Dagmar12345
26.02.15,19:59
Dobry vecer,

mam problém. Zákazníčka si objednala tovar v hodnote 380€ (drevené krbové obloženie). Tovar bol poslaný spoločnosťou GLS. Po prevzatí ma kontaktovala, že s tovarom nie je spokojná a že je navyše aj poškodený a že ho chce vrátiť.... Pýtala som sa ako je poškodený, poslala fotky v nie veľmi dobrej kvalite, tak som sa pýtala, či na danej fotke čo vidím je rozštiepené to drevo... už viac nereagovala. 5 dni po doručení tovar odoslala späť k nám. Tovar je poškodený - na fotkách som teda videla správne.
Ako postupovať? GLS nechce reklamáciu prijať lebo je to viac ako 3 dni. Ale aj tak - viem ja, či jej to nespadlo?
Ako by ste postupovali...

Jediná možnosť je vrátiť peniaze a mať ako stratu ? :(

Dakujem
arizona
26.02.15,19:15
Mas uvedene v obchodnych podmienkach,ze zakaznik je povinny tovar skontrolovat pri prevzati,alebo co najskor? Oznamila ti to poskodenie hned?
Dagmar12345
26.02.15,19:47
ano mam, a oznamila v ten den...
maen
27.02.15,14:01
Podla mojich vedomosti mala zakaznicka spisat zapisnicu spolocne s GLS kurierom o zavadach s dodanym tovarom, nakolko to neurobila a kurier ma podpisane prevzatie GLS nemusi uznat reklamaciu a ani vy. Ale zase podla zakona moze vratit zakupeny tovar cez e-shop do 14 dni ale len v povodnom stave a obale. V pripade ze Vam zavisi na dobrom mene vasho eshopu by som odporucal vratit peniaze a tiez sa jej ospravedlnit, lebo za tych 380 eur vam vedia rychlo urobyt zlu reklamu.
elis85
27.02.15,15:28
Presne tak, trebalo hneď GLS kontaktovať