku okamžite sa ťahám čo najviac vpravo - jazdia ako šialenci - len stihnúť čo najviac. Možno za to nemôžu - čas a zamestnávateľ - vlastne čo kecám - veď oni sú živnostníci - tlačí.Za volantom sú prevažne mladí frkani, ktorí si myslia, že ojebabrú smrť a nie vždy im to vyjde a potom berú zo sebou aj nevinných.

wilmuš

Na takýchto mám v aute vždy pripravený http://www.branse.sk/obusky-kalene
Decko mi ho nechce dat..mam obyc.firemny...ale pribudol mi boxer...
trisestri
15.01.15,12:48
Mňa potešilo, ak je to pravda, že EÚ plánuje postupné zrušenie sankcií voči Rusku.
Nemecký obchodný denník Deutsche Wirtschafts Nachrichten s odvolaním sa na americký The Wall Street Journal informuje, že v koridoroch moci Bruselu pripravili nejaký pracovný diskusný dokument obsahujúci návrhy oslabenia ekonomického nátlaku na Rusko.
To je dobrá správa. Čo ma v tomto článku naštvalo, to bolo jajkanie bývalého šéfa EK Romana Prodiho o tom, že Taliansko na sebe pocítilo katastrofické následky protiruských sankcií. Taliansky export do Ruska klesol o polovicu a naopak, americký export sa zvýšil. Amíci vedia, čo robia, preto tlačili ako diví na EÚ, aby postupne pritvrdzovali sankcie proti Rusku. A tak Európa postupne vytesňuje z rétoriky to povestné: že demokracia niečo stojí. Feri Šebej, Mesežnikov a Bútora musia roniť krokodílie slzy nad takou devalváciou demokracie v Európe.
tie sankcie boli hlupost od zaciatku-amíci čo sú astronomický zadlžený si posilnili svoj dolár na ukor eura a rubla-uplatnuju oni sankcie voci kazdej krajine ktora porusuje ci uz ludske alebo ine prava? -zakrocili voci Iraku,Syrii,Libyi a situacia je tam horsia ako bola,v prvych dvoch menovanych robi Islamsky stat genocidu a bojove aktivity amikov voci nim ne su az tak intenzivne a dosledne
trisestri
15.01.15,12:50
a je tragicke,ze slovanske narody ako rusi a ukrajinci sa nevedeli zbavit historickych animozit a nechali sa vtiahnut do nezmyselnej obcianskej vojny
Oliwa
15.01.15,12:57
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...

Zaujala si veľmi zvláštny postoj, ako vždy, keď spomeniem vo svojom príspevku nejaké dieťa. Jedno či obyčajné alebo niečím výnimočné a žiaľ, ani nepoznáš jeho pozadie a rodinné pomery, ale vždy musíš k tomu niečo dodať. Asi máš nejakú príčinu, je to ako červené súkno pre teba, neuralgický bod.
Poďme k veci. Ako si ju dovoľuješ ľutovať? Vieš aký je v Nórsku sociálny systém? Tam sa inak odoberajú deti ako u nás. Ty si myslíš, že by si to tam niekto vzal na svoje triko a riskoval svoju kariéru? Zo štábu? Veď to museli byťv prvom rade už nejaké prípravy. A či má dievča na sebe termo bielizeň, to prepáč, fakt nie je už tvoja starosť. Na to má predovšetkým svoju matku a nečaká na posudzovanie nejakej matky zo Slovenska. 3 min na pódiu vydrží. Neprišla z trópov, vystupovala vo svojej krajine.
A čo ideš poučovať jej rodičov či zvládne svet šoubiznisu? Je to ich dieťa, nie tvoje.
Keby mala prechladnúť a stratiť hlas, to by asi nikto z jej okolia neriskoval. V tomto prípade si dovolím povedať, prepáč, že máš úplne zbytočné lokálne starosti. Trochu sa povznes nad niektoré veci, pretože si mi niekoľkokrát odpovedala total materinským jazykom k veciam o ktorých si nemala ani šajnu. Ani som nereagovala, nebudem ti vysvetľovať pozadia rodín, ktoré nepoznáš. Pre teba by to boli i tak zbytočné informácie. Každý máme svoje deti a tam treba smerovať rodičovskú pozornosť a nepoučovať tu zbytočne.
???
Čo sa Ti robí, Korela? :eek: Nezaujala som žiadny postoj, napísala som len svoj názor, rovnako ako Ty alebo Pavol, alebo hocikto iný... Nespomínam si, že by som zvlášť reagovala na Tvoje príspevky, tobôž nie vždy... Nikdy si nevyberám príspevky podľa ich autora, ale obsahu... A ak Ti moje vadia, nečítaj ich... Nikoho neľutujem, nikoho nepoučujem. Zato od Teba sa mi dostalo poučenia až-až... :D Ako vieš napr., že som si nepozrela prostredie, z ktorého toto dievčatko pochádza? Sorry, nebola som u nich na návšteve doma, asi na rozdiel od Teba... Dám Ti dve rady:
1. prestaň ma analyzovať, posudzovať a poučovať - netušila som, že som predmetom Tvojho záujmu
2. neber seba a život tak vážne - naozaj si nespomínam, že by som za celé tie roky čo len jeden jediný raz natrafila na nejaký Tvoj príspevok, ktorý by ma potešil, pobavil alebo rozveselil. Žeby náhoda? Ale holt, každý sme nejaký...
Mimochodom, tiež sme sa snažili a snažíme o rozvoj potenciálu našich detí - napr. absolvovanie umeleckej školy v hre na klavíri nevynímajúc... :) Tu si sa parádne sekla, moja zlatá, a nielen tu... Ale to je fuk...
Pekný deň a dobrú noc. V poslednom čase toho nejako veľa nenaspíš...
Neunúvaj sa s odpoveďou, reagovať nebudem. Viem využiť svoj čas aj užitočnejšie...
pavol54
15.01.15,13:01
Mňa potešilo, ak je to pravda, že EÚ plánuje postupné zrušenie sankcií voči Rusku.
Nemecký obchodný denník Deutsche Wirtschafts Nachrichten s odvolaním sa na americký The Wall Street Journal informuje, že v koridoroch moci Bruselu pripravili nejaký pracovný diskusný dokument obsahujúci návrhy oslabenia ekonomického nátlaku na Rusko.
To je dobrá správa. Čo ma v tomto článku naštvalo, to bolo jajkanie bývalého šéfa EK Romana Prodiho o tom, že Taliansko na sebe pocítilo katastrofické následky protiruských sankcií. Taliansky export do Ruska klesol o polovicu a naopak, americký export sa zvýšil. Amíci vedia, čo robia, preto tlačili ako diví na EÚ, aby postupne pritvrdzovali sankcie proti Rusku. A tak Európa postupne vytesňuje z rétoriky to povestné: že demokracia niečo stojí. Feri Šebej, Mesežnikov a Bútora musia roniť krokodílie slzy nad takou devalváciou demokracie v Európe.
tie sankcie boli hlupost od zaciatku-amíci čo sú astronomický zadlžený si posilnili svoj dolár na ukor eura a rubla-uplatnuju oni sankcie voci kazdej krajine ktora porusuje ci uz ludske alebo ine prava? -zakrocili voci Iraku,Syrii,Libyi a situacia je tam horsia ako bola,v prvych dvoch menovanych robi Islamsky stat genocidu a bojove aktivity amikov voci nim ne su az tak intenzivne a dosledne
Neviem prečo, ale vždy si spomeniem na signatárov charty 77 a signatárov anticharty 77(všetcich odsúdili ani nevedeli prečo), na členov KSČ a ich postoj ku kresťanom(všetci boli proti kresťanom ale väčšina sa nechala krstiť sobášiť a pochovávať a tolerovalo sa to u iných) a na jednomyseľný postoj politikov EU proti Rusku.
a na Štepkovu hru " Vygumuj a napíš" "To my nie to oni to my sme museli takto...."
trisestri
15.01.15,13:05
Fakt neviem, či ma táto správa skôr potešila, alebo nepotešila: Vraj viaceré televízie odmietli poskytnúť svoj vysielací priestor pre reklamnú kampaň k pripravovanému referendu, ktorú si platí Aliancia za rodinu. A prečo nepotešilo? Lebo mi vŕta v hlave odkiaľ Aliancia získala toľko peňazí, aby si mohla dovoliť zaplatiť masívnu TV kampaň pred referendom.:confused:
a skade beru prachy LGBT,??? ved roky tu vymyvaju mozgy, prekrucaju, manipuluju, dehonestuju, urazaju,nalepkuju,korumpuju od politikov cez media,umelcov atd,organizuje gay pride za to co ani k zakladnym pravam nepatri /sobase,adopcie,homoučivo/-poznam par gayov co sa im samym nepaci ten cirkus co predvadzaju kralovsky plateny aktivisti a propagandisticky manipulatori
willma
15.01.15,13:07
Oliw...hej strasne...:(....neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla.... Keď vidím v závese vozidlo kuriérskej služby, alebo akúkoľvek dodávku okamžite sa ťahám čo najviac vpravo - jazdia ako šialenci - len stihnúť čo najviac. Možno za to nemôžu - čas a zamestnávateľ - vlastne čo kecám - veď oni sú živnostníci - tlačí.Za volantom sú prevažne mladí frkani, ktorí si myslia, že ojebabrú smrť a nie vždy im to vyjde a potom berú zo sebou aj nevinných.

wilmuš

Na takýchto mám v aute vždy pripravený http://www.branse.sk/obusky-kalene
joooj ja som slabé žieňa - ja si len zahreším za volantom :D, ale keď sa riadne rozbehnem, tak potom varúúúj :D
Petra Nová
15.01.15,13:09
Bacha, trisestri, veľký brat bdie! Lebo však chcú nám predať vrtuľníky za lacný peniaz, aj zastavili výstavbu plynovodu Južné prepojenie, ktorý nám nehral do karát, aj ďalšie milodary nám isto ponúknu za poslušnosť. Len s tým plynom sa akosi prerátali, Rusi idú budovať nový plynovod do Turecka a americký bridlicový plyn sa ukázal ako bublina, s ktorou majú len problémy. Neboj, s tými novými vrtuľníkmi pôjdeme im pomôcť bojovať proti islamu, vrtuľa pri vrtuli.;)
korela
15.01.15,13:15
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...

Zaujala si veľmi zvláštny postoj, ako vždy, keď spomeniem vo svojom príspevku nejaké dieťa. Jedno či obyčajné alebo niečím výnimočné a žiaľ, ani nepoznáš jeho pozadie a rodinné pomery, ale vždy musíš k tomu niečo dodať. Asi máš nejakú príčinu, je to ako červené súkno pre teba, neuralgický bod.
Poďme k veci. Ako si ju dovoľuješ ľutovať? Vieš aký je v Nórsku sociálny systém? Tam sa inak odoberajú deti ako u nás. Ty si myslíš, že by si to tam niekto vzal na svoje triko a riskoval svoju kariéru? Zo štábu? Veď to museli byťv prvom rade už nejaké prípravy. A či má dievča na sebe termo bielizeň, to prepáč, fakt nie je už tvoja starosť. Na to má predovšetkým svoju matku a nečaká na posudzovanie nejakej matky zo Slovenska. 3 min na pódiu vydrží. Neprišla z trópov, vystupovala vo svojej krajine.
A čo ideš poučovať jej rodičov či zvládne svet šoubiznisu? Je to ich dieťa, nie tvoje.
Keby mala prechladnúť a stratiť hlas, to by asi nikto z jej okolia neriskoval. V tomto prípade si dovolím povedať, prepáč, že máš úplne zbytočné lokálne starosti. Trochu sa povznes nad niektoré veci, pretože si mi niekoľkokrát odpovedala total materinským jazykom k veciam o ktorých si nemala ani šajnu. Ani som nereagovala, nebudem ti vysvetľovať pozadia rodín, ktoré nepoznáš. Pre teba by to boli i tak zbytočné informácie. Každý máme svoje deti a tam treba smerovať rodičovskú pozornosť a nepoučovať tu zbytočne.
???
Čo sa Ti robí, Korela? :eek: Nezaujala som žiadny postoj, napísala som len svoj názor, rovnako ako Ty alebo Pavol, alebo hocikto iný... Nespomínam si, že by som zvlášť reagovala na Tvoje príspevky, tobôž nie vždy... Nikdy si nevyberám príspevky podľa ich autora, ale obsahu... A ak Ti moje vadia, nečítaj ich... Nikoho neľutujem, nikoho nepoučujem. Zato od Teba sa mi dostalo poučenia až-až... :D Ako vieš napr., že som si nepozrela prostredie, z ktorého toto dievčatko pochádza? Sorry, nebola som u nich na návšteve doma, asi na rozdiel od Teba... Dám Ti dve rady:
1. prestaň ma analyzovať, posudzovať a poučovať - netušila som, že som predmetom Tvojho záujmu
2. neber seba a život tak vážne - naozaj si nespomínam, že by som za celé tie roky čo len jeden jediný raz natrafila na nejaký Tvoj príspevok, ktorý by ma potešil, pobavil alebo rozveselil. Ale holt, každý sme nejaký...
Mimochodom, tiež sme sa snažili a snažíme o rozvoj potenciálu našich detí - absolvovanie umeleckej školy v hry na klavíri nevynímajúc... :)
Pekný deň a dobrú noc. V poslednom čase toho nejako veľa nenaspíš...
Neunúvaj sa s odpoveďou, reagovať nebudem. Viem využiť svoj čas aj užitočnejšie...
Vidíš, a zasa sa staráš o to, o čo sa vôbec nemusíš.
Bod 1. nanamýšľaj si, ja reagujem na tvoje príspevky od veci.
Bod. 2 detto
Čo ťa do toho, koľko ja a kedy spím. Hlavne že spím dobre a tak dlho ako chcem ja.
Petra Nová
15.01.15,13:16
a skade beru prachy LGBT,??? ved roky tu vymyvaju mozgy, prekrucaju, manipuluju, dehonestuju, urazaju,nalepkuju,korumpuju od politikov cez media,umelcov atd,organizuje gay pride za to co ani k zakladnym pravam nepatri /sobase,adopcie,homoučivo/-poznam par gayov co sa im samym nepaci ten cirkus co predvadzaju kralovsky plateny aktivisti a propagandisticky manipulatori
Možnože je pre mňa už trochu prineskoro. Inak sa votriem do nejakej mimovládky, naučila by som sa pár fráz a prebahnila tam zvyšok života.
pavol54
15.01.15,13:31
Bacha, trisestri, veľký brat bdie! Lebo však chcú nám predať vrtuľníky za lacný peniaz, aj zastavili výstavbu plynovodu Južné prepojenie, ktorý nám nehral do karát, aj ďalšie milodary nám isto ponúknu za poslušnosť. Len s tým plynom sa akosi prerátali, Rusi idú budovať nový plynovod do Turecka a americký bridlicový plyn sa ukázal ako bublina, s ktorou majú len problémy. Neboj, s tými novými vrtuľníkmi pôjdeme im pomôcť bojovať proti islamu, vrtuľa pri vrtuli.;)
len ako vyberú nekorupčne z troch najlacnejších ponúk(jeden výrobca, jeden armádny americký sklad) to som zvedavý ako bude jačať Matovič aj s Lipšicom
Petra Nová
15.01.15,13:37
len ako vyberú nekorupčne z troch najlacnejších ponúk(jeden výrobca, jeden armádny americký sklad) to som zvedavý ako bude jačať Matovič aj s Lipšicom
Ja si ti zas myslím, že postupne všetci zatíchnu. Lebo USA! Presvedčia všetkých, že tam je všetko transparentné, nekorupčné.
Petra Nová
15.01.15,14:05
Keď už som pri vrtuľníkoch, tak spomienka na film The Deer Hunter z čias Vietnamskej vojny a jej ústrednú melódiu.


https://www.youtube.com/watch?v=sA_qnNrVelc
bjuty smis
15.01.15,14:13
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak :D
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...

Zaujala si veľmi zvláštny postoj, ako vždy, keď spomeniem vo svojom príspevku nejaké dieťa. Jedno či obyčajné alebo niečím výnimočné a žiaľ, ani nepoznáš jeho pozadie a rodinné pomery, ale vždy musíš k tomu niečo dodať. Asi máš nejakú príčinu, je to ako červené súkno pre teba, neuralgický bod.
Poďme k veci. Ako si ju dovoľuješ ľutovať? Vieš aký je v Nórsku sociálny systém? Tam sa inak odoberajú deti ako u nás. Ty si myslíš, že by si to tam niekto vzal na svoje triko a riskoval svoju kariéru? Zo štábu? Veď to museli byťv prvom rade už nejaké prípravy. A či má dievča na sebe termo bielizeň, to prepáč, fakt nie je už tvoja starosť. Na to má predovšetkým svoju matku a nečaká na posudzovanie nejakej matky zo Slovenska. 3 min na pódiu vydrží. Neprišla z trópov, vystupovala vo svojej krajine.
A čo ideš poučovať jej rodičov či zvládne svet šoubiznisu? Je to ich dieťa, nie tvoje.
Keby mala prechladnúť a stratiť hlas, to by asi nikto z jej okolia neriskoval. V tomto prípade si dovolím povedať, prepáč, že máš úplne zbytočné lokálne starosti. Trochu sa povznes nad niektoré veci, pretože si mi niekoľkokrát odpovedala total materinským jazykom k veciam o ktorých si nemala ani šajnu. Ani som nereagovala, nebudem ti vysvetľovať pozadia rodín, ktoré nepoznáš. Pre teba by to boli i tak zbytočné informácie. Každý máme svoje deti a tam treba smerovať rodičovskú pozornosť a nepoučovať tu zbytočne.

tak prečo tu poučuješ ??
taiko
15.01.15,14:24
Mne dnes nenahnevalo nic. Teda aj sa chystalo, ale som sa nedal :D
misoft
15.01.15,14:31
Dnes prišla moja 3/4 z práce - rehlila sa. Včera som jej lajstrá vytlačil (i pre jej kolegyne), jej direchtorka sa pýtala, že "Odkiaľ to máte ?!" (sama to nevedela ani nájsť.... písal som skôr).
Takže letefón od mojej 3/4 - že odkiaľ som to stiahol, bo direchtorka je lempa, ktoré nič nevie nájsť.... (jej slová).....
A ešte niečo .... potom volali zriaďovateľovi .... odpoveď bola, že oni sa tým nebudú zaoberať..... (to akože papiere príjmu, ale to je všetko.....).
No ešte bude veselo, pretože celkovo 8 ľudí v škôlke má na toto nárok.....a mesto na to kašle....
buchač
15.01.15,15:30
korela

2. neber seba a život tak vážne -

Doplním...teda ak môžem vstúpiť do debaty... ;)
------------------------------------
Nie iba korela, takých je tu viacero...
taiko
15.01.15,16:10
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti, nebojim sa povedat, neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri senior manageri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
misoft
15.01.15,16:19
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti nebojim sa povedat neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
Nuž čo? Slovenský hon na čarodejnice..... Slovenskí pobožní svätuškári vždy veria svojmu pastierovi v sutane, i keby samotný diabol to bol......i keby zabil...... veď to predsa svätý muž.....on predsa to urobiť nemohol..... klapky na očiach, sväté písmo pod vankúšom......
trisestri
15.01.15,17:40
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti nebojim sa povedat neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
Nuž čo? Slovenský hon na čarodejnice..... Slovenskí pobožní svätuškári vždy veria svojmu pastierovi v sutane, i keby samotný diabol to bol......i keby zabil...... veď to predsa svätý muž.....on predsa to urobiť nemohol..... klapky na očiach, sväté písmo pod vankúšom......
nedelu som pisal v podobnom duchu-lebo toto nie su veriaci,ale len chodiaci do kostola,ved Jezis vyjadril sa o ich vodcoch farizeji-vodu kazu,vino piju alebo slepy nevidi ze ho vedu slepy a cirkev su samozvanci ktory zneuzivaju vieru na vlastny prospech-ta banda primitvov sa zachovala horsie ako ich ,,laskychtivy,, vodca
tom_i
15.01.15,17:43
Dnes prišla moja 3/4 z práce - rehlila sa. Včera som jej lajstrá vytlačil (i pre jej kolegyne), jej direchtorka sa pýtala, že "Odkiaľ to máte ?!" (sama to nevedela ani nájsť.... písal som skôr).
Takže letefón od mojej 3/4 - že odkiaľ som to stiahol, bo direchtorka je lempa, ktoré nič nevie nájsť.... (jej slová).....
A ešte niečo .... potom volali zriaďovateľovi .... odpoveď bola, že oni sa tým nebudú zaoberať..... (to akože papiere príjmu, ale to je všetko.....).
No ešte bude veselo, pretože celkovo 8 ľudí v škôlke má na toto nárok.....a mesto na to kašle....
misoft môžem sa spýtať či nejde náhodou o to oznámenie zamestnanca na uplatnenie nároku na odpočítateľnú položku? - ak áno stačí len to oznámenie alebo treba dať aj nejakú žiadosť lebo aj u nás v práci nám povedali a čo? my o ničom nevieme
misoft
15.01.15,17:46
Treba oznámiť - písomne. Na stiahnutie tu: http://www.health.gov.sk/?dalsie-materialy (červený odkaz).
korela
15.01.15,18:24
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti nebojim sa povedat neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
Nuž čo? Slovenský hon na čarodejnice..... Slovenskí pobožní svätuškári vždy veria svojmu pastierovi v sutane, i keby samotný diabol to bol......i keby zabil...... veď to predsa svätý muž.....on predsa to urobiť nemohol..... klapky na očiach, sväté písmo pod vankúšom......

No, a od takto podobne môjho znejúceho príspevku o cirkvi, kde som napísala, že oddeľujem vieru od cirkvi, kolosálneho a prehnitého molocha, s ktorým má aj talianska vláda problémy a kde z radov cirkvi vylúčili 800 kňazov pre pedofíliu (a koľko prípadov nevyšlo nevyšlo na svetlo sveta), ak je tento prípad pravdivý, tak mi môj názor na cirkev žiadna Oliwa nezmení. Od toho príspevku má ku mne vzťah aký má.
Ja som priložila príspevok o jednom šikovnom a nadanom dieťati, nikto sa k Angeline nevyjadril ako takej, samozrejme sa môže príspevok obísť, aj nato sú tu, ale začalo sa riešiť jej detstvo, akoby ho mali niektoré deti u nás ľahšie (Modré z neba), druhá sa vyjadrovala k rodičom a k organizátorom, pomaly z nich spravila nesvojprávnych ľudí, čo pokladám za bohapusté ohováranie klebetnice. Že som sa k tomu vyjadrila, vôbec nepokladám za poučovanie. Celý jej príspevok je od veci.
A ironizujúci podtón ku mne s oslovením - moja zlatá, dobre si sa sekla (netuším v čom), koľko spávam, dobre že sa nespýta na intímnejšie veci, napr. koľkokrát si čistím zuby za deň. Ja sa jej príspevkom vyhýbam, jeden nepríjemný kontakt s ňou mi úplne postačil na Porade. Takže otázka pôsobenia cirkvi je pointou jej odpovedí na môj príspevok a prístupu ku mne. Škoda, že si neponechala odo mňa nepísaný odstup ako doteraz. Nemala hodnotiť mňa, ani rodičov, ani organizátorov, ale dievča čo vyhralo.
No a tretí do partie si zakopne takmer vždy, keď sa nájde príležitosť. To mi prekáža najmenej.
Keď sa začali veľmi rýchlo zdražovať po 89 potraviny, a bola najväčšia nezamestnanosť, tak na farách sa prehýbali stoly ako v "smotánke" (to neboli iba chlebíčky, ale malo to svoju riadnu váhu) pre pár pozvaných. Keď mali KDháci po sneme, tí čo sedeli na pódiu za vrchstolom, končili na fare/-ách a bavili sa ako zmákli voličov, tak mňa nikto nebude ako svedka týchto udalostí presviedčať o opaku. Dokedy sa bude politika riešiť na farách a z kazateľnice ešte aj dnes pri tak vysokej a dostupnej komunikačnej úrovni a médií? Takže kto sa zapojil do hodnotenia príspevkov, nehodnotili ste príspevky, ale postoj Oliwy ku mne. Asi spred dvoch rokov. Už som tu raz písala, že najnetickejšie príspevky sú tie, ktoré zasahujú do osobného života človeka. Je to nízke a hlavne podlé.
tom_i
15.01.15,18:29
Treba oznámiť - písomne. Na stiahnutie tu: http://www.health.gov.sk/?dalsie-materialy (červený odkaz).
Ďakujem
taiko
15.01.15,18:34
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti nebojim sa povedat neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
Nuž čo? Slovenský hon na čarodejnice..... Slovenskí pobožní svätuškári vždy veria svojmu pastierovi v sutane, i keby samotný diabol to bol......i keby zabil...... veď to predsa svätý muž.....on predsa to urobiť nemohol..... klapky na očiach, sväté písmo pod vankúšom......

No, a od takto podobne môjho znejúceho príspevku o cirkvi, kde som napísala, že oddeľujem vieru od cirkvi, kolosálneho a prehnitého molocha, s ktorým má aj talianska vláda problémy a kde z radov cirkvi vylúčili 800 kňazov pre pedofíliu (a koľko prípadov nevyšlo nevyšlo na svetlo sveta), ak je tento prípad pravdivý, tak mi môj názor na cirkev žiadna Oliwa nezmení. Od toho príspevku má ku mne vzťah aký má.
Ja som priložila príspevok o jednom šikovnom a nadanom dieťati, nikto sa k Angeline nevyjadril ako takej, samozrejme sa môže príspevok obísť, aj nato sú tu, ale začalo sa riešiť jej detstvo, akoby ho mali niektoré deti u nás ľahšie (Modré z neba), druhá sa vyjadrovala k rodičom a k organizátorom, pomaly z nich spravila nesvojprávnych ľudí, čo pokladám za bohapusté ohováranie klebetnice. Že som sa k tomu vyjadrila, vôbec nepokladám za poučovanie. Celý jej príspevok je od veci.
A ironizujúci podtón ku mne s oslovením - moja zlatá, dobre si sa sekla (netuším v čom), koľko spávam, dobre že sa nespýta na intímnejšie veci, napr. koľkokrát si čistím zuby za deň. Ja sa jej príspevkom vyhýbam, jeden nepríjemný kontakt s ňou mi úplne postačil na Porade. Takže otázka pôsobenia cirkvi je pointou jej odpovedí na môj príspevok a prístupu ku mne. Škoda, že si neponechala odo mňa nepísaný odstup ako doteraz. Nemala hodnotiť mňa, ani rodičov, ani organizátorov, ale dievča čo vyhralo.
No a tretí do partie si zakopne takmer vždy, keď sa nájde príležitosť. To mi prekáža najmenej.
Keď sa začali veľmi rýchlo zdražovať po 89 potraviny, a bola najväčšia nezamestnanosť, tak na farách sa prehýbali stoly ako v "smotánke" (to neboli iba chlebíčky, ale malo to svoju riadnu váhu) pre pár pozvaných. Keď mali KDháci po sneme, tí čo sedeli na pódiu za vrchstolom, končili na fare/-ách a bavili sa ako zmákli voličov, tak mňa nikto nebude ako svedka týchto udalostí presviedčať o opaku. Dokedy sa bude politika riešiť na farách a z kazateľnice ešte aj dnes pri tak vysokej a dostupnej komunikačnej úrovni a médií? Takže kto sa zapojil do hodnotenia príspevkov, nehodnotili ste príspevky, ale postoj Oliwy ku mne. Asi spred dvoch rokov. Už som tu raz písala, že najnetickejšie príspevky sú tie, ktoré zasahujú do osobného života človeka. Je to nízke a hlavne podlé.
juuuuuuj korela, noze nebud zarputila a ustipacna. Uprimne povedane, tiez si myslim, ze si vyzvala na nepoucovanie a pritom si sama mozno nechtiac poucala. Otazko ale moze byt, ci to nie je len vec interpretacie, ergo pre diskusiu mozno nepodstatne.
Ale v cirkevnych veciach z prispevku s Tebou suhlasim. Cirkev by mali zrusit, podla mna by ju aj sam Jezis Kristus zrusil, keby vedel, na co vsetko bol zneuzity.
bjuty smis
15.01.15,18:51
Oliw...hej strasne...:(....neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla.... Keď vidím v závese vozidlo kuriérskej služby, alebo akúkoľvek dodávku okamžite sa ťahám čo najviac vpravo - jazdia ako šialenci - len stihnúť čo najviac. Možno za to nemôžu - čas a zamestnávateľ - vlastne čo kecám - veď oni sú živnostníci - tlačí.Za volantom sú prevažne mladí frkani, ktorí si myslia, že ojebabrú smrť a nie vždy im to vyjde a potom berú zo sebou aj nevinných.

môj kamarát predvčerom nastúpil do jednej kuriérskej služby.....
až som mu nechcel veriť :

- práca na živnosť SLUZOBNOU DODAVKOU
-o 4:30 nástup do skladu
- cca 2 hodiny ukladanie si zásielok - tak, aby si vedel, kde čo máš nemusel prehadzovať celé auto na každej vykládke
-cena za 1 doručenú zásielku 0,70.-€
-odporúčaný min. počet zásielok : 50
-po doručení zásielok spočítať tržbu a odovzdať v banke

nechcel som mu veriť...na živnosť, za 50 doručených zásielok, čo si teda neviem ani predstaviť dostane 35.-€ hrubého, na fa.

bez ochrany zp, bez dovolenky

vraj mu to - podla vedúceho - vykompenzujú tringelty od prijímatelov...

som teda zvedavý...skôr neveriaci tomáš
lujza.j
15.01.15,18:56
ja tringáš kuriérovi....ja ich niekedy kurviér volám.... nedávam.....poväčšine sú to mega keketi.....až na jedneho....

ano tiež si myslím,že neveriaci tomáš....
buchač
15.01.15,19:02
..celé auto na každej vykládke

Niekedy to "celé auto" znamená aj "súkromné auto"...
Už pár krát mi došiel kuriér...vždy iný a vždy na (evidentne) svojom aute, nakoľko sa nejednalo o dodávku, žiadne označenie...k tomu to boli ešte staré šunky.