kn-alka
07.08.15,13:18
hocičo krát nula je stále nula + jedna sa rovná jedna

síce ak nie sú zátvorky, tak sa najprv kráti až potom spočítava, takže 1+0+1=2
:)
misoft
07.08.15,11:19
Spodný riadok.... 1. a 2. sa neberie do úvahy.
Zákony matiky - násobenie má prednosť pred sčítaním....
Nandrolon
07.08.15,11:19
za normálnych okolností by to bolo 2 /násobenie ma prednosť/ ale ja som si to vylepšil na 4, ešte som tam napočítal tie 2 jednotky, lebo však ako sa spočítava pod seba? znamienko plus sa neuvádza a čísla sa píšu pod seba.....
takže 1 x 0 ako prvé, to je nula a potom tú 1 vpredu a 1 vzadu...
misoft
07.08.15,11:22
Tiež dobrá úvaha... ale! = je v 3. riadku. Pod tretím nie je naznačené, aby sa stĺpce sčítavali.
Takže reálny matematický výraz je len v 3. riadku.
Nandrolon
07.08.15,11:24
veď píšem, že v tom bude nejaký chyták a ešte k tomu s nejakou drobnou chybou, že tam chýba sčítavacia čiara.
Napíše niekto, koľko to má byť?
Ak by tú dvojku fakt nevedelo 90% ľudí, tak to by sme museli byť národ dementov. a odkiaľ by dotyčný vedel, že to nevie 90% ľudí?
:-)))))))))))))))) totálna šulinovina..... asi toho buchača chytím zajtra pod krk čo si to dovoľuje :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
misoft
07.08.15,11:26
jar88
07.08.15,11:29
Takto si píšeme s vnučkou čísielka, čiaročky a krížiky do piesku.:---
Potom ich počítame a pohrabličkujeme:D
Niekedy aj poformičkujeme.
----------------------------------
A vy vraj matematická úloha (hádanka) To už aj tých 2+2 musí byť zákonite len 6 :)
jar88
07.08.15,11:31
veď píšem, že v tom bude nejaký chyták a ešte k tomu s nejakou drobnou chybou, že tam chýba sčítavacia čiara.
Napíše niekto, koľko to má byť?
Ak by tú dvojku fakt nevedelo 90% ľudí, tak to by sme museli byť národ dementov. a odkiaľ by dotyčný vedel, že to nevie 90% ľudí?
:-)))))))))))))))) totálna šulinovina..... asi toho buchača chytím zajtra pod krk čo si to dovoľuje :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Túžil si po tlaku, či nie?:---
Zabudol?:D
Nepochopil?:---
Nedocvaklo?:eek:
-----------------------------------

Vraj národ dementov :) to si trafil :o a ani nevieš ako :--- Slovenskóó Slovenskóóó :D
Nandrolon
07.08.15,11:37
mne už dnes docvakne akurát pichačka z práce, cestou domov si v aute pospím /na mieste šoféra/ a som doma :-))
jar88
07.08.15,11:42
mne už dnes docvakne akurát pichačka z práce, cestou domov si v aute pospím /na mieste šoféra/ a som doma :-))
Tak to si riadny čávo - nechať sa vyvážať odťahovačkou a pritom môcť zostať v aute. To si málo kto v dnešnej dobe dovolí.
misoft
07.08.15,11:43
mne už dnes docvakne akurát pichačka z práce, cestou domov si v aute pospím /na mieste šoféra/ a som doma :-))
No jóóó.... Google autíčko...... :D:D
Nandrolon
07.08.15,11:45
Pri 50-ke v obci spím, zobúdza sa až pri 80 a viac :-)))))))
pavol54
07.08.15,11:45
hocičo krát nula je stále nula + jedna sa rovná jedna

síce ak nie sú zátvorky, tak sa najprv kráti až potom spočítava, takže 1+0+1=2
:)
presne to som chcel prednosť majú operácie v zátvorke ak nie je potom násobenie a delenie až potom sa robí sčítanie a odčítanie takže 2, za predpokladu že rátame v desiatkovej sústave
Nandrolon
07.08.15,11:59
Nechcem tu do toho moc kecať, ale za normálnych okolností by to bola 2-ka, lenže to by zo 100 ľudí vyriešilo 100. Preto som správny výsledok hneď zavrhol a hľadal ďalej.....
jar88
07.08.15,12:00
Nechcem tu do toho moc kecať, ale za normálnych okolností by to bola 2-ka, lenže to by zo 100 ľudí vyriešilo 100. Preto som správny výsledok hneď zavrhol a hľadal ďalej.....
Múdro si sa rozhodol.
------------------------------
Presne tak, ako s trhovým hospodárstvom.
A hľadajme niečo iné.
misoft
07.08.15,12:01
No možno zo 100 by vyriešilo 10 - tých 90 by povedalo buď 12, alebo 13.....
lujza.j
07.08.15,12:02
dali ste príklad do kalkulačky:D
jar88
07.08.15,12:03
Pri 50-ke v obci spím, zobúdza sa až pri 80 a viac :-)))))))
Aha? skúsený a ostrieľaný pardál.
Nie nejaký začiatočník - zrejme máš už aj nejaké tie skúsenosti.
misoft
07.08.15,12:04
dali ste príklad do kalkulačky:D
Podľa toho, ako tá kalkulačka počíta a spracuváva vložené údaje. Pretože i tam budú rozdielne výsledky...
jar88
07.08.15,12:07
dali ste príklad do kalkulačky:D
Podľa toho, ako tá kalkulačka počíta a spracuváva vložené údaje. Pretože i tam budú rozdielne výsledky...
To snáď nie :D
lujza.j
07.08.15,12:42
dali ste príklad do kalkulačky:D
Podľa toho, ako tá kalkulačka počíta a spracuváva vložené údaje. Pretože i tam budú rozdielne výsledky...
No kalkulka v mobitele....12....
pavol54
07.08.15,13:07
dali ste príklad do kalkulačky:D
Podľa toho, ako tá kalkulačka počíta a spracuváva vložené údaje. Pretože i tam budú rozdielne výsledky...
To snáď nie :D
moja prvá kalkulka(1977) "privileg" napríklad ukazovala 2x2 =4 a odmocnina 1,99999999 ale bol to nemecký nezmar, ale kamarátova elka bulharská dala že 4 odmocnina 2 ale za pol roka bola defini
misoft
07.08.15,13:08
dali ste príklad do kalkulačky:D
Podľa toho, ako tá kalkulačka počíta a spracuváva vložené údaje. Pretože i tam budú rozdielne výsledky...
No kalkulka v mobitele....12....
Nuž tak tá počíta len na základe tzv "poľskej" logiky (odborný výraz) - totiž kalkulačka má len jeden register, takže priebežne spracuváva dodané vstupy tak, ako idú za sebou....
P.S. Poznámka pre "počasie" (čítam len komenty) - ak sa v tom nevyznáš - nepindaj.
Jáááj zabudol som - ty sa predsa vyznáš vo všetkom....si "génius"...
bettylou
07.08.15,13:34
Taiko, väčšina ľudí sa nerozchádza v dobrom, to sú skôr svetlé výnimky. Vidím to aj vo svojom okolí.
Z dobráka od kosti sa stane šmahom ruky "sviňa" ktorá nenechá naviac ani cent. Ani sa nečudujem, ak mu ženu kefoval niekto druhý, tak nech sa stará on, či???
Ty si fakt jeliman, ako Ty mas hned vo vsetkom jasno :)
Akoto, ze Ta nenapadlo , ze mimo Tvojho sveta ziju aj ini ludia? Okrem toho hadam vezmeme do uvahy aj ine dovody rozvodov, okrem nevery :)
Pre neho je sobášny list vlastne len vlastnícky list na ženu, či dekrét a výhradné právo na sexuálne uspokojovanie.
dosť blbé, ale v podstate si to vystihol, plus servis
Nandrolon
07.08.15,13:35
Jar88 samozrejme ze kalkulacka moze v tomto pripade vyhodit 2 rozne vysledky podla toho, ci pocita medzisucty alebo to pocita primitivne tak, ako to zadavas.
Kalkulacka, ktora to vypocita spravne caka na cele zadanie a vysledok zobrazi az po stlaceni =. Tie ostatne to pocitaju priebezne. A to nehovorim o dobrej a zlej, ale mozem porovnavat aj 2 nove a drahe, akurat kazda je na iny ucel. Jedna uctovnicka, druha matematicka, resp. vedecka...
bettylou
07.08.15,13:36
neadoptuje si ma dakto.? čertica ja vyšitá, ale šerco mam:):D:---:mee:

bez šelestov ?????
anoo:D
Nandrolon
07.08.15,13:36
Jar, moja zena nie jr nesvojpravna ako ta tvoja... Alebo si ju uz svojimi mudrostami doviedol do hrobu a si vdovec???
bettylou
07.08.15,13:41
Zlatokopky sú ženy združené napr. okolo Kollára... neudržujú žiadnu rodinu, lebo ani jedna z nich ju nemá... S tou prvou skupinou majú spoločné ale to, že tiež nie sú schopné sa ekonomicky postarať o seba, ty nazývaš prekladanie papierov a vypisovanie formulárov za schopnosť ekonomicky sa o seba postarať??tak na to využívajú a zneužívajú otca/otcov svojich detí a svoje deti... Nuž a čo deti, ktoré cítia a dokonca aj vidia, čo sa deje a v čom musia žiť...???

Stupňovanie prídavných mien má svoj význam, ako napr. malý, menší, najmenší,
starý, starší, najstarší... Ale naozaj si neviem predstaviť, aký je to "poctivejší" vzťah...
Poctivý, poctivejší, najpoctivejší...? Čo tu je meradlom poctivosti v poctivejšom vzťahu? Počet milencov/mileniek či...?[/QUOTE]
Nandrolon
07.08.15,13:48
Bettylou. Existuje este druha skupina zlatokopiek... Vydavaju sa okolo 30- ky po kratkom vztahu. Poznavacie znamenie je vekovy rozdiel 20 rokov a viac, a muz kapitalovo zabezpeceny. Su cely zivot bez prace, na kavicky chodia zasadne do podnikov aspo 1x denne. Su verne, co sa ceni. Odborne sa nazyvaju Zlatokopky ancistrus.
bettylou
07.08.15,13:54
Takto si píšeme s vnučkou čísielka, čiaročky a krížiky do piesku.:---
Potom ich počítame a pohrabličkujeme:D
Niekedy aj poformičkujeme.
----------------------------------
A vy vraj matematická úloha (hádanka) To už aj tých 2+2 musí byť zákonite len 6 :)
lepšie ti poviem 12 :D
bettylou
07.08.15,13:59
Bettylou. Existuje este druha skupina zlatokopiek... Vydavaju sa okolo 30- ky po kratkom vztahu. Poznavacie znamenie je vekovy rozdiel 20 rokov a viac, a muz kapitalovo zabezpeceny. Su cely zivot bez prace, na kavicky chodia zasadne do podnikov aspo 1x denne. Su verne, co sa ceni. Odborne sa nazyvaju Zlatokopky ancistrus.
okej okej som zajac
buchač
07.08.15,14:38
tak chlapi, dnes je piatok, nikto ma tu nevytočí do fialova, potrebujem dvihnúť tlak :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mne sa nechce ... unavený som...
Popýtaj kamaráta...šak vieš ktorého...;)


buchač, však ty ma ale nevytáčaš iba výnimočne. Na to sú tu iní buchari :-))
Idem si dať šlófika...zatiaľ dumaj.

Možno Ti trochu tlak zvihne, skús si hlavu potrápiť...a možno sa aj vytočíš...;)
Možno sa zapojí aj ten, čo nevie dať výsledok na 2x2...:rolleyes:

1. Som rád, že som Ťa "vytočil"...
2. Samozrejme, že to nie je matematická úloha ako taká
3. Je jasné, že že ide o logiku
4. Dalo sa očakávať...istota na 1.000 %...jed sa dal vypiť na to, že niekto bude dávať výsledok....a u niekoho je výsledkom len a len to obkecávanie.
Peggynka
07.08.15,14:44
Pobavilo: na stránke nemocnice v PP píšu,že od 28.7. do 10.8. nebude ordinovať LSPP stomatologická ambulancia a akútne prípady ošetria na poliklinike Sekčov v Prešove :eek: :eek: :eek: Skoro ma trafilo,však to je 85km!!! :D:D:D A od nás 95km.Ten Zbyňovský je už asi dlho na tom PSK vedúcim odboru :mee:
bettylou
07.08.15,14:57
máte dialnicu, či ne?
bettylou
07.08.15,15:30
A žEBY TOMU nebol konec, prídem o druhej ráno domov, poistky v celom dome vyrazené a havo, čo som ho v izbe zatvorila, pardon, vyhrýzol dvere z pántov a vo vchode ma čakal. apropo poistky - rozhrýzol vypínač na svetlo, šťastie, že ho nekoplo. ked sa darí, tak sa darí :D
kopretinka
08.08.15,18:07
som sa dávno tak nepobavila,ako pri tomto :D :D :D
a tí akože spievajúci gigolovia je čerešnička :D
https://youtu.be/_aRPa_sE3iU
kopretinka
08.08.15,18:08
A žEBY TOMU nebol konec, prídem o druhej ráno domov, poistky v celom dome vyrazené a havo, čo som ho v izbe zatvorila, pardon, vyhrýzol dvere z pántov a vo vchode ma čakal. apropo poistky - rozhrýzol vypínač na svetlo, šťastie, že ho nekoplo. ked sa darí, tak sa darí :D
nemáš nechávať psa zavretého.....a nemáš sa tárať kade tade do druhej rána :P
babka - ježibabka
08.08.15,18:53
Ja som pred chvíľou skoro skolabovala. U suseda na dvore potme spev : Ajaču, ajaču, mám frajerku Kaču. O minútu nato sa ožiarila spálňa a treskot ako na Silvestra. Normálne mi vypadol z ruky pohár s vodou. Nikdy som nemala so susedmi problémy, ale toto sa asi nerobí. Keby bolo po desiatej volám starostovi. Stále som ešte mimo.
Volala som synovi, už je tam ticho, asi mu volal a dohovoril. Tak snáď budem nejako spať.
lacotinka
08.08.15,19:49
neadoptuje si ma dakto.? čertica ja vyšitá, ale šerco mam:):D:---:mee:

bez šelestov ?????
anoo:D
:D
lacotinka
08.08.15,19:51
Ja som pred chvíľou skoro skolabovala. U suseda na dvore potme spev : Ajaču, ajaču, mám frajerku Kaču. O minútu nato sa ožiarila spálňa a treskot ako na Silvestra. Normálne mi vypadol z ruky pohár s vodou. Nikdy som nemala so susedmi problémy, ale toto sa asi nerobí. Keby bolo po desiatej volám starostovi. Stále som ešte mimo.
Volala som synovi, už je tam ticho, asi mu volal a dohovoril. Tak snáď budem nejako spať.

skloro
skoro

Každý len sľubuje :D
misoft
08.08.15,20:27
Ja som pred chvíľou skoro skolabovala. U suseda na dvore potme spev : Ajaču, ajaču, mám frajerku Kaču. O minútu nato sa ožiarila spálňa a treskot ako na Silvestra. Normálne mi vypadol z ruky pohár s vodou. Nikdy som nemala so susedmi problémy, ale toto sa asi nerobí. Keby bolo po desiatej volám starostovi. Stále som ešte mimo.
Volala som synovi, už je tam ticho, asi mu volal a dohovoril. Tak snáď budem nejako spať.
Nuž - slnko svoje urobilo.....:D:D... a to chľasť len doklincoval....
lacotinka
09.08.15,06:57
Ja som pred chvíľou skoro skolabovala. U suseda na dvore potme spev : Ajaču, ajaču, mám frajerku Kaču. O minútu nato sa ožiarila spálňa a treskot ako na Silvestra. Normálne mi vypadol z ruky pohár s vodou. Nikdy som nemala so susedmi problémy, ale toto sa asi nerobí. Keby bolo po desiatej volám starostovi. Stále som ešte mimo.
Volala som synovi, už je tam ticho, asi mu volal a dohovoril. Tak snáď budem nejako spať.

skloro
skoro

Každý len sľubuje :D

Nejaká slépka mi tu ďobla mínusku :D

a naivne si myslí, že
- už NIKDY nezomrie
- ja môžem mojím príspevkov ovplyvniť dátum jej smrti
- sa ma to dotklo aspoň tak, ako môj príspevok jej :D :D
lujza.j
09.08.15,14:43
misoft
09.08.15,14:56
Toto je šikovné....
http://hobby.idnes.cz/klimatizace-za-dve-stovky-09a-/hobby-dilna.aspx?c=A150616_133450_hobby-dilna_bma

Ale videl som i iný "model" - polystyrénová krabica, hore ventilátor z PC (12V), na boku pri dne vyvedené otvormi rúrky... a dnu sa dá napr. toto z mraziaku
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/49/53/a6/4953a67c2c271fa2bfb42d87561e6f8e.jpg
Mária27
09.08.15,15:52
pavol54
09.08.15,19:19
Toto je šikovné....
http://hobby.idnes.cz/klimatizace-za-dve-stovky-09a-/hobby-dilna.aspx?c=A150616_133450_hobby-dilna_bma

Ale videl som i iný "model" - polystyrénová krabica, hore ventilátor z PC (12V), na boku pri dne vyvedené otvormi rúrky... a dnu sa dá napr. toto z mraziaku
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/49/53/a6/4953a67c2c271fa2bfb42d87561e6f8e.jpg
ja tiež som videl:dokorán otvorenú chladničku v kombinácii s ventilátorom
lacotinka
09.08.15,20:38
Toto je šikovné....
http://hobby.idnes.cz/klimatizace-za-dve-stovky-09a-/hobby-dilna.aspx?c=A150616_133450_hobby-dilna_bma

Ale videl som i iný "model" - polystyrénová krabica, hore ventilátor z PC (12V), na boku pri dne vyvedené otvormi rúrky... a dnu sa dá napr. toto z mraziaku
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/49/53/a6/4953a67c2c271fa2bfb42d87561e6f8e.jpg
ja tiež som videl:dokorán otvorenú chladničku v kombinácii s ventilátorom

No ak chlannyčka nemá chladič vyvedený za vonkajšiu stenu, tak iba posúva teplo asi o 2 metre
korela
09.08.15,22:10
Toto ste videli? Už bola niekedy taká situácia? Iba neviem, čo majú znamenať tie normálne teploty v tých dvoch okresoch.
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&id=&d=2&jav=&roll=
korela
09.08.15,22:12
Takto raz môže vyzerať grafika po voľbách, nikdy nie je nič vylúčené.
Peggynka
10.08.15,04:39
Toto ste videli? Už bola niekedy taká situácia? Iba neviem, čo majú znamenať tie normálne teploty v tých dvoch okresoch.
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&id=&d=2&jav=&roll=
Neverím...na inom dávajú,že u nás 30°C a len v piatok a sobotu 31-32°C.Tak či tak,sedím doma :)
buchač
10.08.15,05:16
Toto ste videli? Už bola niekedy taká situácia? Iba neviem, čo majú znamenať tie normálne teploty v tých dvoch okresoch.
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&id=&d=2&jav=&roll=
Neverím...na inom dávajú,že u nás 30°C a len v piatok a sobotu 31-32°C.Tak či tak,sedím doma :)

Jak neveríš ? Čo neveríš ? Ty neveríš ? Je toto možné ??? :eek: :confused:
....kua,kua...si si veľa dovolila ...že nesúhlasiť s TOPkou...;)
Nech sa to už viac neopakuje ! :cool:
Peggynka
10.08.15,05:22
Toto ste videli? Už bola niekedy taká situácia? Iba neviem, čo majú znamenať tie normálne teploty v tých dvoch okresoch.
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&id=&d=2&jav=&roll=
Neverím...na inom dávajú,že u nás 30°C a len v piatok a sobotu 31-32°C.Tak či tak,sedím doma :)

Jak neveríš ? Čo neveríš ? Ty neveríš ? Je toto možné ??? :eek: :confused:
....kua,kua...si si veľa dovolila ...že nesúhlasiť s TOPkou...;)
Nech sa to už viac neopakuje ! :cool:
Mám dôveryhodnejšie zdroje :D Títo robia paniku :eek:Dajú výstrahu na 35°C a v grafickom prehľade po dňoch je 28°C.Pravá ruka nevie,čo robí ľavá :D
buchač
10.08.15,05:30
Toto ste videli? Už bola niekedy taká situácia? Iba neviem, čo majú znamenať tie normálne teploty v tých dvoch okresoch.
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&id=&d=2&jav=&roll=
Neverím...na inom dávajú,že u nás 30°C a len v piatok a sobotu 31-32°C.Tak či tak,sedím doma :)

Jak neveríš ? Čo neveríš ? Ty neveríš ? Je toto možné ??? :eek: :confused:
....kua,kua...si si veľa dovolila ...že nesúhlasiť s TOPkou...;)
Nech sa to už viac neopakuje ! :cool:
Mám dôveryhodnejšie zdroje :D Títo robia paniku :eek:Dajú výstrahu na 35°C a v grafickom prehľade po dňoch je 28°C.Pravá ruka nevie,čo robí ľavá :D

Tomu by sa dalo s určitou nadsádzkou povedať aj inak...že konšpirácie...;)
Peggynka
10.08.15,05:33
Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
buchač
10.08.15,05:45
Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
Peggýýýýýý....
Peggynka
10.08.15,06:18
Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
Peggýýýýýý....
Čo skučíš?
Kvaka
10.08.15,06:59
Mailom som dostala link http://meteoinfo.sk/clanok/51530-caka-nas-najhorsia-vlna-horucav-v-historii-od-zaciatku-meteorologickych-pozorovani-r.-1871, je tam aj vysvetlenie tohoto stavu. Neviem, či to vydržím, ale som sa nejako duševne nastavila na dlhodobé horúčavy, s dvojdňovou prestávkou okolo 17.8. Rada by som bola kdesi na Liptove, či pod Tatrami. Tam aj to teplo inak pôsobí. Podľa vás, ktorý zdroj okrem Nórov je dôveryhodný? Alebo inak, ktorý je dôveryhodnejší? SHMÚ zatiaľ u nás približne odhadol, ale Nóri sú presnejší.
Peggynka
10.08.15,07:14
Mailom som dostala link http://meteoinfo.sk/clanok/51530-caka-nas-najhorsia-vlna-horucav-v-historii-od-zaciatku-meteorologickych-pozorovani-r.-1871, je tam aj vysvetlenie tohoto stavu. Neviem, či to vydržím, ale som sa nejako duševne nastavila na dlhodobé horúčavy, s dvojdňovou prestávkou okolo 17.8. Rada by som bola kdesi na Liptove, či pod Tatrami. Tam aj to teplo inak pôsobí. Podľa vás, ktorý zdroj okrem Nórov je dôveryhodný? Alebo inak, ktorý je dôveryhodnejší? SHMÚ zatiaľ u nás približne odhadol, ale Nóri sú presnejší.
Mám skúsenosť,že aj sme/počasie je presnejší :)
taiko
10.08.15,07:18
Mailom som dostala link http://meteoinfo.sk/clanok/51530-caka-nas-najhorsia-vlna-horucav-v-historii-od-zaciatku-meteorologickych-pozorovani-r.-1871, je tam aj vysvetlenie tohoto stavu. Neviem, či to vydržím, ale som sa nejako duševne nastavila na dlhodobé horúčavy, s dvojdňovou prestávkou okolo 17.8. Rada by som bola kdesi na Liptove, či pod Tatrami. Tam aj to teplo inak pôsobí. Podľa vás, ktorý zdroj okrem Nórov je dôveryhodný? Alebo inak, ktorý je dôveryhodnejší? SHMÚ zatiaľ u nás približne odhadol, ale Nóri sú presnejší.
no uz sa maticka zem ide asi s nami vysporiadat :)
Kvaka
10.08.15,07:22
Áno, aj ja mám na lište hore počasie.sme.sk, mám nastavené tri stanice na moju dedinu, SHMÚ, Nórov a SME, takže porovnávam. SHMÚ ukáže na dnes 33, SME 34 a Nóri 35, čo je trochu menej, ako bolo včera. Ale podľa aktuálnej, 32, viem, že bude viac.
Nandrolon
10.08.15,07:30
Najpresnejšie počasie v SR, jednoznačne http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram#tab
lujza.j
10.08.15,08:20
Tiez som sa tak dajako nastavila na tie hice....aj ked....vcera sa mi uz ani hubu nechcelo doma otvarat....som bola taka mlkva:D....som si dnes do roboty zobrala vejar....ze rucna klima:D
Mila123
10.08.15,08:39
Tiez som sa tak dajako nastavila na tie hice....aj ked....vcera sa mi uz ani hubu nechcelo doma otvarat....som bola taka mlkva:D....som si dnes do roboty zobrala vejar....ze rucna klima:D
lui, ty stíhaš aj pracovať, aj písať a ešte aj ovievať sa.....:D
korela
10.08.15,08:40
Vejár je výborný. Okrem toho, že ju ochladí, vysuší pokožku. Používam. Aj v noci na balkóne.
lujza.j
10.08.15,08:46
Tiez som sa tak dajako nastavila na tie hice....aj ked....vcera sa mi uz ani hubu nechcelo doma otvarat....som bola taka mlkva:D....som si dnes do roboty zobrala vejar....ze rucna klima:D
lui, ty stíhaš aj pracovať, aj písať a ešte aj ovievať sa.....:D
Stiham šeckó:D....teraz klidek....takze ano.....klima pokazena...uz vyse mesiaca.....musim sa dajako schladit...ja nie v kancliku s ventilatorom...:)
Mila123
10.08.15,08:52
Tiez som sa tak dajako nastavila na tie hice....aj ked....vcera sa mi uz ani hubu nechcelo doma otvarat....som bola taka mlkva:D....som si dnes do roboty zobrala vejar....ze rucna klima:D
lui, ty stíhaš aj pracovať, aj písať a ešte aj ovievať sa.....:D
Stiham šeckó:D....teraz klidek....takze ano.....klima pokazena...uz vyse mesiaca.....musim sa dajako schladit...ja nie v kancliku s ventilatorom...:)
náhodou....ráno u nás v kacli, s 2 poovorenými vetračkami bolo 27,6 °C ráno a ani mäsožravá kvetina to nevydržala, zvädla....... teraz je iba o 1 °C viac
lujza.j
10.08.15,08:59
.....ventiloš nehrozi.....nevadi...aj horsie veci su:)
kukučka
10.08.15,09:48
Používať vejár som naposledy videla v chorvátskom kostole.
wirgi
10.08.15,10:41
Mailom som dostala link http://meteoinfo.sk/clanok/51530-caka-nas-najhorsia-vlna-horucav-v-historii-od-zaciatku-meteorologickych-pozorovani-r.-1871, je tam aj vysvetlenie tohoto stavu. Neviem, či to vydržím, ale som sa nejako duševne nastavila na dlhodobé horúčavy, s dvojdňovou prestávkou okolo 17.8. Rada by som bola kdesi na Liptove, či pod Tatrami. Tam aj to teplo inak pôsobí. Podľa vás, ktorý zdroj okrem Nórov je dôveryhodný? Alebo inak, ktorý je dôveryhodnejší? SHMÚ zatiaľ u nás približne odhadol, ale Nóri sú presnejší.

No Anka u nás na Liptove je síce chladnejšie a od lesa fúka svieži vzduch , ale na takéto horúčavy nie sme zvyknutí a tak je nám tiež teplo. V dome síce mám len okolo 22 až 23°C a dcére , ktorá je z Bratislavy naučená na vyššie teploty bolo cez víkend zima a chodila po dome vo svetri a teplých ponožkách :D
Kvaka
10.08.15,11:06
Tých 22 mávame doma v zime, keď sa kúri, takže sa nečudujem ponožkám a svetru. :) My máme v izbe teraz 28, z chodby ženie ventilátor chladnejší klimatizovaný vzduch z kuchyne, kde je cca 26, viac nechladíme. Utópia: Mali by nám dať všetkým elektrárne zľavu na spotrebu elektriny, však ventilátory fúkajú asi všade, rovnako aj vodári na vodu, sprchujeme sa niekoľkokrát denne, ale ľudia šetria, keď na takúto vysokú spotrebu nemajú, potom aj kolabujú. Vodu v meste rozdávajú, ulice polievajú, mali by prispieť aj na akýsi štandard, zabezpečujúci prežitie tohoto pekla. Vonku už 36.
trisestri
10.08.15,11:24
ze vraj socialne balicky,no pri tej valorizacii dochodkov o smiesnych 1,5 eur /0,5% priemerneho doch./ a pri pridavkoch,prispevkoch detto a pri jeho destrukcii a tuneovani spolocnosti sebe moze tie balicky strcit-potrebujeme premiera a nie kuriera
buchač
10.08.15,11:33
ze vraj socialne balicky,no pri tej valorizacii dochodkov o smiesnych 1,5 eur /0,5% priemerneho doch./ a pri pridavkoch,prispevkoch detto a pri jeho destrukcii a tuneovani spolocnosti sebe moze tie balicky strcit-potrebujeme premiera a nie kuriera

Populistický oný onen z onej vyonačený...

http://byvanie.pravda.sk/peniaze-a-paragrafy/clanok/364093-rodiny-dostanu-stovky-eur-na-kurenie-a-ohrev-vody/
korela
10.08.15,11:55
jar88
10.08.15,13:49
ze vraj socialne balicky,no pri tej valorizacii dochodkov o smiesnych 1,5 eur /0,5% priemerneho doch./ a pri pridavkoch,prispevkoch detto a pri jeho destrukcii a tuneovani spolocnosti sebe moze tie balicky strcit-potrebujeme premiera a nie kuriera

Populistický oný onen z onej vyonačený...

http://byvanie.pravda.sk/peniaze-a-paragrafy/clanok/364093-rodiny-dostanu-stovky-eur-na-kurenie-a-ohrev-vody/
Vám netreba žiadneho kuriera, ani premiera.
Vy jednoznačne potrebujete dozor a na ten je dozorca. :D
Prípadne zbaviť aj zostávajúceho zbytku svojprávnosti. :---
buchač
10.08.15,14:01
http://aktualne.atlas.sk/neznama-selma-strasi-okolie-bratislavy-tyzden-ludi-vystriha-uz-aj-policia/dnes/regiony/


Neznámu šelmu videli opäť pri Bratislave. Ľudí vystríha už aj polícia
Kuwa...a prečo polícia nevystríha pred tými šelmami v Blave ?
Kuwa...a nebude to zasa nejaká konšpirácia ?
lacotinka
10.08.15,14:02
Toto ste videli? Už bola niekedy taká situácia? Iba neviem, čo majú znamenať tie normálne teploty v tých dvoch okresoch.
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&id=&d=2&jav=&roll=
Neverím...na inom dávajú,že u nás 30°C a len v piatok a sobotu 31-32°C.Tak či tak,sedím doma :)

Jak neveríš ? Čo neveríš ? Ty neveríš ? Je toto možné ??? :eek: :confused:
....kua,kua...si si veľa dovolila ...že nesúhlasiť s TOPkou...;)
Nech sa to už viac neopakuje ! :cool:
Mám dôveryhodnejšie zdroje :D Títo robia paniku :eek:Dajú výstrahu na 35°C a v grafickom prehľade po dňoch je 28°C.Pravá ruka nevie,čo robí ľavá :D

Na obed ukazoval pri trhovisku 40 stupňov
lacotinka
10.08.15,14:07
Mailom som dostala link http://meteoinfo.sk/clanok/51530-caka-nas-najhorsia-vlna-horucav-v-historii-od-zaciatku-meteorologickych-pozorovani-r.-1871, je tam aj vysvetlenie tohoto stavu. Neviem, či to vydržím, ale som sa nejako duševne nastavila na dlhodobé horúčavy, s dvojdňovou prestávkou okolo 17.8. Rada by som bola kdesi na Liptove, či pod Tatrami. Tam aj to teplo inak pôsobí. Podľa vás, ktorý zdroj okrem Nórov je dôveryhodný? Alebo inak, ktorý je dôveryhodnejší? SHMÚ zatiaľ u nás približne odhadol, ale Nóri sú presnejší.
Mám skúsenosť,že aj sme/počasie je presnejší :)

Som počul, že vraj najpresnejšia (zá)/predpoveď počasia je na včerajšok.
lacotinka
10.08.15,14:09
Vejár je výborný. Okrem toho, že ju ochladí, vysuší pokožku. Používam. Aj v noci na balkóne.

Ja obyčajne v noci spím, takže sa nemôžem ovievať
PS
A čo je horšie, že ani vejár nemám :D
korela
10.08.15,14:31
Stačí zošit A5.
korela
10.08.15,14:38
ze vraj socialne balicky,no pri tej valorizacii dochodkov o smiesnych 1,5 eur /0,5% priemerneho doch./ a pri pridavkoch,prispevkoch detto a pri jeho destrukcii a tuneovani spolocnosti sebe moze tie balicky strcit-potrebujeme premiera a nie kuriera
Stačilo by upraviť DPH. Prečo je jednotné? A prečo vôbec?
kukučka
10.08.15,14:41
Tých dvoch, čo ti chodia za zadkom, treba "ovievať" bejzbalovou palicou. :--- :D
lacotinka
10.08.15,14:44
Stačí zočit A5.

Rozmýšľam , čo to môže byť :
zočit
zočiť
zošiť
zočit
lacotinka
10.08.15,14:46
Tých dvoch, čo ti chodia za zadkom, treba "ovievať" bejzbalovou palicou. :--- :D

ažeženysúnežné
kukučka
10.08.15,14:47
Ešte furt? Pomôžem ti?
kukučka
10.08.15,14:49
Samozrejme že sú, aj k takým, ako ste vy dvaja.
taiko
10.08.15,14:50
Samozrejme že sú, aj k takým, ako ste vy dvaja.
myslisv nejakom ustave ? :D Taka ta 100 kilova Helga s ciernym sirokym kozenym opaskom a velkym klucom? :D
korela
10.08.15,15:01
Stačí zočit A5.

Rozmýšľam , čo to môže byť :
zočit
zočiť
zošiť
zočit
Rodíš vežu, aj kde nebreta..
kukučka
10.08.15,15:04
na výber ;)
kukučka
10.08.15,15:17
buchač
10.08.15,15:20
Tak na toto sa fakt teším. Každú noc síce nejaký zazriem, ale toto bude žúžo.

Čaká nás vesmírny ohňostroj. Perzeidy budú najlepšie viditeľné už tento týždeň
http://www.noviny.sk/c/veda-a-technika/caka-nas-vesmirny-ohnostroj-perzeidy-budu-najlepsie-viditelne
-----------------------------------------------------
Pred pár rokmi som v jednu noc pozoroval oblohu. Raz z jednej, raz z druhej strany lietali.
Ale zrazu ponad celým údolím letela ohnivá guľa, dokonca aj červený chvost mala. Celé to trvalo pár sekúnd, no sánka mi stihla padnúť...
lujza.j
10.08.15,15:23
ježišií buchi šak to býva každý rok...v tomto čase +-:---
buchač
10.08.15,15:49
ježišií buchi šak to býva každý rok...v tomto čase +-:---

Lujka moja krásna, jediná....a že dôjdem a fásneš...? ;) :)

Poviem inak...
Vianoce sú tiež každý rok a (skoro) každý sa na ne teší.
Dovču v Chorvatke tiež absolvuješ každý rok...a netešíš sa ?
...atď...
lacotinka
10.08.15,16:46
Samozrejme že sú, aj k takým, ako ste vy dvaja.

nežne bejzbalkou ??????????? :D
lacotinka
10.08.15,16:48
Sa teším jak také hovado
hlásili v telke, že na budúci rok nám zvýšia dôchodky

akurát škoda, že to 1 € 60 nebude na deň ale na mesiacsss :D
kukučka
10.08.15,18:25
to budeš mať na jeden chlieb, nevďačník :D
lacotinka
10.08.15,20:00
to budeš mať na jeden chlieb, nevďačník :D

aj soľ vyjde :D
korela
10.08.15,23:43
korela
10.08.15,23:55
korela
11.08.15,00:29
korela
11.08.15,04:08
kopretinka
11.08.15,05:13
to aká šelma kde zas behá? nebude to tá opica,čo utiekla z českej ZOO z nového výbehu? :D
bjuty smis
11.08.15,08:06
takže automobilka jaguár na slovensku....:)

pri nitre........
Tweety
11.08.15,08:09
misoft
11.08.15,08:11
takže automobilka jaguár na slovensku....:)

pri nitre........
...a Poliaci utreli hubu :D.
Ale! Pre toto rozhodnutie istotne zohrali niektoré fakty. Daňové úľavy. Existencia aj iných automobiliek na Sk. hlinikáreň na blízku. oceľ na blízku, pri Nitre dobrá dopravná infraštruktúra.
A ešte niečo - skoro stred Európy.
buchač
11.08.15,08:16
takže automobilka jaguár na slovensku....:)

pri nitre........

Teraz som akurát dočítal.
http://ekonomika.sme.sk/c/7958224/automobilka-jaguar-land-rover-pride-na-slovensko.html
Diskusia k článku ... ach jo...

...a že pri Nitre ?
Si snáď niečo iné čakal...že niekde pri Košiciach ?

Nitrania môžu pomaly začať plakať, že vychodniari budú okupovať okolie.
Nitrania môžu pomaly začať skákať od radosti, nakoľko budú na prenájmoch zarábať.




...škoda reči...aj keď na druhej strane je vcelku fajn, že Jaguár zakotví na Slovensku.
Lenže pánovi precedovi sa teraz ani 3,14ný vlas do riti neštúri...bude k neudržaniu s tými jeho chválenkárskymi pindami.
misoft
11.08.15,08:18
Lenže pánovi precedovi sa teraz ani 3,14ný vlas do riti neštúri...bude k neudržaniu s tými jeho chválenkárskymi pindami.
............... ach jááááj :mee: .... to ho zase bude plná telka, noviny...... kua.... zbavíme sa mi niekedy Hranola?
lujza.j
11.08.15,08:26
.....necitala som....viem,ze to uz mali mat poliaci isté.....zas v tom budú ňáke špeci stimule...a minimalne mzdy....
bjuty smis
11.08.15,08:30
.....necitala som....viem,ze to uz mali mat poliaci isté.....zas v tom budú ňáke špeci stimule...a minimalne mzdy....

poliaci núkali vyššie stimuly...mzdy majú nižšie...
misoft
11.08.15,08:37
poliaci núkali vyššie stimuly...mzdy majú nižšie...
Podľa mňa .... rozhodla poloha budúceho závodu.
Poliaci to chceli tu: https://www.google.sk/maps/place/%C5%9Aroda+%C5%9Al%C4%85ska,+Po%C4%BEsko/@51.170339,16.596913,13z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x470fa286cee3fe51:0xc7770 a12eaf22ad0
bjuty smis
11.08.15,09:04
poliaci núkali vyššie stimuly...mzdy majú nižšie...
Podľa mňa .... rozhodla poloha budúceho závodu.
Poliaci to chceli tu: https://www.google.sk/maps/place/%C5%9Aroda+%C5%9Al%C4%85ska,+Po%C4%BEsko/@51.170339,16.596913,13z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x470fa286cee3fe51:0xc7770 a12eaf22ad0

poloha bola určite to najmenej podstatné....

dácie sa robia v maroku a ako fičia..

v turecku ročne cez milion...
BXLmiami
11.08.15,09:21
Lenže pánovi precedovi sa teraz ani 3,14ný vlas do riti neštúri...bude k neudržaniu s tými jeho chválenkárskymi pindami.
............... ach jááááj :mee: .... to ho zase bude plná telka, noviny...... kua.... zbavíme sa mi niekedy Hranola?
Ale ano,neboj.Na každú svi** sa voda varí :-)
buchač
11.08.15,09:34
Lenže pánovi precedovi sa teraz ani 3,14ný vlas do riti neštúri...bude k neudržaniu s tými jeho chválenkárskymi pindami.
............... ach jááááj :mee: .... to ho zase bude plná telka, noviny...... kua.... zbavíme sa mi niekedy Hranola?
Ale ano,neboj.Na každú svi** sa voda varí :-)

Pre neho by sa hodil skôr taký fasácky rozpálený olej...
bjuty smis
11.08.15,09:42
buchač
11.08.15,10:10
buchy,

niečo aj pre východňárov.....
https://dennikn.sk/209872/vo-vojanoch-mozu-prist-o-pracu-stovky-ludi-tamojsia-elektraren-sa-nevyplaca/?ref=tit

To akože tým čo chceš naznačiť ???

Že vláda serie na východ Slovenska ?
Tu sa majú nadrbať všetci imigranti, cigáni, kriminálnici a podobne...?
A na druhom konci republiky sa bude vo veľkom zamestnávať, stavať fabriky, budovať (a neustále obnovovať = rozširovať, zužovať, maľovať.....) tie diaľnice..........atď ?

Alebo jakého anciáša máš na mysli ?
misoft
11.08.15,10:11
Kua - tuším budem nútený si zháňať nový akumulátor do NB. Hlási Nabíja sa, ale ukazovateľ kapacity stojí na mieste.
Takže zistiť označenie baterky a objednať. Baterka už má 4 roky.
bjuty smis
11.08.15,10:14
buchy,

niečo aj pre východňárov.....
https://dennikn.sk/209872/vo-vojanoch-mozu-prist-o-pracu-stovky-ludi-tamojsia-elektraren-sa-nevyplaca/?ref=tit

To akože tým čo chceš naznačiť ???

Že vláda serie na východ Slovenska ?
Tu sa majú nadrbať všetci imigranti, cigáni, kriminálnici a podobne...?
A na druhom konci republiky sa bude vo veľkom zamestnávať, stavať fabriky, budovať (a neustále obnovovať = rozširovať, zužovať, maľovať.....) tie diaľnice..........atď ?

Alebo jakého anciáša máš na mysli ?

nie je dôležité, čo chcem já o vláde povedať, to nikoho nazaujíma.....

dôležité je ako sa chová vláda k východu......a aby to východňári konečne zaregistrovali...
jar88
11.08.15,10:41
buchy,

niečo aj pre východňárov.....
https://dennikn.sk/209872/vo-vojanoch-mozu-prist-o-pracu-stovky-ludi-tamojsia-elektraren-sa-nevyplaca/?ref=tit

To akože tým čo chceš naznačiť ???

Že vláda serie na východ Slovenska ?
Tu sa majú nadrbať všetci imigranti, cigáni, kriminálnici a podobne...?
A na druhom konci republiky sa bude vo veľkom zamestnávať, stavať fabriky, budovať (a neustále obnovovať = rozširovať, zužovať, maľovať.....) tie diaľnice..........atď ?

Alebo jakého anciáša máš na mysli ?

nie je dôležité, čo chcem já o vláde povedať, to nikoho nazaujíma.....

dôležité je ako sa chová vláda k východu......a aby to východňári konečne zaregistrovali...
Zrejme to tam chcú pomaličky celkom vyľudniť :), ale zjavne sa im to dielo nedarí. :D Normálni ľudia totiž aj východniarov považujú za ľudí, rovnako ako cigošov a imigrantov. :---
jar88
11.08.15,10:48
Lenže pánovi precedovi sa teraz ani 3,14ný vlas do riti neštúri...bude k neudržaniu s tými jeho chválenkárskymi pindami.
............... ach jááááj :mee: .... to ho zase bude plná telka, noviny...... kua.... zbavíme sa mi niekedy Hranola?
Ale ano,neboj.Na každú svi** sa voda varí :-)

Pre neho by sa hodil skôr taký fasácky rozpálený olej...

A čo vám to pomôže, veď takých robinkov a vladenkov tu name do bludu. Vždy si nájdete novú svinku len aby bolo na čo nadávať a vtipkovať. :---
Je vám to súdené :D a s tým nič nenarobíte. Lebo to chcete a neradi sa na vlastných chybách poúčate. :---
bjuty smis
11.08.15,11:03
.....necitala som....viem,ze to uz mali mat poliaci isté.....zas v tom budú ňáke špeci stimule...a minimalne mzdy....

poliaci núkali vyššie stimuly...mzdy majú nižšie...

ale tu už poliaci tvrdia, že

13:33

Poľsko, ktoré sa považovalo za favorita v súboji o investíciu automobilky Jaguar Land Rover, uviedlo, že Slovensko vyhralo vďaka vysokej štátnej podpore, ktorú Varšava dorovnať nechcela. „V záverečnej fáze Slováci ponúkli veľmi vysokú úroveň priamej štátnej podpory. Podľa našich kalkulácií nebola taká úroveň podpory pre nás prijateľná,“ tvrdí poľské ministerstvo hospodárstva.
lujza.j
11.08.15,11:39
Fasa......speci stimule....esteze sa neuchadzala bangladeš....
Za kazdu cenu...aby sa bolo cim chvastat....
jar88
11.08.15,11:45
.....necitala som....viem,ze to uz mali mat poliaci isté.....zas v tom budú ňáke špeci stimule...a minimalne mzdy....

poliaci núkali vyššie stimuly...mzdy majú nižšie...

ale tu už poliaci tvrdia, že

13:33

Poľsko, ktoré sa považovalo za favorita v súboji o investíciu automobilky Jaguar Land Rover, uviedlo, že Slovensko vyhralo vďaka vysokej štátnej podpore, ktorú Varšava dorovnať nechcela. „V záverečnej fáze Slováci ponúkli veľmi vysokú úroveň priamej štátnej podpory. Podľa našich kalkulácií nebola taká úroveň podpory pre nás prijateľná,“ tvrdí poľské ministerstvo hospodárstva.
Zaujímavé je, že sa ľuďom nikdy nepovie, na čo konkrétne tie akože stimuly slúžia, alebo, čo tým investorom vlastne kompenzujú.
Že by tým Slovensko vlastne priznalo, že je typický daňový raj?
bettylou
11.08.15,12:05
A žEBY TOMU nebol konec, prídem o druhej ráno domov, poistky v celom dome vyrazené a havo, čo som ho v izbe zatvorila, pardon, vyhrýzol dvere z pántov a vo vchode ma čakal. apropo poistky - rozhrýzol vypínač na svetlo, šťastie, že ho nekoplo. ked sa darí, tak sa darí :D
nemáš nechávať psa zavretého.....a nemáš sa tárať kade tade do druhej rána :P
tárať sa mám kde, aj po lesoch, ale toho hava máš pravdu, mal byť so mnou alebo na reťazi :)
bettylou
11.08.15,12:26
Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
mne stačí von oknom kuknuť. a okno nezatvoriť cez deň a chodím s mokrým uterákom na hlave ani šaria nemusí prísť
Peggynka
11.08.15,13:31
Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
mne stačí von oknom kuknuť. a okno nezatvoriť cez deň a chodím s mokrým uterákom na hlave ani šaria nemusí prísť
No vidíš a ja naopak-okná otváram až vtedy,keď je vonku chladnejšie ako dnu (v noci) :)
bettylou
11.08.15,14:44
Vejár je výborný. Okrem toho, že ju ochladí, vysuší pokožku. Používam. Aj v noci na balkóne.

Ja obyčajne v noci spím, takže sa nemôžem ovievať
PS
A čo je horšie, že ani vejár nemám :D
vejár by sa našiel, ale čo s tým spaním??:D
bettylou
11.08.15,14:53
pavol54
11.08.15,14:54
Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
mne stačí von oknom kuknuť. a okno nezatvoriť cez deň a chodím s mokrým uterákom na hlave ani šaria nemusí prísť


Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
mne stačí von oknom kuknuť. a okno nezatvoriť cez deň a chodím s mokrým uterákom na hlave ani šaria nemusí prísť
Ty máš nosiť burku nie uterák, však ťa za to ukameňujú alebo povesia
bettylou
11.08.15,15:03
Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
mne stačí von oknom kuknuť. a okno nezatvoriť cez deň a chodím s mokrým uterákom na hlave ani šaria nemusí prísť
No vidíš a ja naopak-okná otváram až vtedy,keď je vonku chladnejšie ako dnu (v noci) :)
Veď o tom hovorím :)
bettylou
11.08.15,15:04
Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
mne stačí von oknom kuknuť. a okno nezatvoriť cez deň a chodím s mokrým uterákom na hlave ani šaria nemusí prísť


Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
mne stačí von oknom kuknuť. a okno nezatvoriť cez deň a chodím s mokrým uterákom na hlave ani šaria nemusí prísť
Ty máš nosiť burku nie uterák, však ťa za to ukameňujú alebo povesia
ja budem nosiť čo ja chcem a teba je **** po tom
pavol54
11.08.15,15:51
Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
mne stačí von oknom kuknuť. a okno nezatvoriť cez deň a chodím s mokrým uterákom na hlave ani šaria nemusí prísť


Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
mne stačí von oknom kuknuť. a okno nezatvoriť cez deň a chodím s mokrým uterákom na hlave ani šaria nemusí prísť
Ty máš nosiť burku nie uterák, však ťa za to ukameňujú alebo povesia
ja budem nosiť čo ja chcem a teba je **** po tom
nepochopila ale nevadí
korela
11.08.15,15:58
http://aktualne.atlas.sk/za-biznisom-s-migrantmi-mozu-byt-aj-niektore-tajne-sluzby-strasi-csaky/slovensko/politika/
Za biznisom s migrantmi môžu byť aj niektoré tajné služby, straší Csáky
(neviem, prečo dali do titulku - straší)
.
https://www.youtube.com/watch?v=Pp2-VGyxQJA
Kořeny masové imigrace
.
https://www.facebook.com/tomio.cz/videos/vb.179497582061065/1048253311852150/?type=2&theater¬if_t=notify_me_page

.
https://www.youtube.com/watch?v=sQ-5Rmt4tOI
Tomio Okamura V Itálii mají novou zločinnou činnost imigrantů
bettylou
11.08.15,16:01
Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
mne stačí von oknom kuknuť. a okno nezatvoriť cez deň a chodím s mokrým uterákom na hlave ani šaria nemusí prísť


Kukni si yr.no alebo windyty.com :)
mne stačí von oknom kuknuť. a okno nezatvoriť cez deň a chodím s mokrým uterákom na hlave ani šaria nemusí prísť
Ty máš nosiť burku nie uterák, však ťa za to ukameňujú alebo povesia
ja budem nosiť čo ja chcem a teba je **** po tom
nepochopila ale nevadí
:D:D
korela
11.08.15,16:15
https://www.youtube.com/watch?v=DzCJsby7M8k
Uprchlíci zaútočili mačetami na nádraží v Miláně
.
Okrem toho, nedávno som čítala správu, u nás, že vo vlaku si pýtal sprievodca od pasažiera cestovný lístok, Namiesto lístka mu usekol mačetou ruku. Druhý sprievodca, ktorý kolegovi prišiel na pomoc bol zranený inak.
Ako som tu už písala, v strede IT je pomer cestujúcich vo vlakoch domáci:imigranti 1:1.
korela
11.08.15,16:22
Už sa dostala cirkev v CZ k reštitúciám, je to uzavreté už? Ak áno, mala by vlastniť jedno percento územia, okrem financií.
Aj keď sa to nezdá, ale percento územia je dosť. Na percente územia si môže v štáte vytvoriť čo bude chcieť, to budú nedotknuteľné plochy ako u ambasád iných štátov.
Okrem toho budú patriť Vatikánu, nie Česku.
korela
11.08.15,16:30
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/364153-utecenci-nie-su-teroristi-tvrdi-kbs-katolicka-cirkev-spusta-informacnu-kampan/
Utečenci nie sú teroristi, tvrdí KBS. Cirkev spúšťa informačnú kampaň
.
Človek má slobodnú vôľu. Prečo sa ju cirkev snaží usmerňovať?
Kresťanstvo skončilo v 6. storočí.
korela
11.08.15,16:33
Ak budú chápané moje príspevky ako politické, pre mňa sú záberom dňa, tak prosím o presunutie do starej Blažkovej. I keď sa domnievam, že toto by nemalo byť v žiadnej lampárni ani u seniorky Blažkovej.
korela
11.08.15,16:38
https://www.youtube.com/watch?v=5CTKWTwYo2U
Richard Sulík - 800 utečencov na Slovensku je len začiatok
BRAŇO ZÁVODSKÝ NAŽIVO
BXLmiami
12.08.15,06:35
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/364153-utecenci-nie-su-teroristi-tvrdi-kbs-katolicka-cirkev-spusta-informacnu-kampan/
Utečenci nie sú teroristi, tvrdí KBS. Cirkev spúšťa informačnú kampaň
.
Človek má slobodnú vôľu. Prečo sa ju cirkev snaží usmerňovať?
Kresťanstvo skončilo v 6. storočí.
Lebo pápež stanovil smer-pomoc utečencom.Cirkev má povinnosť poslúchnuť.
Peggynka
12.08.15,07:45
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/364153-utecenci-nie-su-teroristi-tvrdi-kbs-katolicka-cirkev-spusta-informacnu-kampan/
Utečenci nie sú teroristi, tvrdí KBS. Cirkev spúšťa informačnú kampaň
.
Človek má slobodnú vôľu. Prečo sa ju cirkev snaží usmerňovať?
Kresťanstvo skončilo v 6. storočí.
Lebo pápež stanovil smer-pomoc utečencom.Cirkev má povinnosť poslúchnuť.
Hej,vždy pri tragédiách vyzývajú na pomoc postihnutým ľuďom,ale ešte nikdy som sa nedozvedela,koľko prispeli oni - lebo cirkev neprispieva,len berie :D:D:D
taiko
12.08.15,07:50
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/364153-utecenci-nie-su-teroristi-tvrdi-kbs-katolicka-cirkev-spusta-informacnu-kampan/
Utečenci nie sú teroristi, tvrdí KBS. Cirkev spúšťa informačnú kampaň
.
Človek má slobodnú vôľu. Prečo sa ju cirkev snaží usmerňovať?
Kresťanstvo skončilo v 6. storočí.
Lebo pápež stanovil smer-pomoc utečencom.Cirkev má povinnosť poslúchnuť.
Hej,vždy pri tragédiách vyzývajú na pomoc postihnutým ľuďom,ale ešte nikdy som sa nedozvedela,koľko prispeli oni - lebo cirkev neprispieva,len berie :D:D:D
no to así nebude celkom pravda. Cirkev aj prispieva, aj buduje, aj sa stara. Len o tej nezistnej bratskej laske mam trosku pochybnost.
Zena bola napr v Kanade s Korejkami a tie vraveli, ze v Korei mozes mat aj univerzitu zadarmo. Len sa budes v krestanskom duchu mechaniku ucit a svoju energiu jedinemu spravnemu bohu venovat
kopretinka
12.08.15,07:53
do frasa,do frasa,do frasa!!!!!!!!!!!!!!!! som nazúrená,vytočená,rozčúlená:mad::mad::mad:: mad::mad::mad:
Nie že dodávateľ tepla rozkopal polovicu mesta,ale že doslova,dva mesiace sa tu nedá chodiť,všade bordel,kopce hliny,jamy,hluk,prach,z trávnikov sú blatové plochy,stromy vykácané,polámané....ešte k tomu od zajtra ani nebude teplá voda až do ukončenia prác!!!! Takže ešte rozkope ten zvyšok a okrem teplej vody sa nebude od septembra ani kúriť? lebo toto nevyzerá,že by to ukončili v blízkej dobe.
Peggynka
12.08.15,07:56
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/364153-utecenci-nie-su-teroristi-tvrdi-kbs-katolicka-cirkev-spusta-informacnu-kampan/
Utečenci nie sú teroristi, tvrdí KBS. Cirkev spúšťa informačnú kampaň
.
Človek má slobodnú vôľu. Prečo sa ju cirkev snaží usmerňovať?
Kresťanstvo skončilo v 6. storočí.
Lebo pápež stanovil smer-pomoc utečencom.Cirkev má povinnosť poslúchnuť.
Hej,vždy pri tragédiách vyzývajú na pomoc postihnutým ľuďom,ale ešte nikdy som sa nedozvedela,koľko prispeli oni - lebo cirkev neprispieva,len berie :D:D:D
no to así nebude celkom pravda. Cirkev aj prispieva, aj buduje, aj sa stara. Len o tej nezistnej bratskej laske mam trosku pochybnost.
Zena bola napr v Kanade s Korejkami a tie vraveli, ze v Korei mozes mat aj univerzitu zadarmo. Len sa budes v krestanskom duchu mechaniku ucit a svoju energiu jedinemu spravnemu bohu venovat
Neviem ako u vás,ale na SK sú napr. najdrahšie tie lekárne,ktoré vlastní cirkev,o hospicoch radšej ani nepíšem,aby som si nesypala soľ do rán :mee:
lacotinka
12.08.15,07:56
do frasa,do frasa,do frasa!!!!!!!!!!!!!!!! som nazúrená,vytočená,rozčúlená:mad::mad::mad:: mad::mad::mad:
Nie že dodávateľ tepla rozkopal polovicu mesta,ale že doslova,dva mesiace sa tu nedá chodiť,všade bordel,kopce hliny,jamy,hluk,prach,z trávnikov sú blatové plochy,stromy vykácané,polámané....ešte k tomu od zajtra ani nebude teplá voda až do ukončenia prác!!!! Takže ešte rozkope ten zvyšok a okrem teplej vody sa nebude od septembra ani kúriť? lebo toto nevyzerá,že by to ukončili v blízkej dobe.


vydýššš



keby vám nepršalo (tak ako u nás, lebo tu tak do 40% trávy rovno vyschlo) , nemali by ste ten problém
lacotinka
12.08.15,08:00
Fasa......speci stimule....esteze sa neuchadzala bangladeš....
Za kazdu cenu...aby sa bolo cim chvastat....

mne dal UP cca 2 450€ na rozbeh
a hotovo
týmto na rozbeh aj cez 50 000 €
a potom (ako sám sung u nás) ešte aj na udržanie
buchač
12.08.15,08:09
Cirkev aj prispieva, aj buduje, aj sa stara. Len o tej nezistnej bratskej laske mam trosku pochybnost.

Komu ?
Čo ?
O koho...o čo ?
Bez pochybností !!!

Alebo zdôvodni opak.
Mila123
12.08.15,08:10
Fasa......speci stimule....esteze sa neuchadzala bangladeš....
Za kazdu cenu...aby sa bolo cim chvastat....

mne dal UP cca 2 450€ na rozbeh
a hotovo
týmto na rozbeh aj cez 50 000 €
a potom (ako sám sung u nás) ešte aj na udržanie
prídi k nám......
nezamestnanosť k 01 01 2015 bola 25,59 %
príspevok na podnikanie je 4531,84 € s nejako sa uchádzači nehrnú do poberania príspevku.........
lacotinka
12.08.15,08:20
Fasa......speci stimule....esteze sa neuchadzala bangladeš....
Za kazdu cenu...aby sa bolo cim chvastat....

mne dal UP cca 2 450€ na rozbeh
a hotovo
týmto na rozbeh aj cez 50 000 €
a potom (ako sám sung u nás) ešte aj na udržanie
prídi k nám......
nezamestnanosť k 01 01 2015 bola 25,59 %
príspevok na podnikanie je 4531,84 € s nejako sa uchádzači nehrnú do poberania príspevku.........

sa vari budem kvôlivá 2 000 evri sťahovať ???
Mila123
12.08.15,08:21
Fasa......speci stimule....esteze sa neuchadzala bangladeš....
Za kazdu cenu...aby sa bolo cim chvastat....

mne dal UP cca 2 450€ na rozbeh
a hotovo
týmto na rozbeh aj cez 50 000 €
a potom (ako sám sung u nás) ešte aj na udržanie
prídi k nám......
nezamestnanosť k 01 01 2015 bola 25,59 %
príspevok na podnikanie je 4531,84 € s nejako sa uchádzači nehrnú do poberania príspevku.........

sa vari budem kvôlivá 2 000 evri sťahovať ???
iba zmeniť TP......o sťahovaní nemusí byť ani reči
korela
12.08.15,10:02
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/364153-utecenci-nie-su-teroristi-tvrdi-kbs-katolicka-cirkev-spusta-informacnu-kampan/
Utečenci nie sú teroristi, tvrdí KBS. Cirkev spúšťa informačnú kampaň
.
Človek má slobodnú vôľu. Prečo sa ju cirkev snaží usmerňovať?
Kresťanstvo skončilo v 6. storočí.
Lebo pápež stanovil smer-pomoc utečencom.Cirkev má povinnosť poslúchnuť.


http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/364153-utecenci-nie-su-teroristi-tvrdi-kbs-katolicka-cirkev-spusta-informacnu-kampan/
Utečenci nie sú teroristi, tvrdí KBS. Cirkev spúšťa informačnú kampaň
.
Človek má slobodnú vôľu. Prečo sa ju cirkev snaží usmerňovať?
Kresťanstvo skončilo v 6. storočí.
Lebo pápež stanovil smer-pomoc utečencom.Cirkev má povinnosť poslúchnuť.
Utečencom. A k zbytku problému sa ako vyjadril?
Povinnosť poslúchnuť - organizácia.
korela
12.08.15,10:08
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/364153-utecenci-nie-su-teroristi-tvrdi-kbs-katolicka-cirkev-spusta-informacnu-kampan/
Utečenci nie sú teroristi, tvrdí KBS. Cirkev spúšťa informačnú kampaň
.
Človek má slobodnú vôľu. Prečo sa ju cirkev snaží usmerňovať?
Kresťanstvo skončilo v 6. storočí.
Lebo pápež stanovil smer-pomoc utečencom.Cirkev má povinnosť poslúchnuť.
Hej,vždy pri tragédiách vyzývajú na pomoc postihnutým ľuďom,ale ešte nikdy som sa nedozvedela,koľko prispeli oni - lebo cirkev neprispieva,len berie :D:D:D
no to así nebude celkom pravda. Cirkev aj prispieva, aj buduje, aj sa stara. Len o tej nezistnej bratskej laske mam trosku pochybnost.
Zena bola napr v Kanade s Korejkami a tie vraveli, ze v Korei mozes mat aj univerzitu zadarmo. Len sa budes v krestanskom duchu mechaniku ucit a svoju energiu jedinemu spravnemu bohu venovat
Kupujú si svoje ovečky horšie ako politici. Za výhody, za peniaze. Kde zostalo svedomie?
bjuty smis
12.08.15,10:24
Imigranti protestujú aj v Livorne, kde sa sťažujú na zlé podmienky v ubytovni, nakoľko im v izbách chýba televízia, wifi, internet, klimatizácia a prekáža im aj to, že ubytovňa stojí „ďaleko od pláže pri mori“. V Borgo Pace, okres Pesaro, by tiež chceli wifi a, možno to znie úsmevne, dokonca hydratačné telové krémy... Vzbury narastajú čoraz viac aj v Rimini a Spezia Aveline. Tu sa mladí imigranti sťažujú na nedostatok finančnej hotovosti. Radi by mali fyzické peniaze, nepáči sa im nákup na poukážky. Nájde sa mnoho takých, ktorí si žiadajú špeciálnu stravu, povedal v relácii taliansky sociálny asistent. Stretol sa dokonca s prípadom, keď celá skupina imigrantov žiadala o vylúčenie typických talianskych lazaní z jedálneho lístka a odmietli tiež ryžu, kura či ryby. Na záver spomínanej relácie sa reportér pýta, ako toto celé vysvetliť niektorým talianskym dôchodcom s mizernými dôchodkami, ktorí často na obživu musia kupovať druhotriedne potraviny, alebo jednoducho po záverečnej zbierajú na trhu zvyšky z predaja....
http://zivot.cas.sk/clanok/21128/taliansky-babylon-utecenci-sa-stazuju-chcu-volny-pohyb-a-peniaze-nie-nakup-na-poukazky
lujza.j
12.08.15,10:27
Vrrr...
taiko
12.08.15,10:30
Vrrr...
ano lui? :)
taiko
12.08.15,10:32
Imigranti protestujú aj v Livorne, kde sa sťažujú na zlé podmienky v ubytovni, nakoľko im v izbách chýba televízia, wifi, internet, klimatizácia a prekáža im aj to, že ubytovňa stojí „ďaleko od pláže pri mori“. V Borgo Pace, okres Pesaro, by tiež chceli wifi a, možno to znie úsmevne, dokonca hydratačné telové krémy... Vzbury narastajú čoraz viac aj v Rimini a Spezia Aveline. Tu sa mladí imigranti sťažujú na nedostatok finančnej hotovosti. Radi by mali fyzické peniaze, nepáči sa im nákup na poukážky. Nájde sa mnoho takých, ktorí si žiadajú špeciálnu stravu, povedal v relácii taliansky sociálny asistent. Stretol sa dokonca s prípadom, keď celá skupina imigrantov žiadala o vylúčenie typických talianskych lazaní z jedálneho lístka a odmietli tiež ryžu, kura či ryby. Na záver spomínanej relácie sa reportér pýta, ako toto celé vysvetliť niektorým talianskym dôchodcom s mizernými dôchodkami, ktorí často na obživu musia kupovať druhotriedne potraviny, alebo jednoducho po záverečnej zbierajú na trhu zvyšky z predaja....
http://zivot.cas.sk/clanok/21128/taliansky-babylon-utecenci-sa-stazuju-chcu-volny-pohyb-a-peniaze-nie-nakup-na-poukazky
veru neviem sa zaboha dopatrat preco toto "EU" robi. teda okrem nejakych pseudosocialistickych a pseudohumanistickych kecov.
Tiez sa neviem dopatrat, preco " EU " nechce riesit problem tam kde vznika
Tiez sa neviem dopatrat, preco nas priselcov z vychodnej Europy hnali v roku 2001 povinne na kazdorocny TBC screening, ale o imigrantoch sa tvrdi, ze nam z ich strany ziadne ochorenia nehrozia.
korela
12.08.15,10:33
Zaviesť víza. Hranice.
korela
12.08.15,10:36
Oni zdecimujú bielych, potom sa zdecimujú čierni. Je to dnes problém?
A kontinent ostane voľný.
korela
12.08.15,10:38
Prečo sa mi duplikujú stále príspevky? Niekto si robí kópie alebo čo je vo veci? Nepomôžete?
Peggynka
12.08.15,10:42
Prečo sa mi duplikujú stále príspevky? Niekto si robí kópie alebo čo je vo veci? Nepomôžete?
Mne to robí na šuťáku,ale ma naučili,že priložiť kurzor a stlačiť F5 :D:D:D a zmizne :)
taiko
12.08.15,10:42
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/364153-utecenci-nie-su-teroristi-tvrdi-kbs-katolicka-cirkev-spusta-informacnu-kampan/
Utečenci nie sú teroristi, tvrdí KBS. Cirkev spúšťa informačnú kampaň
.
Človek má slobodnú vôľu. Prečo sa ju cirkev snaží usmerňovať?
Kresťanstvo skončilo v 6. storočí.
Lebo pápež stanovil smer-pomoc utečencom.Cirkev má povinnosť poslúchnuť.
Hej,vždy pri tragédiách vyzývajú na pomoc postihnutým ľuďom,ale ešte nikdy som sa nedozvedela,koľko prispeli oni - lebo cirkev neprispieva,len berie :D:D:D
no to así nebude celkom pravda. Cirkev aj prispieva, aj buduje, aj sa stara. Len o tej nezistnej bratskej laske mam trosku pochybnost.
Zena bola napr v Kanade s Korejkami a tie vraveli, ze v Korei mozes mat aj univerzitu zadarmo. Len sa budes v krestanskom duchu mechaniku ucit a svoju energiu jedinemu spravnemu bohu venovat
Neviem ako u vás,ale na SK sú napr. najdrahšie tie lekárne,ktoré vlastní cirkev,o hospicoch radšej ani nepíšem,aby som si nesypala soľ do rán :mee:
no tu je to v poho. Tu su myslim s cirkvou vysporiadani. Tu cirkev od statu nedostava ani cent. Ziju akurat s toho co do zvoncekov vyzbieraju. Akurat mi kolega vysvetloval. A ze vraj tu nemaju ani moc majetku vo vseobecnosti
lujza.j
12.08.15,10:44
Hranice som nedavno spominala v robote....ked som dala cloveka na zatykac....ako nahodou prekrocil hranice....uz mi volali,ze ho "cvakli"....teraz je to o nahode....
korela
12.08.15,10:47
Rímski katolíci tvoria približne 30 % a protestanti 20 % holandskej populácie. Moslimovia predstavujú 4 percentá a krajina má aj malú židovskú komunitu. Zhruba 39 % Holanďanov sa nehlási k žiadnej cirkvi. Katolíci žijú prevažne na juhu krajiny, protestanti na severe. Najväčšou protestantskou cirkvou sú kalvíni: Holandská reformovaná cirkev (Nederlandse Hervormde Kerk) a Reformovaná cirkev v Holandsku (Gereformeerde Kerken in Nederland), ktoré sa v roku 2004 zlúčili.
taiko
12.08.15,10:50
Rímski katolíci tvoria približne 30 % a protestanti 20 % holandskej populácie. Moslimovia predstavujú 4 percentá a krajina má aj malú židovskú komunitu. Zhruba 39 % Holanďanov sa nehlási k žiadnej cirkvi. Katolíci žijú prevažne na juhu krajiny, protestanti na severe. Najväčšou protestantskou cirkvou sú kalvíni: Holandská reformovaná cirkev (Nederlandse Hervormde Kerk) a Reformovaná cirkev v Holandsku (Gereformeerde Kerken in Nederland), ktoré sa v roku 2004 zlúčili.
eeej veru ja zjem v Bible Belt, tak som uz vseljakych fesakov a fesandy videl. Ale v principe, nech si veri comu a komu chce, pokial na to ja nemusim prispievat.A to tu maju fajn osetrene.
taiko
12.08.15,10:51
Oni zdecimujú bielych, potom sa zdecimujú čierni. Je to dnes problém?
A kontinent ostane voľný.
to by som si ja netrufol povedat, ze az takto prepracovany plan to bude, ale samo sebou to tiez nie je podla mna .
bjuty smis
12.08.15,11:04
Oni zdecimujú bielych, potom sa zdecimujú čierni. Je to dnes problém?
A kontinent ostane voľný.
to by som si ja netrufol povedat, ze az takto prepracovany plan to bude, ale samo sebou to tiez nie je podla mna .


obávam sa, že má pravdu..

aká africká "omladina" sa na nás valí, vidíme...

a typický mladý europan ? nagelovaný, depilovaná hrud.....obočie pekne vyšklbané, jemné linky...

ružové tričko so stojáčíkom, velký znak polového klubu...nechtíky len priehladným lakom...

hustý teda je, ale len za klávesnicou....
jar88
12.08.15,11:51
Už sa dostala cirkev v CZ k reštitúciám, je to uzavreté už? Ak áno, mala by vlastniť jedno percento územia, okrem financií.
Aj keď sa to nezdá, ale percento územia je dosť. Na percente územia si môže v štáte vytvoriť čo bude chcieť, to budú nedotknuteľné plochy ako u ambasád iných štátov.
Okrem toho budú patriť Vatikánu, nie Česku.
S rešpektom k tvojej inteligencii, zrejme vieš, že si tresla riadnu hlúposť.
Vraj patrí Vatikánu - to si nemyslela doslovne, ale len obrazne, či?
Nandrolon
12.08.15,12:37
bjuty smis, ak by sa dalo dať ti 10 plusiek, máš ich tam.
dnešný mladý európan
- nagelovaný metrosexuál
- každý deň kontroluje účes v zrkadle podľa nejakej futbalovo-hokejovej pseudo-legendy
- váži 45 kg vrátane topánok
- hrudník prepadnutý na druhú stranu
- pod pazuchami nosí morské ježky
- rozpráva drsno, najmä na internete
- doma mu ráno chystá svačinu mama
- má okolo 30 rokov
- večer mu svačinu chystá mama
- perie mu prádlo, a poúča ho mama
- peniaze mu dávajú vlastní rodičia, prípadne starí rodičia
- častokrát býva u rodičov, alebo mu rodičia kúpili a následne platia byt
- rodičia mu kúpili auto a dávajú mu na benzín
- buď je nezamestnaný, lebo nemá čas chodiť do práce, alebo je v nejakej rodinnej firme, kde nemá čas pracovať
- alebo má takú prácu, z ktorej mu výplata stačí iba na bary a zmrzlinu
- často ho vidieť so zmrzlinou, alebo v šľapkách na kúpalisku
- vždy volá blízkemu pri banálnom probléme
- každý deň rozmýšľa, či je lepšie si utrieť zadok pravou rukou, alebo ľavou rukou
-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
- toto som teray zosmolil asi za 2 minúty spolu s rýchlopisom :-)))
bjuty smis
12.08.15,12:54
hej, vidím, že sú rovnaký na horňákoch tak aj na dolňákoch...
Nandrolon
12.08.15,12:56
:-))))))))
taiko
12.08.15,13:08
Chlapi, len kto tych dnesnych mladych europanov vychoval ? Sami od seba nevznikli
pavol54
12.08.15,13:16
Chlapi, len kto tych dnesnych mladych europanov vychoval ? Sami od seba nevznikli
Nie vychoval ale stvoril predsa - HOP, alebo inak masmédiá.
jar88
12.08.15,13:20
hej, vidím, že sú rovnaký na horňákoch tak aj na dolňákoch...
A koľko že tých "dnešný mladý európan" tu máme.?
Lebo ja ich tu akosi nevidím. Teda aspoň takých, akých tu popisuje Nandrolon.
------------------------------
Tu u nás, je to samý sedlák, aspoň 80 - 90 kg, jednoducho pravý opak toho gelovaného.
Tu som už aj ja sedlák. Som tu už skoro dva roky.
-----------------------------
No a v Bratislave je to skôr výnimočný zjav, ako pravidlo. Paviel je tuším niekde z vychodu, čí?
Paviel je predsa váš a iného tu tušim ani nemáme.
buchač
12.08.15,13:24
Mne to robí na šuťáku,ale ma naučili,že priložiť kurzor a stlačiť F5 :D:D:D a zmizne :)
Šikovnejší vedia...tí druhí sa naučia...tí tretí nepochopia. ;)

Viem, nepomôžem...:rolleyes::---:D
jar88
12.08.15,13:26
Chlapi, len kto tych dnesnych mladych europanov vychoval ? Sami od seba nevznikli
Nie vychoval ale stvoril predsa - HOP, alebo inak masmédiá.
U vás sa kotia a potom po svete fňukajú.
Nandrolon
12.08.15,13:30
Jar, v tvojom viacgeneračnom dome sa ich nakotilo HABADEJ, a žiaden NIE A NIE pracovať. Ale však majú z čoho žiť, či nie???
Peggynka
12.08.15,13:50
hej, vidím, že sú rovnaký na horňákoch tak aj na dolňákoch...
A koľko že tých "dnešný mladý európan" tu máme.?
Lebo ja ich tu akosi nevidím. Teda aspoň takých, akých tu popisuje Nandrolon.
------------------------------
Tu u nás, je to samý sedlák, aspoň 80 - 90 kg, jednoducho pravý opak toho gelovaného.
Tu som už aj ja sedlák. Som tu už skoro dva roky.
-----------------------------
No a v Bratislave je to skôr výnimočný zjav, ako pravidlo. Paviel je tuším niekde z vychodu, čí?
Paviel je predsa váš a iného tu tušim ani nemáme.
Si sa trafil...Paviel je z Ukrajiny :)
kukučka
12.08.15,14:04
Potešil ma príjemný pracovník Telekomu, reklamovala som roamingové hovorné, bolo účtované vyššou sumou, ako predchádzajúca telefonická informácia od nich. Ponúkol mi automaticky bez šetrenia polovicu, odmietla som a trvala na reklamácii - 30 dní, a vysvetlila som mu, že princíp je princíp aj keď išlo o malú sumu. Nakoniec uznal celú sumu, nemusel.
korela
12.08.15,15:48
Už sa dostala cirkev v CZ k reštitúciám, je to uzavreté už? Ak áno, mala by vlastniť jedno percento územia, okrem financií.
Aj keď sa to nezdá, ale percento územia je dosť. Na percente územia si môže v štáte vytvoriť čo bude chcieť, to budú nedotknuteľné plochy ako u ambasád iných štátov.
Okrem toho budú patriť Vatikánu, nie Česku.
S rešpektom k tvojej inteligencii, zrejme vieš, že si tresla riadnu hlúposť.
Vraj patrí Vatikánu - to si nemyslela doslovne, ale len obrazne, či?
Nemusíš tu spomínať moju inteligenciu, svoje IQ viem už dávno. Že budú majetkom Vatikánu, nie je moja myšlienka, zdroj však neuvediem. Logicky - je to celosvetová organizácia, čo je na liste vlastníctva, to Vatikán nezaujíma, kto bude nehnuteľnosti využívať a k akému účelu, sa rozhodne tam. Asi všetko tiež nevieš, tak pri všetkej úcte, to ani nerieš.
Viem, čo je iba v Bratislave, riadia to ľudia akože zo záp. eu, teda cirkev, bola som tam, videla na vlastné oči pred pár rokmi. By ste tu žasli, o tom sa nikde nepíše, to je mafia zaväzujúca si svoje ovce. A nejde o chudobu, naopak. Šedá eminencia v každom štáte, alebo aj štát v štáte.
Že sa nebesá na to môžu pozerať. Asi tak.
Kašlú na ľudí, viď Bezák.
korela
12.08.15,15:52
Chlapi, len kto tych dnesnych mladych europanov vychoval ? Sami od seba nevznikli
Nie vychoval ale stvoril predsa - HOP, alebo inak masmédiá.
Alebo - cez médiá.
pavol54
12.08.15,17:39
Chlapi, len kto tych dnesnych mladych europanov vychoval ? Sami od seba nevznikli
Nie vychoval ale stvoril predsa - HOP, alebo inak masmédiá.
U vás sa kotia a potom po svete fňukajú.
Na zjazde strany sa postaví sčítaný súdruh z Bratislavy chytrý ako keby z jarných vajec vypadol, a hovorí že navrhuje aby zrušili voľné soboty,lebo ľudia nič nerobia len bordel po Slovensku Na to sa postaví Slováčisko spod Tatier a navrhuje aby zrušili aj voľné nedele, lebo v sobotu večer sa všetci spijú a potom súložia a až nej...ú takých sprostých ako je ten súdruh s jarným nickom a keď dorastú tak iba hlúposti budú tárať.
lacotinka
12.08.15,19:08
Fasa......speci stimule....esteze sa neuchadzala bangladeš....
Za kazdu cenu...aby sa bolo cim chvastat....

mne dal UP cca 2 450€ na rozbeh
a hotovo
týmto na rozbeh aj cez 50 000 €
a potom (ako sám sung u nás) ešte aj na udržanie
prídi k nám......
nezamestnanosť k 01 01 2015 bola 25,59 %
príspevok na podnikanie je 4531,84 € s nejako sa uchádzači nehrnú do poberania príspevku.........

sa vari budem kvôlivá 2 000 evri sťahovať ???
iba zmeniť TP......o sťahovaní nemusí byť ani reči

šak až raz (odhadujem tak 2-3 roky) samému Sungovi vláda nepriklepne príspevok na udržanie zamestnanosti
ktovie , či sa nezbalí a nezmizne
a s ním aj subdodavatelia
a s nimi aj takých minimálne 10-15 000 pracovných miest v okruhu 50 km (lebo asi tak agentúry zvážajú do roboty)

a my vyletíme ako ftákohnivák
za mesiac :
z nejakých 5 % na aspoň 15
PS
vraj to v Španielsku už raz tak urobili
lacotinka
12.08.15,19:10
Vrrr...

sa mi zdá, že v poslednej dobe sa často vyjadruješ takto stručne :D
lacotinka
12.08.15,19:15
Oni zdecimujú bielych, potom sa zdecimujú čierni. Je to dnes problém?
A kontinent ostane voľný.

Ja tiež viem o jednom účinnom riešení, ale (nemôžem napísať, že keby tak 5-10 lodí smerujúcich do Talianska rozstrieľali na mori, sofort by si prestali kupovať "cestovné lístky do blahobytu za 4-5000 dolárov" ) bolo by to nehumánne
a slépky by mi naďobali aj 20-30 mínusiek za deň :D
lacotinka
12.08.15,19:20
Chlapi, len kto tych dnesnych mladych europanov vychoval ? Sami od seba nevznikli

Genau

ako kedysi (okolo 1910-1925 ) tých hnusných esesákov
lacotinka
12.08.15,19:26
Chlapi, len kto tych dnesnych mladych europanov vychoval ? Sami od seba nevznikli
Nie vychoval ale stvoril predsa - HOP, alebo inak masmédiá.



to je problém strednej a staršej generácie - - NESCHOPNOSŤ priznať, že
- NIE zvrhlý socializmus
- NIE konzumný kapitalizmus
- NIE Emerické nekultúrne filmy

ale, že ich vychovala rodina

(a nezačína to až "Hotel MAMA / all inclusive" , ale takých 20 rokov pred tým !! )
lacotinka
12.08.15,19:35
[
Nemusíš tu spomínať moju inteligenciu, svoje IQ viem už dávno. Že budú majetkom Vatikánu, nie je moja myšlienka, zdroj však neuvediem. Logicky - je to celosvetová organizácia, čo je na liste vlastníctva, to Vatikán nezaujíma, kto bude nehnuteľnosti využívať a k akému účelu, sa rozhodne tam. Asi všetko tiež nevieš, tak pri všetkej úcte, to ani nerieš.
Viem, čo je iba v Bratislave, riadia to ľudia akože zo záp. eu, teda cirkev, bola som tam, videla na vlastné oči pred pár rokmi. By ste tu žasli, o tom sa nikde nepíše, to je mafia zaväzujúca si svoje ovce. A nejde o chudobu, naopak. Šedá eminencia v každom štáte, alebo aj štát v štáte.
Že sa nebesá na to môžu pozerať. Asi tak.
Kašlú na ľudí, viď Bezák.

Pokiaľ ovce nezoberú na zodpovednosť napríklad "ftáka-eštébáka", ale strpia napríklad vyhodenie Bezáka,

tak je to stále IBA STÁDO , čo si iné nezaslúži !!!



PS

Problém je v uhle pohľadu a vedenia :

- stádo si myslí, že naň niekto zvrchu pozerá

- tí v sutanách vedia, že na nich NIKTO zvrchu nepozerá
bettylou
12.08.15,21:50
do frasa,do frasa,do frasa!!!!!!!!!!!!!!!! som nazúrená,vytočená,rozčúlená:mad::mad::mad:: mad::mad::mad:
Nie že dodávateľ tepla rozkopal polovicu mesta,ale že doslova,dva mesiace sa tu nedá chodiť,všade bordel,kopce hliny,jamy,hluk,prach,z trávnikov sú blatové plochy,stromy vykácané,polámané....ešte k tomu od zajtra ani nebude teplá voda až do ukončenia prác!!!! Takže ešte rozkope ten zvyšok a okrem teplej vody sa nebude od septembra ani kúriť? lebo toto nevyzerá,že by to ukončili v blízkej dobe.
to už prípravy na príchod utečencov :D
bettylou
12.08.15,22:05
Oni zdecimujú bielych, potom sa zdecimujú čierni. Je to dnes problém?
A kontinent ostane voľný.

Ja tiež viem o jednom účinnom riešení, ale (nemôžem napísať, že keby tak 5-10 lodí smerujúcich do Talianska rozstrieľali na mori, sofort by si prestali kupovať "cestovné lístky do blahobytu za 4-5000 dolárov" ) bolo by to nehumánne
a slépky by mi naďobali aj 20-30 mínusiek za deň :D

ch.j do mínusiek, ale bol by pokoj
jar88
13.08.15,03:30
Už sa dostala cirkev v CZ k reštitúciám, je to uzavreté už? Ak áno, mala by vlastniť jedno percento územia, okrem financií.
Aj keď sa to nezdá, ale percento územia je dosť. Na percente územia si môže v štáte vytvoriť čo bude chcieť, to budú nedotknuteľné plochy ako u ambasád iných štátov.
Okrem toho budú patriť Vatikánu, nie Česku.
S rešpektom k tvojej inteligencii, zrejme vieš, že si tresla riadnu hlúposť.
Vraj patrí Vatikánu - to si nemyslela doslovne, ale len obrazne, či?
Nemusíš tu spomínať moju inteligenciu, svoje IQ viem už dávno. Že budú majetkom Vatikánu, nie je moja myšlienka, zdroj však neuvediem. Logicky - je to celosvetová organizácia, čo je na liste vlastníctva, to Vatikán nezaujíma, kto bude nehnuteľnosti využívať a k akému účelu, sa rozhodne tam. Asi všetko tiež nevieš, tak pri všetkej úcte, to ani nerieš.
Viem, čo je iba v Bratislave, riadia to ľudia akože zo záp. eu, teda cirkev, bola som tam, videla na vlastné oči pred pár rokmi. By ste tu žasli, o tom sa nikde nepíše, to je mafia zaväzujúca si svoje ovce. A nejde o chudobu, naopak. Šedá eminencia v každom štáte, alebo aj štát v štáte.
Že sa nebesá na to môžu pozerať. Asi tak.
Kašlú na ľudí, viď Bezák.

Píšeš, ako keby na tom území mohlo vzniknúť nejaké Vatikánske teritórium. Píšeš to ako nejakú hrozbu. Alebo sa mi to len tak zdá?

Vieš, že to tebou spomínané Vatikánske územie je v tisíckach parciel a preto sa nedá ani v náznaku hovoriť o Vatikánskom území.
------------------------------
Nie som veriaci a vieru ani neuznávam, ale veriacich chápem. Nevadia mi tu a nevadí mi, že chodia vyobliekaní do kostola.
Ale vadí mi správanie ľudí, ktorí na nich akokoľvek útočia. Sú to takí nenápadní štváči, ktorí sa radi miešajú do cudzích vecí a životov iných ľudí a ani si neuvedomia, že tým podnecujú nenávisť.
-------------------------------------
Dúfam, že vieš, že každý si môže na svojej parcele robiť čo uzná za vhodné, ale v medziach Slovenskej ústavy a pri dodržiavaní všetkých zákonov platných na Slovensku. To isté platí, ak si ty kúpiš parcelu v Amerike, alebo aj v Mongolsku. Nebudeš tam uplatňovať Slovenské právo, ale ich domáce.
lacotinka
13.08.15,03:53
. To isté platí, ak si ty kúpiš parcelu v Amerike, alebo aj v Mongolsku. Nebudeš tam uplatňovať Slovenské právo, ale ich domáce.

Na parcelu v Emerike nemám
a v Mongolsku ???? NECHCEM !!!
jar88
13.08.15,06:58
. To isté platí, ak si ty kúpiš parcelu v Amerike, alebo aj v Mongolsku. Nebudeš tam uplatňovať Slovenské právo, ale ich domáce.

Na parcelu v Emerike nemám
a v Mongolsku ???? NECHCEM !!!
Určite máš aj na parcelu v Emérike. Veď nemusí byť veľká a nemusí byť ani v Miami.:)
------------------
Naviac Vatikán nepohrdne ani takým Mongolskom.:D
korela
13.08.15,07:26
Píšeš, ako keby na tom území mohlo vzniknúť nejaké Vatikánske teritórium. Píšeš to ako nejakú hrozbu. Alebo sa mi to len tak zdá?

Vieš, že to tebou spomínané Vatikánske územie je v tisíckach parciel a preto sa nedá ani v náznaku hovoriť o Vatikánskom území.
------------------------------
Nie som veriaci a vieru ani neuznávam, ale veriacich chápem. Nevadia mi tu a nevadí mi, že chodia vyobliekaní do kostola.
Ale vadí mi správanie ľudí, ktorí na nich akokoľvek útočia. Sú to takí nenápadní štváči, ktorí sa radi miešajú do cudzích vecí a životov iných ľudí a ani si neuvedomia, že tým podnecujú nenávisť.
-------------------------------------
Dúfam, že vieš, že každý si môže na svojej parcele robiť čo uzná za vhodné, ale v medziach Slovenskej ústavy a pri dodržiavaní všetkých zákonov platných na Slovensku. To isté platí, ak si ty kúpiš parcelu v Amerike, alebo aj v Mongolsku. Nebudeš tam uplatňovať Slovenské právo, ale ich domáce.
Vôbec si ma nepochopil, ale nevadí.
Nekritizujem veriacich. Keď tak cirkev. Nepodnecujem nenávisť, ak si myslel mňa. Ešte ma asi nepoznáš.
Tie cirkevné majetky, prebehni si dejiny, či im vôbec patria a prečo si potom na ne nárokujú. Ten aspekt som radšej ani nespomenula.
Ja som písala, že nehnuteľnosti budú majetkom Vatikánu, nie vatikánskym územím. Neprekrúcaj moje slová. A či je pozemok v celosti alebo roztrúsený, to vôbec nie je podstatné. Ide o princíp.
Prirovnám to ku Karl. Varom a k ruským nehnuteľnostiam. Stále nič? Lebo to je vo verejnosti určite známejšie ako cirkevné majetky. Pre lepšiu predstavivosť.
korela
13.08.15,07:34
jar88
Ešte sa vrátim k druhému odseku. Buď ho vezmem do úvahy ako tvoju úvahu k čomukoľvek, ale nie ako reakciu na môj príspevok. Pretože nemá absolútne nič s mojím spoločné.
Ikskrát som tu napísala, že oddeľujem cirkev od veriacich a naopak. Aby bolo jasno.
jar88
13.08.15,08:08
jar88
Ešte sa vrátim k druhému odseku. Buď ho vezmem do úvahy ako tvoju úvahu k čomukoľvek, ale nie ako reakciu na môj príspevok. Pretože nemá absolútne nič s mojím spoločné.
Ikskrát som tu napísala, že oddeľujem cirkev od veriacich a naopak. Aby bolo jasno.
To už môžeme oddeľovať aj straníkov, aktivistov a voličov od strán a aj od konania strán.
Či ako si to mám vysvetliť? Ž strana je niečo iné a netreba miešať jab. a hruš.?
Ja o koze a ty o voze?
Peggynka
13.08.15,08:28
jar88
Ešte sa vrátim k druhému odseku. Buď ho vezmem do úvahy ako tvoju úvahu k čomukoľvek, ale nie ako reakciu na môj príspevok. Pretože nemá absolútne nič s mojím spoločné.
Ikskrát som tu napísala, že oddeľujem cirkev od veriacich a naopak. Aby bolo jasno.
To už môžeme oddeľovať aj straníkov, aktivistov a voličov od strán a aj od konania strán.
Či ako si to mám vysvetliť? Ž strana je niečo iné a netreba miešať jab. a hruš.?
Ja o koze a ty o voze?
Ak si zmýšľaním pravičiar,musíš byť členom pravicovej strany? Ja tiež nepotrebujem cirkev k mojej viere :D Pre mňa je to najprešpekulovanejšia politická strana na svete.Kde nájdeš v biblii niečo o pápežovi,o celibáte.....? :eek:
jar88
13.08.15,08:50
jar88
Ešte sa vrátim k druhému odseku. Buď ho vezmem do úvahy ako tvoju úvahu k čomukoľvek, ale nie ako reakciu na môj príspevok. Pretože nemá absolútne nič s mojím spoločné.
Ikskrát som tu napísala, že oddeľujem cirkev od veriacich a naopak. Aby bolo jasno.
To už môžeme oddeľovať aj straníkov, aktivistov a voličov od strán a aj od konania strán.
Či ako si to mám vysvetliť? Ž strana je niečo iné a netreba miešať jab. a hruš.?
Ja o koze a ty o voze?
Ak si zmýšľaním pravičiar,musíš byť členom pravicovej strany? Ja tiež nepotrebujem cirkev k mojej viere :D Pre mňa je to najprešpekulovanejšia politická strana na svete.Kde nájdeš v biblii niečo o pápežovi,o celibáte.....? :eek:
Máš pravdu, ale predsa len, Vatikán nemá taký priamy a donucovací vplyv na životy ľudí, ako soc. strany, ak sa dostanú do parlamentu.
Peggynka
13.08.15,09:16
jar88
Ešte sa vrátim k druhému odseku. Buď ho vezmem do úvahy ako tvoju úvahu k čomukoľvek, ale nie ako reakciu na môj príspevok. Pretože nemá absolútne nič s mojím spoločné.
Ikskrát som tu napísala, že oddeľujem cirkev od veriacich a naopak. Aby bolo jasno.
To už môžeme oddeľovať aj straníkov, aktivistov a voličov od strán a aj od konania strán.
Či ako si to mám vysvetliť? Ž strana je niečo iné a netreba miešať jab. a hruš.?
Ja o koze a ty o voze?
Ak si zmýšľaním pravičiar,musíš byť členom pravicovej strany? Ja tiež nepotrebujem cirkev k mojej viere :D Pre mňa je to najprešpekulovanejšia politická strana na svete.Kde nájdeš v biblii niečo o pápežovi,o celibáte.....? :eek:
Máš pravdu, ale predsa len, Vatikán nemá taký priamy a donucovací vplyv na životy ľudí, ako soc. strany, ak sa dostanú do parlamentu.
Nezdieľam tvoj názor...ale neberiem ti tvoj :)
Nandrolon
13.08.15,09:26
Vatikán má vplyv na väčší počet ľudí ako vláda jedného malinkého štátiku akým je Slovensko....
Taktiež samotný pápež je pre celý svet väčšia prirodzená autorita ako napr. Obama, a to som zobral rovno toho najvplyvnejšieho prezidenta na svete....
jar88
13.08.15,09:39
Vatikán má vplyv na väčší počet ľudí ako vláda jedného malinkého štátiku akým je Slovensko....
Taktiež samotný pápež je pre celý svet väčšia prirodzená autorita ako napr. Obama, a to som zobral rovno toho najvplyvnejšieho prezidenta na svete....
Písal som o priamom a donucovacom vplyve na ľudí. Nie o morálnom, aký má napríklad aj kresťanská viera. To že je tu aj celosvetovo pôsobiaca organizácia, so sídlom vo Vatikáne, nechajme stranou. Oni totiž riešia pre veriacich hlavne to ekonomické zázemie, potrebné na vykonávanie rôznych cirkevných obradov. Veriaci na to prispievajú len podľa svojich možností a nie percentom z prímu a povinne a každý.
Nandrolon
13.08.15,09:48
len som chcel poukázať aj na druhú stranu mince.
Jedna strana maličké štáty a ich vlády, kde je veľký vplyv vlády na SVOJICH občanov, druhá strana obrovská celosvetová masa ľudí s menším vplyvom na každého osobitne...
jar88
13.08.15,10:13
len som chcel poukázať aj na druhú stranu mince.
Jedna strana maličké štáty a ich vlády, kde je veľký vplyv vlády na SVOJICH občanov, druhá strana obrovská celosvetová masa ľudí s menším vplyvom na každého osobitne...
Poukázal si na druhú stranu mince.
Kde a čím že, tu bolo poukázané na prvú stranu nejakej mince?
Nandrolon
13.08.15,10:17
:-))))))))))))) akosi mi to vyplynulo z Tvojho predchádzajúceho príspevku.
jar88
13.08.15,10:28
Píšeš, ako keby na tom území mohlo vzniknúť nejaké Vatikánske teritórium. Píšeš to ako nejakú hrozbu. Alebo sa mi to len tak zdá?

Vieš, že to tebou spomínané Vatikánske územie je v tisíckach parciel a preto sa nedá ani v náznaku hovoriť o Vatikánskom území.
------------------------------
Nie som veriaci a vieru ani neuznávam, ale veriacich chápem. Nevadia mi tu a nevadí mi, že chodia vyobliekaní do kostola.
Ale vadí mi správanie ľudí, ktorí na nich akokoľvek útočia. Sú to takí nenápadní štváči, ktorí sa radi miešajú do cudzích vecí a životov iných ľudí a ani si neuvedomia, že tým podnecujú nenávisť.
-------------------------------------
Dúfam, že vieš, že každý si môže na svojej parcele robiť čo uzná za vhodné, ale v medziach Slovenskej ústavy a pri dodržiavaní všetkých zákonov platných na Slovensku. To isté platí, ak si ty kúpiš parcelu v Amerike, alebo aj v Mongolsku. Nebudeš tam uplatňovať Slovenské právo, ale ich domáce.
Vôbec si ma nepochopil, ale nevadí.
Nekritizujem veriacich. Keď tak cirkev. Nepodnecujem nenávisť, ak si myslel mňa. Ešte ma asi nepoznáš.
Tie cirkevné majetky, prebehni si dejiny, či im vôbec patria a prečo si potom na ne nárokujú. Ten aspekt som radšej ani nespomenula.
Ja som písala, že nehnuteľnosti budú majetkom Vatikánu, nie vatikánskym územím. Neprekrúcaj moje slová. A či je pozemok v celosti alebo roztrúsený, to vôbec nie je podstatné. Ide o princíp.
Prirovnám to ku Karl. Varom a k ruským nehnuteľnostiam. Stále nič? Lebo to je vo verejnosti určite známejšie ako cirkevné majetky. Pre lepšiu predstavivosť.
Tento príspevok som ráno prehliadol a tak som aj reagoval len na ten druhý.
Vypustila si text na ktorý som reagoval:
----------------------------------------------------
Už sa dostala cirkev v CZ k reštitúciám, je to uzavreté už? Ak áno, mala by vlastniť jedno percento územia, okrem financií.
Aj keď sa to nezdá, ale percento územia je dosť. Na percente územia si môže v štáte vytvoriť čo bude chcieť, to budú nedotknuteľné plochy ako u ambasád iných štátov.
Okrem toho budú patriť Vatikánu, nie Česku.
--------
Šedá eminencia v každom štáte, alebo aj štát v štáte.
----------------------------------------------------------

Korela, ja nič neprekrúcam.
Len som sa opýtal, prečo to tak prezentuješ a či si si toho vedomá?
To chceš zo mňa robiť vola? Či čo? Neviem čítať?:eek:
------------------------------------
--------------------------------------
PS aký je v tom rozdiel, či ideš okolo paneláku s rôznym obyvateľstvom (prevážne slovenským) a okolo sídla nejakých zbohatlíkov, či boháčov z Ruska?
Veď do žiadneho z nich nemáš voľný prístup. Ani na moju záhradu nesmieš len tak vstupovať. A tak to tu máme na celej ulici a v celej dedine.
Tak je to aj v Bratislave, KV, v Česku a aj na Slovensku a aj vo Vatikáne.
jar88
13.08.15,10:38
Ani na faru nejdeš, ako do kurína.
Pritom kostol je niečo iné
jar88
13.08.15,10:42
Písala si, že som ťa nepochopil.
Že si nepísala o tom a o hentom a o inom.
A o čom si teda písala?
O aký princíp ti to vlastne ide?
jar88
13.08.15,10:44
:-))))))))))))) akosi mi to vyplynulo z Tvojho predchádzajúceho príspevku.
A čo to ti akože vyplynulo?
Píšete ako analfabeti.:(
lacotinka
13.08.15,10:56
. To isté platí, ak si ty kúpiš parcelu v Amerike, alebo aj v Mongolsku. Nebudeš tam uplatňovať Slovenské právo, ale ich domáce.

Na parcelu v Emerike nemám
a v Mongolsku ???? NECHCEM !!!
Určite máš aj na parcelu v Emérike. Veď nemusí byť veľká a nemusí byť ani v Miami.:)
------------------
Naviac Vatikán nepohrdne ani takým Mongolskom.:D

Není parcella ako parcella
Ňékerí (šikovní) rozparceluvali už aj Mesiac
a ňékerí ( (s)prostí ) do toho investuvali
lacotinka
13.08.15,11:00
Ikskrát som tu napísala, že oddeľujem cirkev od veriacich a naopak. Aby bolo jasno.



Aby okrem jasno , bolo aj logicko :

Myslím, že cirkev BEZ veriacich sa nemôže nazývať "cirkev"

(možno ešte tak "cirkus" )
Peggynka
13.08.15,11:02
Ikskrát som tu napísala, že oddeľujem cirkev od veriacich a naopak. Aby bolo jasno.



Aby okrem jasno , bolo aj logicko :

Myslím, že cirkev BEZ veriacich sa nemôže nazývať "cirkev"

(možno ešte tak "cirkus" )
Ale veriaci bez cirkví existujú,nie? Ja som veriaca - neorganizovaná :D
lacotinka
13.08.15,11:04
len som chcel poukázať aj na druhú stranu mince.
Jedna strana maličké štáty a ich vlády, kde je veľký vplyv vlády na SVOJICH občanov, druhá strana obrovská celosvetová masa ľudí s menším vplyvom na každého osobitne...
Poukázal si na druhú stranu mince.
Kde a čím že, tu bolo poukázané na prvú stranu nejakej mince?

A kde je vôbec nejaká minca ?? ?? ?? ?? ??

A ak nie je minca , môžeme vôbec hovoriť o dvoch stranách ??
lacotinka
13.08.15,11:07
Ikskrát som tu napísala, že oddeľujem cirkev od veriacich a naopak. Aby bolo jasno.

Aby okrem jasno , bolo aj logicko :

Myslím, že cirkev BEZ veriacich sa nemôže nazývať "cirkev"

(možno ešte tak "cirkus" )
Ale veriaci bez cirkví existujú,nie? Ja som veriaca - neorganizovaná :D


Logicky :

veriaci bez cirkvi je stále ( = do času, kým verí ) veriaci
Nandrolon
13.08.15,11:10
A teraz som na chvíľu Jar88 :-)))))))))))))))))

Čo je to analfabet?
Prečo analfabet?
Kde je analfabet?
Kto ti dal povolenie aby si určoval kto je analfabet?
Máš na to aj nejaký dôkaz?
Bol si s tým dôkazom na súde?
Dal ti súd za pravdu, že som analfabet???

- Akurát Jar88 by každý riadok uviedol v novom príspevku a napísal by okolo toho 60 riadkový TRAKTÁT :-))))))))))))))))))))))))))))
lacotinka
13.08.15,11:13
:-))))))))))))) akosi mi to vyplynulo z Tvojho predchádzajúceho príspevku.
A čo to ti akože vyplynulo?
Píšete ako analfabeti.:(

Polla môjho odhadu analfabeti nevedia písať.

Takže totok sa mi zdá silno NELOGYCKÉ !!!
lacotinka
13.08.15,11:14
jar88
Ešte sa vrátim k druhému odseku. Buď ho vezmem do úvahy ako tvoju úvahu k čomukoľvek, ale nie ako reakciu na môj príspevok. Pretože nemá absolútne nič s mojím spoločné.
Ikskrát som tu napísala, že oddeľujem cirkev od veriacich a naopak. Aby bolo jasno.
To už môžeme oddeľovať aj straníkov, aktivistov a voličov od strán a aj od konania strán.
Či ako si to mám vysvetliť? Ž strana je niečo iné a netreba miešať jab. a hruš.?
Ja o koze a ty o voze?


Keď už (pri ženách) , tak :

Ja o kozách a ty o voze ?
jar88
13.08.15,11:21
Ikskrát som tu napísala, že oddeľujem cirkev od veriacich a naopak. Aby bolo jasno.



Aby okrem jasno , bolo aj logicko :

Myslím, že cirkev BEZ veriacich sa nemôže nazývať "cirkev"

(možno ešte tak "cirkus" )
Ale veriaci bez cirkví existujú,nie? Ja som veriaca - neorganizovaná :D
Ak máš knižku, tak dobre zváž, či ju náhodou nemáš nezákonne.:D
Tú veriacu na modlenie.

A používaš ju vôbec?:)
-----------------------------------------------
Môže sa stať, že si len myslíš, alebo dokonca len nahováraš, že si neorganizovaná veriaca:) a pritom si obyčajný neorganizovaný pohan.:D
Nandrolon
13.08.15,11:22
Lacotinka.
Mincu už niekdo udrbal.
Navrhujem sa pozrieť do Jar88-ovej peňaženky :D:D:D
lacotinka
13.08.15,11:24
A teraz som na chvíľu Jar88 :-)))))))))))))))))

Čo je to analfabet?
Prečo analfabet?
Kde je analfabet?
Kto ti dal povolenie aby si určoval kto je analfabet?
Máš na to aj nejaký dôkaz?
Bol si s tým dôkazom na súde?
Dal ti súd za pravdu, že som analfabet???

- Akurát Jar88 by každý riadok uviedol v novom príspevku a napísal by okolo toho 60 riadkový TRAKTÁT :-))))))))))))))))))))))))))))

Keby si bol analfabet, tak miesto 8 riadkov sprostých a nesúvisiacich poznámok

by bolo 8 riadkov krížikov
Nandrolon
13.08.15,11:25
Lacotinka, som sa nasmial na tom rozparcelovaní mesiaca, presne, múdry človek rozparceluje, hlupáci zaplatia....

Chcem sa ale opýtať, nemohli si tak cca 10-20 rokov späť kúpiť malí investori aj morské dno?

viem, že nejaké SR zakúpila na výskumné účely, neponúkla ho ale na preinvestovanie formou spolupodielníctva aj ľuďom /malým investorom/??
lacotinka
13.08.15,11:26
Lacotinka.
Mincu už niekdo udrbal.
Navrhujem sa pozrieť do Jar88-ovej peňaženky :D:D:D

Nevidím, či tam máš "á" , alebo "a" :D :

jarová = umytá roztokom Jari (na jar)
Jarova = patriaca Jarovi
lacotinka
13.08.15,11:28
Lacotinka, som sa nasmial na tom rozparcelovaní mesiaca, presne, múdry človek rozparceluje, hlupáci zaplatia....

Chcem sa ale opýtať, nemohli si tak cca 10-20 rokov späť kúpiť malí investori aj morské dno?

viem, že nejaké SR zakúpila na výskumné účely, neponúkla ho ale na preinvestovanie formou spolupodielníctva aj ľuďom /malým investorom/??

Kedže som v podstate sladkovodná ryba. tak o oceánskom (NIE morskom) dne veľa neviem
(a konkrétne o konkréciách skoro nyšt )
lacotinka
13.08.15,11:32
Lacotinka.
Mincu už niekdo udrbal.
Navrhujem sa pozrieť do Jar88-ovej peňaženky :D:D:D

asik lepšie by bolo, keby sa Jarovi miesto "do" peňaženky
niekto pozrel "na" zuby
napríklad :
DU
UP
PZ
PuDr
MUDr (samnajsamlepšie nie zubár, ale psychoš)
jar88
13.08.15,11:34
:-))))))))))))) akosi mi to vyplynulo z Tvojho predchádzajúceho príspevku.
A čo to ti akože vyplynulo?
Píšete ako analfabeti.:(

Polla môjho odhadu analfabeti nevedia písať.

Takže totok sa mi zdá silno NELOGYCKÉ !!!

Nechcelo sa mi vysvetľovať mu, že je rozdiel medzi verbálnym a písomným prejavom. Že nestačí napísať to, čo bežne hovorí, lebo to mávanie rúčkami a krútenie hlávkou nevidíme.
-------------------------------------------
Jednoducho som ho nechcel poučovať v tom, čo by pre neho malo byť samozrejmosťou. Vraj ovláda rýchlopis, možno vie napísať aj esej, ale určite neovláda sloh. To my sme ovládali už v ľudovej škole. Tak povediac, na to, na čo on v tridsiatke ešte stále nemá, stačí mať štyri ľudové:D a nie malé - vysoké vzdelanie.
bettylou
13.08.15,11:35
A teraz som na chvíľu Jar88 :-)))))))))))))))))

Čo je to analfabet?
Prečo analfabet?
Kde je analfabet?
Kto ti dal povolenie aby si určoval kto je analfabet?
Máš na to aj nejaký dôkaz?
Bol si s tým dôkazom na súde?
Dal ti súd za pravdu, že som analfabet???

- Akurát Jar88 by každý riadok uviedol v novom príspevku a napísal by okolo toho 60 riadkový TRAKTÁT :-))))))))))))))))))))))))))))

Keby si bol analfabet, tak miesto 8 riadkov sprostých a nesúvisiacich poznámok

by bolo 8 riadkov krížikov
alebo očiek alebo čohokoľvek :D
bettylou
13.08.15,11:38
Lacotinka.
Mincu už niekdo udrbal.
Navrhujem sa pozrieť do Jar88-ovej peňaženky :D:D:D

asik lepšie by bolo, keby sa Jarovi miesto "do" peňaženky
niekto pozrel "na" zuby
napríklad :
DU
UP
PZ
PuDr
MUDr (samnajsamlepšie nie zubár, ale psychoš)


čím chceš byť? čím chceš byť? ...č.....č :D:D
jar88
13.08.15,11:38
Lacotinka.
Mincu už niekdo udrbal.
Navrhujem sa pozrieť do Jar88-ovej peňaženky :D:D:D

Ha, ha, ha, ja peňaženku ani nemám a nikdy som ani nemal:D.
Všetko čo mám, mám vo vreckách a v aute na podlahe.:---
lacotinka
13.08.15,11:40
:-))))))))))))) akosi mi to vyplynulo z Tvojho predchádzajúceho príspevku.
A čo to ti akože vyplynulo?
Píšete ako analfabeti.:(

Polla môjho odhadu analfabeti nevedia písať.

Takže totok sa mi zdá silno NELOGYCKÉ !!!

Nechcelo sa mi vysvetľovať mu, že je rozdiel medzi verbálnym a písomným prejavom. Že nestačí napísať to, čo bežne hovorí, lebo to mávanie rúčkami a krútenie hlávkou nevidíme.
-------------------------------------------
Jednoducho som ho nechcel poučovať v tom, čo by pre neho malo byť samozrejmosťou. Vraj ovláda rýchlopis, možno vie napísať aj esej, ale určite neovláda sloh. To my sme ovládali už v ľudovej škole. Tak povediac, na to, na čo on v tridsiatke ešte stále nemá, stačí mať štyri ľudové:D a nie malé - vysoké vzdelanie.

verím, že vie písať rýchlo - - až tak, že ani nestačí kontrolovať , čo píše
neverím, že hocičo čo napíše, by sa mohlo volať ESEJ
lacotinka
13.08.15,11:41
Lacotinka.
Mincu už niekdo udrbal.
Navrhujem sa pozrieť do Jar88-ovej peňaženky :D:D:D

Ha, ha, ha, ja peňaženku ani nemám a nikdy som ani nemal:D.
Všetko čo mám, mám vo vreckách a v aute na podlahe.:---

plné auto peňazí ??
lacotinka
13.08.15,11:42
Lacotinka.
Mincu už niekdo udrbal.
Navrhujem sa pozrieť do Jar88-ovej peňaženky :D:D:D

asik lepšie by bolo, keby sa Jarovi miesto "do" peňaženky
niekto pozrel "na" zuby
napríklad :
DU
UP
PZ
PuDr
MUDr (samnajsamlepšie nie zubár, ale psychoš)


čím chceš byť? čím chceš byť? ...č.....č :D:D


Alebo :

čím chceš byť?

čím chceš biť?



hocičím :D
jar88
13.08.15,11:53
Lacotinka.
Mincu už niekdo udrbal.
Navrhujem sa pozrieť do Jar88-ovej peňaženky :D:D:D

Nevidím, či tam máš "á" , alebo "a" :D :

jarová = umytá roztokom Jari (na jar)
Jarova = patriaca Jarovi

No vidíš že sa nevie zrozumiteľne a jasne a jednoznačne písomne vyjadriť.:---
Tak je analfabet, alebo nie.?:D
Alebo vie len trochu písať a trochu nevie písať? :confused:
Z toho my logicky plynie, že ak trochu vie, tak je zrejme aj trochu gramotný a to so sebou prináša nutne byť aj trochu negramotný.:---
Tak že sa musím opraviť, lebo Nandrolon nieje analfabet, ale len trochu analfabet. Teda skôr dosť, lebo aj tak nevie písať.:---
lacotinka
13.08.15,11:55
Lacotinka.
Mincu už niekdo udrbal.
Navrhujem sa pozrieť do Jar88-ovej peňaženky :D:D:D

Nevidím, či tam máš "á" , alebo "a" :D :

jarová = umytá roztokom Jari (na jar)
Jarova = patriaca Jarovi

No vidíš že sa nevie zrozumiteľne a jasne a jednoznačne písomne vyjadriť.:---
Tak je analfabet, alebo nie.?:D
Alebo vie len trochu písať a trochu nevie písať? :confused:
Z toho my logicky plynie, že ak trochu vie, tak je zrejme aj trochu gramotný a to so sebou prináša nutne byť aj trochu negramotný.:---
Tak že sa musím opraviť, lebo Nandrolon nieje analfabet, ale len trochu analfabet. Teda skôr dosť, lebo aj tak nevie písať.:---
analfabet je aj aj
ale takýto - je skôr dysgrafyk
jar88
13.08.15,11:56
Lacotinka.
Mincu už niekdo udrbal.
Navrhujem sa pozrieť do Jar88-ovej peňaženky :D:D:D

Ha, ha, ha, ja peňaženku ani nemám a nikdy som ani nemal:D.
Všetko čo mám, mám vo vreckách a v aute na podlahe.:---

plné auto peňazí ??

Nie plné, len čo sa na podlahu zmestí.
(ja si ich tam vyložím z vrecák, aby sa mi nedokrkvali a mince ma netlačili)
lacotinka
13.08.15,12:02
Lacotinka.
Mincu už niekdo udrbal.
Navrhujem sa pozrieť do Jar88-ovej peňaženky :D:D:D

Ha, ha, ha, ja peňaženku ani nemám a nikdy som ani nemal:D.
Všetko čo mám, mám vo vreckách a v aute na podlahe.:---

plné auto peňazí ??

Nie plné, len čo sa na podlahu zmestí.
(ja si ich tam vyložím z vrecák, aby sa mi nedokrkvali a mince ma netlačili)

aj mne sa vo vrecku krčia

a niektoré malé opice potom zazerajú :D
bettylou
13.08.15,12:05
práve preletel ďalší, tá istá trasa, boha, mi tu výfukové plyny na záhradu púšťa