Zavrieť

Porady

Reklamacia mobilneho telefonu

Dobry den

Na uvod sa ospravedlnujem za mozno niekolko krat duplicitnu temu.

No mam takyto problem:

Dna 27.7. tohoto roku som zi zakupil cez internet novy mobilny telefon v hodnote 390 eur.

Mobil po dvoch tyzdnoch zacina vykazovat vady: vypinanie sa pocas nabijania, stracanie wifi signalu, mrznutie indikatora nabijania.

Vada od nova bola presvitajuci displej, ta mi az tak nevadila, nakolko po znizeni podsvietenia to prestalo byt badatelne.

Poslem ho na reklamaciu, ale najradsej by som dostal iny mobil, alebo peniaze naspat.
Pozeral som si uz x stranok venujucich sa tejto problematike, ale k nicomu som nedospel.
Je mozne aby mi vratili peniaze, alebo nie?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Predajca ti pravde podobne posle MT do servisu. Ak sa nebude dat opravit, vymeni ti za novy.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nie.Predajca nijak neporusi zakon,ak MT len da opravit.

    http://www.pravaspotrebitela.sk/inde...hures&itemid=9
    Zdravim Poradcov,
    mam problem s reklamaciou mobilneho telefonu. Problem je taky, ze som tri krat reklamoval telefon, kde som popisoval, ze sa mi restartuje, prehrieva, samovolne odpaja SD karta. Hacik je vsak v tom, ze servis berie ako zavadu toto, nie vadu zakladnej dosky, ktoru mi dva krat vymenili a vymenili by mi ju aj treti krat /pri tretej reklamacii urobili iba diagnostiku zariadenia, lebo som uz ziadal o vratenie penazi/. Tak teraz uz neviem, na co sa mam odvolat. Pri vsetkych troch reklamaciach boli udavane vzdy tri odstranitelne prejavy zavady - ktore boli odstranene vymenou zakladnej dosky. Pri prvych dvoch sa servis vyjadril, ze sa prejavili. Pri tretej boli taktiez nahlasene, ale vyjadrenie mam iba k dvom, k tretej ci sa prejavila alebo nie sa nevyjadrili.
    Dakujem za vsetky rady.

    Reklamacia mobilneho telefonu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.