ujo peto
09.01.15,12:24
Dobry den. Chcel by som si otvorit obchodik s malickostami. 1000 a 1 vec viete mi poradit niejaky velkoobchod v madarsku alebo v polsku? A co k tomu vsetko potrebujem vybavit? Vopred dakujem.
LubosKE
09.01.15,19:27
Dobrý deň

Neviem do akého štádia rozhodovania ste už dospel a aké kroky ste už podstúpil avšak predtým ako začnete podnikať v oblasti maloobchodu bude potrebné alebo si ohlásiť živnosť a stať sa SZČO alebo si založiť s.r.o.. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom ohlasovania živností alebo založenia s.r.o. ma môžete kontaktovať súkromnou správou.
avalik
09.01.15,20:19
Lubos tu sa radi verejne nie cez SS
LubosKE
09.01.15,20:29
Akurát, že odpovedať sa tu dá len raz. A viesť debatu len cez tieto komentáre nie je vždy praktické a z pohľadu delenia textu pri dlhších odpovediach ani prehľadné
avalik
09.01.15,20:33
precitaj si hlavne etiketu porady a aj navod na pracu s poradou otazky aj odpovede sa daju upravovat ... tak isto si vsimni, ze je zakazane mat viac nickov - a ked uz si chces sam sebe pridelovat body, tak bud aspon kreativnejsi ;)
LubosKE
09.01.15,20:43
predstav si, že nemám viac ako jeden nick ;) človek môže mať napríklad aj kamarátov a známych čo sa zaregistrujú alebo už sú zaregistrovaní dlhšie a bod pridelia :) nabudúce ak chceš konštruovať obvinenie tak buď v myslení trošku kreatívnejší ... prajem pekný zvyšok večera :)
Košičan88
09.01.15,20:56
Našťastie som tu registrovaný od 12.05.2011 ináč by som si myslel, že som multina :D
avalik
09.01.15,21:37
no ved admin vsetko vidi chlapci ;) ... najprv tu Lubos zistuje ako si vyberaju firmu na zalozenie sro, teraz napise par vseobecnych viet a dalej pozyva na SS a ako zazrakom vsetky tieto odpovede hodnotia ti isti pouzivatelia, zhodou okolnosti zatial dvaja z nich len dnes registrovani ... a ten dalsi registrovany od 2011 a zrazu je aktivny az dnes a to hodnotenim len jedneho prispievatela ... ak chcete aby vam ludia pisali do sukromych sprav, tak svoju odbornost prejavte kvalitnymi odpovedami verejne, verte mi, ze potom nudza o SS nebude aj bez potreby na to upozornovat ;)
Košičan88
09.01.15,21:57
Nech vidí. Môj život sa na rozdiel od niekoho netočí okolo tejto stránky. Ak budem chcieť tak budem aktívny. Ak nie ... nebudem musieť čítať akési moralizovanie vševeda pod nickom avalik :)
zaq5000
14.02.15,12:47
K otvoreniu potrebujes suhlas hygieny, zivnostenskeho uradu /oznamenie zriadeni prevadzky/, suhlas s otvaracimi hodinami, pokladnu s peciatkou danoveho uradu, najomnu zmluvu.
tomi888
08.03.15,12:51
zdravim, co by si chcel predavat konktretne? mozes ma kontaktovat
Csaba Hegedus
18.03.15,19:06
Ahoj tak k podnikaniu potrebuješ vela povolení a poplatky, priestor na prenájom a podobne veci. Ja by som ti vedel ponúknuť perfektné podnikanie z minimálnou investíciou a nepotrebuješ mať priestory. Pre bližšie info ma kontaktuj. Pozdravujem.