Žabinka
22.10.16,10:28
potešilo slniečko, potešilo že nám po 20 rokoch vyasfaltovali cestu ktorá bola samá diera, potešili podpňovky za domom.. nepotešilo že sa myšovité zvieratá začínajú tlačiť dnu..:confused: ale to nevedeli, že som sa na ne pripravila v predstihu..:cool:
korela
22.10.16,09:02
Žabinka, ste si znásobili život, všade dobre, doma najlepšie, vy dupľovane. :-)
Pekne tam máte.
korela
22.10.16,09:03
Komu ešte dnes chýba slnko, pretože tu je priam atraktívne.



http://66.media.tumblr.com/33b19e90b61319ff9992e1b1719cbade/tumblr_o9l61oH6Uj1qbb77eo1_500.gif
kopretinka
22.10.16,09:17
Nové odhalenia o falošnom plastickom chirurgovi: Ženy lovil na sociálnej sieti! Skúšal to aj na tieto celebrity!http://www.cas.sk/clanok/464747/nove-odhalenia-o-falosnom-plastickom-chirurgovi-zeny-lovil-na-socialnej-sieti-skusal-to-aj-na-tieto-celebrity/


No, mna nelovil....asi usudil, ze netreba... :)
asi ťa nepovažuje za celebritu
buchač
22.10.16,09:38
Nové odhalenia o falošnom plastickom chirurgovi: Ženy lovil na sociálnej sieti! Skúšal to aj na tieto celebrity!http://www.cas.sk/clanok/464747/nove-odhalenia-o-falosnom-plastickom-chirurgovi-zeny-lovil-na-socialnej-sieti-skusal-to-aj-na-tieto-celebrity/


No, mna nelovil....asi usudil, ze netreba... :)
asi ťa nepovažuje za celebritu

Asi ? ;)
Určite !!! :D
afrikánka
22.10.16,09:44
Čo ty vieš....kto je kto?:cool:
bettylou
22.10.16,10:09
ani jeden nelezi na bruchu. lezim va bruchu a podoprety som laktami :-))))
ked si otvoríš stránku
,
https://www.google.sk/search?q=eating+lying+down&client=opera&hs=I5q&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjXgtaLxPvPAhVBthoKHafJD6cQ_AUICCgB&biw=1093&bih=506
tak ten tiger s ovcou hej
pavol54
22.10.16,13:14
Niekedy nechápem, ako mohli kedysi slovenské psy vôbec prežiť bez granúl, oblečkov, pršiplášťov, nohavičiek, hračiek, kočíkov, ohrádok, vyhrievaných búd, kaderníkov, škôlok, hotelov...
"Srdce mi trhá" keď si spomeniem ako náš Dunčo bol celý rok vonku keď pršalo sa vždy postavil na búdu, reťaz mal na vedení ale keď sa náhodou vyšmykol z obojku tak si ľahol s hlavou k obojku a čakal kým ho nepripneme dovtedy ani žrať nechcel. bol to taký dedinský podvraťák, ale pánom na dvore
pavol54
22.10.16,13:24
Tych par pismen povazujes za zvadu? :)... Tak potom to ostatne co si napisal plati, ale len pre teba :)...
super smec, ale musis uznat, ze bez mojej nahravky by to neslo :D
Trosku nadhladu alaya a optimizmu do zivota. Zivot nie je len boj ;)
Neondi sa, každý chlap má mať posledné slovo typu: " Áno drahá máš pravdu "
pavol54
22.10.16,16:53
Zaujímalo by ma prečo majú tí Valóni výhrady k zmluve CETA? No jarko referuj objasni niečo čo nepochopili
pavol54
23.10.16,05:38
Zaujímalo by ma prečo majú tí Valóni výhrady k zmluve CETA? No jarko referuj objasni niečo čo nepochopili
Možno nejaký vymazanec v tom má jasno preto tá mínuska "LEBO je stranícky a lokajsky nemožné sa pýtať na dôvody" tú som dostal určite od vygumovaného komunistu, ktorý plní rozkazy bez rozmýšľania v rámci vytýčenej straníckej línie. To ako keď som sa na straníckej schôdzi spýtal: "čo vlastne obsahuje tá CHARTA 77 keď mám proti nej hlasovať ?" Odpoveď "Tvoja povinnosť je s ňou nesúhlasiť, lebo jej nesprávnosť posúdili kompetentné stranícke štruktúry" Takže nech žije bruselský eurokomunizmus
jar88
23.10.16,06:21
Zaujímalo by ma prečo majú tí Valóni výhrady k zmluve CETA? No jarko referuj objasni niečo čo nepochopili
Možno nejaký vymazanec v tom má jasno preto tá mínuska "LEBO je stranícky a lokajsky nemožné sa pýtať na dôvody" tú som dostal určite od vygumovaného komunistu, ktorý plní rozkazy bez rozmýšľania v rámci vytýčenej straníckej línie. To ako keď som sa na straníckej schôdzi spýtal: "čo vlastne obsahuje tá CHARTA 77 keď mám proti nej hlasovať ?" Odpoveď "Tvoja povinnosť je s ňou nesúhlasiť, lebo jej nesprávnosť posúdili kompetentné stranícke štruktúry" Takže nech žije bruselský eurokomunizmus
Nuž keď ti na tých mínuskách tak záleží, tak ti aj ja dám.
Ak by si to dal k starej blaškovej, tak ti ju nedám.
buchač
23.10.16,07:20
Nuž keď ti na tých mínuskách tak záleží, tak ti aj ja dám.
Ak by si to dal k starej blaškovej, tak ti ju nedám.

Jardo...tu nejde o tie mínusky. Tu ide o niečo iné.

Môj názor je taký, že ak si za svojím stojím, tak sa v prípade oponentúry ozvem a dôvodim, argumentujem, mudrujem.
To "ohodnotenie" považujem za partizánčinu prvého rangu alebo ide o cieľavedomý úmysel.
Veď čo iné si myslieť o tomto ?
http://www.porada.sk/t290081-pokuta-nerespektovanie-dopravnej-znacky-prezumpcia-neviny.html#post2897213

http://www.porada.sk/t290088-ako-rozbehnem-uhlovu-brusku-bez-obmedzovaca-rozbehoveho-prudu-aby-nevyhadzoval-istice.html#post2897254

Ja by som to nazval primeraným výrazom.
Ide o xxxxxizmus...podľa pohlavia hodnotiteľa.
pavol54
23.10.16,07:48
Zaujímalo by ma prečo majú tí Valóni výhrady k zmluve CETA? No jarko referuj objasni niečo čo nepochopili
Možno nejaký vymazanec v tom má jasno preto tá mínuska "LEBO je stranícky a lokajsky nemožné sa pýtať na dôvody" tú som dostal určite od vygumovaného komunistu, ktorý plní rozkazy bez rozmýšľania v rámci vytýčenej straníckej línie. To ako keď som sa na straníckej schôdzi spýtal: "čo vlastne obsahuje tá CHARTA 77 keď mám proti nej hlasovať ?" Odpoveď "Tvoja povinnosť je s ňou nesúhlasiť, lebo jej nesprávnosť posúdili kompetentné stranícke štruktúry" Takže nech žije bruselský eurokomunizmus
Nuž keď ti na tých mínuskách tak záleží, tak ti aj ja dám.
Ak by si to dal k starej blaškovej, tak ti ju nedám.
ty mi môžeš vieš čo, ty si ešte nič poriadne nenapísal, len splietaš na päť strán alebo sťahuješ iné texty ako vlastné myšlienky
afrikánka
23.10.16,10:38
pavol54.....ako to tak čítam, vidím, že sa akosi nedarí podchytiť niekoho na "mudrovanie". Tak si ľahni, zober knižku a čítaj. Alebo si pospi....:D:D:D
lujza.j
23.10.16,11:41
http://x.topky.sk/cl/100314/1583557/Hviezda-legendarnej-kapely-Queen-je-na-tom-zle--Uz-ziadne-koncerty--bojuje-s-vaznou-chorobou-
Vedela som,ze mam ist na koncert co tu mal:( jeho famozne brnkacky.....
Žabinka
23.10.16,11:42
dnešná prechádzka.. trošku veterná, a chladná, oproti včerajšku, ale pekná farebná príroda..:)
lujza.j
23.10.16,11:43
Waw krasa:)
vulxy
23.10.16,16:24
tak dnes ukazovaly v spravach hrdinov z NAKA ako bravurne zvladly dvoch uz polomrtvych dochodcov...fakt dobre investovane peniaze do ich vycviku....konecne sa uz citim v bezpeci..
misoft
23.10.16,16:31
Tiež som pozeral..... fakt "bravúrna" akcia.... až na to, že skoro svojim konaním privodili smrť. Ak budú dôchodci akční a budú mať dobrého právnika - vytlčú z toho riadne prachy. Žiaľ, zaplatia to všetci (ale podľa správnosti by mal zaplatiť ten, čo tú akciu nariadil).
lujza.j
23.10.16,16:37
Chyba je inde....pochybili ti co dokumentovali spis-previerka pobytu ...kuklaci su iba vykonavaci..daneho ukonu.....
Ano des...:(
vulxy
23.10.16,16:49
az mi mraz behal po chrbte...este by som radovych policajtov aj pochopil ale ten co zavelil do utoku musel bit riadne eso s extra IQ....ale sa v tom nevyznam mozno maju nejake tabulky a ked potencialny pachatel nazbiera potrebny pocet bodov tak Huraaaa
lujza.j
23.10.16,17:37
Tema...nerespektovanie dopravnej znacky.....pomoóc....cisty tlko
kopretinka
23.10.16,19:32
Tema...nerespektovanie dopravnej znacky.....pomoóc....cisty tlko
:D:D
korela
23.10.16,20:59
Dlhoroční známi neďaleko nás, manž. pár odo mňa starší takmer o dve generácie, mal za domom podobné tri staré krásne sošné jedle. Pod nimi lavičky. Po osemdesiatke sa ma spýtali, aký mám názor na ich odchod do domova dôchodcov. Moje prekvapenie bolo viac ako veľké, pretože s deťmi vychádzali skutočne dobre, zo záhradky mali pekný úžitok, ale začali im dochádzať sily.
Vravím, nech záhradu nechajú prinajhoršom ladom, ale tieto stromy by som neopúšťala a zostala vo svojom. Nedokázala som im otvorene povedať, že sa sami vyradia zo života a obkolesia sa iba starými zvráskavenými ľuďmi, ktorí im chuť do ďalšieho života veľmi nepridajú.

Páčilo sa mi, že boli vysadené v symbolickej trojici, a nie ako býva zvykom solitér pred prednou fasádou prerastajúci do okien. Ktovie ako na ich odchod zareagovali stromy, žili spolu priveľmi dlho nato, aby sa od seba odlúčili.
Taká milá spomienka pri foto od ježi-babky. Vie o tom.


http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=148930&stc=1&thumb=1&d=1469991861
Dáša_
24.10.16,03:54
v piatok sme v tescu robili nákup - okrem iného 2 druhy mäsa. Lístok sme zbežne pozreli, nič sme neobjavili. A včera večer, keď manžel zadával údaje do domáceho účtovníctva zrazu sa ma pýta, koľko toho mäsa sme kupovali? Lebo naúčtované bolo iba jedno. A ani vrátiť to už nemôžeme, lebo papier s cenovkou je v kontajneri a mäso je zjedené.... cca ,5 kg pliecka to bolo.
Žabinka
24.10.16,06:40
ranná prechádzka so psicou..
Tweety
24.10.16,06:59
ranná prechádzka so psicou..
Vari si ich tam nechala?
Žabinka
24.10.16,07:18
ranná prechádzka so psicou..
Vari si ich tam nechala?
majka, nepoznám, nezbieram..;)
Oliwa
24.10.16,10:02
v piatok sme v tescu robili nákup - okrem iného 2 druhy mäsa. Lístok sme zbežne pozreli, nič sme neobjavili. A včera večer, keď manžel zadával údaje do domáceho účtovníctva zrazu sa ma pýta, koľko toho mäsa sme kupovali? Lebo naúčtované bolo iba jedno. A ani vrátiť to už nemôžeme, lebo papier s cenovkou je v kontajneri a mäso je zjedené.... cca ,5 kg pliecka to bolo.
5 kg za víkend? toto keď si prečíta niekto z vlády... tak sa potom nečudujem, prečo v správach počuť, ako je Slovákom svetažiť... :o
čo ste robili - gulášovú gardenpárty na záver sezóny alebo klobásky? :rolleyes::D alebo pred tou čiarkou niečo chýba...
Dáša_
24.10.16,10:09
v piatok sme v tescu robili nákup - okrem iného 2 druhy mäsa. Lístok sme zbežne pozreli, nič sme neobjavili. A včera večer, keď manžel zadával údaje do domáceho účtovníctva zrazu sa ma pýta, koľko toho mäsa sme kupovali? Lebo naúčtované bolo iba jedno. A ani vrátiť to už nemôžeme, lebo papier s cenovkou je v kontajneri a mäso je zjedené.... cca ,5 kg pliecka to bolo.
5 kg za víkend? toto keď si prečíta niekto z vlády... tak sa potom nečudujem, prečo v správach počuť, ako je Slovákom svetažiť... :o
čo ste robili - gulášovú gardenpárty na záver sezóny alebo klobásky? :rolleyes::D
jjaj, 1,5 kg - a oslavu sme naozaj mali :)
Oliwa
24.10.16,10:25
v piatok sme v tescu robili nákup - okrem iného 2 druhy mäsa. Lístok sme zbežne pozreli, nič sme neobjavili. A včera večer, keď manžel zadával údaje do domáceho účtovníctva zrazu sa ma pýta, koľko toho mäsa sme kupovali? Lebo naúčtované bolo iba jedno. A ani vrátiť to už nemôžeme, lebo papier s cenovkou je v kontajneri a mäso je zjedené.... cca ,5 kg pliecka to bolo.
5 kg za víkend? toto keď si prečíta niekto z vlády... tak sa potom nečudujem, prečo v správach počuť, ako je Slovákom svetažiť... :o
čo ste robili - gulášovú gardenpárty na záver sezóny alebo klobásky? :rolleyes::D
jjaj, 1,5 kg - a oslavu sme naozaj mali :)
Teraz ide už len o to, či a ako to zaznamenať v účtovníctve... keď neexistuje ani dôkazový materiál ani daňový doklad... :D žeby "skutok sa nestal"? :rolleyes: :---
promont maja
24.10.16,10:43
uverejnené 24.10.2016 z albumu, ktorý ešte len vyjde 28. 10. 2016


https://www.youtube.com/watch?v=1tahYy_Gstw#t=98

Dovtedy
(hudba: Adam Ďurica, text: Vlado Krausz)

jedného dňa sa neprebudím
nezobudí ma ani budík
nebudem cítiť tvoju vôňu
ani vibrovanie telefónu
jedného dňa si poviem zbohom
možno hneď za najbližším rohom
okolo mňa iba svorka hyen
nebudem vedieť ani či žijem

ale dovtedy sa chcem budiť
na hlasný budík v tvojej hrudi
na jasné lúče v mojej hlave
na vôňu ktorou voniaš práve

jedného dňa si budem ležať
ako práve zoťatá breza
ako práve zoťatá jedľa
všetko z prostriedku bude vedľa

jedného dňa už viac nevstanem
a začnú chladnúť moje dlane
začnú mi chladnúť aj chodidlá
a možno narastú mi krídla
ale dovtedy sa chcem budiť
na hlasný budík v tvojej hrudi
na jasné lúče v mojej hlave
na vôňu ktorou voniaš práve
Dáša_
24.10.16,10:49
Teraz ide už len o to, či a ako to zaznamenať v účtovníctve... keď neexistuje ani dôkazový materiál ani daňový doklad... :D žeby "skutok sa nestal"? :rolleyes: :---

no veď hlavne nebol výdavok :D tak nie je čo zaznamenať ...
buchač
24.10.16,11:00
uverejnené 24.10.2016 z albumu, ktorý ešte len vyjde 28. 10. 2016

Dovtedy


...a teraz si pusť henten klip. Započúvaj sa do ústrednej melódie, hlavných tónov.
Myslím si, že ideu celkom solídne prevzal ... nechcem rovno povedať, že ukradol.
Justina síce nejak veľmi nemusím (respektíve vôbec), ale táto skladba a aj text je paráda.
Ďurica keď zaznie v autorádiu, okamžite dám na inú stanicu.

http://www.karaoketexty.sk/texty-piesni/bieber-justin/love-yourself-721551
lujza.j
24.10.16,11:05
Oliw...5 kg maska....stavnateho.....kolko vodicky asi bolo v nom?!:(
kopretinka
24.10.16,12:17
2 druhy mäsa....naúčtované bolo iba jedno. A ani vrátiť to už nemôžeme, lebo papier s cenovkou je v kontajneri
a čo chceš vrátiť? nenablokovaný tovar?veď si zaň neplatila.
misoft
24.10.16,12:18
Dnes dopoludnia som sa zabával na svojom nas*atom kocúrovi, ktorého nasie*ali sýkorky na balkóne :D.
Vždy prileteli, hopsali, niekedy celý kŕdlik (5-6 kúskov) - zbadal, rozbehol sa a zastavili ho dvere. Ony samozrejme odleteli. Potom si sadol, šibal chvostom a čakal. Sklamaný sa pobral preč a vtom tie operence tam boli znova a proces sa opakoval.
kopretinka
24.10.16,12:35
lepšie ako TV :D
misoft
24.10.16,12:39
Veru - lepšie ako Animal Planet HD :D:D:D Ja to mám dokonca v 3D!
vicktor
25.10.16,08:40
Oliw...5 kg maska....stavnateho.....kolko vodicky asi bolo v nom?!:(
Niekedy davno ako skolak som bol velmi prekvpeny ze nase telo obsahuje 2/3 vody.
Ked ryby rozmrznu, tecie z nich a masko sa zmeni na blato. S bravcovym a hovadzim takuto skusenost nemam.
afrikánka
25.10.16,08:56
Oliw...5 kg maska....stavnateho.....kolko vodicky asi bolo v nom?!:(
Niekedy davno ako skolak som bol velmi prekvpeny ze nase telo obsahuje 2/3 vody.
Ked ryby rozmrznu, tecie z nich a masko sa zmeni na blato. S bravcovym a hovadzim takuto skusenost nemam.
Už niekoľko rokov pravidelne k štedrej večeri kupujem 2kg mrazené filé. Zvykla som časť vypražiť a menšiu časť ponechať v mrazničke na "inokedy". Tá menšia časť sa zmenšovala a zmenšovala...naposledy som pripravila celé 2kg, a veru bolo toho tak akurát, ako kedysi z 1kg......samá voda, pláty filé len rozpadajúce šupky:mee::mad::mee:
Nandrolon
25.10.16,09:13
Tých filé je viacero druhov a nie každé sú tak "napité" vodou...
kukučka
25.10.16,09:34
Pre toto sme začali chodiť na čerstvé rybičky do Poľska a som veľmi smutná, že ALMA skončila. Ich rybie šaláty boli bezkonkurenčné.
Nandrolon
25.10.16,09:51
Filé mám rád ako bežné jedlo. Na Vianoce musia byť jedine živé kapre najlepšie šupináče zakúpené priamo z jedného rybníka.
Oliwa
25.10.16,09:52
Už vianocujete? :D
lujza.j
25.10.16,10:34
Oliw...5 kg maska....stavnateho.....kolko vodicky asi bolo v nom?!:(
Niekedy davno ako skolak som bol velmi prekvpeny ze nase telo obsahuje 2/3 vody.
Ked ryby rozmrznu, tecie z nich a masko sa zmeni na blato. S bravcovym a hovadzim takuto skusenost nemam.
Ja ano...ale moja chyba nemala som naškrečkovane v mrazaku od susedov.....hovadzie z kauflqcu.......z kila masa 330ml vody.....
Chlap v robote....necelych 20kg" stavnatej" krkovicky po upeceni necelych 10kg....a potom rob kalkulaciu porcii....
kopretinka
25.10.16,10:36
dnes bola tour de doktori,ešte nemám kotník na porádku a už mi zistili rozdrvené kúsky meniskusu plávajúce vo vode v kolene,doktor ma hneď objednal do Martina na vyšetrenie a že mi to urobia laparoskopicky..vraj doktor čo chodí so slovenskou reprezentáciou (len v akom športe neviem:confused: )
lujza.j
25.10.16,10:38
Fuha...drzim paste..nech koleno je ok...
taiko
25.10.16,10:40
Oliw...5 kg maska....stavnateho.....kolko vodicky asi bolo v nom?!:(
Niekedy davno ako skolak som bol velmi prekvpeny ze nase telo obsahuje 2/3 vody.
Ked ryby rozmrznu, tecie z nich a masko sa zmeni na blato. S bravcovym a hovadzim takuto skusenost nemam.
kukni tuto ;)
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/1110839-cerstve-maso-obcas-prekvapi-z-petiny-ho-tvori-voda
Oliwa
25.10.16,10:42
dnes bola tour de doktori,ešte nemám kotník na porádku a už mi zistili rozdrvené kúsky meniskusu plávajúce vo vode v kolene,doktor ma hneď objednal do Martina na vyšetrenie a že mi to urobia laparoskopicky..vraj doktor čo chodí so slovenskou reprezentáciou (len v akom športe neviem:confused: )
Možno bol teraz v Riu...
Ale vážne - poznám pána, ktorému tam robili obidve kolená... predtým s paličkou, teraz behá ako mládenec... normálne som pozerala, ako omladol... a to má prosímpekne po 70-ke...
lujza.j
25.10.16,10:44
Tai...ukazovali to tento tyzden v tv novinach...ako do kuraciny fukaju vodu.....normal speci masina..ziadne amaterske nadobíčko....ze na tajnáša...a potom ja som fajnove hovado...ked dam v at..za kilo kuratka 4e....:D
Ja nepotrebujem mat maso kazdy den....
buchač
25.10.16,10:50
Už vianocujete? :D
Ja veru aj hej...;)
Zajtra (teda dúfam) si ideme kúpiť spoločný darčisko (nie darček)...možno zadriem aj filé.
kukučka
25.10.16,10:54
Už som písala minule o poľskej držkovej a platí to aj o rybacom šaláte, naši by z toho urobili 10 porcií. Také veľké kúsky rýb nenájdete v žiadnom SK šaláte. Revem :mee:
lujza.j
25.10.16,11:20
Buchi tak štastlivo:)...daj tatarak....file pocka:---
Oliwa
25.10.16,11:50
Už vianocujete? :D
Ja veru aj hej...;)
Zajtra (teda dúfam) si ideme kúpiť spoločný darčisko (nie darček)...možno zadriem aj filé.
Kúpiš autisko... a možno Ti zostane aspoň na vodu - z filé... :D
buchač
25.10.16,11:54
Už vianocujete? :D
Ja veru aj hej...;)
Zajtra (teda dúfam) si ideme kúpiť spoločný darčisko (nie darček)...možno zadriem aj filé.
Kúpiš autisko... a možno Ti zostane aspoň na vodu - z filé... :D
Veru tak...zajem chleba so soľou a zalejem tou vodou.
Tweety
25.10.16,12:21
Už vianocujete? :D
Ja veru aj hej...;)
Zajtra (teda dúfam) si ideme kúpiť spoločný darčisko (nie darček)...možno zadriem aj filé.
Kúpiš autisko... a možno Ti zostane aspoň na vodu - z filé... :D
Veru tak...zajem chleba so soľou a zalejem tou vodou.
Bulíky , bublíky, etc......
Nandrolon
25.10.16,12:56
Už vianocujete? :D
Ja veru aj hej...;)
Zajtra (teda dúfam) si ideme kúpiť spoločný darčisko (nie darček)...možno zadriem aj filé.
automaticku linku na vyrobu obracakov palaciniek? :-)))
buchač
25.10.16,14:23
automaticku linku na vyrobu obracakov palaciniek? :-)))
Myslíš, že by ma to potom bavilo ?
To je niečo podobné, ako keby si Ty vyrábal aero na nejakej linke.
;)
Veď je niečo parádne, keď vidíš, ako sa ten výrobok postupne z kusa železa pretvára v niečo užitočné a aj pekné na pohľad.
:)
buchač
25.10.16,14:26
Bulíky , bublíky, etc......
Nerev...vyžijem !
Tweety
25.10.16,14:32
Bulíky , bublíky, etc......
Nerev...vyžijem !
Zas si nepochopil, schopnosť porozumenia sa nejako vytratila.
buchač
25.10.16,14:42
Zas si nepochopil, schopnosť porozumenia sa nejako vytratila.
Vyjadruj sa normálne, budeš pochopená...aj rozhrešenie dostaneš.
Mila123
25.10.16,14:43
Nandrolon
25.10.16,15:18
automaticku linku na vyrobu obracakov palaciniek? :-)))
Myslíš, že by ma to potom bavilo ?
To je niečo podobné, ako keby si Ty vyrábal aero na nejakej linke.
;)
Veď je niečo parádne, keď vidíš, ako sa ten výrobok postupne z kusa železa pretvára v niečo užitočné a aj pekné na pohľad.
:)
samozrejme, iba rypem. to uz by som si to rovno kupil. este by som viac ako 50% usetril. Rucna vyroba je drina, relax a vacsi kopec prachov ako hotovka vypalena v cine. je to ako seriovy chopper a rytmusov original jediny na zemeguli...
korela
25.10.16,15:24
Tých filé je viacero druhov a nie každé sú tak "napité" vodou...

Filé mám rád ako bežné jedlo. Na Vianoce musia byť jedine živé kapre najlepšie šupináče zakúpené priamo z jedného rybníka.
Tiež sme bežne mávali rybie filé. Predávalo sa v kuse po 1 kg. Mäsko bolo snehobiele, pekne sa po úprave odlupovali jednotlivé kúsky mäsa. Viackrát som tu otvárala debatu na túto tému, či niekto dnes nevie odporučiť aspoň približnú kvalitu filé spred 89.
Nandrolon, ak si s niektorým filé spokojný, predpokladám, že ide o ryby najskôr z CZ, mohol by si nám ich odporučiť? Alebo niekto, ak niekto vie o dobrom filé v CZ. Ďakujem vopred.
Niekto si možno spomenie na výborné krabie mäsko v malých konzervách z Kuby, nemohli byť veľmi drahé, pretože ho mama pomerne často kupovala,a mala z neho nátierku na chlebíky raz-dva s citrónom plus ešte niečo, nenormálna chuťovka, po rokoch ich prestali dovážať.
Nandrolon
25.10.16,15:50
Kupujem ich v CR, lebo tam nakupujem viac ako u nas. Konkretnu znacku ale nemam, pozeram na zlozenie. Celkom mi chutia tie "kocky", ale nesmu to byt tie vodove co sa nedaju ani uprazit... Myslim ze je to taky modry papierovy obal a vo vnutri su iba 3 kocky, asi 400g.
PS: ja zase zhanam tresku z 90. rokov. Taku tu "suchu, jemnu az chlpatu". Uz taka neexistuje. Najviac sa jej podoba ta "exkluziv 45%", ale aj ta je na mile vzdialena...
korela
25.10.16,15:59
Neviem ako budem popisovať odporúčané balenie, ale možno sa raz prepracujem k dobrému filé. :-) Ale ďakujem.
Zlaté staré časy, nechcem napísať priamo, že socík, ale je fakt, že veľa produktov bolo lepších ako dnes, ale nakoniec je to i tak viac-menej celosvetový trend.
misoft
25.10.16,16:01
Pche...... ryby plné vody, mäso plné vody, kurčatá plné vody - ešte i to počasie plné vody! Kde sme sa to dostali? :D
Nandrolon
25.10.16,16:07
A v lete plno ludi a v ruke flaska vody. Asi jedia malo file a celkovo masa :-)))
misoft
25.10.16,16:14
A v lete plno ludi a v ruke flaska vody. Asi jedia malo file a celkovo masa :-)))
Asi máš "tlačovú" chybu - nemá tam byť VODKY :D:D:D
Nandrolon
25.10.16,16:19
Vodku uz dnes malokto pije. Uz sa frci na borovickach :-))
afrikánka
25.10.16,16:19
:D:D:D
afrikánka
25.10.16,16:21
Vodku uz dnes malokto pije. Uz sa frci na borovickach :-))
Ako kde..........u nás na slivovičkách:cool:
Nandrolon
25.10.16,16:25
Pije sa v podstate vsetko. Ale prv bol napr. na svadbe "zaklad bieleho" vodka + zvysok. Teraz pozorujem ze zaklad "bieleho" je borovicka + ostatne...
afrikánka
25.10.16,16:28
Pije sa v podstate vsetko. Ale prv bol napr. na svadbe "zaklad bieleho" vodka + zvysok. Teraz pozorujem ze zaklad "bieleho" je borovicka + ostatne...
+ pekná opica:D :D :D
Nandrolon
25.10.16,16:32
neexistuje alkohol po ktorom nie je opica. akurat z nejakeho je po 3 deci, z ineho po 7.
korela
25.10.16,17:36
afrikánka
25.10.16,17:56
neexistuje alkohol po ktorom nie je opica. akurat z nejakeho je po 3 deci, z ineho po 7.
A ty máš akú normu na opicu:D?
afrikánka
25.10.16,18:35
https://dennikn.sk/blog/10-viet-z-porodnice-ktore-si-zeny-navzdy-zapamataju/
možno si to niekto rád prečíta
Prečítala, viac ako polovicu som zažila:eek:. Ďakujem....odporúčam, hlavne ženám.:o
Žabinka
25.10.16,18:45
https://dennikn.sk/blog/10-viet-z-porodnice-ktore-si-zeny-navzdy-zapamataju/
možno si to niekto rád prečíta
Prečítala, viac ako polovicu som zažila:eek:. Ďakujem....odporúčam, hlavne ženám.:o
veta č. 1. To vás nemôže tak bolieť: pri prvom pôrode som povedala sestričke: strčte si ten prístroj do zadku..:D o pár rokov sme boli kolegyne, a ona na to nezabudla..:D ale hneď sme sa skamošili, ešte počas praxe..:D
veta č. 10. Ešte netlačte, ešte tu nie sme všetci: tú som počula v menšej obmene priamo od lekárky pri treťom pôrode, keď ma presviedčala, že ešte máme čas, a po vyšetrení ma hnala na sálu že nestihneme prísť..:eek::D tú som tiež niekam poslala, ale potom sa mi ospravedlnila, že to podcenila..;)
s ostatnými som sa nestretla priamo ja, ale počas praxe som ich pár počula..
misoft
25.10.16,19:08
Nuž.... ja som to nezažil, ale moja 3/4 niečo podobné hej - č.10. Malá fazuľka si povedala, že už chce byť vonku, lenže lekár prítomný nebol - dôvod: zaoberal sa inou "romulánskou" rodičkou, ktorá (moja 3/4 to opísala) ručala jak bujak. Až keď sestrička, ktorá sa bola na moju pozrieť, videla, že už je to na krajíčku, volala lekára a mojej povedala, aby vydržala.
A fazuľka na sestričku kašľala - o chvíľu bola vonku, akurát lekár dobehol.
A čo je na tom paradox - "romulánka" ručala vraj ešte ďalšie dve hodiny a až potom odrodila (a o dva dni zdrhla z oddelenia a malé tam nechala).
afrikánka
25.10.16,19:12
Aké milé, že fazuľka:--- :--- :---
Žabinka
25.10.16,19:15
Nuž.... ja som to nezažil, ale moja 3/4 niečo podobné hej - č.10. Malá fazuľka si povedala, že už chce byť vonku, lenže lekár prítomný nebol - dôvod: zaoberal sa inou "romulánskou" rodičkou, ktorá (moja 3/4 to opísala) ručala jak bujak. Až keď sestrička, ktorá sa bola na moju pozrieť, videla, že už je to na krajíčku, volala lekára a mojej povedala, aby vydržala.
A fazuľka na sestričku kašľala - o chvíľu bola vonku, akurát lekár dobehol.
A čo je na tom paradox - "romulánka" ručala vraj ešte ďalšie dve hodiny a až potom odrodila (a o dva dni zdrhla z oddelenia a malé tam nechala).
moja skúsenosť.. spoluobčianky vždy vyvádzali ako zmyslov zbavené, ale akonáhle vošiel doktor, tak stíchli a spolupracovali..:)
misoft
25.10.16,19:19
Veď i tá "spolupracovala - až dve hodiny, potom dva dni. A po tej dobe po nej len smrad zostal....
lujza.j
25.10.16,19:23
Zabka...sak to ako tie ciganske place....a slzy nikde...cirkusanti!
Oliwa
25.10.16,19:31
U nás bola "vzdycháreň", čiže mamičky v predpôrodných bolestiach na najvyššom poschodí nemocnice na jednej strane budovy... Celé hodiny dolu pod oknami mala jedna spoluobčianka svoj fanklub :D - vykrikovala a povzbudovala ju asi celá rodina či dedina... Keď to na ňu prišlo, odviedli ju do jedného z boxov, ktoré boli na opačnej strane chodby. Všetky sme sa potešili, že konečne pokoj - teda aspoň relatívne ticho, lebo o kľude pár hodín či minút pre pôrodom sa veľmi hovoriť nedalo... :--- Ja však len do chvíle, kým neodvelili oproti na sálu aj mňa... :) Lebo fanklub už bol presunutý tam... :o
Ale čoskoro som tie hlasy prestala vnímať, lebo som mala celkom iné starosti :D ... a onedlho aj radosti... :)
Nandrolon
26.10.16,03:50
A ty máš akú normu na opicu:D?

Závisí od fyzickej a psychickej kondície a nabudení pečeňových enzýmov, ale záťahy už nerobím :D:D:D
Mám jednu procedúru, ktorú som naposledy aplikoval na opušťáku v 1998, vďaka ktorej vypiješ TAKMER 2-násobné množstvo ako inokedy...
Teda ak po fľaške ideš k zemi, vypiješ skoro 2 aby si išla k zemi.
Je to ale brutálna záťaž na obličky a pečeň, takže nebudem dávať... Na nejakú stávku - "pretek v pití" dobré :-))
jar88
26.10.16,07:00
A ty máš akú normu na opicu:D?

Závisí od fyzickej a psychickej kondície a nabudení pečeňových enzýmov, ale záťahy už nerobím :D:D:D
Mám jednu procedúru, ktorú som naposledy aplikoval na opušťáku v 1998, vďaka ktorej vypiješ TAKMER 2-násobné množstvo ako inokedy...
Teda ak po fľaške ideš k zemi, vypiješ skoro 2 aby si išla k zemi.
Je to ale brutálna záťaž na obličky a pečeň, takže nebudem dávať... Na nejakú stávku - "pretek v pití" dobré :-))

Len tak ďalej Nandrolon.:D Treba absolvovať pár oblastných preborov a budeš hviezdou.
Možno sa s dobrým kaučom dostaneš aj na olympiádu.:)
Nandrolon
26.10.16,07:18
Tak neviem ako ty na vojne, ale my sme sem-tam pretekali :-))

Jáááááj, ty si namiesto toho kradol "samopaľe" :D:D:D
vicktor
26.10.16,07:28
Mám jednu procedúru, vďaka ktorej vypiješ TAKMER 2-násobné množstvo ako inokedy...

A toto je na co dobre? Na rovnaku "naladu" miniem dvojnasobnu sumu.
Poznas aj opacnu metodu = aby som usetril?
Nandrolon
26.10.16,07:42
Hore som to písal.... ale asi to teda premažem...
jar88
26.10.16,08:11
Tak neviem ako ty na vojne, ale my sme sem-tam pretekali :-))

Jáááááj, ty si namiesto toho kradol "samopaľe" :D:D:D
Ako ja na vojenčine?
Nuž miesto chlastania som mal sladké dievčatá.
---------------------------
Každý sme si zrejme, na vojnu priniesli z domu niečo iné. (myslím z rodiny a výchovy)
jar88
26.10.16,08:19
Mám jednu procedúru, vďaka ktorej vypiješ TAKMER 2-násobné množstvo ako inokedy...

A toto je na co dobre? Na rovnaku "naladu" miniem dvojnasobnu sumu.
Poznas aj opacnu metodu = aby som usetril?
Opačná metóda, teda za predpokladu, že si na pití nič nevychutnávaš a uspokojí ťa to bezvedomie a následné bolenie gebule, je jednoduchá.
Stačí kúpiť dobré gumenné kladivo a zacúvať do kúta. Stačí jedna dve rany a výsledok je rovnaký.
------------------------------
Píšem to s vedomím, že sa tu "odborníci" na chlast môžu ozvať, že "kvalitný" chlast...
Nandrolon
26.10.16,08:20
Myslíš akože si si priniesol z rodiny *urevníctvo?, to je už fakt len výchova...
Ja som už mal svoje dievča /terajšiu manželku/ v mojom rodnom meste...
jar88
26.10.16,08:56
Nandrolon, tiež dosť pochybujem, že ťa pred odchodom na vojnu poučili a vychovali k tomu, že sa nemá chlastať (dokonca pretakať) a onanovať pod dekou.
kukučka
26.10.16,08:58
títo sú vtipnejší ako vy :---

https://www.youtube.com/watch?v=s7QNHeFrc_8
Nandrolon
26.10.16,09:20
jar, a ty si to ku*evnictvo predpokladam ze odkukal. ale tiez ta nepoucili ze sa to nema robit. lebo tato nalepka ide s tebou az do hrobu.
ps: nepoznam nikoho osobne, ktory by sa na vojne obcas slusne nezrubal. ale s tymi babami si ma pobavil. mali sme tiez takeho posuka z v. krtisa, ktory bol tiez otrokom svojho vtaka. ale ked trtkal brezniansku ciganku na cintorine, to uz bolo moc.
afrikánka
26.10.16,09:24
Žeby bola rajčina lepšia, ako sladká dievčina;):D;)?
jar88
26.10.16,09:50
Žeby bola rajčina lepšia, ako sladká dievčina;):D;)?
A ešte keď je v rozkvete.
Podľa niektorých, by mala svoje najkrajšie roky prehajdákať čakaním na "princa" a následne byť verná a skromná až do konca ožranovho života.
taiko
26.10.16,10:12
ale chlapci, chlapci nejak ste sa povyprovokovali zase. Noze, sa ukludnime trosku, aby som zase nemusel byt okrikovany, ze som nieco zmazal
afrikánka
26.10.16,10:14
Teraz neviem, kto pil a kto dostal gumenym kladivom:D::eek::D
Nandrolon
26.10.16,10:21
Este by som chcel napisat Jarovi, ze mu prajem, aby tieto jeho "mudrosti" do bodky dodrzala jeho vlastna vnucka, a aspon od 15 aby zacala "jazdit" prvu ligu, aby na nu jej dedo mohol byt hrdy ze z nej nieco vyrastlo a ze sa drzi jeho zivotnych mudrosti a tradicii.
:-))))
ps: a aby ma tu niekto nebodaj nenapadol ze niekomu prajem zle, tak podotykam, ze nikomu nic zle neprajem. Vsak Jar tu tvrdi ze to tak ma byt, tak mu len doprajem aby sa mu to splnilo a bolo to skutocne tak /"dobre"/. Kazdemu treba popriat to, po com tuzi.
jar88
26.10.16,11:30
Este by som chcel napisat Jarovi, ze mu prajem, aby tieto jeho "mudrosti" do bodky dodrzala jeho vlastna vnucka, a aspon od 15 aby zacala "jazdit" prvu ligu, aby na nu jej dedo mohol byt hrdy ze z nej nieco vyrastlo a ze sa drzi jeho zivotnych mudrosti a tradicii.
:-))))
ps: a aby ma tu niekto nebodaj nenapadol ze niekomu prajem zle, tak podotykam, ze nikomu nic zle neprajem. Vsak Jar tu tvrdi ze to tak ma byt, tak mu len doprajem aby sa mu to splnilo a bolo to skutocne tak /"dobre"/. Kazdemu treba popriat to, po com tuzi.
Len hovado sa môže o tom takto vyjadriť. Je to skutočne o zanedbanej a naviac puritánskej výchove. Nedostatok v sexuálnom živote dospelých a následne sa z chlapca stane individum, ktoré je schopné napísať vyjadrenie, že "jazdiť prvú ligu".
---------------------------------------
No a k tomu, že mi chceš popriať, tak ver, že ako som doprial mojim dcéram, verím, že aj ony doprajú tým svojim.
Niekto to má ako Pavol Hammel
http://hudba.zoznam.sk/palo-hammel/piesen/rady-dceram/
A niekto to má ako Marika Gombitová
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/gombitova-marika/spravne-dievcata-124403
Ja som skôr za tú Gombitovej verziu. Ale na to treba z dievčatka vychovať to správne dievča a následne ti dospeje na správnu ženu.
Nandrolon
26.10.16,12:29
A ako chces nazvat to, co robia najvacsie flandry? "uprimne milovanie" kazdy tyzden s inym, pripadne aj dokopy na vsetky sposoby? :-)))))))(
Ja narozdiel od teba nazyvam veci pravymi menami.
Pre niekoho je zivotny ciel si uzivat, iny ma ine priority.
Vidim na tebe, ze vychovu si mal fest nahovno. Zrejme nezlyhal iba 1 rodic, ale obidvaja. Co uz. Teraz v jeseni zivota sa uz taketo chyby napravit nedaju...
Ps: podla textu tej Gombitovej vidim, ze v svojom zivote si mal iba same "verne dievcata" :-))))))))) som sa nasmial, diky!!! zrejme aj ta na vojne, na ktoru ste sa namiesto kupy alkoholu viaceri skladali :-))))))))
:-)))))))))))))))))))))))))))
jar88
26.10.16,12:55
A ako chces nazvat to, co robia najvacsie flandry? "uprimne milovanie" kazdy tyzden s inym, pripadne aj dokopy na vsetky sposoby? :-)))))))(
Ja narozdiel od teba nazyvam veci pravymi menami.
Pre niekoho je zivotny ciel si uzivat, iny ma ine priority.
Vidim na tebe, ze vychovu so mal fest nahovno. Zrejme nezlyhal iba 1 rodic, ale obidvaja. Co uz. Teraz v jeseni zivota sa uz taketo chyby napravit nedaju...
Ps: podla textu tej Gombitovej vidim, ze v svojom zivote si mal iba same "verne dievcata" :-))))))))) som sa nasmial, diky!!! zrejme aj ta na vojne, na ktoru ste sa namiesto kupy alkoholu viaceri skladali :-))))))))
:-)))))))))))))))))))))))))))
Možno nikdy nepochopíš, čo znamená milovať a byť milovaný. Myslím, milovať bez podmienok a bez výhrad, klamstva, podozierania a výčitiek.
----------------------------------------------
PS: skladať sa na platený sex, alebo sa pridať k chalanom, je úbohosť. Zjavne si na to bol na vojenčine odkázaný.
Inak na túto tému sa už nemienim s tebou baviť, si zadubený a zrejme ti to ešte veľmi dlho vydrží.
----------------------
Naviac Nandrolon, veľmi dobre chápem, že ak si vyrastal v tom vašom zadubenom a zaostalom, puritánskom prostredí, každé mladé dievča o ktorom sa dozvieš, že chodí už s druhým, či dokonca s desiatym chlapcom, je v tvojich očiach iba fľandra a kurva, ktorá by mala dať "zatoto" aj takému, ako si ty.
Nedaj bože rozvedená, či druhý krát rozvedená, to už musí byť riadna pobehlica.
buchač
26.10.16,12:58
A niekto to má ako Marika Gombitová
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/gombitova-marika/spravne-dievcata-124403
Ja som skôr za tú Gombitovej verziu. Ale na to treba z dievčatka vychovať to správne dievča a následne ti dospeje na správnu ženu.

Si ma pobavil...neskutočne pobavil s Gombitovou.
Tiež patrila medzi "správne" ženy...;)
Nandrolon
26.10.16,13:01
Ano, vavsinou to tak byva. Po usi zalubena 17-ka, ktora veri svojmu 50-rocnemu k*revnikovi. Dovtedy, kym ju nevyhodi a este jej aj zoberie to, co jej dal :-))))) poznaaaame :-))
PS: existenciu bezhranicnej lasky si par prispevkov dozadu poprel, lebo si sa vysmieval ze moja cakala na princa /na mna/, zila v chudobe /so mnou/ a kym alkoholik /ja neskapem/.
Ale nepotesim ta, lebo mas pravdu iba v tej prvej veci....
Si chudak a pedofil.
misoft
26.10.16,13:27
Tak neviem ako ty na vojne, ale my sme sem-tam pretekali :-))

Jáááááj, ty si namiesto toho kradol "samopaľe" :D:D:D
A to dozornému rovno pod nosom - no hotový Hopkirk..... :D
buchač
26.10.16,17:02
Presne toto je to vaše myslenie.:cool:
Fľandra špinavá, mala milencov, frajerov, nabíjačov, jebačov a aj tak dopadla.
---------------------------
Je to iba vaša úbohosť, úbohosť s akou dokážete súdiť iných.
PS na túto tému s vami končím. Nieste hodní poznania.
Posledná poznámka na túto tému:
Viem, že ani jeden z vás nikdy nepatril do skupiny chlapov, ktorí si mohli dovoliť slušne odmietnuť nejaké dievča. Je jedno či to najkrajšie a všeobecne najžiadanejšie, alebo len bežné pekné zamilované dievča. Patríte k tým, čo brali všetko, čo na nich zostalo. HOVGH

Nejde o naše myslenie...ale ide o správanie...a v tomto prípade o správanie sa menovanej speváčky.
Nik nesúdi...Gombitová sa doslova a do písmena odsúdila sama.

P.S.:
Tie informácie, čo ja viem o dotyčnej, tak tie veru na nete nenájdeš...
kopretinka
26.10.16,19:00
Nejde o naše myslenie...ale ide o správanie...a v tomto prípade o správanie sa menovanej speváčky.
Nik nesúdi...Gombitová sa doslova a do písmena odsúdila sama.

P.S.:
Tie informácie, čo ja viem o dotyčnej, tak tie veru na nete nenájdeš...

kedy sa už prestaneš do nej navážať??? Čo je teba do toho? čo to tu furt omieľaš? Máme ti závidieť,že niečo o nej vieš? Nikoho to nezaujíma!
Kto ti dal právo niekoho hodnotiť,súdiť,odsudzovať? A netrep,že nesúdiš!
Nemáš právo!
buchač
26.10.16,19:33
Nejde o naše myslenie...ale ide o správanie...a v tomto prípade o správanie sa menovanej speváčky.
Nik nesúdi...Gombitová sa doslova a do písmena odsúdila sama.

P.S.:
Tie informácie, čo ja viem o dotyčnej, tak tie veru na nete nenájdeš...

kedy sa už prestaneš do nej navážať??? Čo je teba do toho? čo to tu furt omieľaš? Máme ti závidieť,že niečo o nej vieš? Nikoho to nezaujíma!
Kto ti dal právo niekoho hodnotiť,súdiť,odsudzovať? A netrep, že nesúdiš!
Nemáš právo!
Ale šak neblázni...
Veď som len reagoval na Jara, kde ju on dal za nejaký vzor....a kuwa zlý vzor !!!
-------------------------------
Mne je Gombitka ukradnutá, proste šuma fuk aj s tým jej jačaním.

...a nebuď/te pokrytecká/kí...
Nie jeden tu dávate všeliaké linky z prostredia "celevriť"...idete sa poondieť nad ich chovaním, správaním, konaním...robíte závery -súdite - odsudzujete.

Akurát je jeden rozdiel medzi mojimi a vašimi informáciami.
Ja ich mám o nej z reálneho života a vy len z médií.
afrikánka
26.10.16,19:45
Buchac,

Kde beries istotu, že tie tvoje informácie sú pravdivé? To by si musel byť jej partnerom , alebo blízkym príbuzným :cool::eek::rolleyes:
alaya1
26.10.16,20:13
Buchac,

Kde beries istotu, že tie tvoje informácie sú pravdivé? To by si musel byť jej partnerom , alebo blízkym príbuzným :cool::eek::rolleyes:

Raz uz o tom bola debata, tiez s takym nicnehovoriacim vysledkom. Moj bratanec s nou chodil na strednu skolu v KE. Ked som to vtedy napisala, debata skoncila :)
kukučka
26.10.16,20:16
len tak mimotemy ako častokrát, pokulháva logika

jar88 dal prednosť textu pesničky Gombitovej pred Hammelovým textom ;)

PS.

niektoré dni tu radšej nenakuknúť
afrikánka
26.10.16,20:23
Ale dopoludnie to bolo veselé :D :D :D
kukučka
26.10.16,20:34
naozaj? stručne a jasne to napísal bjuty, idem mu dať bod

/ tým, čo sú hákliví na mínusky odkazujem, že ja som nedávala :---/

akurát jeho ste nemuseli zmazať, taiko tu tuším nebol
buchač
26.10.16,20:40
Buchac,
Kde beries istotu, že tie tvoje informácie sú pravdivé? To by si musel byť jej partnerom , alebo blízkym príbuzným :cool::eek::rolleyes:

Ono sa zvykne vravievať..."Oko nie je prdel, oko vidí."
korela
26.10.16,22:54
30 rokov sme mali vystlaný šuplík v pracovnom stole dvojstranou buď z Mladého světa alebo iného periodika. Neľutujem, že sa po rokoch rokúcich vyhodil. Ide o to, že išlo o článok o M.G., kde sa k jej správaniu a spôsobe života veľmi otvorene vyjadrovali jej najbližší spolupracovníci, čiže z jej kapely. V každom prípade išlo o zaujímavé čítanie, pri ktorom mal človek pocit, že ani nejde o ňu. Iba konštatujem. Článok by sa dal vyhľadať v archíve, buď novinárskom alebo štátnom, ak by niekto už veľmi chcel. Myslím, že chlapci nemali dôvod klamať a vymýšľať si.
alaya1
27.10.16,06:19
30 rokov sme mali vystlaný šuplík v pracovnom stole dvojstranou buď z Mladého světa alebo iného periodika. Neľutujem, že sa po rokoch rokúcich vyhodil. Ide o to, že išlo o článok o M.G., kde sa k jej správaniu a spôsobe života veľmi otvorene vyjadrovali jej najbližší spolupracovníci, čiže z jej kapely. V každom prípade išlo o zaujímavé čítanie, pri ktorom mal človek pocit, že ani nejde o ňu. Iba konštatujem. Článok by sa dal vyhľadať v archíve, buď novinárskom alebo štátnom, ak by niekto už veľmi chcel. Myslím, že chlapci nemali dôvod klamať a vymýšľať si.

Myslim, ze je kazdeho jeho vecou, ako zije svoj zivot, kazdy by sa v prvom rade mal starat o ten svoj zivot a nechat inych zit si, ako chcu. Nerozumiem tym ludom. Asi frustracia,, zavist, alebo potreba miesat sa inym ludom do ich zivota.. Kto sme my, aby sme sudili,........
Tweety
27.10.16,06:32
30 rokov sme mali vystlaný šuplík v pracovnom stole dvojstranou buď z Mladého světa alebo iného periodika. Neľutujem, že sa po rokoch rokúcich vyhodil. Ide o to, že išlo o článok o M.G., kde sa k jej správaniu a spôsobe života veľmi otvorene vyjadrovali jej najbližší spolupracovníci, čiže z jej kapely. V každom prípade išlo o zaujímavé čítanie, pri ktorom mal človek pocit, že ani nejde o ňu. Iba konštatujem. Článok by sa dal vyhľadať v archíve, buď novinárskom alebo štátnom, ak by niekto už veľmi chcel. Myslím, že chlapci nemali dôvod klamať a vymýšľať si. K tým ohováračom:
si zas myslím, je to aj staré porekadlo, že nikdy neohovorí lepší ale furt len horší.
lujza.j
27.10.16,06:46
Nemam rada gombitku a co teraz...moj problem....nepoznam ju ani nic neviem....proste z nej nieco citim co mi nesidi a basta....
jar88
27.10.16,07:33
Nejde o naše myslenie...ale ide o správanie...a v tomto prípade o správanie sa menovanej speváčky.
Nik nesúdi...Gombitová sa doslova a do písmena odsúdila sama.

P.S.:
Tie informácie, čo ja viem o dotyčnej, tak tie veru na nete nenájdeš...

kedy sa už prestaneš do nej navážať??? Čo je teba do toho? čo to tu furt omieľaš? Máme ti závidieť,že niečo o nej vieš? Nikoho to nezaujíma!
Kto ti dal právo niekoho hodnotiť,súdiť,odsudzovať? A netrep, že nesúdiš!
Nemáš právo!
Ale šak neblázni...
Veď som len reagoval na Jara, kde ju on dal za nejaký vzor....a kuwa zlý vzor !!!
-------------------------------
Mne je Gombitka ukradnutá, proste šuma fuk aj s tým jej jačaním.

...a nebuď/te pokrytecká/kí...
Nie jeden tu dávate všeliaké linky z prostredia "celevriť"...idete sa poondieť nad ich chovaním, správaním, konaním...robíte závery -súdite - odsudzujete.

Akurát je jeden rozdiel medzi mojimi a vašimi informáciami.
Ja ich mám o nej z reálneho života a vy len z médií.
Ty nevieš čítať?
Kde som dával Mariku Gombitovú za vzor?
------------------------------------------------------
Dal som link na jej pieseň, ale išlo mi hlavne o ten text a bolo to v súvislosti s príspevkom od Nandrolona.
Naviac svojim príspevkom si len potvrdil čo si zač.
jar88
27.10.16,08:02
Ty nevieš čítať?
Kde som dával Mariku Gombitovú za vzor?
------------------------------------------------------
Dal som link na jej pieseň, ale išlo mi hlavne o ten text a bolo to v súvislosti s príspevkom od Nandrolona.
Naviac svojim príspevkom si len potvrdil čo si zač.
Ty čítaš tak, ako to Tebe vyhovuje.
-------------------------------
V súvislosti s predchádzajúcimi príspevkami od iných ma teda zaujíma, čo vedie iných, že mňa v pohode odsúdia.
Ty si sa teraz tiež predviedol a prevádzaš to pravidelne.

Nebol si to náhodou Ty, ktorý sa vysmieval a doslova podjeboval ohľadom môjho zdravia ?
Keď si fásol adekvátne tvrdú odpoveď, tak sa pokrytci z Porady zišli jak supy na hody.

Takže kto je väčšie hovado ??? Ten schovaný alebo priamy ?
Ja to určite nie som...lebo ja na rovinu brýzgnem do ksichtu !!!
Ja som sa do tvojho zdravia nenavážal.
Sám si si ho preflákal a preslopal. Teraz už len žneš, to čo si si celý život sial.
Ja mám zdravie pevné, nikdy som nebol lenivý, vždy som bol v pohybe a nikdy som netúžil po ľahkom živote a relaxe na Slovenský spôsob.
jar88
27.10.16,08:09
Treba vás zahnať do lesov a nechať vás tam v pokoji podochnúť.
alaya1
27.10.16,08:33
Fuu, tolko zlce co tu clovek precita, myslim, ze by niektorym nezaskodilo par chvil vylucenia z Porady. Na vychladnutie.
pavol54
27.10.16,09:25
[QUOTE="Nandrolon"][QUOTE="jar88"]....
tomu sa hovorí "karma zdarma", spravidla sa zvykne vrátiť zlé prianie jeho autorovi
pavol54
27.10.16,09:26
Fuu, tolko zlce co tu clovek precita, myslim, ze by niektorym nezaskodilo par chvil vylucenia z Porady. Na vychladnutie.
alebo do zariadenia na Cajle
afrikánka
27.10.16,09:40
"Karma zdarma" zrejme nefunguje....aspoň v prípade určitých nickov, stále si vzájomne prajú len to najhoršie a stále sú tu:D:D:D
bjuty smis
27.10.16,10:04
buchač, ja so ti dal tú jedinú plusku, čo tam máš :)
afrikánka
27.10.16,10:26
buchač, ja so ti dal tú jedinú plusku, čo tam máš :)
Ja som dala mínusku z tých štyroch, čo sú tam ;), kto sa ešte prizná :cool:?
Nandrolon
27.10.16,10:32
buchač, ja so ti dal tú jedinú plusku, čo tam máš :)
Ak myslis ten prispevok 10:48, tak ta pluska jedina je moja...
buchač
27.10.16,10:37
buchač, ja so ti dal tú jedinú plusku, čo tam máš :)
Viem. Pozrel som sa do nastavení, že kto je taký odvážny. ;)
Nandrolon
27.10.16,10:41
Ktory prispevok?
Aha, uz vidim...
Nepoznal som ju, tak sa drzim neutralny :-)))
jar88
27.10.16,11:02
Buchac,

Kde beries istotu, že tie tvoje informácie sú pravdivé? To by si musel byť jej partnerom , alebo blízkym príbuzným :cool::eek::rolleyes:

Raz uz o tom bola debata, tiez s takym nicnehovoriacim vysledkom. Moj bratanec s nou chodil na strednu skolu v KE. Ked som to vtedy napisala, debata skoncila :)

Zaujímavé, ako niektorí reagujú na informáciu o ničom.
Buchač tu napísal, že keby ste vedeli to čo vie on. On vie aj to o Gombitovej, čo sa na nete nepíše.
alaya1 napísala, že vie niečo od bratranca, ktorý s ňou chodil na strednú...
---------------------------------------
Nuž čo také asi môžu o dotyčnej asi vedieť?
Že s niekym chodila?
Že sa s niekym bozkávala?
Že jej niekto šmátral pod sukňou?
Že mala dokonca s niekym pohlavný styk?
Že chodila s niekym a následne s iným a potom aj s ďalším?
Že mala aj ďalšieho a ďalšieho a zas ďalšieho?
Že si s ňou prežili svoju lásku? užívali sex? Veď aj ona si zrejme prežila svoju lásku. Že pri tom príde aj na sex? Veď to je snáď normálne, alebo tu niekomu vadí, že to mala prežiť až po uzatvorení manželstva? Nedajte sa vysmiať s takou zadubenosťou.
---------------------------------------
Je známe, že skoro každý sa na začiatku predvádza v tom lepšom svetle. Je zaláskovaný a tak sa snaží, dalo by sa povedať, že sa pretvaruje. Väčšinou to trvá aj pár mesiacov po svadbe a potom čo?
------------------------
Ja som svojim deťom vždy poradil, že ak sa tak veľmi milujú, ak je presvedčená o jeho úprimnosti, nech to najskôr skúsi na priváte. Tam uvidí, aké je byť dennodenne spolu. Tak si lepšie môžu zistiť, čo všetko ich čaká a v budúcnosti neminie. Kto je a kto nieje ochotný sa vzdať svojich zábav a partičiek, čo je ochotný obetovať a či je to pre neho obetovaním. Ako dlho to tak vydrží, čo mu na to povedia rodičia, čo od nich do vzťahu prinesie a ako to na nich bude vplývať. Len takto môžu zistiť, koľko majú spoločných záujmov, teda okrem milovania.
----------------------------
Poviem vám, že také súžitie trvalo od dvoch do ôsmich mesiacov. Pýtate sa čo tým získali? No jasné.
Prečo sa nepýtate, čo tým stratili.?
alaya1
27.10.16,11:13
jar, laskavo nekonspiruj s mojimi prispevkami. napisala som len, ze s nou chodil do triedy. Nic ine. Bud taky laskavy a vynechaj ma.!!.

Jar88
"alaya1 napísala, že vie niečo od bratranca, ktorý s ňou chodil na strednú..."

alaya1
" Raz uz o tom bola debata, tiez s takym nicnehovoriacim vysledkom. Moj bratanec s nou chodil na strednu skolu v KE. Ked som to vtedy napisala, debata skoncila ".
jar88
27.10.16,11:14
Ty nevieš čítať?
Kde som dával Mariku Gombitovú za vzor?
------------------------------------------------------
Dal som link na jej pieseň, ale išlo mi hlavne o ten text a bolo to v súvislosti s príspevkom od Nandrolona.
Naviac svojim príspevkom si len potvrdil čo si zač.
Ty čítaš tak, ako to Tebe vyhovuje.
-------------------------------
V súvislosti s predchádzajúcimi príspevkami od iných ma teda zaujíma, čo vedie iných, že mňa v pohode odsúdia.
Ty si sa teraz tiež predviedol a prevádzaš to pravidelne.

Nebol si to náhodou Ty, ktorý sa vysmieval a doslova podjeboval ohľadom môjho zdravia ?
Keď si fásol adekvátne tvrdú odpoveď, tak sa pokrytci z Porady zišli jak supy na hody.

Takže kto je väčšie hovado ??? Ten schovaný alebo priamy ?
Ja to určite nie som...lebo ja na rovinu brýzgnem do ksichtu !!!
V pohode ťa odsúdili, lebo si napísal niečo s čím nesúhlasili. Tak si fasol.
Ja som napísal niečo podobné (že zahnať do lesa) a fasol som tiež.
----------------------------------
Tak čo tu nariekaš, sám si za to môžeš.
afrikánka
27.10.16,11:17
buchač, ja so ti dal tú jedinú plusku, čo tam máš :)
Viem. Pozrel som sa do nastavení, že kto je taký odvážny. ;)
A ja som ešte odvážnejšia:eek:, priznávam mínusku:---
taiko
27.10.16,11:33
naozaj? stručne a jasne to napísal bjuty, idem mu dať bod

/ tým, čo sú hákliví na mínusky odkazujem, že ja som nedávala :---/

akurát jeho ste nemuseli zmazať, taiko tu tuším nebol
taiko to veru nebol
buchač
27.10.16,11:54
Ty nevieš čítať?
Kde som dával Mariku Gombitovú za vzor?
------------------------------------------------------
Dal som link na jej pieseň, ale išlo mi hlavne o ten text a bolo to v súvislosti s príspevkom od Nandrolona.
Naviac svojim príspevkom si len potvrdil čo si zač.
Ty čítaš tak, ako to Tebe vyhovuje.
-------------------------------
V súvislosti s predchádzajúcimi príspevkami od iných ma teda zaujíma, čo vedie iných, že mňa v pohode odsúdia.
Ty si sa teraz tiež predviedol a prevádzaš to pravidelne.

Nebol si to náhodou Ty, ktorý sa vysmieval a doslova podjeboval ohľadom môjho zdravia ?
Keď si fásol adekvátne tvrdú odpoveď, tak sa pokrytci z Porady zišli jak supy na hody.

Takže kto je väčšie hovado ??? Ten schovaný alebo priamy ?
Ja to určite nie som...lebo ja na rovinu brýzgnem do ksichtu !!!
V pohode ťa odsúdili, lebo si napísal niečo s čím nesúhlasili. Tak si fasol.
Ja som napísal niečo podobné (že zahnať do lesa) a fasol som tiež.
----------------------------------
Tak čo tu nariekaš, sám si za to môžeš.

Podobné ??? Pfúúúú....
Aby sme si pripomenuli...ja som Ti vtedy poprial takú skúsenosť, že zažiť peklo onkológie.
Z oného ochorenia sa aj dá dostať...
---------------------------
Tu je to Tvoje "podobné"...
bjuty smis
27.10.16,12:06
buchač, ja so ti dal tú jedinú plusku, čo tam máš :)
Viem. Pozrel som sa do nastavení, že kto je taký odvážny. ;)
A ja som ešte odvážnejšia:eek:, priznávam mínusku:---

aj ja priznám mínusku, ked sa tu niekto rozčapuje...a okrem mňa som videl tuším len buchača....
ale niekedy zas nepriznám a spokojne sa uchechtávam :)))))
jar88
27.10.16,12:10
Ty vyznávaš priamosť, buchač. :) Či?
Chceš to naozaj na priamo, ty pacient :cool:?
-----------------------------------------
Čítaj s porozumením a budeš spasený.:--- A hlavne nenariekaj.
korela
27.10.16,12:54
K jar
Na zistenie hygienických návykov a základnej etikety postačia iba tri spoločne strávené dni.
korela
27.10.16,13:15
aj ja priznám mínusku, ked sa tu niekto rozčapuje...a okrem mňa som videl tuším len buchača....
ale niekedy zas nepriznám a spokojne sa uchechtávam :)))))
Čisto rečnícka otázka, a ty si na akých rozprávkach vyrástol?
bjuty smis
27.10.16,14:42
aj ja priznám mínusku, ked sa tu niekto rozčapuje...a okrem mňa som videl tuším len buchača....
ale niekedy zas nepriznám a spokojne sa uchechtávam :)))))
Čisto rečnícka otázka, a ty si na akých rozprávkach vyrástol?
rumcajs, krása nevídaná a o smelom zajkovi....ty ?
afrikánka
27.10.16,14:48
buchač, ja so ti dal tú jedinú plusku, čo tam máš :)
Viem. Pozrel som sa do nastavení, že kto je taký odvážny. ;)
A ja som ešte odvážnejšia:eek:, priznávam mínusku:---

aj ja priznám mínusku, ked sa tu niekto rozčapuje...a okrem mňa som videl tuším len buchača....
ale niekedy zas nepriznám a spokojne sa uchechtávam :)))))
Vidím, že nie som sama......ty sa uchechtávaš:D? Ja mladnem od smiechu:--- Kľudne sa priznám k mínuske, keď dám aj zdôvodním.
bjuty smis
27.10.16,14:53
uchehchtávam sa, aj ked dostanem mínusku...a začnú mi to moralku kázať anonymne cez tajomné mínus........
jak včera buchačovi za to, že si dovolil povedať svoj názor....nikoho neurýžal, nebol agresívny ale doň všetci...teda pardon,všetky :))
jar88
27.10.16,14:53
K jar
Na zistenie hygienických návykov a základnej etikety postačia iba tri spoločne strávené dni.
Predpokladám, že reaguješ na dvoj až osemmesačné spolužitie, mladých a zaláskovaných na priváte.:) (pre puritánov - na hromádke)
Spomenul som to v súvislosti s predmanželským sexuálnym životom a preverením predpokladov na dlhodobý, prípadne celoživotný zväzok.
No a na to určite nestačí len základná etiketa a mať hygienické návyky. To snáď uznáš. Tiež sa stále viac a viac spomína, že dnešní mladí muži, sú akosi jemne povedané pozadu v duševnom vývoji. Česť výnimkám.
--------------------------------
PS: radšej budem chovať nemanželského "pangharta", ako nejakého neschopného zmrda, čo ho náhodne splodí. (No ale pri dnešných možnostiach antikoncepcie a rozumových schopnostiach dievčat nehrozí)
misoft
27.10.16,15:00
K jar
Na zistenie hygienických návykov a základnej etikety postačia iba tri spoločne strávené dni.
...a niekedy i tri minúty.....:D:D:D
korela
27.10.16,16:32
K jar
Na zistenie hygienických návykov a základnej etikety postačia iba tri spoločne strávené dni.
Predpokladám, že reaguješ na dvoj až osemmesačné spolužitie, mladých a zaláskovaných na priváte.:) (pre puritánov - na hromádke)
Spomenul som to v súvislosti s predmanželským sexuálnym životom a preverením predpokladov na dlhodobý, prípadne celoživotný zväzok.
No a na to určite nestačí len základná etiketa a mať hygienické návyky. To snáď uznáš. Tiež sa stále viac a viac spomína, že dnešní mladí muži, sú akosi jemne povedané pozadu v duševnom vývoji. Česť výnimkám.
--------------------------------
PS: radšej budem chovať nemanželského "pangharta", ako nejakého neschopného zmrda, čo ho náhodne splodí. (No ale pri dnešných možnostiach antikoncepcie a rozumových schopnostiach dievčat nehrozí)

Myslela som si, že tak jednoducho napísaný príspevok bude obsahovo úplne jasný.
To mal byť iba taký malý dovetok k tvojmu, s ktorým mimochodom súhlasím.
O hygienických návykoch a základoch správania sa tu nebudem rozpisovať. Podstatné je, že nežiadúce vyplávajú na povrch zaručene do troch dní. Najmä ešte ak ide o pobyt v partii niekde na chate. Jasný a výpovedný materiál pre prvé základné vylučovacie kolo. Aj triviálnosti denného charakteru dokážu časom otráviť vzťah natoľko, že skončí rozvodom.
Ak sa niekto domnieval, že mám na mysli prestieranie na striebre s kompletným servisom, tak je vedľa. Inak si neviem predstaviť za čo to mínus, jedine žeby mal niekto znížené nároky na seba a aj predstavy o spolužití.
bettylou
27.10.16,16:53
dnes bola tour de doktori,ešte nemám kotník na porádku a už mi zistili rozdrvené kúsky meniskusu plávajúce vo vode v kolene,doktor ma hneď objednal do Martina na vyšetrenie a že mi to urobia laparoskopicky..vraj doktor čo chodí so slovenskou reprezentáciou (len v akom športe neviem:confused: )

konečne vyčistené a pošité, aj zadný meniskus. dnes som došla domov, po artroskopii - 6 týždňov leháro, potom rehab. , učím sa skackať s ortézou s limitovaným ohybom a barlami, a hľadám rozširujúce info o rekovalescencii :D
misoft
27.10.16,16:56
Nie skackať! Použiť systém - sun-krok-sun-krok......:D
bjuty smis
27.10.16,17:04
aj ja priznám mínusku, ked sa tu niekto rozčapuje...a okrem mňa som videl tuším len buchača....
ale niekedy zas nepriznám a spokojne sa uchechtávam :)))))
Čisto rečnícka otázka, a ty si na akých rozprávkach vyrástol?
rumcajs, krása nevídaná a o smelom zajkovi....ty ?

takže sa bojíš odpovedať na vlastné - provokatívne - otázky....
bettylou
27.10.16,17:44
Pche...... ryby plné vody, mäso plné vody, kurčatá plné vody - ešte i to počasie plné vody! Kde sme sa to dostali? :D

šak pitný režim treba dodržiavať :eek::D:D
Žabinka
27.10.16,18:17
dnes bola tour de doktori,ešte nemám kotník na porádku a už mi zistili rozdrvené kúsky meniskusu plávajúce vo vode v kolene,doktor ma hneď objednal do Martina na vyšetrenie a že mi to urobia laparoskopicky..vraj doktor čo chodí so slovenskou reprezentáciou (len v akom športe neviem:confused: )

konečne vyčistené a pošité, aj zadný meniskus. dnes som došla domov, po artroskopii - 6 týždňov leháro, potom rehab. , učím sa skackať s ortézou s limitovaným ohybom a barlami, a hľadám rozširujúce info o rekovalescencii :D
len opatrne, aby sa to nepototo..;) netreba byť príliš akčná.. ale hýbať to treba..
korela
27.10.16,18:22
aj ja priznám mínusku, ked sa tu niekto rozčapuje...a okrem mňa som videl tuším len buchača....
ale niekedy zas nepriznám a spokojne sa uchechtávam :)))))
Čisto rečnícka otázka, a ty si na akých rozprávkach vyrástol?
rumcajs, krása nevídaná a o smelom zajkovi....ty ?

takže sa bojíš odpovedať na vlastné - provokatívne - otázky....
Po prvé, prečo provokatívne, po druhé, veď išlo iba o rečnícku otázku. Nemusel si.
Ale, keď sa pýtaš - na národných, proste klasike a prekladoch európskych autorov.
bjuty smis
27.10.16,18:35
korela..

na akých ???
kukučka
27.10.16,21:41
Prvýkrát som počula skupinu slniečko a jej rajčiny som vám tu prilepila, no láska na prvé vypočutie. Vy ste pokračovali v pestrej debate tak dám ešte jednu vhodnú a idem ďalej počúvať a štrikovať
https://www.youtube.com/watch?v=RhI_Sxv_B2A&list=PL91CAF4064DFD304C&index=13
Nandrolon
28.10.16,03:39
Predpokladám, že reaguješ na dvoj až osemmesačné spolužitie, mladých a zaláskovaných na priváte.:) (pre puritánov - na hromádke)
Spomenul som to v súvislosti s predmanželským sexuálnym životom a preverením predpokladov na dlhodobý, prípadne celoživotný zväzok.
No a na to určite nestačí len základná etiketa a mať hygienické návyky. To snáď uznáš. Tiež sa stále viac a viac spomína, že dnešní mladí muži, sú akosi jemne povedané pozadu v duševnom vývoji. Česť výnimkám.
--------------------------------
PS: radšej budem chovať nemanželského "pangharta", ako nejakého neschopného zmrda, čo ho náhodne splodí. (No ale pri dnešných možnostiach antikoncepcie a rozumových schopnostiach dievčat nehrozí)

Jar.

1. nikdy nemôžeš "odskúšať" manželský život v nemanželskom zväzku, je to už principiálne blbosť, aj keby žili spolu 10 rokov

2. Ako "nemanželský panghart" , "zmrd" - ako pekne vieš nazvať svoju potencionálnu vnučku, prípadne vnuka. Čistý obraz rodinne založeného, múdreho človeka...

3. Ako sa líši dieťa "panghart" od "nepangharta" ? Myslím tým samotné dieťa. Nijako. Obidve majú 2 ruky, 2 nohy a hlavu.

Dieťa sa "panghartom" stáva až na základe rozhodnutia a vôle svojich rodičov. Teda oni z normálneho decka vlastne svojim správaním "urobia" pangharta. Na vine preto nie je samotné dieťa, ale tí jeho dvaja zmrdi, ktorí ho spolu splodili. A za to, že ma dieťa takých rodičov, ono v skutočnosti nemôže, ono si svojich rodičov nevybará. Na druhú stranu za to, že je rodič "zmrd" môžu v prvom rade "rodičia toho rodiča", v tvojom príklade TY. Nakoľko tak, ako si svoje deti vychoval, tak sa oni budú aj správať.

Ešte jedna poznámka. Prečo by si mal vlastne ty vychovávať nejaké dieťa svojich detí? To som akosi nepochopil a prichádza mi do úvahy len jedna vec. Tí, čo ho splodili sú idioti, ktorí by sa nevedeli ani postarať o svoje vlastné dieťa, preto by ho zavesili na krk "starým"...

No, človek sa tu o tvojej rodine na základe tvojich výrokov a názorov dozvie viac ako by chcel...
buchač
28.10.16,04:05
Ešte jedna poznámka.
...;)
Nandrolon
28.10.16,04:45
Samozrejme to praktikujem. Ale zase nevidím dôvod niekomu neukázať, že v skutočnosti je všetko vlastne ináč...
bettylou
28.10.16,07:05
Nejde o naše myslenie...ale ide o správanie...a v tomto prípade o správanie sa menovanej speváčky.
Nik nesúdi...Gombitová sa doslova a do písmena odsúdila sama.

P.S.:
Tie informácie, čo ja viem o dotyčnej, tak tie veru na nete nenájdeš...

kedy sa už prestaneš do nej navážať??? Čo je teba do toho? čo to tu furt omieľaš? Máme ti závidieť,že niečo o nej vieš? Nikoho to nezaujíma!
Kto ti dal právo niekoho hodnotiť,súdiť,odsudzovať? A netrep, že nesúdiš!
Nemáš právo!
Ale šak neblázni...
Veď som len reagoval na Jara, kde ju on dal za nejaký vzor....a kuwa zlý vzor !!!
-------------------------------
Mne je Gombitka ukradnutá, proste šuma fuk aj s tým jej jačaním.

...a nebuď/te pokrytecká/kí...
Nie jeden tu dávate všeliaké linky z prostredia "celevriť"...idete sa poondieť nad ich chovaním, správaním, konaním...robíte závery -súdite - odsudzujete.

Akurát je jeden rozdiel medzi mojimi a vašimi informáciami.
Ja ich mám o nej z reálneho života a vy len z médií.
Ty nevieš čítať?
Kde som dával Mariku Gombitovú za vzor?
------------------------------------------------------
Dal som link na jej pieseň, ale išlo mi hlavne o ten text a bolo to v súvislosti s príspevkom od Nandrolona.
Naviac svojim príspevkom si len potvrdil čo si zač.

To si mohol dať ako vzor textára a nie ju, bolo by to relevantnejšie :cool:
bettylou
28.10.16,07:10
"Karma zdarma" zrejme nefunguje....aspoň v prípade určitých nickov, stále si vzájomne prajú len to najhoršie a stále sú tu:D:D:D

majú odrazky :D
bettylou
28.10.16,07:17
uchehchtávam sa, aj ked dostanem mínusku...a začnú mi to moralku kázať anonymne cez tajomné mínus........
jak včera buchačovi za to, že si dovolil povedať svoj názor....nikoho neurýžal, nebol agresívny ale doň všetci...teda pardon,všetky :))

Tak kukaj teraz::D
Zo slovníka prevzatých slov:

CHRYZANTÉMA - strašne smradľavá burina, ktorá sa tlačí na hroby ako žid do neba :D