mosaicx
08.03.15,09:48
Ak by ste mali vacsi obnos penazi (desattisice) k dispozicii na jeden tyzden a potom ho museli vratit, ako by ste ho zhodnotili?
fortunka
08.03.15,09:30
No ja za týždeň nijak :P
arizona
08.03.15,09:34
Za tyzden? To je malo...
To by som asik akurat stihla zbalit najnutnejsie caky-paky a kupila by som si letenku niekam na tropicky ostrov,kde by ma nik nenasiel :-D
buchač
08.03.15,10:34
Nie som podnikateľ, aby bolo jasno.
ALE
Keby som mal k dispo státisíce a nie " iba " desaťtisíce, tak povedzme že nejaké akcie. Tie desiatky tisícok je ale na obchodovanie nič moc.
Ale aj trh s akciami (tam sa dá povedzme zarobiť) má však svoje pravidlá a ten týždeň je veľmi krátky čas na nejaké zhodnotenie....riziko takého investovania je vcelku veľké.
jslancik
08.03.15,10:39
dúfal som, že to tu nik nespomenie. výsledok obchodovania s cudzími peniazmi je vopred jasný - žiadny zisk, čistá strata, často vrátane nie vlastných financii. Rizikové obchody jedine s vlastnými peniazmi, ktoré nepotrebuješ.
buchač
08.03.15,10:57
Šak nech "podniká" s cudzími...

Len by ma zaujímalo, že kto dá k dispo na týždeň desaťtisíce niekomu len tak. To by musel byť fasa "dobrodinec"....(alebo blbec).

Ale nevieme, o čo ide, tak je to len mlátenie prázdnej slamy, taká fikcia ...Bájka alebo Balada o podnikaní...(o hovne). ;)
Ing. Ľubomír Janoška
09.03.15,06:51
to je anketa?
:D