blatko
20.12.15,16:28
..aj napriek tomu ze sme stare odstranili a dali tam zakazove tabulky vznikla nova ..vysypal tam plne nakladne auto..a to je clen komisie zivotneho prostredia. starosta vravi chodte to podpalit..
a on si sedi doma v teple a pozera telku :)
pritom starosta vie aj cela dedina ze kto a co tam vysypal..ale znamosti..
navyse ho teraz zamestnal v obci na osem hodin denne a ked je " v praci" tri..styri ..hodiny tak az vela..uz sa mi ani rozculovat nechce.
misoft
20.12.15,17:28
Na kieho oného opätovne zakladáš otázku s rovnakým problémom?
Tu si už dostal rady!
http://www.porada.sk/t275946-vypalovanie-kontajnerov.html#post2802068
Ešte raz založíš podobnú otázku a bude sa to považovať za SPAM!
kopretinka
20.12.15,17:36
ďakujeme za informácie od anonymného občana,že ako to chodí v anonymnej dedine pod vedením anonymného starostu.
A tvoja otázka,na ktorú máme odpovedať,znie ako?
misomiso
20.12.15,17:38
No akeho ste si starostu zvolili, takeho mate. To je vymozenost demokracie.

Presne rovnako to funguje aj v state. Darmo ja tu budem vyplakavat, ze Fico podporuje iba mafie a uplaca zahranicnych investorov na ukor slovenskych firiem, a aby ludom zapchal usta, da vlaky zadarmo... Zvolili sme si, tak mame, a to si ho este na dovazok zvolime znova, tak budeme mat znova. Fica na cele statu a obavam sa ze aj vasho starosu znova na cele vasej obce.
arizona
20.12.15,20:11
Ked nie je starosta ochotny,mozes sa stazovat vyssie...http://www.naskladkyniesmekratki.sk/sk/nelegalne-skladky-odpadu

Je to vsetko o pristupe ludi,nielen starostu,ale aj obyvatelov. U nas v obci su zberne dvory,kde zoberu hocijaky odpad,ked k smetiaku prilozime aj zopar vriec navyse,odvezu bez problemov. ..

Chodim kazdy den so psom na prechadzku za dedinu,vedla rieky. Som zhrozena,co vsetko tam ludia dokazu navlacit! Stavebmy odpad,umele kvetinace,flase,rozbite detske hracky.
Takmer denne stretnem domorodca s furikom,co vynasa nejaky odpad. Pritom do zberneho dvora to ma rovnaku dialku,nechapem to..ale niekomu nevysvetlis,ze obec na to upratovanie skladky vynalozi kopec penazi,ktore moze vyuzit rozumnejasie.
Kazdy si uprace svoj dvor,ale to,ze za plotom narobi bordel,to uz mu je jedno...