Zavrieť

Porady

Vypalovanie kontajnerov

robi sa to u nas pravidelne..na prikaz starostu...chodte vyhadzte z neho von vsetko co hori...plasty gumy drevo..a podpalte to...aby sa usetrilo za odvoz.
len nezabudne dodat : keby nieco ja som vas tam neposlal..
ako medzi dvoma mlynskymi kamenmi..ludia z obce na nas nadavaju on prikazuje ..ked sa ozvem..tak zase iba ja som mudry a mam stale ku vsetkemu pripomienky...
radost si odpracovat 32hodin
stazovat sa ? vyradi ma z UP tak naco...
misoft Je to diléma! Neposlúchneš starostu - máš vyhadzov, prídeš o podporu, vyradia ťa.
Poslúchneš starostu - príde kontrola zo životného prostredia, požiarna ochrana a pod. a si v sračkách.... starosta bude ticho, ešte ťa zhodí....
Ozveš sa.... starosta ťa vyhlási za klamára a prvý prípad.
Ak by si však mal svedkov, ktorí by vierohodne dokázali, alebo by boli tak isto nútení konať na nepísaný príkaz starostu protiprávne, spojili sa a podali na starostu TO pre zneužívanie právomocí verejného činiteľa, pre nebezpečné nakladanie s odpadom, oznámili to ŽP, požiartnikom a ešte lepšie, ak by ho načapali v tom okamihu, kedy by toto prikazoval - mal by po ****. Ale to chce mať silné argumenty. Aspoň viete (a treba šíriť osvetu medzi ostatnými), aký starosta je, čo robí a ako to robí a v ďalších voľbách mu to "osladiť".
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mozno by pomohlo dat nejaky anonymny podnet na presetrenie na Urad verejneho zdravotnictva- regionalny hygienik,alebo odbor zivotneho prostredia,aby preverili,ako sa likviduju odpady.

    Koho si ludia zvolili,toho maju...ked budu ludia frflat,treba im povedat,odkial vietor fuka....

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Ľudia radi frflú, ale starostovi nič nepovedia, lebo by potom platili viac za odvoz.
    Radšej budú ďalej frfľať a dýchať to svinstvo. Hľadaj si prácu a vypadni odtiaľ, držím ti palce. Predpokladám, že ste malá obec a málo peňazí.
    blatko vdaka vsetkym za odpovede a moralnu podporu inak so vsetkym suhlas.
    .

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Treba podať trestné oznámenie na starostu pre zneužívanie právomoci verejného činiteľa v súbehu s poškodzovaním životného prostredia. Ak ťa dá starosta vyradiť u ÚP, bude to dôvod aby ho súd vzal do väzby.

    Vypalovanie kontajnerov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.