Zavrieť

Porady

Ak by ste mali vacsi obnos penazi (desattisice) k dispozicii na jeden tyzden a potom ho museli vratit, ako by ste ho zhodnotili?

Ak by ste mali vacsi obnos penazi (desattisice) k dispozicii na jeden tyzden a potom ho museli vratit, ako by ste ho zhodnotili?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Za tyzden? To je malo...
    To by som asik akurat stihla zbalit najnutnejsie caky-paky a kupila by som si letenku niekam na tropicky ostrov,kde by ma nik nenasiel :-D

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nie som podnikateľ, aby bolo jasno.
    ALE
    Keby som mal k dispo státisíce a nie " iba " desaťtisíce, tak povedzme že nejaké akcie. Tie desiatky tisícok je ale na obchodovanie nič moc.
    Ale aj trh s akciami (tam sa dá povedzme zarobiť) má však svoje pravidlá a ten týždeň je veľmi krátky čas na nejaké zhodnotenie....riziko takého investovania je vcelku veľké.
    jslancik dúfal som, že to tu nik nespomenie. výsledok obchodovania s cudzími peniazmi je vopred jasný - žiadny zisk, čistá strata, často vrátane nie vlastných financii. Rizikové obchody jedine s vlastnými peniazmi, ktoré nepotrebuješ.
    buchač Šak nech "podniká" s cudzími...

    Len by ma zaujímalo, že kto dá k dispo na týždeň desaťtisíce niekomu len tak. To by musel byť fasa "dobrodinec"....(alebo blbec).

    Ale nevieme, o čo ide, tak je to len mlátenie prázdnej slamy, taká fikcia ...Bájka alebo Balada o podnikaní...(o hovne).

    Ak by ste mali vacsi obnos penazi (desattisice) k dispozicii na jeden tyzden a potom ho museli vratit, ako by ste ho zhodnotili?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.