Ada Lieskovska
08.07.15,08:03
Moju matku, v sucastnosti dochodkynu, poziadal jej sused o zapozicanie televizoru s tym ze ho chce zobrat pre svojho otca do nemocnice, matka pozna jeho otca desiatky rokov a preto v dobrej viere suhlasila a televizor pozicala, sused jej slubil ze televizor odnesie ihned otcovi do nemocnice a samozrejme ze kedykolvek ho donesie naspet ze max. najneskor v den navratu jeho otca domov, nieje o tom ziaden doklad su len dalsi dvaja svedkovia ich rozhovoru a naslednej ustnej dohody ktory zaroven videli aj suseda ako si televizor vyniesol z matkinho domu a nalozil do auta a ze s nim ihned odisiel, mne to vsak nesedelo bol som v nemocnici a samozrejme televizor tam nikdy nedoniesol, jeho otec onicom nevie a tak som siel s matkou za susedom a povedal som mu ze treba okamzite vratit televizor pretoze klamal, slubil ze do hodiny to vybavi ale dnes je to uz takmer tyzden, telka nikde a tak je uplne jasne ze matku od zaciatku vedome klamal a telku predal, peniaze si nechal a vyhyba sa nam. Poradte co sa da urobit v tomto pripade, ci jeho konanie mozno brat ako trestny cin.
misoft
08.07.15,14:19
Ak je telka v cene 266€ - tak je to tr.čin.
dmc
08.07.15,15:16
aka je cena TV ?
Chobot
08.07.15,20:06
A čo ak tú telku tvoja mama tomu susedovi dala a aby to nevyzeralo hlúpo, tak teraz tvrdí, že ju len požičala. Nebolo by to nič nezvyčajné u starších ľudí.