bezradná
01.06.06,13:24
Ahojte!
Mám dotaz. Stalo sa mi už viackrát, že som chcela priložiť k príspevku prezentáciu pps a vypísalo mi to niečo v angličtine, že súbor je chybný?!
Poraďte, kde robím chybu?
Hlinkovx
01.06.06,11:49
Akceptované budú prílohy s koncovkami: bmp doc gif html jpe jpeg jpg pdf png ppt psd txt xls zip

pps tu nie je a ani sa nedá priložiť...
dá sa to obísť že to zbalíš do zip ...

ďalšia možnosť je ..že prikladáš príliš veľký súbor
bezradná
01.06.06,12:05
vďaka, skúsim to so zip
:p
PS: Podarilo sa(viď príspevok pri medz. deň detí), ešte raz vďaka!
Chobot
01.06.06,12:15
vďaka, skúsim to so zip
:p
PS: Podarilo sa(viď príspevok pri medz. deň detí), ešte raz vďaka!

Alebo máš ešte in možnosť - u Teba premenovať koncovku súboru z .pps na .ppt. Rozdiel medzi ppt a pps je ten, že pps automaticky po otvorení spustí prezentáciu, kým ppt otvorí prezentáciu v PowerPointe na editáciu.

Súbory s pps sú často odmietané bezpečnosťou servera, pretože môžu sú to executable súbory a môžu obsahovať škodlivý spustiteľný program.
willma
02.06.06,06:33
Mám aj ja otázočku k veci. Ako sa dá prepísať koncovka súboru lebo keď si prepošlem niektoré prezentácie na domáci počítač tak sa to ukáže len s .ppt
Chobot
02.06.06,08:18
Mám aj ja otázočku k veci. Ako sa dá prepísať koncovka súboru lebo keď si prepošlem niektoré prezentácie na domáci počítač tak sa to ukáže len s .ppt

Ulož si ho na pevný disk alebo na plochu, klikni na dokument pravým tlačítkom myši a vyber voľbu "Premenovať" alebo "Rename". Potom môžeš zmeniť názov súboru a/alebo koncovku. Predtým Ťa však ešte upzorní, že meníš príponu súboru. Ale s premenovaním tých koncoviek opatrne!!! Ak zmeníš koncovku úplne (napr. pps na doc), tak súbor neotvoríš, vypíše, že súbor je poškodený.
Hlinkovx
02.06.06,09:06
alebo si radšej tú prezentáciu cez powerpoint otvor a ulož namiesto *.ppt ako *.pps a nemôžeš nič pokaziť
willma
02.06.06,11:02
Ďakujem obom, vyskúšam.