Zavrieť

Porady

penzión

pekny den zelam,
pozna niekto software hotelova recepcia, ktorý je prepojeny s uctovnymi soft. Oberon? aké má výhody a aké nedostatky. Máte niekto skusenosti s inymi softw. vhodnými pre male penziony /do 10IZIEB/.
takisto hladam niekohokto by poradil vhodnu tel ustrednu pre maly penzion.

so zelanim dobre fungujucej klimatizacie Vam v tychto horucich dnoch velmi pekne za rady dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    No ja ti toho veľa neporadím, ale pokiaľ viem Lamentsoft teraz Exalogic vytvoril tento program aj pre vlastné účely. ( tuším majú penzión v Bešeňovej, ale tým som si nie istá ). Takže by mal byť prepracovaný aj čo sa týka praktických vecí aj účtovných. Ja účtujem v Oberone JU aj PU a nemôžem sa sťažovať ( i když chybička se vloudí ). A teraz majú aj kvalitný servis, stačí zavolať a poradia bez problémov, prípadne napravia chybu ( aspoň ja mám takú skúsenosť ). A nemalú rolu hrá aj cena softu a tu Oberon jednoznačne vedie. Možno sa ti ešte niekto ozve, kto má skúsenosti priamo so softom pre penzión.
    Prajem veľa úspechov v podnikaní.

    ejo17 je offline (nepripojený) ejo17

    ejo17
    Simonab
    No ja ti toho veľa neporadím, ale pokiaľ viem Lamentsoft teraz Exalogic vytvoril tento program aj pre vlastné účely. ( tuším majú penzión v Bešeňovej, ale tým som si nie istá ). Takže by mal byť prepracovaný aj čo sa týka praktických vecí aj účtovných. Ja účtujem v Oberone JU aj PU a nemôžem sa sťažovať ( i když chybička se vloudí ). A teraz majú aj kvalitný servis, stačí zavolať a poradia bez problémov, prípadne napravia chybu ( aspoň ja mám takú skúsenosť ). A nemalú rolu hrá aj cena softu a tu Oberon jednoznačne vedie. Možno sa ti ešte niekto ozve, kto má skúsenosti priamo so softom pre penzión.
    Prajem veľa úspechov v podnikaní.
    verím že áno :-), srdečná vdaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.