Zavrieť

Porady

Otvorenie obchodu - co potrebujem?

Dobry den. Chcel by som si otvorit obchodik s malickostami. 1000 a 1 vec viete mi poradit niejaky velkoobchod v madarsku alebo v polsku? A co k tomu vsetko potrebujem vybavit? Vopred dakujem.
Naposledy upravil ivka70 : 09.01.15 at 13:12
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zaq5000 je offline (nepripojený) zaq5000

    zaq5000
    K otvoreniu potrebujes suhlas hygieny, zivnostenskeho uradu /oznamenie zriadeni prevadzky/, suhlas s otvaracimi hodinami, pokladnu s peciatkou danoveho uradu, najomnu zmluvu.

    tomi888 je offline (nepripojený) tomi888

    tomi888
    zdravim, co by si chcel predavat konktretne? mozes ma kontaktovat
    Ahoj tak k podnikaniu potrebuješ vela povolení a poplatky, priestor na prenájom a podobne veci. Ja by som ti vedel ponúknuť perfektné podnikanie z minimálnou investíciou a nepotrebuješ mať priestory. Pre bližšie info ma kontaktuj. Pozdravujem.
    Príspevok zbalený
    spam

    Hlasovalo 12 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    Košičan88, Podnikatel33, Juraj Ferihiha, Barbora Boke Božská
    Neužitočné (2)
    Nevhodné (1)
    Spam (5)
    -4
    avalik Lubos tu sa radi verejne nie cez SS
    LubosKE Akurát, že odpovedať sa tu dá len raz. A viesť debatu len cez tieto komentáre nie je vždy praktické a z pohľadu delenia textu pri dlhších odpovediach ani prehľadné
    avalik precitaj si hlavne etiketu porady a aj navod na pracu s poradou otazky aj odpovede sa daju upravovat ... tak isto si vsimni, ze je zakazane mat viac nickov - a ked uz si chces sam sebe pridelovat body, tak bud aspon kreativnejsi
    LubosKE predstav si, že nemám viac ako jeden nick človek môže mať napríklad aj kamarátov a známych čo sa zaregistrujú alebo už sú zaregistrovaní dlhšie a bod pridelia nabudúce ak chceš konštruovať obvinenie tak buď v myslení trošku kreatívnejší ... prajem pekný zvyšok večera
    Košičan88 Našťastie som tu registrovaný od 12.05.2011 ináč by som si myslel, že som multina
    avalik no ved admin vsetko vidi chlapci ... najprv tu Lubos zistuje ako si vyberaju firmu na zalozenie sro, teraz napise par vseobecnych viet a dalej pozyva na SS a ako zazrakom vsetky tieto odpovede hodnotia ti isti pouzivatelia, zhodou okolnosti zatial dvaja z nich len dnes registrovani ... a ten dalsi registrovany od 2011 a zrazu je aktivny az dnes a to hodnotenim len jedneho prispievatela ... ak chcete aby vam ludia pisali do sukromych sprav, tak svoju odbornost prejavte kvalitnymi odpovedami verejne, verte mi, ze potom nudza o SS nebude aj bez potreby na to upozornovat
    Košičan88 Nech vidí. Môj život sa na rozdiel od niekoho netočí okolo tejto stránky. Ak budem chcieť tak budem aktívny. Ak nie ... nebudem musieť čítať akési moralizovanie vševeda pod nickom avalik

    Otvorenie obchodu - co potrebujem?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.