ejo17
22.06.06,15:43
pekny den zelam,
pozna niekto software hotelova recepcia, ktorý je prepojeny s uctovnymi soft. Oberon? aké má výhody a aké nedostatky. Máte niekto skusenosti s inymi softw. vhodnými pre male penziony /do 10IZIEB/.
takisto hladam niekohokto by poradil vhodnu tel ustrednu pre maly penzion.
:confused:
so zelanim dobre fungujucej klimatizacie Vam v tychto horucich dnoch velmi pekne za rady dakujem
:eek:
ejo17
22.06.06,13:49
ešte doplním;)

mate nejake tipy na co si treba dat pozor pri rozbiehani penzionu?
DIK
Simonab
22.06.06,18:09
No ja ti toho veľa neporadím, ale pokiaľ viem Lamentsoft teraz Exalogic vytvoril tento program aj pre vlastné účely. ( tuším majú penzión v Bešeňovej, ale tým som si nie istá ). Takže by mal byť prepracovaný aj čo sa týka praktických vecí aj účtovných. Ja účtujem v Oberone JU aj PU a nemôžem sa sťažovať ( i když chybička se vloudí ). A teraz majú aj kvalitný servis, stačí zavolať a poradia bez problémov, prípadne napravia chybu ( aspoň ja mám takú skúsenosť ). A nemalú rolu hrá aj cena softu a tu Oberon jednoznačne vedie. Možno sa ti ešte niekto ozve, kto má skúsenosti priamo so softom pre penzión.
Prajem veľa úspechov v podnikaní.
ejo17
22.06.06,19:02
No ja ti toho veľa neporadím, ale pokiaľ viem Lamentsoft teraz Exalogic vytvoril tento program aj pre vlastné účely. ( tuším majú penzión v Bešeňovej, ale tým som si nie istá ). Takže by mal byť prepracovaný aj čo sa týka praktických vecí aj účtovných. Ja účtujem v Oberone JU aj PU a nemôžem sa sťažovať ( i když chybička se vloudí ). A teraz majú aj kvalitný servis, stačí zavolať a poradia bez problémov, prípadne napravia chybu ( aspoň ja mám takú skúsenosť ). A nemalú rolu hrá aj cena softu a tu Oberon jednoznačne vedie. Možno sa ti ešte niekto ozve, kto má skúsenosti priamo so softom pre penzión.
Prajem veľa úspechov v podnikaní.

verím že áno :-), srdečná vdaka
ejo17
26.06.06,03:35
nikto nevie poradiť?:(
elektronic
28.12.08,07:36
je otázka ešte aktuálna?