bjuty smis
15.01.23,14:42
A mínusky za mňa, eštebák posratý...
veronikasad
15.01.23,13:43
Že vás to ešte baví zvyšovať si tlak neuzitocnymi
bjuty smis
15.01.23,14:11
Ja na mínusky zvysoka...
Ale tá estebacka svi na ich udeľuje v mojom mene...
Dôjdem sem po 2 dňoch a vidím mnou udelené mínusky...

Pravidelne....
veronikasad
15.01.23,14:16
Ja na mínusky zvysoka...
Ale tá estebacka svi na ich udeľuje v mojom mene...
Dôjdem sem po 2 dňoch a vidím mnou udelené mínusky...

Pravidelne....bjuty, neverím, že sa to dá. Priloz sken svojho profilu, tam sa zobrazujú užitočné aj neuzitocne, ktoré si udelil ty
romana147
15.01.23,15:11
Že vás to ešte baví zvyšovať si tlak neuzitocnymi


ked trafíš dvoch správnych, tak baví :D
romana147
15.01.23,15:15
od 1.1.2023 sa menil dodávateľ, radiátory sú chladnejšie

vyzerá to tak , že viac kotolní skúša šetriť znížením EKVITERMIKY
výrobca žabykláčov nepozná riadenie kotolní, tak dal mínus dnes IBA siedme:D


vstúpil si žabykláč do svedomia
=
zvýšil na 11 :D
bjuty smis
15.01.23,15:31
Je to estebacky chuj
bjuty smis
15.01.23,15:44
Ja na mínusky zvysoka...
Ale tá estebacka svi na ich udeľuje v mojom mene...
Dôjdem sem po 2 dňoch a vidím mnou udelené mínusky...

Pravidelne....bjuty, neverím, že sa to dá. Priloz sken svojho profilu, tam sa zobrazujú užitočné aj neuzitocne, ktoré si udelil ty
to ste presne vy
-neverím
-nehádajte sa
-však nech sa nejako dohodnú
-pravda je niekde uprostred..
-všetci ste rovnako - hulvátskí

a zástávate sa tu sprostých hajzlov, ktorých sa bojite, lebo vás tu vulgárne zotrú....
Nandrolon
15.01.23,15:47
Ja na mínusky zvysoka...
Ale tá estebacka svi na ich udeľuje v mojom mene...
Dôjdem sem po 2 dňoch a vidím mnou udelené mínusky...

Pravidelne....bjuty, neverím, že sa to dá. Priloz sken svojho profilu, tam sa zobrazujú užitočné aj neuzitocne, ktoré si udelil ty
Nie je to technicky možné. Naklikal si to narvaný sám omylom svojmu ďalšiemu nicku a potom sa čuduje...
veronikasad
15.01.23,15:55
Ja na mínusky zvysoka...
Ale tá estebacka svi na ich udeľuje v mojom mene...
Dôjdem sem po 2 dňoch a vidím mnou udelené mínusky...

Pravidelne....bjuty, neverím, že sa to dá. Priloz sken svojho profilu, tam sa zobrazujú užitočné aj neuzitocne, ktoré si udelil ty
to ste presne vy
-neverím
-nehádajte sa
-však nech sa nejako dohodnú
-pravda je niekde uprostred..
-všetci ste rovnako - hulvátskí

a zástávate sa tu sprostých hajzlov, ktorých sa bojite, lebo vás tu vulgárne zotrú....Prečo urážas a nedáš dôkaz?
bjuty smis
15.01.23,16:11
v Kurvahošiguttentág bola taká krásne scénka....
Nandrolon
15.01.23,16:13
veronikasad, lebo žiaden nemôže existovať.
Čo by ti tu dal? Jedine svoj vlastný zoznam koľko mínusiek komu udelil.
veronikasad
15.01.23,16:58
veronikasad, lebo žiaden nemôže existovať.
Čo by ti tu dal? Jedine svoj vlastný zoznam koľko mínusiek komu udelil. práve preto som to žiadala, lebo nepíše to na porade prvý raz a ako reakcia urážky na moju osobu
Nandrolon
15.01.23,17:16
veronikasad, lebo žiaden nemôže existovať.
Čo by ti tu dal? Jedine svoj vlastný zoznam koľko mínusiek komu udelil. práve preto som to žiadala, lebo nepíše to na porade prvý raz a ako reakcia urážky na moju osobu
vyser sa na neho, nevieme čo ma za problém, možno sa rozvádza, možno začal viac chlastať....
bjuty smis
15.01.23,18:26
[QUOTE="Nandrolon"]veronikasad, lebo žiaden nemôže existovať.
Čo by ti tu dal? Jedine svoj vlastný zoznam koľko mínusiek komu udelil. práve preto som to žiadala, lebo nepíše to na porade prvý raz a ako reakcia urážky na moju osobu[/QUOTE
kde vidíš urážku ? môžeš konkrétne ?
v žiadnom prípade som ťa nechcel uraziť, ak aj niečo zle pochopila, ospravedlňujem sa.

trvá to už vyše pol roka...ja som si to ani nevšimol...len sa kolegyňa spýtala, prečo ju mínuskujem v odobornej téme, kde som ani nikdy nenakukol...

pravidlne majú odo mňa mínusky ludia, ktorýn ich určite nedávam...
eštébacké vemená si myslia, že sú prefíkaní..aj sa možno kajá....mariééna..
Nandrolon
15.01.23,18:29
Hlúposť na entú, toto by dokázal jedine Richard, prípadne ak ideš cez podnikovú wifi, tak samozrejme výpočtové stredisko má do všetkého prístup. To už záleží iba na charaktere, ale som presvedčený, že si len sprosto vymýšľaš.
bjuty smis
15.01.23,18:30
tú prepitú kysuckú sviňu mám už rok zablokovanú. len ked na nú niekto reaguje vidím tie jeho grcy,,....tal si chod strielať deti niekomu inému, chrapúň katolícky....
Nandrolon
15.01.23,18:33
Ja nepotrebujem nikoho blokovať, som svojprávny.
Ale toto svinské hovado nedokáže filtrovať realitu, tak si musí pomáhať barličkami ako blokovanie /i keď neverím, lebo práve títo "sledovači" nikoho nezablokujú, lebo by ho nemohli sledovať/.
Si len hnusný odpad spoločnosti, nevydarený potrat. Mal by si žalovať nemocnicu, kde rodila tvoja matka, lebo si sa nemal ocitnúť na tomto svete, ale v igelitovom sáčku v spaľovni.
PS: Ivka70 - moja reakcia na Bjutyho ti vadí, ale jeho osočovanie voči mne nie? Čudné, nevadí, nemusím všetko chápať... ale trochu férovosti by ti nezaškodilo.
veronikasad
15.01.23,18:46
bjuty, ako si predstavuješ to hodnotenie v tvojom mene ? Niekto získal tvoje heslo a prístup na poradu a píše a častuje neužitočným pod tvojim nickom ?
bjuty smis
15.01.23,19:28
bjuty, ako si predstavuješ to hodnotenie v tvojom mene ? Niekto získal tvoje heslo a prístup na poradu a píše a častuje neužitočným pod tvojim nickom ?
Predstavujem :)))
.
Nie. Nepíše
Iba rozdáva mínusky.....
A iba tým, s ktorým si tu rozumiem..ml
OneUp
15.01.23,19:59
[QUOTE="Nandrolon"]veronikasad, lebo žiaden nemôže existovať.
Čo by ti tu dal? Jedine svoj vlastný zoznam koľko mínusiek komu udelil. práve preto som to žiadala, lebo nepíše to na porade prvý raz a ako reakcia urážky na moju osobu[/QUOTE
kde vidíš urážku ? môžeš konkrétne ?
v žiadnom prípade som ťa nechcel uraziť, ak aj niečo zle pochopila, ospravedlňujem sa.

trvá to už vyše pol roka...ja som si to ani nevšimol...len sa kolegyňa spýtala, prečo ju mínuskujem v odobornej téme, kde som ani nikdy nenakukol...

pravidlne majú odo mňa mínusky ludia, ktorýn ich určite nedávam...
eštébacké vemená si myslia, že sú prefíkaní..aj sa možno kajá....mariééna..

Ja som si spomenul jednu novu poradacku, ktora tu minuly tyzden bola necele 2 dni. Opytala sa ta, ci je to mozne, aby niekto daval za teba minusky ? Nic viac. Okamzite dostala ban. Ani nahodou nepochybujem o tom, ze od dvojiciek brusic nozikov a kajucej sa mariannky
pavol54
15.01.23,20:27
bjuty, ako si predstavuješ to hodnotenie v tvojom mene ? Niekto získal tvoje heslo a prístup na poradu a píše a častuje neužitočným pod tvojim nickom ?
Predstavujem :)))
.
Nie. Nepíše
Iba rozdáva mínusky.....
A iba tým, s ktorým si tu rozumiem..ml
pochybujem že by som si s tebou rozumel
Nandrolon
16.01.23,04:21
So mnou si rozumel včera až 6x a pritom ako mi ju môže dať na príspevky, ktoré sa mu údajne majú nezobrazovať?
:-))))))))))))))))))))))))))))
Vláda debilov končí, tak kaviarenskému povaľačovi jednoducho tečú nervy.
pavol54
16.01.23,04:45
ja bl ko, ty bl ko, ona bl ko.
Škoda že sa nič nevolá "ja bl pi" tiež by to bol dobrý názov novej strany
Nandrolon
16.01.23,04:51
Ono to nakoniec dopadne tak, že sa pospájajú všetci vrátane Dzurindu, PSka, SaS /ak prekročí 5%/ a 4 roky sa budú hádať ako doteraz.
romana147
16.01.23,07:43
v Kurvahošiguttentág bola taká krásne scénka....


Jak zbyde ... ?
romana147
16.01.23,07:51
v žiadnom prípade som ťa nechcel uraziť, alebo som si to už vyše pol roka nevšimol



Nedodržiavaš "základný princíp " ?

uraziť
vymazať
zapierať
veronikasad
16.01.23,07:53
Ako sa dá pozrieť od koho je neuzitocne?
bjuty smis
16.01.23,07:54
v žiadnom prípade som ťa nechcel uraziť, alebo som si to už vyše pol roka nevšimol



Nedodržiavaš "základný princíp " ?

uraziť
vymazať
zapierať

hej....mám sa ešte čo učiť........
romana147
16.01.23,07:55
trochu férovosti by nezaškodilo



Ozval sa ten ľavý !
romana147
16.01.23,07:58
bjuty, ako si predstavuješ to hodnotenie v tvojom mene ? Niekto získal tvoje heslo a prístup na poradu a píše a častuje neužitočným pod tvojim nickom ?
Predstavujem :)))
.
Nie. Nepíše
Iba rozdáva mínusky.....
A iba tým, s ktorým si tu rozumiem..ml


Na to, aby mohol mínuskovať, MUSÍ najprv dostať 5 bodov :D !
romana147
16.01.23,08:10
So mnou si rozumel včera až 6x a pritom ako mi ju môže dať na príspevky, ktoré sa mu údajne majú nezobrazovať? :-))))))))))))))))))))))))))))
/////////////////
Vláda debilov končí, tak kaviarenskému povaľačovi jednoducho tečú nervy.



Aj mne to pripadá prirodzené, že
obdivovateľ 6 mesačných slnečníc
a
obdivovateľ 6 ročného zas rana s pištolou

si vzájomne ROZUMEJÚ !
//////////////////////
Nastúpi vláda : buzerant s HOCIKÝM !
romana147
16.01.23,08:14
Ako sa dá pozrieť od koho je neuzitocne?

Niekto ( min až 2 - 3 ) tvrdil, že sa to dá, lenže postup nemám vyskúšaný/zapísaný !
Nandrolon
16.01.23,08:44
Ako sa dá pozrieť od koho je neuzitocne?
https://www.porada.sk/t312291-ako-vidiet-minuskara.html
romana147
16.01.23,09:01
Ako sa dá pozrieť od koho je neuzitocne?
https://www.porada.sk/t312291-ako-vidiet-minuskara.html


Kedže mínuskára NEOVPLYVNÍM, tak ani NEVYHĺADÁVAM :D
veronikasad
16.01.23,09:08
Ako sa dá pozrieť od koho je neuzitocne?
https://www.porada.sk/t312291-ako-vidiet-minuskara.html ďakujem
Nandrolon
16.01.23,09:08
romana 147:
Nestaraj sa.
buchač
17.01.23,09:33
" Zelenského poradca Arestovyč odstúpil z funkcie
Arestovyč svoj odchod z*funkcie oznámil po tom, čo sa dopustil kontroverzných výrokov v*súvislosti so sobotňajším raketovým útokom na bytový dom v*ukrajinskom meste Dnipro."

Hm, hm......
majkii
17.01.23,10:21
Škoda ho, ale palec hore, vyvodiť zodpovednosť za takúto chybu sa len tak nevidí.

Olexij Arestovyč odstúpil z postu poradcu ukrajinského prezidenta. Arestovyča kritizovali po tom, čo tvrdil, že ruskú raketu, ktorá zasiahla obytnú budovu v Dnipre, mohla zostreliť ukrajinská protivzdušná obrana, čo sa zatiaľ nepotvrdilo. Neskôr sa ospravedlnil, že jeho verzia bola „predčasná“ a „chybná“.

„Chcem ísť príkladom civilizovaného správania: zásadná chyba, potom rezignovať,“ napísal na Facebooku a pripojil fotografiu vyhlásenia.
pavol54
17.01.23,10:45
Škoda ho, ale palec hore, vyvodiť zodpovednosť za takúto chybu sa len tak nevidí.

Olexij Arestovyč odstúpil z postu poradcu ukrajinského prezidenta. Arestovyča kritizovali po tom, čo tvrdil, že ruskú raketu, ktorá zasiahla obytnú budovu v Dnipre, mohla zostreliť ukrajinská protivzdušná obrana, čo sa zatiaľ nepotvrdilo. Neskôr sa ospravedlnil, že jeho verzia bola „predčasná“ a „chybná“.

„Chcem ísť príkladom civilizovaného správania: zásadná chyba, potom rezignovať,“ napísal na Facebooku a pripojil fotografiu vyhlásenia.
No čo zle si prečítal "noty" a povedal to čo bolo a nie to čo malo byť. Ako s tou ruskou raketou čo padla do Poľska
majkii
17.01.23,15:36
Škoda ho, ale palec hore, vyvodiť zodpovednosť za takúto chybu sa len tak nevidí.

Olexij Arestovyč odstúpil z postu poradcu ukrajinského prezidenta. Arestovyča kritizovali po tom, čo tvrdil, že ruskú raketu, ktorá zasiahla obytnú budovu v Dnipre, mohla zostreliť ukrajinská protivzdušná obrana, čo sa zatiaľ nepotvrdilo. Neskôr sa ospravedlnil, že jeho verzia bola „predčasná“ a „chybná“.

„Chcem ísť príkladom civilizovaného správania: zásadná chyba, potom rezignovať,“ napísal na Facebooku a pripojil fotografiu vyhlásenia.
No čo zle si prečítal "noty" a povedal to čo bolo a nie to čo malo byť. Ako s tou ruskou raketou čo padla do Poľska
To by bolo zaujímavé, znamenalo by to, že UA nadobudla schopnosť zostreľovať terorisstom rakety ch-22.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/653662-na-dnipro-dopadla-raketa-ch-22-zabijak-americkyh-lietadlovych-lodi-kyjev-ich-nedokaze-nicit/
OneUp
17.01.23,17:19
Ako sa dá pozrieť od koho je neuzitocne?
https://www.porada.sk/t312291-ako-vidiet-minuskara.html

21118 = nandrolon
OneUp
17.01.23,17:26
bjuty, ako si predstavuješ to hodnotenie v tvojom mene ? Niekto získal tvoje heslo a prístup na poradu a píše a častuje neužitočným pod tvojim nickom ?
Predstavujem :)))
.
Nie. Nepíše
Iba rozdáva mínusky.....
A iba tým, s ktorým si tu rozumiem..ml


Na to, aby mohol mínuskovať, MUSÍ najprv dostať 5 bodov :D !
ty mas 0 bodov a nandrolon - 63 bodov
bjuty smis
17.01.23,17:38
:))))))))))))))))))))

to sa ani nedá ......
Nandrolon
17.01.23,17:47
Tie body mám vďaka dvom viacnickovým chorým ujom, ale je to v poriadku, im to už reálny život zrátal.
:-)))))))))
pavol54
17.01.23,18:09
Škoda ho, ale palec hore, vyvodiť zodpovednosť za takúto chybu sa len tak nevidí.

Olexij Arestovyč odstúpil z postu poradcu ukrajinského prezidenta. Arestovyča kritizovali po tom, čo tvrdil, že ruskú raketu, ktorá zasiahla obytnú budovu v Dnipre, mohla zostreliť ukrajinská protivzdušná obrana, čo sa zatiaľ nepotvrdilo. Neskôr sa ospravedlnil, že jeho verzia bola „predčasná“ a „chybná“.

„Chcem ísť príkladom civilizovaného správania: zásadná chyba, potom rezignovať,“ napísal na Facebooku a pripojil fotografiu vyhlásenia.
No čo zle si prečítal "noty" a povedal to čo bolo a nie to čo malo byť. Ako s tou ruskou raketou čo padla do Poľska
To by bolo zaujímavé, znamenalo by to, že UA nadobudla schopnosť zostreľovať terorisstom rakety ch-22.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/653662-na-dnipro-dopadla-raketa-ch-22-zabijak-americkyh-lietadlovych-lodi-kyjev-ich-nedokaze-nicit/
však pravda tiež písala že rusi vystrelil na poľsko a naši bojovníci už chceli nasadať do tankov. Až na zásah bidena sa tvrdenie vyvrátilo. Ukrajinci to do poslednej chvíle odmietali. Ak teraz poradca ktorý má prístup ku všetkým informáciám povie niečo čo ukrajina odmietne buď si niečo dal alebo ...minule som videl foto na ukrajine rozbitý panelák a ajhľa bol to parkovací dom v ružinove po požiari, alebo iný prípad ktorý potom stotožnili s libanonským prístavom po výbuchu lode.
majkii
17.01.23,19:52
Škoda ho, ale palec hore, vyvodiť zodpovednosť za takúto chybu sa len tak nevidí.

Olexij Arestovyč odstúpil z postu poradcu ukrajinského prezidenta. Arestovyča kritizovali po tom, čo tvrdil, že ruskú raketu, ktorá zasiahla obytnú budovu v Dnipre, mohla zostreliť ukrajinská protivzdušná obrana, čo sa zatiaľ nepotvrdilo. Neskôr sa ospravedlnil, že jeho verzia bola „predčasná“ a „chybná“.

„Chcem ísť príkladom civilizovaného správania: zásadná chyba, potom rezignovať,“ napísal na Facebooku a pripojil fotografiu vyhlásenia.
No čo zle si prečítal "noty" a povedal to čo bolo a nie to čo malo byť. Ako s tou ruskou raketou čo padla do Poľska
To by bolo zaujímavé, znamenalo by to, že UA nadobudla schopnosť zostreľovať terorisstom rakety ch-22.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/653662-na-dnipro-dopadla-raketa-ch-22-zabijak-americkyh-lietadlovych-lodi-kyjev-ich-nedokaze-nicit/
však pravda tiež písala že rusi vystrelil na poľsko a naši bojovníci už chceli nasadať do tankov. Až na zásah bidena sa tvrdenie vyvrátilo. Ukrajinci to do poslednej chvíle odmietali. Ak teraz poradca ktorý má prístup ku všetkým informáciám povie niečo čo ukrajina odmietne buď si niečo dal alebo ...minule som videl foto na ukrajine rozbitý panelák a ajhľa bol to parkovací dom v ružinove po požiari, alebo iný prípad ktorý potom stotožnili s libanonským prístavom po výbuchu lode.
Na weboch sa toho zmestí, ale vtipné je ak generál Konašenko oficiálne informuje z notami priamo z fronty, ako tuším už v septembri minulého roku o zničení 4 ks Bradley, ktoré ešte na UA nedodali. Tomu sa hovorí majsterštuk, už sa z neho rehocú aj ruský provojnový blogeri.
Dnes prebehla správa, že sa do bojov na UA chce zapojiť po boku zločineckej nazivagner skupiny aj masový vrah Michail Popkov, čo zavraždil 83 žien, má však podmienku, že sa do zákopov vrhne až na jar, vraj nemá rád zimu a mráz.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-valka-na-ukrajine/733155/rusky-silenec-58-zabil-83-zen-seriovy-vrah-chce-bojovat-na-ukrajine-prominou-mu-trest.html
kukučka
17.01.23,20:28
Myslím, že nie väčšia sranda ako keď odfotili lístok s pokynmi ako pre malé decko v rukách najmocnejšieho prezidenta pri verejnom vystúpení.
buchač
17.01.23,20:53
Objavilo sa video, ktoré potvrdzuje, že dom v Dnepri bol zničený protivzdušnou obranou.
Video zachytáva moment po páde dvoch rakiet.
Dva požiare sú jasne viditeľné v značnej vzdialenosti na zemi: jeden požiar z rakety protivzdušnej obrany a druhý z riadenej strely, ktorú zasiahla. Napravo je tá istá deväťposchodová budova.

https://t.me/RVvoenkor/36100
pavol54
17.01.23,21:28
Škoda ho, ale palec hore, vyvodiť zodpovednosť za takúto chybu sa len tak nevidí.

Olexij Arestovyč odstúpil z postu poradcu ukrajinského prezidenta. Arestovyča kritizovali po tom, čo tvrdil, že ruskú raketu, ktorá zasiahla obytnú budovu v Dnipre, mohla zostreliť ukrajinská protivzdušná obrana, čo sa zatiaľ nepotvrdilo. Neskôr sa ospravedlnil, že jeho verzia bola „predčasná“ a „chybná“.

„Chcem ísť príkladom civilizovaného správania: zásadná chyba, potom rezignovať,“ napísal na Facebooku a pripojil fotografiu vyhlásenia.
No čo zle si prečítal "noty" a povedal to čo bolo a nie to čo malo byť. Ako s tou ruskou raketou čo padla do Poľska
To by bolo zaujímavé, znamenalo by to, že UA nadobudla schopnosť zostreľovať terorisstom rakety ch-22.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/653662-na-dnipro-dopadla-raketa-ch-22-zabijak-americkyh-lietadlovych-lodi-kyjev-ich-nedokaze-nicit/
však pravda tiež písala že rusi vystrelil na poľsko a naši bojovníci už chceli nasadať do tankov. Až na zásah bidena sa tvrdenie vyvrátilo. Ukrajinci to do poslednej chvíle odmietali. Ak teraz poradca ktorý má prístup ku všetkým informáciám povie niečo čo ukrajina odmietne buď si niečo dal alebo ...minule som videl foto na ukrajine rozbitý panelák a ajhľa bol to parkovací dom v ružinove po požiari, alebo iný prípad ktorý potom stotožnili s libanonským prístavom po výbuchu lode.
Na weboch sa toho zmestí, ale vtipné je ak generál Konašenko oficiálne informuje z notami priamo z fronty, ako tuším už v septembri minulého roku o zničení 4 ks Bradley, ktoré ešte na UA nedodali. Tomu sa hovorí majsterštuk, už sa z neho rehocú aj ruský provojnový blogeri.
Dnes prebehla správa, že sa do bojov na UA chce zapojiť po boku zločineckej nazivagner skupiny aj masový vrah Michail Popkov, čo zavraždil 83 žien, má však podmienku, že sa do zákopov vrhne až na jar, vraj nemá rád zimu a mráz.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-valka-na-ukrajine/733155/rusky-silenec-58-zabil-83-zen-seriovy-vrah-chce-bojovat-na-ukrajine-prominou-mu-trest.html
čo sa týka toho bradleya, jedni môžu utajovať dodávku veď aj my sme dodali s 300 až potom ako bol usvedčený prevoz na ukrajinu dovtedy sa to len "akože" plánovalo druhí tiež môžu tvrdiť z dôvodu hrdinstva že strelili niečo čo nemusí byť pravda Pamätaj: "Vo vojne pravda zomiera prvá"
misoft
17.01.23,21:39
No - pokiaľ je to pravda - tak tvrdenia Rusov (a aj iných expertov), že CH-22 sa nedá zostreliť nie sú pravdou. Asi Ukrajinci boli prví, čo to dokázali. Nechce znevažovať ich boj za slobodu (a to im držím palce), ale toto sa mi akosi nezdá - dve ohniská, jedno MIMO obytného bloku a predsa je zničený. Pokiaľ by to padlo vedľa (ako video ukazuje) nenarobilo by to takú paseku....https://ipravda.sk/res/2023/01/15/thumbs/dnipro_16-galeria.jpg
Čo teda dopadlo na panelák? Raketa PVO, alebo CH-22?
pavol54
17.01.23,22:07
No - pokiaľ je to pravda - tak tvrdenia Rusov (a aj iných expertov), že CH-22 sa nedá zostreliť nie sú pravdou. Asi Ukrajinci boli prví, čo to dokázali. Nechce znevažovať ich boj za slobodu (a to im držím palce), ale toto sa mi akosi nezdá - dve ohniská, jedno MIMO obytného bloku a predsa je zničený. Pokiaľ by to padlo vedľa (ako video ukazuje) nenarobilo by to takú paseku....https://ipravda.sk/res/2023/01/15/thumbs/dnipro_16-galeria.jpg
Čo teda dopadlo na panelák? Raketa PVO, alebo CH-22?
inerciálny systém navedenia pred odpálením má presne nastavené koordináty cieľa, môže byť na koncové navedenie aktívna rádiolokácia
majkii
17.01.23,22:10
Na povojnových ruských weboch topwar.ru kolujú rôzne teórie od zostrelenia tej rakety PVO cez konšpirácie o výbuchu plynu alebo obľúbenej teórie o teroristickom čine SBU na vlastných občanoch. Tu je iné video, nevyzerá že by to dokázala PVO zostreliť https://t.me/dnepr_operativ/34346
Nandrolon
18.01.23,04:54
bjuty, ako si predstavuješ to hodnotenie v tvojom mene ? Niekto získal tvoje heslo a prístup na poradu a píše a častuje neužitočným pod tvojim nickom ?
Predstavujem :)))
.
Nie. Nepíše
Iba rozdáva mínusky.....
A iba tým, s ktorým si tu rozumiem..ml


Na to, aby mohol mínuskovať, MUSÍ najprv dostať 5 bodov :D !
ty mas 0 bodov a nandrolon - 63 bodov
A ty -2.
OneUp
18.01.23,05:09
bjuty, ako si predstavuješ to hodnotenie v tvojom mene ? Niekto získal tvoje heslo a prístup na poradu a píše a častuje neužitočným pod tvojim nickom ?
Predstavujem :)))
.
Nie. Nepíše
Iba rozdáva mínusky.....
A iba tým, s ktorým si tu rozumiem..ml


Na to, aby mohol mínuskovať, MUSÍ najprv dostať 5 bodov :D !
ty mas 0 bodov a nandrolon - 63 bodov
A ty -2.
- 63
OneUp
18.01.23,06:58
bjuty, ako si predstavuješ to hodnotenie v tvojom mene ? Niekto získal tvoje heslo a prístup na poradu a píše a častuje neužitočným pod tvojim nickom ?
Predstavujem :)))
.
Nie. Nepíše
Iba rozdáva mínusky.....
A iba tým, s ktorým si tu rozumiem..ml


Na to, aby mohol mínuskovať, MUSÍ najprv dostať 5 bodov :D !
ty mas 0 bodov a nandrolon - 63 bodov
A ty -2.
- 63
buchac uz uradujes primitiv ?
mari2x
18.01.23,08:22
Objavilo sa video



mečiar zasd vravel : Našiel som na stole
anet
23.03.23,09:20
buchač
23.03.23,09:41
Potesilo ..
Potešilo - nepotešilo...ALE politilóg do takej funkcie ?
https://www.europskaunia.sk/europsky-dvor-auditorov

No nakoľko nedostal ani jeden hlas, tak to niečo asi aj znamená. Klusko to prekombinoval, mal veľké oči na veľké peniaze ...taký druhý Procházka.
buchač
23.03.23,10:58
veronikasad
23.03.23,11:02
ALE politilóg do takej funkcie ?
Neuveris, ale takto do hlbky ma to az nezaujima. V kazdom pripade, myslim si, ze je arogantny hnup ... uz doklusal :D
Caka to aj dalsich prieskumnikov analnych otvorov.slovenskí auditori, aby mohli vykonávať svoju prácu, musia urobiť náročné audítorské skúšky...
Kde berie odvahu tento človek, hlásiť sa na takúto pozíciu bez vzdelania a praxe.
misoft
23.03.23,14:05
No - pokiaľ je to pravda - tak tvrdenia Rusov (a aj iných expertov), že CH-22 sa nedá zostreliť nie sú pravdou. Asi Ukrajinci boli prví, čo to dokázali. Nechce znevažovať ich boj za slobodu (a to im držím palce), ale toto sa mi akosi nezdá - dve ohniská, jedno MIMO obytného bloku a predsa je zničený. Pokiaľ by to padlo vedľa (ako video ukazuje) nenarobilo by to takú paseku....https://ipravda.sk/res/2023/01/15/thumbs/dnipro_16-galeria.jpg
Čo teda dopadlo na panelák? Raketa PVO, alebo CH-22?
inerciálny systém navedenia pred odpálením má presne nastavené koordináty cieľa, môže byť na koncové navedenie aktívna rádiolokácia
Do pozornosti:
https://zive.aktuality.sk/clanok/gYK18ql/naboje-ktore-zabacaju-nie-su-sci-fi-realne-ich-pouzivaju-aj-na-ukrajine/
https://sk.wikipedia.org/wiki/M142_HIMARS
misoft
23.03.23,14:07
[slovenskí auditori, aby mohli vykonávať svoju prácu, musia urobiť náročné audítorské skúšky...
Kde berie odvahu tento človek, hlásiť sa na takúto pozíciu bez vzdelania a praxe.
No kde asi? Vo svojej hlave, nadutosti, myšlienke o tom, že je najmúdrejší.... A pritom je dutejší ako bútľavá vŕba.
buchač
27.03.23,05:15
Videli sme list od Sulíka, ktorý vraj Klusovi zničil kariéru v Luxemburgu
https://domov.sme.sk/c/23150478/martin-klus-hearing-dvor-audirov-sulik-list.html?ref=tit

Z diskusie :

TimmyAnderson10 :
Ta kauza hlavne raz a definitivne dekonspirovala Sulika, co je to za cloveka. Tolko zakernosti a podlosti som doteraz videl iba u Matovica. No teraz sa ukazuje, ze Sulik je ako jeho klon.

SMREK ten istý :
Sulík sa hlavne demaskoval ako podliak. Nie prvý krát
.............
Celkom bez ohľadu na to, čo si myslím o Klusovi

Rotorua_:
3x som volil Riska a 4x si radsej ruky odrezem. A podobne uvazuje mnoho ludi v mojom okoli. Charakter a ego neprerobis.
buchač
27.03.23,17:16
Pokračovanie = reakcia doKlusaného

Klus: Verejne podporím každého, kto sa postaví proti Richardovi Sulíkovi
https://domov.sme.sk/c/23150802/klus-verejne-podporim-kazdeho-kto-sa-postavi-proti-richardovi-sulikovi.html

nizkotucny :
ked si na dne hlbokej jamy, tak hlavne neprestavaj kopat, Martin. Ide ti to vyborne. Klobuk dolu, uz som davno nevidel niekoho, aby sa takto verejne znemoznil. Sulik - nesulik....
pavol54
27.03.23,19:04
Čo je dovolené bohovi nie je dovolené volovi.
Klus mi pripadá slizký.
Klus nemá vzdelanie na člena EDA nemôže to robiť
Hlavná Uršula nemala vzdelanie na ministerku obrany robila ju, určite nemá vzdelanie na funkciu ktorú vykonáva -predseda európskej komisie, ale má "zdedené predpoklady" po otcovi Alberchtovi politicky významne angažovanom - dieťa bývalého politika. Niečo ako dieťa herca
romana147
28.03.23,04:49
Čo je dovolené bohovi nie je dovolené volovi.
Klus mi pripadá slizký.
Klus nemá vzdelanie na člena EDA nemôže to robiť
Hlavná Uršula nemala vzdelanie na ministerku obrany robila ju, určite nemá vzdelanie na funkciu ktorú vykonáva -predseda európskej komisie, ale má "zdedené predpoklady" po otcovi Alberchtovi politicky významne angažovanom - dieťa bývalého politika. Niečo ako dieťa herca

Zas MIESTO KUKURICE
teoreticky mudruješ o tom, kde TVOJ vplyv je NULA celá NIČ !!!!!!!!!!!!!
pavol54
28.03.23,04:53
Čo je dovolené bohovi nie je dovolené volovi.
Klus mi pripadá slizký.
Klus nemá vzdelanie na člena EDA nemôže to robiť
Hlavná Uršula nemala vzdelanie na ministerku obrany robila ju, určite nemá vzdelanie na funkciu ktorú vykonáva -predseda európskej komisie, ale má "zdedené predpoklady" po otcovi Alberchtovi politicky významne angažovanom - dieťa bývalého politika. Niečo ako dieťa herca

Zas MIESTO KUKURICE
teoreticky mudruješ o tom, kde TVOJ vplyv je NULA celá NIČ !!!!!!!!!!!!!
a ty sa dnes objednaj u svojho lekára
romana147
28.03.23,04:59
MIESTO KUKURICE teoreticky mudruješ o tom, kde TVOJ vplyv je NULA celá NIČ !



a ty sa dnes objednaj u svojho lekára



nemám obvodného lekára !
pavol54
28.03.23,05:23
MIESTO KUKURICE teoreticky mudruješ o tom, kde TVOJ vplyv je NULA celá NIČ !



a ty sa dnes objednaj u svojho lekára



nemám obvodného lekára !
neviem či to ešte platí, vraj ku kožnému, očnému a psychiatrovi nepotrebuješ papier od obvodného, tak smelo si niekoho nájdi.
buchač
29.03.23,08:55
Za priestupky chcú trestať aj 14-ročných, pokuty sa majú zvýšiť až trojnásobne
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/662010-za-priestupky-chcu-trestat-aj-14-rocnych-pokuty-sa-maju-zvysit-az-trojnasobne/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Zatiaľ iba jeden diskusný príspevok, ale vystihol podstatu :
" V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nespĺňa výchovný, represívny ani preventívny charakter postihu.

Opravte si to:
V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nenapĺňa dostatočne štatny rozpočet. "
Tweety
29.03.23,09:04
Za priestupky chcú trestať aj 14-ročných, pokuty sa majú zvýšiť až trojnásobne
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/662010-za-priestupky-chcu-trestat-aj-14-rocnych-pokuty-sa-maju-zvysit-az-trojnasobne/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Zatiaľ iba jeden diskusný príspevok, ale vystihol podstatu :
" V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nespĺňa výchovný, represívny ani preventívny charakter postihu.

Opravte si to:
V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nenapĺňa dostatočne štatny rozpočet. "
Prečo by sme si to mali opravovať? Lebo si povedal? ˇZe treba znížiť trestnú hranicu? Je to napísané úplné presne . Uniká ti, že niektorí maloletí sa túlajú bez dozoru, robia zlobu, vykrádajú domy podpaľujú čo sa dá, hrady, lúky, lesy, prepadávajú ľudí, okrádajú.. a nikto nie je za to zodpovedný lebo nie sú trestne stíhaní ani oni ani ich rodičia. Dokedy sa to bude len tak prehliadať?
buchač
29.03.23,09:22
Za priestupky chcú trestať aj 14-ročných, pokuty sa majú zvýšiť až trojnásobne
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/662010-za-priestupky-chcu-trestat-aj-14-rocnych-pokuty-sa-maju-zvysit-az-trojnasobne/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Zatiaľ iba jeden diskusný príspevok, ale vystihol podstatu :
" V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nespĺňa výchovný, represívny ani preventívny charakter postihu.

Opravte si to:
V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nenapĺňa dostatočne štatny rozpočet. "
Prečo by sme si to mali opravovať? Lebo si povedal? Je to napísané úplné presne . Uniká ti, že niektorí maloletí sa túlajú bez dozoru, robia zlobu, podpaľujú domy, hrady, lúky, lesy, prepadávajú ľudí, okrádajú.. a nikto nie je za to zodpovedný? Dokedy sa to bude len tak prehliadať?
Zle si čítala alebo zle čítaš....nevidíš úvodzovky citácie diskusného príspevku k uvedenému článku ?
Čiže nie ja som povedal, ale on = diskutér to vraví...a to je rozdiel.

Nie my, ty alebo niekto iný. Diskutér vyzýva redakciu, aby opravila text článku.
Čítala si celý článok ? Toto je pre mňa dôležité..viď citácia z článku "
" Z analýzy priestupkov, ktoré prerokovali okresné úrady, vyplýva, že v roku 2019 došlo k uloženiu pokút za priestupky vo výške 484-tisíc eur, o rok neskôr to bolo o 32-tisíc eur menej.
V roku 2021 sa z pokút za priestupky vyzbieralo 350-tisíc, priemerne sa tak za posledné tri roky vyzbieralo takmer 429-tisíc eur ročne. Po schválení novely by celková výška pokút za priestupky uložené len okresnými úradmi mohla dosiahnuť takmer 1,3 milióna eur za rok."
Čo iné je to v tomto prípade, ak sa operuje s výškou pokút ? Ja v tom vidím výpalné.

Nie je zaujímavé, že v prípade alkoholu návrh novely zákona o priestupkoch nepočíta so zvýšením pokút za jazdu pod vplyvom alkoholu. Práve ten sa často podpisuje pod mnohé dopravné nehody, ktoré sa neraz končia fatálne.

Že sa maloletí túlajú bez dozoru, a ako vravíš, že robia zlobu...podpaľujú, prepadávajú, okrádajú a podobné lakocinky ? Že dokedy sa to bude len tak prehliadať ?
Tak to nie je otázka na mňa, ale na Dobrovodského a jej predchodkyňu Patakyovú, otázka na Poláka...a na rôzne progresívne organizácie (ktoré len cicajú štát).

Snáď ešte podotknem, že tie pokuty sú nie raz nevymožiteľné...
Nandrolon
29.03.23,09:31
Za priestupky chcú trestať aj 14-ročných, pokuty sa majú zvýšiť až trojnásobne
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/662010-za-priestupky-chcu-trestat-aj-14-rocnych-pokuty-sa-maju-zvysit-az-trojnasobne/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Zatiaľ iba jeden diskusný príspevok, ale vystihol podstatu :
" V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nespĺňa výchovný, represívny ani preventívny charakter postihu.

Opravte si to:
V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nenapĺňa dostatočne štatny rozpočet. "
Prečo by sme si to mali opravovať? Lebo si povedal? ˇZe treba znížiť trestnú hranicu? Je to napísané úplné presne . Uniká ti, že niektorí maloletí sa túlajú bez dozoru, robia zlobu, vykrádajú domy podpaľujú čo sa dá, hrady, lúky, lesy, prepadávajú ľudí, okrádajú.. a nikto nie je za to zodpovedný lebo nie sú trestne stíhaní ani oni ani ich rodičia. Dokedy sa to bude len tak prehliadať?
A ako si asi myslíš, že to od cigáňov budú vymáhať?
Alebo sa tu ideme zase hrať na intelektuálov a polemizovať. Veci treba nazvať pravým menom.
pavol54
29.03.23,09:45
Za priestupky chcú trestať aj 14-ročných, pokuty sa majú zvýšiť až trojnásobne
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/662010-za-priestupky-chcu-trestat-aj-14-rocnych-pokuty-sa-maju-zvysit-az-trojnasobne/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Zatiaľ iba jeden diskusný príspevok, ale vystihol podstatu :
" V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nespĺňa výchovný, represívny ani preventívny charakter postihu.

Opravte si to:
V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nenapĺňa dostatočne štatny rozpočet. "
Prečo by sme si to mali opravovať? Lebo si povedal? ˇZe treba znížiť trestnú hranicu? Je to napísané úplné presne . Uniká ti, že niektorí maloletí sa túlajú bez dozoru, robia zlobu, vykrádajú domy podpaľujú čo sa dá, hrady, lúky, lesy, prepadávajú ľudí, okrádajú.. a nikto nie je za to zodpovedný lebo nie sú trestne stíhaní ani oni ani ich rodičia. Dokedy sa to bude len tak prehliadať?
A ako si asi myslíš, že to od cigáňov budú vymáhať?
Alebo sa tu ideme zase hrať na intelektuálov a polemizovať. Veci treba nazvať pravým menom.
presne tak.
ak sa starám o výchovu psa a tento niekoho pohryzie( pre zanedbanie výcviku) zodpovední povedia že za to zodpovedám ako majiteľ.
ak sa starám o výchovu dieťaťa a toto spácha priestupok alebo trestný čin tak zodpovední povedia že dieťa nie je trestne stíhateľné (ale rodič by mal byť za zanedbanie výchovy)
Tweety
29.03.23,10:02
Za priestupky chcú trestať aj 14-ročných, pokuty sa majú zvýšiť až trojnásobne
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/662010-za-priestupky-chcu-trestat-aj-14-rocnych-pokuty-sa-maju-zvysit-az-trojnasobne/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Zatiaľ iba jeden diskusný príspevok, ale vystihol podstatu :
" V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nespĺňa výchovný, represívny ani preventívny charakter postihu.

Opravte si to:
V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nenapĺňa dostatočne štatny rozpočet. "
Prečo by sme si to mali opravovať? Lebo si povedal? ˇZe treba znížiť trestnú hranicu? Je to napísané úplné presne . Uniká ti, že niektorí maloletí sa túlajú bez dozoru, robia zlobu, vykrádajú domy podpaľujú čo sa dá, hrady, lúky, lesy, prepadávajú ľudí, okrádajú.. a nikto nie je za to zodpovedný lebo nie sú trestne stíhaní ani oni ani ich rodičia. Dokedy sa to bude len tak prehliadať?
A ako si asi myslíš, že to od cigáňov budú vymáhať?
Alebo sa tu ideme zase hrať na intelektuálov a polemizovať. Veci treba nazvať pravým menom.
Prečo polemizovať? Právo musí platiť rovnako na každého bez rozdielu, je úplne jedno, či si z chatrče alebo z luxusného domu.
romana147
29.03.23,10:06
Za priestupky chcú trestať aj 14-ročnýc

///////////////////

niektorí maloletí sa túlajú bez dozoru,
robia zlobu,
vykrádajú domy podpaľujú čo sa dá, hrady, lúky, lesy,
prepadávajú ľudí, okrádajú..
nikto nie je za to zodpovedný lebo nie sú trestne stíhaní ani oni ani ich rodičia

/////////////////////

Veci aj ludí treba nazvať pravým menom



vojak z POVALOVANIA
//////////////////

dvadsiatka, čo nelúbi cigánov
/////////////////////////

FASIŚTA-smerák, čo z PANGHARTA vychováva FAŚISTU
duves
29.03.23,10:07
V prvom rade treba zverejniť firmy a mena za firmami, čo čerpali eurofondy na romsku problematiku (udajne na zlešenie života). Pre*ebali sa miliony eur a stále žiju ako v stredoveku. Takže toto treba najprv ukazať svetu, kto tie peniaze prefrckal, akí špecialisti, slotovci, nackovia....fickovia.... Čo si zato nakupili auta, postavili domy.....atd. Videl som svojho času, že mali kurzy na PC. Ludia, čo nevideli splachovací záchod mali kurzy PC. Toto nevymyslíš, toto existuje na bohabojnom Slovensku.

https://www.trend.sk/spravy/ako-pomoct-romom
romana147
29.03.23,10:14
MIESTO KUKURICE teoreticky mudruješ o tom, kde TVOJ vplyv je NULA celá NIČ !a ty sa dnes objednaj u svojho lekáranemám obvodného lekára !

neviem či to ešte platí,
ku kožnému, očnému a psychiatrovi nepotrebuješ papier od obvodného



MINIMáLNE to PLATILO , ked si to podla PRÁVOPLATNÉHO ! rozhodnutia ! ! mangelky MUSEL absolvovať
romana147
29.03.23,10:17
toto existuje na bohabojnom Slovensku.



bohabojné = BLBOSTIHOJNÉ
buchač
29.03.23,10:20
slotovci, nackovia....fickovia....
...ty si objektívny až do het.
Kde si nechal poslednú vládu a aj nevládu ? Prečo si nespomenul aj nadáciu progresívca Šimečku ?

Keď už, tak všetky vlády samostatného Slovenska sa na problematiku proste vyserondiali.
...a mimovládky sa nabaľovali.
Nandrolon
29.03.23,10:35
Za priestupky chcú trestať aj 14-ročných, pokuty sa majú zvýšiť až trojnásobne
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/662010-za-priestupky-chcu-trestat-aj-14-rocnych-pokuty-sa-maju-zvysit-az-trojnasobne/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Zatiaľ iba jeden diskusný príspevok, ale vystihol podstatu :
" V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nespĺňa výchovný, represívny ani preventívny charakter postihu.

Opravte si to:
V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nenapĺňa dostatočne štatny rozpočet. "
Prečo by sme si to mali opravovať? Lebo si povedal? ˇZe treba znížiť trestnú hranicu? Je to napísané úplné presne . Uniká ti, že niektorí maloletí sa túlajú bez dozoru, robia zlobu, vykrádajú domy podpaľujú čo sa dá, hrady, lúky, lesy, prepadávajú ľudí, okrádajú.. a nikto nie je za to zodpovedný lebo nie sú trestne stíhaní ani oni ani ich rodičia. Dokedy sa to bude len tak prehliadať?
A ako si asi myslíš, že to od cigáňov budú vymáhať?
Alebo sa tu ideme zase hrať na intelektuálov a polemizovať. Veci treba nazvať pravým menom.
Prečo polemizovať? Právo musí platiť rovnako na každého bez rozdielu, je úplne jedno, či si z chatrče alebo z luxusného domu.

Keď ti cigáň podpáli auto, chytia ho pri čine, zaplatí ti to niekto?
Tak o akej rovnosti tu prosím ťa píšeš.
Keď si to ten cigáň pôjde odmakať do uránovej bane a tebe to predtým zaplatí štát z JEHO odpracovaných rokov, tak potom môžeme hovoriť o rovnosti.
Proste nie je rovnosť, keď oni sú si vedomí, že v podstate pokiaľ niekoho nezabijú, tak sa im nič nestane.
Materiálne môžu kradnúť hocičo, ničiť hocičo, nakoľko im vôbec nič v praxi nehrozí.
To najhoršie, čo im hrozí je pobyt v zariadení vo vyššom štandarde ako majú doma a so všetkým servisom zdarma, ktorý ani doma nemajú.
romana147
29.03.23,10:40
Za priestupky chcú trestať aj 14-ročných, pokuty sa majú zvýšiť až trojnásobne
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/662010-za-priestupky-chcu-trestat-aj-14-rocnych-pokuty-sa-maju-zvysit-az-trojnasobne/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Zatiaľ iba jeden diskusný príspevok, ale vystihol podstatu :
" V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nespĺňa výchovný, represívny ani preventívny charakter postihu.

Opravte si to:
V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nenapĺňa dostatočne štatny rozpočet. "
Prečo by sme si to mali opravovať? Lebo si povedal? ˇZe treba znížiť trestnú hranicu? Je to napísané úplné presne . Uniká ti, že niektorí maloletí sa túlajú bez dozoru, robia zlobu, vykrádajú domy podpaľujú čo sa dá, hrady, lúky, lesy, prepadávajú ľudí, okrádajú.. a nikto nie je za to zodpovedný lebo nie sú trestne stíhaní ani oni ani ich rodičia. Dokedy sa to bude len tak prehliadať?
A ako si asi myslíš, že to od cigáňov budú vymáhať?
Alebo sa tu ideme zase hrať na intelektuálov a polemizovať. Veci treba nazvať pravým menom.
presne tak.
ak sa starám o výchovu psa a tento niekoho pohryzie( pre zanedbanie výcviku) zodpovední povedia že za to zodpovedám ako majiteľ.
ak sa starám o výchovu dieťaťa a toto spácha priestupok alebo trestný čin tak zodpovední povedia že dieťa nie je trestne stíhateľné (ale rodič by mal byť za zanedbanie výchovy)


To preto, že INTELIGENčNE máš psa na úrovni "KUKURIČNÉHO DIEŤAŤA"
duves
29.03.23,11:06
To bol članok z obdobia prvej Fickovej vlady (2008). Učite sa tlieskalo na budúce úspechy ako o dušu. Pardon, boľševik predsa nemá dušu, on nema ani chrbtovú kosť.


S príchodom eurofondov sa táto suma bude zvyšovať. Do roku 2013 sa má priamo na rómske projekty z eurofondov vynaložiť viac ako miliarda korún ročne. A ďalšie peniaze sa do integrácie komunity nalejú zo štátneho rozpočtu. V tomto roku je na to iba v kapitolách rezortu práce a školstva vyčlenených ďalších 700 miliónov korún.
buchač
30.03.23,15:30
Za priestupky chcú trestať aj 14-ročných, pokuty sa majú zvýšiť až trojnásobne
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/662010-za-priestupky-chcu-trestat-aj-14-rocnych-pokuty-sa-maju-zvysit-az-trojnasobne/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Zatiaľ iba jeden diskusný príspevok, ale vystihol podstatu :
" V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nespĺňa výchovný, represívny ani preventívny charakter postihu.

Opravte si to:
V dôvodovej správe sa píše, že súčasná výška pokút nenapĺňa dostatočne štatny rozpočet. "
Prečo by sme si to mali opravovať? Lebo si povedal? ˇZe treba znížiť trestnú hranicu? Je to napísané úplné presne . Uniká ti, že niektorí maloletí sa túlajú bez dozoru, robia zlobu, vykrádajú domy podpaľujú čo sa dá, hrady, lúky, lesy, prepadávajú ľudí, okrádajú.. a nikto nie je za to zodpovedný lebo nie sú trestne stíhaní ani oni ani ich rodičia. Dokedy sa to bude len tak prehliadať?
A ako si asi myslíš, že to od cigáňov budú vymáhať?
Alebo sa tu ideme zase hrať na intelektuálov a polemizovať. Veci treba nazvať pravým menom.
Prečo polemizovať? Právo musí platiť rovnako na každého bez rozdielu, je úplne jedno, či si z chatrče alebo z luxusného domu.

Tu máš to právo v praxi...

" Primátor mesta Slavomír Borovský zasa považuje za nevyhnutné odstrániť nahromadený kontaminovaný odpad v osade. "Môže byť hlavným zdrojom nákazy nielen pri tejto chorobe, ale aj rizikovým faktorom pri šírení ďalších nákazlivých ochorení. S touto požiadavkou sa mieni obrátiť na vládu SR a ďalšie kompetentné orgány," dodáva radnica. Borovský tiež apeloval na dodržiavanie preventívnych opatrení v školách a vo všetkých prevádzkach na území mesta. "
https://www.topky.sk/cl/10/2495009/AKTUALNE-Na-vychode-zuri-zakerna-choroba--Mikas-vytiahol-do-boja-mydla--v-hre-je-aj-ockovanie#disqus_holder

To kto im tam urobil bordel, navozil odpad ? Žeby bieli ?
Primátorko považuje za nevyhnutné...a dokonca apeloval na dodržiavanie ?
Kuwa...všetci dodržiavajú, len cigáni nemusia. Kde sú ambasadorkovia, kde sú tie združenia, kde sú kaviarenskí progresívni povaľači, kde sú posranci z nášho a aj EU parlamentu ....?
Myslím si, že nebudem ďaleko od pravdy, že ak by sa také niečo vyskytlo na UA, tak to by boli iné fofry...a náš nazastúpiteľný zastupujúci minister zdravia Heger by s veľkou pompou poslal aj s Naďom posledné lieky, čo máme (čo robia aj teraz, ale potajomky).
kukučka
25.05.23,16:14
misoft
25.05.23,19:43
[Tu máš to právo v praxi...

" Primátor mesta Slavomír Borovský ........................................"
https://www.topky.sk/cl/10/2495009/AKTUALNE-Na-vychode-zuri-zakerna-choroba--Mikas-vytiahol-do-boja-mydla--v-hre-je-aj-ockovanie#disqus_holder

To kto im tam urobil bordel, navozil odpad ? Žeby bieli ?
.....................
Hehehe.......... primátorko sa teraz obáčil. U nás každý rok vyvezú 5-10 ton odpadu z "Méchikosity" - a kto to zaplatí? O predsa gadžovia - v poplatkoch za TKO - stále vyššie a vyššie... a to každý deň sú nájazdy "kontajner čiat", bordel, Romulánčata miesto v škole sú v tých kontajneroch, alebo sa flákajú (ale autobus do školy mali "taliansky" - satarmo). Teraz sa im bytovka rozpadla - čo sa stalo? Časť (malá( musela ta het, ostatných ubytovávali po školách, hľadajú im náhradné bývania. A s tou hygienou - bisťu - bodaj by si nemal pravdu, ale MÁŠ. Naučili sa Romuláni, že nič nemusia, ale gadžovia musia - daj lóve, daj podporu, daj satarmo...
romana147
16.06.23,03:18
https://www.youtube.com/watch?v=E3sLBas8WYA


že vraj generál !

a pritom smerácky Y E B O :D

niečo
ako
Lučo !
Tweety
28.03.24,09:56