willma
22.06.06,11:31
Už od rána sa rýpem v porade a neviem nájsť tému v ktorej fenka staforda hľadá nového majiteľa. Asi by som mala záujemcu. Pripojte prosím link alebo odpoveď ss.
willma
22.06.06,10:59
Prosím, prosím, kde nájdem hafana.
Trpezlivosť ruže prináša:D :D :D , už som našla pôvodnú tému aj keď pod názvom, že by to asi nikoho nenapadlo hľadať práve tam.
Eulalia
22.06.06,17:29
willma
22.06.06,18:46
Toto si hľadala?
http://www.porada.sk/t28428-je-tazke.html
:D Presne to. Ale už sa mi to podarilo a teraz čakám na odpoveď.
Eulalia
23.06.06,01:20
:D Presne to. Ale už sa mi to podarilo a teraz čakám na odpoveď.

Držím palce, aby sa havinka dostala do novej rodiny, kde ju prijmú s láskou. Viem si predstaviť, ako sa to rade zle písalo a určite jej odľahne, keď bude vedieť, že psíka majú noví majitelia radi.:)
willma
23.06.06,08:23
Brala by som ju aj ja, ale mám už doma dvoch, z toho jedného staforda-psa. A okrem iného bývam u mamy=mama by ma zabila.
Eulalia
23.06.06,17:45
Brala by som ju aj ja, ale mám už doma dvoch, z toho jedného staforda-psa. A okrem iného bývam u mamy=mama by ma zabila.

Myslíš? Ja predpokladám, že by si obľúbila aj toho tretieho:p . Len kto by ich všetkých naraz venčil a kŕmil!:D
willma
23.06.06,18:51
Myslíš? Ja predpokladám, že by si obľúbila aj toho tretieho:p . Len kto by ich všetkých naraz venčil a kŕmil!:D
No psa by si obľúbila určite, ale mňa by aj tak zabila:o . Už sme mali totižto naraz nie len troch ale aj 12 psov( jazvečica, dobermanka s 9 štencami a k tomu ešte jedno šteňa dogy) a to všetko v paneláku.
Eulalia
24.06.06,03:34
No psa by si obľúbila určite, ale mňa by aj tak zabila:o . Už sme mali totižto naraz nie len troch ale aj 12 psov( jazvečica, dobermanka s 9 štencami a k tomu ešte jedno šteňa dogy) a to všetko v paneláku.


:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

...už mlčím....:)
rada
02.07.06,17:55
Držím palce, aby sa havinka dostala do novej rodiny, kde ju prijmú s láskou. Viem si predstaviť, ako sa to rade zle písalo a určite jej odľahne, keď bude vedieť, že psíka majú noví majitelia radi.:)

Áno je to pravda. Skutočne sa mi to nepísalo ľahko. Veľmi by som chcela, aby sa Clea dostala do dobrých rúk, lebo je strašne milá, prítulná a veľký výmyselník.
Ako sa hovorí neštastie nechodí po horách, ale.... stalo sa, že istej panej, ktorá býva veľmi blízko nás v rodinnom dome minulý týždeň zomrela veľmi dobrá 12 ročná dobermanka, ktorú sme poznali a ktorej keď bolo treba pomôcť s odvozom k veterinárovi sme aj pomohli. Pani to veľmi ťažko znáša, ale uvažuje, že by si možno keď sa z toho žiaľu trocha dostane zobrala práve túto fenočku. Ešte nie je nič rozhodnuté, ale bolo by to pre všetkých najlepšie riešenie a my by sme v prípade potreby dokázali s fenočkou pomôcť. Čas to ale ukáže.
Eulalia
03.07.06,11:24
Rada, myslím, že to by bolo priam ideálne riešenie. Mali by ste svojho miláčika nablízku, kedykoľvek by ste ho mohli navštevovať a tá pani by nebola sama a smutná. Ale z vlastnej skúsenosti viem, že keď zomrie psík, treba hneď zobrať nového, lebo potom sa už na to neodhodlá.
Všetkým Vám strašne, strašne držím palce, aby to dobre dopadlo.:p
rada
03.07.06,11:45
Rada, myslím, že to by bolo priam ideálne riešenie. Mali by ste svojho miláčika nablízku, kedykoľvek by ste ho mohli navštevovať a tá pani by nebola sama a smutná. Ale z vlastnej skúsenosti viem, že keď zomrie psík, treba hneď zobrať nového, lebo potom sa už na to neodhodlá.
Všetkým Vám strašne, strašne držím palce, aby to dobre dopadlo.:p

Ďakujem veľmi pekne. Sami máme s úmrtím nášho psíka veľmi smutné a bolestivé skúsenosti ešte aj dnes - 2.januára boli 3 roky čo nám zomrel na rakovinu. S mojou polovičkou sme spočiatku odmietali iného psíka, avšak na nahováranie blízkych sme sa po štyroch mesiacoch predsa len odhodlali a zaobstarali si opäť dlhosrstého jazvečíka, aby sme v ňom videli pokračovanie predchádzajúceho. Aj keď dostal svoje meno predsa sme mu do preukazu napísali a voláme ho po tom predchádzajúcom. Je to veľký čertisko a skutočne veľmi človeku pomôže vo chvíľach keď sa práve nedarí tak ako by si predstavoval. Myslím, že toto dokáže pochopiť iba ten kto má veľmi kladný vzťah k psíkom alebo má psíka sám.
Dám vedieť ako sa nám to s Cleou podarí.
Pekný deň.
ayya
03.07.06,15:48
Brala by som ju aj ja, ale mám už doma dvoch, z toho jedného staforda-psa.

mas staffordsirskeho bulteriera, alebo americkeho staffordsirskeho teriera?
willma
17.07.06,10:06
Fuj tajbl, ale som sa dostala skoro ku odpovedi- je to americký staford teriér a v podstate nie je môj ale patrí bratovi a pôvodne patril jeho ex mangelke, ktorá ho jedného krásneho dňa poslala na návštevu s deťmi (deti šli domov - pes zostal).
foto v téme "domáci miláčikovia" v príspevku 58
Barbara
17.07.06,10:25
Ďakujem veľmi pekne. Sami máme s úmrtím nášho psíka veľmi smutné a bolestivé skúsenosti ešte aj dnes - 2.januára boli 3 roky čo nám zomrel na rakovinu. S mojou polovičkou sme spočiatku odmietali iného psíka, avšak na nahováranie blízkych sme sa po štyroch mesiacoch predsa len odhodlali a zaobstarali si opäť dlhosrstého jazvečíka, aby sme v ňom videli pokračovanie predchádzajúceho. Aj keď dostal svoje meno predsa sme mu do preukazu napísali a voláme ho po tom predchádzajúcom. Je to veľký čertisko a skutočne veľmi človeku pomôže vo chvíľach keď sa práve nedarí tak ako by si predstavoval. Myslím, že toto dokáže pochopiť iba ten kto má veľmi kladný vzťah k psíkom alebo má psíka sám.
Dám vedieť ako sa nám to s Cleou podarí.
Pekný deň.



Radka, presne tak je to bolestivé. Aj my sme mali psíka pudla a zomrel nám ako 11-ročný, asi tiež na nejakú chorobu, nebol nikdy chorý, raz dostal nejakú injekciu a odpadol a zomrel, to bola veľká rana. :mee: :mee:
Teraz máme tiež pudla ročného a tiež sme rozmýšľali, že mu dáme meno po ňom, ale nakoniec sme mu dali meno iné. ale ajtak vidíme v ňom toho prvého. je tiež veľmi zlatý a vďačný .:D :) :p
Pekný a príjemný deň
rada
18.07.06,14:14
Radka, presne tak je to bolestivé. Aj my sme mali psíka pudla a zomrel nám ako 11-ročný, asi tiež na nejakú chorobu, nebol nikdy chorý, raz dostal nejakú injekciu a odpadol a zomrel, to bola veľká rana. :mee: :mee:
Teraz máme tiež pudla ročného a tiež sme rozmýšľali, že mu dáme meno po ňom, ale nakoniec sme mu dali meno iné. ale ajtak vidíme v ňom toho prvého. je tiež veľmi zlatý a vďačný .:D :) :p
Pekný a príjemný deň

Viem si to živo predstaviť asi ako Vám bolo keď sa Vám to prihodilo. Držím palce, aby tento druhý bol zdravý a dlho vydržal.Veľká škoda, že sa psíci dožívajú len takú krátku dobu. Ja by som bola rada keby to bolo aspoň 25 rokov. Ale čo sa dá robiť. Musíme sa tešiť z každého dňa čo sú s nami. My máme s našim malým jazvečíkom momentálne zdravotné problémy - asi niečo nedobré vonku olízal, a tak už druhý týždeň meriame každý deň cestu z BA do Trnavy na veterinárnu kliniku na infúzie. Už však máme veľké pokroky a vyzerá to všetko na dobrej ceste. Uvedené problémy nám potvrdili aj iní psíčkári, ale tí sa z toho skôr dostali. Nuž aj takí sú ľudia ktorým psíci vadia a neváhajú po okolí rozhadzovať všeličo zlé. Takže psíčkári dávajte na svojich miláčikov veľký pozor.
Pekný deň.:)