Trubiroh
04.08.15,15:53
Pracujem v železničnej osobnej doprave ako dispečer a mal som záujem o prácu na dohodu v inej firme ktorá prevádzkuje dopravu na dráhach, ale len nákladnú. Požiadal som zamestnávateľa o súhlas, ten však zamietol udeliť súhlas s tým, že sa jedná o konkurenciu a že názov pracovnej pozície je rovnaký - dispečer. Pritom ale hlavný zamestnávateľ podniká len v osobnej doprave a u ktorého som chcel vykonať prácu podniká len v nákladnej doprave. Je nesúhlas zamestnávateľa oprávnený a na mieste? Alebo mám vykonávať prácu bez jeho súhlasu pretože sa nejedná o rovnaké zaradenie ale len o rovnaký názov profesie, ktorý je ale príliš všeobecný.
Tweety
04.08.15,13:57
Prácu môžeš vykonávať len so súhlasom, pozri paragraf 83ZP. Je teda oprávnený dať nesúhlas.
Trubiroh
04.08.15,14:03
Ano ale tam píše že ak sa jedná o konkurenčnú firmu. Lenže ako môže konkurovať nákladný dopravca osobnému dopravcovi?
kukučka
04.08.15,14:23
Bola to len písomná komunikácia s vrchnosťou, alebo aj osobný pohovor
so šéfom? Aký je jeho názor?
Nie je práca dispečera príliš náročná nato, aby si sedel na dvoch stoličkách?
Trubiroh
04.08.15,18:09
Práca je náročná, ale na dohodu by to bolo len 2-3 zmeny za mesiac, to aj hlavný zamestnávateľ nariadi toľko ak sú maródi alebo dovolenky, určite by to nemalo vplyv na prácu. Jedná sa o písomnú komunikáciu. Pýtam sa preto, že ak náhodou v budúcnosti nájdem ďalšieho zamestnávateľa na dohodu, tak či mám sa vôbec pýtať na súhlas, ak to nie je konkurencia. Je vôbec oznamovacia povinnosť o práci na dohodu ak nie je vykonávaná u konkurenčnej firmy? Či nie je lepšie nič nepovedať a robiť si vo voľne čo chcem. Predsa nákladnú dopravu nemôže nik normálny považovať za konkurenciu osobnej.