Zavrieť

Porady

PPT alebo PPS

Ahojte!
Mám dotaz. Stalo sa mi už viackrát, že som chcela priložiť k príspevku prezentáciu pps a vypísalo mi to niečo v angličtine, že súbor je chybný?!
Poraďte, kde robím chybu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Akceptované budú prílohy s koncovkami: bmp doc gif html jpe jpeg jpg pdf png ppt psd txt xls zip

    pps tu nie je a ani sa nedá priložiť...
    dá sa to obísť že to zbalíš do zip ...

    ďalšia možnosť je ..že prikladáš príliš veľký súbor
    Naposledy upravil Hlinkovx : 01.06.06 at 14:06

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    vďaka, skúsim to so zip
    :p
    PS: Podarilo sa(viď príspevok pri medz. deň detí), ešte raz vďaka!
    Naposledy upravil bezradná : 01.06.06 at 14:10

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    bezradná
    vďaka, skúsim to so zip
    :p
    PS: Podarilo sa(viď príspevok pri medz. deň detí), ešte raz vďaka!
    Alebo máš ešte in možnosť - u Teba premenovať koncovku súboru z .pps na .ppt. Rozdiel medzi ppt a pps je ten, že pps automaticky po otvorení spustí prezentáciu, kým ppt otvorí prezentáciu v PowerPointe na editáciu.

    Súbory s pps sú často odmietané bezpečnosťou servera, pretože môžu sú to executable súbory a môžu obsahovať škodlivý spustiteľný program.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Mám aj ja otázočku k veci. Ako sa dá prepísať koncovka súboru lebo keď si prepošlem niektoré prezentácie na domáci počítač tak sa to ukáže len s .ppt

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    willma
    Mám aj ja otázočku k veci. Ako sa dá prepísať koncovka súboru lebo keď si prepošlem niektoré prezentácie na domáci počítač tak sa to ukáže len s .ppt
    Ulož si ho na pevný disk alebo na plochu, klikni na dokument pravým tlačítkom myši a vyber voľbu "Premenovať" alebo "Rename". Potom môžeš zmeniť názov súboru a/alebo koncovku. Predtým Ťa však ešte upzorní, že meníš príponu súboru. Ale s premenovaním tých koncoviek opatrne!!! Ak zmeníš koncovku úplne (napr. pps na doc), tak súbor neotvoríš, vypíše, že súbor je poškodený.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    alebo si radšej tú prezentáciu cez powerpoint otvor a ulož namiesto *.ppt ako *.pps a nemôžeš nič pokaziť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.