BrNcO925
23.07.15,11:51
Dobry den, Potreboval by som poradit co robit ked mi neuznali reklamaciu telefonu a este mi ho vratili s chybajucim dielom. Telefon mal byt podla slov vyrobcu vodotesny ale mne sa don dostala voda. Z reklamacie prisla sprava ze je zooxidovana zakladova doska a nesplna podmienky reklamacie. Potom som si to nastudoval na internete a ze pokial niesu krytky na konektory z vnutra cervene tak by mala reklamacia platit a moje krytky su v poriadku. Tak teraz neviem co mam robit aby som dosiahol reklamacie. A este k tomu mi telefon prisiel z reklamacie bez ochrannej mriezky na reproduktor zo spodnej strany telefonu a to si uz osobne myslim ze ten co mobil pri reklamaci kontroloval nebol ziaden profesional. Budem vdacny za kazdu radu.
arizona
23.07.15,11:03
BrNcO925
23.07.15,12:09
Toto som uz nasiel len neviem co by som robil. Akoze ten posudok by som este dokazal zaplatit ale stym sudom neviem lebo mam len 17 rokov...
misoft
23.07.15,13:43
Ako dlho ho už máš? Ak menej ako 12 mesiacov - bez odborného posudku je to neuznaná reklamácia. Odborný posudok nerobí reklamačné oddelenie obchodu!
Preštuduj si http://www.zakonypreludi.sk/zz/2007-250 §18 ods.6 - a toto im otrep o hlavu. Daj podnet SOI pre nedodržanie tohto zákona pri vybavovaní reklamácie - dôvod - zamietnutá reklamácia BEZ odborného posudku....
mareko
26.07.15,10:54
Neviem, či môžem "tu" komentovať či žiadať o upresnenie, keď to nie je moja otázka. Rada by som vedela, prečo je v linku čo pridala arizona a v zákone (pridal misoft) rozdiel v čase od kúpy (6 a 12 mesiacov). Predpokladám, že platí zákon, teda 12 mesiacov. Ďakujem