Zavrieť

Porady

Neuznana reklamacia mobilneho telefonu a vratenie telefonu v horsom stave.

Dobry den, Potreboval by som poradit co robit ked mi neuznali reklamaciu telefonu a este mi ho vratili s chybajucim dielom. Telefon mal byt podla slov vyrobcu vodotesny ale mne sa don dostala voda. Z reklamacie prisla sprava ze je zooxidovana zakladova doska a nesplna podmienky reklamacie. Potom som si to nastudoval na internete a ze pokial niesu krytky na konektory z vnutra cervene tak by mala reklamacia platit a moje krytky su v poriadku. Tak teraz neviem co mam robit aby som dosiahol reklamacie. A este k tomu mi telefon prisiel z reklamacie bez ochrannej mriezky na reproduktor zo spodnej strany telefonu a to si uz osobne myslim ze ten co mobil pri reklamaci kontroloval nebol ziaden profesional. Budem vdacny za kazdu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    BrNcO925 Toto som uz nasiel len neviem co by som robil. Akoze ten posudok by som este dokazal zaplatit ale stym sudom neviem lebo mam len 17 rokov...
    misoft Ako dlho ho už máš? Ak menej ako 12 mesiacov - bez odborného posudku je to neuznaná reklamácia. Odborný posudok nerobí reklamačné oddelenie obchodu!
    Preštuduj si http://www.zakonypreludi.sk/zz/2007-250 §18 ods.6 - a toto im otrep o hlavu. Daj podnet SOI pre nedodržanie tohto zákona pri vybavovaní reklamácie - dôvod - zamietnutá reklamácia BEZ odborného posudku....
    mareko Neviem, či môžem "tu" komentovať či žiadať o upresnenie, keď to nie je moja otázka. Rada by som vedela, prečo je v linku čo pridala arizona a v zákone (pridal misoft) rozdiel v čase od kúpy (6 a 12 mesiacov). Predpokladám, že platí zákon, teda 12 mesiacov. Ďakujem
      zbaliť

    Neuznana reklamacia mobilneho telefonu a vratenie telefonu v horsom stave.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.