Tweety
29.07.15,19:14
Takže aj platenie sa posúva?
na 2.9., ak som správne porozumela..
Všetci, čo nedostali lajstro, či ako? Lebo niektorí ani nemuseli, nebude zmätok? Zas sa dielo naších štátnych podarilo.
marjankaj
29.07.15,17:33
Všetci, čo nedostali lajstro, či ako? Lebo niektorí ani nemuseli, nebude zmätok? Zas sa dielo naších štátnych podarilo.
A čo? To si si ešte na to nezvykla?:eek:
Žabinka
29.07.15,18:32
Takže aj platenie sa posúva?
na 2.9., ak som správne porozumela..
Všetci, čo nedostali lajstro, či ako? Lebo niektorí ani nemuseli, nebude zmätok? Zas sa dielo naších štátnych podarilo.

http://www.socpoist.sk/aktuality-socialna-poistovna-predlzuje-termin-splatnosti-julovych-odvodov-szco--zivnostnikov--/48411s60370c
Žabinka
29.07.15,18:44
Oliwa
29.07.15,20:17
Takže aj platenie sa posúva?
na 2.9., ak som správne porozumela..
Všetci, čo nedostali lajstro, či ako? Lebo niektorí ani nemuseli, nebude zmätok? Zas sa dielo naších štátnych podarilo.
Tí, čo lajstro dostali, ho majú hodiť do koša, lebo dostanú nové... prehovoril dnes k ľudu v TV ujo Višváder...
Petra Nová
30.07.15,11:00
Je prázdninový čas, čas sladkého nič nerobenia. Pre niektorých. Ja som tiež naskočila na tento čas "sladkého drievka" a pri poháriku Huberta som si prehrala množstvo piesní skupiny Queen. Tie ich širokospektrálne harmónie milujem ako málo čo a málo koho. Začala som Love of my life a skončila pri Is This The World We Created...?

https://www.youtube.com/watch?v=yoObZMMlnKY
Freddie v závere spieva:
............
Je tohle svět, který jsme vytvořili? Vytvořili jsme ho po svém.
Je tohle svět, který jsme zničili? Až ke kosti.
Je-li v nebi Bůh a dívá se dolů,
co si může myslet o tom, co jsme udělali
světu, který On vytvořil?
............
Pieseň zložil s Bianom Mayom v roku 1984. Smutné slová, melancholická melódia. Ktovie aká by bola , keby mal šancu zložiť pieseň o diagnóze dnešného sveta.

Tak som sa potešila a rozosmutnila zároveň.
Nandrolon
31.07.15,06:33
Teším sa na dnešný spln, idem fotiť mesiac :-))
marjankaj
31.07.15,06:50
Teším sa na dnešný spln, idem fotiť mesiac :-))
No to asi už bude po funuse. Spln bude o 12:43 SELČ. Ibaže by si bol niekde v Austrálii alebo na Aljaške.:D
Nandrolon
31.07.15,07:10
:-))
Ja to beriem iba dátumovo, či bude viditeľnosť 10,00% alebo 99,1254112% z fotky asi ťažko niekto pozná.
V sobotu 1.8.2015 bude stále ešte viditeľnosť 97%
marjankaj
31.07.15,07:17
:-))
V sobotu 1.8.2015 bude stále ešte viditeľnosť 97%
No fotiť si mohol aj včera do dnešného rána. Čo ak v noci bude zamračené?:D

A potom prilož aj nejaké foto.;)
jar88
31.07.15,07:30
:-))
V sobotu 1.8.2015 bude stále ešte viditeľnosť 97%
No fotiť si mohol aj včera do dnešného rána. Čo ak v noci bude zamračené?:D

A potom prilož aj nejaké foto.;)
Inak včera, medzi 21:00 až cca 21:30 hod bol neskutočný. Aspoň u nás na terase. Úžasný jas a všade ostré tiene.
Nandrolon
31.07.15,07:56
Ja som ho pozeral pred 21:00 ale nechcelo sa mi ísť na balkón rozostaviť statív.
Dnes možno tiež bude jasno.
Včera bol jednak veľký a jednak nebol taký moc žltohnedý, ale skôr do sivomodra.
PS: všimnite si, aké teraz bývajú oblaky, také jesenné, ostré hrany, vysoký kontrast, žiadne "do stratena". Sú ako maľované, presne takéto bývajú väčšinou v jesenných mesiacoch.
BXLmiami
31.07.15,07:57
Dvihlo ma zo stoličky,že zase nejaký chumaj píše,ako sme všetci na SR rasisti.vrr.
marjankaj
31.07.15,08:02
Dvihlo ma zo stoličky,že zase nejaký chumaj píše,ako sme všetci na SR rasisti.vrr.
A nie sme?
jedni nadávajú na červených, iní zase na modrých a poniektorí aj na zelených....:D:D:D
misoft
31.07.15,08:03
Dvihlo ma zo stoličky,že zase nejaký chumaj píše,ako sme všetci na SR rasisti.vrr.
Myslíš toto?
http://nazory.pravda.sk/komentare-a-glosy/clanok/363035-extremista-za-katedrou/
kukučka
31.07.15,08:08
Ja som ho obzerala po polnoci, nádherný, len bolo a je chladno jak v jeseni, ako keby už bolo po lete. Práve rozmýšľam čo si obliecť, chystám sa na stretko a budeme sedieť vonku. Normálne - veľké všetky triedy spolu sme mali v júni, teraz len triedne kvôli jednej spolužiačke ktorá príde z Nemecka, sa teším. Beriem aj vetrovku a dáždnik. :D
BXLmiami
31.07.15,08:09
nie,na dennikn,ja neviem či už všetci stratili rozum alebo čo
Asi starnem.
marjankaj
31.07.15,11:42


no padám, bo zmeškám bus :D


Česť tvojej statočnej práci.:---
korela
31.07.15,13:48
marjankaj
31.07.15,16:35
pokračujeme
http://aktualne.atlas.sk/policia-sa-zacala-zaoberat-pripadom-vyvozu-sochy-berniniho/slovensko/spolocnost/
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR

Tak toto som ešte nepočul.
Trestné oznámenie na neznámeho páchateľa už áno. Čo to tá generálna prokuratúra vyparatila?:D
korela
31.07.15,17:45
pokračujeme
http://aktualne.atlas.sk/policia-sa-zacala-zaoberat-pripadom-vyvozu-sochy-berniniho/slovensko/spolocnost/
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR

Tak toto som ešte nepočul.
Trestné oznámenie na neznámeho páchateľa už áno. Čo to tá generálna prokuratúra vyparatila?:D
To kritizuješ TASR či aktualne.sk? Okrem toho nesprávne cituješ. A vytrhávaš z kontextu. Byť vedúcim vydania, tak tam nezmením ani čiarku.
misoft
31.07.15,18:01
No som zvedavý, koľko občanov skolabuje, keď mu príde zo ZP vyúčtovanie s nedoplatkom.... Nuž, tak len sledovať štatistiku infarktov....
Ale inak - vsjo v parjadke.... http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/363268-sef-daniarov-system-je-funkcny-chyby-su-pri-integracii-s-inymi/
(Inými slovami - štát nepochybil, to všetko tí druhí....).
marjankaj
31.07.15,18:10
pokračujeme
http://aktualne.atlas.sk/policia-sa-zacala-zaoberat-pripadom-vyvozu-sochy-berniniho/slovensko/spolocnost/
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR

Tak toto som ešte nepočul.
Trestné oznámenie na neznámeho páchateľa už áno. Čo to tá generálna prokuratúra vyparatila?:D
To kritizuješ TASR či aktualne.sk? Okrem toho nesprávne cituješ. A vytrhávaš z kontextu. Byť vedúcim vydania, tak tam nezmením ani čiarku.
Toto som skopíroval, nič som nemenil.
"Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR "

No je rozdiel
Podať trestné oznámenie na generálneho prokurátora
Podať trestné oznámenie generálnemu prokurátorovi.
alebo
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnej prokuratúre
bettylou
31.07.15,18:12
Ja som ho obzerala po polnoci, nádherný, len bolo a je chladno jak v jeseni, ako keby už bolo po lete. Práve rozmýšľam čo si obliecť, chystám sa na stretko a budeme sedieť vonku. Normálne - veľké všetky triedy spolu sme mali v júni, teraz len triedne kvôli jednej spolužiačke ktorá príde z Nemecka, sa teším. Beriem aj vetrovku a dáždnik. :D
U nás sa lastovičky už dva týžne na drôtoch zhŕňajú:rolleyes:
korela
31.07.15,18:12
pokračujeme
http://aktualne.atlas.sk/policia-sa-zacala-zaoberat-pripadom-vyvozu-sochy-berniniho/slovensko/spolocnost/
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR

Tak toto som ešte nepočul.
Trestné oznámenie na neznámeho páchateľa už áno. Čo to tá generálna prokuratúra vyparatila?:D
To kritizuješ TASR či aktualne.sk? Okrem toho nesprávne cituješ. A vytrhávaš z kontextu. Byť vedúcim vydania, tak tam nezmením ani čiarku.
Toto som skopíroval, nič som nemenil.
"Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR "

No je rozdiel
Podať trestné oznámenie na generálneho prokurátora
Podať trestné oznámenie generálnemu prokurátorovi.
alebo
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnej prokuratúre
Oprav si to.
marjankaj
31.07.15,18:18
Oprav si to.
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR 10. júla. Tá ho odstúpila na ďalšie konanie Krajskej prokuratúre v Bratislave, ktorá ho 27. júla odovzdala na vybavenie a ďalšie konanie bratislavskému Krajskému riaditeľstvu Policajného zboru, kam bolo doručené 30. júla.



A čo mám akože opravovať? Ja ten link opraviť neviem.:eek:
marjankaj
31.07.15,18:20
No som zvedavý, koľko občanov skolabuje, keď mu príde zo ZP vyúčtovanie s nedoplatkom.... Nuž, tak len sledovať štatistiku infarktov....
Ale inak - vsjo v parjadke.... http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/363268-sef-daniarov-system-je-funkcny-chyby-su-pri-integracii-s-inymi/
(Inými slovami - štát nepochybil, to všetko tí druhí....).

No pán Imrecze je zrejme nezainteresovaný.
http://vybrali.sme.sk/c/Kto-je-Ing-Frantisek-Imrecze/
korela
31.07.15,18:31
Oprav si to.
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR 10. júla. Tá ho odstúpila na ďalšie konanie Krajskej prokuratúre v Bratislave, ktorá ho 27. júla odovzdala na vybavenie a ďalšie konanie bratislavskému Krajskému riaditeľstvu Policajného zboru, kam bolo doručené 30. júla.



A čo mám akože opravovať? Ja ten link opraviť neviem.:eek:
Teraz to máš správne. Neskopíroval si koniec vety a síce - júla. Veta nemala zmysel.
.
Polícia sa začala zaoberať prípadom vývozu sochy Berniniho
Dnes 12:10 TASR
BRATISLAVA - Polícia začala vyšetrovať podnet ministra kultúry Mareka Maďariča týkajúci sa vývozu sochy Giana Lorenza Berniniho do zahraničia. "Vecou sa v súčasnosti intenzívne zaoberáme. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie bližšie informácie k prípadu nie je možné poskytnúť," priblížil bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR 10. júla. Tá ho odstúpila na ďalšie konanie Krajskej prokuratúre v Bratislave, ktorá ho 27. júla odovzdala na vybavenie a ďalšie konanie bratislavskému Krajskému riaditeľstvu Policajného zboru, kam bolo doručené 30. júla.
atď.
To, že vložili do texfu foto, sa text nepretrhol. Je jasné, čo je predmetom správy.
marjankaj
31.07.15,18:56
Oprav si to.
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR 10. júla. Tá ho odstúpila na ďalšie konanie Krajskej prokuratúre v Bratislave, ktorá ho 27. júla odovzdala na vybavenie a ďalšie konanie bratislavskému Krajskému riaditeľstvu Policajného zboru, kam bolo doručené 30. júla.



A čo mám akože opravovať? Ja ten link opraviť neviem.:eek:
Teraz to máš správne. Neskopíroval si koniec vety a síce - júla. Veta nemala zmysel.
.
Polícia sa začala zaoberať prípadom vývozu sochy Berniniho
Dnes 12:10 TASR
BRATISLAVA - Polícia začala vyšetrovať podnet ministra kultúry Mareka Maďariča týkajúci sa vývozu sochy Giana Lorenza Berniniho do zahraničia. "Vecou sa v súčasnosti intenzívne zaoberáme. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie bližšie informácie k prípadu nie je možné poskytnúť," priblížil bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR 10. júla. Tá ho odstúpila na ďalšie konanie Krajskej prokuratúre v Bratislave, ktorá ho 27. júla odovzdala na vybavenie a ďalšie konanie bratislavskému Krajskému riaditeľstvu Policajného zboru, kam bolo doručené 30. júla.
atď.
To, že vložili do texfu foto, sa text nepretrhol. Je jasné, čo je predmetom správy.

Tak teraz sa z toho tá generálna prokuratúra poserie.

Ten dátum mal nejaký vplyv na to pred ním: Redaktorko asi maturoval zo slovenčiny v Komárne. Kde si maturovala ty netuším.

Tak som si to poopravoval. Už si spokojná?
korela
31.07.15,19:24
Ide o slovenskú redakciu, zloženú zo Slovákov. Korektor vie upravovať texty, vyštudoval slovenský jazyk, ale nie žurnalistiku. Keďže sa na korektoroch šetrí, a minimalizujú sa náklady, kde sa len dá, tak ak si chce čitateľ kopnúť, kopne do redaktora. Aké hlbokomyseľné.
Najčastejšie riešený problém na diskusiách. Od tých, čo tomu najmenej rozumejú.
Pod akým časovým a inými stresmi títo ľudia píšu, a za aké peniaze, to nikoho zvonku už nezaujíma.
korela
31.07.15,19:48
http://slovniky.juls.savba.sk/?w=prokurat%C3%BAra&c=1338&d=priezviska&d=bernolak&d=hssjV&d=noundb&d=sssj&d=obce&d=sss&d=sssj2&d=un&d=kssj4&d=peciar&d=psp&d=scs

Paradigmy podstatných mien. Viac informácií.
prokuratúra
ženský rod, jednotné číslo, substantívna paradigma
1 (jedna) prokuratúra Špitálska 14 Hlavná vojenská prokuratúra , Špitálska 22 Aspremontov letný w+++
2 (bez) prokuratúry S cieľom dosiahnuť postavenie prokuratúry , ktoré bude zodpovedať postaveniu w+++
3 (k) prokuratúre z 10. 4. 2001 adresovaného prokuratúre vo Zvolene ohľadom preskúmania w++
4 (vidím) prokuratúru demokrati Róbert Sedlák na Okresnú prokuratúru v Prešove žiadosť o prešetrenie w+++
6 (o) prokuratúre vrátane opatrení v polícii, prokuratúre a súdnictve. Pôjde najmä o w+++
7 (s) prokuratúrou súdny proces zastavený špeciálnou prokuratúrou SR pre nemožnosť výpovede kľúčových w+++
ženský rod, množné číslo, substantívna paradigma
1 (tri) prokuratúry činnosti policajných orgánov resp. prokuratúry tieto sú „detskou chorobou “ o++
2 (bez) prokuratúr mienim zintenzívniť činnosť prokuratúr v takých základných oblastiach o++
3 (k) prokuratúram ktoré predkladajú krajským prokuratúram . Počet podnetov, počet o++
4 (vidím) prokuratúry trestnej činnosti útvarom PZ a prokuratúry , a to najmä o páchaní o++
6 (o) prokuratúrach ústavného zákona o súdoch a prokuratúrach a ústavného zákona o o++
7 (s) prokuratúrami výlučne poznatky získané prokuratúrami pri previerkovej činnosti o++
marjankaj
01.08.15,08:02
http://slovniky.juls.savba.sk/?w=prokurat%C3%BAra&c=1338&d=priezviska&d=bernolak&d=hssjV&d=noundb&d=sssj&d=obce&d=sss&d=sssj2&d=un&d=kssj4&d=peciar&d=psp&d=scs

No darmo budeš skloňovať podľa slovníka,keď nevieš ako ktorý pád použiť.

Ak nevidíš rozdiel medzi
Podať trestne oznámenie na prokuratúru alebo políciu.
a
Podať trestné oznámenie na prokuratúre alebo polícii.

tak je to smutné. Ale u teba je to tolerovateľné, na rozdiel od ľudí, ktorí sa týmto živia.
korela
01.08.15,16:38
Preniesla som príspevky z pôvodnej témy sem. Uvádzať dôvod snáď nemusím.




Nič v zlom - korela - ak už dávaš fotečky - pozri sa, odkiaľ ich berieš a čo potom píšeš. Pretože akurát týmto si si (láskavo) na**ala do úst!
Tieto fotky nie sú od tojho suseda!
Hen je zdroj:
http://www.harmoniafuggonyszalon.hu/
https://www.facebook.com/harmoniafuggonyszalon/photos/pb.202443736538525.-2207520000.1438337855./822310227885203/?type=1&theater
https://www.facebook.com/harmoniafuggonyszalon

Mám pokračovať?

:D ďalšie inšpirácie:D

http://www.realitybook.sk/clanky/detail/krasny-pohlad-na-bezny-den-zeny-ktory-sa-skonci-nechutne
Takto sa cítim.
Zatiaľ som si neprečítala žiadne ospravedlnenie za nepravdivý príspevok od misoft.
misoft
01.08.15,21:44
A za čo?

Pokiaľ ma stránky neklamú - sama si písala:


Takúto záhradu máme za nami. Sledujem jej premeny cca 40 rokov, lebo do nej vidím zvrchu. Na veľkom pozemku (viem, ako k nemu prišli), nestojí vila, ale normálny prízemný rodinný dom, v ktorom vychovali zo všetkých svojich detí VŠ.
Sledovala som ako odchádzali staré stromy a dosádzali sa novými. Sledovala som, ako pri príchode vnúčat do rodiny pribudol adekvátne veľký bazén. Sledovala som, ako sa vytvoril detský kútik s preliezkami a šmýkačkou pre vnúčatá a obkolesil sa tujami. Sledovala som, ako sa postavil prístrešok na večerné rodinné posedenia s tromi obvodovými stenami. Už druhý, tento má lepšiu polohu, starý sa zbúral. Ak sú aj po polnoci v záhrade a bavia sa, nepočuť konkrétnosti, ale smiech. Vlastne smiech je prítomný stále.
Záhrada má šikovne situovanú úžitkovú a spoločenskú časť. Záhrada je funkčná a pekná.
Vzadu v záhrade sa postavil hosťovský dom pre mladých, aby mali kde prespať a nemuseli odchádzať v noci domov do mesta. V záhrade je udiareň. V záhrade je krb. Záhrada má všetko podstatné. Aj solárne panely. V záhrade sa pohybuje po celé leto jedna šťastná rodina, všetky ich deti aj s vnúčatami. Aj so psom. Vidím každoročne, ako počas Flóry na jar pani naskladá k zadnému vchodu nakúpený floro sortiment v črepníkoch.[/b]
Toto vidím každé leto roky, okrem dvoch až troch týždňov, kedy zrejme mladí spoločne dovolenkujú pri mori. A potom ako pred záverom školského roka až po koniec prázdnin si ich starí rodičia dosýta užijú. Je to súdržná rodina na pohľadanie.

To "sa" samo všetko nespravilo. To všetko spravil ich otec, čiže starý otec. VŠ technik, všestranný chlap, ktorý ešte aj na ples manželke šaty šil. A nebol na to v min. režime a v tomto už vôbec nie, na to finančne vôbec odkázaný.
.
Iba keby nebolo na tomto svete toľko hnusného negativizmu. Žilo by sa lepšie aj tomu, čo ním trávi aj ostatných vo svojom okolí. I virtuálnom.
I som ti to zdôraznil.


Ovšem už si ďalej nečítala toto:

Nuž potom sorry.... ovšem i formulácia od korely nebola korektná.... ak by napísala "takto podobnú....." - dalo by sa to chápať, že je vzhľadovo podobná s vyobrazením.....................

A teraz si tu "vypisuj" a "sťažuj sa" - sama si si to zapríčinila......, keď už i slovenský jazyk vieš opravovať a upozorňovať na chyby iných - pozri sa na svoje....
P.S. I ja viem prejsť do ofenzívy, ale za tu námahu to nestojí. Howgh!
P.P.S A hádžem si ťa do Ignore.
Kvaka
02.08.15,06:35
Misoft, ty si skutočne napísal tieto slová "Nič v zlom - korela - ak už dávaš fotečky - pozri sa, odkiaľ ich berieš a čo potom píšeš. Pretože akurát týmto si si (láskavo) na**ala do úst!".

Korela nijaké fotečky nedala, takže tam by si si mal chybu priznať a nie sa oháňať cez tvoj chybný výklad slov takú a takúto. Korela iba poznamenala, že takúto záhradu majú za nimi. Znamená nie tú istú, ale takú istú, čo je rozdiel. Keď som to čítala, vôbec som si to nespojila s tou istou záhradou, ktorú niekto pripol. Nenapísala totiž, že túto záhradu. A ak aj slová takúto, či túto nerozlišuješ, aspoň tie fotečky si si mohol odpustiť. Je to pravda, že zlé sa rýchlo odkuká, rýchlejšie, ako to dobré. Ty ju urazíš a za to si ju ideš dať na ignore??? Neskutočné. Viete čo je pre vás dvoch (bývalých vojakov) charakteristické? Často využívate slovenské porekadlo: Kto chce psa biť, palicu si vždy nájde.
pavol54
02.08.15,06:46
Misoft, ty si skutočne napísal tieto slová "Nič v zlom - korela - ak už dávaš fotečky - pozri sa, odkiaľ ich berieš a čo potom píšeš. Pretože akurát týmto si si (láskavo) na**ala do úst!".

Korela nijaké fotečky nedala, takže tam by si si mal chybu priznať a nie sa oháňať cez tvoj chybný výklad slov takú a takúto. Korela iba poznamenala, že takúto záhradu majú za nimi. Znamená nie tú istú, ale takú istú, čo je rozdiel. Keď som to čítala, vôbec som si to nespojila s tou istou záhradou, ktorú niekto pripol. Nenapísala totiž, že túto záhradu. A ak aj slová takúto, či túto nerozlišuješ, aspoň tie fotečky si si mohol odpustiť. Je to pravda, že zlé sa rýchlo odkuká, rýchlejšie, ako to dobré. Ty ju urazíš a za to si ju ideš dať na ignore??? Neskutočné. Viete čo je pre vás dvoch (bývalých vojakov) charakteristické? Často využívate slovenské porekadlo: Kto chce psa biť, palicu si vždy nájde.
niektorí pracujú podľa čl 1 veliteľ má vždy pravdu ak ju nemá potom podľa čl 2 ak ju nemá tak platí článok 1
lujza.j
02.08.15,07:01
občas tu v určitej "fáze"prestávam čítať:)...
Kvaka
02.08.15,07:17
Ja čítam, ak mám voľné MB, tu na chalupe nemamám neobmedzený internet. Ten platím v byte. :) Minula som si tu voľné ešte 27.7. Budem asi radšej šetriť. :)
sito
02.08.15,07:18
Misoft, ty si skutočne napísal tieto slová "Nič v zlom - korela - ak už dávaš fotečky - pozri sa, odkiaľ ich berieš a čo potom píšeš. Pretože akurát týmto si si (láskavo) na**ala do úst!".

Korela nijaké fotečky nedala, takže tam by si si mal chybu priznať a nie sa oháňať cez tvoj chybný výklad slov takú a takúto. Korela iba poznamenala, že takúto záhradu majú za nimi. Znamená nie tú istú, ale takú istú, čo je rozdiel. Keď som to čítala, vôbec som si to nespojila s tou istou záhradou, ktorú niekto pripol. Nenapísala totiž, že túto záhradu. A ak aj slová takúto, či túto nerozlišuješ, aspoň tie fotečky si si mohol odpustiť. Je to pravda, že zlé sa rýchlo odkuká, rýchlejšie, ako to dobré. Ty ju urazíš a za to si ju ideš dať na ignore??? Neskutočné. Viete čo je pre vás dvoch (bývalých vojakov) charakteristické? Často využívate slovenské porekadlo: Kto chce psa biť, palicu si vždy nájde.

Kvaka, sem - tam tu niekto kváka.

Na všetko je nám treba odborníkov. Vždy treba niečo dobiť, prebiť, zabiť, atď. ....

https://www.youtube.com/watch?v=wOfPPZa1aws

"Kto chce psa biť, palicu si vždy nájde."

Treba palicu, treba psa a treba aj bijúceho ... tmel
buchač
02.08.15,07:24
Neskutočné. Viete čo je pre vás dvoch (bývalých vojakov) charakteristické? Často využívate slovenské porekadlo: Kto chce psa biť, palicu si vždy nájde.

Kvaka, zareagujem.

Porekadlá a príslovia mám rád...sú festovno pravdivé.
Takže jedno také príhodné na situáciu :

" Za pravdu sa každý hnevá "....a priznám sa, že aj mne nie raz vadí, ak je to fakt.

Korele vadí len a len to, že sa jej niekto postavil na odpor. Lebo nejak som
si nevšimol, že by jej niekto oponoval...či ???

...a to, čo korela v poslednej dobe vystrája s tými linkami, s tými odporúčaniami na liečiteľov, na badateľov, na oných bez papiera a praxe....tak sa nehnevaj, toto nepatrí na takéto fórum.

Nech si aplikuje, čo len chce a ako chce vo svojom súkromí a na ostatných členov rodiny, no jedno je isté....čo platí na jedného, neplatí na druhého.
Posledná realizácia je v téme, čo šracovi nechce penis stáť a ženská mu radí. Ona je snáď neurológ, alebo to má z praxe = overené u manžela ??????

Chápeme sa, že prečo bojujem proti takýmto blbostiam ?

Tu je napríklad do podrobna rozpitvaná stránka o korelinom obľúbencovi ...Badatelovi, ktorý je podľa mňa len konšpirátor, zarábajúci na neznalosti iných.
Fakt doporučujem daný link preštudovať.



Bádateľ, alebo len zberač návštevnosti a obchodník?
Asi málokto, kto sa pohybuje v oblastiach výživy, stravy a zdravia na slovenskom internete, nepozná web badatel.net. Ten sa v súčasnosti sám pasuje za “no.1 portál o zdraví v Česku a na Slovensku”.

O tom, že im nejde o účinné rady pre zdravie, či dokonca pomoc v liečbe pacientov sa dá pochybovať len veľmi ťažko. Stačí si prečítať niekoľko ich článkov a je každému kto neprespal biológiu na základnej škole jasné, že sú to prevažne totálne sprostosti v klasickom ezoalterntívnom štýle.

http://www.zradielko.sk/2015/07/badatel-alebo-len-zberac-navstevnosti-a-obchodnik/
---------------------------------------
...a poďme ďalej.



korela
Ako sa môžeš vôbec vyjadriť k nejakej cudzej záhade, ktorú vôbec nepoznáš? To je choré podľa mňa.
http://www.porada.sk/t106461-p20-rady-do-kuchyne-a-domacnosti.html#post2752375

Aby bolo, jasno a nedošlo k omylu...je potrebné prejsť si viac príspevkov a aj ich postupnosť.
Vyjadril som názor k fotkám od Terky.
Som nevedel, že je potrebné nejaké povolenie na vyjadrenie názoru, hlavne v oblasti estetiky, architektúry, stavieb a príbuzných činností...asi si ho nabudúce vypýtam.
----------------------------------------
Takže znova k tej palici...
Nemyslím si, že by som ju nejak používal.
Nemyslím si, že by som používal expresíva...a keď aj, tak sa proste hodí to slovíčko..."že kua"...;)
Mimochodom, je úplne jedno, či jeden použije také alebo onaké slovo. Môj názor ostáva ..."jedno expresívum vydá za celú vetu".
---------------------------------------
Ako zvyčajne...je nad slnko jasné, že s mojím názorom sa nebude súhlasiť.
Keď už nič iné, tak len z princípu, že je to môj názor.
Kvaka
02.08.15,07:58
Vidíš, Juraj, zase si našiel inú palicu. Ja o voze, ty o koze. :)
jar88
02.08.15,08:09
Vidíš, Juraj, zase si našiel inú palicu. Ja o voze, ty o koze. :)
Veď je to buchač - odvodené od slova buchnúť.:D
---------------------------------------
On miluje pästné právo - teda za predpokladu, že sa nepoužíva práve na ňom :---
---------------------------------------
Viď prípady, keď ho zbúcham a jeho následné bezmocné reakcie.:)
kukučka
02.08.15,09:54
Buchy, načo ten cirkus, toľko zbytočných slov? Aby sa stratila pravda?
Ty môžeš dať svoj názor na Terkine obrázky, či radu chalanovi a korela nie?
Dala link a dokonca aj meno lekára, nie badateľa, na rozdiel od vašich posmeškov. Nemiešaj hrušky s jablkami. :---
buchač
02.08.15,10:05
Buchy, načo ten cirkus, toľko zbytočných slov? Aby sa stratila pravda?
Ty môžeš dať svoj názor na Terkine obrázky, či radu chalanovi a korela nie?
Dala link a dokonca aj meno lekára, nie badateľa, na rozdiel od vašich posmeškov. Nemiešaj hrušky s jablkami. :---
Tak teraz si to dokonale pomiešala TY. Nebol by problém prebehnúť profil Pani Korelovej a nasekal by som Ti tu odkazov ohľadom tej jej realizácie sa v konšpiračných bludov do aleluja.
------------------------------------------------

Ale máš pravdu... dlabem na to v duchu nasledovného :
lujza.j
02.08.15,13:25
kopretinka
02.08.15,13:55
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11822554_1161465827202112_5838618115386017772_n.jp g?oh=0b59356575e9648d88c30fea9fdd68d0&oe=563E64E3
Ježiší, pre boha, tie deti prečo ešte nie sú v Anglicku?
išli tam ich otcovia
Aha, akože zarobiť? Tento vyzerá nem dobre.
to dieťa je dávno mŕtve........a aj ten fotograf

http://www.sme.sk/c/4397084/ked-fotografie-dokazu-zabit.html
kukučka
02.08.15,15:06
Tak teraz si to dokonale pomiešala TY. Nebol by problém prebehnúť profil Pani Korelovej a nasekal by som Ti tu odkazov ohľadom tej jej realizácie sa v konšpiračných bludov do aleluja.

Ja? Nebuď smiešny. Reč bola o záhrade, zabudol si? :--- :D
marjankaj
02.08.15,16:19
http://slovniky.juls.savba.sk/?w=prokurat%C3%BAra&c=1338&d=priezviska&d=bernolak&d=hssjV&d=noundb&d=sssj&d=obce&d=sss&d=sssj2&d=un&d=kssj4&d=peciar&d=psp&d=scs

No darmo budeš skloňovať podľa slovníka,keď nevieš ako ktorý pád použiť.

Ak nevidíš rozdiel medzi
Podať trestne oznámenie na prokuratúru alebo políciu.
a
Podať trestné oznámenie na prokuratúre alebo polícii.

tak je to smutné. Ale u teba je to tolerovateľné, na rozdiel od ľudí, ktorí sa týmto živia.
Myslím, že ak niekto podá trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, ťažko môže očakávať, že to ten neznámy páchateľ vyrieši. Ak si to niekto myslí, tak políciu a aj prokuratúru vlastne ani nepotrebujeme a mohli by sme ich aj zrušiť.
lacotinka
03.08.15,06:11
pokračujeme
http://aktuho/slovensko/spolocnost/ (http://aktualne.atlas.sk/policia-sa-zacala-zaoberat-pripadom-vyvozu-sochy-berniniho/slovensko/spolocnost/)
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR

Tak toto som ešte nepočul.
Trestné oznámenie na neznámeho páchateľa už áno. Čo to tá generálna prokuratúra vyparatila?:D
To kritizuješ TASR či aktualne.sk? Okrem toho nesprávne cituješ. A vytrhávaš z kontextu. Byť vedúcim vydania, tak tam nezmením ani čiarku.
Toto som skopíroval, nič som nemenil.
"Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR "

No je rozdiel
Podať trestné oznámenie na generálneho prokurátora
Podať trestné oznámenie generálnemu prokurátorovi.
alebo
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnej prokuratúre

myzlím, že samnajsamlepšie by bolo keby :

Maďarič podal na Generálnu prokuratúru trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru
lacotinka
03.08.15,06:17
Misoft, ty si skutočne napísal tieto slová "Nič v zlom - korela - ak už dávaš fotečky - pozri sa, odkiaľ ich berieš a čo potom píšeš. Pretože akurát týmto si si (láskavo) na**ala do úst!".

Korela nijaké fotečky nedala, takže tam by si si mal chybu priznať a nie sa oháňať cez tvoj chybný výklad slov takú a takúto. Korela iba poznamenala, že takúto záhradu majú za nimi. Znamená nie tú istú, ale takú istú, čo je rozdiel. Keď som to čítala, vôbec som si to nespojila s tou istou záhradou, ktorú niekto pripol. Nenapísala totiž, že túto záhradu. A ak aj slová takúto, či túto nerozlišuješ, aspoň tie fotečky si si mohol odpustiť. Je to pravda, že zlé sa rýchlo odkuká, rýchlejšie, ako to dobré. Ty ju urazíš a za to si ju ideš dať na ignore??? Neskutočné. Viete čo je pre vás dvoch (bývalých vojakov) charakteristické? Často využívate slovenské porekadlo: Kto chce psa biť, palicu si vždy nájde.



Rozdiel ako medzi originálom a klonom :D
pavol54
03.08.15,14:03
Zase bude mať pani ombudsmanová prácu. tí hnusní policajti vyprovokovali v osade v Rudňanoch cca 200 pracujúcich rómov ktorí ich potom zbili tak že nestačili použiť ani slzný plyn
buchač
03.08.15,14:23
Zase bude mať pani ombudsmanová prácu. tí hnusní policajti vyprovokovali v osade v Rudňanoch cca 200 pracujúcich rómov ktorí ich potom zbili tak že nestačili použiť ani slzný plyn

By som bol za umiestnenie určitého počtu degešov na západ...čím bližšie ku Blave, tým lepšie.
Samozrejme, že by sa im postavilo bývanie z prostriedkov samosrávneho kraja, okresov, miest a obcí.
Nandrolon
03.08.15,14:28
Buchac, ja by som to zahnal az do extremu. Urobit zbierku, kupit nejaky domcek na tom vrsku medzi papalasmi a nehnutelnost darovat romskej rodine aj s prepisom na nich v katastri...
Tato myslienka uz ma drzi viac ako 10 rokov. Mat volne peniaze, ktore nebudem nikdy potrebovat, urobim to kludne aj sam. Vedel by som tym papalasom zakrutit krkom, ze by boli nestastni...
Ps: vytipoval by som si krasnu problemovu rodinu, v style susedov dobrovodskych... Chcel by som zazit, co by sa dialo...
jar88
03.08.15,15:03
Buchac, ja by som to zahnal az do extremu. Urobit zbierku, kupit nejaky domcek na tom vrsku medzi papalasmi a nehnutelnost darovat romskej rodine aj s prepisom na nich v katastri...
Tato myslienka uz ma drzi viac ako 10 rokov. Mat volne peniaze, ktore nebudem nikdy potrebovat, urobim to kludne aj sam. Vedel by som tym papalasom zakrutit krkom, ze by boli nestastni...
Ps: vytipoval by som si krasnu problemovu rodinu, v style susedov dobrovodskych... Chcel by som zazit, co by sa dialo...
Naozaj si neviem predstaviť hlavu v ktorej sa taká hlúpa myslienka udrží čo len 10 sekúnd.:--- A ešte k tomu ťa to máta 10 rokov.
------------------------------------
Píšeš, že by si bol zvedavý, čo by s tým dotyční asi tak robili.:D Po piatich sekundách by ich zrejme napadlo to najjednoduchšie riešenie.
Určite by tým neprispôsobivým stačilo zaplatiť za ten dom 100 - 200 000 € a obratom ho streliť za desaťnásobok.:--- No a keďže by ti tie peniaze nechýbali, vlastne by sa nič veľké nestalo. Len tí bohatí, by zas boli o čosi bohatší.
-------------------------------------
Ja s takými jednoduchými ľuďmi veľmi rád jednám, hlavne ak majú nejaké to zbytočné euro.:---
pavol54
03.08.15,15:03
Zase bude mať pani ombudsmanová prácu. tí hnusní policajti vyprovokovali v osade v Rudňanoch cca 200 pracujúcich rómov ktorí ich potom zbili tak že nestačili použiť ani slzný plyn

By som bol za umiestnenie určitého počtu degešov na západ...čím bližšie ku Blave, tým lepšie.
Samozrejme, že by sa im postavilo bývanie z prostriedkov samosrávneho kraja, okresov, miest a obcí.
pozrel som von z okna a žiadne kone nevidím, asi ich previezli do Košíc to stretnutie muselo bolieť či? My sme si svojich väčšinou prevychovali tak sa snažte aj vy v Košicoch Inak podotýkam že si sa odklonil od témy tých zlých policajtov treba riešiť nie nejakých chudákov neozbrojených rómov to by potvrdila aj teta ombudsmanová
marjankaj
03.08.15,15:12
Buchac, ja by som to zahnal az do extremu. Urobit zbierku, kupit nejaky domcek na tom vrsku medzi papalasmi a nehnutelnost darovat romskej rodine aj s prepisom na nich v katastri...
Tato myslienka uz ma drzi viac ako 10 rokov. Mat volne peniaze, ktore nebudem nikdy potrebovat, urobim to kludne aj sam. Vedel by som tym papalasom zakrutit krkom, ze by boli nestastni...
Ps: vytipoval by som si krasnu problemovu rodinu, v style susedov dobrovodskych... Chcel by som zazit, co by sa dialo...
Tak im nič nedaruj, len im to daj do prenájmu zadarmo. Ty by si sa snáď podplatiť nedal.:D
Nandrolon
03.08.15,15:18
Jar si mysli, ze taky primitivny napad typicky pre vekslaka, teda kup a predaj sa neda nijako poistit... Je tristo sposobov ako tomu zabranit...
Marjankaj... Mna by museli jedine zastrelit, ale az potom by prisli na to, ze ani to nestacilo...
korela
03.08.15,15:29
Ale čo ti bráni v iniciatíve? Myslím si, že Slováci sa už počas svojej existencie skladali na rôzne účely, štedro a s nadšením, boli by práve tu pasívni? Nie jednu, viac nehnuteľností roztrúsiť nielen v jednej lokalite na Hradnom kopci a pod Slavínom. To chce stratégiu, žiadny náhodný výber. Vždy by toto riešenie malo vyústiť do plusu v prospech daňových poplatníkov.
Premýšľam, prečo sa práve Fínom podarilo všetkých zaškoliť a dnes nemajú s touto skupinou problém. Možno preto, že po prvé, Fínsko sa nenachádza v srdci Európy a nie je o neho záujem z geografického hľadiska. Nadnesene, asi ako o Ohňovú zem. Ale verím, že pri súčasných klimatických podmienkach príde raz na rad aj Fínsko.
Po druhé, Fínom do toho nikto nekafral.
Kto má peniaze, má moc. Slovensko sa vyzbiera, a nakoniec si vytvoria pre seba kondomíniá. Nikde v zákone zatiaľ nie je obmedzenie plochy pre ich vytvorenie.
Aby raz kvôli vedomému neriešeniu tohto stavu zo strany vedenia štátu neprišlo na obojky, ako v rovnomennom filme. To nemôže byť náhoda ani neschopnosť, aby sa tomu nevenovala pozornosť a ponechával sa živelný vývoj. Silnejší má pomáhať slabšiemu.
Nandrolon
03.08.15,15:37
V iniciative mi brani moj nedostatok casu. Ak sa ale zacne nejaka verejna a transparentna zbierka, ja osobne prispejem medzi prvymi.
V zivote kazdy jeden z nas vyhodil kopec prachov na blbosti, tak preco nepodporit velmi prospesnu vec ?
korela
03.08.15,15:46
A sme doma. :-)
pavol54
03.08.15,15:57
V iniciative mi brani moj nedostatok casu. Ak sa ale zacne nejaka verejna a transparentna zbierka, ja osobne prispejem medzi prvymi.
V zivote kazdy jeden z nas vyhodil kopec prachov na blbosti, tak preco nepodporit velmi prospesnu vec ?
po vojne keď sa handrkovalo o názve štátu, kolega povedal že by sme mali žiadať o spätné pripojenia podkarpatskej rusi, potom tam nahnať všetkých rómov a rýchlo vyhlásiť referendum o jej osamostatnení
jar88
03.08.15,16:03
Jar si mysli, ze taky primitivny napad typicky pre vekslaka, teda kup a predaj sa neda nijako poistit... Je tristo sposobov ako tomu zabranit...
Marjankaj... Mna by museli jedine zastrelit, ale az potom by prisli na to, ze ani to nestacilo...
No ale v prípade darovania, ako si 10 rokov "rozmýšľal", žiadne zabezpečenie nemáš.
Po desiatich rokoch ti Porada konečne aj niečo do tej hlavy dala.
Nandrolon
03.08.15,16:07
Kto pisal o podiele darovania 1/1, dedula???
Nandrolon
03.08.15,16:10
Vzhladom, ze mam na starosti majetok hnutelny aj nehnutelny, tak si to dokazem osetrit aj vzhladom na urcite povinnosti vlastnika stavby a jeho podielu v urcitych suvislostiach... Vlastnik nema iba prava, ale aj povinnost, napr. voci ostatnym obcanom v suvislosti so sposobenou skodou na cudzom majetku a podobne...
jar88
03.08.15,16:50
Kto pisal o podiele darovania 1/1, dedula???
Rodený klamár a prekrúcač sa v tebe zaprieť nedá.:---
--------------------------------
Keď raz píšeš o darovaní nehnuteľnosti a nie o darovaní časti nehnuteľnosti, tak sa tým myslí celá nehnuteľnosť.:D Co je psáno, to je dáno.
korela
03.08.15,16:53
Keď už mínuskujem, tak nevymínuskujem naraz mňa aj jar. :-) Uff.
Nandrolon
03.08.15,16:54
Mozno u vas...
Ja to tak neberiem, profesionalna deformacia. A to este nevies, ze je tu zahrada, zastavana plocha, ale to uz je na teba VS... Tebe podobni ma nikdy neobtiahnu, tomu ver.
Na mne by si veru so svojimi jednoduchymi vekslackymi oje**mi nezarobil...
Tarchy, vecne bremena.... ako hovorim tristo moznosti a ich kombinacie...
kopretinka
03.08.15,17:45
Kým a z akého dôvodu bol vymazaný môj komentár???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!
kopretinka
03.08.15,18:10
no čo,mínuskovač/ka,už si sa odbavil/a?
kopretinka
03.08.15,18:10
tak tu máš ešte ďalšiu možnosť
jar88
03.08.15,18:33
Mozno u vas...
Ja to tak neberiem, profesionalna deformacia. A to este nevies, ze je tu zahrada, zastavana plocha, ale to uz je na teba VS... Tebe podobni ma nikdy neobtiahnu, tomu ver.
Na mne by si veru so svojimi jednoduchymi vekslackymi oje**mi nezarobil...
Tarchy, vecne bremena.... ako hovorim tristo moznosti a ich kombinacie...
Chápem, makáš, zarábaš, vlastníš, ale bez kompletných vlastnícky práv.
----------------------
Takého je nemožné obabrať o niečo, veď je už obabraný na celý produktívny život. Šikovný chalan, dobre si sa zabezpečil.
vlado 33
03.08.15,19:09
Zase bude mať pani ombudsmanová prácu. tí hnusní policajti vyprovokovali v osade v Rudňanoch cca 200 pracujúcich rómov ktorí ich potom zbili tak že nestačili použiť ani slzný plyn

By som bol za umiestnenie určitého počtu degešov na západ...čím bližšie ku Blave, tým lepšie.
Samozrejme, že by sa im postavilo bývanie z prostriedkov samosrávneho kraja, okresov, miest a obcí.

Ja by som ich vpustil do Sýrie, Libanonu, Iraku. Tam by boli užitoční, železa je tam habadej. Raj pre degešov, možno by aj nejakého pukli.
korela
03.08.15,20:16
občas tu v určitej "fáze"prestávam čítať:)...
Lui, tak začni rozprávať.
lacotinka
03.08.15,20:17
Buchac, ja by som to zahnal az do extremu. Urobit zbierku, kupit nejaky domcek na tom vrsku medzi papalasmi a nehnutelnost darovat romskej rodine aj s prepisom na nich v katastri...
Tato myslienka uz ma drzi viac ako 10 rokov. Mat volne peniaze, ktore nebudem nikdy potrebovat, urobim to kludne aj sam. Vedel by som tym papalasom zakrutit krkom, ze by boli nestastni...
Ps: vytipoval by som si krasnu problemovu rodinu, v style susedov dobrovodskych... Chcel by som zazit, co by sa dialo...

šag keby Buchy nebol lakomý, mohlo to byť vybavené už predvlani :D
lacotinka
03.08.15,20:21
Kým a z akého dôvodu bol vymazaný môj komentár???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Opýtaj sa Tajka :D
korela
03.08.15,20:37
Kým a z akého dôvodu bol vymazaný môj komentár???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Opýtaj sa Tajka :D
Ak si dobre spomínam, foto priložila Mária27, a dobrý komentár kopretinka.
Posolstvo fotografie je jasné a nespochybniteľné, obieha svet, iba na Poradu má, zdá sa, zákaz vstupu. Hľadala som ju, nenašla. Dúfam, že som hľadala dobre.
Aj to, že foto bolo priložené vtedy na Poradu, malo určite svoj zmysel.
Aj keď máme s kopretinkou vzťahy aké máme, v každom prípade som pokladala jej komentár za výborný, za čo som jej dala hneď plus.
Je zaujímavé, čo má byť objektívne vymazané, to sa udrží, a čo nie, to sa vymaže. Zaujímavý prístup, nech príspevok kopretinky vymazal ktokoľvek.
Bolo by slušné aspoň autorovi príspevku uviesť dôvod, prečo sa tomu tak stalo. Keď nie v téme, tak cez súkromnú komunikáciu.
Pretože to páchne ešte horšou cenzúrou ako v "neželaných" režimoch.
marjankaj
03.08.15,21:07
Je zaujímavé, čo má byť objektívne vymazané, to sa udrží, a čo nie, to sa vymaže. Zaujímavý prístup, nech príspevok kopretinky vymazal ktokoľvek.
Bolo by slušné aspoň autorovi príspevku uviesť dôvod, prečo sa tomu tak stalo. Keď nie v téme, tak cez súkromnú komunikáciu.
Pretože to páchne ešte horšou cenzúrou ako v "neželaných" režimoch.
Asi je už načase zdvihnúť kotvy.
vlado 33
03.08.15,21:15
Kým a z akého dôvodu bol vymazaný môj komentár???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Opýtaj sa Tajka :D
Ak si dobre spomínam, foto priložila Mária27, a dobrý komentár kopretinka.
Posolstvo fotografie je jasné a nespochybniteľné, obieha svet, iba na Poradu má, zdá sa, zákaz vstupu. Hľadala som ju, nenašla. Dúfam, že som hľadala dobre.
Aj to, že foto bolo priložené vtedy na Poradu, malo určite svoj zmysel.
Aj keď máme s kopretinkou vzťahy aké máme, v každom prípade som pokladala jej komentár za výborný, za čo som jej dala hneď plus.
Je zaujímavé, čo má byť objektívne vymazané, to sa udrží, a čo nie, to sa vymaže. Zaujímavý prístup, nech príspevok kopretinky vymazal ktokoľvek.
Bolo by slušné aspoň autorovi príspevku uviesť dôvod, prečo sa tomu tak stalo. Keď nie v téme, tak cez súkromnú komunikáciu.
Pretože to páchne ešte horšou cenzúrou ako v "neželaných" režimoch.

A načo bol ten obrázok dobrý? Každý si ten obraz vyloží po svojom. Mňa hneď napadlo smetisko sveta, potom imigrácia. Nechci aby som tu dával foto utrpenia detí napr. z Ukrajiny. Tajko by sa nezastavil............
korela
03.08.15,21:18
Je zaujímavé, čo má byť objektívne vymazané, to sa udrží, a čo nie, to sa vymaže. Zaujímavý prístup, nech príspevok kopretinky vymazal ktokoľvek.
Bolo by slušné aspoň autorovi príspevku uviesť dôvod, prečo sa tomu tak stalo. Keď nie v téme, tak cez súkromnú komunikáciu.
Pretože to páchne ešte horšou cenzúrou ako v "neželaných" režimoch.
Asi je už načase zdvihnúť kotvy.
A prečo si necitoval celý príspevok? Ty si jeho autorom, keď ho skracuješ?
Čo, nedarí sa, akoby ste chceli?
korela
03.08.15,21:26
Kým a z akého dôvodu bol vymazaný môj komentár???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Opýtaj sa Tajka :D
Ak si dobre spomínam, foto priložila Mária27, a dobrý komentár kopretinka.
Posolstvo fotografie je jasné a nespochybniteľné, obieha svet, iba na Poradu má, zdá sa, zákaz vstupu. Hľadala som ju, nenašla. Dúfam, že som hľadala dobre.
Aj to, že foto bolo priložené vtedy na Poradu, malo určite svoj zmysel.
Aj keď máme s kopretinkou vzťahy aké máme, v každom prípade som pokladala jej komentár za výborný, za čo som jej dala hneď plus.
Je zaujímavé, čo má byť objektívne vymazané, to sa udrží, a čo nie, to sa vymaže. Zaujímavý prístup, nech príspevok kopretinky vymazal ktokoľvek.
Bolo by slušné aspoň autorovi príspevku uviesť dôvod, prečo sa tomu tak stalo. Keď nie v téme, tak cez súkromnú komunikáciu.
Pretože to páchne ešte horšou cenzúrou ako v "neželaných" režimoch.

A načo bol ten obrázok dobrý? Každý si ten obraz vyloží po svojom. Mňa hneď napadlo smetisko sveta, potom imigrácia. Nechci aby som tu dával foto utrpenia detí napr. z Ukrajiny. Tajko by sa nezastavil............
Na poľovníka máš zaujímavé asociácie. To foto má iba jeden výklad.
Veď založ tému o foto, či bude záujem. Je tu dosť ľudí s týmto hobby. Nielen, čo všetko máme v záhradke. Kukať na chrobáčikov. Nič v zlom, na milé veci sa radšej hľadí, ako na pohromy. A bolo by to určite lepšie pre celý svet, keby nebolo čo záporné fotiť.
vlado 33
03.08.15,22:00
Kým a z akého dôvodu bol vymazaný môj komentár???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Opýtaj sa Tajka :D
Ak si dobre spomínam, foto priložila Mária27, a dobrý komentár kopretinka.
Posolstvo fotografie je jasné a nespochybniteľné, obieha svet, iba na Poradu má, zdá sa, zákaz vstupu. Hľadala som ju, nenašla. Dúfam, že som hľadala dobre.
Aj to, že foto bolo priložené vtedy na Poradu, malo určite svoj zmysel.
Aj keď máme s kopretinkou vzťahy aké máme, v každom prípade som pokladala jej komentár za výborný, za čo som jej dala hneď plus.
Je zaujímavé, čo má byť objektívne vymazané, to sa udrží, a čo nie, to sa vymaže. Zaujímavý prístup, nech príspevok kopretinky vymazal ktokoľvek.
Bolo by slušné aspoň autorovi príspevku uviesť dôvod, prečo sa tomu tak stalo. Keď nie v téme, tak cez súkromnú komunikáciu.
Pretože to páchne ešte horšou cenzúrou ako v "neželaných" režimoch.

A načo bol ten obrázok dobrý? Každý si ten obraz vyloží po svojom. Mňa hneď napadlo smetisko sveta, potom imigrácia. Nechci aby som tu dával foto utrpenia detí napr. z Ukrajiny. Tajko by sa nezastavil............
Na poľovníka máš zaujímavé asociácie. To foto má iba jeden výklad.
Veď založ tému o foto, či bude záujem. Je tu dosť ľudí s týmto hobby. Nielen, čo všetko máme v záhradke. Kukať na chrobáčikov. Nič v zlom, na milé veci sa radšej hľadí, ako na pohromy. A bolo by to určite lepšie pre celý svet, keby nebolo čo záporné fotiť.

Nie, už som raz dostal na frak. Žiadne témy, žiadne odpovede. Iba sem tam poštekliť.
Nandrolon
04.08.15,04:04
Jar88 - prečo všetko aplikuješ konkrétne na mňa?
Veď vieš, že ja som bojovník proti rakovine spoločnosti /čítaj banky, úvery, pôžičky/, a som veľký zástanca sebestačnosti a šetrenia. Človek by mal vyskakovať iba do výšky svojich prijímov. Máme ale veľa slovenských "akožemilionárov", ktorí majú aj toaletný papier na dlh...
Ty tu stále vykrikuješ, že si proti šetreniu, ale rád by som videl, koľko "uliatých peňazí" máš niekde pekne schovaných v bankách, alebo že by si bol švorc? Alebo si ten milionár, ktorý vlastne nemá nič svoje?
Nikdy nebudem podporovať štýl života na dlh...
... ak na niečo nemám, tak na to dlabem...
- Banky, pôžičkárne a podobné núkajúce sa úverové podniky práve žijú z nedostatočnej finančnej gramotnosti jednotlivcov...
buchač
04.08.15,04:18
Nikdy nebudem podporovať štýl života na dlh...
... ak na niečo nemám, tak na to dlabem...
Hm... :rolleyes:
- Banky, pôžičkárne a podobné núkajúce sa úverové podniky práve žijú AJ z nedostatočnej finančnej gramotnosti jednotlivcov...

...
taiko
04.08.15,05:35
Nie, už som raz dostal na frak. Žiadne témy, žiadne odpovede. Iba sem tam poštekliť.
no vsak skus svoje odpovede, otazky a temy formulovat tak, aby si na frak nedostal ;)
taiko
04.08.15,05:40
Kým a z akého dôvodu bol vymazaný môj komentár???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Opýtaj sa Tajka :D
taiko komentar kopretinke nezmazal, dokonca mu predtym dal aj uzitocne. Neviem, kto zmazal, ale uz som obnovil.
Taiko podla potreby maze len komentare uchylnym egocentrickym sociopatom a aj to len tie, ktore porusuju etiketu porady.;)
kopretinka
04.08.15,09:20
takže ešte raz ten môj link,kto si chce prečítať o vojnových fotografoch....aby ste sa nemuseli prehrabávať niekoľko strán dozadu.Tým pokrytcom,ktorým to vadilo,nahlásili to a vymazali,to nemôže vadiť,keďže sa tu nezobrazí žiadna fotka.
Keď sa nebudete pozerať na utrpenie,to ešte neznamená,že to neexistuje......aj ja s tým mám problém,ale predsa už tu máme demokraciu a ja nikomu nebránim povedať svoj názor.......a tak isto chcem mať možnosť povedať si svoje.

http://www.sme.sk/c/4397084/ked-fotografie-dokazu-zabit.html
taiko
04.08.15,11:46
takže ešte raz ten môj link,kto si chce prečítať o vojnových fotografoch....aby ste sa nemuseli prehrabávať niekoľko strán dozadu.Tým pokrytcom,ktorým to vadilo,nahlásili to a vymazali,to nemôže vadiť,keďže sa tu nezobrazí žiadna fotka.
Keď sa nebudete pozerať na utrpenie,to ešte neznamená,že to neexistuje......aj ja s tým mám problém,ale predsa už tu máme demokraciu a ja nikomu nebránim povedať svoj názor.......a tak isto chcem mať možnosť povedať si svoje.

http://www.sme.sk/c/4397084/ked-fotografie-dokazu-zabit.html
este je mozne, ze to niekto zmazal nejak nedopatrenim, alebo ki fras, takze sa mozno netreba certit ;)
bettylou
04.08.15,12:07
Kto pisal o podiele darovania 1/1, dedula???
Rodený klamár a prekrúcač sa v tebe zaprieť nedá.:---
--------------------------------
Keď raz píšeš o darovaní nehnuteľnosti a nie o darovaní časti nehnuteľnosti, tak sa tým myslí celá nehnuteľnosť.:D Co je psáno, to je dáno.
ty si na hlavu
Kvaka
04.08.15,12:09
Aj tebe pekný deň. :)
taiko
04.08.15,12:24
bettylou
04.08.15,12:32
fuu, neviem, kto šupol ten link o domácom násilíi, ale až ma zamrazilo. že mu tá krava nevylepila nazad
buchač
04.08.15,12:36
a ja nikomu nebránim povedať svoj názor.......a tak isto chcem mať možnosť povedať si svoje....

Vyberám z kontextu a vravím :

Detto
bettylou
04.08.15,12:39
a čo i aj dušu dáš v tom boji divokom, Voľ nebyť ako byť otrokom mor ho
taiko
04.08.15,13:09
fuu, neviem, kto šupol ten link o domácom násilíi, ale až ma zamrazilo. že mu tá krava nevylepila nazad
juj no neviem aku mas fyzicku konstelaciu Ty a ako vyzera Tvoj spolubyvajuci, ale mne by mohla moja carnica vylepovat kolko by chcela :)
Vo vseobecnosti sa totiz zena ubranii chlapovi len velmi tazko. Nuz a nazvat ju kravou, zato ze sa nedokaze ubranit, hmmmm To si hadam len zartovala. ;)
vlado 33
04.08.15,13:28
takže ešte raz ten môj link,kto si chce prečítať o vojnových fotografoch....aby ste sa nemuseli prehrabávať niekoľko strán dozadu.Tým pokrytcom,ktorým to vadilo,nahlásili to a vymazali,to nemôže vadiť,keďže sa tu nezobrazí žiadna fotka.
Keď sa nebudete pozerať na utrpenie,to ešte neznamená,že to neexistuje......aj ja s tým mám problém,ale predsa už tu máme demokraciu a ja nikomu nebránim povedať svoj názor.......a tak isto chcem mať možnosť povedať si svoje.

http://www.sme.sk/c/4397084/ked-fotografie-dokazu-zabit.html

Tých reportérov zomrelo za rok okolo 60.
lujza.j
04.08.15,14:44
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013:D v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila :---
Oliwa
04.08.15,16:51
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013:D v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila :---
Lui, a máš ho tam!;) :D Ďalší... bolo Ti to treba? :rolleyes:
lujza.j
04.08.15,17:14
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013:D v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila :---
Lui, a máš ho tam!;) :D Ďalší... bolo Ti to treba? :rolleyes:
oliw..nech si vykaká oko:D:.D
vlado 33
04.08.15,17:15
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013:D v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila :---
Ty koxo, to sa niekto hrabe v tak starej téme?
korela
04.08.15,17:17
:)

občas tu v určitej "fáze"prestávam čítať:)...
Lui, tak začni rozprávať.
Lui, keď ťa tu už vidím, zareagujem, kým sa to tu, nedajbože, nevyhrotí. Je fakt, že som ale čakala reakcie.
Vysvetlím. Keďže tu verejne sama vysvetľuješ svoj určitý "hendikep", ktorý dôverne poznám, nikdy nie je nič stratené. Neter ju má. Už niekoľko rokov dělá mluvčí. Nie nejakej extra známej firme, ale robí. Iba toľko na vysvetlenie k tomu k rozprávaniu. Ale veď aj Adela "kváka", a živí sa tým, ako sama vraví o sebe.
Prepáč.:)
Oliwa
04.08.15,17:27
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013:D v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila :---
Lui, a máš ho tam!;) :D Ďalší... bolo Ti to treba? :rolleyes:
A mne sa ušlo tiež... :D Ale spomienka na sestričku v podaní Jany Hlaváčovej ten negativizmus s ľahkosťou prekryje... ;):):):):):)
https://www.youtube.com/watch?v=A3xjZEkJFQs
https://www.youtube.com/watch?v=bZLKcxWSU4I
lujza.j
04.08.15,17:48
"fázu" som myslela...že ked už je tu taká tá až príliš "hara-vara"...tak prestávam čítať....že nemusím vedieť všetko:)
korela môj "hendikep" .....vždy si robím zo seba srandu "že ja neviem čítať...iba si pozerám obrázky"...:D..už som velká....ale jednoduché to nebolo....
....kvákať nemám problém....ale....verejne by som ani nemukla....som maxi trémista
korela
04.08.15,18:12
Však na mikrofón jednému človeku, to nie je verejnosť, čo bojíš. Všetko je otázka cviku.
Viem, aké to bolo, priateľkine dieťa tri problémy, peklo počas celej školskej dochádzky, nebyť mňa, nemá mat. vysvedčenie vo vrecku.
lujza.j
04.08.15,18:20
ja rovnako...muky:(....ja mám mat.vysvedčenie 3x....
lacotinka
04.08.15,19:04
Nie, už som raz dostal na frak. Žiadne témy, žiadne odpovede. Iba sem tam poštekliť.


Nemal si sprosto písať :D



Súhlasím
lacotinka
04.08.15,19:06
takže ešte raz ten môj link,kto si chce prečítať o vojnových fotografoch....aby ste sa nemuseli prehrabávať niekoľko strán dozadu.Tým pokrytcom,ktorým to vadilo,nahlásili to a vymazali,to nemôže vadiť,keďže sa tu nezobrazí žiadna fotka.
Keď sa nebudete pozerať na utrpenie,to ešte neznamená,že to neexistuje......aj ja s tým mám problém,ale predsa už tu máme demokraciu a ja nikomu nebránim povedať svoj názor.......a tak isto chcem mať možnosť povedať si svoje.

http://www.sme.sk/c/434/ked-fotografie-dokazu-zabit.html (http://www.sme.sk/c/4397084/ked-fotografie-dokazu-zabit.html)

akože na Porade ?????????????????????



ale noooooooooooooooo :D
lacotinka
04.08.15,19:10
Taiko podla potreby maze len komentare uchylnym egocentrickym sociopatom a aj to len tie, ktore porusuju etiketu porady.;)


Kua



že si ty nejako blbo pochopil etiketu Porady
lacotinka
04.08.15,19:12
a čo i aj dušu dáš v tom boji divokom, Voľ nebyť ako byť otrokom mor ho

Táto kombinácia sa mi obzvlášť páči :D :D :D
lacotinka
04.08.15,19:14
a čo i aj dušu dáš v tom boji divokom, Voľ nebyť ako byť otrokom mor ho

Táto kombinácia sa mi obzvlášť páči :D :D :D

(veľké "V" po čiarke, to je proti tomu nyšt )
lacotinka
04.08.15,19:16
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013:D v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila :---

nebudeš ty nejaká spomalená, keď za 7.7. ďakuješ cca 4.8. ????????????


PS
a o tých rokoch ani nevravím :D (2013/2015 )
misoft
04.08.15,19:22
(veľké "V" po čiarke, to je proti tomu nyšt )
Na slovenčinu tu máme trvalého "odborníka", vlastne " odborníčku"....
vlado 33
04.08.15,19:29
Nie, už som raz dostal na frak. Žiadne témy, žiadne odpovede. Iba sem tam poštekliť.
no vsak skus svoje odpovede, otazky a temy formulovat tak, aby si na frak nedostal ;)
Prešla ma chuť:D
misoft
04.08.15,19:57
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013:D v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila :---

nebudeš ty nejaká spomalená, keď za 7.7. ďakuješ cca 4.8. ????????????


PS
a o tých rokoch ani nevravím :D (2013/2015 )
Si to nepochopil? Niekto až teraz sa dostal k tomu starému príspevku a rúbol mínusku - nuž spomalený je mínuskovač (možno by mu v tom pomohlo nejaké preháňadlo, aby zrýchlil svoje tempo :D)
lacotinka
04.08.15,20:14
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013:D v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila :---

nebudeš ty nejaká spomalená, keď za 7.7. ďakuješ cca 4.8. ????????????


PS
a o tých rokoch ani nevravím :D (2013/2015 )
Si to nepochopil? Niekto až teraz sa dostal k tomu starému príspevku a rúbol mínusku - nuž spomalený je mínuskovač (možno by mu v tom pomohlo nejaké preháňadlo, aby zrýchlil svoje tempo :D)



jááááááááááááááááááj :D



(a ona je iba fajnovka ! )
bettylou
05.08.15,02:26
Kým a z akého dôvodu bol vymazaný môj komentár???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Opýtaj sa Tajka :D
taiko komentar kopretinke nezmazal, dokonca mu predtym dal aj uzitocne. Neviem, kto zmazal, ale uz som obnovil.
Taiko podla potreby maze len komentare uchylnym egocentrickym sociopatom a aj to len tie, ktore porusuju etiketu porady.;)
Tai vysvetli po slovensky čo je "egocentrický sociopat". Niekto kto je zameraný na seba ale ďalej sa strácam. Nie sme všetci zbehlí v latine.
bettylou
05.08.15,02:28
takže ešte raz ten môj link,kto si chce prečítať o vojnových fotografoch....aby ste sa nemuseli prehrabávať niekoľko strán dozadu.Tým pokrytcom,ktorým to vadilo,nahlásili to a vymazali,to nemôže vadiť,keďže sa tu nezobrazí žiadna fotka.
Keď sa nebudete pozerať na utrpenie,to ešte neznamená,že to neexistuje......aj ja s tým mám problém,ale predsa už tu máme demokraciu a ja nikomu nebránim povedať svoj názor.......a tak isto chcem mať možnosť povedať si svoje.

http://www.sme.sk/c/4397084/ked-fotografie-dokazu-zabit.html
este je mozne, ze to niekto zmazal nejak nedopatrenim, alebo ki fras, takze sa mozno netreba certit ;)
ako niekto?? šak také práva nemá každý člen porady :D
bettylou
05.08.15,02:34
fuu, neviem, kto šupol ten link o domácom násilíi, ale až ma zamrazilo. že mu tá krava nevylepila nazad
juj no neviem aku mas fyzicku konstelaciu Ty a ako vyzera Tvoj spolubyvajuci, ale mne by mohla moja carnica vylepovat kolko by chcela :)
Vo vseobecnosti sa totiz zena ubranii chlapovi len velmi tazko. Nuz a nazvat ju kravou, zato ze sa nedokaze ubranit, hmmmm To si hadam len zartovala. ;)
že sa nedokáže, to je viac menej jasné, ale že sa ani nepokúsi, tak to je krava. existuje x možností. a o mňa sa neboj, odo mňa už iní kocúri fásli, aj ked mám len 60 kilov.
bettylou
05.08.15,02:42
Tých reportérov zomrelo za rok okolo 60.[/QUOTE]
ked sa rúbe les tak lietajú triesky, to je hádam každému normálnemu človeku jasné
bettylou
05.08.15,02:44
"fázu" som myslela...že ked už je tu taká tá až príliš "hara-vara"...tak prestávam čítať....že nemusím vedieť všetko:)
korela môj "hendikep" .....vždy si robím zo seba srandu "že ja neviem čítať...iba si pozerám obrázky"...:D..už som velká....ale jednoduché to nebolo....
....kvákať nemám problém....ale....verejne by som ani nemukla....som maxi trémista
treba prekonať :D
bettylou
05.08.15,02:47
a čo i aj dušu dáš v tom boji divokom, Voľ nebyť ako byť otrokom mor ho

Táto kombinácia sa mi obzvlášť páči :D :D :D

(veľké "V" po čiarke, to je proti tomu nyšt )
som sa rozšúpla, aj pochopiť sa to dá :D:D
bettylou
05.08.15,02:51
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013:D v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila :---
Ty koxo, to sa niekto hrabe v tak starej téme?


dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013:D v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila :---
Ty koxo, to sa niekto hrabe v tak starej téme?

no, domácnosť sa tak chytro nemení, furt sa tam dačo nájde, ale tú mínusku nemám na svedomí, pokiaľ to nebola dáka blbosť. :)
lujza.j
05.08.15,05:04
Milan nie som fajnofka....len nesuhlas-minus....tu nabral nejaky zvlastny "rozmer"....?!...nejde sice o zivot....ale ......
misoft
05.08.15,09:39
Hele Lui.... niekto sa nemôže doma "realizovať", tak sa realizuje tu minuskovaním (reku A teď vám to nandám....) :D
lacotinka
05.08.15,09:57
Milan nie som fajnofka....len nesuhlas-minus....tu nabral nejaky zvlastny "rozmer"....?!...nejde sice o zivot....ale ......
Pre srandu som ti aj ja pár pridal
lacotinka
05.08.15,09:59
a čo i aj dušu dáš v tom boji divokom, Voľ nebyť ako byť otrokom mor ho

Táto kombinácia sa mi obzvlášť páči :D :D :D

(veľké "V" po čiarke, to je proti tomu nyšt )
som sa rozšúpla, aj pochopiť sa to dá :D:D



OK

horšejšie by bolo , ak by si sa rozšúpala
lujza.j
05.08.15,10:44
Milan nie som fajnofka....len nesuhlas-minus....tu nabral nejaky zvlastny "rozmer"....?!...nejde sice o zivot....ale ......
Pre srandu som ti aj ja pár pridal
Uz ma.to napadlo,ze ty si ten "úchyliak":---:D....kazdy sranduje inak....
korela
05.08.15,11:17
http://aktualne.atlas.sk/muzi-zakryvaju-urazkami-voci-zenam-vlastne-zlyhanie-tvrdia-vedci/dnes/zaujimavosti/
Muži zakrývajú urážkami voči ženám vlastné zlyhanie, tvrdia vedci

Správanie slabších hráčov však potvrdilo tvrdenia, že svojou agresivitou zakrývajú svoje problémy. Ako vysvetlili výskumníci, cieľom nepriateľských komentárov mužov s nízkym postavením je dosiahnutie odchodu žien z ich priestoru a forma zakrytia vlastného slabého výkonu.
kukučka
05.08.15,11:26
Neprekvapilo. ;) :D
jar88
05.08.15,11:38
http://aktualne.atlas.sk/muzi-zakryvaju-urazkami-voci-zenam-vlastne-zlyhanie-tvrdia-vedci/dnes/zaujimavosti/
Muži zakrývajú urážkami voči ženám vlastné zlyhanie, tvrdia vedci

Správanie slabších hráčov však potvrdilo tvrdenia, že svojou agresivitou zakrývajú svoje problémy. Ako vysvetlili výskumníci, cieľom nepriateľských komentárov mužov s nízkym postavením je dosiahnutie odchodu žien z ich priestoru a forma zakrytia vlastného slabého výkonu.
Naozaj veľmi pravdivé. Ešte by som dodal, že tí muži musia byť aj celkovo (duševne) zaostalí, lebo nevedia (neuvedomujú si), že ostatní tú ich neschopnosť vidia. Niekedy mám pocit, že sa za nich mám aj hanbiť.:o
bettylou
05.08.15,17:14
fuj som prišla neska z lesa dom, "že obydlie je nedoknuteľné" kocur sprostý sa cez vetračku vrúbal, v sprche mi pozdrav nechal, žilu mi prekusal na ruke od palca hore, pol kuchni zaje..ne od krvi ak mi to bude hnisať musím za doktorom, bo u nas len dva raz dotýždňa, a ešče aj kocura budem museť .... no potešilo.dzeň jak vyšitý
bettylou
05.08.15,17:17
http://aktualne.atlas.sk/muzi-zakryvaju-urazkami-voci-zenam-vlastne-zlyhanie-tvrdia-vedci/dnes/zaujimavosti/
Muži zakrývajú urážkami voči ženám vlastné zlyhanie, tvrdia vedci

Správanie slabších hráčov však potvrdilo tvrdenia, že svojou agresivitou zakrývajú svoje problémy. Ako vysvetlili výskumníci, cieľom nepriateľských komentárov mužov s nízkym postavením je dosiahnutie odchodu žien z ich priestoru a forma zakrytia vlastného slabého výkonu.
že dakto má čas a love na také *****iny a ešte to aj prácou nzýva
bettylou
05.08.15,17:22
dik za korekciu, neviem de mám hvizdy :D
bettylou
05.08.15,17:26
Milan nie som fajnofka....len nesuhlas-minus....tu nabral nejaky zvlastny "rozmer"....?!...nejde sice o zivot....ale ......
Pre srandu som ti aj ja pár pridal
Uz ma.to napadlo,ze ty si ten "úchyliak":---:D....kazdy sranduje inak....
lui, nemáš to na ružiach ustlané, aľe fajnovka si
bettylou
05.08.15,17:27
a to si nevidel čo urážkami ženy zakrývajú???
bettylou
05.08.15,17:56
inak shttps://www.youtube.com/watch?v=Xr94Jjz0zzMuper dokument, ale kto im varí, že sú v tej púšti takí super živení, z našich daní
misoft
05.08.15,19:09
Toto je správny link https://www.youtube.com/watch?v=Xr94Jjz0zzM... trochu si to pospájala...
buchač
05.08.15,19:20
Neprekvapilo. ;) :D

Veru ani mňa...veľmi "výrečný a hodnotný" článok...hodný zdieľanou osobou, poskytujúca link . ;)

Sexisticky sa opýtam, hypotetickou otázkou.
" Aj zamyslela nad článkom ??? "
Sexisticky si aj odpoviem...
" Reálne pochybujem..."
Ing. Ľubomír Janoška
06.08.15,06:55
http://aktualne.atlas.sk/muzi-zakryvaju-urazkami-voci-zenam-vlastne-zlyhanie-tvrdia-vedci/dnes/zaujimavosti/
Muži zakrývajú urážkami voči ženám vlastné zlyhanie, tvrdia vedci

Správanie slabších hráčov však potvrdilo tvrdenia, že svojou agresivitou zakrývajú svoje problémy. Ako vysvetlili výskumníci, cieľom nepriateľských komentárov mužov s nízkym postavením je dosiahnutie odchodu žien z ich priestoru a forma zakrytia vlastného slabého výkonu.

Je to jav popísaný už niekoľko desaťročí, volá sa to sociálna homosexualita. Nie je na to potrebný žiaden nový výskum. A nie je potrebné ani zovšeobecňovať systémom "Muži zakrývajú urážkami voči ženám vlastné zlyhanie", to je zjednodušenie, ktoré nie je na nič dobré.
buchač
06.08.15,07:35
... to je zjednodušenie, ktoré nie je na nič dobré.

Brutál zjednodušené...výzkum o dvoch známych veciach.
Aká on line bojová hra? Akí spoluhráči, aká veková kategória, z ktorej krajiny boli bojovníci, aké vzdelanie mali hráči, čo bolo cieľom hry...atď ?


Ale keď sa to niekomu do karát hodí ?
Ovplyvní to daného jednotlivca ?
Silne pochybujem...ale čo už, nezmením.
jar88
06.08.15,07:49
Toto je správny link https://www.youtube.com/watch?v=Xr94Jjz0zzM... trochu si to pospájala...
Dobrý dokument, ale komentár, sem tam dosť zveličuje danú nebezpečnosť. Ale fajn že sa aj naši vojaci pripojili k aliancii. Dali sme tým najavo, že s takým neľudským hnutím, ako je taliban nesúhlasíme.
Ale bojové jednotky to majú omnoho ťažšie a keby nebolo leteckých zásahov a podpory USA, bolo by to nemožné.
https://www.youtube.com/watch?v=Vavr0nxLagU
Hlavne ak si uvedomíme, že talibanci sa skrývajú medzi civilným obyvateľstvom.
jar88
06.08.15,07:53
http://aktualne.atlas.sk/muzi-zakryvaju-urazkami-voci-zenam-vlastne-zlyhanie-tvrdia-vedci/dnes/zaujimavosti/
Muži zakrývajú urážkami voči ženám vlastné zlyhanie, tvrdia vedci

Správanie slabších hráčov však potvrdilo tvrdenia, že svojou agresivitou zakrývajú svoje problémy. Ako vysvetlili výskumníci, cieľom nepriateľských komentárov mužov s nízkym postavením je dosiahnutie odchodu žien z ich priestoru a forma zakrytia vlastného slabého výkonu.

Je to jav popísaný už niekoľko desaťročí, volá sa to sociálna homosexualita. Nie je na to potrebný žiaden nový výskum. A nie je potrebné ani zovšeobecňovať systémom "Muži zakrývajú urážkami voči ženám vlastné zlyhanie", to je zjednodušenie, ktoré nie je na nič dobré.
Myslíš toto?
http://feminity.zoznam.sk/c/890271/pistanek-socialna-homosexualita
Sociálny homosexuál sa čo najviac času usiluje tráviť v mužskej spoločnosti. Preto na diagnostikovanie sociálnej homosexuality netreba špeciálny sexuologický prístroj na meranie zmien erekcie.
Možno ju zmerať na obyčajných náramkových hodinkách.
Zdroj: Peter Pišťanek pre Pravdu


Read more: http://feminity.zoznam.sk/c/890271/pistanek-socialna-homosexualita#ixzz3i1VDd7we
jar88
06.08.15,08:06
... to je zjednodušenie, ktoré nie je na nič dobré.

Brutál zjednodušené...výzkum o dvoch známych veciach.
Aká on line bojová hra? Akí spoluhráči, aká veková kategória, z ktorej krajiny boli bojovníci, aké vzdelanie mali hráči, čo bolo cieľom hry...atď ?


Ale keď sa to niekomu do karát hodí ?
Ovplyvní to daného jednotlivca ?
Silne pochybujem...ale čo už, nezmením.
To o čom píšu je holý fakt. Väčšina mužov, akože chlapov, to má v sebe zakorenené. Mne je doslova trápne to sledovať. Ale čo už narobíš?:confused: Je to dané našim spôsobom výchovy, ktorý si rodičia u chlapcov ani len neuvedomujú.
---------------------
Sú to len nevinné poznámky, ako napríklad, chlapci neplačú, chlap to vydrží a to je chlapská robota, nebuď baba a podobne.
Následky sú otrasné: babe by som nedal volant do ruky, no jasné baba za volantom, aha cica a podobne.:D Panuje tu všeobecne neúcta k ženám a k ich schopnostiam, ale poslať ich zarábať a živiť rodinu, to je už chlapské a normálne.:---
Ing. Ľubomír Janoška
06.08.15,09:38
http://aktualne.atlas.sk/muzi-zakryvaju-urazkami-voci-zenam-vlastne-zlyhanie-tvrdia-vedci/dnes/zaujimavosti/
Muži zakrývajú urážkami voči ženám vlastné zlyhanie, tvrdia vedci

Správanie slabších hráčov však potvrdilo tvrdenia, že svojou agresivitou zakrývajú svoje problémy. Ako vysvetlili výskumníci, cieľom nepriateľských komentárov mužov s nízkym postavením je dosiahnutie odchodu žien z ich priestoru a forma zakrytia vlastného slabého výkonu.

Je to jav popísaný už niekoľko desaťročí, volá sa to sociálna homosexualita. Nie je na to potrebný žiaden nový výskum. A nie je potrebné ani zovšeobecňovať systémom "Muži zakrývajú urážkami voči ženám vlastné zlyhanie", to je zjednodušenie, ktoré nie je na nič dobré.
Myslíš toto?
http://feminity.zoznam.sk/c/890271/pistanek-socialna-homosexualita
Sociálny homosexuál sa čo najviac času usiluje tráviť v mužskej spoločnosti. Preto na diagnostikovanie sociálnej homosexuality netreba špeciálny sexuologický prístroj na meranie zmien erekcie.
Možno ju zmerať na obyčajných náramkových hodinkách.
Zdroj: Peter Pišťanek pre Pravdu


Read more: http://feminity.zoznam.sk/c/890271/pistanek-socialna-homosexualita#ixzz3i1VDd7we

Áno aj. PP vždy vedel dobre poradiť.
korela
06.08.15,09:43
Ak chce mať doma muž skutočnú ženu, sám musí byť rytierom.
.
Najčastejšou otázkou (v rámci normy) sa ešte vždy syna pýtam, či nezabúda na kvety pre partnerku.
buchač
06.08.15,09:49
Dobrý dokument, ale komentár, sem tam dosť zveličuje danú nebezpečnosť. Ale fajn že sa aj naši vojaci pripojili k aliancii. Dali sme tým najavo, že s takým neľudským hnutím, ako je taliban nesúhlasíme.
Ale bojové jednotky to majú omnoho ťažšie a keby nebolo leteckých zásahov a podpory USA, bolo by to nemožné.

Hlavne ak si uvedomíme, že talibanci sa skrývajú medzi civilným obyvateľstvom.

Dokument je dokument...a zlý komentár je zlý komentár.
Jedno s druhým dá výsledok o nulovej výpovednej hodnote.
Osobne som ani nedopozeral do konca...začul som hlasy "komentátorov" z Tv GRC a všetko bolo okamžite jasné.

Zvyšok o bojových akciách nemá význam rozprávať...pre laikov je to španielska dedina, niečo podobné, ako pre mňa účtovníctvo.
buchač
06.08.15,09:53
Sú to len nevinné poznámky, ako napríklad, chlapci neplačú, chlap to vydrží a to je chlapská robota, nebuď baba a podobne.
Následky sú otrasné: babe by som nedal volant do ruky, no jasné baba za volantom, aha cica a podobne.:D Panuje tu všeobecne neúcta k ženám a k ich schopnostiam, ale poslať ich zarábať a živiť rodinu, to je už chlapské a normálne.:---

Kto ako, kedy ako, komu ako...myslím na tie poznámky.

Ženy a zamestnanie nemá význam rozoberať...teda na Slovensku.
lacotinka
06.08.15,10:17
Ak chce mať doma muž skutočnú ženu, sám musí byť rytierom.
.
Najčastejšou otázkou (v rámci normy) sa ešte vždy syna pýtam, či nezabúda na kvety pre partnerku.



Takými "korektnosťami" to začína

lebo normálne má syn

kamarátku

priateľku

snúbenku

ženu (akože manželku)



a až neskôr

ohrievačku

sb
stíhačku

a pod
bettylou
06.08.15,15:11
Toto je správny link https://www.youtube.com/watch?v=Xr94Jjz0zzM... trochu si to pospájala...
Dobrý dokument, ale komentár, sem tam dosť zveličuje danú nebezpečnosť. Ale fajn že sa aj naši vojaci pripojili k aliancii. Dali sme tým najavo, že s takým neľudským hnutím, ako je taliban nesúhlasíme.
Ale bojové jednotky to majú omnoho ťažšie a keby nebolo leteckých zásahov a podpory USA, bolo by to nemožné.
https://www.youtube.com/watch?v=Vavr0nxLagU
Hlavne ak si uvedomíme, že talibanci sa skrývajú medzi civilným obyvateľstvom.
nepravda, využitá krajina na bojové hry
bettylou
06.08.15,15:17
... to je zjednodušenie, ktoré nie je na nič dobré.

Brutál zjednodušené...výzkum o dvoch známych veciach.
Aká on line bojová hra? Akí spoluhráči, aká veková kategória, z ktorej krajiny boli bojovníci, aké vzdelanie mali hráči, čo bolo cieľom hry...atď ?


Ale keď sa to niekomu do karát hodí ?
Ovplyvní to daného jednotlivca ?
Silne pochybujem...ale čo už, nezmením.
To o čom píšu je holý fakt. Väčšina mužov, akože chlapov, to má v sebe zakorenené. Mne je doslova trápne to sledovať. Ale čo už narobíš?:confused: Je to dané našim spôsobom výchovy, ktorý si rodičia u chlapcov ani len neuvedomujú.
---------------------
Sú to len nevinné poznámky, ako napríklad, chlapci neplačú, chlap to vydrží a to je chlapská robota, nebuď baba a podobne.
Následky sú otrasné: babe by som nedal volant do ruky, no jasné baba za volantom, aha cica a podobne.:D Panuje tu všeobecne neúcta k ženám a k ich schopnostiam, ale poslať ich zarábať a živiť rodinu, to je už chlapské a normálne.:---
stočený svet , aľe sila
bettylou
06.08.15,15:18
Ak chce mať doma muž skutočnú ženu, sám musí byť rytierom.
.
Najčastejšou otázkou (v rámci normy) sa ešte vždy syna pýtam, či nezabúda na kvety pre partnerku.
kvety sú najkrajšie na lúke a ne z jordánu
korela
06.08.15,16:41
Hneď by som ti jedno foto poslala, ale niekto začne ešte vyhľadávať jeho zdroj, a nemuselo by to najlepšie dopadnúť. Nič v zlom. Dnes strácame súkromie.
jar88
06.08.15,16:59
Toto je správny link https://www.youtube.com/watch?v=Xr94Jjz0zzM... trochu si to pospájala...

Ale bojové jednotky to majú omnoho ťažšie a keby nebolo leteckých zásahov a podpory USA, bolo by to nemožné.
https://www.youtube.com/watch?v=Vavr0nxLagU
Hlavne ak si uvedomíme, že talibanci sa skrývajú medzi civilným obyvateľstvom.
nepravda, využitá krajina na bojové hry
A k tomu si ako dospela?
A ópium bude kedy len výmysel a hra na narkomanov? Zrejme raz dospejeme aj k názoru, že heroín im niekto podsrčil, že by amíci?
Nandrolon
06.08.15,17:07
Bettylou. Presne tak, a riadne tu partnerku v tych kvetoch .... akurat je skoda, ze dnes ma uz kazdy mobil s min. 10 mpx fotakom a kamera bez kvalitneho nocneho videnia uz neexistuje... Takze akurat sa nasprejovat repelentom a ist do prirody. Trocju pochodit a potom sa osprchovat a poobzerat po sebe a partnerke po kliestoch.
Ja tu na kysuciach sa s kliestami stretavam neustale... Raz sme isli so zenou este slobodni stanovat a ako sme isli asi 2 km na miesto a niesol som vak, o ktory "bimbala" trava na luke.
Potom som pozrel zospodu na kremovy vak a bolo to ako posypane makom. Stovky kusov malilinkych kliestikov.
Na druhy den som zene z kolena odstranil 4 ks. Ale boli neskodne, lebo to boli uplne mladatka a este nenapite.
pavol54
06.08.15,17:18
... to je zjednodušenie, ktoré nie je na nič dobré.

Brutál zjednodušené...výzkum o dvoch známych veciach.
Aká on line bojová hra? Akí spoluhráči, aká veková kategória, z ktorej krajiny boli bojovníci, aké vzdelanie mali hráči, čo bolo cieľom hry...atď ?


Ale keď sa to niekomu do karát hodí ?
Ovplyvní to daného jednotlivca ?
Silne pochybujem...ale čo už, nezmením.
To o čom píšu je holý fakt. Väčšina mužov, akože chlapov, to má v sebe zakorenené. Mne je doslova trápne to sledovať. Ale čo už narobíš?:confused: Je to dané našim spôsobom výchovy, ktorý si rodičia u chlapcov ani len neuvedomujú.
---------------------
Sú to len nevinné poznámky, ako napríklad, chlapci neplačú, chlap to vydrží a to je chlapská robota, nebuď baba a podobne.
Následky sú otrasné: babe by som nedal volant do ruky, no jasné baba za volantom, aha cica a podobne.:D Panuje tu všeobecne neúcta k ženám a k ich schopnostiam, ale poslať ich zarábať a živiť rodinu, to je už chlapské a normálne.:---
pekná je idylka žena s fúrikom, žena s kosou, alebo žena pri nahadzovaní hnoja
korela
06.08.15,19:15
Ak chce mať doma muž skutočnú ženu, sám musí byť rytierom.
.
Najčastejšou otázkou (v rámci normy) sa ešte vždy syna pýtam, či nezabúda na kvety pre partnerku.



Takými "korektnosťami" to začína

lebo normálne má syn

kamarátku

priateľku

snúbenku

ženu (akože manželku)



a až neskôr

ohrievačku

sb
stíhačku

a pod
Vždy lepšie byť bezdetný so svojou partnerkou, ako mať deti s priateľkou. Hlavne keď deti drží matka za ruky a predstavuje svojho darcu spermií pred deťmi ako priateľa. Nie manžela, t.j. ocka. A ešte sa pritom pýri, zažila som.
Tomu zasa ja vravím poriadny guláš.
Priateľstvo = partnerstvo ??? To snáď nie.
Nandrolon
07.08.15,03:37
Ja keď počujem to slovo "priateľ", tak sa mi nožík v kapse otvára.
Však poviem normálne frajer a hotovo.
Teraz je to moderné, lebo žena má aj 3 priateľov.... Ale povedať že troch frajerov to už zaváňa štetkovinou....
buchač
07.08.15,03:46
Vždy lepšie byť bezdetný so svojou partnerkou, ako mať deti s priateľkou. Hlavne keď deti drží matka za ruky a predstavuje svojho darcu spermií pred deťmi ako priateľa. Nie manžela, t.j. ocka. A ešte sa pritom pýri, zažila som.
Tomu zasa ja vravím poriadny guláš.
Priateľstvo = partnerstvo ??? To snáď nie.

Ono záleží od uvedených výrazov, že ako sú myslené.
Partner, priateľ, manžel....
Ale v podstate nesúhlasím.


Ja keď počujem to slovo "priateľ", tak sa mi nožík v kapse otvára.
Však poviem normálne frajer a hotovo.
Teraz je to moderné, lebo žena má aj 3 priateľov.... Ale povedať že troch frajerov to už zaváňa štetkovinou....
Hm...priateľ, frajer...ono je to aj rozdiel, ale ide o rôzne súvislosti v spojení so vzťahom.
lacotinka
07.08.15,04:01
.
Najčastejšou otázkou (v rámci normy) sa ešte vždy syna pýtam, či nezabúda na kvety pre partnerku.

Takými "korektnosťami" to začína

lebo normálne má syn
kamarátku
priateľku
snúbenku

ženu (akože manželku)





(čo s tebou ak si pri synovi nepochopila kvalitatívny rozdiel )

( partner mi pripadá síce korektné, ale také NEOSOBNÉ / priemyselné - - ako keby si ju/ho dovliekol z požičovne na skúšku :D :D )


Vždy lepšie byť bezdetný so svojou partnerkou, ako mať deti s priateľkou.



A sofort by bolo po probléme s preľudňovaním Zeme :D :D
Nandrolon
07.08.15,04:51
Buchač, práveže ma vytáča keď sa použije slovo "priateľka" na normálnu regulérnu frajerku s ktorou sa trtká, býva, žije a tak ďalej :-)))))
taiko
07.08.15,04:54
Buchač, práveže ma vytáča keď sa použije slovo "priateľka" na normálnu regulérnu frajerku s ktorou sa trtká, býva, žije a tak ďalej :-)))))
minule sme presne toto rozoberali na chate. Mne sa priatel, priatelka tiez zda divne. Ja som vtedy hlasoval; za spolubyvajucu a spolusalasnicu :D. Ale asi najrozumnejsia je partnerka
buchač
07.08.15,05:19
Buchač, práveže ma vytáča keď sa použije slovo "priateľka" na normálnu regulérnu frajerku s ktorou sa trtká, býva, žije a tak ďalej :-)))))

Vysvetlím nasledovné ...teda MOJ pohľad.


Ja keď počujem to slovo "priateľ", tak sa mi nožík v kapse otvára.
Však poviem normálne frajer a hotovo.
Teraz je to moderné, lebo žena má aj 3 priateľov.... Ale povedať že troch frajerov to už zaváňa štetkovinou....

Hm...priateľ, frajer...ono je to aj rozdiel, ale ide o rôzne súvislosti v spojení so vzťahom.

Tie vzťahy sú v zmysle ... " Kamarátov mám veľa, priateľov spočítam na prstoch jednej ruky." ...Frajer je (aj) niečo iné...viď slang.
Ale dá sa to akceptovať...frajer a či priateľ v určitom zmysle slova je jedno a to isté.
Partner to ale istí.




Vždy lepšie byť bezdetný so svojou partnerkou, ako mať deti s priateľkou. Hlavne keď deti drží matka za ruky a predstavuje svojho darcu spermií pred deťmi ako priateľa. Nie manžela, t.j. ocka. A ešte sa pritom pýri, zažila som.
Tomu zasa ja vravím poriadny guláš.
Priateľstvo = partnerstvo ??? To snáď nie.

Ono záleží od uvedených výrazov, že ako sú myslené.
Partner, priateľ, manžel....
Ale v podstate nesúhlasím.
Vyhranený názor...tie mám síce aj ja, ale nie v takejto súvislosti.
Myslím si, že z dobrého priateľa/ocka sa vždy môže stať dobrý partner/manžel/ocko...na to stačí len ten papier, matrika alebo fara, to je jedno.
Bezdetní partneri = manželia sa tiež môžu realizovať...zmenia ten stav bezdetnosti na stav adoptovací...detí v detských domovoch je habadej. Ale málokto riskuje získanie cudzích (čítaj cigánskych) génov do svojej rodiny.
-------------------------------
Korela, hm...zažila ? Len by som sa aj opýtal, že v akej súvislosti to bolo...v rodine, u nejakých známych a či na ulici ?
Ja som tiež zažil...dokonca v mojej rodine. Dcéra žila v bezdetnom partnerstve/priateľstve roky...potom prišla vnučka. Neskôr svadba.
Pohoda, klídek, tabáček...robia nám radosť.
Adopcia ??? Aj tú som zažil...dokonca v mojej rodine. Mám tzv. adoptovaného syna, ktorého sme vzali s manželkou pod svoje krídla, keď skončil školu. Už je dávno ženatý a jeho deti v menšom veku vraveli mojej 1/2 babka...
Nandrolon
07.08.15,05:19
Ja sa prikláňam jednoznačne iba k frajerke. Ale zase hovorím, je to staromódne, tak treba vymýšľať nové k**tiny....
Nandrolon
07.08.15,05:26
Aby som doplnil, ono je to trošku /čítaj veľa/ aj tým, že partnerka sa začala húfne používať najmä v rodinách nezosobášených, tak, ako je to teraz moderné, však načo papier, že?
Je čudné ak budeš niekoho s ktorým žiješ 15 rokov pod jednou strechou nazývať frajer/frajerka.
Tie slová pasujú tak na mladých ľudí v počiatku vzťahu, ale starú harfu by som radšej nazval v tomto prípade ozaj asi partnerka.
Ja som ale staromódny, takže najskôr sobáš a potom "splodenie potomka".
Ak by sa moja žena vydávala už s bruchom, trošku by ma štvalo či si ma neberie iba pre to brucho. Mne je najsympatickejšie keď sa dvaja berú ešte bez detí a bez prítomného tehotenstva...
Svoj názor nikomu nenútim, každý nech si robí čo chce, ja to rešpektujem. Som rád, že ja som to zažil tak, ako sme chceli...
taiko
07.08.15,05:33
Aby som doplnil, ono je to trošku /čítaj veľa/ aj tým, že partnerka sa začala húfne používať najmä v rodinách nezosobášených, tak, ako je to teraz moderné, však načo papier, že?
Je čudné ak budeš niekoho s ktorým žiješ 15 rokov pod jednou strechou nazývať frajer/frajerka.
Tie slová pasujú tak na mladých ľudí v počiatku vzťahu, ale starú harfu by som radšej nazval v tomto prípade ozaj asi partnerka.
Ja som ale staromódny, takže najskôr sobáš a potom "splodenie potomka".
Ak by sa moja žena vydávala už s bruchom, trošku by ma štvalo či si ma neberie iba pre to brucho. Mne je najsympatickejšie keď sa dvaja berú ešte bez detí a bez prítomného tehotenstva...
Svoj názor nikomu nenútim, každý nech si robí čo chce, ja to rešpektujem. Som rád, že ja som to zažil tak, ako sme chceli...
jaaaaj no tak to si podla mna poriadne staromodny teda s tym sobasom :) Ved to je fakt len papier, k nicomu nezavazuje a nic negarantuje. A nebodaj aj one az po sobasi? :)
Osobne sobas vnimam skor ako nejaky spolocensko-ekonomicky ukon, nez nieco vztahove.
Ale mali sme svatbu aj my musim hned dodat, aj ked len tak mimochodoim sa to vlastne stalo :D, kvoli rodicom.
Nandrolon
07.08.15,05:42
Zopár výhod to predsa len má.... Od nemocenskej na manžela, dieťa, cez vdovský dôchodok až po dedičstvo....
Ďalšia vec je, že sa nemusia dohadovať o priezvisko dieťaťa, nadobudnutie majetku /pri rozídení sa/ a tak ďalej.
Ono, už pár ľudí na to prišlo, ale bohužiaľ neskoro....
Lenže dnes je veľmi moderné sa takpovediac na všetko vysrať a myslieť maximálne 7 dní dopredu...
ps: to "one" môže prísť hocikedy, zas tak staromódny niesom :-))
Nandrolon
07.08.15,05:49
Taiko - napíš mi teraz ty výhody vzťahu s dieťaťom, kde rodičia ne sú zosobášení...
taiko
07.08.15,05:50
Zopár výhod to predsa len má.... Od nemocenskej na manžela, dieťa, cez vdovský dôchodok až po dedičstvo....
Ďalšia vec je, že sa nemusia dohadovať o priezvisko dieťaťa, nadobudnutie majetku /pri rozídení sa/ a tak ďalej.
Ono, už pár ľudí na to prišlo, ale bohužiaľ neskoro....
Lenže dnes je veľmi moderné sa takpovediac na všetko vysrať a myslieť maximálne 7 dní dopredu...
ps: to "one" môže prísť hocikedy, zas tak staromódny niesom :-))
no vidis, vsak hovorim, ze ekonomicky zvazok je to :)
Nandrolon
07.08.15,05:58
Napíšeš mi teda nejaké tie výhody vzťahu nezosobášených rodičov s deťmi?
Môžu byť hocijaké, od ekonomických, cez filozoficko-sociálne až po nadpozemské :-))
taiko
07.08.15,06:41
Napíšeš mi teda nejaké tie výhody vzťahu nezosobášených rodičov s deťmi?
Môžu byť hocijaké, od ekonomických, cez filozoficko-sociálne až po nadpozemské :-))
neviem ake su vyhody. To je to co som myslel, ze my sme najeke vyhody nevyhody neriesili.

Mozno snad, ze som s niekym lebo s nim chcem byt a nepotrebujem do dokladovat, ci dokazovat nejakym papierom. Alle to je len taka kvalita toho, nie je to vyhoda, ani nevyhoda.
Nandrolon
07.08.15,06:46
Láska sa nedá vynútiť, to je samozrejmé. Ja výhodu neviazaného zväzku s dieťaťom nevidím ani jednu.
A kvôli dieťaťu je nezodpovedné že rodičia nie sú zobratí. Je to čiastočne o morálke a aj o tom, aby napr. s ním mohli ísť k lekárovi jeden aj druhý a nemuseli si brať dovolenky. Zvlášť, ak dieťa býva častejšie chorľavé alebo treba s ním niekde chodiť "pravidelne".
kopretinka
07.08.15,06:48
Zopár výhod to predsa len má.... Od nemocenskej na manžela, dieťa, cez vdovský dôchodok až po dedičstvo....
Ďalšia vec je, že sa nemusia dohadovať o priezvisko dieťaťa, nadobudnutie majetku /pri rozídení sa/ a tak ďalej.
Ono, už pár ľudí na to prišlo, ale bohužiaľ neskoro....
Lenže dnes je veľmi moderné sa takpovediac na všetko vysrať a myslieť maximálne 7 dní dopredu...
ps: to "one" môže prísť hocikedy, zas tak staromódny niesom :-))
nemocenské myslíš OČR? šak to dostaneš aj bez papiera.....či? A o priezvisko by sa mali prečo dohadovať? Ak spolu žijú bez sobáša,tak asi toto majú vyriešené.Netreba sa im hádať.V mojom okolí je takýchto párov veľa..
taiko
07.08.15,06:48
Láska sa nedá vynútiť, to je samozrejmé. Ja výhodu neviazaného zväzku s dieťaťom nevidím ani jednu.
A kvôli dieťaťu je nezodpovedné že rodičia nie sú zobratí. Je to čiastočne o morálke a aj o tom, aby napr. s ním mohli ísť k lekárovi jeden aj druhý a nemuseli si brať dovolenky. Zvlášť, ak dieťa býva častejšie chorľavé alebo treba s ním niekde chodiť "pravidelne".
Nuz do tejto miery zakony nepoznam. Asi fakt mozu vzniknut v tomto ohlade problemy, aj ked nejake splnomocnenie by to mozno vyriesilo.
Nechap ma zle, nie som zasadne proti sobasu, ale nemam problem s ludmi, ktori su nezosobaseni a nevidim v tom ziadne eticke, ci moralne zlyhanie zucastnenych.
kopretinka
07.08.15,06:58
Láska sa nedá vynútiť, to je samozrejmé. Ja výhodu neviazaného zväzku s dieťaťom nevidím ani jednu.
A kvôli dieťaťu je nezodpovedné že rodičia nie sú zobratí. Je to čiastočne o morálke a aj o tom, aby napr. s ním mohli ísť k lekárovi jeden aj druhý a nemuseli si brať dovolenky. Zvlášť, ak dieťa býva častejšie chorľavé alebo treba s ním niekde chodiť "pravidelne".
Nuz do tejto miery zakony nepoznam. Asi fakt mozu vzniknut v tomto ohlade problemy, aj ked nejake splnomocnenie by to mozno vyriesilo.
Nechap ma zle, nie som zasadne proti sobasu, ale nemam problem s ludmi, ktori su nezosobaseni a nevidim v tom ziadne eticke, ci moralne zlyhanie zucastnenych.
Nandrolon,nežijeme v 18tom storočí.Nič nezodpovedné na tom nie je.
Nandrolon
07.08.15,07:03
Zamestnávateľ ťa nebude platiť za nejaké "splnomocnenie"...
Toto bol aj jeden argument pri tých manifestáciách buzíkov z LGBTI...
taiko
07.08.15,07:09
Zamestnávateľ ťa nebude platiť za nejaké "splnomocnenie"...
Toto bol aj jeden argument pri tých manifestáciách buzíkov z LGBTI...
LGBTI zatial vynechajme, pretoze to primarne s temou nesuvisi a hadam si nebudeme takto okato pomahatr :)
Pozri. Je to jednoduche. Ak sa niekto takto rozhodne, ze sa neda zosobasit, lebo su mu ukradnute ekonomicke vyhody z toho prameniace, tak je to len jeho vec. Pripadne dosledky si znasa sam a nikoho tym neobtazuje. A som presveceny, ze dieta v takom pripade nemusi nijako trpiet a ak hej, tak o nic via, ako ked zije v "usporiadanom manzelstve", v ktorom su roidicia tiez lajdaci. Myslim, ze v oboch taboroch su taki, aj onaki rodicia a vobec nezalezi, ci na svoj vztah maju papier, alebo nie.
Nandrolon
07.08.15,07:12
v tom súhlasím, ale príspevok takpovediac "jednoduchší" :-))))))))))))))))))))))))))))))))))
To, čo si napísal nemôže nikto zpochybniť, že to nie je pravda.
Ale vždy bude pre mňa viac "usporiadaná rodina" ako "usporiadané partnerstvo".
taiko
07.08.15,07:15
v tom súhlasím, ale príspevok takpovediac "jednoduchší" :-))))))))))))))))))))))))))))))))))
To, čo si napísal nemôže nikto zpochybniť, že to nie je pravda.
Ale vždy bude pre mňa viac "usporiadaná rodina" ako "usporiadané partnerstvo".
To Ti samozrejme neberiem , ani Ta zato neodsudzujem, alebo
Nesúhlasím s tým, čo hovoríš, ale do poslednej kvapky krvi budem brániť tvoje právo povedať to. --- Voltaire :)

Pre mna je lepsie kvalitne, dobre fungujuce partnerstvo, ako nefungujuca "usporiadana" rodina. Chapeme sa?

PS: co sa jednoduchosti prispevku tyka, v jednoduchosti je krasa. Niekedy je to takto proste lepsie ;)
Nandrolon
07.08.15,07:28
Taiko, veď ja som to pochopil a ešte raz ti píšem, tvoj príspevok nemôže nikto zpochybniť a aj pre mňa je "viac" "dobre fungujúce partnerstvo" ako "zle fungujúca rodina".
Ak ale porovnám "dobre fungujúce partnerstvo" a "dobre fungujúca rodina" tam sa mi to už obráti.
Ináč dobre slovné spojenie, že "nefungujúca usporiadaná rodina" :-))))))))))))))))))))))))))))))
- to si daj patentovať :-)
lujza.j
07.08.15,07:32
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....:---:D
Peggynka
07.08.15,07:40
Taiko, veď ja som to pochopil a ešte raz ti píšem, tvoj príspevok nemôže nikto zpochybniť a aj pre mňa je "viac" "dobre fungujúce partnerstvo" ako "zle fungujúca rodina".
Ak ale porovnám "dobre fungujúce partnerstvo" a "dobre fungujúca rodina" tam sa mi to už obráti.
Ináč dobre slovné spojenie, že "nefungujúca usporiadaná rodina" :-))))))))))))))))))))))))))))))
- to si daj patentovať :-)
Tam boli úvodzovky len "usporiadaná" a to je inak :)
Peggynka
07.08.15,07:48
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....:---:D
Lui a napadlo ťa niekedy,že ak je napr. byt tvoj a niečo sa ti (nedajbože) stane,kde pôjde partner?A ak je byt jeho,čo bude s tebou? Partnerstvo funguje,kým nie je treba riešiť takéto situácie.
Oliwa
07.08.15,08:05
Buchač, práveže ma vytáča keď sa použije slovo "priateľka" na normálnu regulérnu frajerku s ktorou sa trtká, býva, žije a tak ďalej :-)))))
To vždy bola, je a bude družka... aj keď si to dnes každý nazve, ako mu to vyhovuje... ale podstatu nezakryje... len potom nechápem, prečo im to označenie prekáža, keď im neprekáža tak žiť...
A partnerstvo dať na úroveň priateľstva...? Partneri sú v obchodnom vzťahu. A obchodný partner predsa nerovná sa /vždy automaticky/ priateľ... :D Skôr naopak. Každý chce s každým... No možno je pre zainteresovaných takýto vzťah tiež obchod - niečo za niečo...
jar88
07.08.15,08:15
Napíšeš mi teda nejaké tie výhody vzťahu nezosobášených rodičov s deťmi?
Môžu byť hocijaké, od ekonomických, cez filozoficko-sociálne až po nadpozemské :-))
Ja si myslím, že spoločný život nezosobášených ľudí má veľa výhod a dokonca čiastočne odstraňuje manželské pokrytectvo. Vždy to môže byť poctivejší vzťah, ako manželstvo. Väčšina manželstiev sa časom dopracuje k nepoctivosti vzťahu. Poctivý vzťah je skôr výnimkou, ako pravidlom. Dokonca si dovolím povedať, že práve vtedy, keď sa stanú rodičmi, sú naozaj tie výhody nezosobášných nepopierateľné. Podmienkou aby to fungovalo je inteligencia, rozhľadenosť a úprimnosť daných ľudí.
-----------------------------------------------------
Je úplne prirodzené, že ak sa dvaja ľudia majú radi, chcú byť spolu čo najviac a ešte k tomu sami. Predpokladám, že počiatočná slepá zaľúbenosť už opadla a že sa už nesnažia svoj proťajšok ohurovať. Žijú už spoločne rovnako ako zosobášení, ale je v tom veľký rozdiel. Necítia sa totiž ničím viazaní a tak sa môžu slobodne a úprimne prejaviť. Určite úprimnejšie, ako zosobášení, lebo im nehrozí žiadne riziko, že po prípadnom rozchode budú "rozvedení". To v našej spoločnosti zatiaľ je ešte stále považované za akýsi cejch. Pre budúci vzťah akosi menej hodnotní partneri.
Nezosobášení, ak majú rozum, začnú časom nevyhnutne vnímať aj vznik akejsi spoločnej ekonomickej spolupatričnosti a ak sú navzájom k sebe úprimní, budú o tom aj pravdivo hovoriť.
Oni si už nebudú vzájomne sľubovať, to čo sa vyžaduje pred farárom a ani pred štátnym úradníkom, kde sa nevedome podpisuje aj záväzok, ktorý sobášny list obsahuje.
----------------------------
Oni si totiž môžu každý svoj záväzok, ktorý so vzťahom prirodzene vzniká predebatovať, dohodnúť sa na ňom a pri plnom vedomí ho dať aj na papier, ako platnú zmluvu. Pritom tých zmlúv môže byť koľko len uznajú za potrebné. Tým sa dostávajú do vzťahu v ktorom jasne vedia na čom sú a v prípade rozchodu sa nemusia o ničom nespravodlivom dohadovať.
---------------------------------
Naviac sa takto môže dojednať aj prípadné výživné a kontakt s deťmi a podobné veci.
Oliwa
07.08.15,08:24
Napíšeš mi teda nejaké tie výhody vzťahu nezosobášených rodičov s deťmi?
Môžu byť hocijaké, od ekonomických, cez filozoficko-sociálne až po nadpozemské :-))
neviem ake su vyhody. To je to co som myslel, ze my sme najeke vyhody nevyhody neriesili.

Mozno snad, ze som s niekym lebo s nim chcem byt a nepotrebujem do dokladovat, ci dokazovat nejakym papierom. Alle to je len taka kvalita toho, nie je to vyhoda, ani nevyhoda.
Ktovie prečo potom inak orientovaným tak veľmi záleží na legislatívnych zmenách a chcú uzatvárať manželstvá a bojujú za to všetkými možnými prostriedkami, keď ide len o zdrap papiera...
Nandrolon
07.08.15,08:27
..."Vždy to môže byť poctivejší vzťah, ako manželstvo..."
Väčší blud som ešte nečítal. Tá veta nemá ani hlavu, ani pätu.
Je to ako keby som povedal, že škodovka môže byť vždy rýchlejšia ako mercedes. Je to pravda, ale aj nie je.
Ak zoberiem nejaký priemer medián, tak to skôr pravda nie je, ako je.
- môže to byť poctivejší vzťah ako nefungujúce manželstvo, ale určite to nemôže byť poctivejší vzťah ako poctivé, harmonické a fungujúce manželstvo, to nikdy.
taiko
07.08.15,08:27
Napíšeš mi teda nejaké tie výhody vzťahu nezosobášených rodičov s deťmi?
Môžu byť hocijaké, od ekonomických, cez filozoficko-sociálne až po nadpozemské :-))
neviem ake su vyhody. To je to co som myslel, ze my sme najeke vyhody nevyhody neriesili.

Mozno snad, ze som s niekym lebo s nim chcem byt a nepotrebujem do dokladovat, ci dokazovat nejakym papierom. Alle to je len taka kvalita toho, nie je to vyhoda, ani nevyhoda.
Ktovie prečo potom inak orientovaným tak veľmi záleží na legislatívnych zmenách a chcú uzatvárať manželstvá a bojujú za to všetkými možnými prostriedkami, keď ide len o zdrap papiera...
POdla mna im ide o to o com pisal Nandrolon, dedenie, starostlivost, proste tie ekonomicke veci. Ale mozem sa aj mylit. Pre niekoho to nemusi byt zdrap papiera. Niektori si mozno na tom zakladaju, ze to maju potvrdene
taiko
07.08.15,08:30
Taiko, veď ja som to pochopil a ešte raz ti píšem, tvoj príspevok nemôže nikto zpochybniť a aj pre mňa je "viac" "dobre fungujúce partnerstvo" ako "zle fungujúca rodina".
Ak ale porovnám "dobre fungujúce partnerstvo" a "dobre fungujúca rodina" tam sa mi to už obráti.
Ináč dobre slovné spojenie, že "nefungujúca usporiadaná rodina" :-))))))))))))))))))))))))))))))
- to si daj patentovať :-)
Co robis, vsak to Ty si to takto nazval :) Ja som to pochopil tak ze myslis usporiadana = s papierom, s kostolnym poriadkom, oficialna. Ergo, aj rodina so sobasom moze nefungovat
Nandrolon
07.08.15,08:31
V harmonickom a 100% fungujúcom manželstve sa nikdy nerieši samotné manželstvo.
To riešia iba tí, ktorí sú "priatelia" a upokojujú sa, že je to vlastne lepšie :-)))))))))))))))))))
Manželka musí byť dobrá kamarátka, milenka, matka dieťaťa a hlavne priateľka pre spoločné aktivity. Potom je všetko O.K.
ale ako vieme 100% je len konečná hranica, ktorá je vlastne fiktívna. Podstata je sa k tým 100% čo najviac priblížiť.
jar88
07.08.15,08:33
..."Vždy to môže byť poctivejší vzťah, ako manželstvo..."
Väčší blud som ešte nečítal. Tá veta nemá ani hlavu, ani pätu.
Je to ako keby som povedal, že škodovka môže byť vždy rýchlejšia ako mercedes. Je to pravda, ale aj nie je.
Ak zoberiem nejaký priemer medián, tak to skôr pravda nie je, ako je.
- môže to byť poctivejší vzťah ako nefungujúce manželstvo, ale určite to nemôže byť poctivejší vzťah ako poctivé, harmonické a fungujúce manželstvo, to nikdy.
A čo tie tebou spomínané zlatokopky?
Ženy znášajúce od manžela čokoľvek, len aby udržali rodinu pre deti?
Čo muži a čo deti, ktoré cítia a dokonca aj vidia, čo sa deje a v čom musia žiť?
Lebo rozvod.
taiko
07.08.15,08:33
..."Vždy to môže byť poctivejší vzťah, ako manželstvo..."
Väčší blud som ešte nečítal. Tá veta nemá ani hlavu, ani pätu.
Je to ako keby som povedal, že škodovka môže byť vždy rýchlejšia ako mercedes. Je to pravda, ale aj nie je.
Ak zoberiem nejaký priemer medián, tak to skôr pravda nie je, ako je.
- môže to byť poctivejší vzťah ako nefungujúce manželstvo, ale určite to nemôže byť poctivejší vzťah ako poctivé, harmonické a fungujúce manželstvo, to nikdy.
Podla mna je to jedno. Ak je to pocive, uprimne, zodpovedne, tak je jedno ake meno tomu dame. Pokial teda nejde o ten socialno-ekonomicky aspekt.
jar88
07.08.15,08:35
Napíšeš mi teda nejaké tie výhody vzťahu nezosobášených rodičov s deťmi?
Môžu byť hocijaké, od ekonomických, cez filozoficko-sociálne až po nadpozemské :-))
neviem ake su vyhody. To je to co som myslel, ze my sme najeke vyhody nevyhody neriesili.

Mozno snad, ze som s niekym lebo s nim chcem byt a nepotrebujem do dokladovat, ci dokazovat nejakym papierom. Alle to je len taka kvalita toho, nie je to vyhoda, ani nevyhoda.
Ktovie prečo potom inak orientovaným tak veľmi záleží na legislatívnych zmenách a chcú uzatvárať manželstvá a bojujú za to všetkými možnými prostriedkami, keď ide len o zdrap papiera...
POdla mna im ide o to o com pisal Nandrolon, dedenie, starostlivost, proste tie ekonomicke veci. Ale mozem sa aj mylit. Pre niekoho to nemusi byt zdrap papiera. Niektori si mozno na tom zakladaju, ze to maju potvrdene
Načo sem pletiete homosexuálne vzťahy? Veď sa bavíme o vzťahoch medzi mužom a ženou. Vzťah s papierom a bez papiera.
taiko
07.08.15,08:36
V harmonickom a 100% fungujúcom manželstve sa nikdy nerieši samotné manželstvo.
To riešia iba tí, ktorí sú "priatelia" a upokojujú sa, že je to vlastne lepšie :-)))))))))))))))))))
Manželka musí byť dobrá kamarátka, milenka, matka dieťaťa a hlavne priateľka pre spoločné aktivity. Potom je všetko O.K.
ale ako vieme 100% je len konečná hranica, ktorá je vlastne fiktívna. Podstata je sa k tým 100% čo najviac priblížiť.
furt neviem, ako na toto vsetko vplyva ten papier z narodneho vyboru, ci prepytujem od bozieho zastupcu na zemi.
jar88
07.08.15,08:39
V harmonickom a 100% fungujúcom manželstve sa nikdy nerieši samotné manželstvo.
To riešia iba tí, ktorí sú "priatelia" a upokojujú sa, že je to vlastne lepšie :-)))))))))))))))))))
Manželka musí byť dobrá kamarátka, milenka, matka dieťaťa a hlavne priateľka pre spoločné aktivity. Potom je všetko O.K.
ale ako vieme 100% je len konečná hranica, ktorá je vlastne fiktívna. Podstata je sa k tým 100% čo najviac priblížiť.
A manžel?
Ten tiež musí? Č nemusí?
taiko
07.08.15,08:44
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....:---:D
Lui a napadlo ťa niekedy,že ak je napr. byt tvoj a niečo sa ti (nedajbože) stane,kde pôjde partner?A ak je byt jeho,čo bude s tebou? Partnerstvo funguje,kým nie je treba riešiť takéto situácie.
to zalezi od partnerov. Mam kamarata, co dobrovolne nechal vsetko po rozvode manzelke a synovi a odisiel takpovediac s igelitkjou.
Alebo sa mozu partneri aj dohodnut. Vsak ak je byt lujzin, tak jej ostane aj ked sa rozidu a naopak. Mozno maju dohodu, ze nik nebude nic investovat do majetku toho druheho. je milion moznosti. vsetko sa da, ked sa chce a ked sa dvaja dohodnu. Je to ale samozrejme zlozitejsie, ako sme uz boli byvali spomenuli.
jar88
07.08.15,08:53
..."Vždy to môže byť poctivejší vzťah, ako manželstvo..."
Väčší blud som ešte nečítal. Tá veta nemá ani hlavu, ani pätu.
Je to ako keby som povedal, že škodovka môže byť vždy rýchlejšia ako mercedes. Je to pravda, ale aj nie je.
Ak zoberiem nejaký priemer medián, tak to skôr pravda nie je, ako je.
- môže to byť poctivejší vzťah ako nefungujúce manželstvo, ale určite to nemôže byť poctivejší vzťah ako poctivé, harmonické a fungujúce manželstvo, to nikdy.

A koľko je tu podľa teba tých poctivých manželstiev?
-------------------------------------
Vieš podľa čoho si väčšina žien vyberá frajerov a podľa čoho manželov?
Ty vieš aké dôvody a koľko rôznych nevyslovených pohnútok vedie ženy k oltáru?
Nandrolon
07.08.15,08:58
Taiko, väčšina ľudí sa nerozchádza v dobrom, to sú skôr svetlé výnimky. Vidím to aj vo svojom okolí.
Z dobráka od kosti sa stane šmahom ruky "sviňa" ktorá nenechá naviac ani cent. Ani sa nečudujem, ak mu ženu kefoval niekto druhý, tak nech sa stará on, či???
Peggynka
07.08.15,09:01
Nandrolon
07.08.15,09:02
Jar... poctivých manželstiev......
Ak píšeme stále o slovensku, tak môžem s určitosťou povedať, že väčší počet bude fungujúcich manželstiev ako fungujúcich partnerstiev. Ale píšem o roku 2015, v roku 2055 to môže byť obrátene, nakoľko sobáše už budú uzatvárať iba ich skalní fanúšikovia.
Podľa čoho si žena vyberá frajerov, to neviem, lebo nie som žena a ani tú skúsenosť sme ešte v rodine nemali. Musím sa spýtať ženy, ale dúfam, že väčšinu z toho bude mať ja :-))
Ale čisto hypoteticky, panička /má dosť peňazí, takže peniaze nie, je zabezpečená tak majetok nie, má manžela, tak druhého nepotrebuje/...
Vychádza mi jedine podľa veku a veľkosti vtáka. No, tak to môžem byť zatiaľ ešte niekoľko rokov kľudný :-)
- ešte som zabudol výzor, ale to beriem ako samozrejmosť u každého človeka že sa o seba stará...
taiko
07.08.15,09:28
Taiko, väčšina ľudí sa nerozchádza v dobrom, to sú skôr svetlé výnimky. Vidím to aj vo svojom okolí.
Z dobráka od kosti sa stane šmahom ruky "sviňa" ktorá nenechá naviac ani cent. Ani sa nečudujem, ak mu ženu kefoval niekto druhý, tak nech sa stará on, či???
Ty si fakt jeliman, ako Ty mas hned vo vsetkom jasno :)
Akoto, ze Ta nenapadlo , ze mimo Tvojho sveta ziju aj ini ludia? Okrem toho hadam vezmeme do uvahy aj ine dovody rozvodov, okrem nevery :)
lacotinka
07.08.15,09:36
Ja som ale staromódny, takže najskôr sobáš a potom "splodenie potomka".
Ak by sa moja žena vydávala už s bruchom, trošku by ma štvalo

Svoj názor nikomu nenútim...



Ešte že tak



Lebo my keď sme sa brali, tak moja budúca bola tehotná a ja NIE.
lacotinka
07.08.15,09:38
Taiko - napíš mi teraz ty výhody vzťahu s dieťaťom, kde rodičia ne sú zosobášení...
Nemusia sa súdiť o styku s dieťaťom
lacotinka
07.08.15,09:41
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....:---:D

Lebo je skoro furt preč :D :D :D
lacotinka
07.08.15,09:43
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....:---:D
Lui a napadlo ťa niekedy,že ak je napr. byt tvoj a niečo sa ti (nedajbože) stane,kde pôjde partner?A ak je byt jeho,čo bude s tebou? Partnerstvo funguje,kým nie je treba riešiť takéto situácie.



Logicky :



k inej partnerke s bytom
(ak teda uvažujem logicky, že nezostane bývať s mladou Luííííííí )
bettylou
07.08.15,09:47
Hneď by som ti jedno foto poslala, ale niekto začne ešte vyhľadávať jeho zdroj, a nemuselo by to najlepšie dopadnúť. Nič v zlom. Dnes strácame súkromie.
možeš o to nič
lacotinka
07.08.15,09:47
[
Oni si totiž môžu každý svoj záväzok, ktorý so vzťahom prirodzene vzniká predebatovať, dohodnúť sa na ňom a pri plnom vedomí ho dať aj na papier, ako platnú zmluvu. Pritom tých zmlúv môže byť koľko len uznajú za potrebné. Tým ....



... dostanú lesy riadne po hube
Nandrolon
07.08.15,09:47
Jar - samozrejme, že aj manžel musí, s kým by potom tá žena "zila"? sama so sebou, však by ju ruky boleli, a na výlety s deťmi by musela chodiť sama :-))))))))))))))

O zlatokopkách som vôbec neuvažoval, lebo to je každému hneď jasné na prvý pohľad a netreba to nijako analyzovať....
Ak je niekto starý a má pri sebe o 40 rokov mladšiu /jeden nemenovaný riaditeľ jednej nemenovanej veľkej firmy/ tak je jasné že v tomto prípade ide o ťažbu zlata :-))
Ale áno, tí starí plešouni, ktorých sa to týka budú 100 x opakovať lož, že tam ide o skutočnú lásku a dúfať, že sa to stane pravdou, lenže sú akurát tak na smiech... preto zlatokopky som vôbec nepojal do svojho predchádzajúceho príspevku...
lacotinka - ale ani manželia sa po rozchode NEMUSIA súdiť o deti.
rovnako sa môžu o ne súdiť exmanželia ako expriatelia /čudné slovo/.
bettylou
07.08.15,09:48
Toto je správny link https://www.youtube.com/watch?v=Xr94Jjz0zzM... trochu si to pospájala...

Ale bojové jednotky to majú omnoho ťažšie a keby nebolo leteckých zásahov a podpory USA, bolo by to nemožné.
https://www.youtube.com/watch?v=Vavr0nxLagU
Hlavne ak si uvedomíme, že talibanci sa skrývajú medzi civilným obyvateľstvom.
nepravda, využitá krajina na bojové hry
A k tomu si ako dospela?
A ópium bude kedy len výmysel a hra na narkomanov? Zrejme raz dospejeme aj k názoru, že heroín im niekto podsrčil, že by amíci?
mám oči, a ten mak sa mohol jesť
lacotinka
07.08.15,09:50
V harmonickom a 100% fungujúcom manželstve sa nikdy nerieši samotné manželstvo.
To riešia iba tí, ktorí sú "priatelia" a upokojujú sa, že je to vlastne lepšie :-)))))))))))))))))))
Manželka musí byť dobrá kamarátka, milenka, matka dieťaťa a hlavne priateľka pre spoločné aktivity. Potom je všetko O.K.
ale ako vieme 100% je len konečná hranica, ktorá je vlastne fiktívna. Podstata je sa k tým 100% čo najviac priblížiť.

Vydýšššš

A moja zaboha nechce hrať Travian
jar88
07.08.15,09:50
Jar... poctivých manželstiev......
Ak píšeme stále o slovensku, tak môžem s určitosťou povedať, že väčší počet bude fungujúcich manželstiev ako fungujúcich partnerstiev. Ale píšem o roku 2015, v roku 2055 to môže byť obrátene, nakoľko sobáše už budú uzatvárať iba ich skalní fanúšikovia.
Podľa čoho si žena vyberá frajerov, to neviem, lebo nie som žena a ani tú skúsenosť sme ešte v rodine nemali. Musím sa spýtať ženy, ale dúfam, že väčšinu z toho bude mať ja :-))
Ale čisto hypoteticky, panička /má dosť peňazí, takže peniaze nie, je zabezpečená tak majetok nie, má manžela, tak druhého nepotrebuje/...
Vychádza mi jedine podľa veku a veľkosti vtáka. No, tak to môžem byť zatiaľ ešte niekoľko rokov kľudný :-)
- ešte som zabudol výzor, ale to beriem ako samozrejmosť u každého človeka že sa o seba stará...
Zas od veci?
Nepýtal som sa na pomer fungujúcich manželstiev a partnerstiev.
Jasne som sa pýtal na pomer fungujúcich a nefungujúcich manželstiev. To znamená šťastných a nešťastných.
Bolo tu niekde napísané, že 50% manželstiev sa rozvádza, ale to nemusí automaticky znamenať že len 50% manželstiev vydrží. Zrejme ich bude viac, ako tých rozvedených, lebo niekto sa rozvedie aj viac, ako raz.
No a ak nám zostane aj 60% nerozvedených tak určite nebudeš tvrdiť, že tam nie sú manželstvá fungujúce zotrvačnosťou, ekonomickou závislosťou a podobne. V nich žijú ľudia niekedy horšie, ako v base a nevidia žiadnu budúcnosť. No a v tom prostredí žijú aj dospievajúce deti.
bettylou
07.08.15,09:52
nám a k ich schopnostiam, ale poslať ich zarábať a živiť rodinu, to je už chlapské a normálne.:---[/QUOTE]
pekná je idylka žena s fúrikom, žena s kosou, alebo žena pri nahadzovaní hnoja[/QUOTE]
a žena v auparku....
jar88
07.08.15,09:56
Taiko, väčšina ľudí sa nerozchádza v dobrom, to sú skôr svetlé výnimky. Vidím to aj vo svojom okolí.
Z dobráka od kosti sa stane šmahom ruky "sviňa" ktorá nenechá naviac ani cent. Ani sa nečudujem, ak mu ženu kefoval niekto druhý, tak nech sa stará on, či???
Ty si fakt jeliman, ako Ty mas hned vo vsetkom jasno :)
Akoto, ze Ta nenapadlo , ze mimo Tvojho sveta ziju aj ini ludia? Okrem toho hadam vezmeme do uvahy aj ine dovody rozvodov, okrem nevery :)
Pre neho je sobášny list vlastne len vlastnícky list na ženu, či dekrét a výhradné právo na sexuálne uspokojovanie.
bettylou
07.08.15,09:56
edzi civilným obyvateľstvom.[/QUOTE]
nepravda, využitá krajina na bojové hry[/QUOTE]
A k tomu si ako dospela?
A ópium bude kedy len výmysel a hra na narkomanov? Zrejme raz dospejeme aj k názoru, že heroín im niekto podsrčil, že by amíci?[/QUOTE
keby že mám poriadnu republiku, ta ma drogy nezaujímajú ked sa pototo... myslím to všeobecne. židácke banky tu ešče sú pre tých ktorí nemajú dosť. a ma teraz omínuskuj. jee.m ti na to
lacotinka
07.08.15,09:59
V harmonickom a 100% fungujúcom manželstve sa nikdy nerieši samotné manželstvo.
To riešia iba tí, ktorí sú "priatelia" a upokojujú sa, že je to vlastne lepšie :-)))))))))))))))))))
Manželka musí byť dobrá kamarátka, milenka, matka dieťaťa a hlavne priateľka pre spoločné aktivity. Potom je všetko O.K.
ale ako vieme 100% je len konečná hranica, ktorá je vlastne fiktívna. Podstata je sa k tým 100% čo najviac priblížiť.
A manžel?
Ten tiež musí? Č nemusí?



Ti šiši ??

Manžel predsa nemôže byť kamarátkou , tobôž matkou !!!!!!!!!
Nandrolon
07.08.15,10:02
lacotinka, som sa nasmial, díky :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))
a dal som ti plus
lacotinka
07.08.15,10:03
expriatelia /čudné slovo/.

Aj polla mňa je o pár % krajšie : Sexpriatelia
jar88
07.08.15,10:03
Taiko - napíš mi teraz ty výhody vzťahu s dieťaťom, kde rodičia ne sú zosobášení...
Nemusia sa súdiť o styku s dieťaťom
Len v prípade, ak sa dohodnú a dohodu aj dodržiavajú.
Jedná sa o styk dieťaťa s rodičom, nie s ex-manželom (ex-manželkou)
lacotinka
07.08.15,10:04
lacotinka, som sa nasmial, díky :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))
a dal som ti plus


OK



Prežil som aj horšie :D
jar88
07.08.15,10:04
V harmonickom a 100% fungujúcom manželstve sa nikdy nerieši samotné manželstvo.
To riešia iba tí, ktorí sú "priatelia" a upokojujú sa, že je to vlastne lepšie :-)))))))))))))))))))
Manželka musí byť dobrá kamarátka, milenka, matka dieťaťa a hlavne priateľka pre spoločné aktivity. Potom je všetko O.K.
ale ako vieme 100% je len konečná hranica, ktorá je vlastne fiktívna. Podstata je sa k tým 100% čo najviac priblížiť.
A manžel?
Ten tiež musí? Č nemusí?



Ti šiši ??

Manžel predsa nemôže byť kamarátkou , tobôž matkou !!!!!!!!!
Dokonca ani slúžkou.
bettylou
07.08.15,10:04
neadoptuje si ma dakto.? čertica ja vyšitá, ale šerco mam:):D:---:mee:
lacotinka
07.08.15,10:05
Taiko - napíš mi teraz ty výhody vzťahu s dieťaťom, kde rodičia ne sú zosobášení...
Nemusia sa súdiť o styku s dieťaťom
Len v prípade, ak sa dohodnú a dohodu aj dodržiavajú.
Jedná sa o styk dieťaťa s rodičom, nie s ex-manželom (ex-manželkou)

to najsamprv mosí byt v ronnom liste
lacotinka
07.08.15,10:06
neadoptuje si ma dakto.? čertica ja vyšitá, ale šerco mam:):D:---:mee:

bez šelestov ?????
Nandrolon
07.08.15,10:07
tak chlapi, dnes je piatok, nikto ma tu nevytočí do fialova?? potrebujem dvihnúť tlak :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))
jar88
07.08.15,10:07
edzi civilným obyvateľstvom.
nepravda, využitá krajina na bojové hry[/QUOTE]
A k tomu si ako dospela?
A ópium bude kedy len výmysel a hra na narkomanov? Zrejme raz dospejeme aj k názoru, že heroín im niekto podsrčil, že by amíci?[/QUOTE
keby že mám poriadnu republiku, ta ma drogy nezaujímajú ked sa pototo... myslím to všeobecne. židácke banky tu ešče sú pre tých ktorí nemajú dosť. a ma teraz omínuskuj. jee.m ti na to[/QUOTE]
Ja ti jebať nebránim:D
bettylou
07.08.15,10:12
Láska sa nedá vynútiť, to je samozrejmé. Ja výhodu neviazaného zväzku s dieťaťom nevidím ani jednu.
A kvôli dieťaťu je nezodpovedné že rodičia nie sú zobratí. Je to čiastočne o morálke a aj o tom, aby napr. s ním mohli ísť k lekárovi jeden aj druhý a nemuseli si brať dovolenky. Zvlášť, ak dieťa býva častejšie chorľavé alebo treba s ním niekde chodiť "pravidelne".
ta sa čítaš?? len za to že si sa písať naučil ideš proti starým tradíciám, čo majú desať tisíce rokov??
buchač
07.08.15,10:12
tak chlapi, dnes je piatok, nikto ma tu nevytočí do fialova, potrebujem dvihnúť tlak :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mne sa nechce ... unavený som...
Popýtaj kamaráta...šak vieš ktorého...;)
Nandrolon
07.08.15,10:17
buchač, však ty ma ale nevytáčaš iba výnimočne. Na to sú tu iní buchari :-))
Oliwa
07.08.15,10:19
..."Vždy to môže byť poctivejší vzťah, ako manželstvo..."
Väčší blud som ešte nečítal. Tá veta nemá ani hlavu, ani pätu.
Je to ako keby som povedal, že škodovka môže byť vždy rýchlejšia ako mercedes. Je to pravda, ale aj nie je.
Ak zoberiem nejaký priemer medián, tak to skôr pravda nie je, ako je.
- môže to byť poctivejší vzťah ako nefungujúce manželstvo, ale určite to nemôže byť poctivejší vzťah ako poctivé, harmonické a fungujúce manželstvo, to nikdy.
A čo tie tebou spomínané zlatokopky?
Ženy znášajúce od manžela čokoľvek, len aby udržali rodinu pre deti?
Čo muži a čo deti, ktoré cítia a dokonca aj vidia, čo sa deje a v čom musia žiť?
Lebo rozvod.

No moment, to si nejako zlúčil dve rôzne kategórie žien...
Sú ženy, ktoré takto žijú, lebo nie je v ich silách sa ekonomicky osamostatniť a v sebe nemajú dosť sily sa o to ani pokúsiť... No keď si tých mužov kedysi brali, nemuseli to byť a priori nezamestnaní alkoholici a tyrani... A nebrali si ich pre peniaze...

Zlatokopky sú ženy združené napr. okolo Kollára... neudržujú žiadnu rodinu, lebo ani jedna z nich ju nemá... S tou prvou skupinou majú spoločné ale to, že tiež nie sú schopné sa ekonomicky postarať o seba, tak na to využívajú a zneužívajú otca/otcov svojich detí a svoje deti... Nuž a čo deti, ktoré cítia a dokonca aj vidia, čo sa deje a v čom musia žiť...???

Stupňovanie prídavných mien má svoj význam, ako napr. malý, menší, najmenší,
starý, starší, najstarší... Ale naozaj si neviem predstaviť, aký je to "poctivejší" vzťah...
Poctivý, poctivejší, najpoctivejší...? Čo tu je meradlom poctivosti v poctivejšom vzťahu? Počet milencov/mileniek či...?
Nandrolon
07.08.15,10:22
Lacotinka ma tu už poctivo ominúskoval. Presne to korešponduje s jeho príchodom do tejto témy :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))
lujza.j
07.08.15,10:22
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....:---:D

Lebo je skoro furt preč :D :D :D
milan "iba" 4roky bol....:D:---
lacotinka
07.08.15,10:24
Lacotinka ma tu už poctivo ominúskoval. Presne to korešponduje s jeho príchodom do tejto témy :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))

poškaj
pozriem
bettylou
07.08.15,10:28
[
POdla mna im ide o to o com pisal Nandrolon, dedenie, starostlivost, proste tie ekonomicke veci. Ale mozem sa aj mylit. Pre niekoho to nemusi byt zdrap papiera. Niektori si mozno na tom zakladaju, ze to maju potvrdene[/QUOTE]
tých darmožráčov na úrade živíme, to je fakt :D
lacotinka
07.08.15,10:28
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....:---:D

Lebo je skoro furt preč :D :D :D
milan "iba" 4roky bol....:D:---

to je jag volakedy dve vojančiny
jar88
07.08.15,10:29
..."Vždy to môže byť poctivejší vzťah, ako manželstvo..."
Väčší blud som ešte nečítal. Tá veta nemá ani hlavu, ani pätu.
Je to ako keby som povedal, že škodovka môže byť vždy rýchlejšia ako mercedes. Je to pravda, ale aj nie je.
Ak zoberiem nejaký priemer medián, tak to skôr pravda nie je, ako je.
- môže to byť poctivejší vzťah ako nefungujúce manželstvo, ale určite to nemôže byť poctivejší vzťah ako poctivé, harmonické a fungujúce manželstvo, to nikdy.
A čo tie tebou spomínané zlatokopky?
Ženy znášajúce od manžela čokoľvek, len aby udržali rodinu pre deti?
Čo muži a čo deti, ktoré cítia a dokonca aj vidia, čo sa deje a v čom musia žiť?
Lebo rozvod.

No moment, to si nejako zlúčil dve rôzne kategórie žien...
Sú ženy, ktoré takto žijú, lebo nie je v ich silách sa ekonomicky osamostatniť a v sebe nemajú dosť sily sa o to ani pokúsiť... No keď si tých mužov kedysi brali, nemuseli to byť a priori nezamestnaní alkoholici a tyrani... A nebrali si ich pre peniaze...

Zlatokopky sú ženy združené napr. okolo Kollára... neudržujú žiadnu rodinu, lebo ani jedna z nich ju nemá... S tou prvou skupinou majú spoločné ale to, že tiež nie sú schopné sa ekonomicky postarať o seba, tak na to využívajú a zneužívajú otca/otcov svojich detí a svoje deti... Nuž a čo deti, ktoré cítia a dokonca aj vidia, čo sa deje a v čom musia žiť...???

Stupňovanie prídavných mien má svoj význam, ako napr. malý, menší, najmenší,
starý, starší, najstarší... Ale naozaj si neviem predstaviť, aký je to "poctivejší" vzťah...
Poctivý, poctivejší, najpoctivejší...? Čo tu je meradlom poctivosti v poctivejšom vzťahu? Počet milencov/mileniek či...?

A koľko kategórií manželiek poznáš, či dokonca rozlišuješ?
Ako a podľa čoho rozlišuješ ženy, ako také, to pravdepodobne viem, to uvádzať nemusíš.:---
Peggynka
07.08.15,10:31
Stupňovanie prídavných mien má svoj význam, ako napr. malý, menší, najmenší,
starý, starší, najstarší... Ale naozaj si neviem predstaviť, aký je to "poctivejší" vzťah...
Poctivý, poctivejší, najpoctivejší...? Čo tu je meradlom poctivosti v poctivejšom vzťahu? Počet milencov/mileniek či...?
Čisté svedomie OBOCH :) Podľa mňa.
lujza.j
07.08.15,10:34
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....:---:D
Lui a napadlo ťa niekedy,že ak je napr. byt tvoj a niečo sa ti (nedajbože) stane,kde pôjde partner?A ak je byt jeho,čo bude s tebou? Partnerstvo funguje,kým nie je treba riešiť takéto situácie.
peggy....viem....aj on to vie.....milion krát prebratá vec....v jednom období aj že "áno"...len pre majetok....
..nič iné mi neostáva a jemu tiež len veriť mojej rodine...závet je pláne roky....ale ani neviem...či by jeho ošetril na 100%......
lacotinka
07.08.15,10:34
Poctivý, poctivejší, najpoctivejší...?



kedže môže byť logicky iba

poctivý

a

nepoctivý

(ale súčasne najpoctivejší je určite poctivejší ako poctivý :D )



Logickým vývodom týchto (samostatne pravdivých ) výrokov je :

poctivý NIE je poctivý, lebo najpoctivejší je poctivý
Peggynka
07.08.15,10:42
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....:---:D
Lui a napadlo ťa niekedy,že ak je napr. byt tvoj a niečo sa ti (nedajbože) stane,kde pôjde partner?A ak je byt jeho,čo bude s tebou? Partnerstvo funguje,kým nie je treba riešiť takéto situácie.
peggy....viem....aj on to vie.....milion krát prebratá vec....v jednom období aj že "áno"...len pre majetok....
..nič iné mi neostáva a jemu tiež len veriť mojej rodine...závet je pláne roky....ale ani neviem...či by jeho ošetril na 100%......
Hlavne štátu to vyhovuje...žiadny vdovský/vdovecký dôchodok :mee:
Neviem,ako je to teraz,ale od určitého času sa cigáni neženia,zrejme to má svoje finančné výhody (myslím na osamelé matky s maloletými deťmi).
jar88
07.08.15,10:43
tak chlapi, dnes je piatok, nikto ma tu nevytočí do fialova?? potrebujem dvihnúť tlak :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))
No skúsim, či to zafunguje, ale najskôr si daj riadneho turka s rumom a cukrom, alebo tri presa.
Nandrolon
07.08.15,10:45
na čo tam je ten cukor a rum?
jar88
07.08.15,10:47
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....:---:D
Lui a napadlo ťa niekedy,že ak je napr. byt tvoj a niečo sa ti (nedajbože) stane,kde pôjde partner?A ak je byt jeho,čo bude s tebou? Partnerstvo funguje,kým nie je treba riešiť takéto situácie.
peggy....viem....aj on to vie.....milion krát prebratá vec....v jednom období aj že "áno"...len pre majetok....
..nič iné mi neostáva a jemu tiež len veriť mojej rodine...závet je pláne roky....ale ani neviem...či by jeho ošetril na 100%......
Hlavne štátu to vyhovuje...žiadny vdovský/vdovecký dôchodok :mee:
Neviem,ako je to teraz,ale od určitého času sa cigáni neženia,zrejme to má svoje finančné výhody (myslím na osamelé matky s maloletými deťmi).
No a ešte sa aj účelovo svojprávnosti zbavujú:D Sú to špekulanti, nie ako gadžovia.:--- Len platiť a platiť a dúfať (slepo dôverovať) že vraj do neba :D
jar88
07.08.15,10:48
na čo tam je ten cukor a rum?

Skús google:D
jar88
07.08.15,10:51
Chcel si vytočiť, či nie?
Nandrolon
07.08.15,10:56
obľúbená trojbojárska kombinácia pred výkonom bola dvojitá zalievaná káva + acylpyrín + efedrin /ale pre feťákov zasraných sa dostal už na úroveň heroínu, takže ten už vypadol a nahradil ho PSEUDO, ale pseudo je iba pseudo...../
lujza.j
07.08.15,10:56
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....:---:D
Lui a napadlo ťa niekedy,že ak je napr. byt tvoj a niečo sa ti (nedajbože) stane,kde pôjde partner?A ak je byt jeho,čo bude s tebou? Partnerstvo funguje,kým nie je treba riešiť takéto situácie.
peggy....viem....aj on to vie.....milion krát prebratá vec....v jednom období aj že "áno"...len pre majetok....
..nič iné mi neostáva a jemu tiež len veriť mojej rodine...závet je pláne roky....ale ani neviem...či by jeho ošetril na 100%......
Hlavne štátu to vyhovuje...žiadny vdovský/vdovecký dôchodok :mee:
Neviem,ako je to teraz,ale od určitého času sa cigáni neženia,zrejme to má svoje finančné výhody (myslím na osamelé matky s maloletými deťmi).
cigoši sa neženia...majú to prelúskané...."moji"cigoši...-bývalí susedia.....starý mal "dalšiu gizelu" v pentagone..s detvákmi...
vidíš....vdovský dochodok ma nenapadol....:(...musím kuk do "mojeho"zákona....
buchač
07.08.15,11:02
tak chlapi, dnes je piatok, nikto ma tu nevytočí do fialova, potrebujem dvihnúť tlak :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mne sa nechce ... unavený som...
Popýtaj kamaráta...šak vieš ktorého...;)


buchač, však ty ma ale nevytáčaš iba výnimočne. Na to sú tu iní buchari :-))
Idem si dať šlófika...zatiaľ dumaj.

Možno Ti trochu tlak zvihne, skús si hlavu potrápiť...a možno sa aj vytočíš...;)
Možno sa zapojí aj ten, čo nevie dať výsledok na 2x2...:rolleyes:
kn-alka
07.08.15,11:04
1
misoft
07.08.15,11:05
1
Fakt?
Prepočítaj znova.... ale čítaj riadne.....
Nandrolon
07.08.15,11:13
Buchač 4?
misoft
07.08.15,11:15
Hmmmm.... a kde je znamienko = ? Len tam môže byť výsledok. Ostatné je omáčka, klamanie číselkami....
Oliwa
07.08.15,11:17
2 :) Misoft ma predbehol...