Zavrieť

Porady

Hľadám a neviem nájsť staforda

Už od rána sa rýpem v porade a neviem nájsť tému v ktorej fenka staforda hľadá nového majiteľa. Asi by som mala záujemcu. Pripojte prosím link alebo odpoveď ss.
Naposledy upravil willma : 22.06.06 at 11:37
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Prosím, prosím, kde nájdem hafana.
    Trpezlivosť ruže prináša , už som našla pôvodnú tému aj keď pod názvom, že by to asi nikoho nenapadlo hľadať práve tam.

    Naposledy upravil willma : 22.06.06 at 13:08

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    willma
    Presne to. Ale už sa mi to podarilo a teraz čakám na odpoveď.
    Držím palce, aby sa havinka dostala do novej rodiny, kde ju prijmú s láskou. Viem si predstaviť, ako sa to rade zle písalo a určite jej odľahne, keď bude vedieť, že psíka majú noví majitelia radi.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Brala by som ju aj ja, ale mám už doma dvoch, z toho jedného staforda-psa. A okrem iného bývam u mamy=mama by ma zabila.

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    willma
    Brala by som ju aj ja, ale mám už doma dvoch, z toho jedného staforda-psa. A okrem iného bývam u mamy=mama by ma zabila.
    Myslíš? Ja predpokladám, že by si obľúbila aj toho tretieho:p . Len kto by ich všetkých naraz venčil a kŕmil!

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Eulalia
    Myslíš? Ja predpokladám, že by si obľúbila aj toho tretieho:p . Len kto by ich všetkých naraz venčil a kŕmil!
    No psa by si obľúbila určite, ale mňa by aj tak zabila . Už sme mali totižto naraz nie len troch ale aj 12 psov( jazvečica, dobermanka s 9 štencami a k tomu ešte jedno šteňa dogy) a to všetko v paneláku.

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    willma
    No psa by si obľúbila určite, ale mňa by aj tak zabila . Už sme mali totižto naraz nie len troch ale aj 12 psov( jazvečica, dobermanka s 9 štencami a k tomu ešte jedno šteňa dogy) a to všetko v paneláku.



    ...už mlčím....

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Eulalia
    Držím palce, aby sa havinka dostala do novej rodiny, kde ju prijmú s láskou. Viem si predstaviť, ako sa to rade zle písalo a určite jej odľahne, keď bude vedieť, že psíka majú noví majitelia radi.
    Áno je to pravda. Skutočne sa mi to nepísalo ľahko. Veľmi by som chcela, aby sa Clea dostala do dobrých rúk, lebo je strašne milá, prítulná a veľký výmyselník.
    Ako sa hovorí neštastie nechodí po horách, ale.... stalo sa, že istej panej, ktorá býva veľmi blízko nás v rodinnom dome minulý týždeň zomrela veľmi dobrá 12 ročná dobermanka, ktorú sme poznali a ktorej keď bolo treba pomôcť s odvozom k veterinárovi sme aj pomohli. Pani to veľmi ťažko znáša, ale uvažuje, že by si možno keď sa z toho žiaľu trocha dostane zobrala práve túto fenočku. Ešte nie je nič rozhodnuté, ale bolo by to pre všetkých najlepšie riešenie a my by sme v prípade potreby dokázali s fenočkou pomôcť. Čas to ale ukáže.

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Rada, myslím, že to by bolo priam ideálne riešenie. Mali by ste svojho miláčika nablízku, kedykoľvek by ste ho mohli navštevovať a tá pani by nebola sama a smutná. Ale z vlastnej skúsenosti viem, že keď zomrie psík, treba hneď zobrať nového, lebo potom sa už na to neodhodlá.
    Všetkým Vám strašne, strašne držím palce, aby to dobre dopadlo.:p

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Eulalia
    Rada, myslím, že to by bolo priam ideálne riešenie. Mali by ste svojho miláčika nablízku, kedykoľvek by ste ho mohli navštevovať a tá pani by nebola sama a smutná. Ale z vlastnej skúsenosti viem, že keď zomrie psík, treba hneď zobrať nového, lebo potom sa už na to neodhodlá.
    Všetkým Vám strašne, strašne držím palce, aby to dobre dopadlo.:p
    Ďakujem veľmi pekne. Sami máme s úmrtím nášho psíka veľmi smutné a bolestivé skúsenosti ešte aj dnes - 2.januára boli 3 roky čo nám zomrel na rakovinu. S mojou polovičkou sme spočiatku odmietali iného psíka, avšak na nahováranie blízkych sme sa po štyroch mesiacoch predsa len odhodlali a zaobstarali si opäť dlhosrstého jazvečíka, aby sme v ňom videli pokračovanie predchádzajúceho. Aj keď dostal svoje meno predsa sme mu do preukazu napísali a voláme ho po tom predchádzajúcom. Je to veľký čertisko a skutočne veľmi človeku pomôže vo chvíľach keď sa práve nedarí tak ako by si predstavoval. Myslím, že toto dokáže pochopiť iba ten kto má veľmi kladný vzťah k psíkom alebo má psíka sám.
    Dám vedieť ako sa nám to s Cleou podarí.
    Pekný deň.

    ayya je offline (nepripojený) ayya

    ayya
    willma
    Brala by som ju aj ja, ale mám už doma dvoch, z toho jedného staforda-psa.
    mas staffordsirskeho bulteriera, alebo americkeho staffordsirskeho teriera?

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Fuj tajbl, ale som sa dostala skoro ku odpovedi- je to americký staford teriér a v podstate nie je môj ale patrí bratovi a pôvodne patril jeho ex mangelke, ktorá ho jedného krásneho dňa poslala na návštevu s deťmi (deti šli domov - pes zostal).
    foto v téme "domáci miláčikovia" v príspevku 58

    Naposledy upravil willma : 17.07.06 at 12:28 Dôvod: dodatok

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    rada
    Ďakujem veľmi pekne. Sami máme s úmrtím nášho psíka veľmi smutné a bolestivé skúsenosti ešte aj dnes - 2.januára boli 3 roky čo nám zomrel na rakovinu. S mojou polovičkou sme spočiatku odmietali iného psíka, avšak na nahováranie blízkych sme sa po štyroch mesiacoch predsa len odhodlali a zaobstarali si opäť dlhosrstého jazvečíka, aby sme v ňom videli pokračovanie predchádzajúceho. Aj keď dostal svoje meno predsa sme mu do preukazu napísali a voláme ho po tom predchádzajúcom. Je to veľký čertisko a skutočne veľmi človeku pomôže vo chvíľach keď sa práve nedarí tak ako by si predstavoval. Myslím, že toto dokáže pochopiť iba ten kto má veľmi kladný vzťah k psíkom alebo má psíka sám.
    Dám vedieť ako sa nám to s Cleou podarí.
    Pekný deň.


    Radka, presne tak je to bolestivé. Aj my sme mali psíka pudla a zomrel nám ako 11-ročný, asi tiež na nejakú chorobu, nebol nikdy chorý, raz dostal nejakú injekciu a odpadol a zomrel, to bola veľká rana.
    Teraz máme tiež pudla ročného a tiež sme rozmýšľali, že mu dáme meno po ňom, ale nakoniec sme mu dali meno iné. ale ajtak vidíme v ňom toho prvého. je tiež veľmi zlatý a vďačný . :p
    Pekný a príjemný deň

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Barbara
    Radka, presne tak je to bolestivé. Aj my sme mali psíka pudla a zomrel nám ako 11-ročný, asi tiež na nejakú chorobu, nebol nikdy chorý, raz dostal nejakú injekciu a odpadol a zomrel, to bola veľká rana.
    Teraz máme tiež pudla ročného a tiež sme rozmýšľali, že mu dáme meno po ňom, ale nakoniec sme mu dali meno iné. ale ajtak vidíme v ňom toho prvého. je tiež veľmi zlatý a vďačný . :p
    Pekný a príjemný deň
    Viem si to živo predstaviť asi ako Vám bolo keď sa Vám to prihodilo. Držím palce, aby tento druhý bol zdravý a dlho vydržal.Veľká škoda, že sa psíci dožívajú len takú krátku dobu. Ja by som bola rada keby to bolo aspoň 25 rokov. Ale čo sa dá robiť. Musíme sa tešiť z každého dňa čo sú s nami. My máme s našim malým jazvečíkom momentálne zdravotné problémy - asi niečo nedobré vonku olízal, a tak už druhý týždeň meriame každý deň cestu z BA do Trnavy na veterinárnu kliniku na infúzie. Už však máme veľké pokroky a vyzerá to všetko na dobrej ceste. Uvedené problémy nám potvrdili aj iní psíčkári, ale tí sa z toho skôr dostali. Nuž aj takí sú ľudia ktorým psíci vadia a neváhajú po okolí rozhadzovať všeličo zlé. Takže psíčkári dávajte na svojich miláčikov veľký pozor.
    Pekný deň.
    Naposledy upravil rada : 18.07.06 at 16:15 Dôvod: doplnenie slova

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.