VitoCorleone
18.02.16,10:59
Ahojte, poznate vobec niekoho, kto uz vyhral aspon cent na blockovej loterii, lebo mne to pride ako podvod na ludi, kde si spravili zadarmo z nas ludi ktori nahadzuju danove udaje na ucel kontroly zadarmo.
Tweety
18.02.16,10:01
ÁNo tak, vláda delegovala svoje povinností na plecia národa a urobila z neho, s prepáčením , udavačov.
kukučka
18.02.16,10:05
Áno poznám, výhra 100€. Núti ťa niekto? Myslela som si, že účasť v lotérii je dobrovoľná.
buchač
18.02.16,10:09
Hm...

Niečo takéto ?
http://www.porada.sk/t278180-p2-zrejme-ma-niekto-bonzol-na-danovom-urade.html#

Hm...
Keby každý podnikateľ bol poctivý a neojedrbával, tak by aj fasa bolo.

Hm...
Keby tie pokuty za odrb neboli také smiešne, ale poriadne pálky vymožiteľné okamžite, inak by to vyzeralo.

Hm...
V Émerike je vyššia pálka za daňový odrb ako za úkladnú vraždu. Tam sa neplatičmi neondia...šturia do basy aj celúvriťu.

DOPLNENIE :

Otázka :

Vyhral uz niekto na blockovej loterii?

Odpoveď :

Áno, štát !
VitoCorleone
18.02.16,10:41
Nenuti, ale poznam ludi co aj rok registruju plno blockov a vyhrali velku figu, takze preto sa mi to nezda, ze je to nejake transparentne
mzdarka renca
18.02.16,11:33
aj moja kamarátka vyhrala tento rok 100 eur.
Benko
18.02.16,11:46
no treba sa pozrieť, kto v tom štáte najviac odrbáva a potom je jasné prečo pálky sú také aké sú
misoft
18.02.16,14:19
Tu ani nejde, kde a ako kto odrbáva, ale o to, kto a ako to zisťuje, vyšetruje a pálky rozdáva. Kým v Emérike sú tiež daňoví oní, ak im na to prídu, vyšetria, vyčíslia - daňový únik je tam jeden z najvyšších deliktov a podľa toho sa odvíjajú i tresty.
Žiaľ - tu u nás sa veselo krátia dane - dôvod je ten, že tí, čo to majú vyšetrovať buď to nechcú vyšetriť a ak niečo vyšetria, sú bezzubí. Lebo ak to posunú vyššie, nastúpi iná garnitúra, ktorá daňových ulievakov jednoducho zakryje - a čo je horšie - daňoví ulievaci sú často vysoko, véééééľmi vysoko - predsa si nebudú pod sebou konár píliť.
KoxXxo
18.02.16,16:14
poznám, 100€
kukučka
18.02.16,16:17
Téma je o lotérii, či nie?
buchač
18.02.16,16:30
Doplnenie príspevku..